12+ najlepších elementových doplnkov pre WordPress 2020

Najlepšie elementárne doplnky na vytváranie stránok WordPress

Od svojho zavedenia v roku 2016, Elementor úplne prevzal priemysel WordPress. Jeho 1 milión aktívnych používateľov hovorí za seba. Ak s tým nie ste oboznámení, dajte nám o tom krátku informáciu.

Elementor je doplnok WordPress Page Builder, ktorý používateľom ponúka jedinečný zážitok z webového dizajnu. Ktokoľvek môže jednoducho presunúť cool prvky a vytvoriť úžasnú webovú stránku za pár minút. Už nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania!

Element Element Page Builder okrem toho poskytuje hotové šablóny pre používateľov, ktoré sa môžu okamžite použiť na webe a začať. Poskytuje vám slobodu prispôsobiť si všetky funkcie pomocou funkcie stylingu. Preto ste schopní predviesť svoju kreativitu a prísť s vlastnými jedinečnými nápadmi.

Vďaka spoločnosti Elementor sa už nemusíte starať o najímanie vývojárov, pretože to môžete urobiť sami bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností s programovaním alebo znalostí..

Prečo by ste chceli používať doplnky Elementor?

Nikdy nie je ľahké uspokojiť všetky požiadavky čo najlepšie. Napriek tomu, že spoločnosť Elementor ponúka viac ako 80 fantastických prvkov, je možné, že budete chcieť niečo ešte pokročilejšie a jedinečné. To je presne dôvod, prečo sa vývojári tretích strán rozhodli rozšíriť funkčnosť prvku Elementor a vyvinúť svoje vlastné doplnky addonu.

Momentálne je na trhu k dispozícii 131 doplnkov Elementor. Určite máte veľa možností na výber a začnite používať správne rozšírenie pre svoj web.

Tieto doplnky vám dávajú príležitosť posilniť dizajn webových stránok pomocou úžasných funkcií a rozloženia. Okrem toho môžete pomocou rozšírení Elementor vytvoriť špeciálnu atmosféru.

Na konci tohto článku už nebudete mať pochybnosti o tom, kde začať s rozšíreniami Elementor. Pretože sa chystáme diskutovať o najlepších doplnkoch, ktoré potrebujete, aby ste sa ľahšie oboznámili s vylepšením svojej stránky.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Elementor Pro

Elementor Pro

Predtým, ako hľadáte alternatívne riešenie, by ste určite mali dať elementu Elementor Pro šancu. Napriek bezplatnej verzii, ktorá ponúka 29 základných prvkov, prémiová verzia čísla obohatí aj vo veľkom. Napríklad ponúka pokročilejšie widgety, ako sú príspevky, WooCommerce, formuláre, sociálne médiá a mnoho ďalších.

Elementor Pro ponúka flexibilitu Theme Builder, ktorá vám tiež pomôže ľahko navrhnúť vaše témy. Táto vynikajúca funkcia vám umožňuje vykonávať zmeny v záhlaví, päte, WooCommerce, blogoch a na všetkých ďalších dynamických stránkach, ktoré nie sú možné v základnej verzii..

Okrem toho môžete okamžite vytvoriť vstupnú stránku pomocou svojej obrovskej zbierky hotových šablón. Potom si ju môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich preferencií. Navyše, ak ste do kódovania, môžete dokonca pridať vlastný CSS zo samotného dashboardu Elementor. Vďaka tomu budete môcť skontrolovať všetky zmeny, ktoré ste vykonali v reálnom čase.

S cieľom ušetriť čas prichádza Elementor Pro s funkciou „Global Widget“. Stačí si len uložiť šablónu a budete ju môcť používať na ktorejkoľvek zo svojich budúcich stránok pomocou funkcie „Drag & Drop“.

V podstate, na to, aby ste z nástroja Elementor Page Builder zarobili čo najlepšie, musíte použiť jeho prémiovú verziu.

2. Dodatky Plus

Plus Addons pre Elementor

Pokiaľ ide o doplnky spoločnosti Elementor, pravdepodobne nenájdete jeden s viacerými možnosťami ako doplnok The Plus. Balíček obsahuje viac ako 8 000+ prispôsobení a predstavuje rozšírenie typu všetko v jednom pre populárneho tvorcu stránok.

