15+ najlepších nehnuteľností WordPress Témy

V priebehu rokov prešiel WordPress z jednoduchej blogovacej platformy na kompletný redakčný systém (CMS), ktorý dokáže prevádzkovať aj niektoré z najzložitejších webových stránok. Mnoho webových stránok používa WordPress kvôli jeho schopnosti ľahko spravovať obsah, výhodám SEO a vďaka schopnosti dať prakticky každému vytvoriť úžasnú webovú stránku bez toho, aby museli vývojárovi webu platiť veľa peňazí..

Jedným z trendov, ktoré som si všimol v poslednej dobe, sú ľudia používajúci WordPress na vytvorenie webovej stránky pre nehnuteľnosti, kde môžu predviesť výpisy nehnuteľností. Realitný priemysel je na vzostupe a mnohí využívajú výhodu zarobenia si ďalších peňazí prostredníctvom inzercie nehnuteľností. Realitní agenti teraz vytvárajú svoje vlastné webové stránky, aby svojim klientom prezentovali svoje nehnuteľnosti oveľa profesionálnejším spôsobom.

Pre agentov by vytvorenie webovej stránky mohlo skutočne pomôcť rozšíriť vaše podnikanie a osloviť širšie publikum predstavením nehnuteľností online, ktoré ľudia môžu zobraziť / nájsť po celom svete. A aký lepší spôsob je vytvoriť webovú stránku ako s WordPress.

Nižšie nájdete niektoré z najlepších tém WordPress s nehnuteľnosťami, ktoré ľahko a rýchlo nastavia vaše webové stránky v oblasti nehnuteľností. Vezmite prosím na vedomie, že väčšina z nich sú prémiovými témami WordPress, takže za ne budete musieť platiť, ale cena prémiového motívu v porovnaní s platením 1 000 dolárov vývojárovi webu je skutočná zľava!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. HomePress

WordPress Téma WordPress

Téma HomePress WordPress je vynikajúcou možnosťou, ako zostaviť svoje stránky s nehnuteľnosťami. Je ideálny pre firmy a sólo agentov. HomePress ponúka pokročilé funkcie, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie. Vstavaná hypotekárna kalkulačka, rozšírené vyhľadávanie (s automatickým dopĺňaním a neobmedzeným vyhľadávacím poľom), schopnosť ukladať a porovnávať zoznam a možnosť 360 virtuálnych prehliadok sú pre potenciálnych kupcov domov užitočné. A štatistika stránok vám ukáže, ktoré služby získavajú najväčšiu návštevnosť.

Navyše je jednoduché začať s HomePress. Vyberte si z 10+ prednastavených ukážok a potom prispôsobte vzhľad svojej stránky pomocou nastavenia motívu. Pretože HomePress používa nástroj na tvorbu stránok Elementor, je tiež veľmi ľahké prispôsobiť si ktorúkoľvek zo svojich hlavných stránok pomocou nástroja na tvorbu front-end stránok. HomePress dokonca obsahuje nástroj na tvorbu šablón uListing na vytváranie stránok s vlastnými vlastnosťami. Pridanie funkcií, umiestnenia, ceny, virtuálnych prehliadok a ďalších možností. Pomocou funkcie uListing môžete tiež prijímať platby (prostredníctvom služby PayPal alebo Stripe) za uvádzanie záznamov, čo ostatným agentom umožňuje propagovať svoje vlastnosti prostredníctvom svojich stránok. To však nie je všetko – medzi ďalšie významné tematické funkcie patrí viacjazyčná podpora, geolokácia, uložené vyhľadávania, schopnosť kresliť na mapy, integrácia IDX a ďalšie..

2. WP Pro Real Estate 7

WP Pro Real Estate 7

Real Estate 7 je responzívna téma, ktorá je ideálna na predstavenie vašich záznamov a predaj! Pridajte svoje záznamy so všetkými potrebnými informáciami a umožnite používateľom prechádzať pomocou výkonného rozšíreného vyhľadávania záznamov. Jo, a môžete tiež funkcie prenájmu (rovnako ako AirBnB), pretože téma je dodávaný s kalendárom rezervácie, aby si tieto jednotky naplnené pre maximálny príjem. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí Visual Composer na vytváranie stránok drag & drop, podpora zásuvných modulov dsIDXpress pre jednoduché výpisy IDX, podpora čiastkových zoznamov (pre byty alebo časovo vymedzené užívanie nehnuteľností) a veľa ďalších. Uviedli sme ďalšie dôležité funkcie, ale vyskúšajte demo Real Estate 7, aby ste sa sami presvedčili.

