15 najlepších hotelových rezervačných formulárov WordPress Pluginy

Najlepšie hotelové rezervačné formuláre WordPress Pluginy

Vždy je čas na dovolenku. Kto nie je pripravený vziať si pár týždňov voľna, aby si oddýchol, navštívil rodinu alebo sa len vydal na dobrodružstvo? Vaše podniky pôsobiace v hoteloch a pohostinstvách by mali byť pripravené prijať rezervácie bez ohľadu na ročné obdobie. Čo znamená, že teraz je ten pravý čas na novú aktualizáciu vašich webových stránok.

Webová stránka hotela by mala hosťom uľahčiť prezeranie nehnuteľnosti, rezervovanie izieb, zobrazenie zoznamu vybavenia a čo je najdôležitejšie rezervovať izbu. Účelom webovej stránky pre vaše podnikanie v hoteloch alebo pohostinstvách je zaistenie rezervácií a na to budete potrebovať ľahko použiteľný rezervačný formulár. Ak ešte nepoužívate jedno z najlepších motívov hotelového WordPressu alebo ak máte radi svoju aktuálnu tému WordPress, môžete na svoj web WordPress jednoducho pridať rezervačný formulár pomocou doplnku pre rezervačný formulár. Preskúmali sme web a nižšie uvádzame naše odporúčanie pre najlepší bezplatný a prémiový rezervačný formulár doplnkov WordPress. Užite si to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Rezervácie a prenájmy hotelov v MotoPress

Doplnok pre rezerváciu hotelov MotoPress

Info & DownloadView The Demo

Doplnok pre rezerváciu hotela MotoPress je dokonalý rezervačný systém WordPress pre majiteľov nehnuteľností na prenájom. Ak si prenajmete akékoľvek ubytovacie zariadenie, hotel, malý B & B alebo dovolenkový prenájom, môžete pomocou doplnku vytvoriť zoznam neobmedzených nehnuteľností so všetkým komfortom, službami, fotografiami, atď. formulár dostupnosti časového vyhľadávania, ktorý spustí automatickú kontrolu zásob. Doplnok umožňuje potvrdiť vaše rezervácie buď platbou (PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora, atď.) Alebo ručne (e-mailom).

Ďalšia skvelá vec, ktorú si môžete automaticky synchronizovať so svojimi výpožičkami uvedenými v rôznych OTA s priamymi rezerváciami na webe, vyhnete sa tak nadmernému nakupovaniu. Čo je skutočne dôležité pre sledovanie všetkých výdavkov, doplnok prichádza s kompletným systémom daní, poplatkov, histórie platieb každej rezervácie, atď. Systém stanovovania cien je tiež flexibilný – zľavy, sezónne ceny, ceny, rôzne druhy vlastné pravidlá rezervácie a ďalšie. Môžete skúsiť aj bezplatná verzia, ale prichádza s menším počtom možností.

2. VikBooking Hotel Booking Engine & PMS

VikBooking Hotel Booking Engine

Pomocou doplnku VikBooking si môžete nastaviť spoľahlivý rezervačný systém pre svoj hotel v žiadnom momente. Bezplatná verzia doplnku obsahuje vstavané možnosti pre typy izieb, vlastné ceny, kalendár dostupnosti, obsadenosť, jazykové a prekladové funkcie, oprávnenia pre roly používateľov (takže nie iba ktokoľvek má prístup k vášmu rezervačnému systému) a 8 ľahko použiteľných kódov. A ak upgradujete na VikBooking Vďaka tomu budete môcť spravovať svoje rezervácie s ďalšími obmedzeniami (minimálny pobyt, čas príchodu atď.), Sezónnymi sadzbami, viac ako 60 možnosťami platobných brán, upozorneniami SMS a registračnými funkciami (check in / out). Pro tiež ponúka užitočné grafy, štatistiky a správy PMS, aby zistil, ako sa vaše podnikanie darí.

3. Rezervačný kalendár a formulár

Rezervácia doplnkov kalendára

Rezervačný kalendár je pravdepodobne najobľúbenejším doplnkom bezplatného rezervačného kalendára, ktorý je k dispozícii na WordPress.com. Pre bezplatný doplnok je plný skvelých funkcií, ktoré určite nájdete ako užitočné. Vytvorte ľubovoľný počet kalendárov, ktoré môžu obsahovať vlastné polia formulára na rezerváciu. Týmto spôsobom si hostia môžu zvoliť svoj pobyt pomocou dní v kalendári, vyplniť polia formulára a odoslať svoju rezerváciu. Po odoslaní formulára dostane váš hosť a váš web správcovi potvrdzovací e-mail a správca potom môže prijať alebo odmietnuť rezerváciu (a spravovať všetky ostatné požiadavky na rezerváciu) z ľahko použiteľného administračného panela pre rezervácie..

