14 najlepších zásuvných modulov pre WordPress

Najlepšie zásuvné moduly pre WordPress

Pri nakupovaní online sme všetci videli kvalitný jazdec. Čo však robí jazdca príťažlivým? Ak chcete začať, skvelý jazdec reaguje a funguje dobre na takmer akomkoľvek tablete alebo smartfóne. Medzi ďalšie nevyhnutné funkcie patrí:

  • Hladké animované efekty
  • Paralaxové vrstvy
  • Rýchle nahrávanie obrázkov
  • Štýlové písma a tlačidlá

Niektoré z týchto funkcií pomáhajú vlastníkom stránok, zatiaľ čo iné vytvárajú pre návštevníkov stránok atraktívny vizuálny zážitok. Nie všetky tieto funkcie sú potrebné na všetkých stránkach, ale všetky sú hodné zváženia.

Používate na svojom webe jazdec? Ak nie, máte šťastie, pretože sme zostavili zoznam najlepších doplnkov pre posúvače pre WordPress. Niektoré z nich sú prémiové a niektoré zadarmo – ale každá z nich má to, čo vyžaduje, aby návštevníci vašich stránok povedali „páni“. Pozrime sa na to.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Posuvník Nivo

Príklad Nivo Slider zobrazujúci jeden animovaný obrázok, ktorý sa posúva do druhého.

Info & DownloadView The Demo

Nivo Slider je bezplatný doplnok s takmer všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie neuveriteľných efektov. Je to zadarmo, ale jeho intuitívne rozhranie uľahčuje vytváranie posúvačov a ich pridávanie na vaše stránky pomocou krátkych kódov.

Tento doplnok má početné prechodné efekty, aby ste mohli predviesť svoje snímky, čo vám umožní zobraziť ohromujúce vizuálne prvky, ktoré očaria návštevníkov. Okrem toho môžete ľahko ovládať, ktoré obrázky sa majú zobraziť, a to pomocou radu posúvačov a funkcia automatického orezania obrázka vám ušetrí veľa času na úpravu snímok..

Nakoniec je Nivo Slider úmyselne ľahký, čo ponúka minimálny vplyv na čas načítania stránky. Je to vynikajúca možnosť, ako na svoj web pridať posúvač.

2. Posuvná revolúcia

Doplnok Revolution Slider Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Doplnok Slider Revolution je jedným z najobľúbenejších doplnkov pre posúvače na trhu – a to oprávnene (je to dokonca jeden z dvoch prémiových doplnkov pre posúvače, ktoré sú súčasťou súčtu). Poskytuje štýlové posuvníky s plnou šírkou, ktoré sú mimoriadne citlivé. Posuvník môžete implementovať na ľubovoľnú webovú stránku, pretože na každom zariadení vyzerá pozoruhodne. Doplnok je dodávaný aj s animačnými slučkami, aby vaši zákazníci nezostali so zamrznutým posúvačom, ak na vašej domovskej stránke chvíľu zostanú..

Paralaxy vrstvy Slider Revolution sú fantastické a editor snímok zobrazenia časovej osi zobrazuje intuitívny prehľad o tom, ako sa vaše obrázky zobrazia na jazdci. Okrem toho poskytuje doplnok editor drag-and-drop, ktorý umožňuje začiatočníkom tvoriť profesionálne mediálne posúvače. Jedná sa o posuvný doplnok plný dobrôt, od viacjazyčnej podpory po podporu videa na YouTube na celej obrazovke a videa Vimeo..

3. Posuvník prechodu

Posuvník prechodu

Vytvorenie jedinečných jazdcov pre váš web nemusí byť ťažké. V skutočnosti to ani nevyžaduje kódovanie. Posuvný doplnok Transition je výkonný doplnok, ktorý pridáva veľa funkcií a možností, takže si môžete vytvoriť svoje vlastné ohromujúce posuvníky. Za zmienku tiež stojí, že Transition Slider je prvý posuvný doplnok svojho druhu – využívajúci WebGL pre pokročilé efekty, ktoré nie sú možné s CSS.