Tento doplnok predstavuje jednoduchý spôsob, ako rýchlo zostaviť a prispôsobiť svoje stránky ovládané prvkami Elementor. Dodatky Plus obsahuje viac ako 300+ používateľských rozhraní, aby sa proces tvorby urýchlil. A naozaj sú to takmer všetko. Rýchlo pridajte mriežky s ikonami, cenové tabuľky, hrdinové sekcie, zoznamy funkcií, sekcie mapy, formuláre a ďalšie. Tieto bloky boli navrhnuté a navrhnuté pre vás, takže ich môžete jednoducho pridať do svojho obsahu. Alebo vstavané možnosti na ďalšie prispôsobenie farieb, pozadia, ikon a ďalších.

Zaujíma vás, čo ešte obsahuje? 50+ jedinečných widgetov (tabuľky, grafy, informačné pole, odpočítavanie, nadpisy, animovaný text, flipbox, časová os, paralaxa, mapy Google, karty atď.), Výkonný nástroj na tvorbu výpisov, SEO a kód pripravený na preklad (použite súbor POT na prekladať) – a to je len špičkou ľadovca. Doplnok tiež obsahuje podporu špičkových funkcií a môžete si dokonca kúpiť rozšírenú licenciu, ak ste vývojár, ktorý chce používať službu The Plus na všetkých svojich klientskych stránkach (a prečo by ste to nemali?).

Ako bonus je tu tiež Plus Addons Lite môžete bezplatne získať na webe WordPress.org. Ber to ako skúšku pre prémiovú verziu. S 20+ miniaplikáciami a 4 vlastnými typmi príspevkov je to skvelý spôsob, ako vyskúšať doplnky Plus pred inováciou.

3. Master Addons for Elementor

Master Addons for Elementor

Pomocou doplnkov Master Addons for Elementor môžete navrhnúť moderné rozloženia svojich webových stránok. Tento bezplatný doplnok pridáva viac ako 30+ nových blokov, s ktorými môžete stavať. A ak by ste chceli viac, existuje prémiová verzia s ďalšími blokmi,

Použite animované titulky magazínu Addons, novinové správy, galérie obrázkov a blog a vytvorte si vlastné trendy správy alebo stránky v štýle časopisov. Kombinujte moduly členov tímu (vrátane jazdca), ukazovatele priebehu a časovú os, aby ste predviedli schopnosti alebo úspechy svojich zamestnancov. Alebo použite obrázkové vznášadlá, hotspoty, flip boxy, popisy a kreatívne odkazy na navrhnutie online portfólia pre svoju prácu. Existujú tiež bloky pre dvojité nadpisy, karty, informačné pole, výzvu na akciu, kreatívne tlačidlá, zoznam zmien, otváracie hodiny, obsah a cenové tabuľky..

Doplnky Plus Master Addons pridávajú prvky vlastných formulárov pre kompatibilné doplnky, napríklad Contact Form 7, Ninja Forms, WP Forms, Caldera Forms a weForms. A Master Addons tiež pridáva rozšírenia pre častice, animovaný gradient alebo pozadie posúvača pre sekcie Elementor. Všetky bloky doplnkov Master Addons prichádzajú s prispôsobiteľnými možnosťami, vďaka ktorým môžete navrhnúť svoje stránky presne podľa svojich predstáv. Ako bonus vývojár dokonca obsahuje 11 tém, ktoré môžete použiť na úpravu svojich stránok!

4. Dynamický obsah pre prvok

Dynamický obsah pre prvok

Ušetrite čas pri navrhovaní svojich webových stránok pomocou produktu Elementor a zefektívnite pracovný postup pomocou dynamického obsahu. Ako? Doplnok Dynamic Content pre Elementor obsahuje 58 miniaplikácií, 20 rozšírení, 4 nastavenia stránky a ďalšie. S týmito novými funkciami môžete pridať lepkavú hlavičku, interaktívny nástroj na sledovanie kurzorov, pútavý animovaný text stránky, kroky formulára (pre formuláre Elementor Pro), tlač na tlačidlá pdf a dokonca aj nové efekty posúvania stránky (vrátane posunutia do sekcie a posúvania zotrvačnosti). Toto sú skvelé spôsoby, ako vytvoriť interaktívnu stránku, ktorá prevádza. Ale to je len kúsok toho, čo dokáže dynamický obsah pre elementora!

Existuje veľa nových možností dizajnu (napríklad paralaxa, naklonenie a prispôsobiteľné transformácie), tvary SVG, rýchly systém šablón pre vlastné typy príspevkov (vytváranie a ukladanie vlastných šablón), integrácia s ACF (plus vlastné možnosti pre polia, galérie ACF a posuvníky, opakovacie polia, mapy a vzťahy), kopírovanie a vkladanie naprieč lokalitami, dynamická viditeľnosť a ďalšie. V dielach sú však aj VIAC widgety! Devs tvrdo pracujú na integrácii PayPal, podpisoch formulárov, ponuke mimo plátna a ďalších jedinečných možnostiach.

