10+ najlepších zásuvných modulov WordPress Autor Box

To najlepšie z doplnkov Autor Box WordPress (zadarmo a prémiové)

Jednou z bežných, ale často prehliadaných funkcií na mnohých webových stránkach WordPress, je biograf autora. Autorský box, ktorý sa zvyčajne nachádza na konci blogového príspevku, zvyšuje pravdepodobnosť, a tým aj dôveryhodnosť a legitimitu vášho webu..

Vaši čitatelia sa môžu dozvedieť viac o vás alebo vašich autoroch na prvý pohľad. Okrem toho môžete rozšíriť vplyv svojich sociálnych médií a ukázať sociálny dôkaz zahrnutím odkazov na svoje účty do poľa pre autorov. A to sú len dva prípady použitia.

Inými slovami, biografia autora, rovnako ako pole s komentárom, je ďalším skvelým spôsobom, ako osloviť svojich návštevníkov. Preto je smutné, že veľa ľudí zanedbáva autorskú schránku, takže ak máme veľa doplnkov autorskej skrinky WordPress, aby bola práca mimoriadne jednoduchá.

V dnešnom príspevku pokrývame bezplatné aj prémiové autorské pluginy pre WordPress. Dúfame, že nájdete perfektné riešenie pre vaše konkrétne potreby. Prosím, podeľte sa o svoje obľúbené autorské plugin WordPress box v komentároch.

Poďme sa pustiť do práce.

Či už si vyberiete doplnok bezplatnej alebo prémiovej autorskej schránky, doplnky, ktoré nájdete tu, dokončia prácu. Váš výber sa preto zníži podľa vašich osobných preferencií a konkrétnych potrieb. Nezabudnite tiež otestovať svoje autorské pole na mobilných zariadeniach a skontrolovať, či všetko vyzerá skvele a či funguje bez problémov.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na najlepšie pluginy autorských slov pre WordPress.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Jednoduchý autorský box

jednoduchý rámček pre autora

Prvým v rade je Simple Autor Box, geniálny a ľahko použiteľný doplnok autorskej skrinky WordPress od spoločnosti WebFactory Ltd. Tento doplnok pridá na konci vašich príspevkov responzívnu autorskú schránku. Umožňuje zobraziť meno autora, avatar, popis a profily sociálnych médií.

Štýly doplnkov si môžete úplne prispôsobiť tak, aby zodpovedali vašej téme, aby mali štýlový a jednotný vzhľad. Jednoduché autorské pole vloží autorské pole do vašich príspevkov automaticky. Prípadne môžete do súborov šablón pridať pole autora. Podporuje RTL a AMP.

2. Ultimate Author Box Lite

konečný autor box lite

Ultimate Author Box Lite je fantastický doplnok, ktorý vám umožňuje pridať ďalšie podrobnosti o autoroch, a to buď automaticky, alebo pomocou krátkych kódov. Podporuje príspevky, stránky a vlastné typy príspevkov, ktoré vám ponúkajú široký výber, pokiaľ ide o zobrazovanie polí autora.

Na začiatok máte päť nádherne navrhnutých šablón. Pre väčšiu kontrolu máte k dispozícii neobmedzené množstvo vlastných farieb. Ďalej môžete zobraziť avatarov autorov z Facebooku, Twitteru, Instagramu alebo použiť vlastné obrázky. Okrem toho si môžete vybrať, či chcete zobraziť pole autora na konkrétnych príspevkoch alebo stránkach. Obchod uzatvára desať sociálnych ikon a ďalších funkcií.

3. Ultimate Author Box Pro

konečný autor box

Info & DownloadView The Demo

Ultimate Author Box je platená verzia doplnku Ultimate Author Box Lite, ktorú sme už predtým spomenuli. Doplnok bol nedávno aktualizovaný pridaním ďalších funkcií do už tak výkonného autorského doplnku WordPress. Je to jeden z najlepších spôsobov prezentácie a ocenenia autorov na vašom webe WordPress.

