10+ najlepších testovacích nástrojov rozdelenia A / B pre WordPress na zlepšenie konverzných pomerov

Najlepšie A / B Split Testovacie nástroje pre WordPress

Ak používate webovú stránku WordPress na predaj produktov, podporu služieb alebo vyvolanie akejkoľvek reakcie alebo konania od svojich čitateľov, potom nástroje na testovanie rozdelenia A / B a doplnky, ktoré dnes sledujeme, majú potenciál urobiť z vášho webu veľa efektívnejší nástroj na konverziu cieľov.

Vytvorením variácií vášho obsahu a ich rozdelením alebo testovaním A / B proti sebe môžete zvýšiť percento návštevníkov, ktorí vykonajú požadovanú akciu. Tieto variácie obsahu môžu byť také malé, ako je zmena textu odkazu na konci príspevku, a to až po porovnanie dvoch rôznych návrhov vstupných stránok proti sebe..

Či už teda chcete na svojom webe zarobiť viac peňazí, alebo iba generovať viac diskusie a interakcie okolo vášho obsahu, je dôležité, aby ste strávili nejaký čas testovaním a optimalizáciou obsahu, aby ste zistili, čo funguje a čo nie..

Našťastie existuje množstvo doplnkov, ktoré vám poskytujú nástroje na to, aby ste to urobili, a to všetko vo vašom správcovskom rozhraní WordPress. Hľadáte pre svoju webovú stránku ten správny nástroj? Máte šťastie. Tu sú najlepšie nástroje na testovanie rozdelenia a doplnky pre WordPress (alebo si myslíme, že sú celkom úžasné).

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Nelio A / B Split Testovanie

Nelio AB Split Testovací nástroj pre WordPress

Nelio AB Testing je doplnok, ktorý vám umožňuje spúšťať testy A / B na vašom webe WordPress s cieľom zvýšiť mieru konverzie a optimalizovať obsah a dizajn.

Typy testov alebo experimentov, ktoré môžete spustiť, zahŕňajú porovnanie dvoch verzií príspevku – od drobných textových vylepšení, po celkový návrh a rozloženie, testovanie nadpisov, porovnanie tém, testovanie widgetov a porovnanie rozloženia ponúk. Možno otestovať takmer akýkoľvek aspekt webovej stránky. Od výzvy k akcii na príspevku až po celé rozloženie pomocou nového testu CSS A / B. Získate tiež výkonný nástroj na mapovanie tepla, aby ste presne videli, kde vaši návštevníci klikajú na vaše príspevky a stránky.

Nelio A / B Testovanie pre WordPress

Ovládacie prvky pre nastavenie a správu testov sú integrované do vašej administratívnej oblasti WordPress. To znamená, že sa nemusíte učiť nový systém ani spravovať iný účet, aby ste na svojom webe WordPress mohli spustiť testy A / B. Keďže však táto služba vychádza z cloudu, výpočet prebieha na serveroch Nelio. Tým sa zabráni akémukoľvek spomaleniu vašej webovej stránky, ku ktorému dôjde počas testov a ich čísla sa drvia.

Aj keď je doplnok na integráciu služby s vašimi webovými stránkami bezplatný a poskytuje vám prístup k bezplatnej 14-dennej skúšobnej verzii, musíte sa zaregistrovať do jedného zo svojich platených predplatných programov, aby ste mohli službu používať dlhšiu dobu..

Ak chcete využiť 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, mali by ste byť schopní získať dobrý prehľad o tom, čo ponúka testovanie Nelio A / B. Ak váš web získa dostatočný prenos, mohli by ste dokonca byť schopní vylepšiť svoje miery konverzie a začať generovať väčší predaj ešte pred uplynutím skúšobného obdobia.

2. Názov Experimenty

Názov experimentov A / B Split Testovací nástroj pre WordPress

Title Experiments je doplnok na testovanie rozdelenia A / B pre WordPress. Po nainštalovaní experimentov s titulkami na svoje webové stránky môžete začať testovať názvy svojich blogových príspevkov a zistiť, na ktoré z vašich čitateľov sa najviac zaujíma.

