12 najlepších motívov WordPress pre pridružený marketing do roku 2020

Témy 10+ najlepších affiliate marketingov WordPress

Zarábanie peňazí online prostredníctvom affiliate marketingu je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť svoje zárobky. V dnešnej dobe sa affiliate marketing stal trendom pre takmer všetkých internetových obchodníkov. Ako pridružený predajca môžete propagovať prepojením na združovanie služieb alebo produktov. Potom získate províziu za províziu z každého predaja alebo potenciálneho zákazníka, ktorý vygenerujete. Aby ste to dosiahli, v prvom rade musíte mať dobre prepracovaný dizajn webových stránok, ktorý osloví vašich návštevníkov. Z tohto dôvodu vám odporúčame použiť jednu z najlepších tém WordPress pre affiliate marketing. Lepší dizajn zvyšuje konverzie, takže to isté by malo platiť aj s pridruženými témami, správne?

Na trhu som videl, že existuje toľko kvalitných tém, ktoré považujú affiliate marketing za sekundárnu prioritu. Ak vaša téma nie je navrhnutá pre affiliate marketing, môže byť ťažké predstaviť pridružené produkty. Majúc na pamäti skutočnosť, v tomto článku sa chystám podeliť o niektoré z najlepších tém affiliate marketingu WordPress (podľa môjho názoru), aby stúpol váš úspech..

Existuje slušné množstvo kvalitných tém, ktoré sú vyvinuté a navrhnuté výhradne pre affiliate marketing. Dúfajme, že tento článok vám môže pomôcť pri výbere kvalitnej partnerskej témy odstránením akýchkoľvek nejasností týkajúcich sa tejto záležitosti. Témy, ktoré som tu spomenul, sú špičkové a udržiavajú rozmanitosť, ktorá môže uľahčiť požiadavky rôznych oblastí. Začnime teda!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Rámec témy genézy

Genesis WordPress Theme Framework

Info & DownloadView The Demo

Genesis framework vyvinutý spoločnosťou StudioPress je jednou z najpopulárnejších „tém“ na trhu. Je to skôr rámec WordPress ako téma. Toto je intuitívna a najdostupnejšia téma WordPress, ktorá vám umožňuje transformovať z nováčika na experta. Pomocou tejto témy môžete bez problémov vytvoriť profesionálnu webovú stránku na spustenie svojho pridruženého marketingu v čo najkratšom čase.

S množstvom možností témy získate v Genesis voľnosť pri manipulácii s akoukoľvek časťou vášho webu z jedného rozloženia obsahu do troch stĺpcov. Okrem toho môžete získať triezvy, elegantný farebný program, zabudované nástroje SEO, plne prispôsobiteľný bočný panel, prispôsobiteľné ponuky, obojstranné bočné panely. Dokonca budete mať techniky indexovania vyhľadávacieho nástroja, ktoré zvýšia hodnotenie vašich stránok vo výsledku vyhľadávania.

2. Kupon (denné ponuky a kupóny)

Info & DownloadView The Demo

Toto je téma založená na kupóne pre pridružených obchodníkov a blogerov. Téma je špeciálne vytvorená pre denné ponuky a webové stránky s kupónmi. Kupon obsahuje užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré užívateľovi uľahčuje ovládanie témy. Počas používania tejto témy nemusíte inštalovať doplnok tretích strán. Okrem toho je to hĺbkové prispôsobenie, ktoré ponúka ľahký, rýchly a bezproblémový zážitok.

Kupon môžu byť použité pridruženými obchodníkmi pre jeho veľkorysý počet funkcií. Záhlavia, päty, bočné panely môžete ľahko prispôsobiť. Tému môžete integrovať do viacerých platforiem. Napríklad môžete integrovať tému s predajcami WooCommerce a WC. Okrem toho, ak affiliate marketingový pracovník potrebuje pevný rámec na preukázanie rozmanitých a rozmanitých katalógov pre všetkých pridružených partnerov, Kupon by mohol byť najlepšou voľbou. Téma zahŕňa integráciu kupónov PDF WooCommerce s možnosťou dynamického vyhľadávania a filtrovania.

