15+ najlepších doplnkov pre členstvo v službe WordPress

Vlastníte členskú stránku WordPress alebo plánujete začať čoskoro? Je to vynikajúci spôsob speňaženia webových stránok, ktoré zdieľajú exkluzívny obsah, návody, zľavy a ďalšie informácie pre členov. Členské weby sú všade a vo všetkých odvetviach – vrátane členstva online novín, ako je napríklad Wall Street Journal, webových stránok so zľavou, ako je Shoedazzle alebo prémiového členského miesta na tému WordPress ako Elegant Themes. Ak vlastníte (alebo prevádzkujete) jeden, dobre a dobre, tento článok vám bude veľmi prospieť.

V dnešnom príspevku pokryjeme niektoré z najlepších doplnkov pre členstvo vo WordPress, aby sme mohli aktivovať vašu členskú stránku. Doplnky pridajú na vaše webové stránky všetky druhy funkcií a prvkov a poskytnú vám všetku silu, ktorú potrebujete, aby ste používateľov ohromili skúsenosťami, ako žiadna iná. Vychutnajte si konverzáciu a pokračujte v tejto sekcii komentárov!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Obmedzte doplnok pre prémiové členstvo v službe Content Pro

Obmedzte doplnok pre členstvo v programe Word ProPress Content Pro

Info & DownloadView The Demo

Obmedziť obsah Pro je jedným z najlepších doplnkov pre prémiový obsah. Nielenže vám dáva možnosť účtovať poplatky za používanie vašich webových stránok používateľom, ale môžete si vytvoriť neobmedzený počet úrovní členstva, z ktorých každá má rôzne sadzby, podmienky a / alebo výhody. Ďalšou vynikajúcou funkciou je možnosť obmedziť konkrétne časti vášho webu. Stále si teda môžete udržiavať verejný blog na generovanie novej návštevnosti a zároveň vytvárať iba príspevky a stránky pre členov. Obmedziť obsah Pro tiež obsahuje správu o registrácii členstva, aby ste videli, koľko používateľov sa registruje a ako sa vaša stránka vo všeobecnosti darí..

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí jednoduché nastavenie, vynikajúca podpora, úplná správa členov, neobmedzené predplatné / úrovne členstva, podpora platieb PayPal, podpora promo / zľavového kódu, prehľady zárobkov, import / export údajov, vstavaná karta pomocníka, ktorá vás prevedie nastavením, plus skvelé rozšírenia doplnkov (napríklad Strip, PayPal Express, silné heslá, matematické overenie a ďalšie). Je to skvelý doplnok, ktorý by ste mali určite zvážiť. V skutočnosti sme ho používali tu na registráciu členstva vo WPExplorer. Doplnok sa rýchlo nastavuje a ľahko sa používa. Z pohľadu vývojára je tiež ľahké prispôsobiť ho vašim potrebám.

2. Viacúrovňový doplnok obsahu PrivateContent

súkromného obsahu multilevel-content-plugin-WordPress-členstvo-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Prajete si obmedziť prístup do rôznych oblastí vášho členstva v WordPress? Ak je to tak, doplnok PrivateContent je presne to, čo potrebujete. Vďaka dômyselnému dizajnu tohto doplnku sa môžete presmerovaním používateľov rozhodnúť, kto uvidí určitý obsah, alebo skryť celé oblasti na vašom webe. PrivateContent vám umožňuje pridať na svoju webovú stránku viacúrovňové prihlasovacie formuláre, funkcie správy používateľov, súkromné ​​stránky používateľov a súkromné ​​oblasti. Ďalej môžete obmedziť prístup ku všetkým typom obsahu vrátane príspevkov, stránok, ponúk a dokonca aj kategórií.

Medzi ďalšie funkcie patrí jednoduchá inštalácia, úspora času, kód na jedno kliknutie, ktorý skryje celý web, rozšíriteľné, verejné API, preklad pripravený pomocou viacjazyčnej podpory a špecializovaný personál technickej podpory..

