20 najlepších zásuvných modulov pre WordPress 2020

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Jedným z najdôležitejších prvkov akejkoľvek webovej stránky je spôsob, ako vás môžu zákazníci alebo klienti rýchlo a ľahko kontaktovať. Najbežnejším spôsobom je kontaktný formulár umiestnený na vyhradenej kontaktnej stránke alebo umiestnený v bočnom paneli alebo päte viditeľnom na všetkých stránkach. Tento príspevok obsahuje zoznam najlepších doplnkov pre kontaktné formuláre, z ktorých si môžete vybrať. Kontaktné formuláre sú prospešné, pretože:

  • Nútiť zákazníkov k zadávaniu údajov: Môžete používateľovi presne povedať, aké informácie hľadáte (napríklad jeho telefónne číslo, adresu atď.).
  • Môže pomôcť obchodným operáciám: Ak do kontaktného formulára uvediete rozbaľovaciu ponuku, dotaz sa môže ľahko poslať oddeleniu najlepšie vybavenému na jeho vybavenie.
  • Zvýšiť estetiku: Kontaktný formulár jednoducho vyzerá profesionálnejšie a pútavejšie ako alternatíva.

Kontaktné formuláre môžu celkovo prispieť k posilneniu profesionality, ktorú ste dúfajme zobrazili na zvyšku svojej webovej stránky. Je tiež takmer také jednoduché ich nastaviť ako pridanie vašej e-mailovej adresy!

Nie všetky kontaktné formuláre sú však podobné, preto je potrebný jednoduchý spôsob ich vytvorenia a prispôsobenia. Našťastie pluginy WordPress uľahčujú vytváranie kontaktných formulárov, ich umiestňovanie na vaše webové stránky a zhromažďovanie informácií od zákazníkov, ktorí ich vyplnia..

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších dostupných doplnkov pre kontaktný formulár WordPress. Zostavili sme rýchle zhrnutie toho, čo môže každý kontaktný formulár urobiť a čo ho robí vynikajúcim. Užite si to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Formáty Gator (zadarmo)

Gator Forms Free WordPress Plugin

Vytvorte si vlastné kontaktné formuláre pomocou služby Gator Forms. Doplnok obsahuje jednoduché možnosti, takže môžete mať pripravený formulár už za 5 kliknutí. Chcete niečo trochu viac vlastné? Pomocou nástroja na tvorbu formulárov vytvorte presne to, čo chcete.

Gator Forms ponúka možnosti pre neobmedzené pole (text, meno, e-mail, textarea sú súčasťou bezplatnej verzie), presúvanie polí drag & drop, popisy, pravidlá overovania, hotové témy, vstavané animácie a vizuálny štýl. Všetky formuláre sú citlivé, integrované s pokročilou ochranou proti spamu a zahŕňajú možnosti sledovania (na zistenie, ktoré adresy URL generujú formuláre a konverzie)..

Pre viac možností, zvážte Gator Forms Pro ktorý ponúka tonu viac stavebných prvkov. Patria sem ďalšie polia formulárov (telefón, výberový zoznam, začiarkavacie políčko, prepínače, kalendár / výber dátumu a ďalšie), štítky vloženého poľa, možnosti odovzdania súboru, kontakt na odkaz na ponuku, systém predaja lístkov a ďalšie.

2. HappyForms (zadarmo)

Doplnok HappyForms zdarma WordPress

HappyForms je výkonný a bezplatný doplnok na tvorbu formulárov pre WordPress. Doplnok používa známe rozhranie prispôsobovača, takže si každý môže ľahko vytvoriť vlastný kontakt, stretnutie, spätnú väzbu alebo iný formulár bez toho, aby musel zistiť HTML.

Jednoducho nainštalujte doplnok, pomenujte svoj formulár, vyberte prvky, ktoré chcete vo formulári (napríklad odkazy, krátky a dlhý text, e-mailová adresa, telefónne číslo, prepínače, začiarkavacie políčka, adresy URL a ďalšie), pridajte text držiteľa miesta, nastavte šírku a dokonca aj požadované polia. Nezabudnite uviesť svoj e-mail (pre odpovede) a použite možnosti štýlu formulára pre vlastné farby a písma. Keď ste hotoví, pri vytváraní príspevkov jednoducho uložte formulár a vložte ho pomocou vstavaného nástroja na vkladanie formulárov alebo pomocou vlastného miniaplikácie pridajte formuláre na bočné panely. Je to jeden z najrýchlejších spôsobov, ako pridať formuláre na ľubovoľné stránky WordPress.

