15+ najlepších životopisov WordPress Themes 2020

Najlepšie obnoviť WordPress Témy

S toľkými informáciami na internete má zmysel mať aj svoj osobný životopis online. Ako však rýchlo zajtra vytvoríte životopis na tento veľký rozhovor? Ľahké – stačí uchopiť jedno z najlepších pokračujúcich tém WordPress uvedených nižšie a jednoduchý plán hostenia. Životopis, životopis online alebo webovú stránku v štýle virtuálnej vizitky môžete mať okamžite k dispozícii.

Dôležité informácie o pokračovaní

Ak chcete veci urýchliť, je dobré mať pripravené dôležité informácie o pokračovaní skôr, ako začnete s vytváraním svojich webových stránok. Uistite sa, že váš zadaný životopis je už po ruke alebo aspoň rukou napísaný obrys informácií, ktoré chcete zahrnúť do svojho životopisu online. Môže to zahŕňať:

  • Stručné zhrnutie jednej alebo dvoch viet o vašich cieľoch a / alebo profesionálnych cieľoch
  • Zdôrazňuje vaše kľúčové zručnosti a schopnosti
  • Vzdelávanie, najmä tituly alebo osvedčenia (nezabudnite uviesť dátumy)
  • Pracovné skúsenosti s popismi zodpovedností a výsledkov
  • Pracovné ukážky, ktoré by mohli zahŕňať popisy projektov, fotografie, videá, zvukové klipy, odkazy odkazujúce na webové stránky alebo články z blogov, do ktorých ste prispeli atď.
  • Akékoľvek ocenenia alebo uznania (ak ste boli na zozname Forbes alebo dostali dôležitý grant, uveďte ich tu)

Nechajte si naplánovať aj svoje kontaktné informácie. V niektorých odvetviach možno budete chcieť uviesť svoju adresu alebo telefónne číslo, ale spravidla postačujú odkazy na sociálne médiá a e-mailová adresa, ktorá sa má použiť v kontaktnom formulári..

Výber hostingu

Ak sú vaše informácie pripravené, odporúčame vám tiež, aby ste si pred výberom témy kúpili plán hostenia. Už sme písali o najlepšom hostovaní WordPress, ale aby ste si mohli čo najskôr zachovať rýchlosť a super jednoduchosť, odporúčame vám vybrať hostiteľa, ktorý ponúka aj názov domény s vašim plánom. Týmto sa nastavenie urýchli, pretože nemusíte smerovať názov domény od registrátora tretej strany.

Odporúčame Bluehost pre úplne nových blogerov alebo ľudí, ktorí si vytvárajú jednoduchý web, ktorý nezaznamená veľa prevádzky. Keďže vytvoríte online životopis (pravdepodobne s jedným z najlepších pokračujúcich tém WordPress, ktoré sme zaokrúhlili nižšie), zdieľaný plán hosťovania spoločnosti Bluehost ponúka viac ako dostatok energie a funkcií. Bluehost ponúka inštaláciu WordPress jedným kliknutím, bezplatné doménové meno (pre prvý rok), podporu SSL a ďalšie už od 2,95 $ / mesiac.

Získajte Bluehost za 2,95 $ / mesiac

Keď je váš hosting vybratý a vaše informácie o pokračovaní sú pripravené, je čas vybrať si pre svoj web to najlepšie téma WordPress! Zhromaždili sme niektoré z najlepších dostupných tém WordPress, ktoré sú k dispozícii, aby sme vám poskytli dobrý výber. Podľa vašich potrieb

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Graphix – celkový motív

Graphix Online Resume Total WordPress Theme Design

Info & DownloadView The Demo

Graphix je čisté a profesionálne prémiové demo tému WordPress vytvorené s našou témou Total WordPress. Táto ukážka ukazuje, ako môžete vytvoriť online životopis alebo životopis, ktorý môžete zdieľať so zamestnávateľmi a pristáť pri ďalšom zamestnaní!

Téma Total je pripravená s výkonným nástrojom na tvorbu front-end drag & drop stránok, prémiovými jazdcami a vlastnými typmi príspevkov, pomocou ktorých si môžete vytvoriť svoj vlastný web. Stačí sa pozrieť na ukážku Graphix témy Total a zistiť, ako by ste si mohli zostaviť svoj vlastný online životopis (pomocou niekoľkých kliknutí môžete importovať Graphix alebo iné 40+ ukážky). V Graphix sme použili boxy s ikonami, prispôsobené tlačidlá, panely zručností, pozadie s paralaxou, vlastné písma Google, galériu obrázkov a štýlovú sekciu kontaktného formulára 7. Stačí naimportovať naše vzorové údaje Graphix, vyplniť svoju vlastnú pracovnú históriu (plus niektoré svoje fotografie) a pridať odkaz na stiahnutie pre pdf alebo doc verziu svojho životopisu (viete, pre tie staré typy školy).