3. Užívateľské profily USERPRO so sociálnym prihlásením

Userpro-user-profily-s-sociálno-login-WordPress-členstvo-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

UserPro je výkonný komunitný doplnok WordPress od elitného autora DeluxeThemes. Je to prasknutie vo švíkoch s funkciami a ponúka vám prihlasovacie a registračné funkcie, ako aj krásne front-end profily, aby ste pridali trochu chuti na svoju členskú stránku. Okrem toho vám UserPro pomôže vytvoriť adresáre prehľadávateľných členov, neobmedzené vlastné profily a viacnásobné registračné formuláre.

Doplnok ďalej podporuje funkčnosť krátkych kódov a integráciu do sociálnych sietí. Vaši používatelia sa môžu prihlásiť a pripojiť sa pomocou svojich obľúbených sociálnych sietí vrátane Facebooku, Twitteru, Google+, Bkontaktu atď. UserPro sa ľahko integruje s WordPress, bbPress, WooCommerce a MailChimp..

4. Užívateľské profily ľahko plugin

užívateľské profily vyrobené-Easy-WordPress-členstvo-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento doplnok pre členstvo v programe WordPress vám pomôže integrovať prihlasovacie, registračné a front-endové profily na vaše webové stránky WordPress. Už nemusíte vystavovať svojich používateľov bolesti (alebo zložitosti) back-endu. Môžete vytvoriť vlastné polia profilu a úplne prispôsobiť prihlasovacie formuláre (a profily) tak, aby sa zhodovali so zvyškom vašich webových stránok. Pomocou doplnku User Profiles Made Easy je toho toľko, koľko môžete dosiahnuť!

Tento doplnok je obľúbený pre svoj členský adresár s povoleným vyhľadávaním, ľahké skratky, plne responzívny dizajn, možnosti prihlásenia (pomocou používateľského mena alebo e-mailu), vstavanú podporu ikon FontAwesome, zastavenie spamu reCaptcha, veľkú podporu, automatickú synchronizáciu WooCommerce a ďalšie. Tento doplnok je určite plný skvelých funkcií.

5. Modálne prihlásenie Prihlásiť Zabudnuté doplnok WordPress

modal-login-register-zabudnutú-WordPress-plugin-WordPress-členstvo-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento úžasný doplnok od PressApps pridáva na vaše členské stránky WordPress veľa skvelých (a užitočných) funkcií. Osobne si myslím, že by mali zmeniť názov na niečo kratšie a sladšie. Nenechajte sa však mýliť. Modálne prihlásenie Prihlásiť sa Zabudnuté WordPress Plugin vyvolá značný úder ako členský doplnok.

Medzi jeho jedinečné vlastnosti patrí presmerovanie prihlásenia a odhlásenia, šablóny registračných e-mailov, funkčnosť krátkych kódov, responzívny dizajn, podrobná dokumentácia a špecializovaná podpora zákazníkov..

6. MemberPress Členstvo Plugin

Doplnok pre WordPress pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Tento doplnok je na rozdiel od deviatich, ktoré sme práve prebrali vyššie. Vyššie uvedené doplnky síce na váš členský štát len ​​pridávajú ďalšie funkcie, ale služba MemberPress vám v krátkom čase pomôže vytvoriť členskú stránku. Tento doplnok som tu zahrnul ako spôsob predstavenia druhej časti členských doplnkov WordPress. Druhá časť tohto príspevku sa bude vzťahovať iba na členské doplnky, ktoré vám pomôžu nastaviť weby členstva na WordPress. Späť na MemberPress.

MemberPress je profesionálny členský doplnok WordPress, ktorý vám ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na spustenie plne funkčnej členskej stránky. Doplnok je najznámejší pre funkcie, ako je obmedzený prístup k všetkému (alebo konkrétnemu) obsahu na vašom webe, správa neobmedzeného počtu používateľov, ponuka viacerých stránok a balíkov s cenami, pravidlá neobmedzeného prístupu k obsahu, predaj neobmedzeného počtu produktov, služba PayPal Express Checkout a platba Stripe podpora brány. MemberPress ponúka dva cenové plány: Business a Developer, ktoré sú účtované ročne. Poskytujú tiež možnosť jednorazovej platby, ktorá vylučuje podporu a aktualizácie.

