13 najlepších doplnkov WordPress pre fitness a telocvičňu

15 najlepších zásuvných modulov WordPress pre zdravie, fitnes a telocvičňu

Zdravie a fitnes sú populárne miesto, takže niet divu, že existuje množstvo tém súvisiacich s fitness WordPress a doplnkov WordPress v telocvični, ktoré vám umožňujú vytvoriť výkonnú webovú stránku o fitnes..

Hľadanie najlepších doplnkov na internete však môže byť časovo náročné, preto sme zaokrúhľovali najlepšie nástroje a doplnky pre vaše webové stránky. Nájdete tu rôzne fitness sledovače, kalkulačky BMI, doplnky receptov a ďalšie doplnky WordPress pre telocvičňu navrhnuté tak, aby fungovali so všetkým, od skriniek CrossFit po štúdiá jogy..

Doplnky v tomto zozname vám pomôžu pridať užitočné funkcie na vaše stránky a dodať vašim čitateľom ďalšiu hodnotu. Či už prevádzkujete fitness blog alebo webovú stránku v telocvični, pre každého v tomto zozname je niečo pre každého.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Prémiová kalkulačka BMI

Prémiová téma BMI Calculator Matching

Chcete do kalkulačky BMI pridať vlastné farby? Táto prémiová kalkulačka BMI ponúka vstavané možnosti pre farby, písma a štýly. Navyše je mobilný a ľahko vložiteľný na svoj web pomocou svojich miniaplikácií.

hrKalkulačka samotná obsahuje polia pre výšku (v metroch alebo palcoch) a hmotnosť (v kilogramoch alebo librách), s automatickým výsledkom BMI a interpretáciou (podváha, normálna, obézna alebo s nadváhou).

Získajte kalkulačku BMI

2. Doplnok na chudnutie Tracker Freemium WordPress

Weightloss Tracker

Pomocou tohto doplnku môžu vaši čitatelia sledovať priebeh chudnutia. Doplnok im umožňuje zadať svoje telesné merania a ich hmotnosť, ako aj stanoviť ciele a cieľové merania a hmotnosť. Tieto informácie môžu zobraziť ako graf alebo tabuľku a môžu sa zobraziť pomocou krátkych kódov a widgetov.

Na pozadí môžete vy alebo váš tréner v telocvični komunikovať so svojimi klientmi a pomôcť im dosiahnuť ich ciele. Jadro doplnku je zadarmo, ale môžete si tiež stiahnuť platenú verziu pre ďalšie funkcie. Poznámka: Doplnok je bezplatný, ale ponúka aj platenú verziu od 40 GBP ročne.

Stiahnite si nástroj na chudnutie

3. Doplnok stravy Planner Pro Recepty zadarmo

Jedlo Planner Pro

Ak pravidelne publikujete zdravé recepty na svojich webových stránkach, tento doplnok vám umožní ich zdieľať vizuálne príťažlivo a poskytne svojim čitateľom výživovú hodnotu a schopnosť ich vytlačiť..

Doplnok úplne reaguje a je dodávaný so zabudovanými informáciami o schéme, takže vaše recepty sú optimalizované pre vyhľadávacie nástroje. Výživové informácie poskytuje ESHA Research, svetový líder v oblasti výživy už viac ako 30 rokov. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť pridávania odkazov na prísady, ktoré je možné kúpiť z pridružených webov, vkladanie poznámok a fotografií do pokynov, automatické dopĺňanie prísad a ďalšie.

Stiahnite si program Plánovač jedál

4. Zadarmo keto kalkulačka WordPress Plugin

Kalkulačka keto

Keto strava je jednou z najobľúbenejších diét a pomocou tohto doplnku môžete merať svoje nutričné ​​potreby a dosahovať požadované ciele v oblasti chudnutia a výkonnosti. Používanie doplnku je jednoduché – stačí pridať skratku na ľubovoľný príspevok alebo stránku na vašom webe.

Svoje informácie môžete zadávať do metrických alebo imperiálnych jednotiek, zobrazovať výsledky pomocou tabuliek a tabuliek a poskytovať návštevníkom diétny plán na chudnutie aj na chudnutie. Môžete tiež generovať vlastné zostavy PDF a prispôsobovať zobrazenie grafov a tabuliek.

