14 najlepších doplnkov vyhľadávača obchodov WordPress

Najlepšie doplnky pre vyhľadávač obchodov WordPress

Ak má vaša firma viacero umiestnení, doplnky doplnku vyhľadávača obchodov WordPress sa môžu ukázať ako užitočné dodatky na vaše webové stránky. Pridaním doplnkov vyhľadávačov obchodov môžu mať všetky výhody motelové reťazce, benzínové stanice, reťazové obchody, kozmetické salóny. Pomáhajú používateľom ľahko nájsť vaše obchodné miesta. Tieto doplnky sa pri zobrazovaní miest spoliehajú na Mapy Google. V dôsledku toho budete môcť využiť aj funkcie Máp Google, ako sú rôzne zobrazenia mapy, geolokácia a pokyny na dosiahnutie najbližšieho obchodu. Okrem toho, ak náhodou poskytnete akýkoľvek druh adresárových služieb, tieto doplnky plug-inov pre lokátory obchodu WordPress vám môžu pomôcť zobraziť fyzické umiestnenie uvedených služieb.

Poďme sa ponoriť rovno (nezabudnite – tieto nie sú v žiadnom konkrétnom poradí, len naše najlepšie tipy).

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Vyhľadávač obchodov MapSVG

Vyhľadávač obchodov MapSVG a svetový doplnok WordPress Map

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte úžasnú a prispôsobiteľnú mapu lokátora obchodu pomocou doplnku MapSVG. Tento výkonný a obľúbený doplnok obsahuje tisíce štýlov máp, prispôsobiteľné kontajnery (pre ponuky máp, filter a podrobnosti) a jednoduché možnosti, ktoré môžete povoliť návštevníkom vašich stránok. Pridajte filtre, aby používatelia mohli triediť podľa adresy, mesta, typu obchodu alebo iného vlastného poľa. Alebo pridajte možnosť vyhľadávania podľa vzdialenosti, aby mohli vidieť, ktoré obchody sú v okolí!

Chcete do svojich miest na mape pridať viac? S Galéria MapSVG Doplnok môžete pridať galériu prehliadača obrázkov alebo prehliadača podrobností. Zahrňte miniatúry, obrázky a posúvače doplnené dotykovou navigáciou. Je to vynikajúci spôsob, ako vylepšiť svoje zoznamy miest!

Ak ste vývojár, môžete doplnok určitým spôsobom rozšíriť alebo prispôsobiť pomocou vstavanej šablóny, editorov CSS a JS. Medzi ďalšie pozoruhodné funkcie doplnkov patria vlastné vektorové mapy, klikateľné tvary, adresár zoznamov, automatické značky máp a kompatibilita s krížovým prehliadačom..

2. Mapify Pro

Mapify Pro

S Mapify môžete vytvárať responzívne mapy lokátorov obchodov (alebo akékoľvek mapy) pomocou ich pokročilých, ale ľahko použiteľných funkcií. Patria medzi ne funkčnosť, priblíženie a posunutie, mobilná pripravenosť, lokalizačné galérie, prispôsobiteľné mapové popisy, prispôsobiteľné filtry umiestnenia, neobmedzené ikony značiek mapy, zadania používateľov front-end, vlastné obrázkové mapy, zoskupenia máp a podpora prekladov (prostredníctvom WPML). A to nie sú ani všetky funkcie!

Ale v prípade polohy obchodu je možno najdôležitejšou možnosťou vyhľadávanie podľa polomeru a najbližších miest. Polohy mapy môžete dokonca prepojiť s konkrétnymi stránkami alebo webmi tretích strán – takže ak chcete prepojiť so svojou stránkou Yelpu, môžete. Chcete vyskúšať Mapify na svojom vlastnom webe? Môžete to skúsiť zadarmo – stačí si vziať kópiu Mapify Lite začať (nezabudnite, že nebude mať všetky funkcie verzie Pro).

3. WP Multi Store Locator Pro

Doplnok WP Multi Store Locator Pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

WP Multi Store Locator Pro je výkonný doplnok lokátora obchodu, ktorý môžete použiť na propagáciu a poskytnutie informácií o rôznych umiestneniach obchodu. Pridajte informácie o svojej polohe spolu s adresou, odkazom na web a pokynmi. Návštevníci vašich stránok potom môžu zobraziť obchody v okolí, ako aj vyhľadávať podľa kategórie alebo značky. Doplnok obsahuje pridané užitočné funkcie pre štatistiku obchodu, pridať manažéra obchodu a možnosti importu / exportu.

