24 najlepších motívov WordPress pre záhradníctvo a krajinárstvo

Letný čas je plný zelených trávnikov, sviežich ovocných stromov a zdravých trvaliek ukazujúcich ich farby. Ale buďme úprimní, väčšina domov s hviezdnou krajinářskou úpravou dizajn určite nevytvorila ani neudržovala. Najali profesionálov. Ako? Pravdepodobne prostredníctvom webovej stránky postavenej s jedným z najlepších záhradníckych tém WordPress, ktoré mohli nájsť.

Webové stránky sú kľúčové pre každú firmu a so zvyšujúcou sa popularitou webových stránok s odporúčaniami, ako je Yelp a zoznam Angie, potrebujete miesto, kam môžete poslať potenciálnych zákazníkov. Našťastie pre vás Program WordPress sa ľahko používa a pomocou neho môžete vytvoriť celý svoj web za jediný deň. Dnes sa s vami podelíme najlepšie záhradnícke a krajinárske motívy WordPress rovnako ako rýchly Sprievodca vytvorením webovej stránky v troch krokoch.

Na internete sú k dispozícii tisíce tém WordPress. Ale s toľkými možnosťami môže byť pri nastavovaní vašich webových stránok trochu ohromujúce. Preto sme prehľadali web a našli pre vás absolútne najlepšie záhradnícke témy WordPress.

V závislosti od vašich individuálnych obchodných potrieb môžete mať záujem pridať spôsob, ako pridať vlastné referencie, zahrnúť galériu vašich dokončených terénnych projektov alebo spôsob, ako zobraziť vaše aktuálne ponuky služieb alebo špeciálne ponuky. Snažili sme sa, aby sme zahrnuli širokú škálu tém s rôznymi funkciami. Nezabudnite preto listovať celým zoznamom a zistiť, ktoré možnosti sa vám zdajú vhodné. Takže bez toho, aby už čakali, nie sú v žiadnom konkrétnom poradí.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkový terénne úpravy WordPress Téma

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Demo na úpravu terénu Total WordPress je nádherným príkladom toho, čo môžete vytvoriť pomocou nástroja na tvorbu stránky Drag & Drop aplikácie Visual Composer, keď je kombinovaný s výkonnými možnosťami prispôsobenia témy Total WordPress. Odvážne rozmiestnenie po celej šírke, stránka s dômyselnými službami, osobný prehľad o sekcii a samozrejme ľahko použiteľný kontaktný formulár z neho robia skvelú voľbu pre akúkoľvek záhradnícku alebo záhradnícku spoločnosť..

2. Ekko

Ekko Záhradníctvo WordPress Téma s

Či už ponúkate týždennú údržbu alebo dizajn krajiny, s témou Ekko WordPress si určite budete môcť vytvoriť úžasný web. Jednoducho nainštalujte, začnite importovaným demo jedným kliknutím a pomocou nástroja na vytváranie stránok drag and drop vytvorte perfektný web. Všetky prvky sú prispôsobiteľné a téma ponúka možnosti pre bohatú typografiu, portfólio, blog, štýl hlavičky / päty, lepivú hlavičku, fotorámik a ďalšie. Navyše téma je kompatibilná s populárnymi doplnkami, ako sú WooCommerce, Kontaktný formulár 7, Gravity Forms, Ninja Forms, WPML a ďalšie.

3. Starostlivosť o záhradu

Záhradná starostlivosť WordPress Téma

GardenCar je téma záhradníctva a krajinného štýlu s vynikajúcimi funkciami, ako je responzívny dizajn, jazdec krásnej prémiovej revolúcie, tvorca stránok, kontaktný formulár a podpora WooCommerce. Je to len téma, ktorá vám pomôže začať s vašou záhradníckou činnosťou s online účasťou.

4. Záhradník

Gardener WordPress Téma

Téma Gardener WordPress bola vytvorená s ohľadom na služby týkajúce sa trávnikov, záhradných záhrad, záhradníctva, kvetinárstva, palivového dreva, ekológie a dokonca aj drevárskych spoločností. Vďaka množstvu možností rozloženia, podpore obrazu sietnice, podpore prekladu a ešte viac je to skvelá voľba.