4. Rezervácia hotela HBook

Doplnok na rezervácie hotelov HBook

Info & DownloadView The Demo

HBook je úžasná voľba pre vašu pohostinnosť alebo webovú stránku hotela. Tento výkonný doplnok uľahčuje vašim hosťom rezervovanie izieb z vašej webovej stránky WordPress. Úplné responzívne kalendáre a formuláre, ktoré vytvoríte pomocou HBook. Stačí nainštalovať doplnok a začať vytvárať pokročilé kalendáre a formuláre s dostupnými miestnosťami, obchodnými podmienkami, cenovými filtrami, izbovými filtrami, doplnkami pre vybavenosť, kódmi kupónov, minimálnymi a maximálnymi požiadavkami na pobyt, vlastnými podmienečnými a sezónnymi sadzbami, vklady za rezerváciu, poplatok za upratovanie , a oveľa viac.

5. Presný rezervačný systém

Doplnkový rezervačný systémový doplnok

Ak si nie ste istí, či ste ešte pripravení na rezervačný systém PRO, môžete kedykoľvek začať s bezplatnou verziou. Hoci doplnok WordPress bez rezervačného systému neobsahuje toľko funkcií ako prémiová verzia, obsahuje kalendár koncových rezervácií, v ktorom si hostia môžu vybrať svoje dátumy, pridať kupónový kód alebo zľavu a dokončiť platbu prostredníctvom služby PayPal. Je to skvelý spôsob, ako pridať rezervačný kalendár na svoju webovú stránku ešte dnes a potom inovovať na verziu PRO neskôr.

6. Rezervačný formulár Booki

Book-WordPress-plugin

Info & DownloadView The Demo

Booki je krásny prémiový rezervačný formulár a kalendárový doplnok WordPress. Tento pokročilý rezervačný systém sa prispôsobuje časovému pásmu používateľov, aby mohli vidieť, čo je k dispozícii v reálnom čase. Z pohľadu hosťa Booki uľahčuje výber dátumu cesty, prezeranie dostupných zoznamov a platby prostredníctvom služby PayPal po prijatí faktúry. Doplnok tiež obsahuje 24 farebných tém, rozšírené štatistické údaje správcu (celkové rezervácie, získaná suma, poskytnuté zľavy atď.). Doplnok je navyše pripravený na preklad, takže ho môžete pomocou dodaného súboru .po zmeniť na ľubovoľný jazyk!

7. Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP je presne to, čo znie – pekný a jednoduchý rezervačný kalendár pre vašu inštaláciu WordPress. Spravujte si výpožičky a rezervácie izieb vytvorením toľko kalendárov, koľko potrebujete. Ku každému kalendáru môžete dokonca priradiť používateľov, takže ak chcete, aby mal prístup k požiadavkám zákazníka iba konkrétny zamestnanec, môžete to nastaviť pomocou niekoľkých kliknutí. Ak by ste niekedy potrebovali viac funkcií, existuje prémiová verzia doplnku, na ktorú môžete ľahko upgradovať.

8. Rezervačný kalendár WP

wp-žltá-kalendár-WordPress-plugin

Info & DownloadView The Demo

Prémiový rezervačný kalendár WP uľahčuje vytváranie rezervačných kalendárov pre vaše ďalšie podnikanie hotelového typu. Každý deň zobrazuje počet otvorených miestností alebo časových úsekov, aby používatelia mohli okamžite zistiť, či sú k dispozícii ich požadované dátumy. S voľbami pre neobmedzené kalendáre, neobmedzené časové úseky, neobmedzené rezervácie, rezervačný formulár captcha a ďalšie rezervačné kalendáre WP sú skvelou voľbou pre váš web..

9. Rezervačný systém WP

Plugin rezervačného systému WP

Bezplatný doplnok WordPress pre rezervačný systém WP je skvelý spôsob, ako pridať jednoduchý rezervačný kalendár alebo formulár na stránku svojej pohostinnosti. Doplnok umožňuje hosťom uskutočňovať rezervácie na dennej báze a obsahuje ľahko zrozumiteľné farebné kódovanie dostupných a rezervovaných dní. Akonáhle používateľ dokončí žiadosť o rezerváciu, dostanete upozornenie o rezervácii priamo na informačný panel WordPress, kde môžete rýchlo usporiadať a spravovať všetky svoje rezervácie..

10. Bookly WordPress Rezervácia a plánovanie

Bookly Pro Booking Plugin

Info & DownloadView The Demo

Bookly je rezervačné riešenie typu všetko v jednom, vďaka čomu zákazníci postupujú cez proces rezervácie až po platbu. Rezervačné formuláre sú jednoduché a štýlové a pre návštevníka ľahko pochopiteľné. Môžete zahrnúť neobmedzený počet služieb a zamestnancov, z ktorých si môže návštevník vybrať, vrátane kategórie služieb, ktorá im pomôže nájsť to, čo hľadajú. Návštevníci budú tiež požiadaní o poskytnutie prehľadu o ich dostupnosti (časy, pracovné dni a časové obdobie), ktoré doplnok použije na vytvorenie zoznamu vhodných časových úsekov..

