15+ najlepších motívov architektúry interiéru pre WordPress

Najlepšie témy interiéru WordPress

Interiérový dizajn je jednou z intelektuálne najnáročnejších a najkreatívnejších oblastí práce, ktorá získala trakciu po druhej svetovej vojne. Zahŕňa dizajn obývacích izieb, chodieb, hotelových hál, kuchýň, umývární, spální, predných verand, reštaurácií a kaviarní a dokonca aj návrh verejnej knižnice..

Ak ste niekto, kto pracuje pre agentúru zaoberajúcu sa návrhom interiérov, vybrali ste pre softvér CMS správnu voľbu. WordPress je  odpoveď na všetky vaše požiadavky. Začnime jednoducho.

  • Keďže je vaša agentúra zameraná dizajn, nemôžete si dovoliť mať priemerne vyzerajúcu webovú stránku WordPress s bezplatnou tematikou, ktorá je nainštalovaná na webe všetkých ostatných.
  • Prvá vec, ktorú potrebujete po inštalácii WordPress, je prispôsobenie nastavenia.
  • Ďalšiu vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať novú tému.
  • Než to urobíte, musíte nájsť správny tému pre vašu agentúru pre návrh interiéru. Akákoľvek náhodná téma neurobí!

Môžeme vám s tým pomôcť. Dnes sa pozrieme na pár interiérový dizajn Témy WordPress. Tieto témy sú ideálne na predstavenie vašich projektov týkajúcich sa interiérového dizajnu, ako sú prerobenie kuchyne, prestavba majstrovských štúdií, skrášlenie obývacej izby a ďalšie dizajnové projekty uskutočnené vašou agentúrou. Začnime.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Celkom jednoduchých priestorov

jednoduchý priestor-total-WordPress-theme-demo

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Tému Total WordPress sme vytvorili, takže ju samozrejme odporúčame! Je to doteraz naša najobľúbenejšia a najmodernejšia téma. S programom Total môžete vytvoriť v podstate ľubovoľnú webovú stránku prostredníctvom všetkých zahrnutých nastavení prispôsobovača a modulov na tvorbu stránok Visual Composer. Demo Simply Spaces je dobrým príkladom veľmi minimálneho a zjednodušeného dizajnu webových stránok v interiéri, ktorý môžete importovať prostredníctvom vzorových údajov, ak ich chcete použiť ako štartér, alebo si môžete „vytvoriť“ svoj vlastný web od nuly s témou, ktorá pridáva váš vlastný obsah, ako to chcete, a vyladenie záhlavia, päty, farieb stránok atď. podľa vlastného uváženia.

2. H&D

1. HD - Téma WordPress pre interiérový dizajn

Info & DownloadView The Demo

Toto je prémiová téma, ktorá sa najlepšie používa na zobrazovanie projektov interiérového dizajnu v obývacej izbe. Ide predovšetkým o prémiový nábytok a starožitnosti – najvhodnejšie pre klientov, ktorí chcú do svojej obývačky pridať retro vzhľad. Téma vyniká technicky a predstavuje sedem variantov možností rozloženia cieľovej stránky, ako sú – rozloženie v plnej šírke, rozloženie paralaxy, rozloženie jazdca videa, rotátor textu, vertikálne menu, rozloženie obchodu a rozmiestnenie loga na stred. Téma obsahuje výkonné možnosti témy, ako je úplná kontrola typografie, ikony pripravené sietnicou, integrácia WooCommerce a ďalšie. Má tiež 9 rôznych rozložení portfólia, z ktorých si môžete vybrať.

3. Interiér

Téma WordPress reagujúca na dizajn interiéru spoločnosti

Info & DownloadView The Demo

Téma spoločnosti Interior Design Company od TemplateMonster je postavená na nástroji na tvorbu stránok Elementor, takže si môžete ľahko navrhovať svoje vlastné rozloženia rovnako ako pri navrhovaní domácich interiérov. Navyše pridané funkcie prostredníctvom základnej štruktúry Cherry (ako sú členovia tímu, služby, kontextové okná, portfólio atď.) Uľahčujú vytváranie dôležitých stránok, ktoré vám ukážu prácu s dizajnom, pridajú zamestnancov a zahrnú sociálne prepojenia. Témou je tiež sietnica pripravená na obrázky vysokej kvality, citlivá na veľkosť zariadenia a dobre zdokumentovaná.

