15+ Najlepšie kalendáre udalostí WordPress Pluginy 2020

Kalendár udalostí Doplnky WordPress

Ak vaša organizácia organizuje udalosti – dokonca aj malé množstvo -, je dôležité, aby ich návštevníci vášho webu mohli ľahko nájsť. Okrem toho, ak je zoznam vašich nadchádzajúcich udalostí ťažko prehľadateľný a prístupný, môžete vidieť slabú účasť v deň.

Jedným z dôvodov, prečo máme WordPress radi, je množstvo dostupných doplnkov – a na trhu existuje nespočetné množstvo doplnkov kalendára udalostí, ktoré umožňujú rýchle a ľahké zobrazovanie a správu výpisov udalostí..

V tomto príspevku vám poskytneme výber z desiatich najlepších doplnkov kalendára udalostí WordPress pre kalendár udalostí – keď skončíme, presne viete, ktorý z nich bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Samozrejme existuje veľa doplnkov pre kalendár, takže sme museli zoznam udržiavať spravovateľným. Nasledujúce doplnky predstavujú našu prvú desiatku, v žiadnom konkrétnom poradí.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Kalendár udalostí

Doplnok Kalendár udalostí WordPress

Jeden z najobľúbenejších doplnkov kalendára udalostí. Kalendár udalostí z moderného kmeňa má viac ako 400 000 aktívnych inštalácií a hodnotenie spokojnosti 4,7 hviezdičkami. Tento bezplatný doplnok vám pomôže ľahko vytvárať a spravovať udalosti pomocou WordPress a navyše existuje sada prémiové doplnky ponúka ďalšie funkcie. Navyše, ako už názov napovedá, je plne kompatibilný s témou Total WordPress (pozrite si našu ukážku na našej trvalo udržateľnej ukážke).

Kalendár udalostí je ľahko použiteľný a vysoko prispôsobiteľný a obsahuje funkcie, ako je integrácia Máp Google, vyhľadávanie udalostí a „mikroformáty“, aby sa kalendár udalostí posunul na ďalšiu úroveň..

2. Registrácia a rezervácia kalendára udalostí WordPress

Kalendár udalostí WP

Info & DownloadView The Demo

Ak propagujete nejakú udalosť, pravdepodobne by ste o nej chceli povedať svet cez svoj web. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčam doplnok Kalendár udalostí WordPress.

Doplnok vám umožňuje vytvárať krásne, štýlové „karty“ udalostí. Pridajte tieto karty na akýkoľvek príspevok alebo stránku vložením skráteného kódu alebo pomocou špecializovaného miniaplikácie. V hornej časti karty udalosti môžete tiež pridať veľký odporúčaný obrázok a navyše môžete zobraziť všetky kľúčové informácie udalosti, ako aj interaktívne prvky, ako napríklad mapu Google a hodiny odpočítavania. Navyše existujú možnosti prispôsobenia farebnej schémy s výberom neobmedzeného množstva farieb.

Snímka obrazovky karty Kalendár udalostí WP

Okrem toho je kalendár udalostí WordPress efektívnym nástrojom riadenia vašich udalostí. Návštevníci sa môžu zaregistrovať, aby sa zúčastnili vašej akcie, a môžete nakonfigurovať vlastný registračný formulár na zhromažďovanie iba potrebných informácií. Môžete tiež predať vstupenky na svoju akciu, pričom hostia môžu platiť prostredníctvom služby PayPal. Môžete vytvárať rôzne ceny vstupeniek (napríklad štandardné a VIP ceny) a tiež môžete vytvárať kupónové kódy citlivé na čas.

Ak prevádzkujete viac udalostí, doplnok podporuje zobrazenie kalendára a poskytuje pohodlný vizuálny prehľad o tom, kde a kedy sa vaše udalosti odohrávajú. Do kalendára môžete automaticky pridávať opakujúce sa udalosti a tiež môžete farebne označovať udalosti v rovnakých kategóriách. Na pomoc návštevníkom je kalendár tiež filtrovateľný.

Ak chcete, aby svet vedel o vašej udalosti, a Ak chcete predať veľa lístkov, prečítajte si kalendár udalostí WordPress.

3. Správca udalostí

Plugin pre Správcu udalostí

Doplnok Event Manager je v skutočnosti plnohodnotným doplnkom na registráciu udalostí, ale tiež ponúka výkonný kalendár udalostí ako jednu z mnohých funkcií.