3. Simpli Pro (WooCommerce / Shop)

Téma Simpli Pro WordPress

Simpli Pro je prémiovou témou WooCommerce a Blogging pre podnikateľky. Aj keď téma bola navrhnutá a postavená s ženským nádychom, dá sa použiť na takmer akúkoľvek webovú stránku. Stačí vyladiť farby a písma. Túto tému tiež používate na blogovanie a webovú stránku elektronického obchodu. Ako affiliate marketing si môžete vytvoriť blogové stránky na propagáciu produktov, alebo môžete tiež vytvoriť WooCommerce na predaj ďalších produktov na svojich stránkach. Jeden z najdôležitejších aspektov používania Simpli Pro je jeho všestranné použitie vo všetkých oblastiach. V téme môžu byť ženy, podnikateľky, blogerky, trénerky v oblasti zdravia, politici a dokonca aj motivujúci rečníci.

Táto téma má množstvo funkcií a funkcií. Jeho šikovný nástroj na prispôsobenie robí veci užívateľsky príjemnejšie. Najdôležitejším aspektom tejto témy je zabudovaná integrácia tvorcu stránok King Composer a Plynulá forma WP plugin, ktorý umožňuje každému užívateľovi kontrolu nad celou webovou stránkou bez toho, aby napísal minimálny kód. Väčšina vašich cieľových skupín by mohla navštíviť vaše stránky, pretože si bude myslieť, že vaše stránky budú vyzerať rovnako na všetkých zariadeniach. Téma Simpli Pro ju robí tak, že ju prispôsobíte mobilným stránkam..

4. Spolu

Celkový responzívny viacúčelový motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Súčet je inteligentná, pružná a citlivá viacúčelová téma. Téma umožňuje jej správcovi webu jednoduchý chod pri vytváraní webových stránok so ľahko použiteľným rozhraním. Téma je najvhodnejšia pre široké spektrum webových stránok a účelov. Ako príklad môžete použiť tému pre firemné blogy, obchodné webové stránky, profesionálne portfólio a komerčné internetové obchody.

Pomocou Total môžete integrovať WooCommerce s vašou stránkou, ktorá vám umožní vytvoriť akýkoľvek trhový web, na ktorom môžete začať s online obchodom, a predávať na ňom takmer všetko. Okrem integrácie WooCommerce téma ponúka vstavaný posuvný modul revolúcie pre prezentácie. Spoločnosť Total navyše svojim používateľom ponúka desiatky prvkov, krátke kódy a veľa funkcií. Animácia obsahuje 40 rôznych prvkov s témou, vďaka ktorej je interaktívnejšia. Získate tiež viac možností stránkovania a viacerých možností hlavičky.

5. MagPlus

Téma blogu MagPlus a časopisu WordPress

Info & DownloadView The Demo

MagPlus je moderná, dynamická a GDPR kompatibilná téma časopisu WordPress. Tému vyvinul elitný webový vývojársky tím s názvom „Téma Bubble“. Hovorí sa, že pred vytvorením témy strávili viac ako jeden a pol roka porozumením trhu a ďalším relevantným otázkam týkajúcim sa danej témy. MagPlus má pre svojich používateľov k dispozícii viac ako 40 vstavaných vlastných šablón.

Pomocou témy MagPlus môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky bez ohľadu na to, aký druh výklenku ste si vybrali. Pre pridruženého obchodníka by to mohla byť skvelá možnosť pracovať s témou. Pri pohľade na perspektívu používateľa ponúka téma svojim používateľom viac ako 25 vlastných rozvrhnutí. Existuje niekoľko desiatok vlastných štýlov, ktoré môžete použiť pre obsah. MagPlus navyše prichádza s viac ako 20 vytvorenými vlastnými miniaplikáciami, ktoré posunú váš web na ďalšiu úroveň.

6. Marketing

Marketing Pro SEO WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Marketing Pro je inteligentná téma WordPress pre affiliate marketing, digitálny marketing a online predaj. Táto téma poskytuje 7 vstavaných ukážok s vynikajúcimi pokročilými funkciami. Tiež predstavuje 9 preddefinovaných šablón s možnosťou importu jedným kliknutím. Všetko, čo môžete získať bez znalosti akýchkoľvek znalostí kódovania. Použite inú demoverziu, akú nájdete v oficiálnej inštalácii.

V téme sa okrem toho používa program Visual Composer ako nástroj na tvorbu stránok. Okrem toho obsahuje populárny doplnok Slider Revolution na zavedenie. Okrem toho téma podporuje formát WPML pre preklad a štýly písiem Google pre typografiu. Obchody a všetky výmeny peňazí sa navyše uskutočňujú prostredníctvom modulu WooCommerce. Použitím rozmanitého dizajnu témy získate príležitosť zahrať si so šiestimi odlišnými hlavičkami bez hraníc postranných panelov a 30+ vnútorných stránok. Marketing Pro je neuveriteľný pre pridružených marketingových pracovníkov, ktorí chcú začať s rôznymi výklenkami.