4. Domik

2. Domik - Téma WP kreatívnej responzívnej architektúry

Info & DownloadView The Demo

Téma Domik má čistý, elegantný a odvážny dizajn, vďaka čomu je ideálna pre návrhárov interiérov a architektov – pre každého, kto potrebuje jednoduchý, atraktívny a efektívny spôsob, ako zdieľať svoju prácu s klientmi. Téma sa dodáva s doplnkom pre tvorbu a presunutie stránok Visual Composer a prémiovým písmom s názvom Futura PT v hodnote 20 dolárov. Myslím si, že druhá funkcia, ktorá robí Domila jedinečnou témou v našom zozname.

Téma je podporovaná rámcom Bootstrap 3, podporuje prechody AJAX (to znamená, že pri navigácii z jednej stránky na inú sa nevyžadujú žiadne obnovenia stránky) a podporuje viac možností rozloženia, neobmedzené farebné variácie, ikony pripravené sietnicou a mnoho ďalších.

5. Innova

3. Innova - interiér a nábytok WordPress CMS téma

Info & DownloadView The Demo

Táto téma bola prvýkrát vydaná v decembri 2009 – to je takmer pred 6 rokmi! Táto téma je stále jednou z najviac sťahovaných (takmer 600-krát) v tejto kategórii! Téma je dodávaná s viacerými možnosťami rozloženia domovskej stránky a portfólia, ktoré je možné replikovať pomocou demo údajov XML, ktoré sa poskytujú s témou. Doplnok SiteOrigin Page Builder je súčasťou tejto témy, spolu s tesnou integráciou WooCommerce, 10 vlastných miniaplikácií, vlastných bočných panelov a možnosťou vytvárať viac portfólií pomocou miniaplikácie portfólia..

6. Archi

4. Archi - interiérový dizajn WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Archi téma je najchladnejšie nové dieťa v bloku. Je vybavený pozadím HTML5 na celej obrazovke, posúvaním paralaxy, WooCommerce integrácia a displej plne pripravený na sietnicu. Pokiaľ ide o možnosti rozloženia, téma podporuje 8 domovských stránok, 4 vstupné stránky a 4 stránky čoskoro. Téma tiež prichádza s Vizuálny skladateľ a Posuvná revolúcia je pripravený na preklad pomocou WPML zapojiť.

7. Dysania

5. Dysania - responzívna viacúčelová téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Dysania je čistá a moderná téma s a tučné písmo so zameraním na čitateľnosť a typografiu. Témy sa dodávajú Galéria mriežky Dysania a Zeus Slider plugin na podporu modularity. Téma má 20 rôznych šablón stránok, 4 šablóny stránky „s jedným príspevkom“ spolu s vlastnou šablónou stránky 404 a má niekoľko vstavaných krátkych kódov. Téma je pripravená na preklad a prichádza s demonštračnými údajmi.

8. deKor

6. deKor - Téma interiéru WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma deKor je elegantne navrhnutá téma s množstvom zahrnutých prémiových doplnkov. Okrem všadeprítomného posúvača Visual Composer a Revolution má táto téma integráciu s programami bbPress, WooCommerce, Google Fonts, ikony Awesome Font, WMPL a Mega Menu..

Téma tiež podporuje 5 rôznych rozložení domovskej stránky (všetko podľa kategórie interiérového dizajnu), čitateľnosť textu RTL a 5 rôznych farebných schém.

9. Plátno

7. Téma portfólia interiéru a nábytku plátna WP

Info & DownloadView The Demo

Canvas je skvelo navrhnutá téma, ktorá štedro využíva rozloženie obrazovky pre vylepšenú typografiu. Túto tému je vďaka integrácii WooCommerce možné využiť nielen ako portfólio interiérov, ale aj ako portfólio nábytku alebo obchod. S touto témou získate aj doplnok na posúvanie na celú obrazovku a posuvník na revolúciu vrátane rozloženia portfólia murárskeho štýlu a albumov z galérie. Téma sa dodáva aj s dvoma rôznymi rozloženiami ponuky – predvolená ponuka v hornej časti a bočné menu. Máte tiež ďalšiu navigáciu pomocou klávesnice, integráciu služieb Google a Font Awesome pre ďalšie prispôsobenie.

10. ORIEL

8. ORIEL - Téma responzívneho dizajnu interiéru WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma Oreil sa dodáva s výkonným administračným panelom, ktorý vám poskytuje neobmedzené možnosti farieb a bočných panelov, citlivé karusely, vlastné miniaplikácie a ľahko použiteľné kódy. Táto téma je plne kompatibilná s WPML, kontaktným formulárom 7, doplnkom DV Gallery (prémiový doplnok, ktorý je súčasťou tejto témy) as doplnkom na vytváranie stránok drag-and-drop stránkyOrigin.