Tento bezplatný doplnok, ktorý bol navrhnutý tak, aby bol flexibilný a spoľahlivý, vám umožňuje kategorizovať udalosti, pridať vlastné atribúty (napríklad kód obliekania) a ľahko ovládať všetky podrobnosti o tom, ako sa udalosti zobrazujú na vašom webe. S bezplatnou funkciou registrácie udalostí a predaja lístkov sa tento doplnok oplatí zvážiť, či potrebujete viac ako kalendár.

4. Včasný kalendár udalostí typu všetko v jednom

Včasný kalendár udalostí typu všetko v jednom

Ďalej je krásny doplnok Kalendár udalostí typu všetko-v-jednom od spoločnosti Timely. tam mať boli v minulosti niektoré problémy súvisiace s funkciou importu, ale jeho krásny dizajn môže spôsobiť, že sa oplatí vyskúšať.

Farebne označené kategórie udalostí, zobrazenia kalendára, napríklad program a plagát, a editor tematických inline kalendárov sú len niektoré z funkcií, ktoré tento doplnok poskytuje, aby váš kalendár udalostí vynikol..

5. Môj kalendár

Môj doplnok WordPress zdarma pre kalendár

Prístupný a vysoko prispôsobiteľný doplnok Môj kalendár má viac ako 30 000 aktívnych inštalácií. Tento bezplatný doplnok sa ľahko používa, ale dostatočne flexibilný pre dizajnérov a vývojárov, ktorí potrebujú vlastný kalendár.

Môj kalendár tiež ponúka zdieľanie udalostí v sieti webov, oprávnenia a kontroly prístupu a generátor krátkych kódov pre prispôsobené zobrazenia. Upraviteľné správanie CSS a JavaScript pomáha urobiť z tohto doplnku solídnu voľbu pre flexibilné riešenie kalendára.

6. EventOn

Doplnok kalendára EventOn

Krásny funkčný dizajn je charakteristickým znakom doplnku kalendára EventOn.

Info & DownloadView The Demo

EventOn je responzívny kalendár udalostí WordPress Plugin, ktorý je k dispozícii na CodeCanyon. Pridajte si vlastné kalendáre do akejkoľvek oblasti pripravenej na príspevok, stránku alebo widget. Tento doplnok je dodávaný s celou škálou funkcií a krásnym dizajnom.

Pre mnoho organizácií sú udalosti dôležitým spôsobom, ako propagovať a rozvíjať svoje podnikanie. Skvelý spôsob, ako inzerovať svoje udalosti, je zahrnúť do svojich webových stránok celý kalendár udalostí. S EventOn je ľahké vytvárať a pridávať udalosti do jednoduchých alebo prepracovaných kalendárov. EventOn má toľko možností, že si môžete vytvoriť takmer akýkoľvek kalendár, aký si dokážete predstaviť.

Samotné udalosti zahŕňajú podporu jedného alebo viacerých dní, odporúčané obrázky a možnosti opakovania udalostí. Môžete tiež vytvárať udalosti bez dátumu a času ukončenia – čo je skvelé pri spustení bežného každodenného programu alebo zbierky. Keď do svojich kalendárov pridáte udalosti, môžu ich čitatelia okamžite stiahnuť do svojho kalendára Google alebo iCalendar prostredníctvom súboru ICS, aby nezabudli.!

K ďalším skvelým funkciám patrí podpora pre Eventbrite a Paypal (ak chcete predávať vstupenky, účtovať poplatky za udalosti alebo zbierať dary), vlastné farby udalostí, vlastné taxonómie a možnosti jednoduchého vkladania. Jednoducho použite miniaplikáciu kalendára alebo využite zabudovaný generátor skráteného kódu kalendára. Vytváranie a pridávanie kalendárov udalostí na váš web nebolo nikdy jednoduchšie. Nižšie nájdete ďalšie funkcie doplnkov.

7. Kalendár udalostí WordPress Pro

Kalendár udalostí WordPress Pro

Info & DownloadView The Demo

Kalendár udalostí WordPress Pro je ďalší plne vybavený prémiový doplnok, ktorý ponúka prekrásny dizajn. Vďaka množstvu jednoduchých možností je tento doplnok dobrou voľbou medzi doplnkami kalendára prémiových udalostí.

Tento doplnok je plne prispôsobiteľný pomocou ľahko použiteľných nastavení, takže si môžete vytvoriť jedinečný kalendár podľa svojich potrieb. Udalosti odoslané používateľmi, integrácia Máp Google a generátor krátkych kódov sú niektoré ďalšie funkcie, z ktorých môžete čerpať pri vytváraní jedinečného kalendára udalostí..