7. Profile Builder – front-end registrácia užívateľa, prihlásenie a úprava profilu

Tvorca profilov

Doplnok Profile Builder je veľmi ľahko použiteľný doplnok, ktorý vám umožní vytvárať front-end prihlasovacie, registračné a editovacie obrazovky profilu pomocou krátkych kódov. Predvolený prihlasovací formulár WordPress je slušný, ale nie je veľmi flexibilný, pokiaľ sa kódom nezmeníte a ak prevádzkujete webovú stránku člena lode, naozaj chcete, aby sa ľudia mohli zaregistrovať, prihlásiť sa a upraviť svoje profily prostredníctvom predný koniec na rozdiel od palubnej dosky WP.

K dispozícii je tiež platená verzia „Pro“ doplnku, ktorá je veľmi drahá. Osobne som ho nepoužil, aby som mohol povedať, či je dobrý alebo zlý. Zdá sa však, že vám poskytuje omnoho viac funkcií a podpory.

8. Platené členské príspevky

Stiahnite si členstvo a obmedzenie obsahu - platené predplatné členov

Máte radi zostavu profilov? Potom sa nadchnite. S platenými odbermi členov môžete vytvárať úrovne členstva, prijímať platby, spravovať svojich členov a dokonca ponúkať exkluzívny obsah členov. Doplnok obsahuje ľahko použiteľné krátke kódy, ktoré môžete použiť na postranných paneloch, v príspevkoch alebo na vytváranie vlastných stránok na prihlásenie, prihlásenie atď. Doplnok podporuje aj plány predplatného (a bezplatné skúšobné verzie), e-mailové správy členov a obsahuje vstavané prehľady. Navyše to funguje skvele s PayPal a WooCommerce!

Chcieť viac? Zvážte prechod na Platené členské predplatné Pro. Keď inovujete, získate prístup k integrácii bbPress, zľavovým kódom, reCAPTCHA, členstvu v pevnom období, opakujúcim sa platbám, podpore Stripe a oveľa viac!

9. Zoznam prianí pre členov WordPress Plugin

Zoznam prianí Člen WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

WishList Member je vynikajúci členský program WordPress, ktorý ovláda viac ako 47 000 stránok po celom svete. Je to pravdepodobne preto, že WishList Member je ľahko použiteľné riešenie, vďaka ktorému sa vaša platforma WordPress zmení v priebehu niekoľkých minút na výkonný web s členstvom..

Tento doplnok pre členstvo v programe WordPress je dodávaný s množstvom vynikajúcich funkcií, ako sú neobmedzené úrovne členstva, ľahká integrácia s WordPress, kontrola nad tým, kto si prezerá váš obsah, flexibilné možnosti členstva, postupné doručovanie obsahu, integruje náklady na dopravu, ľahkú správu členov, viacúrovňový prístup k obsahu a oveľa viac.

Doplnok sa dodáva s bonusmi, medzi ktoré patria bezplatné profesionálne témy, ikony, sprievodcovia podpory a bezplatné školenie.

10. S2Member Bezplatný doplnok WordPress

S2Člen bezplatný doplnok WordPress

Hľadáte profesionálny členský doplnok WordPress, ktorý sa bez problémov integruje do e-mailových spravodajcov, nákupných košíkov a ďalších typických čŕt členskej stránky? Ste v obmedzenom rozpočte a nemôžete si dovoliť minúť šťastie na členský doplnok WordPress?

Ak niektorá z vašich odpovedí bola výrazným áno, členský člen S2Member WordPress je presne to, čo potrebujete. Zohľadnite niektoré z funkcií S2Member vrátane univerzálnych a výkonných možností (prispôsobuje sa ľubovoľnému použitému motívu WordPress), ľahkej integrácie s PayPal a inými platobnými bránami, opakovanej fakturácie, sledovania pridružených aktivít (tj provízií), vlastných registračných formulárov, vlastných profilových polí , rozšírenia doplnkov a miniaplikácií, funkčnosť zoznamu adries a podpora sociálnych sietí.

