Vietnes zemes VPS mitināšanas pārskats 2020 (70% atlaide kuponam)

VIENOTĀS VPS UZGLABĀŠANAS PRIEKŠROCĪBAS
1. USD 11,95 mēnesī (pieejamu VPS plāns)
2. Ieteicamais VPS resursdators top 3 CMS
3. Pirmais VPS un WordPress resursdators vairākās FB aptaujās
4. 99,99% servera izmantojuma garantija
5. Ļoti zema blīvuma mitināšanas serveri
6. Daudz lielāki skriptu un CPU sekunžu izpildes ierobežojumi
7. VPS serveri, kas atrodas 3 kontinentos
8. Pilnīga piekļuve visiem uzlabotajiem vietnes zemes rīkiem, piemēram, SuperCacher, Staging, Git utt
9. Bezmaksas SSL un pēc pieprasījuma izveidotas rezerves kopijas ar un vienu klikšķi Atjaunot
10. Pilnībā pārvaldīts VPS ar cPanel, Malware uzraudzības, drošības un atjauninājumu palīdzību
11. 24/7 uzlabots prioritāšu atbalsts
12. 30 dienu VPS mitināšanas plāns (GoGeek) – naudas atdošana Garantija
SITEGRĀLĀS VPS UZGLABĀŠANAS MĒNU
1. Ierobežojumi programmatūrai un lietojumprogrammām, kuras varat instalēt
2. Darbojas kā VPS, bet nav īsts VPS mitināšanas plāns, jo jūs nesaņemat piekļuvi saknei
3. Neskatoties uz to, ka jūsu mitināšanas konts ir izolēts drošībai, joprojām tiek koplietoti servera resursi galu galā
SITEGROUND VPS HOSTING REITINGS
Vietnes zemes VPS mitināšana
Laiks un uzticamība
5.0/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
Ātrums un veiktspēja
5.0/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
Serveru resursi
4.5/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
Drošība un prethack aizsardzība
5.0/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
Cenas un vērtība
4.5/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
WordPress saderība
5.0/5,0
Vietnes zemes VPS mitināšana
Klients Atbalsts
5.0/5,0
KOPĒJAIS REITINGS4.9/5,0
SITEGROUND VPS HOSTING PĀRSKATU KOPSAVILKUMS
Vietnes zemes VPS mitināšanas plāns (GoGeek) ir pietiekami labs, lai mitinātu jūsu Vietne / emuārs / e-komercijas veikals uz VPS līdzīgas platformas. Izmantojot šo plānu, jūs jebkurā laikā varat jaunināt uz viņu jaudīgākiem + mērogojamiem mākoņu mitināšanas serveriem. Tomēr līdz tam SiteGround VPS mitināšanas plāns (GoGeek) vajadzētu dot jums visu, ko jūs sagaidāt no tipiska VPS hostinga servera (Ātrums, uz VPS orientētas funkcijas, veiktspēja, Uptime, Priority Support un vēl daudz vairāk).

GoGeek ir vietnes SiteGround paša izstrādātā sākuma VPS mitināšanas plāns, jo SiteGround īpaši piedāvā šo pakalpojumu kā viņu Daļēji paredzēts hostinga plāns. Tādējādi vienīgais reālais vietnes Site Ground VPS mitināšanas ierobežojums (GoGeek) ir tas, ka tā nav īsta VPS mitināšanas pakete, taču pietiekami jaudīgs VPS līdzīgs risinājums, par saprātīgu cenu.

Kamēr citi VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā jums VPS plānu ar pilnu saknes piekļuves kontroli, SiteGround apgalvo, ka tas ar savu īpašo GoGeek plānu var ērti apmierināt visas viņu VPS balstīto klientu vajadzības. Viņi ir pārliecināti, ka viņu Super Friendly + kvalificēta atbalsta komanda vairāk nekā spēj sniegt jums lielisku klientu apkalpošanu, atrisinot jebkuru no jūsu vietnes problēmām! Arī SiteGround bieži tiek vērtēts kā # 1 saimnieks un tiek uzskatīts par VISLABĀKAIS pat ja runa ir par VPS mitināšanas pakalpojums.