8. Kalendujte to!

Kalendujte to! zapojiť

Info & DownloadView The Demo

Kalendujte to! Cieľom doplnku je poskytnúť vám flexibilné a bohaté funkcie na vytvorenie kalendára udalostí. Tento úžasný kalendár je plný výkonných funkcií, ktoré vám uľahčujú správu harmonogramu a zdieľanie so všetkými vašimi čitateľmi.

Je skvelé mať úplný kalendár, ale vytvorenie kalendára udalostí by vám nemalo trvať hodiny. S Calendarize It môžete rýchlo vytvárať a spravovať svoje udalosti pomocou ľahko použiteľného rozhrania point and click. Navyše, keď pridávate udalosti, môžete si vybrať možnosti na vytváranie opakujúcich sa udalostí (denné, týždenné, dvojtýždenné, mesačné, ročné atď.), Ako aj pridávanie dátumov a časov začiatku / ukončenia.

Prispôsobenie doplnku je tiež rýchle a ľahké. Pomocou editora CSS môžete zmeniť farby, písma a okraje. A v nastaveniach môžete tiež prispôsobiť nastavenie času a dátumu podľa toho, kde žijete. Plus Calendarize Je preklad pripravený, takže si môžete uľahčiť čítanie pre všetkých svojich návštevníkov.

V doplnku je veľa ďalších možností. Existujú vlastné miniaplikácie pre mini kalendáre a nadchádzajúce kalendáre udalostí, ktoré môžete pridať do ľubovoľnej oblasti pripravenej pre miniaplikácie. Existuje podpora pre vlastné typy príspevkov (na základe toho, čo má téma k dispozícii), pokročilé filtre kalendára, vlastné taxonómie a dokonca aj kalendáre podľa používateľov. Nižšie nájdete zoznam masívnych funkcií. A ak vám to nestačí, máte k dispozícii aj 6 doplnkov zdarma (Visual Editor CSS, Plochý UI Kalendár Widget, Pomocník v angličtine, Udalosti v Blogroll, Vlastné tlačidlá, Žiadny vertikálny posuvný pruh) a 11 prémiových doplnkov pre ešte viac funkcie kalendára udalostí.

Tento doplnok je tiež plne kompatibilný s obľúbeným doplnkom na tvorbu stránok WP Bakery a bezplatný vizuálny doplnok CSS vám umožňuje ľahko prispôsobiť farby, štýly a písma vášho kalendára udalostí. Rozloženie udalostí a miest môžete tiež prispôsobiť pomocou vstavaného editora rozloženia.

9. Kalendár udalostí v sektore cukru

Kalendár udalostí v sektore cukru

Info & DownloadView The Demo

Posledná prémiová možnosť v našom zozname je z doplnkov spoločnosti Pippin’s Plugins. Kalendár udalostí v sektore cukru je jednoduchý a ľahký doplnok do kalendára so sladkou cenou 18 dolárov za jednu stránku. Doplnok je navrhnutý tak, aby sa predišlo zložitosti poskytovaním iba toho, čo používateľ potrebuje na vytvorenie svojich udalostí a kalendárov.

Vďaka zjednodušenému prístupu nie je tento doplnok taký úplný ako ostatné možnosti v tomto zozname. Ak však chcete mať čistý a spoľahlivý kalendár, ktorý funguje, tento doplnok sa vyplatí vyskúšať.

10. Kalendár podľa WD

Doplnok kalendára udalostí WD zdarma WordPress

Kalendár WD (predtým Spider Event Calendar) je solídny bezplatný kalendár navrhnutý tak, aby poskytoval vysoko konfigurovateľný a ľahko použiteľný kalendár udalostí.

Kategórie farebne označené a vlastné HTML v popisoch udalostí sú iba začiatkom dlhého zoznamu funkcií tohto doplnku. Podrobnejšia úprava vzhľadu kalendára vašich udalostí je vyhradená pre verziu Pro. Bezplatný doplnok však ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu prispôsobiť sa vašim požiadavkám.

11. Kalendár udalostí WD

Kalendár udalostí WD Free WordPress Plugin

Posledným na našom zozname je Event Calendar WD, ktorý má viac ako 30 000 aktívnych inštalácií. Ľahká elegancia je ťažiskom tohto bezplatného doplnku, nie úplnej funkčnosti.

Bezplatná verzia WD Kalendár udalostí poskytuje okrem základných funkcií udalostí používateľom aj integráciu Máp Google a vyhľadávanie udalostí. K dispozícii je prémiová verzia, ale pre jednoduché požiadavky by mohla byť bezplatná verzia ideálna.

