10+ najlepších pridružených doplnkov WordPress

Najlepšie pridružené doplnky WordPress

Predtým, ako spustíte a nainštalujete tucet pridružených doplnkov WordPress, ako minúť minútu, aby ste sa ostro zamerali na to, čo chcete dosiahnuť pomocou svojho programu sprostredkovania. Prečo? Je to jediný spôsob, ako vybrať perfektný pridružený doplnok pre vaše potreby.

Toto je hypotetický scenár. Máte nejaký motív, doplnok, hosting alebo niečo iné, čo svetu ponúka, ale nedokážete nájsť perfektnú marketingovú stratégiu. Teraz máte oči zaškolené na affiliate marketing a vaše odvahy hovoria, že je to presne to, čo potrebujete, aby ste posunuli svoje produkty dopredu..

Možno to tak nie je. Možno ste projektant poverený budovaním systému riadenia pridružených spoločností. Ste na trhu s pridruženým doplnkom WordPress, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Dôvod, prečo ste tu, nie je dôležitý; je to akceptovaná skutočnosť, že pridružený program vám pomôže zvýšiť návštevnosť a predaj.

Pleasantries stranou, tu je viac ako 10 krásnych pridružených doplnkov WordPress a správcov odporúčaní, aby ste vytvorili pridružený program a rozšírili svoje podnikanie..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. AffiliateWP

Najlepšie doplnky pre WordPress pre partnerov: AffiliateWP

AffiliateWP je plnohodnotný systém pre správu affiliate partnera, ktorý je neuveriteľne ľahko nastaviteľný, ale prekvapivo agilný. Uľahčuje to celý proces spravovania vášho odporúčania. S pridruženou aj administratívnou oblasťou je radosť pracovať. Stručný prehľad, grafy v reálnom čase a pokročilý pridružený informačný panel použite na to, aby bol váš program usporiadaný a ziskový.

AffiliateWP sa hladko integruje s mnohými populárnymi riešeniami elektronického obchodu vrátane Easy Digital Downloads, WooCommerce a iThemes Exchange. To znamená, že je ľahké sledovať, ktoré pobočky predávajú, bez toho, aby ste museli teraz meniť obchod, ktorý máte. A môžete ľahko sledovať, kto sú vaši najlepší pridružení partneri, čo sú vaši najlepší predajcovia a vaše odporúčania v priebehu času môžete vidieť ako ľahko zrozumiteľný graf.

Tento úžasný doplnok dokáže oveľa viac. AffiliateWP tiež obsahuje možnosti ručného pridávania pridružených spoločností a prekladov. Ak ste na jar za prémiovým doplnkom, môžete pridať aj odstupňované odporúčania pre pridružené spoločnosti. Môžete ľahko nastaviť percento provízií, trvanie súborov cookie, pridružené stránky a rôzne ďalšie veci. Môžete ďalej integrovať program AffiliateWP s horou úžasných doplnkov, ako je kontaktný formulár 7, WooCommerce, jednoduché digitálne súbory na stiahnutie, tlačenie členov, tlačidlá PayPal a ešte oveľa viac, aby sa váš partnerský program posunul do vyšších výšok..

Doplnky King of Affiliate WordPress

Okrem toho môžete ľahko nakonfigurovať formuláre na pridruženie a uvítacie e-maily, aby vyhovovali vašim potrebám. Medzi ďalšie rôzne nastavenia patrí reCAPTCHA na zabránenie robotom a množstvo automatických nastavení len pre dobré meranie. Vaši partneri budú mať skvelý čas s affiliate programom, ktorý beží na AffiliateWP.

Ľudia vrátane odvetvia Chris Lema s ťažkou váhou hovoria o spoločnosti AffiliateWP skvele:

Naozaj, zo všetkých pridružených doplnkov WordPress, s ktorými som sa stretol, je to plné funkcií, dobre kódovaných a pomerne ľahko nainštalovateľných pre ľahký doplnok, ktorý sa dodáva so všetkými skvelými vecami, ktoré získate. AffiliateWP je renomovaným vývojárom doplnkov WordPress, Pippinom Williamsonom, ktorý nám priniesol ďalšie skvelé doplnky, ako napríklad vyššie uvedené Easy Digital Downloads a Restrict Content Pro..

