20+ najlepších tém Gutenberg WordPress

20+ najlepších tém Gutenberg WordPress

Ako iste viete, Gutenberg je vstavaný editor vizuálneho obsahu založený na blokoch a založený na blokoch. Umožňuje vám ukazovať, klikať a upravovať obsah vašich príspevkov a stránok pomocou niekoľkých veľmi užitočných blokov. Možno však nepoznáte, že stále viac vývojárov tém navrhuje tému WordPress výlučne okolo Gutenbergu.

Iste, existuje veľa tém WordPress s tvorcami stránok. Tvorcovia stránok uľahčujú prispôsobenie témy pre akékoľvek konkrétne stránky. Napríklad, máme vlastnú tému Total, ktorá používa nástroj na tvorbu stránok WPBakery, ktorý je (podľa nášho názoru) jednou z najlepších a najflexibilnejších viacúčelových tém. Nie každý však chce 101 možností alebo prvkov na tvorbu stránok. Niekedy chcete iba čistú a jednoduchú tému s adekvátnymi funkciami na označovanie svojho webu WordPress a zmenu niekoľkých rozložení. Tu sa lesknú témy Gutenberg WordPress. Čo to pre vás znamená? Rýchlejšie nastavenie stránok, ľahšie prispôsobenie a ľahšie nastavenie váhy pre vaše stránky (čo by vám mohlo potenciálne pomôcť zvýšiť celkovú rýchlosť stránok).

Aby sme oslávili Gutenberg a predviedli jeho flexibilitu, zostavili sme zoznam najlepších tém Gutenberg WordPress. Nejde iba o témy, ktoré sa považujú za „kompatibilné“. Každá téma v tomto zozname bola vytvorená a navrhnutá tak, aby pracovala s Gutenbergom. Žiadna z uvedených tém nevyžadovala pridané doplnky na tvorbu stránok WordPress. Namiesto toho využívajú všetky výhody vstavaného editora Gutenberg a živého nástroja Customizer, ktoré sú súčasťou programu WordPress. Začnime teda!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Gutentim

Gutentim - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Téma Gutentim používa Gutenberg, aby vám ponúkla veľa možností dizajnu. Začíname s predpripravenými ukážkami a vstavanými vlastnými štýlmi hlavičiek. Pomocou miniaplikácie rozloženia príspevkov, blokov a možností vytvorte portfólio, blog, web agentúry, vstupnú stránku a ďalšie. Plus možnosti v živom Customizeri uľahčujú zmenu farieb a písiem. Téma Gutentim obsahuje aj integráciu bulletinu MailCHimp, posuvníky, rozloženia príspevkov a je pripravená na GDPR.

2. Carrino

Carrino - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Navrhnite si dokonalý blog s Carrino. Táto téma blogov založená na Gutenbergu obsahuje množstvo rozložení príspevkov, bočné panely, možnosti štýlu motívu a samozrejme bloky Gutenberg na vytvorenie všetkého, čo by ste mohli potrebovať. Pridajte odporúčané príspevky, kategórie, oblasti hrdinov, prepínače, vlastné farby a ďalšie. Navyše, téma je pripravená na WooCommerce, ak chcete na svoj web pridať obchod.

3. Getwid Base (zadarmo)

Getwid Base - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Sľúbili sme, že témy na túto tému nevyžadujú ďalších staviteľov – ale táto stávka funguje s doplnkom Gutenberg s doplnkom Getwid. Téma Getwid Base, navrhnutá tak, aby sa zmestili ako kúsky skladačky, dokonale spolupracuje s doplnkami Gutenberg a Getwid. Táto začiatočná téma ju udržiava jednoduchú, takže si môžete vytvoriť vlastné rozloženia a oddiely pomocou viac ako 30+ pridaných blokov Gutenberg pre mapy, sociálne médiá, tlačidlo, posuvník obrázkov, cenovú schránku, indikátor priebehu a ďalšie.

4. Gutenote

Gutenote - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Pokiaľ ide o budovanie blogu, potrebujete motív s krásnymi príspevkami, citlivý dizajn a možnosti štýlu, ktoré zodpovedajú vašej značke. Gutenote to všetko ponúka v jednom balení, ktoré sa ľahko inštaluje a používa. Ak chcete začať rýchlo, použite dovozcu ukážok jedným kliknutím, vyberte si z viac ako 650 fontov Google, pridajte obchod WooCommerce, vytvorte kontaktnú stránku s kontaktným formulárom 7 a ďalšími. Navyše téma je pripravená na preklad!

5. Gutenberry

Gutenberry - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Téma Gutenberry z TemplateMonster ponúka pre vás blog krásne prednastavené možnosti. Použite jedno zo 6 rozložení domovskej stránky, 6 rôznych vzorov blogov a štýly jedného príspevku, aby ste svojmu blogu rýchlo urobili facelift. Súčasťou témy je doplnok ZeGuten pre ešte viac blokov, ako je tabuľka cien, banner, časy odpočítavania, ikony a obrázok SVG, ukazovatele priebehu a ďalšie..