12. Event Espresso WordPress Event Manager

EventEspresso

Info & DownloadView The Demo

Event Espresso je prémiový doplnok WordPress, ktorý bol vyvinutý s cieľom pomôcť vám vytvárať a spravovať udalosti prostredníctvom vášho administračného panela wp, čím uľahčuje plánovanie a koordináciu udalostí, konferencií, tried, workshopov, školení, svadieb a omnoho viac.

Dnes viac ako inokedy ľudia využívajú internet na plánovanie a riadenie svojich udalostí, pretože ľuďom umožňujú registrovať sa na udalosť a oveľa ľahšie sledovať kľúčové správy. Vytvorenie správcu udalostí online však môže byť zložité, najmä pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s vývojom webu.

Event Espresso je online systém registrácie a správy udalostí, ktorý pomáha šetriť vašu organizáciu / pracovnú dobu administratívneho času a znižovať náklady. Choďte „bezpapierový“ a registrujte sa kedykoľvek počas svojho dňa priamo na vašom webe! A keďže všetko, od vlastných e-mailov s potvrdením a upomienkou, po systém na správu platieb, tento doplnok zvládne a sleduje všetko za vás..

13. Plán udalostí

Plugin pre časový rozvrh udalostí

Info & DownloadView The Demo

Plán udalostí je ľahko použiteľný program na plánovanie a udalosti kalendára prémiového doplnku WordPress. Je to rýchly a ľahký spôsob, ako pridať plány na svoje webové stránky podporujúce WordPress.

Či už prevádzkujete telocvičňu s dennými hodinami fitnes, školu alebo vzdelávaciu organizáciu s týždennými rozvrhmi hodín, komunitnú skupinu s mesačnými udalosťami alebo akékoľvek iné podnikanie, kalendár udalostí je užitočnou funkciou, ktorú môžete zahrnúť na svoje webové stránky. A s plánom udalostí je veľmi ľahké vytvoriť prispôsobiteľný týždenný rozvrh!

K dispozícii sú vstavané možnosti pre farby, 5 štýlov rozvrhu, karty, zoznamy a ďalšie. Navyše sú rozvrhy udalostí pripravené na sietnicu, zahŕňajú neobmedzené triedy a rozšírené možnosti filtrovania. A samozrejme je kompatibilný s programom Visual Composer, takže ak používate motív, napríklad Total, ktorý obsahuje program Visual Composer (alebo ak máte kópiu doplnku sami), Plán udalostí dodáva, že je to vlastný super ľahko použiteľný modul plánu, ktorý môžete vložiť na akúkoľvek stránku.

Medzi ďalšie skvelé funkcie doplnkov patrí optimalizácia SEO, podpora prekladu, kompatibilita medzi prehliadačmi a veľa dokumentácie online, často kladené otázky a ďalšie informácie. Stačí sa pozrieť na ukážku a zistiť, čo ešte pre vás môže Plán udalostí urobiť!

14. ConnectDaily

Doplnok kalendára udalostí WordPress - connectDaily

connectDaily je kalendár udalostí, ktorý je kompatibilný s WordPress a Joomla! Poskytuje pohotový kalendár v plnej veľkosti, mini-kalendár, jednoduchý zoznam udalostí, podrobný zoznam udalostí, export iCalendar a vytváranie verejných udalostí..

Skutočne sa odlišuje connectDaily je to, že okrem publikovania udalostí poskytuje aj správu zdrojov. Pomocou connectDaily môžete k udalosti priradiť zdroje, ako sú izby, vozidlá, personál a vybavenie. To vám umožní skontrolovať, či zdroj nie je rezervovaný dvakrát. Každý zdroj môže mať svojho vlastného jedinečného schvaľovateľa. Napríklad v škole môže vedúci atletiky schváliť každé použitie telocvične.

connectDaily tiež poskytuje oznámenia o nových udalostiach a pripomienky k naplánovaným udalostiam. Pripomienky udalostí môžete získať e-mailom alebo textovou správou SMS. Pre každú udalosť môžete vytvoriť ľubovoľný počet pripomenutí.

Poskytuje tiež integráciu s Facebookom a Twitterom. Pomocou connectDaily môžete vytvoriť kampaň príspevkov o svojej nadchádzajúcej udalosti a automaticky ich vytlačiť na svoju stránku alebo účet Facebook.

connectDaily tiež poskytuje kompletný bezpečnostný systém. Umožňuje vám definovať rôzne kalendáre a určovať, kto môže uverejňovať udalosti v každom kalendári, kto môže vidieť každý kalendár a kto môže schvaľovať udalosti v každom kalendári..

Náš najlepší export dát vo svojej triede vám umožňuje extrahovať údaje vo formátoch iCalendar, JSON, CSV a RSS. Môže importovať udalosti vo formátoch iCalendar, JSON a RSS. Môžete ich dokonca nakonfigurovať tak, aby pravidelne importoval údaje zo vzdialených zdrojov.