11. Geometria

9. Geometria interiéru a nábytku

Info & DownloadView The Demo

Geometria je jedným z najúžasnejšie navrhnutých doplnkov v tomto zozname. Túto tému môžete použiť pre spoločnosť zaoberajúcu sa dizajnom interiérov, pre všeobecnú dizajnérsku agentúru a tiež pre predajňu nábytku. Každá z týchto kategórií má špeciálne komponenty – napríklad krabicu ponuky pre šablónu návrhu interiéru – ktoré pomáhajú zvýšiť počet konverzií. Doplnok obsahuje pluginy Visual Composer, Revolution Slider a Swiper Slider. Má 4 rozloženia domovskej stránky, 2 rozloženia blogu, viac miniaplikácií a krátkych kódov a je tiež pripravený na preklad!

12. Pôsobivé

10. Pôsobivé - téma WordPress reagujúce na interiér

Info & DownloadView The Demo

Na základe svojho názvu je táto téma vybavená množstvom funkcií vrátane 2 typov portfólia, 3 vlastných formátov a typov príspevkov, neobmedzeného bočného panela a farieb a viac ako 35 krátkych kódov. Súčasťou témy je aj slávny Visual Composer, Slider Revolution a doplnok DVHC Forms. Pri zakúpení tohto motívu získate aj súbory PSD a ukážkové údaje tém.

13. Interia

11. Interia - responzívna téma WordPress CMS

Info & DownloadView The Demo

Téma Interia je poháňaná ľahkým doplnkom na tvorbu stránok SiteOrigin Page, ktorý vám umožňuje vytvárať úžasné stránky behom niekoľkých minút. Vývojár nezabudne zahrnúť skvelý doplnok s názvom „Kaya Interia Page Widget“, ktorý bude obsahovať všetky vlastné widgety vytvorené touto témou, takže sa môžete ľahko presunúť na iné témy a zachovať si údaje o aktuálnej téme. Téma vám tiež poskytne vlastné pozadie obrázka a viac zásuvných modulov, vlastný generátor bočného panela a plne integrovanú podporu písma Google.

14. Moderné interiéry

12. Téma WordPress reagujúca na moderný interiér 2

Info & DownloadView The Demo

Moderný interiér je elegantne navrhnutá téma s grafikou pripravenou na sietnicu a pokročilými štýlmi s posuvníkom Flex na celej obrazovke. Nástroj na tvorbu stránok G3 (zahrnutý v téme) vám pomáha bez námahy vytvárať vlastné stránky. Správcovský panel témy umožňuje prístup jedným kliknutím k hlavným nastaveniam návrhu témy, ako je správa farieb a písiem..

15. Allston

Téma moderného interiérového dizajnu Allston

Info & DownloadView The Demo

Téma Allston WordPress bola vytvorená pre firmy zaoberajúce sa návrhom interiérov a architektúr. Čistá a moderná estetika uľahčuje vynikajúcu prácu. Na vytvorenie vlastného blogu o dizajne, portfólia a dokonca aj internetového obchodu môžete použiť vstavané funkcie, ako napríklad nástroj na tvorbu stránok, prezentácie projektov, interaktívne boxy, infographic prvky, typy hlavičiek, vlastný skrátený kód a ďalšie. Téma tiež prichádza s revolúciou Sider pre vysoko kvalitné, ohromujúce, animované jazdce na akejkoľvek stránke alebo príspevku.

16. Coca

Coca - interiérový dizajn a architektúra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Coca je téma dizajnu interiéru pre WordPress s viac ako 18 rozloženiami domovských stránok, výkonnými doplnkami (tvorca stránok Visual Composer, Slider Revolution, Real 3D FlipBook, Image Map Pro, UpQode Google Maps), plnou podporou doplnku elektronického obchodu WooCommerce a prispôsobiteľné nastavenie témy. To všetko a ešte viac robí spoločnosť Coca skvelým začiatkom pri budovaní vlastného životopisu v dizajne, portfólia online agentúr alebo dokonca založenia trhu s dizajnom, kde predávate odporúčané dekorácie. Vaše možnosti sú nekonečné!

Dúfame, že sme vám dokázali predstaviť uspokojivú zbierku toho, čo považujeme za jednu z najlepších tém dizajnu interiéru pre WordPress. Ak viete o téme, ktorá by mala patriť do tohto zoznamu, dajte nám vedieť.