3. AgentPress

Téma WordPress pre agentaPress

Info & DownloadView The Demo

AgentPress je krásna a minimálna realitná prémiová téma WordPress od spoločnosti StudioPress. Táto téma je podradenou témou pre program Genesis Framework, čo znamená, že budete musieť kúpiť program Genesis, aby ste mohli používať agentPress. Ale so všetkými ľahko použiteľnými funkciami je to veľká investícia pre vaše realitné podnikanie! Téma obsahuje inteligentné zoznamy, takže je jednoduché pridávať obrázky nehnuteľností, mapy, popisy, funkcie a ceny. Vďaka rozšírenému vyhľadávaniu môžu zákazníci rýchlo a ľahko prehľadávať svoje záznamy a nájsť domov, ktorý hľadali.

Navyše, ako už bolo spomenuté, AgentPress je pre Genesis detskou témou. To znamená, že získate všetky úžasné vlastnosti, ktoré sú zabudované do rámca Genesis. Patria sem bočné panely a päty pripravené pre miniaplikácie, možnosti farieb, podpora komentárov, vstavaná podpora reklamy a automatické zmeny veľkosti obrázka. Táto úžasná téma nehnuteľností zahŕňa aj vlastné widgety, 4 krásne farebné vzhľady (modré, zelené, zlaté a červené), ktoré vám pomôžu začať, ľahko použiteľné šablóny stránok, vlastné obrázky hlavičiek a oveľa viac.

4. Real Homes

realhomes-real-estate-WordPress-theme

Potrebujete prekladateľnú tému pre klientov z iných krajín? Žiadny problém – Real Homes je pripravený na preklad a podporuje úžasný doplnok WPML WordPress. Navyše táto téma prichádza na web pripravený pokročilými možnosťami panela tém, množstvom šablón stránok (zoznamy, galérie, agenti a ďalšie), vlastnými miniaplikáciami a možnosťou, aby sa používatelia prihlásili a platili za výpisy nehnuteľností na vašom webe (skvelý spôsob, ako speňažiť svoje webové stránky!).

5. CitiLights

CitiLights WordPress Téma

CitiLights je moderná téma WordPress v oblasti nehnuteľností, ktorá je ideálna pre predstaviteľov agentov a ich inventár krásnych domov a bytov. Táto téma funguje rovnako dobre pre záznamy o prenájme, ak to chcete zdieľať so svetom. Téma obsahuje funkciu rozšíreného vyhľadávania, aby vaši návštevníci mohli nájsť domov, ktorý hľadajú, podpora profilov agentov, ktorá ich predstaví budúcim klientom, vizuálne ohromujúce stránky s nehnuteľnosťami (pokiaľ možno s možnosťami pre obrázkové galérie, vlastnosti objektov, mapy Google a popis kurzu) a integráciu ID pluginov.

Okrem toho môžete speňažiť svoju webovú stránku o nehnuteľnostiach spoplatnením poplatkov za členstvo alebo kótovanie agentov. Ak trávite čas a peniaze propagáciou a inzerciou svojich stránok, je to skvelý spôsob, ako zdieľať náklady s kolegami. Ďalšou elegantnou funkciou je štítok s vlastníctvom „Predané“, ktorý môžete pridať do záznamov hneď po stiahnutí z trhu. Medzi ďalšie vlastnosti CitiLights patrí integrácia doplnkov dsIDXpress, kompatibilita prekladu WPML, neobmedzené možnosti farieb, podpora WordPress Live Customizer, ľahko použiteľné skratky tém a pohotové rozloženie. Pozrite si ďalšie funkcie tém uvedené nižšie.

6. Realtr

realtr-templatic-real-estate-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Realtr je skvelá voľba, ak chcete vytvoriť web, na ktorom môžu agenti uvádzať svoje vlastnosti. Vytvárajte a spravujte balíčky na odosielanie a zbierajte platby po celom svojom úžasnom webe s nehnuteľnosťami. Plus Realtr obsahuje plnú podporu MLS / IDX a možnosť pre vás (ako správcu) predstaviť vybrané vlastnosti na svojej domovskej stránke.