Ak máte pocit, že S2Member je potrebný doplnok pre členstvo v programe WordPress, môžete si vybrať 100% bezplatný S2Member Framework, ktorý obsahuje všetky potrebné funkcie bez akýchkoľvek nákladov!

11. MagicMembers WordPress Plugin

Doplnok MagicMembers WordPress

Za jednu jednorazovú cenu 97 dolárov môžete mať jeden z najlepších členských doplnkov pre WordPress, ktorí pracujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. MagicMembers je skvelý členský program WordPress, najmä ak hľadáte na predaj kurzov alebo odkapávania obsahu v priebehu času. Tento doplnok je známy svojimi vynikajúcimi schopnosťami odkvapkávania obsahu.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí integrácia s automatickými odpoveďami, ako sú AWeber, neustály kontakt a Mailchimp, kompatibilita s platobnými modulmi, ako sú PayPal platby na webe, eWay, WorldPay, Skrill (formálne MoneyBookers) a iDeal, kontrola prístupu k obsahu, správcovia sťahovania pre stiahnuteľné digitálne produkty (alebo čo sa mi páči volať DDP), podpora viacerých úrovní členstva (používatelia si môžu kúpiť viac ako jednu úroveň členstva), podpora Amazon S3, widgety pre ďalšie funkcie, podpora kupónov, systém odkvapkávania obsahu (najobľúbenejšia funkcia!), import / export používateľov podľa potreby bezplatná podpora, pravidelné aktualizácie a dokonca aj nejaké bonusy. Vytvorte si jedinečný členský web WordPress a bez námahy ho spravujte pomocou doplnku MagicMembers.

12. Členstvo Plugin WordPress od WPMUdev

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV je domovom mnohých skvelých doplnkov. Jedným z týchto skvelých doplnkov je populárny doplnok pre členstvo, ktorý vám umožní ľahko a rýchlo vytvoriť členskú stránku. Doplnok pre členstvo WPMU DEV vám pomôže vytvoriť skvelé členské weby WordPress, ako sú napríklad GigaOm, New York Times a Mixergy. K ďalším funkciám členstva patrí flexibilné možnosti členstva, ľahko použiteľné rozhranie drag-and-drop, okamžité doručenie obsahu po platbe, odkvapkávanie obsahu, vlastné úrovne členstva, viac platobných brán, kompatibilita s WordPress a BuddyPress, veľká podpora, zásuvný modul eNewsletter pre vaše e-mailové kampane, neobmedzené aktualizácie a oveľa viac.

Doplnok pre členstvo si môžete vyzdvihnúť ako súčasť svojho členstva vo WPMU DEV. Týmto získate prístup k úžasným doplnkom, témam, rozsiahlej komunite odborníkov WordPress a neobmedzenej podpore okrem iného. Docela balík, však? Je to ako mať vlastný osobný vývojový tím WordPress.

13. Platené členstvo pre bezplatný doplnok WordPress

Platené členstvo pre bezplatný doplnok WordPress

S platbami na stiahnutie a množstvom jedinečných funkcií je platené členstvo Pro skutočnou voľbou. Platené členstvo Pro je 100% zadarmo, dobre sa hrá s populárnymi spracovateľmi platieb a dodáva sa s rozsiahlou dokumentáciou. Doplnok obsahuje viac úrovní členstva, flexibilné možnosti stanovovania cien, prístup k viacúrovňovému obsahu, upozornenia členov, možnosť skryť reklamy pred prémiovými členmi a je úplne pripravený na SEO.

Hľadáte viac? Vývojár vytvoril pomerne málo úžasné doplnky. Pridajte funkcie pre PayPal Express, automatické obnovovanie, integráciu BuddyPress, dary, import používateľov, odznaky členov a ďalšie.

