19 najlepších bezplatných zásuvných modulov WordPress

15+ najlepších bezplatných zásuvných modulov WordPress

V nedávnom príspevku sme diskutovali o najlepších doplnkoch pre posúvače WordPress. A na výber bolo veľa úžasných možností! Tentokrát sa však zameriame iba na najlepšie bezplatné posúvače doplnkov WordPress.

“Prečo?” – pýtaš sa. Bezplatné doplnky, ktoré nájdete na WordPress.org, prechádzajú prísnym testovaním a na zverejnenie musia byť v súlade s najnovšími konvenciami WordPress. Aj keď môžete získať posuvný doplnok s nie príliš veľkým počtom možností, tieto obmedzenia znamenajú, že sú menej pohyblivé časti. Doplnok je často stabilnejší, bezpečnejší, konfiguruje sa rýchlejšie a ľahšie pri načítaní stránky (a skvelé pre nových používateľov WordPress).

Vždy je najlepšie použiť tému WordPress, ktorá je plne kompatibilná s zásuvnými modulmi, s ktorými sa dodáva. Vždy odporúčam vyskúšať našu tému Total WordPress, ktorá bola dôkladne otestovaná dvoma najpoužívanejšími jazdcami dnes.

Ak nechcete prepínať témy, ale na svojom webovom serveri stále potrebujete karusel, zoznam bude pre vás prínosný. Tu uvedené pluginy spĺňajú dve najdôležitejšie podmienky. Oni sú:

  • Pravidelne aktualizované
  • Poskytujte dobrú podporu prostredníctvom fór WordPress.org

Zdá sa, že stále existuje vysoký dopyt po posúvačoch, čo je úžasné, a ak sa správne použijú, môžu zlepšiť používateľské skúsenosti a niekedy dokonca aj mieru konverzie. Nové a vzrušujúce doplnkové posúvače WordPress sa často vydávajú a my sa budeme snažiť udržať krok s nimi.

Teraz si prečítajte niektoré z najlepších bezplatných doplnkov pre posúvače a zistite, či prinášajú nejaké nové funkcie, ktoré môžu osviežiť váš web WordPress..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Nivo Slider Lite

Nivo Slider Lite zadarmo WordPress Slider Plugin

Ak hľadáte posúvač bohatý na funkcie od známych vývojárov, budete chcieť skúsiť tento. Nivo Slider Lite je bezplatný zásuvný modul WordPress založený na osvedčenom jazdci Nivo Slider, ktorý je teraz súčasťou neuveriteľnej pokladnice dobrôt WordPress v ThemeIsle. Je dodávaný s ľahko použiteľným krátkym kódom na zobrazenie vášho posúvača (-ov), ako aj množstvom dostupných možností pre veľkosť posúvača, rýchlosť animácie, čas pozastavenia, navigačné šípky atď..

Navyše, ak upgradujete na Nivo Slider z lite, získate prístup k množstvu ďalších možností pre typ jazdca (môžete dokonca ťahať snímky z typov príspevkov), responzívne rozloženia, motívy, miniatúrnu navigáciu, ďalšie prechodové efekty a ďalšie. Doplnok je dokonca súčasťou klubu Pirate, takže ak už ste členom, získate Nivo okrem všetkých ďalších úžasných tém a doplnkov (plus celoživotnú podporu a aktualizácie) z témy Themeisle za jednu nízku cenu..

Aby som to zhrnul, Nivo Image Slider je superrýchly a rýchlo reagujúci posuvný doplnok WordPress, ktorý umožňuje vytvárať neobmedzené posuvníky s niekoľkými prekrásnymi efektmi, jedinečný vlastný systém príspevkov a krátkych kódov a bol testovaný vo všetkých súčasných verziách prehliadača..

2. Prechodový jazdec Lite

Prechodový jazdec Lite

Pravdepodobne ste už počuli o populárnom doplnku Transition Slider, ale vedeli ste, že ponúkajú Lite verziu? To je pravda – tento bezplatný jazdec kompatibilný s Gutenbergom ponúka veľa skvelých funkcií, ktoré môžete použiť na vytvorenie štýlových jazdcov pre svoju stránku WordPress..