Turklāt SiteGround stingri izolē jūsu VPS mitināšanas kontu ar pārējiem, kas atrodas tā serveros, nodrošinot, ka viņi izmanto unikālu tehnoloģiju (ko viņi sauc par HIVE). Tas padara katru no šiem pusdivizēto hostinga kontiem būtībā par atsevišķu konteineru, kurā nevienam servera kontam nav tiesību nekļūdīgi rīkoties vai traucēt citiem. Atšķirībā no vairuma citu VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, vietnei SiteGround nav stingru noteikumu par viņu servera resursu izmantošanu. Tādēļ jūs varēsit mitināt savu vietni / emuāru pilnībā pārvaldītā VPS vidē ar lietotājam draudzīgu, īpaši veidotu cPanel (sauca Uzlabotais cPanel).

Šajā SiteGround VPS mitināšanas pārskatā es jums izskaidrošu viņu GoGeek plānu (sīkāk) un kāpēc tieši šis īpašais daļēji izstrādātais mitināšanas plāns no SiteGround ir labs tradicionālās VPS hostinga S aizstājējservers.

Vietnes zemes VPS mitināšanas cenas un funkcijas (2020. gada pārskata kopsavilkums)

Vai SiteGround VPS mitināšanas konts ir iesaiņots? Detalizēti uzzināsim ar šo apkopoto pārskatu par SiteGround VPS mitināšanas plāna funkcijām un specifikācijām …

Vietnes zemes VPS mitināšanas funkciju pārskats (GoGeek plāns), 2020. gads
Vietnes zemes funkcijasVietnes zemes VPS mitināšana
VPS sākumcena
11,95 USD / mēnesī
Atmaksas politika30 dienu SiteGround VPS mitināšanas plāns (GoGeek) – naudas atdošanas garantija
IEGŪT SITEGROUND VPS ATLAIDI
Paredzamie mēneša apmeklētājiAp 100 000
Joslas platumsNemēra datu pārsūtīšana
Tīmekļa telpa30 GB
Vietnes ir atļautasNeierobežots
Vietnes ir atļautasNeierobežots
SuperCacherVisi 3 līmeņi
• Statiskā kešatmiņa
• Dinamiskā kešatmiņa
• Aizmirsts
Uzlabotas rezerves kopijas pēc pieprasījuma
Profesionāla vietnes nodošana
Advanced Priority atbalsts
PCI saderīgi serveri
Git (iepriekš instalēta)
Izvērstā vietņu izvietošana

Vietnes zemes VPS mitināšanas datu centra atrašanās vietas (2020)

SiteGround ir viens no retajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kam ir datu centri visā pasaulē, bet ne vienkārši iekš ASV un Eiropa.

Vietnes zemes VPS hostinga izmēģinājuma mēneša plāna pārskats

Vietne Ground piedāvā arī ikmēneša VPS mitināšanas plānu, kurā jums nebūs jāmaksā pilna summa par viņu GoGeek gada plānu. Bet tad tas jums papildus maksātu Vienreizēja servera aktivizēšanas maksa (Maksa par 1.mēneša SiteGround VPS mitināšanas plānu + 24,95 USD Aktivizācijas maksa), kas sīkāk parādīta zemāk:

Šajā vietnes Ground viena mēneša VPS mitināšanas izmēģinājuma plānā ir iekļauta uzstādīšanas maksa un diskontētā cena par viņu VPS serveri, kas ir piemērojama tikai pirmo mēnesi. Tāpēc tas noteikti nav ideāls vai lēts veids, kā izmēģināt SiteGround VPS mitināšanas plānu (galu galā šī izmēģinājuma perioda beigās parastās cenas tiek piemērotas automātiski).