Pomocou posúvača Prechod je ľahké vytvárať pokročilé a plne citlivé posúvače pre váš web pomocou editora rozloženia posúvača naživo, animácií HTML5 (24 vrátane rolovania, zábalu, roztiahnutia, skrútenia a priblíženia), automatického prehrávania vrstvy a slučky, funkcie dotyku a pretiahnutia snímky, vrstvy a ďalšie. K dispozícii je tiež 26 prekrásne navrhnutých šablón, ktoré môžete použiť pre svoje posúvače (alebo ich jednoducho použiť ako východiskový bod na ďalšie prispôsobenie). Okrem toho je posúvač Transition optimalizovaný pre vaše SEO na mieste, vykresľovanie iba vtedy, keď je posúvač viditeľný a pomocou lenivého načítania pre rýchlejšie stránkovanie..

4. Posuvník Theia Post

Posuvník Theia Post pre WordPress

Pridajte do svojich viacstránkových prezentácií prezentácie pomocou posúvača Theia Post. Tento prémiový posúvač uľahčuje vytváranie posúvačov z vašich viacstranových príspevkov, stránok a produktov WooCommerce. Vyberte si z viac ako 200 motívov posúvača, 4 prechodových efektov, pridajte do snímok hlavičky a tituly a dokonca umožnite obnovenie reklamy pri navigácii. Môžete dokonca použiť živý náhľad správcu na zobrazenie vašich posúvačov pred publikovaním.

Bojíte sa o svoje SEO? Theia je optimalizovaná s jedinečnými webovými adresami snímok, ako aj s ohľadom na rýchlosť, pomocou AJAX a predbežného načítania, aby vaše posúvače boli rýchle.

Chcete vytvoriť kolotoč? Pokúste sa pridať doplnok Carousel, ktorý vychádza z funkčnosti Theie a pridať karusely s miniatúrami, vektorovými šípkami 35+, dotykovou navigáciou a prispôsobením podľa príspevkov.

5. Soliloquy

Doplnok Soliloquy Slides Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Toto je určite prémiové. Doplnok pre posúvač Soliloquy sa začína na 19 USD, ale ceny sa môžu pohybovať až do 249 USD, v závislosti od toho, koľko stránok plánujete používať. Ak sa vám nedarí pracovať s niektorými bezplatnými zásuvnými modulmi WordPress z dôvodu ich mätúcich rozhraní, táto možnosť poskytuje odplatu. Je citlivý a umožňuje vám rýchlo importovať a exportovať predtým vytvorené posúvače, čím sa znižuje čas strávený prenosom na iné stránky..

Rozhranie budovy je tiež veľmi ľahko použiteľné a zdá sa, že na prednom konci nikdy nespomalí alebo nezaostáva. Jednou z jedinečných funkcií je možnosť nezávislého posúvača na vynechanie jednotlivých posúvačov kdekoľvek na vašom webe.

6. Posuvník Pro

Slider Pro Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Slider Pro je plne citlivý a dotykový povolený posuvný prémiový doplnok WordPress. Vďaka podpore obrázkov, zvukových videí a ďalších prvkov je tento jazdec skvelým doplnkom ľubovoľného motívu.

Chcete flexibilný posuvný doplnok, ktorý má veľa skvelých funkcií a je ľahko použiteľný, hneď po vybalení z krabice? Potom chcete Slider Pro. Tento úžasný doplnok uľahčuje pridávanie vlastných jazdcov do ľubovoľnej témy WordPress. Tento dotykový a plne citlivý posuvník vyzerá ako pixel perfektne na akomkoľvek zariadení, telefóne a tablete v cene. Navyše, s podporou galérií, obsahu, flickru, priameho prepojenia a ďalších, môžete vytvoriť akýkoľvek typ posúvača, ktorý potrebujete.

Slider Pro má tiež veľa možností rozloženia a dizajnu. Doplnok obsahuje podporu pre plynulé prechody snímok, animované vrstvy, karusely, nekonečné posúvače, posúvače na celej obrazovke, automatické výšky, zmiešané obrazy na výšku a na šírku, lenivé zaťaženie a oveľa viac. Existuje len toľko skvelých možností!

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí podpora sietnice, lightbox, navigácia pomocou klávesnice, body prerušenia a miniatúry. Ale to nie je všetko, nižšie nájdete ďalšie funkcie. Slider Pro je skvelý doplnok WordPress, ktorý nechcete odovzdávať.