Vďaka vynikajúcim možnostiam, ako je napríklad karta najnovších príspevkov, karty sociálnych médií, ikony, avatary, profily, e-maily, telefón a mená autorov, nič nebráni vašim autorom v žiarení. Doplnok bol nedávno aktualizovaný s ešte výkonnejšími funkciami, takže môžete očakávať skvelý čas so schránkou Ultimate Author Box.

4. (Jednoducho) Meno autora autora

(Jednoducho) Meno autora autora

Ak pracujete s veľkým počtom príspevkov pre hostí, pre vás bude zásuvný modul pre meno autora pre hostí veľmi užitočný. Keď autori príspevkov odošlú príspevky, spravidla sa kontrolujú, až kým ich nezvolíte. Môžete použiť účet hosťujúceho autora, ale ak máte veľa prispievateľov, môže to byť únavné.

Ale vďaka vyššie uvedenému doplnku môžete rýchlo pridať autora autora k príspevku a kliknutím na jeho odkaz na jeho blog. Nemusíte sa obávať, ako sa čitateľovi objaví rámček pre autora; jednoducho pridajte ľubovoľné meno autora hosťa a odkaz, ktorý chcete, a to je všetko. Ak máte sklon, môžete dokonca ľahko pridať avatar autora.

5. Starbox – autorský box pre ľudí

doplnok autorskej schránky pre autorský text Starbox wordpress

Hľadáte vytvoriť nádherné autorské bio políčka, ktoré presvedčia čitateľov, aby na ne klikli a prečítali si viac o vás alebo svojich autoroch? Ak áno, budete milovať Starbox od skvelých ľudí z tímu Squirrly UK. Doplnok je dodávaný s peknou sadou funkcií na vytváranie krásnych autorských políčok, ktoré fungujú.

Aby ste sa rýchlo dostali do prevádzky, Starbox prichádza s vopred pripravenými témami, vďaka ktorým je vytvorenie autorovho poľa hračkou. Okrem toho môžete umiestniť pole pre autora na hornú alebo dolnú časť vašich príspevkov. Doplnok navyše obsahuje sociálne profily, autorstvo Google a Facebook, bohaté úryvky výsledkov vyhľadávania Google, odkazy na príspevky autora, názov práce autora a ešte oveľa viac.

6. Fancy WordPress Zoznam autorov

zaujímavý zoznam autorov

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte viac ako len pole autorov, doplnok Fancy WordPress Autor List ponúka nové riešenie. Doplnok vám umožňuje zobraziť zoznam vašich autorov v krásnej mriežke, ku ktorej majú čitatelia ľahký prístup. Ale to nie je všetko, doplnok je dodávaný s mnohými ďalšími funkciami.

Zoznam autorov môžete ľahko zobraziť na bočnom paneli, na stránke alebo v akejkoľvek inej oblasti miniaplikácie. Doplnok podporuje zdravú konkurenciu medzi autormi, čo pre váš blog znamená skvelé veci. Ďalej môžete odovzdávať vlastné obrázky, ikony sociálnych médií a pridávať dynamické efekty, aby ste prilákali nových návštevníkov.

7. Autor Bio Box

autor bio box

Autor Bio Box je jednoduchý doplnok autorskej skrinky WordPress, ktorý poskytuje dosť punč. Pomáha vám ľahko pridávať autorské životopisy, avatary a ikony sociálnych médií. Vďaka množstvu funkcií nebolo vytvorenie krásneho avatar bio boxu nikdy jednoduchšie.

Autor Bio Box je dodávaný s ľahko použiteľným administračným rozhraním, vďaka ktorému je vytváranie správnych autorských polí pre vaše stránky jednoduché. Vďaka adekvátnemu nastaveniu môžete meniť všetko od farieb, kde sa zobrazujú políčka autora, a ešte oveľa viac.