Vytvorenie webovej stránky v životopise alebo životopise je obzvlášť ľahké vďaka integrovaným modulom funkcií pre stĺpce, boxy s ikonami, panci zručností, grafy, portfóliá, tlačidlá a kontaktný formulár. Navyše môžete použiť funkcie pre riadky s plnou šírkou alebo celú obrazovku, obrázky na pozadí, paralaxu, videá a lokálne posúvanie a vytvoriť tak svoj životopis online. A Total dokáže urobiť omnoho viac, ako to, čo vidíte na ukážke Graphix. Téma obsahuje úplné portfólio, personálne typy príspevkov a posudky, prispôsobiteľné typy blogov a prispôsobiteľný blog (s rozložením muriva, mriežkou, malými a veľkými obrázkovými možnosťami), veľa widgetov, vlastné prvky na tvorbu stránok a ďalšie. Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej, ale bolo by oveľa rýchlejšie, keby ste kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo získali viac informácií o téme.

2. Ja

Me Creative Portfolio & Resume WordPress Theme

Téma Me Creative Portfolio je odvážna a moderná téma WordPress v štýle pokračovania, ktorá robí veľký dojem. Je to skvelý začiatok pre každého fotografa, živnostníka, interpreta alebo iného tvorcu, aby si navrhli svoj vlastný online životopis.

Téma Me tiež prichádza s tvorcom stránok Visual Composer, ohromujúcim portfóliom, vstavanými blogovými stránkami (doplnenými o vlastné formáty príspevkov a widgety), rozšírenou typografiou a vlastnými fontmi, rozložením reagujúcim na tekutiny a ďalšími. Na začiatok jednoducho použite ukážkový ukážkový obsah, alebo si od začiatku vytvorte svoje vlastné stránky a ukážte svoje najlepšie predchádzajúce diela.

3. Jab (vCard)

Téma Jab Advanced Personal Resume vCard WordPress

Ak hľadáte jedno z najlepších pokračujúcich tém WordPress na vytvorenie vlastnej jednostránkovej vizitky alebo životopisu, Jab je vynikajúcou voľbou. Táto prémiová téma obsahuje ľahký dizajn s výkonnými možnosťami a pútavé animácie, ktoré vám pomôžu pristáť v úžasnej novej práci. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať do svojich informácií.

Téma zahŕňa prechody posúvaním alebo posúvaním sekcií, tri jedinečné typy navigácie (panel, vertikálny alebo horizontálny), pokročilé filtrovanie izotopov, animované prechody, ukazovatele SVG, podpora vlastných plánov, prípadové štúdie ajaxu, prezentácie na pozadí, efekty paralaxy a ďalšie. Pomocou nástrojov, ktoré poskytuje Jab, vyzdvihnite svoje najlepšie vlastnosti a úspechy, aby ste vynikli od ostatných žiadateľov.

4. ShiftCV

ShiftCV Blog, Resume, Portfólio WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

ShiftCV je sietnica, plne reagujúca a RTL pripravená, takže môžete ľahko predviesť svoj talent a vytvoriť si online životopis ešte dnes. Téma obsahuje jednoduché možnosti, ako je svetlá a tmavá farebná schéma, vlastné widgety zručností, vstavaný widget QR kódu (na vytvorenie rýchleho odkazu na váš životopis) a podpora úplného blogu, kde môžete zdieľať svoje znalosti vo svojom odbore..

S ShiftCV je ľahké pridať vaše relevantné skúsenosti, zručnosti, ukážkovú prácu a ďalšie informácie do online životopisu. Téma obsahuje úžasnú šablónu stránky na pridanie vášho životopisu, kompletnú históriu zamestnania, vzdelanie, zručnosti, filtrovateľné portfólio vašej práce, referencie klientov a kontaktný formulár (pre všetky tie ponúkané pracovné miesta). Okrem toho existuje šablóna tlačovej stránky, ktorá vytvára tlačiteľnú formu vášho životopisu online, ktorú si potenciálni zamestnávatelia môžu vytlačiť pre neskoršie použitie.