Získajte affiliateWP

2. Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Pri zvažovaní pridruženého systému, ktorý chcete použiť pre svoju webovú stránku, by ste mali hľadať niečo, čo by sa dalo ľahko implementovať s funkciami na sledovanie provízií, správu kampaní, nahrávanie bannerov a samozrejme generovanie prehľadov. Post Affiliate Pro sa tak stane aj pri dosahovaní všetkých týchto kľúčových bodov a navyše ponúka tony viac pre váš partnerský program s podporou WordPress..

Prečo teda Post Affiliate Pro? Podporovaných je viac ako 170 redakčných systémov a platobných brán – vrátane WordPress (samozrejme), ktorý má svoje vlastné Doplnok Post Affiliate Pro ktoré môžete použiť na pripojenie vášho pridruženého systému k vašim stránkam. A integruje sa s najobľúbenejšími elektronickými obchodmi a členskými doplnkami. Zahŕňa to (okrem iného) WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro a ďalšie. Takže ak sa rozhodnete speňažiť svoje stránky, môžete ľahko nastaviť pridružený program na jeho propagáciu!

A s programom Post Affiliate Pro máte k dispozícii množstvo možností na prispôsobenie svojho pridruženého programu pre vaše potreby. Môžete si vytvoriť svoje vlastné štýly odkazov (výber z kotvy, parametrov adresy URL, prepísania modov, priameho alebo presmerovania), pridať vlastné kódy sledovania pridružených spoločností, povoliť maticu sily (takže pridružené spoločnosti vykonajú percentuálny podiel predaja pridružených spoločností), vytvárať súkromné ​​kampane, definujte štruktúru provízií (vrátane akcií, doživotných alebo opakujúcich sa provízií, výkonnostných odmien a ďalších), vytvorte kupóny, pridajte všetky druhy bannerov (obrázok, flash, rotačné, HTML, lightbox a ďalšie), nastavte jazyk / menu a ďalšie. Toto je len časť ponuky, ktorú spoločnosť Post Affiliate Pro môže ponúknuť!

Získajte Post Affiliate Pro

3. Partnerský manažér

Najlepšie prepojenia WordPress pre províznych predajcov: Správca províznych predajcov

Pre bezplatný systém riadenia pridružených stránok je tento doplnok celkom punč. Myslím, že súperi s prémiovými pridruženými modulmi WordPress, čo so sadou funkcií, ktoré vás privedú k šialenstvu. Inštalácia a používanie tohto dieťaťa je jednoduché, pretože všetko je jasne stanovené.

Spravovanie vašich pridružených spoločností a odporúčaní je rovnako jednoduché ako A, B, C, pretože máte úplnú kontrolu nad všetkým, od registrácie pridruženého subjektu po platby a jednotlivé provízie, aby som spomenul aspoň niektoré z nich. Môžete ľahko sledovať kliknutia a uskutočňovať hromadné platby prostredníctvom služby PayPal, ktorá je záchranou života.

Obrazovka nastavení v aplikácii WordPress admin je plná všetkých funkcií, ktoré potrebujete na spustenie úspešného pridruženého systému. To plus plugin dobre funguje aj s doplnkami WordPress, ako sú WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member a JigoShop. Ďalej môžete sledovať neobmedzený počet pridružených spoločností v reálnom čase!

Okrem toho môžete pre svojich pridružených spoločností vytvárať bannerové reklamy a kreatívy, integrovať doplnok do MailChimp, sledovať zobrazenia reklamy a okrem iného prispôsobovať správy pridružených spoločností. Affiliates Manager je pripravený na preklad, čo znamená, že váš pridružený program je otvorený pre celý svet.