Najlepšie zo všetkého je, že WP Multi Store Locator Pro sa plne integruje s populárnymi tvorcami stránok. Použite ich vlastný blok pre Visual Composer, Divi, Elementor a Beaver Builder (s ďalšími tvorcami stránok na ceste). Chcete sa bližšie pozrieť? Pokladňa živého náhľadu 5 Rozvrhnutia WP Multi Store Locator Pro.

4. Vyhľadávač obchodu WP (zadarmo)

Bezplatný doplnok WordPress WP Store Locator

WP Store Locator je bezplatný doplnok, ktorý pridáva všetky vaše polohy na mapu, ktoré si môžete úplne prispôsobiť. Mapa a pokyny pre jazdu môžu byť v jazyku, ktorý uprednostňujete. Pre každé miesto môžete pridať vlastné štítky a pomôcť používateľom nájsť miesta pomocou viacerých filtrov, ako je polomer alebo kategória.

Vyhľadávač obchodov WP vám pomáha zobrazovať ľubovoľný počet obchodov a umožňuje vám zmeniť jazyk na paneli správcov. Pri práci s krátkymi kódmi môžete pridávať podrobnosti, ako sú otváracie hodiny, adresy, orientačné body alebo telefónne čísla. K dispozícii je deväť značiek pripravených na sietnicu a ktorúkoľvek z nich môžete presunúť na presné miesto na mape v editore. Ak máte koncentráciu obchodov v akejkoľvek oblasti, funkcia zoskupovania značiek bude užitočné. A navyše, prémiové doplnky sú k dispozícii na hromadný import, na zhromažďovanie štatistík alebo na pridávanie miniaplikácie vyhľadávania.

5. Store Locator Plus (zadarmo)

Obchod Locator Plus zadarmo s doplnkom WordPress

Bez ohľadu na to, či máte dva obchody alebo tisíce obchodov, doplnok WordPress Store Locator Plus môže na vašom webe vytvoriť vyhľadávač polohy. Bez príliš veľkého zapojenia môžete vytvoriť stránku, zadať svoje miesta a pridať skrátený kód. Mnoho doplnkov, napríklad Bosche, používa tento doplnok na pomoc používateľom pri vyhľadávaní ich obchodov.

Práca na paneli Správca a pomocou doplnkov si môžete prispôsobiť pomocou CSS a HTML. Doplnky vám umožňujú pridať mnoho ďalších funkcií na prispôsobenie používateľského komfortu, ako je napríklad zapnutie alebo vypnutie možnosti vyhľadávania, kategorizácia miest, vytváranie priateľských služieb SEO na stránkach s polohou a ďalšie. Spolupracuje s doplnkami tretích strán na pridávaní odkazov na sociálne médiá do všetkých miest, pridávaní vlastných polí do miest alebo na umožnenie používateľom spravovať miesta. Taktiež sa spojí so spoločnosťou Gravity Forms na zostavenie formulárov a manažéra umiestnenia udalostí, aby prepojil udalosti s miestami. Bezplatný doplnok podporuje viacero krajín a jazykov.

6. Agilný vyhľadávač obchodov WordPress

Vyhľadávač agilného obchodu

Info & DownloadView The Demo

Pokiaľ ide o kompletný systém správy polohy s bohatými funkciami, nehľadajte nič viac ako vyhľadávač Agile Store Locator. Dodáva sa s kompletným systémom riadenia backendu na správu tém, štýlov a značiek. Umožňuje importovať / exportovať polohy obchodu, spravovať kategórie a zobrazovať polohy na prispôsobených mapách. Váš displej môžete nielen prispôsobiť, ale je k dispozícii aj niekoľko pripravených šablón.

Jeden obchod sa môže zobraziť vo viacerých kategóriách. Okrem toho sa v ľubovoľnom okamihu môžu obchody, ktoré sú otvorené samy, zobrazovať prepínaním časového spínača zapnutia / vypnutia. Doplnok obsahuje veľa šablón, vrátane šablóny akordeónu s hierarchiou krajín, štátov, miest a obchodov. Ak je počet miest vysoký, zoskupovanie značiek, vlastné filtre a značky kategórií môžu pomôcť zúžiť vyhľadávanie. Obsah informačného okna je možné prispôsobiť a akékoľvek miesto v obchode, ktoré vytvoríte, je možné duplikovať jediným kliknutím. Pomocou stĺpcového grafu Analytics môžete tiež vyhľadávať, najobľúbenejšie obchody a najlepšie miesta. Na hlavnom paneli Správca máte prístup ku všetkým štatistikám týkajúcim sa obchodov, vyhľadávaní, kategórií a značiek.

