15+ najlepších doplnkov a služieb Heatmap WordPress

Tepelná mapa (napísaná ako „tepelná mapa“) je vizuálna reprezentácia zaznamenaných kliknutí na viditeľnú oblasť webovej stránky. Inými slovami, teplotná mapa zdôrazňuje oblasti webovej stránky, ktoré získajú maximálny počet kliknutí.

Heatmapy vám povedia, na čo používatelia klikajú

Čo robí Heatmap?

 • Heatmapy sú mimoriadne prospešné pre vašu stratégiu marketingu obsahu. Pomôžu vám určiť oblasti vašej webovej stránky, ktoré získajú maximálny počet kliknutí.
 • Počet kliknutí je pravdepodobne priamym meradlom pozornosti používateľa. Heatmapy teda ukazujú oblasti vášho webu, na ktoré vaši používatelia skutočne dávajú pozor.
 • Oblasti s väčším počtom kliknutí sú zvýraznené červenou farbou a oblasti s nižším počtom kliknutí sú zvýraznené žltou farbou, po ktorej nasleduje zelená a modrá – podobne ako skutočné tepelné (infračervené) spektrum..

Ako funguje teplotná mapa?

Som rád, že ste sa na to spýtali – teplotná mapa sa zvyčajne vytvára načítaním súboru JavaScript do prehliadača návštevníka. Súbor JavaScript sa vzdialene pripája k vašej databáze WordPress a zaznamenáva údaje „kliknutia“ pre každého jednotlivého používateľa.

Teraz pre webové stránky s veľkým počtom používateľov, ktorí používajú horúcu mapu na tom istom serveri, na ktorom je nainštalovaný WordPress, vyžaduje podstatne vyššie zdroje. To by mohlo viesť k neprimeranému tlaku na server, čo má za následok zníženie výkonu. Nakoniec budete mať pomalý web – a nikto to nechce.

Z tohto dôvodu máme služby na sledovanie tepelnej mapy. Robia rovnakú prácu, ale vykladajú výpočtovú úlohu zo servera. Každá služba má základné sledovanie, zatiaľ čo iné sledujú vyšší počet parametrov – napríklad počet dotykov mobilných zariadení atď.

Údaje sú zaznamenané v databáze služby – a nie na vašom serveri. Týmto sa zaťaženie servera zastaví. Nakoniec sa údaje zhromažďujú a zobrazujú vám na informačnom paneli správy používateľov služby. V ideálnom prípade by ste mali používať externú službu sledovania tepelnej mapy, pretože výsledky budú spoľahlivejšie a presnejšie. V dnešnom príspevku sa pozrieme na niektoré z najlepších doplnkov a služieb pre termovízu pre WordPress.

Ak začínate s analýzou obsahu, odporúčame vám, aby ste najskôr využili skúšobnú dobu služby – zoznámili sa s informáciami o vstupoch a výstupoch a potom pokračovali k platenému odberu..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Mouseflow

mouseflow-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Informácie a sťahovanie

Mouseflow kladie veľký dôraz na prehrávanie a zaznamenáva všetky pohyby myši – vrátane kliknutí, udalostí posunu, stlačenia klávesov a interakcie formulárov. Pri vypĺňaní formulárov Mouseflow dokáže zaznamenávať stlačenia klávesov vašich návštevníkov. Má samostatné možnosti sledovania elektronického obchodu a šikovný Doplnok WordPress. Plány začínajú na 10 $ mesačne a majú tiež malý, navždy bezplatný plán.

2. userTrack

userTrack - WordPress Analytics

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

userTrack je analytický doplnok s vlastným hosťovaním, ktorý zaznamenáva, čo návštevníci robia na vašom webe (návštevy stránok, pohyby myši, kliknutia, posúvanie atď.) a automaticky generuje tepelné mapy a hrateľné záznamy, ktoré môžete zobraziť a analyzovať, aby ste porozumeli správaniu používateľov. , S userTrack získate prístup aj k štatistikám vašich návštevníkov, ako je použitý prehliadač, dĺžka návštevy, umiestnenie používateľa, navštívené stránky. Okrem toho môžete vidieť počet návštevníkov, ktorí v súčasnosti prehľadávajú vaše stránky v reálnom čase, a niektoré zaujímavé štatistiky navyše.

userTrack je najužitočnejší, keď sa používa na sledovanie návštevníkov na novovytvorených stránkach, ktoré sa stále aktualizujú. Analýzou údajov, ktoré poskytuje UserTrack, môžete prijať zmysluplné rozhodnutia o zmene dizajnu, ktoré povedú k vyššej miere konverzie a nižšej miere okamžitých odchodov.