PIEZĪME: Es ļoti iesaku jums iegādāties SiteGround viena gada VPS mitināšanas plānu (GoGeek = Daļēji paredzēts hostinga pakalpojums) kas jebkurā dienā būtu lielisks VPS servera hostings Deal!

Vietnes zemes VPS mitināšanas iespējas (detalizēts pārskats 2020)

Vietne Ground piedāvā vairākas funkcijas ar savu VPS mitināšanas pakalpojumu, un dažas no tām jau ir apskatītas iepriekš mūsu pārskata kopsavilkumā. Šeit ir vēl dažas īpašas VPS mitināšanas iespējas funkcijas, kuras jums jāzina:

1. Unikāla ātruma optimizēta VPS platforma

Vietnes Ground VPS mitināšanas servera arhitektūra (GoGeek plāns) galvenokārt ir vērsta uz ātrumu. Viņu VPS mitināšanas plānos ir daudz papildu funkciju, piemēram, SSD krātuve, NGINX serveris, HTTP / 2 iespējotā servera atbalsts, SuperCacher (WordPress un Joomla), Bezmaksas CDN un daudz vairāk

2. Neierobežots apmeklējums ar 30 GB diska vietas

Vietnes zemes VPS mitināšanas plāns (GoGeek) piedāvā neizmēģinātu joslas platumu, kā arī aptuveno apmeklējumu skaitu ap simtiem tūkstošu. Tomēr šim apmeklējumam kā skaitam nav noteikts stingrs ierobežojums (atšķirībā no vairuma tur esošo VPS saimnieku). Jūs saņemat arī 30 GB SSD diska vietas, kurai vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamai jebkuras vietnes vietnei Izmērs.

3. Prioritārā klientu apkalpošana (visu diennakti)

Visas problēmas, par kurām ziņo SiteGround VPS mitināšanas klienti, ar Priority palīdzību tiek atrisinātas daudz ātrāk (nekā viņu StartUp un GrowBig plāni). Turklāt VPS mitināšanas konti saņem prioritāti pat tad, ja runa ir par ikdienas dublējumiem, kas sastāv no bezmaksas manuālas viena klikšķa dublējuma atjaunošanas opcijas kopā ar dublēšanas krātuves iespēju. (līdz 30 eksemplāriem).

Es jau vairākus gadus personīgi izmantoju SiteGround VPS mitināšanas risinājumu, lai mitinātu vairākas vietnes, un to VPS orientētais atbalsta reakcijas laiks vienmēr ir bijis fenomenāls. Kvalitatīvs klientu atbalsts VPS mitināšanas pakalpojumam vienmēr ir bijusi dārga lieta ar gandrīz jebkuru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču SiteGround VPS mitināšanas plāni ir bijuši ļoti saprātīgi. Turklāt viņu 24/7 prioritārais atbalsts VPS ir bijis visaugstākais, un pat viņu pirmā līmeņa atbalsta aģenti ir ļoti zinoši un ārkārtīgi labi informēts.

4. SiteGround SuperCacher VPS platformai

SiteGround SuperCacher, kas pēc noklusējuma nāk ar viņu VPS mitināšanas plāniem, ievieš dinamisko kešatmiņu servera līmenī (atšķirībā no ieraksta StartUp plāns). Tādējādi jūs varat novērst trešo personu programmu manuālu izmantošanu, lai jūsu vietnē kalpotu statiskās lapas apmeklētāji.

5. Mazāk blīvuma serveru dēļ ir mazāk lietotāju

Vietnes GPS VPS mitināšanas serveros ir atļauts izmantot tikai ierobežotu lietotāju skaitu (GoGeek plāns) tāpēc jums tiks nodrošināts vairāk servera resursu nekā jebkurš koplietojamais mitināšana plāns (tas ir līdz 4 reizēm vairāk resursu).