7. Themify Ultra

Téma Ultra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ultra je jednou z najpopulárnejších viacúčelových tém v teréne vytvorených spoločnosťou Themify. Táto téma prichádza so 60 vopred navrhnutými rozloženiami. Táto úžasná téma vám poskytuje vstavaný nástroj na tvorbu drag & drop stránok. S desiatkami vstavaných návrhov, rozložení a šablón môžete svoj web dynamickejšie napísať. Pre pridružených obchodníkov, ktorí chcú začať blog, by táto téma mohla byť pre nich tou najlepšou voľbou.

Pomocou aplikácie Ultra získate veľa úžasných funkcií, ako je rolovanie paralaxy, animácie, pulty, jazdec, mapy Google a mnoho ďalších. To vám umožní prispôsobiť vaše webové stránky rôznymi spôsobmi. Na ľahko použiteľnom paneli možností môžete zmeniť logo, farby, pozadie atď. Vstavaný nástroj na tvorbu stránok vám tiež umožňuje vytvárať krásne rozloženia stránok, kedykoľvek to potrebujete.

8. Rehub (porovnanie cien)

Rehub Porovnanie cien a téma affiliate marketingu

Info & DownloadView The Demo

Rehub je prémiová téma plná mnohých funkcií pre podniky pridruženého marketingu. V službe Rehub je k dispozícii veľa možností, ako je funkcia zobrazovania súvisiaceho produktu, pridanie recenzií, porovnanie, predstavenie produktu a mnoho ďalších na váš web. Ak spájate iné produkty alebo predávate svoje vlastné výrobky, mohlo by to byť pre vás to najlepšie. Odovzdaním tejto úžasnej témy môžete získať plnú podporu dvoch popredných výkonných doplnkov s názvom WooCommerce a Easy Digital Downloads.

Získate tiež niekoľko zabudovaných doplnkových doplnkov, jeden slúži na vytváranie porovnávacích tabuliek a druhý na správu vašich odchádzajúcich pridružených odkazov. Funkciou druhého doplnku je sledovať kliknutia, ktoré vaše odkazy získajú, a všetko, čo môžete spracovať z jedného hlavného panela.

Prispôsobenie zariadenia témy je úžasné, pretože získate veľkú flexibilitu pri konfigurácii témy v rôznych formátoch. Zahŕňa rôzne systémy rozloženia, formát internetového obchodu alebo formát rozloženia časopisov.

Jedným slovom, pomocou tejto témy získate plnohodnotný moderný dizajn s množstvom pridružených funkcií.

9. SteadyIncome

Téma SteadyIncome WordPress

SteadyIncome bol navrhnutý a vyrobený špeciálne pre pridružené programy WordPress. Téma je produktom tímu MyThemeShop, ktorý ukazuje, že by to bol vynikajúci produkt v okolí. Jedným z najdôležitejších aspektov témy je rýchly výkon načítania, ktorý v konečnom dôsledku vedie k vyššej miere konverzie a lepšiemu hodnoteniu vo vyhľadávačoch..

Navyše pomocou služby SteadyIncome získate sadu funkcií, ktoré vám uľahčia zarábanie peňazí online prostredníctvom pridružených programov. Môžete napríklad získať nástroj na vytváranie zoznamov e-mailov, predstavované displeje produktov, ikony sociálnych médií s výstupom reagujúcim na mobil. Rozloženie domovskej stránky si môžete vybrať podľa svojich požiadaviek pomocou systému podrobných nastavení. Ak si kúpite niektorý z produktov po vstupe do klubu SteadyIncome, získate lepší prístup k ďalším produktom za nízku cenu.

10. MoneyFlow

Téma MoneyFlow WordPress

MoneyFlow je moderná a profesionálna téma blogu, ktorú je možné použiť pre affiliate marketing. Táto téma ponúka zbierku pokročilých funkcií s bezpečným speňažením. Táto téma je produktom produktu MyThemeShop, ktorý poskytuje množinu rozložení, z ktorých si môžete vybrať. Čistý a užívateľsky príjemný dizajn a funkcie vám môžu pomôcť zvýšiť ziskovosť vášho pridruženého podniku.

