15 najlepších doplnkov a rozšírení gravitácie

Najlepšie doplnky a rozšírenia gravitačných formulárov

Gravity Forms je meno, s ktorým sa počíta vo výklenku pre tvorcov formulárov WordPress. Či už ste začiatočník alebo skúsený dizajnér alebo vývojár, Gravity Forms vám ponúka všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie silných kontaktných formulárov. Ďalej je neuveriteľne ľahké používať a rozširovať, čo z neho robí slávneho tvorcu formulárov pre mnohých používateľov WordPress.

A pre taký silný a populárny doplnok na vytváranie formulárov môžete očakávať veľa bezplatných a prémiových doplnkov. Prečo sú však doplnky nevyhnutné vidieť, pretože tvorca formulárov je už silným riešením?

Doplnky pre začiatočníkov tiež umožňujú hlbšiu integráciu s programom WordPress, pretože sa môžete integrovať s poskytovateľmi služieb tretích strán, napr. S e-mailovým softvérom, CRM, nástrojmi technickej podpory atď..

Po druhé, a to súvisí s predchádzajúcim dôvodom, doplnky zvyčajne prichádzajú s ďalšími funkciami, ktoré pôvodne nie sú súčasťou gravitačných formulárov..

Po tretie, doplnky vám ušetria veľa peňazí a času, pretože nemusíte najímať drahého vývojára, aby ste pridali všetky ďalšie potrebné funkcie..

V dnešnom príspevku pokrývame niektoré z najlepších doplnkov Gravity Forms, ktoré vám umožňujú posunúť formuláre na vyššiu úroveň. Odporúčame vám ísť iba na doplnky, ktoré zodpovedajú vášmu rozpočtu a potrebám.

A ak vás zaujíma, pokrývame oficiálne doplnky aj doplnky tretích strán. To znamená, že predtým, ako sa dostaneme ku koncu, budete mať všetky nástroje, ktoré potrebujete na doplnenie kontaktných formulárov, pred ďalším odoslaním.

Užite si to až do konca a neodchádzajte bez toho, aby ste sa podelili o svoje cenné rady a myšlienky!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Gravity Forms Basic Add-Ons

Gravity Forms Základné doplnky

Hneď od stajne Gravity Forms prichádza úžasný balík doplnkov. Po zakúpení licencie Basic, Pro alebo Elite získate okamžitý prístup k základným doplnkom, ktoré vám pomôžu integrovať formuláre Gravity Forms s niekoľkými poskytovateľmi e-mailového marketingu..

gravitácia tvorí základné addóny

Hovorím o programoch ActiveCampaign, MailChimp, Mad Mimi, AWeber, Constant Contact a ôsmich ďalších službách e-mailového marketingu. Okrem týchto poskytovateľov e-mailového marketingu spoločnosť Gravity Forms neponúka žiadny ďalší doplnok k základnej licencii, ktorý stojí 59 dolárov ročne na jednu stránku s automatickými aktualizáciami a štandardnou podporou..

2. Gravity Forms Pro Add-Ons

Gravity Forms Pro - doplnky

Vyrozumeli sme, že by ste do svojich formulárov chceli pridať viac ako spravodajské možnosti, a preto vám dobrí chlapci v spoločnosti Gravity Forms priniesli balík doplnkov Gravity Forms Pro, ktorý je k dispozícii iba s platnou licenciou Pro alebo Elite License.

Okrem základných doplnkov získate 16 ďalších doplnkov, ktoré nepochybne spôsobia revolúciu v používaní Gravity Forms.

gravitačné formy pre addóny

Pre začiatočníkov môžete teraz integrovať gravitačné formuláre s funkciou Zapier, čo znamená, že po kliknutí na tlačidlo máte prístup k viac ako 1 000 ďalším integráciám (alebo webovým aplikáciám). Po druhé, máte štandard PayPal Payments Standard, čo znamená dobré veci, ak chcete do svojich formulárov pridať platby.

Čo ešte? Dovoľ mi pozrieť sa. Ach áno, dostanete ďalšie doplnky, ako Agile CRM, Dropbox, Slack, Trello, Help Scout, Campfire, Breeze, Pipe Video Recording a Highrise. Licencie Pro License stojí 159 dolárov ročne pre tri webové stránky s automatickými aktualizáciami a štandardnou podporou.