14. aMember Pro WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

aMember Pro je veľmi flexibilný a užívateľsky prívetivý členský doplnok WordPress, ktorý vám pomôže prijímať platby za predplatné, doručovať súbory na stiahnutie a digitálny obsah, odosielať informačné bulletiny, spúšťať svoj vlastný pridružený program, ľahko integrovať svoju online komunitu s WordPress a dokonca spravovať svoje užívateľov / členov. Doplnok je dodávaný s množstvom ďalších zaujímavých funkcií, ako je webová správa, podpora viacerých jazykov a bezplatná inštalácia. Za 179,95 dolárov je aMember Pro trochu drahý.

15. Členovia WP zadarmo WordPress Plugin

Doplnok členstva členov WP

WP-Members je populárny bezplatný členský doplnok WordPress, ktorý je dodávaný s množstvom skvelých funkcií. Funguje to po vybalení z krabice, ľahko sa inštaluje a začne používať, vytvára iba obsah členov, registrácia a prihlásenie sú v súlade s vaším obsahom a témou, vlastný widget na prihlásenie, možnosti vlastného poľa na registráciu, možnosť schválenia správcu pre nových používateľov, integrácia CAPTCHA, veľa háčikov pre vlastné rozšírenia. Tento doplnok je vynikajúcou a cenovo dostupnou voľbou pre základné členstvá na vašom webe WordPress.

16. OptimizePress WordPress Membership Plugin

OptimizePress WordPress Členstvo Plugin

Info & DownloadView The Demo

Z ich webových stránok „Optimalizovať je nový spôsob, ako vytvoriť predajné stránky vstupných stránok a členské portály s vysokou konverziou.“ Z tohto jednoduchého úvodu môžete okamžite získať výhody programu OptimizePress. Môžete ľahko vytvárať členské portály, autorizačné blogy, predajné stránky, kompletné spúšťacie cesty a konvertovať vstupné stránky.

Tento doplnok pre členstvo v programe WordPress prichádza s úžasnými funkciami vrátane dizajnu priateľského k mobilu, užitočných webinárov, kompletného systému prihlásenia, systému LiveEditor na vytváranie a úpravy v reálnom čase, plne integrovaného do WordPress a viac ako tridsiatich (30+) šablón. OptimizePress náklady medzi 97 a 197 dolárov.

17. ARMember Členský doplnok WordPress

ARMember Doplnok pre členstvo v programe WordPress

Info & DownloadView The Demo

Existuje množstvo doplnkov pre členstvo v programe WordPress, ale nie všetky majú určité funkcie, ktoré môžete potrebovať na vytvorenie svojej členskej stránky. Niektoré z nich ponúkajú odlišné úrovne členstva a funkcie správy predplatného, ​​zatiaľ čo iné sú len dobré na predaj predplatného na jednej úrovni. Niektoré z nich prichádzajú s rozsiahlymi platobnými bránami, riadením prístupu k obsahu, ľahkou integráciou a ďalšími robustnými funkciami na vytváranie problémov s členstvom na stránkach WordPress bez problémov..

Ak hľadáte balík all-in-one pridaný s rôznymi doplnkami a uvedenými funkciami, ste na správnom mieste. Členský doplnok ARMember WordPress posunie vaše podnikanie na vrchol úspechu vďaka jeho schopnosti vytvoriť kompletnú sadu členských systémov.

ARMember je švajčiarsky nôž členského doplnku WordPress. Najlepšie členstvo v doplnku WordPress sa ešte vylepšilo s množstvom exkluzívnych funkcií. Prejdime teda stručne každý jeden po druhom, aby sme vám poskytli solídne porozumenie a dôvody, prečo vyskúšať členský doplnok ARMember WordPress.

