12+ najlepších doplnkov tabuľky cien za WordPress

Najlepšie WordPress Cenové tabuľky Pluginy

Ak ponúkate celý rad produktov alebo služieb, budete chcieť svojim zákazníkom pomôcť pri prijímaní správnych rozhodnutí o kúpe. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je predstaviť všetko, čo ponúkate, v praktických cenových tabuľkách. Prezentáciou svojich produktov / služieb vedľa seba môžete potenciálnym zákazníkom ukázať, čo jednotlivé možnosti odlišuje, ako aj poskytnúť cenu na porovnanie. Použitie cenových tabuliek týmto spôsobom môže tiež pomôcť pritiahnuť zákazníkov k produktu s vyššou cenou. Je to ľudská psychológia: ak uvediete svoju alternatívu v strednej ponuke ako „najlepšiu ponuku“ alebo „najobľúbenejšiu“, môže to ovplyvniť zákazníka.

Pridanie cenovej tabuľky alebo tabuľky porovnávania produktov na vaše webové stránky uľahčuje vašim návštevníkom rozhodovanie. Ak však nie ste vývojár, možno neviete, ako zobraziť svoje ponuky v atraktívnej cenovej tabuľke.

Urobili sme čas na nájdenie najpopulárnejších a (podľa nášho názoru) najlepších doplnkov tabuľky cien WordPress na webe. Naša kolekcia obsahuje kombináciu bezplatných a prémiových položiek a širokú škálu funkcií. Váš projekt teda musí obsahovať skvelý doplnok pre tabuľky cien!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Ľahké cenové tabuľky zadarmo WordPress Plugin

Ľahké cenové tabuľky

Ľahké cenové tabuľky od Fatcat Apps sa ukázali ako veľmi populárne od svojho vydania. Tvorca tabuľky je veľmi ľahko zrozumiteľný, pretože všetky stĺpce sa zobrazujú na tej istej stránke, čo vám umožňuje ich porovnanie pri pridávaní funkcií každého produktu alebo plánu. Schopnosť zobraziť ukážku tabuľky v ľubovoľnom okamihu je užitočná, pretože vám umožňuje získať dobrý prehľad o tom, ako bude vyzerať bez jej vytvorenia, čo preruší váš pracovný postup..

Získate tiež prístup k niektorým možnostiam prispôsobenia tabuľky. Vzťahuje sa to na veľkosti písma, polomer ohraničenia a farby tlačidiel. Existuje aj možnosť nastaviť odporúčaný stĺpec. Väčšina z týchto možností je však šedá a vyhradená pre používateľov prémiovej verzie tabuliek Easy Pricing. Aj keď možnosti farieb a šablóny dizajnu vo bezplatnej verzii môžu trochu chýbať, je to solídny výber, ktorý funguje dobre a ľahko sa používa..

Existuje prémiová verzia pre prémiovú verziu na zadnej strane tohto doplnku, ktorá môže niektorých používateľov odradiť. Bezplatná verzia však funguje tak, ako je inzerovaná, a umožňuje vám ľahko vytvárať atraktívne cenové tabuľky v WordPress.

2. Tabuľky s ľahkými cenami Premium WordPress Plugin

Ľahké cenové tabuľky Premium

Toto je prémiová verzia vyššie uvedeného doplnku Easy Pricing Tables. Vďaka vynikajúcim funkciám bezplatnej verzie vám prémiový doplnok ponúka oveľa viac možností prispôsobenia pre jemné doladenie vzhľadu vašich tabuliek a zároveň vám poskytuje prístup k štyrom ďalším šablónam tabuľky..

Ďalšou zaujímavou vlastnosťou prémiovej verzie tabuliek Easy Pricing je, že môžete do tabuľky pridať prepínač. Tento prepínač umožňuje potenciálnemu zákazníkovi prepnúť stôl a zobraziť ponuky na platenie mesačne v porovnaní s rokom. Uľahčuje to ponúkať zľavu pre dlhodobých zákazníkov a pomáha zvyšovať predaj.

Medzi ďalšie prémiové funkcie patrí zobrazovanie 10 šablón, odporúčaná stuha stĺpca, rozširovanie odporúčaného stĺpca (vždy alebo na hover), vznášanie stĺpcov, možnosti farieb, integrácia so službou Google Analytics, popisy tabuliek a možnosť vkladania ikon. Dodatočné funkcie (v porovnaní s bezplatným ekvivalentom) by vám mali pomôcť predať viac produktov alebo zaregistrovať ďalších zákazníkov.