Ďalšou skvelou vlastnosťou je systém označovania. Ľahko vytvorte spúšťače pre colné konanie. Napríklad „ak tento používateľ klikne na tlačidlo kúpiť, pridá vedľa jeho relácie značku [konvertovaný].“ Znamená to, že na prvý pohľad vidíte, ktorý z vašich návštevníkov vykonal na vašom webe konkrétnu akciu. Záznamy používateľov môžete tiež filtrovať na základe značiek, takže ak chcete, môžete sledovať iba záznamy používateľov, ktorí umiestnili kurzor myši nad tlačidlo kúpiť, ale neklikli naň..

Verzia userTrack doplnku WordPress obsahuje všetky funkcie zo samostatnej verzie plus možnosť vybrať si, ktoré stránky z vášho webu automaticky umožňujú sledovanie. Keďže ste hostiteľom hostiteľa, nemusíte za používanie funkcie UserTrack platiť nijaký mesačný poplatok. Neváhajte ho použiť tak, ako chcete, alebo tak, ako to dokáže váš server. Doplnok pri odosielaní používa inteligentný systém na dávkovanie údajov, takže by nemal zmeniť výkon vašich webových stránok.

userTrack tiež podporuje viac domén. Môžete nainštalovať userTrack na jeden server / server WordPress a sledovať toľko domén, koľko chcete, jednoducho zahrnutím skriptu tracker.js na stránky, ktoré chcete zaznamenať. Teraz môžete mať panel, kde môžete napríklad okamžite zistiť, koľko návštevníkov je online na každom z vašich webových stránok..

3. Crazyegg

crazyegg-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Crazyegg, ktorý vyvinuli Hiten Shah a Neil Patel, je vynikajúcim nástrojom na sledovanie kliknutí myšou na vašu webovú stránku..

Vlastnosti:

 1. Kliknite na tepelnú mapu údajov
 2. Sledovanie rolovacej mapy
 3. Prekrytie pre počet kliknutí na konkrétne prvky
 4. Schopnosť rozlíšiť kliknutia na základe zdrojov sprostredkovania (organická, priama návštevnosť atď.)
 5. Sledovanie viacerých domén v rámci jedného účtu

Crazyegg tvrdí, že má až 88% presnosť sledovania v porovnaní s inými testami sledovania očí. Majú tiež zadarmo Doplnok WordPress pre ľahkú integráciu do vášho blogu. Všetky programy sú zadarmo po dobu 30 dní a ceny začínajú od 9 dolárov mesačne.

4. Clicky

Click-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Informácie a sťahovanie

Clicky je jedným z hlavných hráčov medzi poskytovateľmi analytických služieb v oblasti tepelnej mapy s viac ako 695 000 aktívnymi predplatiteľmi. Clicky zbiera údaje z máp na základe jednotlivých stránok, ako aj pre jednotlivé relácie používateľov.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

 • Monitorovanie cieľov so zmenami konkrétnych činností používateľov
 • API na povolenie sledovania videa pomocou služby tretej strany
 • Pokročilý výpočet miery okamžitých odchodov (prečítajte si tento príspevok o tom, ako znížiť mieru okamžitých odchodov na vašom webe WordPress)

Plány začínajú na 14,99 dolárov mesačne pre plán Pro Plus spolu s bezplatným skúšobným účtom 21 dní s plným prístupom ku všetkým funkciám. Samozrejme existuje bezplatný doplnok Clicky WordPress rýchlo integrovať službu so svojím webom.

5. SessionCam

sessioncam-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

SessionCam vám pomáha sledovať akcie používateľa na vašom webe vrátane toho, kde presunul kurzor myši, ktoré formuláre vyplnil (aj keď ich neodoslali) a akékoľvek chyby, ktoré vygenerovali..

