25+ najlepších tém WordPress Cafe & Restaurant

V dnešnom svete, ktorý je prvým mobilným telefónom, potrebujete na rozšírenie svojho podnikania online prítomnosť. Niektorí ľudia si môžu myslieť, Ach, nepotrebujem web, všetci moji zákazníci sú miestni! Ale mýliš sa. Nemôžete jednoznačne povedať, že pekne vyzerajúca webová stránka vás nezíska viac zákazníkov alebo že náklady na počiatočné nastavenie prevyšujú výnosy. Obzvlášť nie, keď máme k dispozícii zoznam najlepších tém WordPress v reštaurácii.

S programom WordPress je ľahké vytvoriť webovú stránku pre svoju firmu – všetko, čo potrebujete, je bezplatné popoludnie. Okrem času potrebujeme iba niekoľko dostupných nástrojov, aby ste mohli začať:

 • hosting: Presnejšie povedané, jeden optimalizovaný tak, aby dobre spolupracoval s WordPress. Tu nájdete naše tipy na najlepší hosting WordPress, ak potrebujete pomoc pri výbere.
 • Doménové meno: Toto bude pravdepodobne vaše obchodné meno – ako vidíte naše, je WPExplorer.com, pretože to sme my. Od domény GoDaddy môžete získať doménové meno 4,99 dolárov – sú našim vybraným registrátorom.
 • téma: Nakoniec budete potrebovať ohromujúcu tému WordPress reštaurácie (takže čítajte ďalej).

Výberom témy WordPress špeciálne navrhnutej pre reštaurácie, kaviarne, lahôdky a ďalšie reštaurácie ušetríte veľa času. Tieto témy zvyčajne zahŕňajú zabudované funkcie, ktoré reštaurácie potrebujú pre ponuky, rezervácie a ďalšie.

Aj keď môžete stráviť hodiny prehliadaním všetkých dostupných tém WordPress v reštaurácii, mysleli sme si, že vám ušetríme trochu času. Tu sú naše obľúbené a najlepšie tipy na najlepšie témy WordPress v reštaurácii. Dotkli sme sa základne na veľa výklenkov (vrátane pivovarov a nákladných automobilov), takže dúfam, že vaša téma snov je pod!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. ROSA

ROSA Najlepšie reštaurácie WordPress Témy

Info & DownloadView The Demo

Pri pohľade na tie najlepšie témy WordPress v reštaurácii sa jednoducho musíte pozrieť na ROSA. Táto krásna téma je ideálna pre akékoľvek kulinárske miesto – od kvalitného stravovania po nákladné autá taco. Táto téma responzívneho dizajnu obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby sa webové stránky vašej reštaurácie uviedli do prevádzky. Pridajte si jedlo, urobte rezervácie, vytvorte pôsobivé stránky paralaxy. Dokonca môžete povoliť online objednávanie pomocou možností elektronického obchodu WooCommerce témy.

V dnešnom svete inteligentných telefónov robia zákazníci prieskum skôr, ako niečo kúpia alebo zjedia. Preto je dôležité, viac ako kedykoľvek predtým, mať pre svojich zákazníkov krásny web, ktorý si môžu prehliadať. S Rosou môžete predviesť svoju reštauráciu a ponuky pomocou všetkých skvelých funkcií témy. Vytvorte pútavú domovskú stránku s hladkým pozadím paralaxy, pridajte svoju ponuku pomocou elegantného systému ponúk a zdieľajte všetky svoje nadchádzajúce udalosti v blogu.

Téma obsahuje vstavané možnosti integrácie Open Table. Pomocou tohto môžete pridať rezervačný formulár na akýkoľvek príspevok alebo stránku pomocou účtu otvorenej tabuľky vašej reštaurácie. Týmto spôsobom si zákazníci môžu rezervovať ľubovoľný deň v týždni priamo z vášho webu.

Ďalšou pozoruhodnou funkciou motívu je rýchla demo inštalácia jedným kliknutím, takže môžete svoj web rýchlo umiestniť. Navyše téma je kódovaná pre rýchlosť a SEO, takže vaši zákazníci by nemali mať problém nájsť a používať váš web. ROSA tiež obsahuje veľa živých možností prispôsobenia štýlu, viac ako 600 fontov Google, súbor .po pripravený na preklad a veľkú podporu. To všetko (a ďalšie) robí z ROSA skvelú voľbu, ako dostať webové stránky vašej reštaurácie na zem.