Na obrazovke vytvorenia príspevku môžete zadať variácie názvu. Vždy, keď sú vaše príspevky uvedené na vašom webe, napríklad v miniaplikácii Posledné príspevky alebo na archívnych stránkach, budú sa tieto variácie titulov navzájom testovať.

Tento doplnok by vám mal nielen pomôcť zvýšiť počet príspevkov, ktoré si každý návštevník pozrie na vašom blogu, ale tiež vám pomôže zlepšiť písanie názvov príspevkov všeobecne – zručnosti, ktoré sa určite oplatia kultivovať..

3. Jednoduchý tester stránok

Jednoduchý doplnok pre testovanie stránok WordPress

Simple Page Tester vám umožňuje vybrať si na svojom webe príspevok alebo stránku, ktorú chcete optimalizovať. Stránka sa dá otestovať na základe upravenej kópie, inej výstupnej stránky na vašom webe alebo si môžete zvoliť vytvorenie novej stránky na porovnanie s.

Jednoduchý tester stránok

Po pomenovaní experimentov s rozdelenými testami si potom môžete sedieť a počkať, kým prídu výsledky. Zatiaľ čo je k dispozícii bezplatná verzia tohto doplnku, umožňuje vám len zistiť, koľko návštev každá variácia získala. Ak sa chcete dozvedieť viac o cieľových mierach konverzie a ďalších užitočnejších údajoch, budete musieť prejsť na prémiovú verziu.

Napriek bezplatnej verzii programu Simple Page Tester, ktorá nemá užitočné funkcie, je prémiová verzia k dispozícii za relatívne prijateľný jednorazový poplatok.

4. WordPress Výzvy k akcii

Doplnok WordPress na akciu na testovanie rozdelenia

Bezplatný doplnok WordPress Výzvy k akcii vám umožňuje vytvárať výzvy na akciu pre vaše webové stránky. Tieto CTA sú testované proti sebe, aby sme našli ten, s ktorým vaši návštevníci najvýhodnejšie interagujú .

Tieto výzvy na akcie sa môžu pohybovať od jednoduchých odkazov, cez tlačidlá sociálnych médií, sťahovanie súborov a mnoho ďalšieho. Doplnok obsahuje výber šablón na vytvorenie vašich výziev na akciu, aj keď máte možnosť začať od prázdneho plátna. Prispôsobenie šablón je ľahké pomocou nastavení vzhľadu a pridaním vlastnej správy pomocou editora WordPress.

Výzvy na akciu potom môžete vložiť do svojich príspevkov, stránok a ďalších oblastí WordPress, kde sa majú zobraziť. Akonáhle vytvoríte výzvu na akciu, potom môžete vytvoriť jej variáciu a začať testovanie.

Výzvy k akcii WordPress

Ak chcete nástroj na zostavenie vlastných opakovane použiteľných tlačidiel výzvy na akciu s možnosťou ich rozdelenia medzi sebou, potom je tento bezplatný doplnok dobrou voľbou..

5. Vstupné stránky WordPress

Doplnok na testovanie vstupných stránok WordPress

Zvýšte konverziu pomocou doplnku Pristupné stránky WordPress. Tento bezplatný doplnok používa rámec ACF ako základ na vytváranie šablón vstupných stránok. Jednoducho vytvorte variácie a začnite s testovaním, aby ste videli, na čo reagujú vaši čitatelia alebo zákazníci.

Doplnok WordPress Landing Pages obsahuje zabudované funkcie na sledovanie konverzií a vytváranie testov A / B alebo multivariačných testov. Na základe týchto údajov môžete efektívne a účelne vylepšiť vzhľad svojej vstupnej stránky a optimalizovať tak mieru konverzie. Medzi ďalšie funkcie patria možnosti na klonovanie existujúcich stránok, predvyplnenie formulárov, sledovanie trás a ďalšie.

