20 veľkých správcovských doplnkov WordPress

Vy a ja sme v posledných dňoch preskúmali množstvo užitočných doplnkov WordPress. Myslím, že naše pokračujúce dobrodružstvo s doplnkami WordPress už odhalilo naše výbery pre sociálne médiá, BuddyPress, členstvá a ďalšie.

To je viac ako 100 doplnkov! Nikdy sme však nepreskúmali doplnky správcu WordPress. Nestará sa nikto o backend? Uvidíte, že väčšina doplnkov WordPress, ktoré sme preskúmali vo vyššie uvedených prepojených príspevkoch, má toľko spoločné s frontendom. Doplnky, ktoré dnes preskúmame, vám okrem iného pomôžu prevziať administrátorské povinnosti podľa WordPress.

Ste vývojár WordPress? Zostaňte naladení. Ste správca blogu WordPress? Zostaňte naladení rovnako. Tešíte sa na prispôsobenie vašej administratívnej oblasti WordPress? Tiež sme vás kryli. �� Pokúste sa vyhľadať náš zoznam najlepších bezplatných doplnkov Admin WordPress (kliknutím na obrázky si ich môžete stiahnuť). Na konci si užite čítanie a podeľte sa o svoje obľúbené komentáre!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Admin Menu Editor WordPress Plugin

Admin Menu Editor WordPress Plugin

Chcete prispôsobiť položky ponuky správcu? Chcete do svojich správcovských ponúk pridať vlastné položky ponuky? Editor ponuky Správca vám poskytuje všetku silu, ktorú potrebujete na vytvorenie jedinečnej ponuky správcu. Viete, niečo, čo budete milovať. S týmto doplnkom môžete urobiť toľko. Napríklad môžete upravovať názvy ponúk, meniť ikony ponuky a nastavovať prístupové práva, ľahko presúvať položky, ľahko vytvárať podponuky, skryť celú ponuku (alebo jednotlivé položky ponuky) a vytvárať vlastné položky ponuky, ktoré odkazujú na externé odkazy..

Dokonca môžete obnoviť všetky svoje predvolené ponuky kliknutím na tlačidlo pri možnosti, že si niečo pokazíte. Aby sme to zhrnuli, doplnok je spojený s ľahkou inštaláciou a použitím. Čo je viac? Môžete si vybrať medzi bezplatnou a profesionálnou verziou. Je zrejmé, že posledná uvedená prichádza s ďalšími funkciami.

Správca stĺpcov Codepress WordPress Plugin

Editor stĺpcov WordPress Plugin

Ak ste chceli transformovať svoje obrazovky správcu WordPress, stĺpce správcov programu Codepress sú doplnkom, na ktorý ste čakali. Kombinované úsilie Codepress, Tobias Schutter, David Mosterd a Jesper van Engelen, Admin Columns prichádza s viac ako deväťdesiatimi (90) vlastnými stĺpcami, ako aj so schopnosťou ľahko vylepšiť správcovský panel svojich klientov, s možnosťami pre usporiadanie stĺpcov a upraviteľných stĺpcov, aby sa uľahčila vaša práca, možnosť importovať a exportovať funkčnosť, ľahkú integráciu s inými zásuvnými modulmi, vlastné polia pre všetky vaše vlastné potreby (pozrite sa, dobre sa o ne staráte) a úplnú dokumentáciu. Pridajte do svojej oblasti správcu život (a toľko pomôcok) pomocou správcovských stĺpcov Codepress.

Doplnok WordPress pre optimalizáciu WP

WP Optimize WordPress Plugin

Je váš web WordPress pomalší ako obvykle? Hádajte čo, vaša databáza by mohla byť problémom. Tak či onak, nevyžiadaná stránka vždy nájde cestu do vašej databázy WordPress. To môže viesť k zdĺhavej webovej stránke a spôsobiť niekoľko chýb WordPress. Čo robiť? Z času na čas musíte svoju databázu WordPress optimalizovať. Optimalizácia databázy môže byť zároveň náročnou úlohou, ak neviete o PhpMyAdmin prvú vec.