Pomocou doplnku Transition Slider Lite môžete navrhovať vlastné posuvné prvky s animovanými textovými prvkami, pôsobivé prechodové efekty poháňané WebGL, navigačné šípky, posuvnú slučku a automatické prehrávanie, priame prepojenie, videozáznamy, tlačidlá, inteligentné predbežné načítanie a ďalšie. K dispozícii sú dokonca aj vstavané možnosti pre posúvače celej šírky alebo celej obrazovky (skvelý spôsob, ako na návštevníkov stránok urobiť prvý dojem)

Program Transition Slider Lite tiež reaguje, podporuje dotykovú a ťahovú navigáciu a je kompatibilný s najpopulárnejšími webovými prehliadačmi. A pre väčšiu silu určite navštívte pokladňu Prechod Slider Pro – ktorá pridáva posuvné šablóny pripravené na použitie, vrstvy reagujúce na mobilné zariadenia a tablety, prémiovú podporu a ďalšie.

3. Posuvník odozvy SlideDeck

SlideDeck responzívny posuvník zadarmo WordPress Plugin

SlideDeck je výkonný bezplatný zásuvný modul WordPress, ktorý môžete použiť na zvýšenie vizuálneho záujmu svojich webových stránok. Najlepšie zo všetkých SlideDeck je zadarmo a ľahko sa používa. Nainštalujte a pomocou správcu SlideDeck vytvorte nové snímky od začiatku, alebo začnite výberom bezplatnej šablóny. Potom môžete pridať obrázky, video (Youtube alebo Vimeo), tituly a dokonca aj tlačidlá. SlideDeck obsahuje vstavané možnosti pre odkazy na snímky (takže diváci môžu kliknúť kdekoľvek), tituly, výňatky a prečítať ďalšie odkazy.

Hľadáte ďalšie funkcie? Môžete prejsť na aplikáciu SlideDeck Pro a získať tak úžasné rozšírenia pre textové posúvače, vlastnú CSS, integráciu WooCommerce, pridané zdroje galérie, možnosti informačného kanála sociálnych médií, výzvu na akciu a veľa ďalších prémiových šablón pre snímky..

4. Posuvník 10Web

Doplnok 10Web Slider Free WordPress

Našiel som doplnok Slider WD WordPress jeden z najrýchlejších. Je to efektívny nástroj na vytváranie karuselu na vašom webe. Môžete ich vkladať ručne, pomocou krátkeho kódu, ako widgetu, ale tiež do ktoréhokoľvek z vašich súborov tém pomocou funkcie PHP.

S Slider WD môžete pridávať neobmedzené snímky, obrázky aj videá (YouTube a Vimeo). Existuje veľa prechodných efektov a tiež podpora pre 3 vrstvy:

  • Textový obsah
  • snímky
  • Tlačidlá zdieľania (Twitter, Google+, Pinterest, Facebook a Tumblr)

Najzaujímavejšou vecou, ​​ktorú som našiel na stránke s popisom, je to, že ponúkajú preložiť doplnok do akéhokoľvek jazyka do 3 dní. Myslím, že to je príklad skvelej podpory doplnkov.

5. Posuvník Meta

Doplnok MetaSlider zadarmo WordPress

Jeden z najobľúbenejších doplnkov pre posúvače WordPress. Pomocou jazdca Meta budete rýchlo vytvárať karusely. Urobíte to tak, že vyberiete obrázky z knižnice médií, presuniete ich myšou, nastavíte popisky snímok, odkazy a značky SEO.

Môžete ho pridať do príspevkov a stránok, ale na vloženie prezentácií kdekoľvek chcete tiež použiť skratku alebo značku šablóny. Keďže bol jedným z najpoužívanejších bezplatných doplnkov pre posúvače, bol preložený do 16 jazykov.