Má zaujímavú funkciu s názvom Opakovanie relácie, pomocou ktorého si môžete vybrať používateľa z prehľadov sledovania a sledovať prehrávanie jeho cesty na vašom webe. Má tiež doplnok WordPress.

Najlepšia časť – SessionCam ponúka bezplatný plán pozostávajúci zo všetkých jeho funkcií a záznamov až 500 strán každý mesiac. Registrácia tiež nevyžaduje kreditnú kartu. Je to skvelá voľba pre nové webové stránky.

6. Clicktale

ClickTale-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

cvaknutieTpivo je softvér na sledovanie myši na úrovni podniku, ktorý používajú väčšie značky s funkciami, ako je prehrávanie relácií, tepelné mapy bohaté na údaje, konverzné zúženia a analytika formulárov. Clicktale ponúka celý rad produktov vrátane:

 1. Sada na sledovanie myši
 2. Sada Heatmap
 3. Konverzný balík
 4. Kliknite na tlačidlo Dotknúť sa

Má bezplatný plán, ktorý môže obslúžiť až 400 zobrazení stránky za mesiac. Nevýhodou je, že budete musieť požiadať o cenovú ponuku pre vyššie plány. Z jasného hľadiska môžete použiť Clicktale ako vynikajúci nástroj na sledovanie interakcie používateľov s novým produktom alebo blogom. Po dosiahnutí limitu zobrazenia 400 stránok však budete musieť vykonať inováciu.

7. Heatmap.me

heatmap.me-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Ide o relatívne novú službu so štandardnou sadou funkcií, ako napríklad:

 1. Analytika v reálnom čase
 2. Asynchrónne načítanie – nemá to vplyv na čas načítania vašich stránok.

Na rozdiel od určitých služieb však nebudete môcť jednotlivého používateľa sledovať. Všetky vygenerované tepelné mapy sú anonymné, čím chránia súkromie vašich návštevníkov. Plány začínajú na $ 100 mesačne, s bezplatným mesačným predplatným, ktorý zahŕňa 1 milión zobrazení stránky, jeden web a sledovanie až 5 stránok.

8. Ptengine

ptengine-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Ptengine je webový analytický softvér a softvér na vytváranie máp s plnou funkciou s 8 samostatnými sledovacími komponentmi. Komponent Heatmap podporuje 6 funkcií:

 • Monitorovanie viacerých zariadení
 • Kliknite na Heatmap
 • Pozor Heatmap
 • Analýza stránky
 • Posúvajte dosah Mapa
 • Porovnanie tepelných máp a segmentov

Okrem tepelných máp Ptengine ponúka:

 • Monitorovanie udalostí
 • Skupinová analýza
 • Monitorovanie kampane
 • Sledovanie konverzií
 • Analytika v reálnom čase
 • Monitorovanie viacerých zariadení a viacerých domén
 • Výkonné filtrovanie

Existuje bezplatný plán, ktorý sleduje 20 000 zobrazení stránky mesačne v jednej doméne. Plány začínajú na $ 39 / mesiac a sledujú 50 000 zobrazení stránky v 20 doménach. Má tiež šikovný doplnok WordPress pre ľahkú integráciu.

9. Tepelné mapy od SumoMe

sumo-me-Heatmaps-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Spoločnosť SumoMe, ktorú založil Noah Kagan, je jedným z mála začínajúcich podnikov, ktoré poskytujú úžasné možnosti bezplatné marketingové nástroje (áno, to je množné číslo) – to skutočne fungujú. Nástroj Heat Map funguje na všetkých webových stránkach a bezproblémová integrácia s WordPress s jeho zadarmo univerzálny doplnok. Doplnok obsahuje celú sadu produktov SumoMe, ktoré môžu posunúť váš marketing obsahu na ďalšiu úroveň.

10. ExtraWatch

extrawatch-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Bezplatná verzia doplnku podporuje teplotnú mapu, sledovanie kliknutí, sledovanie sťahovania a štatistiky živých návštev. Vývojár však neposkytuje podporu pre bezplatnú verziu doplnku. Platená verzia má niekoľko zaujímavých funkcií, jej závažným limitujúcim faktorom je však skutočnosť, že ukladanie zozbieraných údajov závisí od databázy vašich stránok..