3. Doplnok tabuľky cien zdarma ARPrice Lite

Doplnok tabuľky cien zdarma ARPrice Lite

ARPrice Lite je skvelá, bezplatná možnosť pridania cenových tabuliek na vaše stránky. Táto responzívna cenová tabuľka obsahuje veľa možností na vytvorenie pútavej tabuľky. Vyberte si z predvolených šablón a farebných schém, neobmedzených možností farieb, predstavovaných stĺpcov a tieňových štýlov.

Vytváranie stolov je navyše jednoduché. Na pridanie balíčkov stačí použiť editor v reálnom čase. Stĺpce môžete dokonca rýchlo presunúť presunutím myšou. Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí kompatibilita viacerých miest, súbory pripravené na preklad a podpora krížových prehliadačov. Navyše, ak zistíte, že od svojho doplnku potrebujete viac, môžete vždy upgradovať na ARPrice Premium.

4. ARPrice Premium WordPress Pricing Table Plugin

Doplnkový tabuľka cenových tabuliek ARPrice Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

ARPrice Premium je krokom od podobnej verzie Lite. Stále máte všetky rovnaké funkcie ARPrice (ľahký live editor, možnosti stylingu, odporúčané stĺpce atď.) A niektoré z nich.

Keď inovujete na prémiovú verziu, budete mať prístup k neuveriteľným 300 + cenovým šablónam tabuliek, integrácii s populárnymi tvorcami stránok WordPress (vrátane WPBakery, Divi a Gutenberg) a jedinečným mesačným / ročným prepínaním plánov. Pomocou živého editora budete môcť pridávať vlastný text, obrázky, písma, efekty vznášania, popisy a prepínať ceny. Navyše môžete ľahko exportovať / importovať a znova použiť tabuľky, ktoré ste vytvorili (zvlášť užitočné, ak používate doplnok na viacerých lokalitách).

ARPRrice má tiež vstavanú analytiku. Vďaka tomu môžete vidieť celkový počet zobrazení tabuľky a kliknutia na odkazy. Je to vynikajúci spôsob, ako zistiť, ktoré tabuľky a plány produktov / služieb dosahujú najlepšie výsledky.

5. Tabuľka cien podľa doplnku Supsystic Free WordPress Plugin

Tabuľka cien podľa doplnku Supsystic Free WordPress

Tento bezplatný doplnok Pricing Table je ďalšou solídnou (a cenovo dostupnou) možnosťou. A je vybavený vynikajúcimi funkciami, o ktorých ste si možno mysleli, že ich môžete získať iba pomocou prémiového doplnku.

Doplnok obsahuje ľahko zostaviteľ tabuľky drag & drop s ľahko použiteľnými šablónami, ktoré vám pomôžu rýchlo začať. Pridajte neobmedzené stĺpce a riadky (jednoducho sa príliš neprenášajte) a upravte ich pomocou možností štýlu farieb, vznášania sa a gombíkov..

Navyše môžete pomocou doplnku Pricing Table vytvoriť porovnávaciu tabuľku svojich najlepších produktov. Alebo získajte chuť a pomocou porovnávacej tabuľky zobrazte pridružené produkty (jednoducho pridajte svoj pridružený odkaz na tlačidlo). Tento konkrétny doplnok tiež obsahuje možnosti na pridanie ceny k hornej a dolnej časti tabuľky, alternatívne farby pozadia a použitie rôznych typov písma pre prvky tabuľky..

6. Prémiový doplnok Responzívne tabuľky Go Pricing

Prémiový doplnok s responzívnymi tabuľkami Go Pricing

Info & DownloadView The Demo

Jedným z najštýlovejších a najobľúbenejších najlepších doplnkov k cenovým tabuľkám WordPress je cena za Go. Go vám umožňuje vytvárať krásne a pohotovo reagujúce cenové tabuľky s až 7 stĺpcami a neobmedzeným počtom riadkov. Ešte lepšie – je kompatibilný s tvorcami najlepších stránok vrátane spoločností Elementor, WP Bakery a Beaver.