Zadajte WP-Optimize a deň (spolu s vašou databázou) sa uloží. Tento špeciálny doplnok má viac ako jeden (1) milión stiahnutí, pôsobivé hodnotenie 4,6 / 5,0 a pomôže vám automaticky optimalizovať databázu WordPress. Program WP-Optimize zbaví vašu databázu zastaraných príspevkov, spamu a trashed komentárov, spätných sledovaní a pingbackov. Viac funkcií nájdete na stránke doplnku na stránke WordPress.org.

Rýchly doplnok Word / Word pre presmerovanie strán / príspevkov

Rýchly doplnok Word / Word pre presmerovanie strán / príspevkov

Vďaka vynikajúcemu hodnoteniu 4,7 / 5,0 a viac ako 550 000 stiahnutí umožňuje doplnok Quick Page / Post Redirect Plugin jednoduché presmerovanie. Hľadáte používateľov ľahko presmerovať na iné stránky? Nasledujúce funkcie ukážu, prečo je doplnok pre presmerovanie potrebný na rýchle presmerovanie strán / príspevkov. Stručné informácie zahŕňajú globálne možnosti hromadného prispôsobovania presmerovacích odkazov, aktuálnu kompatibilitu verzií WordPress, integráciu vlastných typov príspevkov (a iných doplnkov), možnosť presmerovania používateľov do nového alebo rovnakého okna, možnosť pridať atribút rel = „nofollow“ na odkazy, presmerovať chybové stránky 404 a ďalšie. Pomocou doplnku Quick Page / Post Redirect môžete presmerovať na ďalšiu úroveň.

Správca doplnku WordPress

Správca doplnku WordPress

Nemôžete (alebo nebude) spravovať svoje databázy MySQL manuálne? Doplnok Adminer poskytuje všetku silu, ktorú potrebujete na správu databáz WordPress zo známejšej oblasti administrácie WordPress. Aké je to skvelé?

Môžete robiť čokoľvek od prehľadávania tabuliek až po spúšťanie dotazov SQL a vykonávanie optimalizácie databázy. Je to naozaj základné a budete sa baviť, ak sa chcete dostať do svojich databáz. Správca je kompatibilný s programami WordPress 3.9.1 a WordPress Multisite, takže si myslím, že ste dobre pokrytí. Má viac ako 100 000 stiahnutí a jasné hodnotenie 4,8 / 5,0.

Ladenie objektov WordPress Plugin

Ladenie odmietne doplnok WordPress

Ahoj, vývojár WordPress! Hľadáte analyzovať chyby a lepšie porozumieť tomu, ako sa vyvíjať pomocou WordPress? Ak ste povedali áno, Debug Objects je presne to, čo potrebujete. Tento doplnok, ktorý sa ľahko inštaluje a používa, má hodnotenie 4,9 / 5,0 a poskytuje veľké množstvo informácií, ako sú využitie pamäte, operačný systém, verzia WordPress, doba načítania stránky, informácie o dopyte, informácie o vyrovnávacej pamäti, informácie o cronoch, FTP a SSH, definície súborov cookie, krátke kódy a omnoho viac. Debug Objects, vyvinutý spoločnosťou Frank and Inpsyde GmbH, je skvelým doplnkom pre každého vývojára WordPress.

Doplnok WordPress WP Super Edit

Doplnok WordPress WP Super Edit

Žiadate vždy viac funkcií od svojho vizuálneho editora wysiwyg? Prajete si vždy, aby boli dostupné určité funkcie? Nebolo by to pre vaše dobrodružstvo v blogovaní zábavné? Už vás nebaví čakať na plugin, ktorý by toto želanie splnil? Čakanie skončilo! Program WP Super Edit pridáva do vášho vizuálneho editora vlastné doplnky a tlačidlá TinyMCE, vďaka čomu získate viac funkcií na oživenie obsahu. Medzi hlavné vlastnosti tohto doplnku patrí užívateľsky prívetivé užívateľské rozhranie drag and drop, prístup k vstavaným možnostiam WordPress, ďalšie doplnky a tlačidlá TinyMCE, jednoduchá inštalácia a možnosti konfigurácie. WP Super Edit má hodnotenie 4,0 / 5,0 a viac ako 250 000 stiahnutí.