8. Autor príspevku WP

autor príspevku WP

Ak ste na trhu s mnohostranným doplnkom autorského poľa WordPress, nemôžete pokaziť autora WP Post Author. Hlavným dielom tém AF, WP Post Autor vám ponúka širokú škálu možností, medzi ktoré patrí autorský životopis, sociálne ikony, krátke kódy atď..

Inými slovami, doplnok vám pomôže zobraziť meno autora, avatar, rolu, e-mailovú adresu, sociálne profily a krátky životopis pod príspevkom. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať, či chcete zobraziť / skryť konkrétny obsah autora. Doplnok sa navyše dodáva s miniaplikáciami, ktoré vám umožňujú pridať bočné panely a ďalšie oblasti miniaplikácií.

9. Najúžasnejší autorský box

najúžasnejšia autorská schránka

Info & DownloadView The Demo

Fanciest Author Box je prémiový autorský plugin pre WordPress, ktorý vám pomôže priraďovať vášmu blogu identitu v niekoľkých krokoch. Vynikajúci produkt v spoločnosti CodeCanyon, Fanciest Author Box, vyvíjajú a udržiavajú Slobodan Manic, Dragan Nikolic a tím nad ThematoSoup..

Fanciest Autor Box funguje hneď po vybalení z krabice. Dodáva sa s tuctom funkcií vrátane sociálnych profilov, krátkych kódov, miniaplikácií, Autorstva Google, vlastných farieb, pripravených na preklad, responzívneho dizajnu, lenivého načítania atď. Je to fantastický autorský doplnok pre všetkých používateľov, začiatočníkov aj profesionálov.

10. Molonguiho autorstvo

autorstvo molongui

Prináša vám Amitzy, vášnivý a seriózny vývojár doplnkov WordPress. Molongui Authorship je celá sada funkcií autorského poľa. Rozširuje predvolené autorské pole programu WordPress novými a zaujímavými spôsobmi. Doplnok je absolútnou nevyhnutnosťou, najmä ak chcete pripísať dvom autorom jeden príspevok.

Molongui Authorship prichádza s mnohými funkciami vrátane, ale nielen, viacerých autorov, hosťujúcich autorov, plne vybavený box pre autorov pre bežných autorov, súvisiace príspevky, avatary autorov, responzívny dizajn, flexibilné možnosti dizajnu a viac ako 70 sociálnych sietí, okrem iného.

11. Booster Extension

pomocné predĺženie

Booster Extension, vytvorený vynikajúcim tímom v ThemeInWP, je viac ako len plugin pre autorské skrinky WordPress. Je to sada výkonných funkcií, ktoré sú ideálne pre všetky blogy a časopisy WordPress. Ak hľadáte autorský doplnok pre bio box, Booster Extension vám ponúka iba to, a potom niektoré.

Pre viac informácií je doplnok Booster Extension dodávaný s tlačidlami na zdieľanie v sociálnych sieťach s počtom zdieľaní, vypočítaním a zobrazením času načítania, emodži so spätnou väzbou, reakčných tlačidiel, poľa pre autora so sociálnymi profilmi a podobne ako / nepáči sa príspevok. Doplnok môžete značne prispôsobiť, až kým ho nezrušíte.


Existuje niekoľko bezplatných zásuvných modulov pre autorov WordPress a ešte menej prémiových doplnkov. Trh nie je nasýtený tak, ako by ste očakávali, pretože pole pre autora je taká malá funkcia. Mnoho doplnkov sa za posledné roky neaktualizovalo, čo ich automaticky vylúčilo z nášho zoznamu.

Celkovo vzato autorský box vám umožňuje zlepšiť zapojenie vášho webu WordPress do automatického pilota. Poskytuje čitateľom možnosť stretnúť sa a zapájať sa s autormi a blogom všeobecne. Vyššie uvedený zoznam ponúka dostatok možností na pridanie ľubovoľného typu poľa pre autora.

Aký je váš obľúbený doplnok autorskej schránky pre WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me