3. FluentForms

FluentForm - Najlepšie Plug and Builder Builder Plugin pre WordPress

Ak ste hľadali ľahko použiteľný, drag & drop, tvorca formulárov kompatibilný s GDPR, potom je FluentForm pre vás ideálny! Tento výkonný doplnok kontaktných formulárov obsahuje funkcie pre podmienenú logiku, opakovane použiteľné šablóny, Google recaptcha, odosielanie formulárov Ajax, potvrdzujúcu správu (alebo presmerovanie) a dokonca aj časové obmedzenia. FluentForm tiež ponúka integráciu pre množstvo služieb vrátane zoznamov bulletinov MailChimp a upozornení Slack.

A všetky tieto funkcie sú iba v bezplatnej verzii! Pre pridanú integráciu Zapier, iContact, Monitorovanie kampaní, ActiveCampaign a Podmienené CRM, ako aj prémiové podmienené osobné e-maily, akčné háky, kroky krokov, ľahko použiteľné krátke kódy a ešte spravodlivejšie upgrade na Pro.

4. ARForms

ARForms

Info & DownloadView The Demo

ARForms je ďalší tvorca formulárov plný funkcií. Tento prémiový doplnok ponúka ľahko použiteľný live editor, takže môžete vidieť svoj formulár pri jeho vytváraní. A s viac ako 25+ prvkami formulára na výber je veľmi užitočné vedieť, čo robíte! Medzi ďalšie funkcie formulára patria štýly formulárov, šablóny formulárov, popisy nástrojov, veľkosť stĺpcov s možnosťou zmeny veľkosti, vloženie médií, podmienená logika, matematická logika a ďalšie. K dispozícii je tiež vstavaná analytika na zistenie výkonnosti vašich formulárov. Pozrite si všetky výkonné možnosti doplnkov v našej recenzii ARForms.

5. Kontaktný formulár 7 (zadarmo)

Kontaktný formulár 7 - doplnok

Kontaktný formulár 7 je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre kontaktné formuláre, ktorý je k dispozícii pre svoju jednoduchosť.

Predvolený formulár je pre väčšinu ľudí viac ako dostatočný, ale môžete tiež vytvárať a spravovať ďalšie formuláre. Každý formulár a jeho e-mailové upozornenia sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou jednoduchého označenia. Funkcie ako odovzdanie Ajaxu, CAPTCHA a filtrovanie spamu pomáhajú vylepšiť tento doplnok. K dispozícii je tiež veľa rozšírení, ktoré pridávajú ešte viac funkcií.

Navyše, ak potrebujete pomoc s tým, ako začať s kontaktným formulárom 7, jednoducho si pozrite našu príručku. Prechádzame každým krokom, aby ste mohli rýchlo zostaviť svoje formuláre.

6. Jetpack Forms (zadarmo)

Doplnok JetPack

Jetpack nie je samostatný doplnok kontaktných formulárov, ale kolekcia doplnkov od Automattic, ktoré poskytujú funkčnosť WordPress.com webovým stránkam WordPress, ktoré hosťujú sami. Je široko používaný pre mnoho funkcií, ktoré obsahuje, a kontaktné formuláre sa dobre integrujú s inými doplnkami, ako je napríklad Akismet.

Vďaka funkcii kontaktného formulára Jetpack môžete pridať formulár na ľubovoľný príspevok alebo stránku z editora príspevkov a prispôsobiť ho pomocou zabudovaného nástroja na tvorbu formulárov..

7. WPForms Form Builder Lite (zadarmo)

Doplnok WPForms WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

WPForms je výkonný tvorca drag and drop formulárov pre WordPress. Tento doplnok uľahčuje vytváranie formulárov. Stačí si vybrať časti formulára, ktoré chcete zahrnúť, a potom ich pretiahnuť na miesto. Navyše sú tu zahrnuté preddefinované šablóny, pomocou ktorých môžete začať. Aj keď je vstavaných veľa možností (textové polia, prepínače, nahrávanie súborov atď.), Môžete kedykoľvek pridať ďalšie funkcie svojich formulárov pomocou HTML alebo prispôsobeného CSS. Viac informácií o WPForms nájdete na ich webových stránkach.

8. Gravitačné formy

Gravity Forms Plugin

Info & DownloadView The Demo

Gravity Forms je veľmi obľúbený tvorca prémiových formulárov, ktorý umožňuje pokročilé funkcie formulárov.