5. Základné addóny pre Elementor

Základné addony pre Elementor

Ak hovoríte o doplnkoch tretích strán po aplikácii Elementor Pro, musíte skontrolovať Základné addony pre Elementor najprv. Nedávno dosiahol míľnik, keď bol prvým prvkom Addonu, ktorý dosiahol aktívne inštalácie 100 kB. Okrem toho má Essential Addons najväčší počet aktívnych používateľov spomedzi všetkých rozšírení tretích strán na trhu.

Essential Addons ponúkajú bezplatnú aj prémiovú verziu, ktorú môžete bez problémov použiť na vytvorenie atraktívnych webových stránok. Od bezplatnej verzie budete môcť používať 30+ vynikajúcich prvkov, ako sú štýly formulárov, príspevok, sociálne médiá a mnoho ďalších. Spĺňa všetky základné potreby používateľov, aby ste si mohli vytiahnuť úžasne vyzerajúcu stránku.

Okrem toho je program Essential Addons for Elementor veľmi ľahký a nespomaluje vaše stránky vďaka možnosti „Modulárnej kontroly“, ktorá umožňuje kedykoľvek povoliť alebo zakázať akékoľvek prvky..

Ak sa chcete dozvedieť viac pokročilých a mimoriadnych funkcií, môžete vyskúšať aj Essential Addons Pro. Skvelá vec je, že pomocou tohto doplnku získate prístup k celkovo 59+ fantastickým prvkom. Svoju kreativitu si budete môcť predviesť so svojimi prémiovými widgetymi ako Off-Canvas, Lightbox a Modal, pokročilými miniaplikáciami Post & Gallery, efekty Parallax, Form Stylers a mnohými ďalšími..

Okrem toho prémiová verzia doplnkov Essential Addons ponúka viac ako 100 pripravených blokov. Môžete ľahko importovať tieto šablóny na svoje stránky a začať s prispôsobovaním a získať požadovaný výsledok v okamihu.

6. Crocoblock – JetPlugins Elementor Extension

Crocoblock Elementor Extension

Crocoblock obsahuje všetky JetPlugins ako balík a ponúka veľkú zbierku vopred pripravených šablón. Balík Crocoblock vám okrem toho umožňuje pridať na svoju webovú stránku vysoko kvalitné vzory. Svoje stránky si môžete prispôsobiť pomocou prvkov ako Post, WooCommerce, Kontextové okno a ďalšie.

Keďže však Crocoblock obsahuje JetWidgets ako samostatné pluginy, môžete si skúsiť najprv vyskúšať localhost. Čím viac doplnku použijete, tým väčšia je pravdepodobnosť konfliktov – preto sa pred inštaláciou na svoje živé stránky nezabudnite skontrolovať.

7. Doplnok JetElements pre Elementor

Addon pre JetElements pre Elementor

JetElements je prémiový doplnok, ktorý sa dodáva s viac ako 40 fantastickými prvkami. Poskytuje vám flexibilitu na jednoduché použitie všetkých prvkov s možnosťou prispôsobenia na vašom webe.

Pomocou svojich vysoko kvalitných prvkov Post & Gallery môžete navrhnúť úžasné rozloženie blogu a obrázkov. Okrem toho ponúka JetElements peknú kolekciu vopred pripravených šablón. Môžete ich okamžite použiť na svojich stránkach, aby ste na svojom webe získali prvotriedne rozloženie.

8. Ultimate Addons for Elementor

Ultimate Addons for Elementor

Ultimate Addons for Elementor je ďalšie vysoko hodnotené rozšírenie Elementoru, ktoré vám neunikne. Poskytuje 21+ miniaplikácií, ktoré prichádzajú s pokročilými a jedinečnými funkciami.

Pomocou modulu Modular Control môžete svoju stránku udržiavať rýchlo. Navyše Ultimate Addons ponúka widgety WooCommerce & Post na pekné zobrazenie všetkých vašich produktov / obsahu na vašich webových stránkach..

Napriek svojim pôsobivým widgetom je množstvo widgetov, ktoré ponúka Ultimate Addons, dosť obmedzené. Keďže pre vás nie je k dispozícii bezplatná verzia, ktorú si musíte vyskúšať, musíte si kúpiť prémiovú verziu, aby ste mohli zažiť živý zážitok.

9. JetBlocks Addon pre Elementor

Doplnok JetBlocks pre Elementor

JetBlocks je veľmi úzky a špecifický. Tento balík obsahuje prvky, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásne hlavičky a päty.