6. Ultimate Responsive Image Slider

Vynikajúci responzívny doplnok Image Slider Free WordPress

Ultimate Responsive Image Slider je ďalšou dobrou voľbou, ak hľadáte dobre udržiavaný a podporovaný bezplatný doplnok pre posúvače. Poskytuje vám možnosť nahrať viac obrázkov v dávke, pridať viac snímok do príspevku alebo stránky, vložiť ho pomocou krátkeho kódu, individuálne nastaviť výšku a šírku vašich posúvačov, konfigurovať navigačné tlačidlá atď..

Najzaujímavejšou vlastnosťou sú miniatúry snímok. Ak máte v rámci jazdca viacero snímok, môžete povoliť miniatúry, ktoré sa budú zobrazovať pod snímkami, aby si ich návštevníci mohli prezrieť a ak chcú, skákať dopredu alebo dozadu. Ďalšou výhodou použitia tohto doplnku je, že v ňom môžete definovať písma. Nepáči sa mi doplnky, ktoré majú túto funkciu, jednoducho preto, že ak to povolíte, spomaľuje vaše webové stránky. Ak však chcete mať iné posuvné písma ako tie, ktoré sú definované v téme, môžete to urobiť pomocou tohto bezplatného doplnku pre posúvače WordPress..

7. Posuvník od spoločnosti Supsystic

Doplnkové supersystémové posúvače WordPress

Supsystic slider je citlivé riešenie, ktoré vám umožní zostaviť posuvníky obrázkov a obsahu pomocou pekne vyzerajúcich šablón a niekoľkých možností. Zahŕňa to responzívne obrázkové posuvníky, prezentácie, titulky, miniatúry jazdcov, vlastné odkazy a jednoduché rozhranie na tvorbu snímok (snímky s videom, dynamické podávanie príspevkov, karusely a vrstvy HTML sú k dispozícii aj v profesionálnej verzii).

Tvrdí tiež, že je optimalizovaný pre SEO, ale môžete si spriateliť ľubovoľný SEO obrázok pomocou písania jedinečných a relevantných názvov súborov a alternatívnych značiek. V súčasnosti je tento posuvný doplnok k dispozícii v 15 dialektoch, preto by ste mali zvážiť, či hľadáte možnosť lokalizovaného posúvača..

8. Posuvník od spoločnosti Soliloquy

Soliloquy Free WordPress Slider

Vytvárajte krásne responzívne jazdce a rýchlo pomocou jazdca obrázkov Soliloquy. Tento zúžený posúvač obsahuje jednoduché, ale výkonné možnosti pomocou intuitívneho ovládača posúvania myšou. Jednoducho pridajte obrázky, použite predvolené rozloženie (alebo si vyberte z predpripravených šablón), pridajte vlastné CSS, ak chcete a máte jazdec pripravený ísť.

Chcieť viac? Soliloquy ponúka doplnky pre prémiové šablóny, ochranu obrázkov, karusely, miniatúrnu navigáciu, lightbox, integráciu Instagramu a Pinterestu, produkty WooCommerce, dynamické posúvače a prispôsobiteľné predvolené nastavenia (ku ktorým môžete získať prístup pomocou všetkých dev licencií).

9. Master Slider

Master Slider Free WordPress Plugin

Master Slider je bezplatný a responzívny posuvník obrázkov a obsahu. Podporuje plynulé prechody a dotykovú navigáciu.

Tvrdí, že je vytvorený pomocou osvedčených postupov WordPress (backend a frontend), ale rozhranie nevyzerá ako niečo, čo patrí WordPress (možno preto, že chcel hladký prechod medzi bezplatnou a profesionálnou verziou doplnku). Na druhej strane to funguje skvele s predvolenými témami WordPress, ale aj s niekoľkými ďalšími témami, ktoré som vyskúšal.

10. Posuvník GIGA

Doplnok GIGA Slider Free WordPress

Tento posuvný doplnok je rýchly, o tom nepochybne. Podporuje pridávanie neobmedzeného množstva snímok s nadpisom a popisom, ponúka tiež 25 prechodových efektov, stránkovacích obrázkov alebo tlačidiel, nastavení automatického spustenia, pauzu pri vznášaní, 32 typov pleti a ďalšie. váš web WordPress. Je citlivý a funguje v poriadku na zariadeniach Android a iDevices.