Tento prémiový doplnok vyzerá skvele a má veľa príťažlivých funkcií. Zahŕňajú veľký výber viac ako 250 šablón tabuliek na propagáciu a porovnanie širokej škály typov výrobkov. Okrem mnohých možností prispôsobenia pre ďalšie prispôsobenie tabuliek. Môžete si vybrať, či chcete uviesť cenu pre každý produkt / službu, ale máte tiež možnosť skryť cenu, čo znamená, že môžete použiť doplnok na iné kreatívne účely. Dobrými príkladmi sú porovnávacie tabuľky alebo stretnutia tímových tabuliek.

Doplnok Go tiež obsahuje podporu pre vkladanie obrázkov, videa a audio prehrávačov do stĺpcov, aby čitateľovi dal jasne najavo, aké výrobky sa porovnávajú. Medzi ďalšie funkcie patrí výber farieb, popisy na poskytovanie ďalších informácií návštevníkom a voliteľné responzívne rozloženia. Možno preto, že tento doplnok nástroja na tvorbu tabuliek má toľko funkcií, bolo zostavenie tabuliek najmenej intuitívne z tu uvedených možností. Ak však vytrváte, budete môcť vytvoriť atraktívne porovnávacie tabuľky bohaté na médiá.

7. Cenová tabuľka – bezplatný cenník / tabuľkový doplnok

Cenová tabuľka - bezplatný cenník / tabuľkový doplnok

Bezplatná cenová tabuľka pre cenníky / tabuľky je rýchla a jednoduchá možnosť, ako pridať cenovú tabuľku na svoje stránky. K dispozícii sú 4 vstavané šablóny tabuliek – stačí si vybrať jednu a pridať informácie o svojom pláne. Tabuľky sú citlivé a zahŕňajú jednoduché nastavenie stĺpcov, farby hlavičky, farby tlačidiel, odporúčané stĺpce.

A používanie tabuliek je jednoduché. Doplnok obsahuje niekoľko možností, ako pridať tabuľky do príspevkov a stránok. Prvý je zobrazený poštovým ID a druhý je s krátkym kódom.

8. Prémiový doplnok tabuľky cien WordPress

Prémiový doplnok tabuľky cien WordPress

Info & DownloadView The Demo

Cena WordPress Pricing obsahuje skvelé rozloženia pre responzívne stĺpce, mriežky a tabuľky. Pridajte vlastné plány, doplnené ikonami / obrázkami, nadpismi (a podokruhmi), cenami, tlačidlami, zverejnením (napríklad „záruka vrátenia peňazí“) a kľúčovými bodmi s popismi nástrojov (skvelé pre často kladené otázky).

Navyše si môžete podľa potreby tabuľky a tabuľky prispôsobovať. Vyberte farby, orámovanie, veľkosť písma, polomer ohybu rohu a ďalšie. Alebo si veci uľahčte a využite preddefinované vzhľady a prvky prvkov.

9. Doplnkový stolík s responzívnymi cenami pre WPDarko

Doplnkový tabuľka responzívnych cien WPDarko zdarma

Kto nemá rád bezplatný doplnok? Responzívna cenová tabuľka je bezplatná možnosť na zostavenie responzívnych cenových tabuliek pre WordPress (šokujúce, ja viem). Jedná sa o rýchly a jednoduchý doplnok, ktorý môžete použiť na vytvorenie cenových tabuliek v priebehu niekoľkých minút. Priame možnosti pre obsah plánu, farbu, ikonu, tlačidlá a vlastný CSS znamenali, že nebudete tráviť hodiny vylepšovaním svojho príbehu. Stačí si len vybrať niekoľko nastavení a je dobré ísť. Stojí za zmienku, že existuje verzia PRO (s pridanými vzhľadmi, popismi nástrojov a výškovým vyrovnávačom), ale ak chcete vykonať inováciu, je úplne na vás..

10. Drag & Drop cenová tabuľka zadarmo WordPress Plugin

Drag & Drop cenový stôl zdarma WordPress Plugin

Navrhnite peknú malú cenovú tabuľku pomocou doplnku Drag & Drop Pricing. Pridajte neobmedzený počet stĺpcov a riadkov, presúvaním myšou môžete zmeniť ich poradie, zvoliť ľubovoľné písmo Google, pridať vlastné šírky a dokonca použiť vlastné obrázky na pozadí. Jedinečnou vlastnosťou je možnosť pridať videá YouTube (alebo obrázky) k vašim plánom, ako aj šikovné stuhy stĺpcov, ktoré upozorňujú na špeciálne alebo „obľúbené“ možnosti..