2. CafeDia

CafeDia - Reštaurácia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte si krásnu webovú stránku pre vaše slávnostné otvorenie pomocou témy CafeDia WordPress. Či už potrebujete miesto pre svoju kaviareň, kaviareň, jedáleň alebo kvalitnú reštauráciu, CafeDia je skvelá voľba. Začnite s rýchlym demo dovozcom. Potom si vyberte z 3 jedinečných vzorov domovskej stránky, stránky, 2 štýlov ponuky, výkonného blogu, galérií a dokonca aj rezervačného formulára. Alebo vytvorte vlastné, jedinečné rozloženie pomocou priloženého tvorcu stránok WPBakery – jedného z najvýkonnejších a najpopulárnejších doplnkov na tvorbu stránok na trhu. Hocičo

CafeDia je tiež kompatibilná s Gutenberg – takže môžete vytvárať blogové príspevky pomocou intuitívneho editora blokov. Vývojári budú milovať zahrnutú podradenú tému, takže si ju môžete prispôsobiť obsahu svojho srdca a stále ju budete môcť aktualizovať. Medzi ďalšie funkcie patrí palica ponuky, posúvač posúvania, miniaplikácia na odber bulletinu Ajax, neobmedzené možnosti farieb, písma Google, responzívny a sietnicový dizajn, kompatibilita medzi prehliadačmi a ďalšie.

3. Celkom Cafe

Cafe by Total Best WordPress Témy

Info & DownloadView The Demo

Kaviareň je krásna ukážka témy WordPress s jedinou stránkou kaviarne a reštaurácie, ktorá využíva výkonnú tému WordPress Total drag & drop. Tento ohromujúci príklad našej témy č. 1 ukazuje, ako môžete umiestniť svoju reštauráciu na mapu (alebo aspoň na web) pomocou WordPress..

Každá reštaurácia musí priniesť novú klientelu. Vaši lojálni zákazníci sú skvelí, ale ak nepovedia svojim priateľom, ako bude vaša firma rásť? Najjednoduchší spôsob propagácie vašej reštaurácie je prostredníctvom webovej stránky, ktorú je možné zdieľať prostredníctvom služby Yelp, bulletinov a iných sociálnych médií. A s naším demo motívom Cafe určite urobíte trvalý prvý dojem.

Kaviareň bola postavená výhradne s programom Total a súčasťou exkluzívnej rozšírenej verzie programu Visual Composer. Posuvník Revolúcia sa použil aj na vytvorenie posúvača na celej obrazovke (s efektom vypaľovania v ken), ktorý zobrazuje logo, predstavoval položky ponuky a samozrejme otváracie hodiny. Téma tiež predstavuje vaše menu v elegantnom a ľahko čitateľnom formáte pomocou vlastného modulu Total Leads.

Pozrite sa, čo všetko sme zabalili do tohto úžasného ukážky kaviarne a reštaurácie! Kaviareň je plne pohotová, pripravená na preklad a zahŕňa integráciu sociálnych médií. A keďže je vstavaných toľko možností farieb a písiem, je jednoduché importovať údaje o vzorke Cafe, vylepšiť dizajn trochu v živom prispôsobiteľovi WordPress a mať svoj web v prevádzke ihneď.!

Funkcie témy Total zahŕňajú:

 • Štyri prémiové doplnky zadarmo: Visual Composer, Templatera, Slider Revolution a Layer Slider
 • Stovky možností prispôsobenia prostredníctvom nástroja Live Customizer
 • Viac ako 700 fontov Google na výber, plus veľkosť písma, farba, medzera a ďalšie
 • Vlastný nástroj na tvorbu záhlavia a päty
 • Usporiadania s plnou šírkou pásma a rámčekom
 • Prispôsobené typy príspevkov pre portfólio, zamestnancov a posudky
 • Krásny (a prispôsobiteľný) blog
 • A ešte oveľa viac!

Total je skvelá téma, ak chcete výkonné možnosti s flexibilitou na vytvorenie požadovanej webovej stránky. So všetkými vlastnými prvkami vizuálneho skladateľa, možnosťami prispôsobenia živých tém a prémiovými doplnkami nie je možné vytvoriť nič.