Nevýhodou je, že posúvač GIGA používa na stránke doplnkov dosť nepríjemné upozornenie. Je viditeľná za všetkých okolností, takže je to pravdepodobne jeden z bezplatných posuvných doplnkov WordPress, ktorým by ste sa na klientskej stránke nemali vyhnúť. Ale pre osobné použitie, stále solídny výber.

11. MotoPress Slider Lite

Rýchly responzívny výsuvný doplnok WordPress

Spoločnosť MotoPress je známa tým, že vytvára kvalitné pluginy WordPress. MotoPress Slider Lite nie je výnimkou. Je to dobré riešenie na vytváranie snímok s dôrazom na vizuálne efekty. Je vybavený rozhraním drag’n drop (ktoré nie som veľkým fanúšikom), responzívnym rozložením a navigáciou prejdením prstom.

Je to solídny, ľahký doplnok s podporou vlastných typov príspevkov, vrstiev a dokonca aj WooCommerce. Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že môžete importovať a exportovať posúvače. Nevidel som ďalší bezplatný doplnok pre posúvače, ktorý by vám poskytol túto možnosť. Ak teda máte viac stránok, ale chcete použiť rovnaké posúvače alebo chcete uložiť nastavenia posúvača na neskoršie použitie, môžete to urobiť jednoducho pomocou MotoPress Slider Lite..

12. Inteligentný jazdec 3

Smart Slider 3 zadarmo WordPress Plugin

Smart Slider 3 je pokračovaním staršieho a osvedčeného doplnku Smart Slider 2 WordPress. Tvrdí, že ide o úplne nový a intuitívny doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať posúvače spôsobom, aký sa doteraz nevidel s akýmkoľvek doplnkom pre posúvače zadarmo. Uvidíme, čo je dobré a čo nie.

Tento doplnok vám dáva možnosť vytvárať snímky YouTube a Vimeo a dokonca používať svoje príspevky WordPress a vytvárať snímky z nich, a tak som pokračoval v skúškach sám. Páči sa mi, že existuje veľa videonávodov o tom, ako vytvoriť určité vizuálne efekty, a dobrý sprievodca „Začíname“. Znamená to, že ak sa rozhodnete pre tento posúvač, budete mať dobrú podporu.

Nepáčilo sa mi však, že vývojári opustili osvedčené postupy programu WordPress, pokiaľ ide o to, ako veci vyzerajú a cítia sa na hlavnom paneli. Trvalo mi nejaký čas, kým som si zvykol, ako to tu funguje. Ani som si nebol istý, či používam WordPress. Vyzeralo to ako nejaká divná verzia systému Android. Okrem toho sa javí ako pekne podporovaný a dobre zaoblený doplnok.

13. Ultimate Slider

Slider Ultimate Free WordPress Plugin

Ultimate Slider je bezplatný doplnok WordPress s funkciou automatického prehrávania, v ktorom môžete nastaviť aj oneskorenie posúvača a intervaly medzi snímkami. Použitie priloženého skráteného kódu [Konečný jazdec] môžete do svojich príspevkov a stránok jednoducho vložiť jazdce, ktoré ste vytvorili, kamkoľvek chcete.

Tento doplnok je plne citlivý a kompatibilný s WooCommerce. Umožňuje vám vytvárať rôzne snímky pomocou kategórií, ako sú tie predchádzajúce, ale môžete tiež vložiť vlastné CSS na vylepšenie vzhľadu svojich prezentácií. Časová lišta informuje návštevníkov o tom, kedy očakávať zmeny snímky.