7. Responzívne nehnuteľnosti

reagujúce v reálnom eSATA-premiumpress-real-estate-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Responsive Real Estate vyvinutá spoločnosťou PremiumPress je ideálna pre realitných agentov, správcovské spoločnosti, prenájom agentúr a ďalšie. Navyše téma je plne responzívna, takže kupujúci si môžu prezerať výpisy bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Táto téma nehnuteľností obsahuje úplné zoznamy nehnuteľností, integráciu máp Google a dokonca aj vstavané kontaktné formuláre. Domovská stránka bola optimalizovaná, aby sa používatelia mohli sústrediť na svoje odporúčané vlastnosti, a interaktívny jazdec (s mapami) predstavuje fantastický spôsob, ako predviesť najhorúcejšie výpisy. Ďalšou vynikajúcou črtou tejto témy je výber z 15 podriadených tém. Môžete si vybrať detskú tému, ktorá vyhovuje vašej firme. Potom pomocou panela správca vyladíte farby, vlastné logo a obrázky kliknutím na tlačidlo. To je skvelý spôsob, ako si tému prispôsobiť pomocou blesku.

8. Vlasť

vlasť-real-estate-WordPress-theme

Táto moderná a minimálna téma WordPress je skvelý spôsob, ako propagovať svoje záznamy alebo výpožičky. K dispozícii sú 2 rozloženia motívov a 6 šablón domovskej stránky, ktoré vám umožnia začať, a odtiaľ môžete pomocou výkonného panela tém nastaviť svoje možnosti. Homeland tiež obsahuje podporu dsIDXPress na okamžité vytiahnutie výpisov z vašich účtov MLS a vlastné krátke kódy uľahčujú prispôsobenie vašich príspevkov a stránok.

9. WP Estate

Téma WP Estate WordPress

Vytvorenie pokročilej responzívnej webovej stránky s nehnuteľnosťami nemôže byť jednoduchšie. Stačí nainštalovať WP Estate a začať pridávať svojich agentov a vlastnosti. Táto téma sa týka takmer všetkého, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať fungovať v novom podnikaní – chýba vám len licencia na nehnuteľnosti. Téma obsahuje funkcie, ako sú podrobné výpisy nehnuteľností (s množstvom vybavenosti, umiestnením, cenou a ďalšími možnosťami), stránky agentov s kontaktnými informáciami a praktická pomôcka na kalkulačku hypotéky na šikovnosť. K dispozícii je tiež skvelá domovská stránka Google Map s vašimi záznamami (pomocou roztomilých špendlíkov na konkrétnu vlastnosť), ktoré môžu kupujúci použiť na zúženie vyhľadávania. Šablóna stránky na porovnávanie nehnuteľností tak, aby kupujúcim uľahčila prezeranie záznamov vedľa seba. To všetko plus vlastné widgety, krátke kódy, šablóny stránok a ďalšie robia z WP Estate domáci beh pre váš web s nehnuteľnosťami!

10. DreamVilla

DreamVilla WordPress Téma

DreamVilla je elegantná jednorazová prezentácia prémiovej témy WordPress, pomocou ktorej môžete zvýrazniť svoje predné záznamy alebo svoj osobný domov, ktorý je určený na predaj. Táto téma je nabitá funkciami na zvýraznenie najlepších funkcií vašej nehnuteľnosti. Či už predávate ostrov alebo byt v strede mesta, DreamVilla je vhodná na predvádzanie toho, čo je na vašom majetku skvelé. Téma je dodávaná s 3 rôznymi rozloženiami domovskej stránky, z ktorých si môžete vybrať, ako aj s jednostranným rozložením paralaxy a viacstranovým rozložením. Navyše, bez ohľadu na to, ktoré rozloženie si vyberiete, téma je plne responzívna, takže potenciálni kupujúci si môžu vašu nehnuteľnosť prezerať bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

DreamVilla obsahuje veľa ďalších skvelých vstavaných funkcií, ako je napríklad vlastná mapa Google „Near By“, ktorá zobrazuje, aké vybavenie je blízko vašich záznamov. Navyše, galérie s obrázkami uľahčujú pridávanie úžasných fotografií izieb vašej izby, záhrady, jazdy alebo dokonca helikoptéry. Je tu veľa ďalších vecí, ako je Google Fonts, živé vysielanie na Twitteri, rozšírené možnosti tém, inštalácia jedným kliknutím a ďalšie. K dispozícii sú dokonca aj súbory PSD, ktoré si môžete zahrať, aby ste mohli s DreamVilla vytvoriť svoj vysnený web.