Bez ohľadu na to, ako dobre je optimalizovaný mechanizmus ukladania, vaša databáza sa nakoniec nafúkne. Navrhujem použitie tohto doplnku, ak vôbec, iba na experimentovanie.

11. Heatmapy a Analytics

seecolution-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Tento doplnok integruje sledovací kód SeeVolution do všetkých stránok vašich stránok. Skutočné sledovanie sa vykonáva samotnou službou.

Vlastnosti:

 • Kliknite na tepelné mapy
 • Heatmapy pre pohyb myši
 • Posúvajte tepelné mapy
 • Analytika v reálnom čase

Plány začínajú na 29 $ mesačne, pri ročnom predplatnom, podporujú 300 mesačných návštev, generujú 4 typy tepelných máp a uchovávajú záznamy návštevníkov po dobu 30 dní.

12. Inšpektor

inspectlet-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Doplnok Inspectlet integruje program Inspectlet Analytics do vášho webu WordPress. Táto služba sleduje pohyb myši, rolovanie, kliknutia a zadané informácie na vašom webe. Medzi tri hlavné ponuky nástroja Inspectlet Analytics patria: – Záznam relácií, Heatmapy a Analýza formulárov.

Dôveruje viac ako 25 000 významných spoločností vrátane spoločností New York Times, WordPress, Cisco, eBay a SalesForece. Majú zadarmo plán, ktorý zaznamenáva 100 relácií pre jednu webovú stránku. Platené programy začínajú od $ 39 / month s 5000 záznamy o relácii pre jednu webovú stránku.

13. Lucky Orange

luckyorange-teplotné mapa-analytics-WordPress-plugin-service

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Ešte jedna služba analytickej analýzy máp – Lucky Orange poskytuje živé sledovanie a záznam návštev, tepelné mapy, monitorovanie hlasovania, analýzu formulárov a predaj / podporu rozhovoru. Lucky Orange je jedinečnou funkciou, pri ktorej si budete môcť vybrať konkrétneho návštevníka, s ktorým sa chcete zhovárať z hlavného panela správcu.

jeho Wordpress zapojiť rýchlo integruje službu do vášho webu WordPress. Plány začínajú na 10 $ mesačne a podporujú tri webové stránky s celkovým počtom 50 000 zobrazení stránky mesačne. Prekódované údaje mapy máp sa uchovávajú 30 dní. Počas registrácie získate aj sedemdňovú skúšobnú lehotu, počas ktorej nie je potrebná žiadna kreditná karta.

Viac doplnkov Heatmap

Doplnky uvedené nižšie neboli aktualizované na najnovšiu verziu programu WordPress, preto je najlepšie sa im vyhnúť. Napriek tomu ich uvádzam v nádeji, že jedného dňa budú aktualizované.

14. Clickheat: Clickheat je alternatíva s otvoreným zdrojovým kódom vyvinutá spoločnosťou Labs Media, ktorá vám umožňuje vytvoriť tepelnú mapu z kliknutí myšou na vaše stránky. Ak ste vývojár, môžete službu rýchlo integrovať do svojho webu WordPress pomocou niekoľkých riadkov kódu.

15. Heatmap Tracker: Jedná sa o veľmi jednoduchý doplnok so sledovaním kliknutí myšou vašich návštevníkov.

16. Analýza hotspotov: Tento doplnok podporuje teplotné mapy, aktivitu používateľov a vlastné sledovanie udalostí.


Analýza tepelnej mapy je jednou z tých „nevyhnutných“ vecí pre každého obchodníka s obsahom a začínajúcich podnikateľov. Jednoducho povedané pomáha lepšie spoznať zákazníka. Rovnako ako výskum kľúčových slov – kde sa ocitnete v topánkach vášho zákazníka, analytika tepelných máp vám poskytne skutočný tvrdý dôkaz o tom, kde zákazník kliká.

Vďaka týmto novým informáciám môžete optimalizovať svoje vstupné stránky, zvýšiť počet konverzií a nakoniec získať lepší dojem pre svojich návštevníkov. Viete o vynikajúcej analytickej službe tepelnej mapy, ktorú sme tu neuviedli? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me