14. FA Lite Responsive Slider

FA Lite responzívny posuvný modul WordPress

FA je skratka pre Odporúčané články 3.0, čo je posúvačový doplnok WordPress, ktorý umožňuje vytvárať posúvače z obsahu, ktorý ste už publikovali. Môžete vytvárať snímky zo svojich príspevkov, stránok alebo vlastných typov príspevkov. Nebudete ich však môcť vytvoriť z vašich obrázkov, pretože táto funkcia je vyhradená pre prémiovú verziu.

Nájdete tu všetky štandardné funkcie, ako napríklad: navigačné šípky a stránkovanie, rôzne rozloženia a animácie, posúvacie témy atď. Existujú dokonca aj neštandardné prvky, ako napríklad možnosť vložiť ich pomocou krátkeho kódu, miniaplikácií, automaticky alebo pomocou šablóny. (funkcia PHP), takže umiestnenie tohto jazdca presne tam, kde chcete, nebude problém. Mal by som tiež spomenúť, že prichádza s akciami a filtrami, takže všetci vývojári programu WordPress určite ocenia tento doplnok.

Na tomto doplnku sa mi naozaj nepáčilo to, že mnohé jeho funkcie sú vyhradené pre prémiovú verziu.

15. Čokoľvek posuňte

Slide Anything Free WordPress Plugin

Vytvorte si úžasný jazdec zadarmo pomocou funkcie Slide Anything. Tento bezplatný karusel a posuvný doplnok obsahuje jednoduché možnosti pridávania obrázkov snímok, textu, HTML a ďalších. Použitím možností Slide Anything môžete určite vytvoriť skvelý a pohotový jazdec umožňujúci dotykové ovládanie okamžite.

Keďže doplnok bol nedávno aktualizovaný, aby používal Owl Carousel 2, existujú aj nové možnosti pre nekonečnú slučku, prepojenia snímok, preklad CSS3 v 3D a ohromujúce prechodové efekty (napríklad preklopenie, zväčšenie, zoslabenie, odrazenie, rozvinutie a ďalšie)..

16. Vážne jazdca

Vážne Slider zadarmo WordPress Plugin

Bezplatný doplnok Serious Slider je naozaj úžasná možnosť pridať na vaše stránky posuvníky. Nielen, že je ľahko použiteľný, ale plugin je tiež priateľský k SEO, preklad pripravený a plne responzívny.

Zostavte si neobmedzený počet vlastných posúvačov pomocou nastavení textu, tlačidiel, odkazov, štýlov vzhľadu, prechodových efektov, animácií titulkov atď. Serious Slider tiež obsahuje jednoduché „mediálne tlačidlo“, takže môžete rýchlo vložiť svoje posúvače do príspevkov a stránok pomocou cvaknutie.

17. Widget Image Carousel Widget

Doplnok na tvorbu stránok elementu

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Elementor je technicky doplnok na tvorbu stránok, obsahuje celkom úžasný obrázkový karusel s bezplatnou verziou (ak upgradujete na Elementor Pro, doplnok pridá výkonnejšie posúvače obrázkov a videa). Ak teda napriek tomu chcete vytvoriť vlastné rozloženia, Elementor už ponúka jednoduchý spôsob, ako zostaviť jednoduché posúvače obrázkov – nie sú potrebné žiadne ďalšie doplnky. Aplikácia Image Carousel Widget obsahuje možnosti na výber štýlu navigácie, rýchlosti, efektu snímky / zoslabenia, automatického prehrávania a pozastavenia pri umiestnení kurzora myši.

Widget Snímky prvkov Elementor Na druhej strane sa dá použiť na vytvorenie vynikajúcich jazdcov s textom, tlačidlami, rozložením na celú šírku alebo na celú obrazovku, efektom napaľovania v ken, animáciou obsahu, prispôsobenými prechodmi a ďalšími. Táto miniaplikácia je k dispozícii iba s programom Pro, takže ak ju chcete používať, musíte ju najprv inovovať.

18. Responzívny Flipbook

Responzívny doplnok Flipbook

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete prezentovať online brožúru alebo časopis, možno nebudete chcieť tradičný jazdec. V takom prípade je animovaný flipbook absolútnou nevyhnutnosťou.