ARMember predstavuje jedinečnú a najjednoduchšiu metódu sprievodcu nastavením členstva, ktorý vytvára jednoduchý skrátený kód, aby bolo spracovanie celého procesu účasti jednoduché a výhodné. Spolu s tým prichádza so vstavaným nástrojom na vytváranie formulárov, ktorý vytvára atraktívne prihlasovacie formuláre a registračné formuláre WordPress s mnohými ďalšími úpravami navrhovania. Vyberte si z množstva modelov členstva. Rovnako ako pridávanie sociálnych prihlasovaní, nastavenie platobného cyklu, umožnenie viacúrovňového členstva, pridanie bezplatnej skúšobnej verzie a synchronizácia s WooCommerce. Plus ARMember ponúka jedinečné možnosti pre pozvánky členov, uzamykanie účtov a dvojstupňové registrácie.

Na rozdiel od iných členských doplnkov, ARMember prichádza aj so vstavanou integráciou, ktorú iné doplnky ponúkajú ako platené doplnky. Okrem toho je to kompletný balík na vytvorenie systému členstva bez toho, aby mal základné programovacie pozadie.

18. Plugin pre členstvo vo WooCommerce

Plugin pre členstvo vo WooCommerce

Ak chcete pre svoj obchod vytvoriť členstvo, jednou z najlepších možností je členstvo vo WooCommerce. S týmto môžete vytvárať a predávať členstvá, čo zase dáva používateľom prístup k výberu produktov vo vašom obchode WooCommerce. Môžete tiež nastaviť možnosti udeľovania prístupu k členom po zakúpení produktu, ročných alebo mesačných predplatných alebo manuálnom priradení členstiev pre členov „len na pozvanie“..

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou je odkvapkávanie prístupu k obsahu. S členstvom vo WooCommerce môžete udeliť prístup k rôznemu obsahu alebo produktom na základe obdobia členstva (1 týždeň, 1 mesiac, 1 rok atď.). Môžete tiež ponúknuť členom exkluzívne poštovné alebo zľavy.

19. Konečné členstvo

ulltimate členstvo pre wordpress plugin

Info & DownloadView The Demo

Ultimate Membership Pro je členstvo a správa predplatného WordPress plugin, ktorý môžete použiť na vytvorenie obsahu iba pre členov na vašom webe WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete speňažiť svoj obsah okamžite!

Vytvorenie obsahu určeného iba pre členov je skvelý spôsob, ako z vášho blogu získať extra príjem, a vďaka aplikácii Ultimate Membership Pro máte veľa možností, ako nastaviť špeciálny obsah len pre svojich členov. Jednou z možností je vytváranie stránok iba pre vašich členov, ale máte tiež možnosť obmedziť iba časť obsahu na stránke namiesto celej adresy URL..

Ďalšou vynikajúcou funkciou programu Ultimate Membership Pro je možnosť vytvárať úrovne predplatného. Týmto spôsobom môžete vytvoriť ďalší obsah alebo výhody (napríklad bezplatné e-knihy alebo dokonca špeciálne kódy kupónov) pre tých, ktorí majú prémiové členstvo. Nemusíte sa starať o výber platieb, pretože program Ultimate Membership Pro podporuje viac platobných brán (PayPal, Scribe, atď.), Ako aj jednorazové a opakujúce sa platby..

Medzi ďalšie skvelé funkcie doplnkov patrí integrácia e-mailového marketingu s 9 populárnymi platformami, podpora prekladu, sociálne prihlásenie, vlastné presmerovania, možnosti a šablóny návrhu a ďalšie. Nižšie sú uvedené ďalšie funkcie alebo si môžete pozrieť ukážku a získať ďalšie informácie o Ultimate Membership Pro.

Záverečné myšlienky o najlepších doplnkoch pre členstvo v službe WordPress

Členská stránka WordPress je skvelý obchodný model s toľkým potenciálom rastu. Ak ste uvažovali o začatí stránky s členstvom v programe WordPress, teraz máte viac ako 15 z najlepších členských doplnkov pre program WordPress, ktoré vám môžu pomôcť..

Nájdite si čas, ktorý vám vyhovuje. Všetko najlepšie, keď vytvoríte úžasnú členskú stránku WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me