5. GreensKeeper

GreensKeeper Záhradníctvo a krajinárstvo WordPress Téma

Táto téma WordPress pre záhradníctvo, terénne úpravy a malé firmy je úžasnou voľbou pre všetky podniky. Vďaka štylizovaným hlavičkám, možnostiam rozloženia stránky, voliteľným farebným možnostiam (s 12 preddefinovanými farebnými schémami), nástroju na tvorbu stránok a ohromujúcim galériám izotopov je GreensKeeper vynikajúcou možnosťou.

6. Ecomanic

Ecomanic Záhradníctvo, starostlivosť o trávnik a terénne úpravy WordPress Téma

Ekonomický bol navrhnutý s ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu stránok, responzívnymi jazdcami, podporou obrazu sietnice, súbormi pripravenými na preklad a ďalšími. S touto témou by malo byť vytvorenie vašej služby v trávniku, terénnych úpravách, údržbe pôdy, ekológii alebo záhradníctve celkom hračkou..

7. Yolandský dizajn

Yoland Design Záhradný dizajn a záhradné doplnky WordPress Theme

Pre elegantný motív krajinného dizajnu sa pozrite na Yoland. Táto krásna téma je optimalizovaná pre mobilné zariadenia, obsahuje 2 rozloženia domovskej stránky, krátke kódy, krásne jazdce, nástroj na tvorbu stránky, možnosti prekladu a ďalšie.

8. Pomocník

Téma Záhradníctvo a údržba pomocníka WordPress

Helpmate je téma WordPress s údržbovými službami 6 v 1 s predinštalovanými šablónami pre 6 rôznych odvetví, z ktorých jedno je záhradníctvo. Pomocou tohto motívu môžete vytvoriť krásny web pomocou úžasného animovaného jazdca, ľahko použiteľného nástroja na tvorbu stránok, vstavaných štýlov hlavičky a päty a ďalších.

9. Krajinář

Téma záhradného trávnika a ladscapingu WordPress

Svoju firemnú webovú stránku zameranú na trávnik a terénne úpravy môžete rýchlo rozbehnúť s tematikou Landscaper WordPress. Určite sa vám páčia možnosti vytvárania vlastných rozložení stránky, vlastných farebných možností prostredníctvom nástroja Customizer, neobmedzených galérií projektov, viacerých rozložení blogov a mnoho ďalšieho..

10. Miestne podnikanie

Téma miestneho podnikania - záhradníctvo WordPress

Téma Local Business WordPRess je jednoduchá a čistá téma, ktorá je skvelá pre akékoľvek podnikanie – vrátane záhradníctva a krajinárstva. Téma obsahuje neobmedzené možnosti farieb, doplnok Master Posts, responzívny dizajn a veľa možností témy prostredníctvom tematického panela Redux.

11. Prilby

Prilby kutilov a záhradníctvo WordPress Téma

Prilby boli navrhnuté pre každého remeselníka a jedným z ich ohromujúcich ukážok je obchod s firmou Garner a & Farmer. Táto možnosť využíva možnosti témy pre vlastné rozloženia, funkcie, vlastné hlavičky a dokonca aj priložený formulár schôdzky.

12. Téma WordPress pre šírku

Téma WordPress pre šírku

Téma Krajina je krásna a profesionálna voľba na vytvorenie webovej stránky pre úpravu terénu alebo záhrady s programom WordPress. S tvorcom stránok MP Stacks, prispôsobiteľnou časťou stránky, kontaktným formulárom, službami a ďalšími témami je táto téma ohromujúcou možnosťou jednej stránky..

13. The.Mionion

Téma WordPress Themotion

Themotion je úžasná téma WordPress pre blogovanie s videom, ktorá je ideálna na vytváranie záhradkárstva a úpravy terénu na webových stránkach. Ak vaša firma hľadala spôsob, ako predviesť produkty alebo služby prostredníctvom videí, táto téma je pre vás. Je tiež pripravený na elektronický obchod, pohotový a prispôsobiteľný.

14. Zelené údolie

Green Valley WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Zelené údolie je téma WordPress zameraná na záhradníctvo a krajinárstvo, ktorá je priateľská k mobilným telefónom. Táto téma je pripravená na SEO, pripravená na sietnicu a ľahko sa používa. Navyše obsahuje veľa krátkych kódov, typov príspevkov, ikon, možností bočného panela a ďalšie.

15. Lawnmo

Lawnmo Téma WordPress

Lawnmo je skvelá a pohotová téma údržby a služieb WordPress. Krásne pozadie paralaxy, jedinečné vznášanie sa obrázkov a výkonný tvorca stránok drag & drop MotoPress robia túto tému úžasnou (plus dokonca obsahuje 7 až 15 fotografií zadarmo).