Ak chcete na svoju webovú stránku pridať animované flipbooky, nehľadajte nič viac, ako responzívny doplnok Flipbook WordPress. HTML a jQuery poháňajú doplnok, čo znamená, že všetci používatelia si budú môcť prezerať animácie – dokonca aj tie, ktoré neobsahujú prehrávač Flash. Doplnok tiež plne reaguje, takže vaše flipbooky budú na všetkých zariadeniach vyzerať úžasne.

Štýl vašich flipbookov je dôležitou prioritou, takže vývojári doplnkov pridali impozantné množstvo možností prispôsobenia. To zahŕňa 1 000 ikon, viac ako 650 fontov Google a 11 preddefinovaných štýlov kníh, z ktorých si môžete vybrať. Hodte neobmedzenými farbami, efektmi vznášania sa a tromi možnosťami rozloženia. Máte skvelú príležitosť vytvoriť dokonalý flipbook, ktorý odráža vašu značku – obzvlášť dôležité, ak chcete, aby váš flipbook konvertoval zákazníkov..

Zostavenie flipbooku je neuveriteľne ľahké: vývojári tvrdo pracovali na tom, aby rozhranie bolo čo najintuitívnejšie. Zahŕňa to možnosť hromadného nahrávania, dva spôsoby zobrazenia vašich stránok a sprievodcu PDF na okamžitú konverziu súborov PDF na flipbooky..

19. Avartan Posuvník

Avartan Slider responzívny doplnok WordPress

Avartan je ľahko použiteľný bezplatný responzívny zásuvný modul WordPress s množstvom funkcií. Pridajte na svoj web pôsobivé posuvníky obrázkov, posuvníky videa, posuvníky obsahu, text a animácie. Zahŕňa tiež prvky krátkych kódov a tlačidiel.

Posuvník Avartan poskytuje jednoduché rozhranie správcu s modernými funkciami, ako je vytváranie posúvačov drag and drop, živý náhľad a rôzne typy prvkov. Zahŕňa možnosti pre živé prezentácie pre odporúčané stránky, príspevky, vlastné typy príspevkov, mediálne obrázky na webovej stránke WordPress. Je tiež kompatibilný s prehliadačmi kompatibilnými pre hlavné prehliadače vrátane prehliadačov Firefox, Opera, Chrome, Safari a IE.

Prvok prvku Avartan slider obsahuje možnosť pre automatické prehrávanie videa, možnosť pre nasledujúce snímky na konci videa, pre slučkové video, videá YouTube na celej obrazovke, Vimeo a videá hostené HTML5 s vlastným hosťovaním. Navyše má možnosť pre zväčšenie obrazu, vynútenie vzad videa, stlmenie videa.

Existuje 13 druhov prechodov a animácií s pridaním textu HTML + Simple, prispôsobeného CSS a mnoho ďalších. Stačí si len vybrať obrázky z vašej knižnice WP, presunúť ich na konkrétne miesto, nastaviť odkazy, popisky snímok a polia SEO z jednej stránky..

Je to progresívny posuvný doplnok WordPress, ktorý sa dokáže efektívne vykonávať aj na stolných a mobilných zariadeniach. Posuvník Avartan prináša používateľom krásny zážitok so štýlovými efektmi. Nie je to iba posúvač – je to nový spôsob, ako prinášať nápady!

Zabalenie najlepších bezplatných zásuvných modulov WordPress

Všetky spomenuté zásuvné moduly WordPress uvedené majú nárok na intuitívne rozhranie, ale navrhujem, aby ste si ich vyskúšali sami a zistili, ktorý z nich vám ponúka najlepší pomer funkčnosti k intuitívnosti. Pretože žiadna webová stránka WordPress nespúšťa iba jeden doplnok, je potrebné zvážiť aj záťaž, ktorú každý vloží na vašu webovú stránku.

Dúfajme, že informácie v tomto článku vám uľahčia určenie, ktorý z najlepších bezplatných zásuvných modulov WordPress je pre vás ten pravý. Uistite sa, že mi to dovolíte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me