6. ConverThis

ConverThis A / B Split Testovací nástroj pre WordPress

Doplnok ConverThis vám pomáha spustiť neobmedzené kampane a rozsiahle sledovanie konverzií, aby ste presne videli, ktoré komponenty by ste sa mali na svojich webových stránkach zbaviť a udržať. Automatizovaná platforma na testovanie rozdelenia sa integruje priamo s dashboardom WordPress, takže pri kontrole prehľadov už nemusíte preskočiť na úplne nový softvér..

Hlavným dôvodom ConverThis vyniká od zvyšku davu je to, že tiež sleduje kliknutia, zatiaľ čo iné nástroje sa zdajú byť zamerané viac na konverziu a testovanie rozdelenia.

7. Marketingový optimalizátor

Testovanie rozdelenia marketingového optimalizátora WordPress Plugin

Doplnok Marketingový optimalizátor pre WordPress vám poskytuje všetko, čo potrebujete, v testovacom nástroji, pretože automaticky sledujete každú jednu stránku na svojom webe..

Doplnok doručí zoznam stránok, ktorý potom môžete filtrovať a otestovať vybrané stránky. Rozhranie podrobností stránky môžete tiež použiť na vytvorenie variácií pre existujúce stránky. Všetko je ľahko zvládnuteľné na jednom mieste a na implementáciu tohto systému nepotrebujete veľa informácií o technológiách. Nedávno bol doplnok aktualizovaný tak, aby obsahoval šablóny bezplatných výziev na akciu (CTA), kontextové šablóny a testovacie nástroje pre každú z nich.

8. Optimálne

Optimálne X Split Testovanie WordPress Plugin

Doplnok Optimizely X je jednou z možností testovania rozdelenia, ktorá poskytuje ľahší spôsob testovania nadpisov vašich stránok a príspevkov. Doplnok je pomerne ľahko nastaviteľný na vašom webe a má vizuálny editor bez kódu, takže ho môže ktokoľvek použiť na vytváranie testov. Optimálne X generuje výsledky návratnosti investícií v reálnom čase, takže viete, čo funguje a čo nie.

Viackanálová optimalizácia je tiež užitočná pri oslovovaní ľudí bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, a bez ohľadu na ich zariadenie. To znamená, či používajú počítače alebo mobilné zariadenia, mali by ste byť schopní obsluhovať rozdelený testovaný obsah.

Na aktiváciu doplnku budete musieť zaregistrovať účet Optimizely (hoci všetky testovanie a výsledky sú spravované na hlavnom paneli WordPress).

9. Split test na elementor

Rozdeľte test na zásuvný modul WordPress Elementor

Používate populárny nástroj na tvorbu stránok Elementor na vytvorenie vlastného webu alebo vstupných stránok? Možno budete chcieť skúsiť Split Test na Elementora. Pomocou tohto doplnku môžete otestovať rôzne vlastné návrhy založené na elementoroch a zistiť, ktoré konverzie sú lepšie. Vyskúšajte titulky, vyskúšajte rôzne návrhy popiskov a zistite, na ktoré tlačidlá sa dá kliknúť viac a viac.

Ak chcete použiť funkciu split testu, jednoducho nastavte nastavenia variácie split testu v časti „Advanced“ pri vytváraní alebo úprave modulu. Sledujte výkonnosť svojich variácií pomocou prehľadov generovaných na karte Splittest na hlavnom paneli WordPress.

Split Test pre Elementor používa údaje na vašom vlastnom serveri – to je bezpečná voľba pre tých, ktorí sa zaoberajú dodržiavaním GDPR, pretože nezhromažďujete žiadne ďalšie informácie o návštevníkoch ani ich zdieľate s treťou stranou.

10. Splitter Pro (Premium)

V / C Spitter Pro WordPress Split Testovací Plugin

Info & DownloadView The Demo

Používate namiesto doplnku Elementor originálny doplnok Visual Composer WPBakery? Žiaden problém. Doplnok V / C Splitter Pro pridáva možnosti testovania rozdelenia A / B užitočné pre každého, kto používa výkonný nástroj na tvorbu stránok.