3. Gravity Forms Elite Add-Ons

Gravity Forms Elite Add-ons

Pre energetického používateľa Gravity Forms máte doplnok Elite, najväčší a najúčinnejší zo všetkých troch. Pre začiatočníkov tento balík podporuje neobmedzené webové stránky a je pripravený pre WordPress na viacerých stránkach. Okrem toho získate prioritnú podporu a celkom 43 doplnkov.

Ak máte licenciu Pro, inovácia na licenciu Elite vám poskytne ďalších 14 doplnkov, ako sú 2Checkout, Authorize.net, kupóny, čiastočné záznamy, prieskumy, ankety, registrácia používateľa a webhooks, ktoré vám poskytnú pohľad na to, čo očakávať.

gravitácia tvorí elitné addóny

Elitná licencia vám dáva 259 dolárov ročne. Získate podrobnú dokumentáciu so všetkými licenciami, takže si vyberte, čo pre vás funguje, a začnite.

4. Gravity Forms Styles Pro

Gravity Forms Styles Pro

Pozrime sa na to, že sme už na štvrtom mieste, pričom oficiálne doplnky Gravity Forms zaujímajú prvé tri pozície. Čo sa ponáhľa? Chcete zistiť, ako môžete upraviť svoje formuláre ako profesionálov bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu? Ak je to vynikajúce áno, určite si nemôžete dovoliť odovzdať doplnok Gravity Forms Styles Pro Pro..

Pokiaľ ide o štýl vašich formulárov, doplnok Gravity Forms Styles Pro Add vedie. Doplnok umožňuje vytvárať, prispôsobovať a upravovať rozloženie formulárov, polí, tlačidiel, rádií, začiarkavacích políčok atď..

Okrem toho získate viac ako 2 000 ikon Awesome a Material písiem. Okrem toho máte vopred pripravené témy štýlov, ktoré vám pomôžu začať. A s viacerými možnosťami, ako kedykoľvek budete potrebovať, môžete prispôsobiť prvky, ako sú farby a šírky orámovania, polomer ohraničenia, farba písma, pozadie, písmo štítka, veľkosť a farba, a mohol by som pokračovať ďalej a ďalej.

Vďaka intuitívnemu správcovskému rozhraniu nemusíte kopať do kódu alebo bojovať! Dôležité je pridať úžasné štýly. Tento doplnok pre návrh formulárov vám ponúka nekonečné možnosti na vytváranie nádherne responzívnych formulárov, ktoré zvyšujú mieru konverzie.

5. Rovnomerné sledovanie gravitačných formulárov (zadarmo)

Rovnomerné sledovanie gravitačných formulárov

Hľadáte pridať sledovanie udalostí do formulárov gravitačných formulárov? Samozrejme, že ste a budete milovať doplnok Sledovanie udalostí pre gravitačné formuláre.

Vďaka tomuto doplnku Gravity Forms môžete do svojich tiažových formulárov jednoducho pridať sledovanie udalostí pomocou Google Analytics, Správcu značiek Google a Matomo (predtým Piwik)..

Okrem toho môžete nastaviť podmienenú logiku pre viac udalostí, sledovať stránkovanie formulárov, vytvárať vlastné kategórie udalostí, akcie, štítky a hodnoty. Ďalej môžete nastaviť dynamické hodnoty udalostí na platobných formulároch atď.

6. Posuvník kontaktov WP (zadarmo)

Posuvník kontaktov WP

Ak dobre poznáte svoje, viete, že mám na prácu jednoduché nástroje, ktoré vám uľahčia prácu. Jedným z takýchto nástrojov je posúvač kontaktov WP. Namiesto toho, aby ste formulár zverejňovali na svojej vlastnej stránke, môžete pomocou kontaktného tlačidla zobraziť svoje kontaktné formuláre na celom webe.

Keď návštevník klikne na tlačidlo kontaktu, formulár sa skĺzne do zobrazenia, čo presne robí doplnok WP Contact Slider..

Pamätáte si, že recenzia spoločnosti WP Optin Wheel, ktorú sme vykonali pred pár týždňami? Tam, kde vyskakovacie okno obsahovalo kolo šťastia na zvýšenie konverzií? No, posúvač kontaktov WP robí niečo podobné, ale namiesto kola šťastia sa váš formulár Gravity Forms dostane do centra pozornosti..

Môžete vytvoriť viac posúvačov, ktoré sa majú zobraziť na konkrétnych príspevkoch alebo stránkach. Okrem toho si môžete vybrať rôzne polohy na zobrazenie tlačidla kontaktu vrátane ľavej alebo pravej strany vášho webu. Okrem toho si môžete prispôsobiť vzhľad tlačidla kontaktu a formulárov na zasunutie, aby zodpovedali vašej značke.