11. Pobyt

residence-gorillathemes-real-estate-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Akákoľvek dobrá téma nehnuteľností vyžaduje výkonnú vyhľadávaciu funkciu a spoločnosť Residence poskytuje. Vyhľadávajte v zoznamoch pomocou akýchkoľvek informácií, ktoré pridáte na stránky so záznamom – mesto, okolie, cena, typ, rok výroby, spálne a kúpeľne. Navyše sa téma hladko integruje s doplnkom dsIDXPress, takže klienti môžu vyhľadávať v MLS-IDX miestne zoznamy. Ku každému záznamu môžete pridať aj Mapy Google, fotogalérie a video zájazdy zo služieb YouTube alebo Vimeo. Ďalšou možnosťou v rámci témy je stránka financovania. Používatelia môžu na výpočet mesačných platieb zadať cenu domu, zálohu, úrokovú sadzbu a dobu pôžičky. Je to skvelý spôsob, ako môžu vaši klienti okamžite odhadnúť, či si môžu alebo nemôžu dovoliť bývanie skôr, ako si s vami naplánujú čas, aby ste si ho mohli pozrieť alebo urobiť ponuku..

Rezidencia je skvelou témou nehnuteľností, ale je možné ju rýchlo zmeniť tak, aby vyhovovala vašim potrebám v akomkoľvek podnikaní (predajcovia automobilov, prístavy, obchody s domácimi zvieratami atď.). Téma umožňuje pridať vlastné štítky, hodnoty, meny a jazyky, vďaka čomu je veľmi univerzálny. Medzi ďalšie funkcie patrí odporúčaný jazdec, filtrovateľné výsledky vyhľadávania a ešte viac uvedené nižšie!

12. EstateEngine

EstateEngine WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

EstateEngine je prekrásna motív WordPress pre adresár s nehnuteľnosťami, ktorý môžete použiť na prezentáciu svojich vlastných záznamov alebo na zobrazenie záznamov pridaných používateľmi. Krásne stránky s nehnuteľnosťami, prispôsobiteľné zoznamy, jednoduché možnosti vytvárania stránky a ďalšie z nich robia skvelú tému pre všetky webové stránky s nehnuteľnosťami. Ak chcete vytvoriť stránku, jednoducho pomocou intuitívneho editora vizuálneho skladateľa front-end pretiahnite rôzne prvky stránky na miesto. Pridajte mapy Google pomocou špendlíkov s nehnuteľnosťami, rozšíreného vyhľadávania nehnuteľností a ďalších možností. Pomocou nastavení môžete pridať podrobnosti o štvorcových záberoch, izbách, kúpeľoch, garážach alebo dokonca pridať svoje vlastné!

Téma je tiež pripravená na speňaženie! Namiesto pridávania záznamov sami môžete používateľom účtovať poplatky za predloženie vlastných záznamov! Môžete tiež pridať odbery, takže na vašom webe sa vám zarobia peniaze, aj keď tento mesiac domov nepredáte. Medzi ďalšie tematické funkcie, ktoré určite milujete, patrí sociálna integrácia, takže kupujúci môžu páčiť alebo zdieľať záznamy so svojimi priateľmi, načítavanie ajaxu, aby používatelia nemuseli čakať ani obnovovať výsledky vyhľadávania, aby sa načítali výsledky vyhľadávania, a vložiť jedinečný zabudovaný prekladateľ, takže môžete môžete pripraviť svoju webovú stránku viacjazyčnými! Vyskúšajte – EstateEngine môže byť perfektnou témou pre vaše podnikanie v oblasti nehnuteľností!

13. HomeQuest

homequest-themefuse-real-estate-WordPress-theme

Postavený pre realitné kancelárie, adresáre a maklérov HomeQuest má veľa skvelých funkcií súvisiacich s nehnuteľnosťami, aby boli vaše záznamy vynikajúce. Grafický dizajn vyhľadávania, vlastnosti objektov, štýlové galérie a rýchle odkazy na „like“, tlač alebo e-mail s výpisom sú len niektoré z úžasných funkcií. Navyše výkonné možnosti predbežného vyhľadávania a filtrovania uľahčujú používateľom prezeranie vašich záznamov a ponuku.

14. Freehold

freehold-real-estate-WordPress-theme

Freehold sa ľahko používa a prispôsobuje, čo vám dáva viac času na predaj, predaj, predaj! Zahrnuté sú plne responzívne rozloženie, vlastné mapy Google, neobmedzené farby, rozšírené vyhľadávanie, vstavané sociálne zdieľanie, podpora viacerých agentov a funkcie triedenia nehnuteľností. Freehold tiež prichádza s video dokumentáciou a súbormi PSD, takže môžete rýchlo nastaviť a prispôsobiť svoj motív v žiadnom momente.