Môžete sa opýtať, čo je potrebné na vyhradený doplnok, ktorý obsahuje prvky na skrášlenie záhlavia a päty? Potreba pramení zo skutočnosti, že každý obchodný web slúži veľmi špecifickým zákazníkom a patrí k určitým medzerám.

Potom by ste sa však ako podnik, ktorý sa obáva o svoju online prítomnosť, mali opýtať sami seba na túto otázku, či si kúpim doplnok, ktorý má veľmi úzku použiteľnosť alebo kúpi doplnok, ktorý kombinuje rôzne typy prvkov, čo mi dáva flexibilitu na jeho použitie pre rôzne účely, ktoré sa teraz môžu zdať nevýznamné?

10. Balenie prvkov

Sada prvkov pre prvok Elementor

Info & DownloadView The Demo

Elementor Pack je ďalšou skvelou knižnicou doplnkov pre Elementor, v balíku je dosť prvkov na vytváranie úžasných špičkových prvkov. Má nádhernú zbierku špičkových a najbežnejšie používaných miniaplikácií pre webové stránky. Hoci zbierka prvkov dáva tomuto doplnku spravodlivú výhodu, jeho nevýhodou je, že nemá bezplatnú verziu.

11. Elementor PowerPack

Elementor PowerPack

Program PowerPack obsahuje veľa kreatívnych prvkov. V tomto zväzku je celkom 42 prvkov, čo je veľmi mierne v porovnaní s tým, čo ponúkajú iné zväzky. Balík PowerPack for Elementor však nemá aj bezplatnú verziu, ktorá by mohla byť veľkým poklesom, ak hľadáte bezplatné možnosti..

12. JetTricks Addon pre Elementor

Doplnok JetTricks pre Elementor

Názov JetTricks poskytuje spravodlivé rady, čo tento balík obsahuje. JetTricks dostal niektoré prvky, ktoré sú pútavé a oslovia vašich čitateľov.

Tu je to, čo by ste sa mali pýtať sami seba, môžu iba animácie zvýšiť vašu návštevnosť? Ak áno, potom máte záujem kúpiť si doplnok, ktorý obsahuje iba také prvky, alebo ísť na tie, ktoré sú univerzálne a obsahujú prvky pre každú z vašich potrieb? Ak je pre vás animácia dôležitejšia, môžete sa rozhodnúť ísť týmto doplnkom. Nemá však ani bezplatnú verziu.

13. Sady šablón Envato Elements

Súpravy šablón pre prvky Envato Elements

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Prvky Envato obsahujú niekoľko súprav šablón. Sada šablón je zbierka krásnych šablón špeciálne navrhnutých tak, aby vám pomohla vytvoriť webovú stránku pre špecifický špecializovaný priemysel pomocou nástroja na tvorbu stránok, ktorým je v tomto prípade Elementor.

Aj keď tento doplnok zatiaľ nemá vyhradené prvky pre Gutenberg, tím za týmto doplnkom na ňom pracuje.

14. All in One Widgets for Elementor

Všetko v jednej miniaplikácii pre Elementor

Info & DownloadView The Demo

All In One Widgets vám pomôže pridať Expand Grid, Image Hotspot s popisom, Flip Box, Card Slider, Pred a po, iHover, Časová os, Float Block atď v Tvorcovi stránok Elementor. Celkom je vo zväzku osem prvkov. Tím, ktorý pracuje za týmto doplnkom, verí, že v budúcnosti pridá do balíka ďalšie widgety. Bohužiaľ neexistuje žiadna bezplatná verzia tohto doplnku.

Zabalenie najlepších elementových doplnkov

Rozhodli ste sa teda, ktorý doplnok budete používať pre svoj ďalší projekt? Necítite sa zle, ak ste stále zmätení, z ktorých si vybrať. Samozrejme, že ste oddaní svojej práci, preto čítate tento blog, a to všetko za účelom nájdenia ideálneho doplnku Elementor pre vaše potreby. Ale nezabudnite, že existuje niekoľko skvelých doplnkov pre Elementora. Takže, ktorý z nich by ste si mali vybrať?

Tu je pre vás rýchly trik. V dnešnom svete je všetko zamerané na spotrebiteľa. A to platí aj pre doplnky WordPress. Každý zákazník má možnosť zverejniť recenziu a hodnotenie. Ak doplnok Elementor nie je skvelý, jeho recenzie a hodnotenia budú hovoriť samy za seba. Na druhej strane počet aktívnych používateľov ukazuje dôveryhodnosť produktu. V tom prípade, Základné addony pre Elementor je vrchol rebríčka.

To je však len jeden pohľad. Pred uskutočnením nákupu sa s nami podelte o to, z akého iného hľadiska budete proti Addons Elementor porovnávať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me