Od 59 USD poskytuje okrem iného funkcie na vytváranie a presúvanie formulárov, viacstránkové formuláre a podmienenú logiku. Medzi vyššie úrovne licencií patria doplnky pre integráciu e-mailového marketingu, platby a automatizácia.

Gravity Forms ide nad rámec jednoduchých formulárov až po funkčnosť prispôsobenú aplikáciám. Je to celkom milé.

9. Formáty Ninja (zadarmo a profesionálne)

Plugin Ninja Forms

Info & DownloadView The Demo

Ninja Forms je flexibilný modul na vytváranie formulárov drag & drop pre WordPress. Počet polí, e-mailov, akcií alebo podaní nie je obmedzený. Vytvorte si vlastné kontaktné formuláre a skôr ako profesionál! Môžete tiež uložiť polia a ich nastavenia na opätovné použitie v iných formách a importovať a exportovať formuláre aj polia. K dispozícii sú štyri možnosti nevyžiadanej pošty, ktoré vás ochránia pred nepríjemnými podaniami.

Skvelou vlastnosťou Ninja Forms sú všetky skvelé vlastnosti. Doplnok bol vytvorený s čistým a minimálnym dizajnom, takže vaše formuláre vyzerajú skvele s akoukoľvek témou WordPress. Alebo môžete vylepšiť štýl pomocou vlastného CSS. Ninja Forms tiež obsahuje množstvo vlastných polí, opakovane použiteľných polí, voliteľnú AJAX, podporu proti spamu a ďalšie.

Vývojári milujú formuláre Ninja. Doplnok načíta JavaScript iba na tých stránkach, kde je to potrebné, vďaka čomu je aplikácia Ninja Forms rýchla a ľahká, takže nespomalí váš web. Z pohľadu vývojára je Ninja Forms ľahko prispôsobiteľný a rozšíriteľný. Funkcie, akčné háčiky a filtre sa môžu použiť na pridanie ďalších možností, ak ich potrebujete.

Čo ak teda potrebujete integráciu spravodajcu? Alebo zaistiť bezpečnosť? Alebo analytika používateľov? Získajte doplnok. Existujú tony prémiových doplnkov pre formuláre Ninja vrátane MailChimp, FreshBooks, Pushover, Stripe, Capsule CRM atď..

10. Formable Forms (Free & Pro)

Formableable Forms - Form Builder pre WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Vytvárajte a prispôsobujte formuláre WordPress rýchlym a jednoduchým spôsobom pomocou jednoduchého rozhrania drag-and-drop Formidable Forms (a vizuálneho štýlu formulárov vo verzii 2.0). Vstavaná ochrana proti spamu a prispôsobené HTML a CSS robia z tohto formulára výkonnú možnosť.

Verzia Pro (začínajúca na 49 USD) pridáva ďalšie typy polí a profesionálne funkcie, ako sú výpočty v teréne, podmienená logika a zobrazovanie údajov prostredníctvom grafov. Staršie sťažnosti týkajúce sa nedostatočnej funkčnosti boli vyriešené ich nedávnymi aktualizáciami, takže sa môžete cítiť pohodlne aj pri bezplatnej verzii.

11. Tvorca vizuálnych formulárov (zadarmo)

Tvorca vizuálnych formulárov

Program Visual Form Builder veľmi ľahko vytvára plne funkčné kontaktné formuláre v priebehu niekoľkých minút bez kódu. Polia je možné pridávať jediným kliknutím a nástroj na vytváranie drag and drop umožňuje rýchle preskupenie. Položky formulárov sa automaticky ukladajú a môžu sa exportovať do súboru CSV. Vďaka vlastným CSS a viacerým možnostiam rozloženia môžete prispôsobiť formuláre tak, aby sa zhodovali s vašimi stránkami. Pro verzia je k dispozícii pre rozšírené funkcie, ako je nahrávanie viacerých súborov a návrhár e-mailov, ale pre väčšinu používateľov je práca zadarmo skvelá.

12. WeForms (zadarmo)

Doplnok pre kontaktný formulár weForms pre WordPress

Zjednodušene povedané: weForms je viac ako jednoduchý doplnok pre kontaktný formulár. Je to ľahký a rýchly tvorca formulárov, pomocou ktorého môžete vytvoriť akýkoľvek typ formulára, ktorý chcete – profesionálny a prispôsobený.

weForms je navrhnutý s ohľadom na priemerného používateľa, takže je to vec bez potu pre každého bez znalosti kódovania alebo technickej dôvtipnosti. Minimalistický dizajn je dodávaný s intuitívnym rozhraním, vďaka ktorému je weForms mimoriadne užívateľsky príjemný. Funkcia živého náhľadu tiež výrazne zvyšuje jeho vstavanú funkciu drag and drop. Ako bude váš formulár vyzerať po jeho zverejnení – môžete si ho pozrieť v reálnom čase!