16. Záhradný dizajn

Téma WordPress reagujúca na záhradný dizajn

Radostná téma záhradného dizajnu WordPress prichádza so zabudovanými vlastnými typmi príspevkov a formátmi, takže pridávanie udalostí, služieb, portfólio projektov, videí a ďalších je super ľahké. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí písmo, farba a možnosti prekladu.

17. Záhradníctvo

Záhradný dizajn WordPress Téma

Záhradný dizajn je téma starej školy s jasnou kombináciou zelených a oranžových akcentov. Téma obsahuje možnosti na pridanie vašich služieb, projektov, posudkov a samozrejme blogu, ktorý klientom poskytuje informácie o najnovších tipoch a trendoch záhrady..

18. Exdesimo

Záhradný dizajn WordPress Téma

Exdesimo je responzívne navrhnutá téma WordPress pre krajinu a záhradu, ktorá je ideálna pre všetky spoločnosti zaoberajúce sa údržbou alebo dizajnom. Na vytvorenie perfektnej webovej stránky použite vstavané skrinky funkcií, portfólio, sekciu pre zamestnancov, podporu udalostí a vlastný kontaktný formulár.

19. Dizajn exteriéru

Exteriérový dizajn majstrovstiev WordPress Téma

Téma Design Mastery WordPress uľahčuje zostavenie vašej záhradníckej alebo krajinárskej webovej stránky. Dvojstupňová inštalácia, farebné možnosti, vstavané posuvníky, vlastné widgety, vlastná typografia a ďalšie z nich robia skvelú voľbu pre každého.

20. Kancelária pre exteriérový dizajn

Exteriérový dizajn Bureau WordPress Téma

Téma Design Bureau je vynikajúci spôsob, ako zobraziť svoju prácu v oblasti krajinného dizajnu. Téma obsahuje možnosti pre predstavenie obrázkov, na ktorých pracujete, prostredníctvom obrázkov paralaxy, krásneho jazdca na domovskej stránke a ďalších. Plus možnosti pre ikony, písma, SEO a ďalšie sú zárukou toho, že budete spokojní.

21. Dizajn exteriéru

Exteriérový dizajn WordPress Téma

Téma Dizajn exteriéru je ideálna na predstavenie vašej práce pri terénnych úpravách, výstavbe exteriérov a ďalších. Vstavaný dizajn, podpora prekladu a plne responzívny a upraviteľný dizajn robia z tejto témy solídny výber pre tých, ktorí pracujú v záhradníctve a lanscapingovom priemysle..

22. Umenie stavby

Umenie budovy WordPress Téma

Pre tých, ktorí hľadajú tému zameranú na exteriérový dizajn, je téma Umenie budovy WordPress vynikajúcou voľbou. Unikátne jazdce, čisté línie, užitočné krátke kódy a vstavané možnosti štýlov robia z tejto témy skvelú voľbu.

23. Krajinná architektúra

Téma WordPress responzívna pre krajinný dizajn

Táto téma bola vytvorená pre záhradnícke spoločnosti, ktoré chcú ponúkať produkty aj služby. Vďaka vstavanej podpore elektronického obchodu je ľahké predávať svoj vlastný inventár a poskytovať služby svojim zákazníkom.

24. Terénne úpravy a dizajn

Terénne úpravy a dizajn WordPress Téma

Táto čisto štylizovaná téma WordPress obsahuje veľa prázdneho miesta s tučným písmom a obrázkami. Je to vynikajúca voľba pre modernejšie webové stránky zamerané na úpravu terénu, ktoré chcú využívať svoje služby online.

Bonusové tipy: Stručný sprievodca zostavením záhradnej webovej stránky

Akonáhle si vyberiete tému, existujú iba 3 jednoduché kroky, ako dosiahnuť nastavenie webových stránok pre záhradné alebo záhradné úpravy. Je to také ľahké, že dokonca môžete mať úplne nový webový server a je pripravený ísť dnes!

Získajte svoje doménové meno a hosting

Prvým krokom by malo byť výber názvu domény. Vaša adresa URL by mala byť ľahko zapamätateľná a doména .com, ak je to možné. Môžete skontrolovať dostupnosť svojej domény a kúpiť ju na serveri GoDaddy alebo inom renomovanom registrátorovi domény.