4. Ristorante

Ristorante - Creative Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Ristorante musí byť dokonale navrhnutá s hŕstkou úžasných možností.

 • Prvým z nich boli riady – mohli by ste ich zaradiť do kategórií Entrees, Dezerty atď. (Niečo, čo Will môže neskôr použiť)
 • Taxonómia pomohla filtrovať rôzne potraviny pre ľudí s veľmi osobitnou chuťou – napríklad iba brazílske kávové zrná.
 • Možnosť Udalosti existovala len pre prípad, že sa Will rozhodne spustiť špeciálnu 2-hodinovú kávu.
 • Okrem tejto témy mala téma doplnok na tvorbu stránok a špecializovanú integráciu WooCommerce, aby si mohli zákazníci Will rezervovať rezerváciu.!

Z vizuálneho hľadiska téma podporuje 6 rôznych rozložení – napríklad jeden stĺpec (s obrázkami alebo bez obrázkov), dva stĺpce vedľa seba (s obrázkami alebo bez obrázkov) a nádherný karusel so zoznamom troch alebo piatich položiek.

5. Montmartre

Montmartre Cafe Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

CMS Masters vytvára skvelé témy a Montmartre sa nelíši. Táto nová téma je tiež omračujúcou. Je vybavený plánovaním udalostí, vlastnými post-typmi, tesnou integráciou WooCommerce pre stolové rezervácie a domáce dodávky a skrátené kódy pre menu. Navyše výkonný administračný panel CMS Masters zahrnutý v téme uľahčuje prispôsobenie takmer všetkých aspektov témy.

6. Grand Restaurant

Grand Restaurant Restaurant Cafe Téma

Info & DownloadView The Demo

Na základe svojho názvu je téma reštaurácie Grand pôsobivá. Pri vývoji tejto témy nebol ponechaný žiadny kameň. Téma obsahuje živé prispôsobenie, takže môžete sledovať a vykonávať zmeny v reálnom čase. Má tiež modul na vytváranie obsahu drag-and-drop, podporu viacerých máp Google (aby ktokoľvek mohol nájsť ktorúkoľvek pobočku) a integráciu WooCommerce pre doručovanie potravín.

Urobte vyhlásenie a vyplňte svoje rezervácie na Open Table témou Grand Restaurant WordPress. Táto téma je pre vás pripravená pridať vlastné menu, šéfkuchárov bios a ďalšie a začať rezerváciu! Súčasťou témy je aj program na tvorbu obsahu, takže môžete zmeniť svoje vlastné typy príspevkov (pre zamestnancov, ceny, ponuky, referencie atď.) A pozrieť sa, ako chcete..

Téma je tiež pripravená na WooCommerce. Týmto spôsobom môžete predávať svoje vlastné položky dodávok a odberov z vlastnej stránky namiesto použitia tretej strany. Takže prestaňte strácať percento predaja spoločnosti Grubhub a prinútite zákazníkov, aby si objednali priamo od vás!

Na ďalšie tematické funkcie sa musíte tešiť, aby ste zahrnuli obrázky paralaxy, okamžité vyhľadávanie Ajaxed, obrázky vlastných hlavičiek, veľa krátkych kódov a miniaplikácií, vlastné ponuky, písma Google a ešte oveľa viac.

7. Dina

Dina - reštaurácia, bar, kaviareň, jedlo WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte príjemné moderné tému WordPress pre svoju reštauračnú činnosť a chcete, aby bola čitateľná a minimálna, potom je Dina tou pravou voľbou pre vašich klientov. Pomôže vám rozvinúť váš jedálenský dom, krčmu, bar, kaviareň, pekárňu, pizzeriu alebo bistro prostredníctvom užívateľsky príjemných rezervačných formulárov, piatich rôznych šablón menu a funkcie kuchyne..

Dina má posúvač domovskej obrazovky na celej obrazovke a nekonečné možnosti farieb, z ktorých si môžete prispôsobiť svoju webovú stránku, ako chcete. Jeho elegantná galéria vám dá budúcim hosťom vedieť, čo môžu očakávať, a prinútiť ich, aby navštívili vaše miesto, hneď ako si budú môcť pochutnať na vynikajúcich jedlách alebo nápojoch a relaxovať na krásnom mieste. Rôzne šablóny tímov vám tiež umožňujú predstaviť vašich spoluhráčov verejnosti. Vedieť, kto varí vaše jedlo, je veľkým plusom!