Ohlasy od Aihrus WordPress Plugin

Ohlasy od Aihus WordPress Plugin

Pridanie posudkov na vaše stránky je skvelý spôsob, ako budovať dôveru zákazníkov v vašu online značku. Posudky Aihrus sú skvelým doplnkom, ktorý vám pomôže posúvať text, obrázky alebo videá a vytvárať rotujúce posudky, zmiešaný obsah snímky, zobrazovať posudky náhodne, pridávať do posudkov náhodne vyblednuté a iné prechody, filtrovať obsah podľa kategórií, id alebo značky ad more more. S pôsobivým hodnotením 4,4 / 5,0 a viac ako 450 000 stiahnutí je referencia Aihrus najlepšie známa pre nasledujúce funkcie: API na prispôsobenie posudkov, priateľské rozhranie, štýl CSS, krátke kódy, widgety a vlastné polia na pridanie názvu, e-mailov, polohy, spoločnosť atď.

Účastnícka databáza WordPress Plugin

Účastnícka databáza WordPress Plugin

Ak plánujete spustiť členskú stránku WordPress alebo ak ju už máte, musíte mať prostriedky na vytváranie a udržiavanie databázy členov. To znamená, že plugin účastníckej databázy. Tento doplnok vám umožní zadávať záznamy jednotlivo, nahrávať záznamy zo súboru CSV alebo nechať členov vytvárať záznamy samostatne. Tento doplnok je plne prispôsobiteľný, umožňuje vám vytvárať viac formulárov na zhromažďovanie záznamov, obsahuje úžasné funkcie krátkeho kódu, presmerovanie formulárov po vyplnení, podporuje e-mailové upozornenia a ďalšie. Databáza účastníkov má hodnotenie 5,0 / 5,0 (najvyššie, aké sme doteraz videli) a takmer 100 000 stiahnutí.

Doplnok AJAX Live Spell Checker WordPress

Doplnok Ajax Live Spell Checker WordPress

Chyby pravopisu? Nechceme to teraz? Jedná sa o jednoduchý, ale výkonný doplnok vytvorený spoločnosťou Lab4Games (Kepo-ing Zz85). Ajax Spell Checker vám umožní zachytiť pravopisné chyby za behu. Inštalácia a používanie sa ľahko integruje Pravopis Google od spoločnosti Chris Meller a Pravopis Gassison Locke služby.

Firestats (+ grafy), doplnok WordPress

Doplnok FireStats WordPress

Posadnutí štatistikami a metrikami premávky? Chcete úplne porozumieť svojej premávke bez toho, aby ste opustili hlavný panel správcu WordPress? Firestats je iba správcovský doplnok WordPress, ktorý potrebujete Firestats vám ponúka veľa informácií o vašej premávke. Po inštalácii vám doplnok umožní rozdeliť vašu komunikáciu a uvidí to, medzi inými, napríklad IP adresu používateľa, krajinu pobytu, operačný systém a typ prehliadača. Firestats Charts (samotný doplnok, ale môžete ho nazvať doplnkom WordPress), sa pridá podrobne Firestats Grafy, poskytuje vám spoľahlivé grafické znázornenie vašej prevádzky.

Doplnok WordPress Mobile Pack Doplnok WordPress

Doplnok WordPress Mobile Pack Doplnok WordPress

Nevytvárajte iba responzívny web WordPress, ktorý vyzerá skvele na mobilných zariadeniach, nevytvárajte mobilnú aplikáciu pomocou balíka WordPress Mobile Pack a poskytnite svojim mobilným návštevníkom bohatší používateľský zážitok (UX). Tento balík WordPress Mobile Pack s takmer 600 súbormi na stiahnutie a nadpriemerným hodnotením 3,8 / 5,0 je určený pre blogerov, obchodníkov s obsahom a vydavateľov, ktorí chcú získať mobilných čitateľov..