Na to, aby ste sa spojili s menom svojej domény, budete potrebovať aj plán hostenia. Existuje veľa skvelých možností hostenia a podľa vašich požiadaviek na váš web (alebo rozpočet). Tu je niekoľko z našich najlepších tipov:

  • Hosting WordPress riadený motorom WP
  • Cloud Hosting Managed Cloud Hosting
  • Zdieľaný hosting Bluehost

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu hostingu riadenú serverom WP Engine, recenziu hostiteľa služby Cloudways a hodnotenie hostenia Bluehost WordPress..

Po výbere hostiteľa budete musieť nasmerovať svoje doménové meno na svoj server (musíte do svojej domény pridať nameserver svojej hostiteľskej spoločnosti – prosím, pozrite si online dokumentáciu alebo podporu hostiteľa pre pomoc s týmto) a začnite nastavovať WordPress na vašom serveri. Ak ste si vybrali hostiteľa Spravovaného WordPress, napríklad WP Engine, potom by mal byť váš server pripravený a pripravený na použitie! Ak používate možnosť cloud alebo zdieľaný hosting, stačí pri nastavovaní plánu použiť vstavanú možnosť inštalácie WordPress jedným kliknutím. Nainštalovanie programu WordPress by nemalo trvať dlhšie ako niekoľko minút.

Nainštalujte si tému

Keď je vaša inštalácia WordPress pripravená, môžete si teraz stiahnuť a nainštalovať tému WordPress. Ak chcete použiť bezplatnú tému z WordPress.org môžete vyhľadať a nainštalovať tému priamo z hlavného panela.

Stiahnite si WordPress Téma

Ak ste si však zakúpili prémiovú tému WordPress alebo si stiahli bezplatnú tému WordPress z iného zdroja, musíte najprv stiahnuť súbor s témou. Uistite sa, že ste si stiahli inštalovateľný súbor WordPress alebo ho lokalizovali (v závislosti od toho, odkiaľ si stiahnete tému, budete možno musieť rozbaliť stiahnutý súbor témy a vyhľadať súbor zip iba témy).

Nahrajte svoj súbor zip súboru WordPress

Ak chcete nainštalovať denník tém WordPress na panel administrácie WordPress, prejdite na Vzhľad> Témy> Pridať nový a nahrajte súbor .zip. Po inštalácii by sa mala zobraziť výzva na aktiváciu na obrazovke.

Pridať obsah a ďalšie

Teraz môžete začať vytvárať svoje webové stránky! Ak vaša téma obsahovala vzorové údaje, môžete ich nainštalovať pomocou programu WordPress Importer (na paneli správcu WordPress stačí prejsť do časti Nástroje> Import> WordPress a nahrať vzorové údaje vo formáte XML)..

Možnosti prispôsobenia motívu

Ak nie, strávte nejaký čas učením sa o funkciách a možnostiach, ktoré sú súčasťou vašej témy. Pokladňa na tému Prispôsobiteľ (pod Vzhľad> Prispôsobiť) a skontrolujte, či v téme nie je zabudovaný panel administrátora motívu (je často zahrnutý ako položka ponuky na pridanie v dolnej časti administratívneho panela). Mnoho prémiových tém zahŕňa podrobnú online dokumentáciu a podporu v prípade, že potrebujete trochu pomoci.

Môžete tiež zvážiť pridanie doplnkov WordPress pre schôdzky, galérie, Instagram alebo pre čokoľvek iné. Na webe sú k dispozícii tisíce vynikajúcich doplnkov. Odporúčame vám doplnky WordPress v mnohých našich blogových príspevkoch, ak potrebujete pomoc pri výbere.

Po dokončení vašich webových stránok na ňu všetko, čo zostalo, na ňu odkazuje zo všetkých vašich profilov sociálnych médií, pridáva ho na všetky recenzované weby, na ktorých bola vaša firma zaradená, a samozrejme vrátane nového webu na všetkých vašich vizitkách a propagačných materiáloch..


Dúfajme, že sme vám pomohli začať a nájsť tému, ktorá bola pre vaše webové stránky o záhradníctve alebo záhradách vhodná. Snažili sme sa zahrnúť naše obľúbené položky z celého webu. Ak ste vyskúšali niektorú z uvedených tém alebo ak si myslíte, že nám niečo uniklo, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Radi by sme vás počuli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me