Ak ste affiliate marketing a blogovanie je váš hlavný zdroj príjmu, MoneyFlow je perfektný spôsob speňaženia. Bol vytvorený pre webové stránky, na ktoré sa často kladie veľa obsahu. Ak si vyskúšate demo verziu témy, získate prehľad o funkciách a funkciách, ktoré ponúka. Jedným z najdôležitejších rysov témy je jej integrácia s WooCommerce, ktorá vám umožní pridať na váš web celý pridružený obchod. Môžete pridať prispôsobiteľné formuláre na prihlásenie e-mailom, hodnotenia hviezdičkami pre recenzie produktov a mega menu pre lepšiu navigáciu. Témou je tiež priateľský k SEO, ktorý vám pomôže ohodnotiť vašu stránku vo vyhľadávači.

11. Elektro

Téma obchodu s elektronikou v elektronickom obchode

Info & DownloadView The Demo

Ste pridruženým podnikom k niektorým zo známych webových stránok v oblasti elektronického obchodu, ako sú Amazon, Walmart, Aliexpress, SnapDeal, flipkart atď.? Prajete si, aby vaše vlastné pridružené webové stránky mali rovnakú masovú príťažlivosť ako stránky, s ktorými sú pridružené? Vitajte na tému Elektro, obchod s elektronikou WooCommerce.

Vývojári spoločnosti Electro vytvorili túto tému špeciálne pre pridružené spoločnosti a majiteľov obchodov, ktorí vyhľadávajú stránky Amazon, Walmart, Aliexpress a ďalšie podobné webové stránky. Téma obsahuje užitočné vertikálne a horizontálne mega-menu, kolotoč produktov, zoznamy kategórií, štýly jednotlivých produktov, doplnky a ďalšie funkcie, ktoré dodávajú tejto téme masovú príťažlivosť..

Electro sa tiež integruje s doplnkami od viacerých dodávateľov, ako sú Dokan alebo WC Vendors, takže môžete tiež nastaviť obchod s viacerými predajcami. Electro je tiež plne kompatibilný s tvorcom stránok Visual Composer, prémiovým jazdcom WordPress Slider Revolution, zoznamom prianí YITH WooCommerce a doplnkom na porovnávanie cien YITH WooCompare..

12. Inteligentný pasívny príjem (téma Genesis Child)

Téma inteligentného pasívneho príjmu progeneze dieťaťa

Info & DownloadView The Demo

A posledná téma, ktorá sa má pridať do zoznamu, je podradená téma Genesis. Aj keď je Genesis sama o sebe skvelá, s detskou témou sa vylepšuje. A čo lepšie pre pridruženého obchodníka, ako tému navrhnuté kolegom obchodníkom?

Smart Passive Income Pro bol vytvorený a navrhnutý spoločnosťou Pat Flynn – affiliate marketingový extraordinaire. Tento balík obsahuje rámec Genesis spolu s vlastnou detskou témou spoločnosti Pat, ktorá vám pomôže vytvoriť lepší web pridruženého marketingu. Odvážny dizajn a vytváranie oblastí obsahu z neho robia skvelý začiatok pre váš blog alebo marketingovú stránku. Nahrajte si vlastné logo, vyberte výrazné farby značky, ktoré vyniknú, a dokonca pridajte obchod WooCommerce.

Záverečné slová o najlepších témach pridruženého marketingu WordPress

Affiliate marketing je jedným z významných spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Ale ak chcete byť úspešným affiliate marketingom, musíte použiť správne nástroje na správnom mieste. Vysoko kvalitná téma WordPress je jedným zo základných nástrojov kvalitnej pridruženej webovej stránky. Tieto najúčinnejšie témy uvedené vyššie môžu byť skvelou možnosťou, ako začať svoju partnerskú cestu ako celok.

Existuje veľa pridružených tém na trhu a možnosti môžu byť mätúce. Cieľom tohto článku je poskytnúť vám solídny nápad na výber správnej témy pre váš ďalší pridružený projekt. Vyberte si preto najvhodnejšiu tému WordPress pre pridružený marketing pre svoj účel. Potom čo najskôr uveďte svoje marketingové plány do činnosti.

Dúfam, že vám tento článok pomohol pri výbere správnej témy pre váš web. Ak používate akúkoľvek tému, ktorá vyhovuje affiliate marketingu, ktorý som v zozname vynechal, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me