7. LayerSlider

Doplnok pre posuvné vrstvy

Info & DownloadView The Demo

Aký je prvý dojem na vašom webe? Dobrý prvý dojem povzbudzuje návštevníkov, aby zostali, ale zlý znamená, že by ste ich mohli stratiť navždy. To je dôvod, prečo sa mnoho webových stránok rozhoduje používať vysoko vizuálny posúvač obrázkov nad záhybom stránky na svojej domovskej stránke, čo je tiež skvelé pre nasmerovanie návštevníkov na váš najlepší alebo najnovší obsah – pridávajú farbu a snímky a navyše uľahčujú navigáciu na vašom webe. Prémiový doplnok LayerSlider (ktorý je ďalším prémiovým jazdcom baleným spolu s programom Total) neponúka iba posúvače. Môžete tiež pridať obrázkové galérie a prezentácie a vytvoriť tak ideálny multimediálny zážitok.

LayerSlider poskytuje viac ako 200+ 2D a 3D prechodov a pomocou editora snímok si môžete zostaviť svoje vlastné prechody. Výkonný editor drag-and-drop je dodávaný s doplnkom na prezeranie ukážok v reálnom čase, ako aj na import, export a presun komponentov v zobrazení časovej osi. LayerSlider vám umožňuje vytvárať krásne a pohotové obrázkové galérie a posuvníky obsahu – môžete tiež vložiť zvuk alebo video zo služieb YouTube alebo Vimeo. Toto nie je nič nové, ale hlavným predajným bodom LayerSlider je obrovské množstvo prechodových efektov a dostupných vzhľadov, ktoré vám poskytujú veľkú flexibilitu pri vytváraní požadovaného typu posúvača..

Môžete dokonca generovať dynamické posúvače, ktoré sa pripájajú k vašim príspevkom a stránkam WordPress. To vám umožní posielať ľudí na váš najlákavejší obsah bez toho, aby ste museli robiť veľa práce. S viac ako 13 vzhľadmi, z ktorých si môžete vybrať, sú príležitosti na budovanie značky vášho webu a na to, aby vyzerali inak ako ostatní ľudia, ktorí si kupujú tento doplnok, nekonečné.

LayerSlider tiež podporuje lenivé načítanie; novšie snímky sa načítajú iba vtedy, keď sú potrebné, a nie ich načítavajú vopred. Jo, a spomenul som, že jazdec je SEO priateľský? To vám poskytne krok pred konkurenciou, pretože príliš málo ľudí vie, ako optimalizovať svoje posúvače.

8. Hladký jazdec

Doplnok WordPress s hladkým jazdcom

Vývojári softvéru Smooth Slider tvrdia, že do 50 sekúnd môžete implementovať ohromujúci jazdec s odkazmi na posledné alebo odporúčané príspevky. Je to vysoká úloha, ale zdá sa, že je to úplne pravda. Rozhranie je pomerne jednoduché a naozaj nemáte k dispozícii veľa tlačidiel alebo nastavení, ktoré by vám zabalili hlavu. Toto je ďalšia z možností bezplatného doplnku pre posúvače a je plne v pohotovosti.

Prezentácie, ktoré vytvoríte, sú optimalizované pre vyhľadávače, aby priviedli na vaše stránky nových ľudí nastavenie panel poskytuje plnú kontrolu nad tým, ako vaše posúvače vyzerajú na prednom paneli. Obzvlášť sa mi páči, že bezplatný doplnok je dodávaný so šiestimi prechodovými efektmi, čo je viac ako niektoré z menej atraktívnych prémiových doplnkov pre posúvače (nezahrnuli sme žiadne z tých, ktoré sú na tomto zozname).

Kľúčom k tomuto doplnku je, že na to, aby niečo vyzeralo profesionálne, nepotrebujete žiadne znalosti kódovania. Snímky je možné umiestniť alebo odstrániť jedným kliknutím – stačí prejsť na posuvníky Panel správcov. Je to elegantná možnosť, ktorú by ste si mali vyskúšať.

9. Inteligentný jazdec 3

Inteligentný jazdec 3

Smart Slider 3 je intuitívny doplnok, ktorý vám umožní rýchlo vytvárať responzívne prezentácie, ako aj zahrnúť videá z YouTube aj Vimeo. Jeho ľahko použiteľný editor vám umožňuje pracovať s viacerými vrstvami, vytvárať snímky pomocou drag-and-drop rozhrania a zobrazovať ukážky obsahu pred zverejnením.