Doplnok funguje so zariadeniami Windows Phone 8, iPhone a Android a je kompatibilný s hlavnými prehliadačmi. Okrem toho je balík WordPress Mobile Pack kompatibilný s najnovšou verziou programu WordPress 3.9.1 a prichádza s vynikajúcimi funkciami, ako sú responzívne rozhranie, možnosti tematiky, synchronizácia príspevkov a komentárov a analytika medzi mnohými ďalšími prispôsobiteľnými funkciami..

Doplnok na kontrolu prerušeného spojenia WordPress

Doplnok na kontrolu prerušeného spojenia WordPress

Ľudia a roboti Google nemajú radi, keď ich odošlete na 404 chybových stránok. Ak ste to nevedeli, prerušené odkazy môžu váš SEO SEO značne poškodiť, keď odošlú potenciálnych zákazníkov preč. Ako sa teda zbavíte nefunkčných odkazov? Najprv musíte nájsť prerušené odkazy. Tu prichádza doplnok Kontrola poškodených odkazov. Tento doplnok monitoruje váš blog na prerušené odkazy a okamžite vás upozorní, že sa jeden nájde..

Kontrola nefunkčných odkazov ponúka jednoduché úpravy, automatické úpravy odkazov zo stránky doplnku, sledovanie odkazov na celom webe, pridanie atribútov rel = “nofollow” k nefunkčným odkazom, ktoré odrádzajú roboty vyhľadávacích nástrojov, filtrovateľné odkazy atď. Doplnok má pôsobivé hodnotenie stiahnutí 4,1 / 5,0 a viac ako 2,5 milióna (milión) (Okrem: Ak chcete odľahčiť načítanie stránky, môžete skontrolovať nefunkčné odkazy pomocou služby online, ako je napríklad Kontrola odkazov W3C namiesto inštalácie doplnku).

Doplnok Google Authenticator WordPress

Doplnok Google Authenticator WordPress

Ako sme videli v nedávnom príspevku, zabezpečenie WordPress je vážny problém. Ak nemáte Vaultpress alebo podobnú službu, nikdy nenechávajte náhody týkajúce sa zabezpečenia vášho WordPress náhodou. Doplnok Google Authenticator vám ponúka dvojfaktorové overenie pre váš web WordPress. Celá operácia sa spustí v aplikácii Google Authenticator. Vďaka vynikajúcemu hodnoteniu 4,8 / 5,0 je Google Authenticator od Henrika Schacka doplnkom, ktorý potrebujete na zvýšenie bezpečnosti WordPress..

Vyhľadajte doplnok Regex WordPress

Hľadať Regex

Search Regex hrá jednu rolu a hrá ju dobre. Doplnok vám umožňuje vyhľadávať a nahrádzať akýkoľvek typ údaje na vašom webe. Hľadáte stránky alebo príspevky? Kategórie, značky alebo komentáre? Môžete nájsť a nahradiť všetko, čo chcete, kliknutím na tlačidlo. Účelom tohto doplnku je uľahčiť migráciu webových stránok. Pamätáte si, aké ťažké môže byť nájdenie súborov po premiestnení vašich stránok? Search Regex od John Godley pracuje automaticky a má atraktívne hodnotenie 4,7 / 5,0.

Doplnok AdRotate WordPress

Adrotate doplnok WordPress

Pracujete s mnohými reklamami? Možno vlastníte (alebo prevádzkujete) viac ako niekoľko stránok, ktoré prichádzajú s viac ako niekoľkými reklamami? Ako spravujete reklamy? Ako si udržiavať zdravý stav? Vybrali ste AdRotate. S počtom stiahnutí viac ako 770 000 a hodnotením 3,8 / 5,0 vám AdRotate umožňuje ľahko pridávať a spravovať reklamy. Veci na základnej úrovni; spravujete reklamy z centrálneho panela, ktorý vám ponúka veľa možností. S týmto doplnkom máte kontrolu nad svojimi reklamami. Autor Arnan de Gans je presvedčený, že AdRotate budete milovať. Zarábanie peňazí bude super ľahké, tvrdí Arnan.