6. Pakāpju vide VPS serveriem

Vietnes GSP VPS mitināšanas pakalpojuma patiesais labums nāk no tā Geeky priekšrocībām, ko sauc par SiteGround Staging, kas ļauj VPS klientiem izveidot vietnes kopiju. Tāpēc testēšanu var veikt ar savu SiteGround VPS mitināšanas kontu, kā arī vietnes kopija tiek saglabāta serverī kā ideāls drošības pasākums! Lietotājs var izgatavot tik daudz kopiju šajā cietajā VPS kā Server un veikt jaunas motīva vai spraudņa testēšanu ar vieglumu.

7. E-komercijai gatavas vietnes (ar PCI saderīgi serveri + bezmaksas SSL sertifikāti)

Vietnes Ground VPS serveri, kas uzņem savus GoGeek klientus, ir stingri saderīgi ar PCI, kā arī piedāvā arī bezmaksas SSL sertifikātus. Tāpēc SiteGround VPS mitināšana ir piemērota e-komercijas vietnēm, jo ​​tās arī instalē e-komercijas iepirkumu grozu (bez maksa).

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu SiteGround e-komercijas mitināšanas pārskatu

8. Drošība, izmantojot SiteGround HIVE konta izolēšanas tehnoloģiju

Vietnes vietne ļoti nopietni uztver viņu VPS servera mitināšanas vai koplietojamo serveru plānus ar nākamā paaudzes palīdzību LXC (Linux konteineri) un izmantojot drošu konta izolēšanu (caur HIVE tehnoloģija). Tas nozīmē, ka, lai arī SiteGround VPS mitināšana ir tehniski koplietojamo serveru mitināšanas platforma, tas darbojas vairāk kā VPS risinājums, kur jūsu mitināšanas konts GoGeek plānā paliek neietekmēts no citiem klientu uzlauztajiem / ļaunprātīgajiem kontiem. (ja kāds) kas atrodas uz tā paša serveris.

Vai es varu uzlabot vai pazemināt vietnes SiteGround VPS mitināšanas plānu?

Tikai tāpēc, ka SiteGround VPS mitināšanas pakalpojums būtībā ir viņu GoGeek plāns, jūs nevarat reāli pazemināt savu VPS pakotni, kas liktu jums pāriet uz SiteGound koplietotajiem serveru plāniem. Tomēr jūs varat to jaunināt tieši uz viņu Cloud hostinga serveriem (kad vien tu vēlies).

Lai jauninātu SiteGround VPS mitināšanas plānu uz Cloud, jums vienkārši jāpiesakās lietotāja panelī un jāveic izmaiņas. Turklāt vietnes SiteGround VPS plāna jaunināšanas procesa laikā jūs necietīsit pret dīkstāvi.

Vai es varu dabūt piekļuvi saknei, izmantojot SiteGround VPS mitināšanas pakalpojumu?

PIEZĪME: Jūs neiegūsit pilnu saknes piekļuvi savām instalācijām, ja vien neiegādāsities vietnes SiteGround Enterprise Hosting Server.

SiteGround mēģina pārvaldīt visu pats par sevi VPS mitinošajiem klientiem, un tas galvenokārt tāpēc, ka viņi ir pārliecināti, ka jūs to nepieprasīsit Saknes pieeja ja vien jūsu vietnes tiek mitinātas viņu serveros. To ļauj viņu īpaši zinošā komanda, kas ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai veiktu sarežģītus uzdevumus, neizmantojot Root Access.

RISINĀJUMS: Jūs varat saņemt SSH Shell piekļuvi, izmantojot vietnes SiteGPS VPS mitināšanas kontu, un publiskās un privātās atslēgas ģenerēšana ir daudz vienkāršāka. Kombinācijas.

Vai SiteGround piedāvā Windows mitināšanas plānus ar savu VPS mitināšanas kontu?

Visi SiteGround mitināšanas pakalpojumi darbojas Linux OS ieskaitot viņu VPS mitināšanu, un tādējādi viņiem patiešām nav Windows mitināšanas plāna. Tas nozīmē, ka jāsaka, ka, ja jums nepieciešama Windows mitināšana VPS platformai, vietne SiteGround nebūs piemērota. Arī Windows mitināšana nav piemērota tik sarežģītai mitināšanas platformai kā Virtuālie privātie serveri (VPS)!