Získajte pridruženého manažéra

4. Pridružené spoločnosti

Najlepšie doplnky pre WordPress provízneho predajcu: pridružené spoločnosti

Prináša vám itthinx a Kento, Affiliates je plnohodnotný pridružený doplnok WordPress, ktorý je ideálny, ak hľadáte systém pre správu pridružených spoločností, ktorý funguje hneď po vybalení. Poskytuje mnohým ďalším pridruženým doplnkom WordPress beh za svoje peniaze, čo s nástrojmi, ktoré sú skvelé pre predajcov, internetové obchody a členské weby..

Pozrime sa, čo ponúka doplnok Affiliates WordPress. Ak chcete začať tým, pridávanie nových pridružených spoločností je také ľahké, váš pridružený program by mal zarobiť peniaze v žiadnom momente. Vďaka miliónu integrácií môžete tento doplnok pripojiť k akejkoľvek platforme elektronického obchodu alebo členstva, ktorú máte.

Máte možnosť sledovať neobmedzený počet pridružených spoločností. Štatistiky premávky vám umožňujú ukázať, čo funguje a čo nie. Rovnako ako pridružené doplnky WordPress v tomto zozname, aj partneri sa dajú ľahko nastaviť a používať. Napokon, viac ako 7 000 aktívnych používateľov sa nemôže mýliť.

Keď sa partneri považujú za pridružených, je ľahké ich prispôsobiť a prichádza s rozhraním API. Vývojári môžu pomocou tohto doplnku vytvoriť banku, aby mohli vytvárať prispôsobené programy pre správu pridružených spoločností bez toho, aby boli potrebné všetky zdvíhanie. Myslím tým, že všetko, čo potrebujete na spustenie pridruženého programu, je už k dispozícii v doplnku. A všetko dostanete zadarmo.

Získajte pridružené spoločnosti

5. Ultimate Affiliate Pro

Najlepšie doplnky pre partnerov WordPress: Ultimate Affiliate Pro

Z prémiových pridružených doplnkov WordPress, s ktorými som sa stretol, Ultimate Affiliate Pro zvíťazil s úžasným zoznamom funkcií, ktoré smerujú k úplnému riešeniu pridruženej správy, ktoré je lacné aj flexibilné. Je to dlho, that

Doplnok, ktorý nám prináša elitná autorka, azzaroco, doplnok Ultimate Affiliate Pro sa pýši tým najlepším z pridružených funkcií, ako sú poradie affiliate partnerov, neobmedzený počet pridružených spoločností, vlastné provízie, špeciálne bonusy a ponuky za výkon, výplaty Stripe a PayPal a doživotné provízie..

K ďalším pozoruhodným funkciám patria transparenty, odstupňované provízie, odporúčania pri registrácii, spoločenské zdieľanie, viacnásobná integrácia, krátke kódy, polia s vlastným formulárom, správy, oznámenia, kupóny, provízie zo vstupných stránok, peňaženka, viacjazyčná podpora, kódy QR a priateľské pridružené odkazy..

V ideálnom prípade je to popredná voľba medzi pridruženými doplnkami WordPress na trhu (plus doplnok má celkom pôsobivé hodnotenie kupujúcich).

Získajte Ultimate Affiliate Pro

6. Pridruženie a sprostredkovanie WordPress

Najlepšie doplnky pre partnerov WordPress: Pridruženie a sprostredkovanie WordPress

Pri hľadaní najväčších pridružených doplnkov WordPress všetkých čias sme narazili na doplnok WordPress Affiliate a sprostredkovanie a boli sme ohromení alebo čo? Obzvlášť ľahké sa predáva len to, že pomocou tohto doplnku spravujete svoj pridružený program.

Je to krásne a čisté, čo znamená, že všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš partnerský program úspešný, je priamo na verejnosti. Pridávanie a sledovanie pridružených spoločností je také ľahké ako koláč a vďaka platbám prostredníctvom služby PayPal Mass môžete platiť všetkým svojim pridruženým členom bez toho, aby ste prelomili pot..