6. Cesa

Cesa - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Gutenberg nie je len pre blogy – je tiež skvelý pre obchody! S Cesa môžete vytvoriť minimalistický obchod s elektronickým obchodom v žiadnom momente. 5 domovských stránok, blížiaca sa stránka, 4 rozloženia obchodov, viac ako 20+ vlastných blokov (produkty, pult, Instagram, ikonka, posúvač a ďalšie) si môžete navrhnúť svoj obchod podľa svojej cesty. Téma Cesa obsahuje aj rýchle zobrazenie produktu, živé vyhľadávanie, možnosti typografie, podporu RTL, mega ponuky a efekty paralaxy..

7. Bimba

Bimba - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Bimba je pre Etsy špecializovanou témou, ako sú remeslá, ručné výrobky, zakázkové vzory a podobne. A najlepšie zo všetkých – všetko je založené na doplnkoch Gutenberg a Getwid. Vytvárajte ohromujúce stránky s ikonami, obrázkovými galériami, mediálnymi jazdcami, kartami, popismi a ďalšími. Plus Bimba je plne kompatibilný s WooCommerce, takže môžete spravovať svoj predaj, inventár a poštovné priamo zo svojich webových stránok.

8. GutenWP (zadarmo)

GutenWP - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

S GutenWP môžete mať krásny blog v štýle časopisu s ľahko použiteľnými blokmi Gutenberg. Téma sa dodáva so 4 návrhmi domovskej stránky, ktorá obsahuje kompletné funkcie, ako sú šablóny s plnou šírkou, stĺpce, vlastné ponuky, posúvač príspevkov na domovskej stránke a možnosti štýlu motívu. GutenWP je tiež pripravený na preklad a je kompatibilný s väčšinou doplnkových blokov Gutenberg od tretích strán, čím poskytuje ešte viac možností úprav obsahu.

9. Gutentype

GutenType - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Vytvorte super chared blog (kompletný s kryptografickými platbami cez Elegro) s Gutentype. Tento blog poháňaný Gutenbergom používa vstavané nastavenia editora, 20+ pridané prvky CoBlocks a predný editor CSS Žltá ceruzka, aby bolo možné mnoho návrhov stránok. Gutentype je tiež pripravený na GDPR, kompatibilný s WooCommerce, optimalizovaný pre mobilné zariadenia a prichádza s 12+ hotovými ukážkami, ktoré sa začínajú.

10. Petotel

Petotel - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Ak prevádzkujete pet hotel alebo starostlivosť o deti, jedinečná téma Petotel je skvelá voľba. Nielen, že bol vytvorený pre super špecifický výklenok – bol postavený tak, aby pracoval výlučne s Gutenbergom. Na vytvorenie svojho webu stačí použiť vopred vyrobené bloky a vstavané možnosti. Navyše je dodávaný s doplnkom Getwid (pre 30+ ďalších blokov) a doplnkom MotoPress Booking, takže môžete na svoje stránky rezervovať..

11. Openlane

Openlane - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Téma Openlane obsahuje veľa funkcií a vopred pripravené rozloženia pre podniky. Či už ste na voľnej nohe, vytvorili ste aplikáciu alebo prevádzkujete agentúru, môžete chcieť Openlane zvážiť. Téma obsahuje 9 úžasných domovských stránok pre rôzne typy podnikania, 1 demo inštaláciu, úplnú integráciu Gutenberga a dodáva sa s doplnkom Openlane Block, ktorý pridáva 12+ vlastných blokov pre vaše potešenie z budovania obsahu..

12. CoBlocks (zadarmo)

Coblocks - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Hovorili sme o populárnom rozšírení CoBlocks Gutenberg, ale vedeli ste, že existuje téma, ktorá s tým bude súvisieť? Táto bezplatná téma je jednoduchá, ale ponúka veľa funkcií na vytvorenie vlastného blogu, jednoduchej vstupnej stránky alebo dokonca online životopisu. Nahrajte svoje logo, pridajte vlastnú ponuku, vyberte stĺpce, pridajte gify, vložte sociálne odkazy a ďalšie – všetko z veľmi jednoduchého editora Gutenbergov..

13. Dinova

Dinova - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Gutenberg je vynikajúci aj pre stránky časopisov, ktoré môžete jasne vidieť v téme Dinova. Táto elegantná téma obsahuje vylepšené možnosti tém, rozloženia a štýly príspevkov so silou Gutenberga. Svoje vlastné stránky si môžete vytvoriť pomocou 6 poštových blokov, 4 poštových štýlov, 5 poštových formátov (obrázok, zvuk, video, galéria a štandard), 3 rozložení hlavičky, 12 bočných panelov, nekonečné posúvanie a šikovné prepínače.

14. Typograf

Typograf - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Typograph je jedinečná téma pre blogovanie, ktorá bola navrhnutá tak, aby vyzerala skvele s obrázkami alebo bez obrázkov. Ak teda chcete iba vytvárať obsah, nie je potrebné nudiť fotografie z fotografií. A pretože používa Gutenberg, môžete vytvárať vlastné rozloženia obsahu príspevkov alebo stránok za behu. Témou je tiež preklad a RTL pripravené pre akýkoľvek jazyk, ktorý môžete použiť!