7. Super Store Finder

Super Store Finder

Info & DownloadView The Demo

Super Store Finder pre WordPress prichádza s intuitívnym responzívnym dizajnom a výkonnou administrátorskou sekciou vyhľadávača obchodov WordPress. Na tejto obrazovke správcu môžete spravovať nastavenia mapy, kategórie, značky a upozornenia a prispôsobovať štýly, farby a štítky. Podporuje mnoho jazykov, ako aj zobrazenie mapy Google v plnej šírke.

Super Store Finder obsahuje plochý vyhľadávač tematických obchodov a elegantný filter obchodu so skladacím panelom. Vstavaná funkcia geolokácie umožňuje používateľom nájsť presnú polohu vášho obchodu a najkratšiu trasu na jeho dosiahnutie. Výhľady na ulicu, ktoré je možné priblížiť, môžu používateľa viesť priamo k dverám obchodu. Môžete nahrať krásne obrázky alebo videá, ktoré divákom pomôžu nahliadnuť do vášho obchodu. Doplnok vám umožňuje používať vlastné značky a vyhľadávať obchody podľa regiónu alebo iných filtrov. Pomocou súborov CSV je možné hromadne importovať adresy obchodu. Ak chcete určiť presné miesta, jednoducho presuňte značky myšou. K dispozícii sú aj doplnky, ktoré rozširujú škálu funkcií.

8. Rozšírený vyhľadávač obchodov

Rozšírený vyhľadávač obchodov

Info & DownloadView The Demo

Pomocou rozšíreného vyhľadávača obchodov môžete umiestnenia svojich obchodov zobraziť tromi spôsobmi – na mape Google, v zozname alebo na oboch. Nielen to, môžete napísať príspevok o ľubovoľnom mieste do svojho blogu WordPress a potom ho prepojiť pomocou tohto kódu pomocou krátkych kódov. Úhľadný spôsob, ako prilákať čitateľov k vášmu príspevku, ako aj ponúknuť používateľom informácie o tomto mieste. Informácie o obchode môžu byť ponúkané aj v súvisiacich príspevkoch. Používatelia môžu tiež vyhľadávať polohu podľa adresy, pomocou zobrazenia ulíc nájsť svoju polohu a získať k nej trasu.

Vďaka zabudovanému rozhraniu môžete rýchlo pridávať, upravovať alebo mazať obchody a automaticky geokódovať adresy. Používatelia sa môžu opierať o adresy alebo PSČ, aby mohli vyhľadať obchod, ktorý je im najbližší. Na zabezpečenej https URL môže doplnok zistiť polohu používateľa a zobraziť najbližší obchod.

9. Vyhľadávač obchodu WordPress

Vyhľadávač obchodu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Doplnok lokátora WordPress Store Locator vám umožňuje pridať ľubovoľný počet filtrov. Podporuje živé filtrovanie a kódy na ľubovoľnej stránke. Ak prepojíte kategórie produktov s kategóriami obchodov, môžete povoliť automatické filtrovanie na stránkach produktov. Počet výsledkov, ktoré sa zobrazia pri vyhľadávaní, informácie, ktoré sa majú zobraziť, a súvisiace tlačidlá na výzvu na akciu, je možné prispôsobiť. Môžete tiež nastaviť predvolené hodnoty pre nové obchody, aby ste ich ľahšie pridali.

Pomocou tohto doplnku môžete na svoju stránku produktu WooCommerce pridať tlačidlo vyhľadávača obchodov. Lokátor sa potom objaví v modálnom režime. Informačné okno je možné nastaviť tak, aby zobrazovalo kontaktné informácie, výzvu na akciu, ukladalo obrázok alebo otváracie hodiny. S viac ako desiatimi možnými rozloženiami a viac ako 90 možnosťami nemôžete pomôcť používateľom nájsť váš obchod.

10. Miestne SEO od Yoast

Vyhľadávač obchodu

Doplnok Local SEO pre WordPress od Yoastu obsahuje funkciu vyhľadávača obchodov WordPress. Ak chcete používať túto licenciu, musíte si zakúpiť ročnú licenciu vyhľadávač polohy funkcie hoci.