Funkcia vlastných polí vám umožňuje definovať vlastné polia pre vaše udalosti na zachytenie ďalších informácií. Zaznamenávajú sa informácie o stravovacích potrebách, konfigurácii, marketingu a všetkom, čo potrebujete!

15. Kalendár udalostí Stachethemes

Kalendár udalostí Stachethemes

Info & DownloadView The Demo

Kalendár udalostí Stachethemes je doplnok Premium WordPress, ktorý vám umožní vytvárať podrobné udalosti pre vaše webové stránky podporujúce WordPress. Ľahko pridávajte a spravujte svoje udalosti pomocou WordPress a zobrazujte ich na klientskom rozhraní pre svojich používateľov / návštevníkov.

Pomocou tohto doplnku kalendára môžete zahrnúť všetky informácie o svojej udalosti, ako je úvodná časť, s podrobnými informáciami vrátane fotogalérie, harmonogramu udalostí, zoznamu hostí, mapy umiestnenia a smerov, predpovede počasia, tovaru a komentárov. Môžete tiež vytvárať jednodňové alebo viacdňové udalosti a opakovať ich každý deň, týždenne, mesačne alebo ročne, ako aj možnosť nastaviť medzeru medzi opakovaniami a počtom opakovaní udalosti v priebehu času. Funkcia nie je vždy k dispozícii v iných doplnkoch udalostí.

Doplnok kalendára udalostí Stachethemes obsahuje mnoho užitočných funkcií, ako je integrácia WooCommerce, ktorá vám umožňuje predávať tovar priamo z udalosti kalendára alebo importovať súbory .ics z Google, ako aj exportovať ich..

Jednou z nových užitočných funkcií doplnku je možnosť umožniť všetkým návštevníkom, a to aj tým, ktorí nie sú zaregistrovaní, pridávať udalosti do svojho kalendára z klientskeho rozhrania alebo obmedzovať ich prístup podľa kategórií, ako sú registrovaní používatelia, moderátori, autori atď. To vám umožňuje vytvoriť na webe kalendáre udalostí odoslané používateľom. Niečo užitočné pre školy, tímy a ďalšie skupiny.

16. Responzívny plánovač udalostí pre WordPress

Responzívny plánovač udalostí pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Hosting offline udalosti? Hádam, že chcete, aby veci bežali čo najhladšie, však? Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je korelácia očakávaní účastníkov so skúsenosťami v ponuke. Zostavte podrobný harmonogram a návštevníci budú vedieť, čo sa deje, kde a kedy za každých okolností.

Doplnok Plánovač udalostí reaguje na niektoré z najštýlovejších plánov udalostí, ktoré nájdete – a ako naznačuje názov doplnku, sú tiež plne responzívne, takže na zariadeniach všetkých veľkostí vyzerajú nádherne..

Snímka responzívneho plánovača udalostí pre program WordPress

Doplnok vám umožňuje plne farebne koordinovať vaše plány udalostí. Nielenže to zaisťuje, že vyzerajú špičkovo, ale tiež to uľahčuje navigáciu. Každý rozvrh môže byť rovnako podrobný, ako chcete, vrátane podpory pre viacmiestne a viacdňové udalosti. V každom časovom úseku je priestor pre všetky dôležité informácie vrátane: času, dátumu, reproduktora, obrázka reproduktora (s obrázkami z kruhu a štvorca), popisu, odkazov a profilov sociálnych médií.

Každý záznam je rozšíriteľný, takže návštevníci môžu vidieť toľko alebo málo informácií, koľko chcú. Doplnok je možné použiť v rôznych odvetviach vrátane hudobných festivalov, konferencií, stretnutí a tried.

Záverečné myšlienky o kalendári najlepších udalostí Kalendár WordPress

Vaše udalosti vyžadujú účastníkov a mať krásny a funkčný kalendár udalostí nejakým spôsobom zaisťuje vypredanie vašich udalostí.

V tomto príspevku sme predstavili našich desať najlepších tipov. Mali by ste medzi nimi nájsť dokonalý doplnok kalendára udalostí. Či už máte jednoduché potreby alebo potrebujete pokročilejšie riešenie. Vďaka množstvu doplnkov, ktoré máte k dispozícii, máte dostatok príležitostí na roztočenie. Dúfajme, že si budete môcť vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

Máte doplnok kalendára obľúbených udalostí, ktorý nie je uvedený vyššie, alebo máte nejaké tipy a triky na prácu s nimi? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me