Ak je návštevník spokojný s časovým intervalom, môže opustiť svoje relevantné údaje a dokonca uskutočniť platbu pomocou Bookly – uskutočnenie platby je skvelý spôsob, ako znížiť počet no-show. Bookly môžete integrovať do troch procesorov platieb: PayPal, Stripe a Authorize.net. Po zaplatení je rezervácia návštevníkov potvrdená a dostanú e-mailové potvrdenie.

Doplnok však nie je užitočný iba pre vašich návštevníkov, má aj množstvo funkcií typu back-end vy môcť použiť. Napríklad môžete integrovať službu Bookly do Kalendára Google a poskytnúť každému zamestnancovi vizuálne zobrazenie kalendára, aby ste videli, kedy sú naplánované jeho stretnutia. Bookly vám tiež poskytuje úplnú kontrolu nad tým, kedy sú zamestnanci k dispozícii, aby sa predišlo nejasnostiam a prerušeniam: do svojho kalendára môžete naplánovať časy, prestávky a sviatky. Skvelý doplnok, ktorý môže pre firmu založenú na službách priniesť veľkú hodnotu.

11. Gravitačné formy

Gravity-forms-WordPress-plugin

Info & DownloadView The Demo

Gravity Forms je jedným z najviac odporúčaných doplnkov WordPress na vytváranie formulárov na trhu a niet divu, prečo. S vynikajúcimi možnosťami pre pokročilé formuláre, podmienenú logiku, prepínače, výbery z rozbaľovacej ponuky a ďalšie by bolo vytvorenie koláča na vytvorenie vlastného formulára žiadosti o rezerváciu. A ak získate prémiové doplnky na kupóny, Strip a / alebo PayPal, mohli by ste dokonca nechať hostí spracovať platby prostredníctvom rezervačného formulára.

12. WooCommerce hotelová rezervácia

Zásuvný modul pre rezervácie hotelov WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Znie to, ako vyzerá doplnok WooCommerce Hotel Booking – spôsob, ako využiť WooCommerce na prijímanie a správu rezervácií z vašich stránok. Ak je nainštalovaný doplnok, môžete pomocou služby WooCommerce pridať miestnosti, dostupnosť, riadiť proces registrácie / odhlásenia, pridať rozšírenia (ako sú raňajky, kúpeľné procedúry alebo iné vybavenie) a prijímať platby. Tento doplnok je tiež kompatibilný s WPML pre ľahké preklady a funguje s akýmikoľvek platobnými bránami, ktoré ste pridali do svojho obchodu WooCommerce..

13. Rezervačné rezervácie viacerých dodávateľov

Rezervačný rezervačný systém pre viacerých dodávateľov

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte si svoj vlastný online rezervačný web, ako napríklad Hotels.com alebo Booking.com, pomocou doplnku pre rezervácie Webkul Multi-Vendor Booking (poznámka: tento doplnok vyžaduje na fungovanie doplnok Webkul Marketplace). S nainštalovaným doplnkom rozšírenia WooCommerce môžete vytvoriť trh pre ďalšie hotely tretích strán, Airbnbs, bytové podnájom, kempingy a ďalšie, aby ste mohli pridať svoje izby. A pomocou doplnku členstva môžete týmto tretím stranám účtovať mesačný poplatok alebo percentuálny podiel na základe rezervácií uskutočnených prostredníctvom vašich stránok.

14. Quform

quform-WordPress-plugin

Info & DownloadView The Demo

Quform je obľúbená možnosť vytvárania prémiového formulára, ktorá obsahuje šablónu rezervačného formulára. To vám uľahčí jednoduché aktivovanie doplnku, výber šablóny a vyladenie formulára, aby vyhovoval vašim potrebám. Samozrejme si môžete vytvoriť vlastný formulár od nuly a zahrnúť všetky potrebné informačné polia.

15. Kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7 - doplnok

Zatiaľ čo zložitejší rezervačný kalendár môže byť užitočný pre niektoré podniky v hotelierstve a pohostinstve, iné môžu vyžadovať iba formulár žiadosti o rezerváciu. Ak hľadáte peknú a jednoduchú možnosť vytvorenia bezplatného formulára, nebude to lepšie ako kontaktný formulár 7. S trochou pomoci z dokumentácie môžete pridať vlastné polia. Pridajte možnosti, aby si hostia mohli vybrať typ izby, polohu nehnuteľnosti, časové obdobie a ďalšie. Vyplnený formulár potom môžete poslať priamo do vašej doručenej pošty (alebo niekomu inému), aby ste ho skontrolovali a zadali do rezervačného systému.


Uviedli sme naše najlepšie tipy na najlepšie zásuvné moduly pre rezervačný formulár pre WordPress, ale chceme vedieť, čo si myslíte. Používate niektorý z uvedených doplnkov? Alebo by ste odporučili iný rezervačný formulár doplnku WordPress? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me