S predinštalovanými vopred pripravenými šablónami a návrhmi konkrétnych formulárov weForms môžete začať iba niekoľkými kliknutiami. Nezabudnite však na flexibilitu, ktorú ponúka. Použite kód CSS na bezproblémové prispôsobenie návrhu formulára. Sloboda vytvárať štandardné formuláre pre vaše webové stránky a podnikanie je všetko vaše.

Vyzerá tiež skvele na akúkoľvek tému WordPress. Čerešnička na torte: weForms prichádza so zabudovaným doplnkom na odosielanie príspevkov do frontendu pre WordPress, Frontend užívateľa WP. S weForms získate kompletný balík pre všetky vaše potreby frontendu!

Vďaka funkcii reCaptcha udržujte svoje príspevky ekologické a bez spamerov. Inteligentne a efektívne sa prispôsobte správaniu používateľov pomocou funkcie podmienenej logiky weForms. Alebo pomocou funkcie viacerých krokov vytvorte segmentované zdĺhavé formuláre, ktoré vaši používatelia ľahko sledujú. Môžete si vybrať z viac ako 23 typov polí!

13. QuForm

Logo doplnku QuForm

Info & DownloadView The Demo

Quform je doplnok pre tvorcov prémiových formulárov (29 USD), ktorý vám umožňuje vytvárať jednoduché a zložité formuláre pomocou nástroja na tvorbu jedným kliknutím a drag-and-drop..

Má jedinečný systém tematických formulárov, takže môžete použiť zahrnuté témy, vytvoriť si svoj vlastný alebo importovať iné návrhy motívov. Spolu s veľkým počtom možností rozloženia môžete úplne prispôsobiť vzhľad a dojem svojich formulárov.

14. Tvorca formulárov remesiel (zadarmo)

FormCraft - Tvorca formulárov pre WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Form Craft Form Builder je drag-and-drop tvorca formulárov pre vytváranie a vkladanie formulárov a sledovanie podaní.

Tvorca formulárov WYSIWYG je rýchly, ľahký a vytvára štýlové responzívne formuláre. Šablóny formulárov je možné exportovať a importovať, čo vám umožní zdieľať vlastné formuláre. Prémiová verzia (ďalej v texte) pridáva ešte viac funkcií .

15. Form Craft Builder Pro

Form Craft Builder Pro

Info & DownloadView The Demo

FormCraft je ľahko použiteľný doplnok WordPress pre vývojárov formulárov, ktorý zjednodušuje vytváranie vlastných formulárov bez toho, aby ste museli písať jeden útržok kódu. Tento doplnok je ideálny na vytváranie kontaktných formulárov, podporných formulárov, formulárov na kontrolu zákazníkov, kvízov, automaticky otváraných okien a čokoľvek iného, ​​o čom sa môžete snívať.

Formuláre sú skvelým spôsobom, ako zbierať informácie a údaje od vašich čitateľov alebo zákazníkov, ale vytvorenie témy od nuly môže byť náročné. Nemajte strach – FormCraft uľahčuje vytváranie vlastných formulárov v priebehu niekoľkých minút. Tento úžasný doplnok WordPress obsahuje jednoduchý nástroj na vytváranie formulárov drag and drop s 20+ poľami, pomocou ktorého môžete pridávať hodnotenia, jazdce, výbery času, skryté polia, odovzdávanie súborov a ďalšie.

Ďalšou skvelou vlastnosťou FormCraftu je zabudovaný informačný panel na podávanie správ. Môžete vidieť, koľko zobrazení nazbierali vaše formuláre, koľko prijatých príspevkov a váš celkový konverzný pomer. Navyše si môžete prezerať svoje štatistiky na základe jednotlivých formulárov alebo celkovo všetkých svojich formulárov. Je to skvelý spôsob, ako zistiť, ktoré formy sa prevádzajú!

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí podmienená logika, manažér zadania dashboardov, doplnky zoznamov e-mailov (MailChimp, Monitor kampaní, AWeber a GetResponse), 3 umiestnenia formulárov (vyskakovacie okná, prelety a lepkavé) a veľa možností stylingu na vytvorenie krásneho formulára. ktoré sa zhodujú s vašimi webovými stránkami. Pozrite si ďalšie funkcie doplnku FormCraft nižšie!