Rámec možností opakovania

Rámec možností opakovania

Je to plugin. Nie, je to rámec. Podľa autorov: Redux je jednoduchý, plne rozšíriteľný a responzívny rámec možností pre témy a doplnky WordPress. Vďaka vynikajúcemu hodnoteniu 5,0 / 5,0, Redux Framework zďaleka zjednoduší vývoj WordPressu a vývoj doplnkov. Ponúka vám rozšíriteľný a zefektívnený rámec WordPress, s ktorým môžete pracovať (majú dokonca veľa prémiových rozšírení Redux). Tento doplnok vám pomôže preniknúť do terénu v súvislosti s vývojom témy a doplnkov WordPress. Pokúste sa vyhľadať niektoré zo snímok obrazovky, ktoré máme na serveri Themeforest, aby ste videli, koľko je možné s Reduxom.

Vložené komentáre WordPress Plugin

Vložené komentáre WordPress Plugin

Komentáre naznačujú, ako vaše cieľové publikum reaguje na vašu správu. Ako vlastník stránok WordPress by ste sa nikdy nemali vyhýbať komentárom. Namiesto toho by ste mali prispieť k diskusii a prinútiť čitateľov, aby sa cítili viac ako doma. Mali by ste sa tiež zaviazať nabádať čitateľov, aby zanechali komentáre pomocou doplnku, ako sú napríklad vložené komentáre. Čo robí tento šikovný kúsok kódu, je pridať „… váš systém komentárov na stranu odsekov, nadpisov a iných oddielov …“ vašich príspevkov. Inštalácia a prispôsobenie doplnku je pomerne jednoduchá a funguje tak, že na stranu vybranej sekcie pridá bublinu. Inline Comments vyvinul Kevin Weber a má hodnotenie 4,8 / 5,0.

Plávajúce doplnok pre správu WordPress

Plávajúce doplnok pre správu WordPress

Pri pohľade na to, ako sa svojim klientom páči viac priestoru v administračnej oblasti WordPress? Prinášame vám iba doplnok. Zoznámte sa s funkciou Float Admin Menu, super efektívnym doplnkom pre správu WordPress, ktorý premiestňuje vašu ponuku správ zľava na začiatok. Ponuku môžete kedykoľvek rozšíriť. Doplnok je plne responzívny, pracuje s WordPress 3.9.1 a má pôsobivé hodnotenie 5.0 / 5.0. Plával som svojim správcovským menu a miloval som ho. Funguje to po aktivácii.

Stiahnite si Monitor WordPress Plugin

20-pra-WordPress-admin-plugins-download-Monitor-wpexplorer

Poskytujete digitálne produkty na svojich webových stránkach? Chcete monitorovať svoju aktivitu sťahovania? Ak je to áno, doplnok Download Monitor vám pomôže pridávať a spravovať stiahnutia pomocou priateľského používateľského rozhrania (UI), pridávať súbory pri úprave príspevkov, zahrňovať odkazy na stiahnutie zrkadiel, sledovať počet sťahovaných súborov, obmedzovať a riadiť prístup k stiahnutiu a viac. Program Download Monitor bol stiahnutý viac ako 620 000 krát a má hodnotenie 3,9 / 5,0.

Nad tebou

Dúfajme, že ste našli niekoľko nových doplnkov, ktoré vám pomôžu s vašimi stránkami WordPress. Viete o akýchkoľvek doplnkoch správcu WordPress, ktoré by ste radi videli tu zahrnutých? Prosím, podeľte sa s nami v komentároch. Šťastný vývoj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me