15. Atómové bloky (zadarmo)

Atómové bloky - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Podobne ako niekoľko ďalších tém v tomto zozname bola téma atómových blokov navrhnutá tak, aby sa spárovala s jej vlastnou, podobne pomenovanou príponou Gutenberg. Téma je čistá a jednoduchá a vyzerá skvele so všetkými predvolenými blokmi doplnku Atomic Blocks. Pomocou týchto dvoch stránok môžete vytvárať stránky s poštovými sieťami, registráciami na odber bulletinu, výzvami na akciu, referenciami, zdieľaním v sociálnych sieťach, vkladaním kapitol a ďalšími.

16. Mae

Mae - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Téma Mae je zameraná na podujatia, konferencie, výstavy a semináre. A keďže je postavený okolo Gutenbergu, budete mať bezproblémový strih, či už vytvoríte vstupnú stránku udalosti alebo základný blog. Pomocou vstavaných tematických funkcií pre farby, písma, rozmiestnenie muriva alebo mriežky a ikony písiem môžete ďalej navrhovať svoje stránky tak, aby reprezentovali vašu spoločnosť alebo značku..

17. Especio

Especio - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Vytvorte si svoj vlastný potravinový blog pomocou blokov WordPress a Gutenberg pomocou témy Especio. Táto téma funguje skvele so všetkými Gutenbergovými blokmi, ale zahŕňa aj vlastné bloky pre formuláre, tlačidlá, widgety, ikony, tabuľky, zručnosti, mapy a ďalšie. Téma Espacio prichádza aj s kompatibilitou GDPR, podporou WooCommerce a integráciou MailCHimp.

18. Hamilton (zadarmo)

Hamilton - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Ak chcete portfólio, niečo pekné a minimálne, Hamilton je skvelá voľba. Táto bezplatná téma Gutenberg je perfektný spôsob, ako predviesť svoju prácu – obyčajná a jednoduchá (doslova). Zostavte si svoje portfólio s Gutenbergom, potom pomocou tematických možností pridajte farby pozadia, obnovte stránku, vyberte režim svetlo / tma, nahrajte svoje logo alebo pridajte nekonečný posun.

19. Katelyn

Katelyn - Najlepšie Gutenberg Témy WordPress

Katelyn je pokročilá téma v štýle blogu, ktorá ponúka krásny dizajn s editorom Gutenberg pre prispôsobiteľné rozloženia. Stránky pripravené na použitie, flexibilné nastavenie farieb, 3 štýly hlavičiek, ďalšie oblasti widgetov, vlastné typy príspevkov a samozrejme bloky Gutenberg znamenajú, že svoj blog alebo webovú stránku môžete mať v priebehu niekoľkých minút. Téma je tiež responzívna, testovaná v rôznych prehliadačoch, pripravená na GDPR a optimalizovaná na výkon.

20. GutenTag

GutenTag - Najlepšie témy Gutenberg WordPress

Pozdravte GutenTag – štýlovú tému koučovania a blogovania životného štýlu. Táto téma využíva základné funkcie WordPress a Gutenberg, takže môžete svoje stránky prispôsobiť bez väčšieho množstva dodatočného kódu. K dispozícii sú dokonca rozloženia blogu a portfólia, kontaktná stránka, vopred pripravené popisky a ďalšie vstavané prvky. Táto téma tiež funguje skvele s rozšíreniami Gutenberg a Gadenberg Bloky Ducha a Kadence, aby vám poskytla väčšiu kontrolu nad stĺpcami, pozadím, ikonami a obsahom..

21. Dvadsať devätnásť (zadarmo)

Dvadsať devätnásť - najlepšie témy Gutenberg WordPress

Ako by sme mohli zostaviť zoznam bez hlavnej témy Gutenberg – WordPress – Dvadsať devätnásť. Táto jednoduchá hlavná téma obsahuje ľahko použiteľné funkcie, jednoduché možnosti dizajnu a samozrejme schopnosť využívať Gutenberg pre všetky vaše potreby rozloženia príspevkov a stránok..


A to je zatiaľ všetko, ľudia! Vyššie uvedené témy sú skvelými možnosťami, ak chcete svoj web WordPress prispôsobiť bez väčšieho úsilia. Pretože Gutenberg je už zabudovaný do WordPress a je ľahko použiteľný, môže vám ušetriť veľa času pri zostavovaní nového webu (alebo pri obnovovaní aktuálneho blogu). Mnoho vývojárov navyše pridáva vlastné bloky, takže s Gutenbergom je možný takmer akýkoľvek typ webu. Či už ide o jednoduchý blog alebo celý obchod s elektronickým obchodom, dúfame, že jedna z uvedených tém je pre vás to pravé.

Toto sú len naše obľúbené témy WordPress pripravené pre Gutenberg a vieme, že sme pravdepodobne vynechali niektoré dobré. Ak ste teda použili tému WordPress, ktorá používa editor Gutenberg a páči sa mi, dajte nám vedieť. Boli by sme radi, keby sme do nášho zoznamu pridali viac Gutenbergových tém!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me