16. Jednoduchý základný kontaktný formulár (zadarmo)

Jednoduchý základný kontaktný formulár

Jednoduchý základný kontaktný formulár je doplnok pre kontaktné formuláre, ktorý sa ľahko nastavuje a prispôsobuje.

Napriek svojej minimálnej prezentácii je veľmi flexibilný. Na zobrazenie formulára môžete použiť skratky alebo značky šablón. Má zabudovanú ochranu proti spamu prostredníctvom CAPTCHA a brány firewall, e-mailových upozornení v jednoduchom texte a je plne prispôsobiteľný na stránke Nastavenia alebo pomocou vlastného CSS.

17. KapitánForm (zadarmo)

Tvorca formulárov kapitána

Ak hľadáte tvorcu formulárov, ktorý je rýchly a ľahko použiteľný, CaptainForm prichádza s priateľským rozhraním drag and drop, ktoré vám pomôže vytvoriť skvelé formuláre v priebehu niekoľkých minút..

S CaptainFormom je možné zostaviť akýkoľvek typ formulárov, ako napríklad: objednávkové formuláre, registračné formuláre, formuláre žiadostí, formuláre žiadostí, menovacie formuláre, kontaktné formuláre, platobné formuláre, žiadosti o cenovú ponuku, podporné formuláre, predplatné bulletinov, prieskumy, kvízy, predložené používateľmi príspevky a mnoho ďalších.

Doplnok je integrovaný s mnohými platobnými procesormi a aplikáciami: Mailchimp, Active Campaign, FreshBooks, WordPress Users, WordPress Posts, Marketo, Zoho, Webhooks, Presný cieľ, Disk Google atď. Pokiaľ ide o platobné procesory, nájdete PayPal, PayPal. Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay a ďalšie.

Pokiaľ ide o funkcie, CaptainForm ponúka širokú škálu funkcií: dostávať e-mailové upozornenia zakaždým, keď je formulár odoslaný, poslať kópiu vyplneného formulára alebo vlastné automatické odpovede používateľom, exportovať údaje do EXCEL, CSV alebo PDF, umožňujú používateľom ukladať ich postup Neskôr môžete dostávať upozornenia SMS, generovať správy, publikovať formuláre ako kontextové okná, vo vnútri miniaplikácií, na stránkach, v príspevkoch alebo ako volania funkcií. Pri každom pláne služieb získate aj vynikajúcu zákaznícku podporu.

18. Pokročilé formuláre

Rozšírené formuláre ACF Plugin

Advanced Forms je výkonný tvorca formulárov, ktorý využíva flexibilitu rozšírených vlastných polí. Poskytuje vám prístup k celej sade typov polí poskytovaných ACF, ako sú opakovače, zberače dátumu a galérie, ako aj tie, ktoré poskytujú doplnky tretích strán. Táto robustná základňa robí z pokročilých formulárov dokonalého tvorcu formulárov, či už vytvárate jednoduchý kontaktný formulár, alebo upravujete užívateľský zážitok. Minimálne množstvo poskytovaného štýlu uľahčuje integráciu vašich formulárov do akejkoľvek témy.

Doplnok je dodávaný s jednoduchým rozhraním na definovanie e-mailov odosielaných vašim správcom alebo na adresy poskytnuté prostredníctvom formulára. Má tiež voliteľnú schopnosť automaticky ukladať odoslané formuláre do záznamu. Potom sa môžete neskôr vrátiť a získať k nim prístup cez WordPress. Na vrchole týchto formulárov je možné ľahko obmedziť konkrétny rozvrh, iba prihlásení používatelia alebo povoliť iba určitý počet podaní..

Rozšírené formuláre boli vyvinuté s ohľadom na vývojárov a poskytujú širokú škálu funkcií a háčikov, vďaka ktorým je vytváranie vlastných formulárov hračkou. Len s trochou kódu môžete vytvárať formuláre, ktoré generujú príspevky, upravujú užívateľské profily, registrujú ľudí na udalosti alebo čokoľvek, čo môže urobiť front-end formulár. Pri rozširovaní doplnku sa rozsiahla dokumentácia neustále aktualizuje a obsahuje príručky pre bežné prípady použitia, ako aj odkazy na funkcie, akcie a filtre..