Posuvník WP Contact Slider sa ľahko nastavuje a používa. Okrem toho prichádza s balíkom Ultimate Add-on, ktorý obsahuje ešte úžasnejšie funkcie.

7. Forbma Divi & Gravity Forms (Free)

Forbma Divi & Gravity Forms

Používate tému Divi od Elegant Themes? Ak áno, pravdepodobne už poznáte tému dodávanú s fantastickými štýlmi pre všetky prvky vrátane kontaktných formulárov.

Ak by ste chceli zladiť svoje štýly gravitačných formulárov s tým, čo má téma Divi pre svoje formy, zamilujete si doplnok Surbma Divi & Gravity Forms.

Doplnok okrem toho, že si vezmeš štýl formulára, pridá doplnok do štýlov Gravity Forms, ktorý sa hodí, ak máš zložité formuláre..

Doplnok je ľahký a neuveriteľne ľahko použiteľný. Ak chcete použiť tento doplnok Gravity Forms, musíte mať tému Divi. Najlepšie na tom je, že doplnok je zadarmo.

8. Gravitácia PDF (zadarmo)

Gravitácia PDF

Zaujímalo vás, ako môžete automaticky generovať dokumenty PDF z odoslaných formulárov?

Možno vykonávate operáciu založenú na službách a chceli by ste vygenerovať objednávkové formuláre PDF z údajov, ktoré používatelia odošlú vo vašich formulároch. Alebo by ste chceli vytvoriť tlačené zoznamy stretnutí.

Nezáleží na tom, čo chcete dosiahnuť; ak potrebujete generovať dokumenty PDF z odoslaných formulárov, chcete doplnok Gravity PDF.

Dámy a páni, Gravity PDF je jednoduchý, ale celkom užitočný doplnok Gravity Forms. Doplnok je dodávaný so sadou úžasných funkcií generovania PDF a budete sa čudovať, prečo je to zadarmo. Vytvára dokumenty PDF z používateľských údajov tak, ako to robia štvrtí zrovnávače.

O čom hovoríme?

Po prvé, nepotrebujete žiadne rozhrania API tretej strany, čo znamená, že máte úplnú kontrolu nad svojimi formulármi a dokumentmi PDF. Po druhé, môžete automaticky posielať e-mailom dokumenty PDF a používať podmienenú logiku, aby ste mali ešte viac energie.

Po tretie, môžete integrovať gravitačné PDF s oficiálnymi doplnkami Gravity Forms, aby ste obmedzili prístup k dokumentom PDF, kým sa platba nezachytí..

Po štvrté, môžete dokument PDF označiť a prispôsobiť pomocou loga, písma, farby a dokonca aj veľkosti papiera. Nezabudnite, že doplnok je dodávaný so štyrmi vopred pripravenými šablónami, ktoré vám pomôžu začať hneď.

Medzi ďalšie funkcie patrí správca písiem, takže môžete nainštalovať svoje písma a nastavenia zabezpečenia, aby ste určili, kto má prístup k vygenerovaným súborom PDF. Navyše, doplnok Gravity PDF je dodávaný s prémiovými rozšíreniami, čo znamená, že môžete dosiahnuť omnoho viac a zároveň ušetriť veľa času.

9. Gravitačné výhody

gravitačné výhody

Keďže v prvej časti tohto príspevku dominujú oficiálne balíčky doplnkov Gravity Forms, mali by ste si myslieť, že máme dosť zväzkov, ale mýlite sa. Predstavujeme Gravity Perks, výkonný balík doplnkov Gravity Forms od tímu Gravity Wiz.

Gravity Perks je zbierka viac ako 30 doplnkov pre Gravity Forms. Alebo ako to hovorí vývojár:

Gravity Perks je platforma a doručovací systém pre „výhody“. Nainštalujte gravitačné výhody a potom aktivujte ktorékoľvek výhody, vďaka ktorým bude pre vás Gravity Forms úžasné. Je to ako Jetpack, ale špeciálne pre Gravity Forms.