Súčasťou tejto témy je aj krásny blog, pomocou ktorého môžete písať o najnovších správach vo svojom odbore, o aktuálnych projektoch alebo o akýchkoľvek ďalších myšlienkach, ktoré by ste mohli mať. Formát príspevku pre štandard, galériu, odkaz, video, cenovú ponuku a zvuk uľahčuje pridávanie obsahu súvisiaceho s čímkoľvek, o čom píšete. Téma je tiež plná svetlých a tmavých farieb pleti, responzívneho rozloženia, vlastných miniaplikácií, podpory RTL a dokonca aj súborov psd, takže si môžete naplánovať rozloženie pred potápaním.

5. Pozri Môj životopis

Pozrite si tému Moje životopis a životopis vCard WordPress

Vytvorte si svoj vlastný kreatívny životopis pomocou témy See My CV WordPress. Je to mocný motív s ľahkými možnosťami navrhovania a usporiadania vašich informácií o životopise, ako sú história práce, zručnosti a sociálne prepojenia.

See My CV však nie je iba obnovenou témou, obsahuje aj ohromujúce portfólio s prispôsobiteľným nástrojom na budovanie portfólia. Použite portfóliové puzzle na navrhnutie vlastnej mriežky s užitočnými vznášadlami alebo štítkami, pridajte ohromujúce animované posúvače s zahrnutými prémiovými doplnkami (posúvače Revolution and Layer), navrhnite si vlastný kontaktný formulár a ďalšie. Existujú tony, ktoré See My CV dokáže.

6. Profesia

Profesia na jednej stránke Životopis Obnoviť tému WordPress

Informácie a sťahovanie

Vytváranie životopisov online nemusí byť ťažké, najmä ak používate jednu z najlepších životopisov WordPress, ako je napríklad Profession One Page CV theme. Keďže je to jedna z najpopulárnejších tém prémiového pokračovania v službe Themeforest, je len prirodzené, že bude na našom zozname..

Téma prichádza s ľahko použiteľnými možnosťami pre farebné predvoľby, dizajn blogu, horizontálne rozloženie, ktoré sa stáva vertikálnym na mobile, úvodzoviek (ideálne na prezentáciu odporúčaní), vstavaným videom a zvukom a profesionálnym portfóliom. Aj keď sa má jednať o obnovenie jednej stránky, určite môžete pridať viac stránok, ak chcete pomocou funkcií témy vytvoriť vaše portfólio alebo vytvoriť stránky služieb..

7. RScard

Pokračovanie RSCard, téma životopisu a vCard WordPress

RScard je ohromujúca téma obnovenia štýlu materiálového dizajnu pre WordPress. Odvážne farby a čisté rozloženie uľahčujú vytvorenie profesionálnej webovej stránky, ktorá predstaví vašu prácu potenciálnym zamestnávateľom.

Téma bola vytvorená pomocou nástroja na tvorbu stránok ACF Pro, aby bolo ľahké a ľahké vytvoriť vlastné rozloženie stránky s prvkami, ako je vlastné logo, záujmy, sociálne odkazy, časová os, informačný kanál Instagram, zručnosti s percentuálnymi hodnotami, referenčná sekcia, štatistika, kolotoč klientov, kalendár dostupnosti a ďalšie. Súčasťou témy je aj portfólio na zobrazenie predchádzajúcich prác a plná podpora pre WooCommerce. Ak teda máte v súčasnosti k dispozícii produkty alebo služby, môžete ich na svoje stránky pridať na predaj.

8. NOVINKA

NOVÁ VARTA WordPress Vcard WordPress Téma

Téma NEW WordPress Vcard je navrhnutá tak, aby kompilácia online pokračovala bezbolestne. Vďaka jednoduchým vstavaným funkciám obnovenia a čistému dizajnu je táto téma vynikajúcou voľbou, ak si nie ste istí, kde začať.

Predveďte sa pomocou úžasného NOVÉHO obnovovacieho motívu vCard. Táto krásna téma jednej stránky predstavuje perfektný spôsob, ako pridať svoj životopis a portfólio na web, kde ho môžu nájsť klienti a zamestnávatelia. Pri inštalácii témy NOVÁ VLAČKA WordPress nájdete jednoduchý návrh jednej strany s navigáciou na jednej stránke, neobmedzenými možnosťami farieb a vyhradenými sekciami o mne, kontaktnými informáciami, históriou zamestnania, zručnosťami, portfóliom atď. Téma tiež reaguje, sietnica a RTL pripravené.