Vai Docker darbojas pareizi vietnes SiteGPS VPS mitināšanas pakalpojumā??

Nē, Docker nevar efektīvi darboties ar SiteGround VPS mitināšanas plāniem, jo ​​tas ir pilnībā pārvaldīts pakalpojums, taču jūs joprojām varat iegūt SSH piekļuvi un mēģināt izveidot savienojumu no attāluma (caur Shell). Diemžēl Docker ir vajadzīgas uzlabotas atļaujas, kuras SiteGround VPS mitināšanas pakalpojums nepiedāvā, taču tas var nebūt gadījumā ar viņu individuāli izgatavotiem uzņēmuma mitināšanas plāniem.

Kas ir SiteGround SLA viņu VPS mitināšanas plāniem?

Vietnes zemes VPS mitināšanas Uptime garantija un SLA
VPS Uptime garantija99,9% Uptime
Starp (99% un 99,99%)1 mēneša bezmaksas SiteGround VPS mitināšana
Papildu SLA kompensācija
(par 1% zaudēto uptime)
1 mēneša bezmaksas SiteGround VPS mitināšana

PIEZĪME: Vietnes zemes servera dīkstāvē nav iekļauta plānotā servera uzturēšana un visas kļūmes, kas radušās VPS klienta vainas dēļ, DDoS Uzbrukums utt.

Vai es varu saņemt atmaksu vietnē SiteGround VPS mitināšanas kontā?

Vietnes vietne piedāvā 30 dienu MoneyBack politiku savā VPS mitināšanas plānā (GoGeek) kā arī ar citiem viņu kopīgotajiem serveru mitināšanas paketiem. Papildus tam nāk arī vietnes SiteGround Cloud mitināšanas plāni ar 14 dienu atgriešanas garantija.

Secinājums: vai SiteGround ir piemērots VPS mitināšanai?

Siteround VPS mitināšana (GoGeek plāns) kas arī tiek pārdēvēts par Daļēji paredzēts hostinga risinājums ir pietiekami labs, lai mitinātu jūsu vietni VPS līdzīgā platformā. Izmantojot šo plānu, jūs jebkurā laikā varat uzlabot viņu mākoņu mitināšanu, ņemot vērā jūsu pieaugošo vajadzību, jo viņi visu pārvaldīs jūsu vietā. Tātad līdz tam vietnes SiteGround VPS mitināšanas plāns (GoGeek) vajadzētu dot jums visu, ko jūs gaidāt no tāda VPS kā Server (Ātrums, uz VPS orientētas funkcijas, veiktspēja, Uptime un vēl daudz vairāk).

Lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešama VPS mitināšana, lai savām vietnēm iegūtu papildu jaudu, lai apstrādātu lielāku trafika pieplūdumu, nevis patiesībā tāpēc, ka viņiem nepieciešama saknes pieeja. Šajā sakarā SiteGround VPS mitināšanas plāns (GoGeek) ir vairāk nekā pietiekami labs, jo es pats jau ilgu laiku vadu vairākas vietnes ar lielu trafiku, izmantojot visu SiteGround VPS mitināšanas plānu. Un labākā daļa joprojām ir krietni zem mana servera resursu limita. Tagad tas ir lieliski?

Ja jums ir nepieciešams lēts VPS hostings, piemēram, jauda?
SiteGround GoGeek plāns ir pareizā izvēle jums!
Ja jūsu VPS mitināšanas plānam nepieciešama saknes pieeja?
Varat jaunināt vietnes SiteGround mākoņa mitināšanu (viņu patiesais VPS mitināšanas plāns).

Es ceru, ka jūs atradāt šo pārskatu vietnē Vietnes zemes VPS mitināšanas plāns (2020) noderīgi. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar SiteGround VPS prioritāro atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me