Musím povedať viac? Počkajte, môžete očakávať doplnky, ako napríklad:

  • Vnorené formy pre zložité formy
  • Doplnok na automatické vyplnenie polí formulára
  • Podmienené logické oceňovanie
  • Ukážka odoslania, aby používatelia mohli potvrdiť informácie pred odoslaním formulára
  • Počet slov
  • Automatické prihlásenie
  • A ešte oveľa viac

Gravity Wiz ponúka tri cenové plány, a to základné (49 dolárov / rok), pokročilé (129 dolárov / rok) a Pro (259 dolárov / rok). Vyberte si plán, ktorý je pre vás vhodný.

10. Gravitačné formuláre v Exceli

Gravitačné formuláre v Exceli

Skryté v horských doplnkoch Gravity Forms je klenot, ktorý ste sa možno pokúšali nájsť už dlho. Chlapci, pozdravte Gravity Forms Entries v Exceli. Bez tvrdej práce z vašej strany môžete teraz exportovať všetky položky z aplikácie Gravity Forms priamo do Excelu.

Doplnok vloží údaje do súboru .CSV a potom vytvorí jedinečnú a bezpečnú adresu URL na stiahnutie. Potom si môžete údaje stiahnuť alebo poslať URL každému, kto potrebuje prístup k súboru Excel bez vytvorenia nových používateľských účtov.

Doplnok je dodávaný s množstvom háčikov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť výstup programu Excel podľa vašich predstáv. Je tu tiež skvelý dokumentačný web, na ktorom môžete začať, a mnoho používateľov chváli vývojára za hviezdnu podporu, aj keď je doplnok zadarmo..

11. Gravity Forms Image Choices

Gravity Forms Image Choices

Namiesto toho, aby ste do prepínača alebo označenia začiarkavacieho políčka pridali tisíc slov, stačí vložiť obrázok. Doplnkový doplnok Gravity Forms Image Choices umožňuje jednoduchý výber obrázkov pre všetky polia rádia, začiarkavacieho políčka, prieskumu, prieskumu, kvízu a produktu..

Do štítkov formulárov nie je potrebné pridávať HTML. Pomocou možnosti Gravity Forms Image Choices získate známe používateľské rozhranie WordPress a prehľadávaním knižnice médií môžete vybrať a vložiť svoj obrázok. A je oddelený od textu vášho štítka.

Gravity Forms Image Choices funguje hneď po vybalení s existujúcimi doplnkami, ako sú prepínače, začiarkavacie políčka, prieskumy, prieskumy, prieskumy, prieskumy a dokonca aj polia možností produktu a produktu..

Vizualizujte polia formulárov gravitácie pomocou obrázkov a prestaňte raz a navždy pridávať označenia na štítky formulárov. Zatiaľ čo výber obrázkov gravitácie predstavuje predvolený štýl, je ľahké použiť svoje vlastné štýly a dať poliam úplne iný vzhľad..

12. Hromadné žaloby pre gravitačné formuláre

Hromadné akcie pre gravitačné formuláre

Hromadné akcie pre gravitačné formuláre robia z dlhého procesu úprav veľkých gravitačných formulárov hračku. Doslova môže znížiť počet hodín úpravy formulárov a všeobecné úpravy formulárov dlhých formulárov, od hodiny až po minúty. Hromadné akcie pre formuláre Gravity používajú známe a efektívne používateľské rozhranie na rýchle a ľahké vytváranie formulárov.

Potrebujete rýchlo odstrániť veľké množstvo polí v gravitačných formulároch? Hromadné akcie pre formuláre gravitácie vám umožňujú viacnásobne vybrať všetky polia, ktoré chcete odstrániť, a kliknutím na tlačidlo vymaže všetky nechcené polia vo formulári. Úžasné, keď máte vo formulári 20 + polí.

Chcete duplikovať polia? Jednoducho vyberte ľubovoľný počet polí formulára, kliknite na tlačidlo klonovania alebo duplikátu a v priebehu niekoľkých sekúnd ste okamžite duplikovali ľubovoľný počet polí formulára vo formulári. Kopírovanie je rovnako jednoduché. Stačí kliknúť na tlačidlo skopírovať do formulára a tieto polia sa naklonia do iného formulára. Skvelé na rýchle vytváranie nových formulárov s rovnakými alebo podobnými poľami formulárov.

Funkcia hromadného hromadného pôsobenia pre gravitačné usporiadanie formulárov navyše umožňuje rýchle pretiahnutie jednotlivých polí polí alebo viacerých polí. Polia formulára získajte v požadovanom poradí v priebehu niekoľkých sekúnd. Vyberte 1 alebo všetky svoje polia a ľahko ich usporiadajte.