Stiahnite si Keto kalkulačku

5. Doplnok CrossFit CF Whiteboard Free Crossfit

Tabuľa CF

CF Whiteboard sa perfektne integruje s webovou stránkou Crossfit. Doplnok pridáva na vaše stránky sledovanie sociálneho tréningu a umožňuje vám a vašim čitateľom sledovať tréningy a výsledky, porovnávať PR a referenčné hodnoty na historickom základe, sledovať ich účasť a mať okamžitý prehľad o ich pokroku, ktorý je vždy k dispozícii.

Doplnok tiež obsahuje cvičenia a pohyby, ktoré vám šetria čas od ich budovania od nuly. Môžete sledovať neobmedzených používateľov a vyhľadávať ich výsledky.

Doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, nezabudnite však, že Crossfit je platená služba, ktorá sa začína 30 $ / mesiac po 30-dňovej skúšobnej verzii.

Stiahnite si CF Whiteboard

6. Odomknutý obsah: bezplatný doplnok Fitness

Obsah odomknutý Fitness

Ak sa snažíte nájsť obsah pre svoju stránku s fitnes, môže vám tento doplnok pomôcť. Môžete ľahko pridávať recepty, WOD, tipy na fitnes, pózy na jogu a oveľa viac. Doplnok vám umožňuje nájsť a vybrať odborne napísaný a ilustrovaný obsah zameraný na webové stránky zamerané na fitnes a pridať ich na vaše stránky.

Obsah je voľne zobraziteľný a pochádza od niektorých z najpredávanejších autorov fitness.

Stiahnite si odomknutý obsah: Fitness

7. WPGYM – prémiový systém riadenia telocvične WordPress

WPGYM - systém riadenia telocvične WordPress

Ak prevádzkujete webovú stránku telocvične, tento doplnok vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na správu svojich členov. Nielenže si môžete prezerať podrobnosti o svojich členoch, ako sú ich osobné a dôležité štatistiky, ale tiež môžete vyberať platby, posielať faktúry a generovať prehľady o predaji..

Prístrojová doska obsahuje integrovaný kalendár, vďaka ktorému môžete ľahko prezerať dôležité udalosti a sledovať rôzne aktivity v telocvični a harmonogramy tréningu. Okrem toho môžete pre svojich členov vytvárať výživové a stravovacie plány, viesť záznamy o ich účasti a ďalšie.

Získajte systém riadenia telocvične WordPress

8. Riadenie členstva v telocvični zdarma

Správa členstva v telocvični

Ak nepotrebujete toľko funkcií ako doplnok vyššie, zvážte doplnok Management Studio Membership Management. Doplnok pridá do editora príspevkov niekoľko ďalších tlačidiel, takže môžete ľahko vložiť kalendár tried, prihlasovaciu oblasť do plánov a stránku na členstvo v pokladni..

Môžete tiež spravovať triedy, inštruktorov, členov a členstvo a každý člen dostane automaticky vygenerovaný QR kód, ktorý môže na svojich smartfónoch použiť na prístup do oblasti člena a ďalšie.

Stiahnite si Správcu členstva v telocvični / štúdiu

9. MB Spirit pre MINDBODY

MB Spirit for Mindbody

Ak prevádzkujete web zameraný na jogu, tento doplnok sa vám hodí. To vám umožní ľahko pridať vaše MINDBODY informácie na vaše webové stránky. Môžete vytvoriť ľubovoľný počet miniaplikácií na zobrazenie informácií, ktoré zahŕňajú rozvrhy tried, udalosti, semináre, podrobnosti o zamestnancoch a inštruktoroch, typy relácií a ďalšie.

Vytvorené miniaplikácie je možné pridať k príspevkom a stránkam alebo použiť skratku na použitie filtrov údajov a úpravu rozloženia pre jednotlivé stránky.

Stiahnite si MindBody pre WordPress

10. Widget pre zdravie a fitnes

Widget citácie pre zdravie a fitnes

Chcete na svoju webovú stránku pridať trochu motivácie? Miniaplikácia Citáty pre zdravie a fitnes náhodne zobrazuje jednu z 500 + úvodzoviek, aby zvýšila morálnu a motivovala vašu fitnes klientelu, aby pokračovala v tlačení. Stačí nainštalovať a používať miniaplikáciu na bočnom paneli, v päte alebo v akejkoľvek inej oblasti pripravenej na miniaplikáciu.