15. Realia

reálie-real-estate-WordPress-theme

Táto najpredávanejšia téma témy Themeforest je ideálna na predstavenie nehnuteľností po celom domovskom meste, na kontinente alebo dokonca po celom svete. Realia navrhnutá špeciálne pre webové stránky o nehnuteľnostiach a prenájme nehnuteľností, ponúka responzívny a na sietnicu pripravený dizajn, množstvo farebných možností, podporu dsIDXPress a super ľahké funkcie správy nehnuteľností..

16. HomeQuest (Directory Child)

DomovVýskumný adresár s nehnuteľnosťami pre deti

Info & DownloadView The Demo

HomeQuest je výkonná detská téma pre nehnuteľnosť pre obľúbenú tému Directory WordPress od spoločnosti Templatic. Táto podradená téma pridáva skvelé funkcie, ako je pokročilé vyhľadávanie majetku, kompatibilita s IDX / MLS, úžasný štýl a ďalšie. Poznámka: HomeQuest je podradená téma a na to, aby fungovala, musíte si tiež zakúpiť tému adresára Templatic. Téma uľahčuje predvádzanie vašich záznamov a klientom, aby vás mohli kontaktovať. Navyše populárna téma adresára poskytuje všetky základné funkcie témy, ako napríklad úplný blog, krásne šablóny stránok, krátke kódy, widgety a ďalšie. Ale keď pridáte HomeQuest do témy Directory, získajú všetky svoje vlastnosti nehnuteľností.

HomeQuest obsahuje aj doplnok nehnuteľností vytvorený spoločnosťou Templatic. Tento doplnok obsahuje funkcie, ako je vlastný typ príspevku, rozšírené vyhľadávanie majetku, filtre vlastností AJAX, miniaplikácia na vyhľadávanie majetku, kompatibilita doplnkov dsIDXpress a ďalšie. To uľahčuje pridávanie a správu záznamov. A keďže téma Adresár už obsahuje šablónu kontaktnej stránky, pre kupujúcich bude ľahké osloviť vás.

Aké funkcie budete chcieť v oblasti nehnuteľností:

Pri prehľadávaní vyššie uvedených tém môžete hľadať nasledujúce funkcie, ktoré by boli pre váš web v oblasti nehnuteľností skvelým prínosom..

  • Odporúčané vlastnosti: Sekcia odporúčaných nehnuteľností by bola skvelým spôsobom, ako predviesť niektoré z najlepších nehnuteľností, nehnuteľností, ktoré teraz potrebujete predať, alebo môžete tieto odporúčané miesta predať realitným agentom, ktorí chcú propagovať konkrétnu nehnuteľnosť / dom / prenájom.
  • Vyhľadávač nehnuteľností: Uistite sa, že téma má výkonný vyhľadávač nehnuteľností, ktorý vám umožní vyhľadávať podľa rôznych kritérií, ako je napríklad počet spální, umiestnenie, cena atď. Používateľom sa tým uľahčí váš web a môže to pomôcť zvýšiť predaj.
  • Google Mapy: Integrácia Máp Google je skutočne skvelý spôsob, ako pomôcť návštevníkom presne zistiť, kde sa daná nehnuteľnosť nachádza, alebo dokonca zobraziť výpisy v zobrazení ulíc..
  • Profily agentov: Niektoré z vyššie uvedených tém majú možnosť vytvárať profily agentov. Je to vynikajúca funkcia, ak chcete vytvoriť stránku s nehnuteľnosťami, na ktorej môžu agenti platiť za prezentáciu výpisov nehnuteľností..
  • Kontaktný zástupca: Schopnosť kontaktovať agenta na stránke so záznamami uľahčuje ľuďom kontakt s agentom bez toho, aby museli hľadať číslo alebo e-mailovú adresu veľmi tvrdo..
  • Viacero obrázkov v zozname: Uistite sa, že téma WordPress podporuje viac obrázkov v zozname, aby ste mohli zobrazovať rôzne časti domu alebo nehnuteľnosti. Poskytne vašim používateľom lepšiu predstavu o tom, ako miesto vyzerá, bez toho, aby ste museli navštíviť inú webovú stránku.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte! Ak ste použili niektorú z vyššie uvedených tém alebo ak chcete pridať ďalšiu, zanechajte komentár so svojimi myšlienkami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me