Ľahko zmeňte všetky detaily, ktoré sú skutočne dôležité pre typografiu a štýl. Môžete si vybrať písma a štýly pre svoje vrstvy, navigácie a ďalšie prvky a meniť sa medzi viacerými snímkami a vrstvami. Začnite prázdnym jazdcom WordPress alebo si vyberte z množstva krásnych vzoriek. 100+ vopred zhotovených snímok s veľmi jednoduchou inštaláciou jedným kliknutím. Jednoduchý spôsob zostavenia všetkých typov jazdcov. Smart Slider 3 používa výkonný systém animácie vrstiev, ktorý dáva vrstvám pohyb a prechody. Možnosti toho, čo môžete stavať, sú nekonečné. Dodáva sa so 40 + vstavanými animáciami vrstiev v 3 typoch animácií: in, out, loop.

Tento doplnok obsahuje aj dotykový dizajn, konfigurácie autoplayov a viac posuvných ovládacích prvkov na zmenu štýlov a pozícií. Môžete dokonca generovať posúvače z externých zdrojov. Ku každej snímke môžete pridať dynamický obsah, napríklad: príspevky a články WordPress, Flickr, Instagram, YouTube, Vimeo, WooCommerce a 32 ďalších. Rozhodne vám odporúčame pozrieť si dokumentáciu vývojárov, aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo tento doplnok môže urobiť.

10. RoyalSlider

RoyalSlider Premium

Info & DownloadView The Demo

RoyalSlider je prémiová galéria obrázkov a nástroj na posúvanie obsahu, ktorý sa dodáva vo viacerých formátoch. Doplnok WordPress je rýchly, citlivý a dotykový pre mobilné zariadenia. Môžete ho použiť na rýchle vytvorenie vysoko kvalitných galérií z účtov Instagram, Flickr alebo 500px.

Tento posúvač dodáva akejkoľvek téme WordPress skvelý rozmer. Existuje mnoho typov jazdcov, z ktorých si môžete vybrať, určite ich budete môcť použiť na rôzne projekty. A keďže všetky posúvače sú automaticky ukladané do vyrovnávacej pamäte vo vašom prehliadači, Royal Slider nespomalí žiadny z vašich webových stránok WordPress (hurá!).

Tiež Royal Slider je veľmi užívateľsky prívetivý a ľahko použiteľný. Existuje veľa funkcií backend, ktoré uľahčujú prácu správcu. Najdôležitejšie je, že funguje skvele s najnovšou verziou programu WordPress a má vlastnú správcovskú oblasť. Okrem toho využíva hromadné nahrávanie WP 3.5 prostredníctvom správcu médií alebo môžete prepojiť priamo so svojím účtom Flickr alebo 500px. Vďaka tomu je veľmi rýchle vytvárať krásne jazdce plné obrázkov. Potom môžete pomocou editora snímok snímok pridať tituly, dátumy atď. A pridať vlastné prechodové efekty (všetky z nich môžete vidieť naživo v oblasti ukážky živého posúvača na paneli správcu). Ak chcete vložiť svoje posúvače, je to také jednoduché, ako pri použití skráteného kódu, miniaplikácie alebo funkcie PHP (podľa toho, čo pre vás najlepšie funguje).

11. Citlivý jazdec od spoločnosti MotoPress

Citlivý jazdec od spoločnosti MotoPress

Responsive Slider by MotoPress je užívateľsky prívetivý spôsob, ako zostaviť nádherné snímky a implementovať animované efekty. Je vybavený rozhraním drag-and-drop, takže sa už nikdy nebudete musieť dotýkať žiadneho kódu. Namiesto toho ho môžete použiť na rýchle vytváranie prezentácií optimalizovaných pre vyhľadávacie nástroje, ktoré fungujú na akomkoľvek zariadení.

Tento doplnok ponúka tri hlavné typy posúvačov: Prispôsobiteľné posúvače, Posúvače príspevkov a Posúvače WooCommerce (pre weby elektronického obchodu). Ak sa chcete dozvedieť viac o svojej širokej škále funkcií, môžete sa pozrieť na dokumentáciu vývojárov alebo si ju môžete ukázať sami. Nezabudnite si tiež vyskúšať prémiový doplnok MotoPress Slideshow pre ďalšie funkcie.