Doplnok umožňuje používateľom filtrovať obchody alebo akékoľvek iné miesto podľa polomeru, stavu alebo PSČ. Jednoducho kliknutím na tlačidlá a možnosti začiarknutia môžete na stránku pridať adresu svojho obchodu. Váš pracovný čas je možné pridať do rovnakého políčka ako adresa. Alebo pomocou krátkych kódov ich môžete vložiť osobitne. Skratky je možné pridať na ľubovoľnú stránku alebo príspevok alebo na samotné stránky s umiestnením. Máte tiež možnosť pridať miniaplikáciu lokátora obchodu WordPress do ľubovoľnej oblasti widgetov na vašom webe.

11. Rozšírené Mapy Google

Rozšírené Mapy Google

Info & DownloadView The Demo

Ak prevádzkujete iba obmedzený počet miest, môžete sa jednoducho spoľahnúť na doplnok máp Google, ako je napríklad Rozšírený doplnok Google Maps pre WordPress. Tieto miesta môžete označiť na mape a tiež pomôcť s trasami. Tento najpredávanejší mapový doplnok je zvlášť kompatibilný s GDPR, zahŕňa podporu viacerých mapových filtrov, ponúka viac trás (skvelá funkcia pre ľudí, aby mohli rýchlo nájsť a dostať sa do miest vášho obchodu) a super užitočná funkcia „vyhľadať v okolí“ na dokončenie vašej najbližšej polohy..

12. Vyhľadávač obchodov VO (zadarmo)

Doplnok lokátora VO Store Locator

VO Store Locator je bezplatný doplnok, ktorý obsahuje nástroje na pomoc obchodníkom, franšízám a distribútorom. Umožňuje vám prispôsobiť farby špendlíkov na základe značiek, aby ste odlíšili miesta. Vstavané funkcie, ako je automatické určovanie polohy, aby ste našli obchod najbližšie k vášmu aktuálnemu miestu, a podrobné pokyny uľahčia vyhľadanie obchodov. Navyše doplnok, ktorý bol nedávno aktualizovaný, aby spolupracoval s tvorcom stránky Drag & Drop pre tvorbu a ukladanie obsahu Visual Visualer, takže môžete zahrnúť svoje vlastné mapy do ľubovoľného rozloženia príspevku alebo stránky..

13. Vyhľadávač obchodov SimpleMap (zadarmo)

Plugin lokátora SimpleMap Store Locator

SimpleMap Store Locator je ľahko použiteľný doplnok medzinárodného vyhľadávača obchodov, ktorý umožňuje používateľom prehľadávať databázu pomocou PSČ. Prispôsobiteľnými značkami pomáha zvýrazniť vaše polohy. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí neobmedzené umiestnenie, prispôsobiteľné výsledky vyhľadávania na mape, jednoduché možnosti nastavenia (nie je potrebný žiadny kód) a funkcia rýchlej úpravy pre aktualizáciu máp a databáz v reálnom čase..

14. Locatoraid (zadarmo)

Doplnok vyhľadávača obchodov Locatoraid

Locatoraid je ďalší doplnok vyhľadávača obchodov WordPress, ktorý je ľahký, pohotový a obsahuje mnoho konfigurovateľných štýlov máp. Doplnok sa dodáva najmä s funkciou automatického geokódu, takže pri pridávaní miest ich zákazníci môžu okamžite nájsť. Ľahko žalovateľný krátky kód uľahčuje vloženie mapy (s definovaným zástupným symbolom vyhľadávaného textu, polomerom, rozložením atď.) – stačí upraviť parametre, keď pridáte skratku do textovej oblasti pre príspevok, stránku alebo widget. Navyše sú k dispozícii prispôsobiteľné štýly máp, ktoré zaisťujú, že vyhľadávač vášho obchodu zodpovedá vzhľadu zvyšku vašej webovej stránky.

Zabalenie najlepších doplnkov vyhľadávača obchodov WordPress

Naozaj máte niekoľko možností, ako umiestniť svoje obchody na mapu a pomôcť tak svojim zákazníkom. Už ste vyskúšali niektorú z nich? Dajte nám vedieť, ktorý z nich pre vás pracoval. Ak si želáte, môžete si pri zobrazovaní svojej polohy na mape tiež získať veľmi nápaditú predstavu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me