13. Gravitačné formuláre k slovu

Gravitačné formuláre k slovu

Gravity Forms to Word Document Autofill Plugin je kompletné riešenie automatizácie dokumentov pre WordPress. Už nemusíte strácať čas manuálnym odosielaním e-mailov klientom, s doplnkom Automatické vyplňovanie dokumentov Word je všetko automatizované.

Údaje zozbierané z formulárov sa prevádzajú na dokumenty programu Word, ktoré je možné ľahko stiahnuť alebo poslať komukoľvek e-mailom. Zaznamenávanie údajov z formulára je také jednoduché ako vytvorenie nového dokumentu Word, jeho mapovanie do polí formulára a vygenerovanie dokumentu. Môžete nahrať ľubovoľný počet šablón dokumentov a mapovať ich do polí formulára.

Doplnok obsahuje veľa možností na odovzdanie neobmedzených šablón dokumentov programu Word, mapovanie vašich šablón do formulárov (takže vždy, keď sa vyplní gravitačný formulár, vygenerujú sa súvisiace dokumenty), generuje dokumenty za behu po odoslaní gravitačného formulára a potom sa stiahne, pošle e-mailom alebo podľa potreby regenerujte dokumenty.

14. Gravitačné formuláre do riešenia automatického dopĺňania PDF

Gravity Forms to PDF Auto-Fill Solution

Info & DownloadView The Demo

Nastavte automatickú odpoveď pomocou gravitačných formulárov na riešenie automatického dopĺňania PDF! Jedným z najlepších spôsobov budovania mostov s vašimi existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi je ich udržiavanie v informačnej slučke po celú dobu. Je však takmer nemožné odosielať e-maily manuálne, vždy, keď na vašom webe vyplnia formulár.

Lepšou alternatívou je preddefinovať e-maily s automatickou odpoveďou, ktoré sa môžu odosielať vašim odberateľom, keď vyplnia akýkoľvek formulár. Gravity Forms to PDF Auto-Fill Plugin je jedno také riešenie, ktoré generuje PDF súbory s informáciami zadanými vašimi užívateľmi a odosiela ich automaticky po odoslaní formulára..

Najprv musíte vytvoriť gravitačný formulár. Ďalej navrhnite šablónu PDF s presne rovnakými poľami formulára a nastavte názov poľa gravitácie ako názov vašej šablóny PDF. Potom ho nahrajte a zverejnite v nastaveniach Automatického dopĺňania. Môžete tiež použiť šablónu e-mailu – stačí pridať ID e-mailu príjemcu a pridať prispôsobenú správu pre automatickú odpoveď. Po zavedení všetkých týchto nastavení doplnok začne odosielať automatizované súbory PDF ako prílohy v e-mailoch vždy, keď používateľ vyplní formulár na vašom webe.

Upozorňujeme, že doplnok pridáva súbory PDFTK do koreňového priečinka servera. Možno bude potrebné kontaktovať administrátora servera v prípade, že má váš web zdieľaný plán hostenia. Ale wVďaka všetkým nevyhnutným predpokladom a nastaveniam, doplnok Gravity Forms to PDF Auto-Fill umožňuje odosielanie automatických odpovedí vašim zákazníkom hračkou!

15. MailPoet 3

Doplnkové gravitačné formuláre - MailPoet 3

Ak máte radi používanie MailPoet pre svoje informačné bulletiny a formuláre gravitácie na registráciu máte šťastie. Tento bezplatný doplnok hladko integruje jeden z vašich formulárov gravitácie so zoznamom MailPoet. Týmto spôsobom sa noví návštevníci môžu jednoducho prihlásiť na odber vášho spravodajcu.

Doplnok podporuje polia pre meno (meno, priezvisko) a e-mail, ako aj viac zoznamov, formulárov prihlásenia (alebo odhlásenia) a vlastných polí MailPoet. S týmto bezplatným doplnkom môžete svoje vlastné gravitačné formuláre synchronizovať s MailPoet v žiadnom momente!


Naše výbery najlepších doplnkov Gravity Forms sa dotýkajú niekoľkých oblastí vrátane spracovania platieb, stylingu formulárov, riadenia vzťahov so zákazníkmi, bezpečnosti atď., Čo znamená, že teraz môžete rozšíriť gravitačné formuláre nad rámec svojich najdivokejších fantázií..

Aké sú vaše obľúbené doplnky Gravity Forms? Podeľte sa s nami o komentáre, aby ste tento zoznam naďalej rozširovali. Vďaka!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me