12. MetaSlider

MetaSlider

MetaSlider ponúka jednoduché rozhranie, ktoré vám umožní vytvoriť prezentáciu optimalizovanú pre SEO za pár sekúnd. Môžete ľahko pretiahnuť obrázky z mediálnej knižnice WordPress a vytvoriť galériu a potom pridať titulky, odkazy a údaje SEO – všetko z tej istej stránky..

Okrem toho, že je MetaSlider pohotový a ľahko použiteľný, obsahuje aj viac možností konfigurácie pre efekty rýchlosti a animácie. Ak ste vývojár, možno vás zaujíma najmä to, že tento doplnok je kompatibilný s programom Multisite a ponúka rozsiahle rozhranie API, s ktorým môžete pracovať..

13. Master Slider

Hlavný jazdec

Bezplatný doplnok Master Slider ponúka rozsiahly zoznam funkcií. Okrem toho, že je priateľský k SEO, má ľahko použiteľné rozhranie, reaguje na akomkoľvek zariadení a umožňuje vám vytvárať nádherné prezentácie pomocou jazdca tvoriaceho myšou. Toto je jeden z najrobustnejších posuvných doplnkov, ktoré môžete nájsť zadarmo.

Navyše, prémiová verzia obsahuje všetky bezplatné funkcie (ktoré sú početné) a niekoľko doplnkov, ako napríklad posúvač produktu WooCommerce s pokročilými možnosťami filtrovania, pozadie HD videa pre snímky a hlboké prepojenie, ktoré vám pomôže s vašim SEO. Zahŕňa tiež ukážky v reálnom čase, takže viete okamžite, či to funguje s vaším obsahom pred publikovaním.

14. Master Slider Pro

Hlavný jazdec - Doplnok WordPress pre dotykovú vrstvu

Info & DownloadView The Demo

Master Slider Pro je plne responzívny doplnok WordPress s dotykovým ovládaním. Tento výkonný doplnok obsahuje možnosti pre dotykovú navigáciu, vrstvy bohaté na obsah, užitočné hotspoty, množstvo efektov a oveľa viac.

Master Slider Pro je ďalší skvelý posúvačový doplnok WordPress, ktorý vychádza z CodeCanyon. Je plná všetkých skvelých funkcií, ktoré by ste očakávali od kvalitného posúvača WordPress vrátane podpory responzívnych, obsahových a obrázkových vrstiev, video podpory, animácií vrstiev, prechodov snímok a ďalších. Ale okrem toho existujú jedinečné možnosti pre hotspoty snímok s popiskami, prichytenie k zarovnaniu a dokonca aj inteligentné predbežné načítanie obrázkov..

Tento doplnok tiež obsahuje podporu a integráciu pre mnoho ďalších populárnych doplnkov WordPress na trhu. Master Slider Pro sa integruje s doplnkom Visual Composer, doplnkom Flickr, doplnkom Members a ďalšími. Navyše je doplnok pripravený na viacjazyčné použitie, takže bez ohľadu na to, aký jazyk používa váš web, budú vaše hlavné jazdce ľahko zrozumiteľné pre čitateľov.

Master Slider Pro tiež prichádza s 25 vzorkovacími posuvníkmi, ktoré vám pomôžu rýchlo pripraviť webovú stránku. Navyše bolo testované v rôznych prehliadačoch, aby ste sa uistili, že vaše posúvače vyzerajú perfektne vo všetkých hlavných prehľadávačoch.

záver

Ideálny jazdec zobrazuje, čo vaša spoločnosť robí, a upúta pozornosť používateľov, aby ich posunul smerom k najdôležitejšiemu obsahu. Môžete odkazovať na svoje najlepšie blogové príspevky alebo dokonca poslať ľuďom sezónne zľavy vo svojom internetovom obchode.

Nech už používate svoj posúvač bez ohľadu na to, pozrite sa na najlepšie posúvače WordPress, ktoré sme spomenuli tu, a zvážte implementáciu jedného z nich na svoju vlastnú stránku. Je jedným z týchto doplnkov váš osobný favorit? Chýba vám váš obľúbený doplnok? Chcem od vás počuť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me