Tento doplnok je lacný a stojí iba 20 dolárov, ale nenechajte sa zavádzať. Tento pridružený doplnok WordPress poskytuje celkom punč. Vychutnávate si funkcie, ako sú správy v reálnom čase, neobmedzené odporúčania, úžasné kódy, aplikácia pre Android na sledovanie vášho programu na cestách, tlačidlá sociálneho zdieľania, upozornenia a súbory cookie..

Získajte affiliate a sprostredkovanie WordPress

7. YITH WooCommerce Affiliates

Najlepšie prepojenia WordPress pre províznych predajcov: YITH WooCommerce Affiliates

Ak pracujete výlučne so spoločnosťou WooCommerce, tu je pre vás 100% bezplatný doplnkový program. YITH WooCommerce Affiliates robí jednu prácu a robí to neuveriteľne dobre. Doplnok rozširuje WooCommerce, čo vám umožňuje vytvárať pridružené profily a provízie za nastavenie.

Partneri spoločnosti YITH WooCommerce sú o jednoduchosti použitia hneď od inštalácie až po vloženie prvého odporúčania. Je plná všetkých funkcií, ktoré potrebujete na spustenie úspešného pridruženého programu pre váš obchod založený na WooCommerce.

Pre začiatočníkov môžete nastaviť, aby platnosť cookies vypršala kedykoľvek, čo znamená, že môžete sledovať odporúčanie na mnoho nasledujúcich dní. Po druhé, môžete ľahko povoliť registráciu pridruženého podniku pomocou krátkych kódov, vytvoriť pridružené spoločnosti od svojich existujúcich používateľov a kedykoľvek schváliť alebo zakázať ktoréhokoľvek pridruženého partnera..

Okrem toho môžete nastaviť rôzne sumy provízií a automaticky vypočítať náhrady. Pridružené spoločnosti majú intuitívny informačný panel, odkiaľ môžu sledovať svoj pokrok. Celkovo vzaté, YITH WooCommerce Affiliates posilňuje váš obchod WooCommerce, pokiaľ ide o generovanie prevádzky a predaja..

Získajte partnerov spoločnosti YITH WooCommerce

8. Pridružená spoločnosť Royale

Najlepšie doplnky pre partnerov WordPress: Affiliate Royale

V neposlednom rade je to Affiliate Royale, skutočný uchádzač, pokiaľ ide o pridružené WordPress pluginy. Integruje sa s WordPress a ponúka vám systémy riadenia pridružených spoločností, ktoré priamo prispievajú k vášmu spodnému riadku.

S Affiliate Royale môžete za pár minút spustiť plne funkčný affiliate program. Váš program bude obsahovať obvyklé veci a potom niektoré. Bez toho, aby ste stratili príťažlivosť pre vašu značku, môžu vaši pridružení partneri ľahko sledovať kliknutia, predaj a platby z centrálneho prispôsobeného hlavného panela.

Môžete ľahko integrovať Affiliate Royale s takými ako MemberPress, WooCommerce, PayPal, Authorize.net, Shopp a ešte oveľa viac. Aby som to zhrnul, Affiliate Royale je riešenie pre správu affiliate partnera, ktoré funguje tak, ako je inzerované. Neberte si za to moje slová, musíte to skutočne skontrolovať, aby ste uverili.

Získajte Affiliate Royale

9. Odporučiť priateľa na WooCommerce spoločnosťou WPGens

Najlepšie prepojenia WordPress pre pridružené spoločnosti: Spýtajte sa na priateľa na WooCommerce spoločnosťou WPGens

Niektoré pridružené programy ponúkajú stimuly, ktoré nie sú výlučne v hotovosti. Príkladom je ponúknuť súčasným zákazníkom odmeny za sprostredkovanie svojich priateľov a rodiny na váš web. S Refer-A-Friend od WPGens môžete odmeniť svojich aktívnych zákazníkov exkluzívnymi kupónmi.