11. Doplnok JetElements Premium pre Elementor

Doplnok JetElements Premium pre Elementor

Info & DownloadView The Demo

Tento konkrétny doplnok je oveľa viac ako len cenová tabuľka, ale ak používate nástroj na tvorbu stránok Elementor, stojí za to sa na to pozrieť. JetElements obsahuje 50 widgetov, ktoré pridávajú ďalšie funkcie populárnemu tvorcovi. Na ktorej je tabuľka cien bohatá na funkcie.

Prispôsobte svoje tabuľky pomocou nástroja na tvorbu stránky front-end elementu. Pridajte svoje cenové plány pomocou ikon, obrázkov, vlastných písiem a farieb, pozadia, stužiek, tlačidiel, orámovania, tieňov a ďalších. Vďaka intuitívnemu tvorcovi prvkov Elementor je všetko plne citlivé a ľahko sa dá zmeniť.

12. Cenové tabuľky pre doplnok WPBakery Page Builder Premium

Cenové tabuľky pre doplnok WPBakery Page Builder Premium

Info & DownloadView The Demo

Používate nástroj na tvorbu stránok WPBakery? Žiadny problém – doplnok Cenové tabuľky je perfektný. Tento doplnok obsahuje 21 prednastavených a prispôsobiteľných cenových tabuliek, ktoré môžete použiť v spojení s nástrojom na tvorbu stránok. Vyberte si farby, ikony, efekt vznášania, hranice, tiene, prechody a oveľa viac. Tento doplnok je vynikajúcou možnosťou, ak ste už postavili väčšinu svojho webu a potrebujete iba niečo navyše pre svoju stránku s cenami..

13. uPricing – cenová tabuľka pre WordPress

uPricing - cenová tabuľka pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

uPricing je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám umožní ľahko pridať elegantnú cenovú tabuľku na váš web. Tento doplnok je ideálny pre obchodné webové stránky, ktoré chcú zobrazovať ceny svojich produktov alebo služieb. Nielen, že to vyzerá skvele a je veľmi užívateľsky prívetivé, ale aj pridanie cenovej tabuľky na váš web môže tiež pomôcť zvýšiť počet konverzií.

Medzi ďalšie funkcie patrí elegantný posuvný front-end a administrátor, viac tém a rýchle nastavenie. Navyše obsahuje dokumentáciu a ľahko sa integruje s populárnymi doplnkami.

14. Tabuľky porovnávania cien CSS3 s citlivosťou WordPress

CSS3 Responzívne porovnávacie tabuľky WordPress

Info & DownloadView The Demo

Tabuľky CSS3 s webovými cenami pre WordPress od Themeforest sú skvelé na vytváranie cenových tabuliek v ľubovoľnej téme WordPress. Doplnok je dodávaný s možnosťou výberu z 2 štýlov tabuľky, ako aj 20 farieb s rôznymi stavmi vznášania sa. Tento výkonný doplnok je doplnený o možnosti cenových tabuliek vrátane výšky stĺpca, šírky, čalúnenia, zarovnania, pásov, popisov a oveľa viac. Všetky funkcie a nastavenia cenových tabuliek sú ľahko spravovateľné v administračnom paneli.

Medzi ďalšie vlastnosti tohto doplnku patria: viac štýlov tabuľky, viac ako 20 farebných verzií, vznášanie sa, popisky / rady CSS3, triedenie stĺpcov a riadkov, stuhy stĺpcov a konfigurácie vzoriek. Navyše pri zostavovaní tabuliek môžete pridať neobmedzený počet tabuliek, stĺpcov a riadkov s prispôsobiteľnou šírkou, výškou a zarovnaním. Doplnok je tiež kompatibilný s viacerými lokalitami a obsahuje ľahký skrátený kód na reklamu vašich tabuliek na akýkoľvek príspevok alebo stránku.

záver

Či už predávate svoje vlastné produkty alebo služby (alebo propagujete pridružený tovar), pridanie cenovej tabuľky do WordPress nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí sa chytiť tých najlepších pluginov pre tabuľky cien WordPress uvedených vyššie! Tým, že svojim návštevníkom uľahčíte porovnávanie plánov alebo produktových možností, môžete zvýšiť šance na ich registráciu a zvýšiť ziskovosť svojho internetového obchodu..

Máte nejaké otázky týkajúce sa uvedených doplnkov? Alebo inú možnosť, o ktorej si myslíte, že by mala byť v našom zozname najlepších doplnkov tabuľky cien WordPress? Zanechajte nám komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me