Pomocou vstavaných možností témy odovzdajte svoj životopis, pridajte svoje pracovné skúsenosti, uveďte zoznam svojich najlepších schopností a ďalšie. Okrem toho môžete pomocou filtrovateľného portfólia pridať vzorky svojej dokončenej práce, aby ľudia videli, ako dobre robíte to, čo robíte. NOVINKA obsahuje aj krásny jednostránkový blog, do ktorého môžete pridávať svoje názory na médiá, správy, témy alebo život všeobecne. Nezabudnite, že váš zamestnávateľ uvidí tento blog – pravdepodobne ho budete chcieť udržať trochu relevantným pre vaše odvetvie.

9. Kerge

Kerge Pokračovať vCard a portfólio Téma WordPress

Téma Kerge je ideálna pre všetky typy životopisov, životopisy a online portfólia. Téma obsahuje 2 rôzne ukážky, ktoré môžete použiť na začatie práce. Modernejšia domovská stránka s fotografiou alebo tradičnejšia úprava textu v štýle pokračovania. Alebo si môžete vytvoriť svoj web od nuly – je len na vás!

Téma Kerge bez ohľadu na to, ako začnete, obsahuje aj možnosti na vytváranie stránok drag and drop, vlastné písma, neobmedzené farebné schémy, jedinečné rozvrhy, kalendár dostupnosti, odkazy na zdieľanie, ceny, videá, Instagram a ďalšie. Ak chcete vidieť viac, vyskúšajte živé ukážky.

10. Mari

Téma Mari Responsive Resume CV WordPress

Mari je super čistá a moderná téma životopisu WordPress s jedinečným okrajom bielej obrazovky, vďaka ktorému sa náš životopis cíti skôr ako prezentácia. Spárovaná s efektným vysúvacím menu, téma Mari je veľmi ohromujúca.

Téma je plne responzívna, preto by ste sa nemali starať o to, aké zariadenie váš potenciálny zamestnávateľ používa na vyhľadanie vašich informácií. Plus s prvkami stránky na vytvorenie stránky o mne, odovzdanie životopisu, zostavenie časovej osi práce alebo vzdelania a možnosť vybudovať portfólio existuje veľa spôsobov, ako predviesť svoje zručnosti.

11. Profil

Profil osobného portfólia WordPress Téma

Informácie a sťahovanie

Profil je osobná téma blogu a portfólia WordPress vytvorená organizáciou Organic Themes. Táto elegantná téma portfólia je skvelý spôsob, ako zobraziť vaše osobné portfólio práce.

Téma profilu prichádza s krásnym rozložením domovskej stránky s jedinečným zaobleným predstaveným obrázkom vás – predným a stredným. Ťažiskom tejto témy je udržať vás v centre pozornosti čitateľov. Váš kanál na Twitteri, sociálne odkazy, krátka časť o vás a pohľad do vášho portfólia sa zobrazia hneď po pristátí na domovskej stránke..

Sekcia portfólia je navrhnutá s rovnakou starostlivosťou ako na domovskej stránke. Pridajte položky portfólia a vytvorte krásnu mriežku svojej práce. Navyše môžete pridať odporúčané obrázky a videá, čo je skvelé, ak sú niektoré z vašich projektov lepšie pochopené prostredníctvom filmu. A vždy môžete pomocou krátkych kódov ďalej prispôsobiť svoje portfóliové príspevky pomocou tlačidiel, upozornení, galérií lightboxov a ďalších.

12. Flatoo

Flatoo vCard, Resume, Personal WordPress Theme

Flatoo je prémiová téma vCard a CV s odvážnym a plochým dizajnom, ktorý je ideálny na vytvorenie kreatívneho a farebného životopisu online. Táto responzívna téma obsahuje užitočného tvorcu na usporiadanie vášho životopisu, aby čo najlepšie zobrazil váš talent.

S Flatoo môžete vytvoriť animovanú mriežku s obrázkami, prezentácie s plnou šírkou pásma, animované grafy zručností, časovú os pracovných skúseností, filtrované portfólio, mapu Google s miestami a kontaktný formulár, aby ste boli v kontakte.

13. Mefolio

Mefolio Najlepšie obnoviť WordPress Témy

Téma Mefolio je pôsobivá téma Cv a je určite jednou z najlepších obnovených tém WordPress, pretože bola nominovaná ako denná stránka Awwwards. Jediný typ rozloženia domovskej stránky so šikmými dlaždicami, výrazné farby, prechody, rotujúci text, pozadie videa a viac možností rozloženia ponuky..

Táto téma sa dodáva s tvorcom stránok King Composer, ktorý umožňuje jednoduché vytváranie vlastných stránok, demo inštaláciu jedným kliknutím, ktorá vám pomôže získať rýchly štart pri vytváraní vášho životopisu, podporu RTL a kompatibilitu s prekladovým doplnkom WPML, ak sa chcete uplatniť na pracovné miesta na iných trhoch..