Jednoducho nainštalujte a aktivujte bezplatný doplnok Refer-A-Friend a nakonfigurujte svoje odmeny. Doplnok automaticky generuje vlastné odkazy pre registrovaných zákazníkov. Vaši zákazníci potom môžu zdieľať tento odkaz s priateľmi, poslať ho e-mailom rodine, zverejniť ho na sociálnych médiách alebo čokoľvek iné. Keď potom niekto uskutoční nákup, dostane kupón.

Existujú ľahko spravovateľné možnosti nastavenia hodnoty kupónu, typu a minimálnej objednávky. A ak upgradujete na prémiu, budete môcť pridať aj dátum vypršania platnosti, zdieľať s priateľom (zákazník aj jeho priateľ dostanú kupón) a ďalšie.

Získať Pozri-A-Friend

10. ReferralCandy for WooCommerce

Najlepšie pridružené doplnky WordPress: sprostredkovanie pre WooCommerce

ReferralCandy for WooCommerce je ďalším typom doplnkov o odmeny. Zacieľujete zákazníkov, ktorí majú záujem (alebo dokonca potenciálnych zákazníkov), aby ste zdieľali svoj obchod WooCommerce s ľuďmi vo svojej sieti. Jedinou výzvou je, že tento bezplatný doplnok funguje v spojení s plánom ReferralCandy, takže sa budete musieť zaregistrovať na svojich stránkach (existuje bezplatná skúšobná verzia, ale mesačné členstvá začínajú približne 4 $ / mesiac)..

ReferralCandy je však úžasná a výkonná služba. Najskôr vytvorte propagačnú akciu a potom ju môžete pridať na svoj web pomocou registrácie na odber bulletinu. Keď sa zaregistruje nová osoba, dostane e-mail s vašou propagáciou (napr .: 10 dolárov z nákupu), ako aj motiváciu zdieľať promo so svojimi priateľmi. Za každého priateľa, ktorý použije svoj odkaz, sa do jeho účtu pridá ďalšie propagačné meno (napr. Dostanete za každého priateľa navyše 10 dolárov).

Získajte sprostredkovanie pre WooCommerce

11. Vírusové registrácie od iRefer

Najlepšie pridružené doplnky WordPress: Vírusové registrácie iRefera

Doplnok vírusovej registrácie je jednorazový správca odporúčacích programov pre WordPress. Keď inštalujete doplnok, jednoducho postupujte podľa sprievodcu nastavením a vytvorte propagáciu. Vytvoríte tiež prihlasovací formulár pre svoj web, ktorý bude možné vložiť kdekoľvek pomocou ľahko použiteľného skráteného kódu.

Pomocou formulára na registráciu vírusov na svojom webe musíte počkať, kým sa prihlásia na odber noví používatelia. Keď osoba odošle formulár, dostane e-mail s upozornením, že môže dostať špeciálnu odmenu, zľavu, bezplatný produkt alebo čokoľvek, čo chcete ponúknuť, ak odporučí toľko priateľov (napr. Odomknite Zľava 25%).

Budete sa musieť zaregistrovať pre účet iRefer, ktorý začína na 19 $ / mesiac. Majú však 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať a zistiť, či je to pre vašu firmu dobrá jedľa.

Získajte vírusové registrácie

Záverečné slová

Či už vyberiete pridružený doplnok WordPress alebo spustíte program prostredníctvom siete, ako je ShareASale, pridruženie je veľké ako stratégia prenosu a vedenia. Zamerajte sa iba na svoj produkt, pretože vaši používatelia predávajú peklo. Na konci dňa váš užívateľ získa províziu a uskutočníte predaj. Každý vyhrá.

Prevádzkujete alebo plánujete spustiť pridružený program na svojej webovej stránke WordPress? Aké sú vaše obľúbené pridružené doplnky WordPress? Máte otázku alebo návrh týkajúci sa tohto príspevku? Neváhajte a dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Vopred ďakujem a teší sa na váš úspech!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me