Testovací modul VC Splitter je k dispozícii pri zostavovaní rozloženia programu Visual Composer. Jednoducho vytvorte variácie v rámci modulu a pomenujte svoj test rozdelenia. Ak chcete skontrolovať výkonnosť, stačí prejsť do editora stránok a kliknúť na modul VC Splitter – pri každom otvorení / zobrazení sa aktualizuje s novými štatistikami..

Či už chcete vyskúšať popisky, vstupné stránky, registračné formuláre, nadpisy alebo rozloženia, doplnok VC Splitter predstavuje bezpečný spôsob, ako vylepšiť predajné cesty a konverzie, ak už používate pôvodný nástroj na tvorbu stránok WPBakery Page Builder. .

11. Testovanie WooCommerce AB Split (Premium)

WooCommerce AB Split Testovanie doplnku WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokryli sme veľa testovacích nástrojov na rozdelenie A / B pre rôzne prvky obsahu WordPress, chýba nám však elektronický obchod, ktorý môže byť trochu zložitejší. Tu prichádza doplnok WooCommerce Simple Split Testing.

Tento špecializovaný doplnok bol vytvorený na testovanie variácie produktu. Namiesto toho, aby ste na svoj web pridali rovnaký produkt viackrát a mätúce zákazníkov, jednoducho vykonajte test rozdelenia. Sledujte zobrazenia variácií produktov, objednávok a miery predaja. Navyše si môžete zobraziť prehľad obsahujúci všetky objednávky pre každú variáciu produktu. Je to vynikajúci spôsob, ako otestovať popisy nových výrobkov, displeje produktov a ďalšie.

12. Optimalizácia Google

Nástroj na optimalizáciu rozdelenia Google

Aj keď nejde o doplnok, musíte ho dať spoločnosti Google na vytvorenie jedného z najlepších nástrojov na testovanie rozdelenia dostupných pre ľubovoľnú webovú stránku (WordPress alebo nie). Optimalizácia Google priamo na váš účet Google Analytics. To znamená, že budete mať takmer okamžite prístup k vysoko presným údajom na základe skutočného výkonu vašich split testov. Navyše je už nastavený na testovanie variantov stolných a mobilných zariadení.

Našťastie nastavenie je super ľahké, dokonca aj pre non-dev typy. Musíte iba synchronizovať svoj účet Analytics a potom pridať svoj Optimalizovaný útržok do kódu sledovania Analytics, ktorý sa už nachádza na vašich stránkach (stačí postupovať podľa Optimalizujte sprievodcu nastavením). Potom ste pripravení začať testovať! Tieto experimenty optimalizujte a sú nastavené hlavne na testovanie variácií stránok. Stačí pridať rôzne adresy URL, ktoré chcete krížovo testovať / porovnávať a upravovať nastavenia pre rôzne hmotnosti (ako často sa jednotlivé zobrazujú), ciele a zacielenie. Počas experimentu budete mať prístup aj k užitočným prehľadom, a to v Optimalizovať aj v Google Analytics.

Keďže väčšina vlastníkov stránok už používa službu Analytics na sledovanie návštevnosti a konverzií, optimalizácia Google je vynikajúcou voľbou pre testovanie rozdelenia. Je to cenovo dostupná (bezplatná), presná a pomerne nízka námaha.

Záverečné myšlienky o testovacích nástrojoch rozdelenia WordPress A / B

Ako sme práve videli, sú niektoré z najlepších (podľa nášho názoru) dobre navrhnuté a užitočné doplnky na vykonávanie testovania rozdelenia A / B na vašom webe WordPress..

Či už chcete začať pomaly pomocou doplnku ako Title Experiments a porovnávať svoje príspevky, alebo sa ponoriť hlboko do testovania a optimalizácie všetkých aspektov svojho webu pomocou služby, ako je testovanie Nelio A / B alebo Google Optimize, existuje možnosť, aby vyhovoval vaše požiadavky a rozpočet.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k téme nástrojov na testovanie rozdelenia A / B a optimalizácii svojich webových stránok s ohľadom na vyššie miery konverzie, zanechajte prosím správu nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me