19. BuddyForms

BuddyForms WordPress a BuddyPress Form Builder

BuddyForms je doplnok na tvorbu formulárov pre WordPress a BuddyPress. Automatizuje a podporuje celý proces tvorby obsahu v komunite, sieti alebo používateľom. Po nainštalovaní doplnku ušetríte veľa času na vývoj zákazníkov a získate plnú kontrolu nad obsahom zadaným používateľom.

Cieľom BuddyForms je poskytnúť jednoduché nastavenie a užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré umožní komukoľvek vybudovať kontaktné a pokročilé formuláre v priebehu niekoľkých minút. Všetko bez potreby znalosti kódovania. Umožňuje tiež komukoľvek interagovať, zapojiť sa a písať obsah pre web priamo z rozhrania bez toho, aby sa musel učiť WordPress alebo BuddyPress.

BuddyForms obsahuje aj funkciu moderovania frontov, ktorá udržuje pôvodný príspevok v priamom prenose, zatiaľ čo úpravy čakajú na preskúmanie správcom. To umožňuje správcom, ktorí vytvárajú skvelý pracovný postup a majú úplnú kontrolu nad odoslaným a zverejneným obsahom na svojich webových stránkach.

S doplnkami, ktoré so sebou prináša BuddyForms, je možné ho rozšíriť o ďalšie doplnky, ako sú WooCommerce, BuddyPress, ACF, Ultimate Member a mnoho ďalších.!

20. eForm Builder

eForm - Tvorca formulárov WordPress

Info & DownloadView The Demo

Nástroj eForm Builder je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám určite uľahčí vytváranie formulárov a dotazníkov pre váš web..

Vytváranie formulárov môže byť únavné, najmä ak ste novým doplnkom, ktorý používate. Vďaka nástroju na vytváranie formulárov eForm Builder WordPress Plugin nemohlo byť ľahšie vďaka vstavanému tvorcovi formulárov drag & drop. Stačí vybrať prvky a kontajnery, ktoré chcete pridať do formulára, a vložiť ich na svoje miesto. Nevyžadujú sa žiadne zručnosti v oblasti kódovania. eForm Builder obsahuje aj 25 rôznych tém. Musíte si len vybrať farbu pleti, ktorá sa najviac zhoduje s vašimi stránkami (ale vždy ju môžete vyladiť trochou CSS).

Ďalšou vynikajúcou funkciou sú vstavané možnosti prehľadov. Používatelia vyplnia vaše formuláre, prieskumy a kvízy, ktoré môžete spustiť podrobné správy priamo z administračného panela WordPress. Pozrite si výsledky dotazníka pomocou možností pre koláčové grafy, stĺpcové grafy, stĺpcové grafy alebo tabuľkové údaje. Navyše s programom eForm Builder je tu tiež možnosť prijímať e-maily, keď sa odosielajú nové formuláre, takže môžete mať prehľad o svojich výsledkoch.

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí správa používateľov, podpora multimediálnych súborov (takže môžete do svojich formulárov pridávať obrázky, prezentácie a ďalšie), skladacie kontajnery, podporu podmienenej logiky, úplne pripravený sietnicový dizajn, vlastné presmerovania a všetko ostatné uvedené nižšie. eForm Builder je vynikajúci tvorca formulárov, ktorý by ste určite mali zvážiť pre svoju ďalšiu webovú stránku alebo projekt WordPress.

Uzatváranie najlepších kontaktných formulárov pre program WordPress

Ľahko použiteľný kontaktný formulár vám pomôže spojiť sa s návštevníkmi vašich webových stránok. Musíte však byť schopní ľahko spravovať formulár a jeho podania.

Vo vyššie uvedenom zozname sme zdieľali širokú škálu doplnkov pre kontaktné formuláre, ktoré vyhovujú rôznym scenárom. Mali by ste byť schopní nájsť doplnok kontaktného formulára, ktorý vyhovuje vašim potrebám, takže ak ho nemáte, vložte dnes na svoje stránky formulár, aby ste mohli počuť od svojich návštevníkov.!

Používate na svojom webe niektorý z týchto doplnkov pre kontaktné formuláre? Radi by sme sa dozvedeli vaše skúsenosti s vyššie uvedenými pluginmi kontaktného formulára, takže sa podeľte o komentáre uvedené nižšie! Vieme, že existuje aj mnoho ďalších doplnkov, na ktoré sme sa tiež nezaoberali. Dajte nám vedieť, ak si myslíte, že sme zmeškali.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me