Stiahnite si citácie Heath & Fitness

11. Prémiový rozvrh responzívneho plánovacieho doplnku

Doplnok pre rozvrhovanie responzívneho plánovania

Plánovanie je rozhodujúce, či už je to pre vaše fitnes kurzy alebo individuálny tréning. Doplnok Rozvrh je vynikajúcou možnosťou, ako pridať na svoj web ľahko čitateľný rozvrh hodín, zostaviť a zobraziť vlastné stravovacie plány, načrtnúť program športovej terapie, naplánovať WOD a ďalšie. S množstvom prispôsobiteľných farieb, písiem, widgetov a udalostí určite vyhovie vašim potrebám. Doplnok obsahuje aj skrátený kód a integráciu Visual Composer, takže ho môžete ľahko vložiť na ľubovoľnú stránku alebo príspevok.

Získajte rozvrh

12. Skupiny WooCommerce, predplatné a rezervácia

Skupiny WooCommerce, predplatné a rezervácia

Napokon WooCommerce má svojho komplexného sprievodcu nastavením prispôsobiteľného zásobníka špeciálne pre telocvične (alebo dojos, ako to uvádzajú). Použitím kombinácie zvyklostí Skupiny WooCommerce (prostredníctvom bezplatného doplnku), Predplatné WooCommerce a rezervácie WooCommerce (o ktorých budeme hovoriť ďalej), môžete pre klientelu vytvoriť jednoduchý spôsob prezerania, nákupu a obnovovania členstva vo vašom fitnes zariadení. Cena tohto efektívneho zásobníka sa bude líšiť v závislosti od toho, či použijete vlastné prémiové možnosti spoločnosti WooCommerce alebo či používate bezplatné rozšírenia z WordPress.org (nemôžeme však zaručiť, že bezplatné možnosti budú fungovať rovnako).

Prezrite si Sprievodcu telocvičňou WooCommerce

13. WooCommerce rezervácie WordPress Plugin

Doplnok WooCommerce Bookings

WooCommerce Bookings je rozšírenie pre bezplatný doplnok Builder pre internetový obchod WooCommerce pre WordPress. Po nainštalovaní doplnkov k rezervácii na vašom webe spolu s WooCommerce môžete potom svojim návštevníkom ponúknuť možnosť zaregistrovať sa a zarezervovať si svoje miesta na položky, ktoré si môžete vytvoriť. Mohli by to byť vaše hodiny fitnes, stretnutia s osobnými trénermi, skupinové cvičenia alebo akékoľvek iné aktivity, ktoré ponúkate, kde by sa účastníci mali zaregistrovať, aby si zarezervovali svoje miesto.

Aj keď bol doplnok WooCommerce vytvorený na predaj produktov online, môžete nakonfigurovať svoje stránky tak, aby si nemuseli peniaze meniť ruky, aby si návštevníci mohli rezervovať. Používanie tohto doplnku elektronického obchodu a doplnku rezervácií sa môže javiť ako dlhotrvajúci spôsob pridania skupinového formulára na registráciu na váš web WordPress, zdá sa však, že je v súčasnosti najlepším dostupným riešením police..

Získajte rezervácie WooCommerce

Zabalenie

Či už prevádzkujete plnohodnotnú telocvičňu, webovú stránku Muay thai alebo jednoduchý blog o fitness, môžete využiť náš zoznam vyššie na nájdenie doplnkov WordPress pre fitness a telocvičňu, ktoré vylepšia vaše stránky. Vaši čitatelia môžu ťažiť z mnohých z nich, rovnako ako môžu sledovať svoje vlastné údaje a dokonca ich vytlačiť a zdieľať so svojimi priateľmi..

Ďalšie užitočné doplnky a motívy nájdete v našej zbierke tém WordPress pre telocvične. Alebo ak nám chýba váš obľúbený doplnok (alebo taký, ktorý ste vyvinuli), zdieľajte odkaz v sekcii komentárov nižšie. Chceli by sme sa pozrieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me