14. ResumeX

ResumeX - viacúčelové pokračovanie a portfólio jednej stránky

Info & DownloadView The Demo

ResumeX je jednostránkový životopis prémiovej témy WordPress od Themeforest. Táto téma predstavuje vynikajúci spôsob, ako predviesť vašu pracovnú skúsenosť, dokončené projekty a čokoľvek iné o vás alebo vašom podnikaní, ktoré by ste mohli chcieť zdieľať s potenciálnymi zamestnávateľmi alebo klientmi..

Veľmi dobrý životopis je kľúčom k tomu, aby ste sa dostali cez prvé kolo rozhovoru, a pôsobivé portfólio vám môže pomôcť pristáť pri veľkej práci (alebo veľkom klientovi). ResumeX uľahčuje predvádzanie, dobre, vy. Téma obsahuje skvelé vstavané funkcie, ktoré určite poteší. Vyznačuje sa úžasným jednostránkovým dizajnom, ktorý je perfektným spôsobom, ako dať klientom a šéfom rýchly pohľad na svoju profesionálnu históriu. Vďaka ľahko použiteľným možnostiam motívu je hračkou pretiahnuť časti obsahu do požadovaného poradia.

Najlepšia časť ResumeXu je úžasná sekcia obsahu. Pridajte sekciu, súbory na stiahnutie vo formáte pdf (pre životopisy, brožúry alebo niečo iné), panely zručností, časový rozvrh skúsenosti alebo projektu, pulty, vzdelanie alebo certifikáty (alebo akékoľvek ocenenia, ktoré ste dostali), filtrovateľné portfólio, posudky klientov, blog , sociálne odkazy a sladký kontaktný formulár. Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete na zapôsobenie a potom niektoré!

Medzi ďalšie funkcie témy patrí responzívne rozloženie, aby ľudia mohli rezervovať váš profil na akomkoľvek zariadení, ktoré je pre nich vhodné, prezentácia na pozadí na celej obrazovke vďaka výkonnému doplnku Revolution Slider, kreatívnym animáciám CSS3 a ďalším.

15. Nezištný

Nezištná jednostránková téma WordPress VCard

Info & DownloadView The Demo

Téma Nezištná je opakom toho, ako to meno vyzerá, pretože je to všetko o vás! Vytvorte si ohromujúci web, ktorý vám umožní predviesť svoje zručnosti a dať zamestnávateľom dôvod, aby si vás namiesto konkurencie najali. Použite portfólio na odovzdávanie pracovných príkladov, založenie a vytvorenie vlastného blogu plného tipov, pridanie kontaktného formulára, na ktorý sa dostanete ľahko a viac.

Téma obsahuje jednoduché možnosti na pridávanie tlačidiel na stiahnutie, prezentácie obrázkov na pozadí, rôzne technické zručnosti, cenové balíčky, zoznamy a ďalšie. Téma tiež podporuje vlastné CSS pre ďalšie styling.

16. unRovr (Animated)

unRovr Animovaná vCard a obnoviť tému WordPress

UnRovr téma je ohromujúca téma životopisu WordPress, ktorá obsahuje veľa ukážok ukážok, z ktorých si môžete vybrať, aby ste mohli začať. Či už chcete vytvoriť jednoduchú stránku s vaším menom, sloganom a obnovením sťahovania súborov alebo s portfóliom bohatým na funkcie, téma unRovr je skvelou voľbou.

Táto téma využíva výkonný nástroj na vytváranie drag & drop prvkov Elementor na uľahčenie pridávania sociálnych prepojení, lightboxov, mriežok portfólia ajax, vlastných typov písma a ďalších.

Viac z najlepších tém Resume WordPress

Tam to máte – zdieľali sme stručný prehľad dôležitých informácií, ktoré by ste mali uviesť vo svojom životopise, solídny plán hostenia, ktorý by ste mohli použiť, a viac ako 15 tém, z ktorých si môžete vybrať. Dúfajme, že ste našli tému, ako začať svoj životopis. S dobrou témou a jednoduchým hostingovým plánom môžete zajtra mať na online pohovor online životopis.

Toto je, samozrejme, len krátky zoznam toho, čo považujeme za jednu z najlepších tém WordPress pre pokračovanie, ale radi by sme vedeli, čo ste použili pri zostavovaní svojho životopisu online. Ak ste našli úžasnú tému WordPress, ktorú by ste chceli odporučiť, zanechajte komentár nižšie, aby sme ju mohli vyskúšať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me