Farby sú dostupné prostredníctvom Live Customizer, ako aj personalizovaného loga a typografie. Môžete zostať v kontakte so svojimi klientmi a zdieľať úžasné okamihy pomocou možnosti Instagram a funkcií sociálnych médií. A samozrejme je Dina plne pohotová a ľahko použiteľná na počítačoch, tabletoch alebo mobilných telefónoch, takže môžete osloviť čo najviac ľudí..

8. SNDWCH

SNDWCH - Téma reštaurácie WordPress

Info & DownloadView The Demo

Jednou z najzaujímavejších funkcií tejto témy je to, že prichádza s rezervačným systémom napájaným z aplikácie pre iPhone! Ako to znie bláznivo, tu je presná citácia:

Aplikácia sa nazýva „Rezervované“ a spustí sa súčasne s touto témou. Táto aplikácia je určená pre manažérov reštaurácií, majiteľov a hostiteľov. Je určený na priamu komunikáciu s vašimi webovými stránkami WordPress. Niekto prejde na váš web a odošle rezerváciu. Svojich hostí môžete umiestniť pomocou verzie tejto aplikácie pre iPhone alebo iPad. Účelom tejto aplikácie je jednoducho spravovať stolové rezervácie vašej reštaurácie. Váš web vygeneruje bezpečné heslo, ktoré môžete pripojiť priamo do aplikácie pre iPhone alebo iPad.

Téma prichádza s pokročilými funkciami, ako sú neobmedzené ponuky na sledovanie údajov s počítadlom ceny a kalórií a kontaktný formulár témy ukladá údaje priamo do vašej databázy..

9. Resca

WordPress Reštaurácia Téma Resca

Info & DownloadView The Demo

Ja osobne milujem túto tému z dvoch dôvodov. Jeden je dodávaný so vstavaným doplnkom s názvom WordPress Restaurant Menu Plugin. Vďaka tomu je neuveriteľne jednoduché vytvárať a zobrazovať neustále sa meniace ponuky vašej reštaurácie. Druhou je možnosť rezervovať stôl pomocou OpenTable alebo zabudovaného rezervačného formulára. Okrem toho je téma založená na rámci Bootstrap 3, mala úžasné efekty paralaxy a integráciu WooCommerce.

10. Krčma

Téma profesionálnej reštaurácie krčmy

Info & DownloadView The Demo

Funkčná téma krčmy tiež robí zoznam vďaka svojej viacúčelovej povahe! Téma má pripravené 4 ukážky rozloženia (síce nie toľko ako predchádzajúce), ale podporuje rezervácie prostredníctvom OpenTable a k téme sa dodáva zásuvný modul na vytváranie a presúvanie stránok.!

Skutočne pôsobivé je minimalistické usporiadanie témy zamerané na čo najpríťažlivejšiu prezentáciu obsahu. Jednostránkové rozloženie spojené s veľkorysou veľkosťou písma zaisťuje skvelú používateľskú skúsenosť.

Z technického hľadiska téma obsahuje doplnok Slider Revolution, ktorý podporuje pokročilé posúvanie paralaxy vrátane klávesov so šípkami z klávesnice. Je tiež schválený testom Google Mobile Friendly Test, takže viete, že vaši zákazníci si môžu knihy rezervovať za chodu. Téma má tiež úžasný správcovský panel, ktorý využíva rámec Redux a integráciu WooCommerce.

11. Pivovar

Pivovar: Téma WordPress pre výrobcov piva

Info & DownloadView The Demo

Pivovar je presne to, čo znie – špecializovaná téma pre špecializované podnikanie. Je to ideálna téma pre výrobcov piva, remeselnícke pivovary a miestne mikropivovary.

Téma obsahuje pivný adresár, v ktorom môžete kategorizovať dostupné pivá klepnutím pre ľahšiu orientáciu. Mal tiež vyhľadávač obchodov (poháňaný Mapami Google) a online objednávanie prostredníctvom WooCommerce. Najzaujímavejšou časťou je však Live Customizer. Vďaka tomu môžete rýchlo prispôsobiť rôzne prvky témy, aby sa stala vlastnou.

12. Kataleya

Kataleya Reštaurácia Pizza Káva WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Táto téma je ideálna nielen pre kaviarne, ale aj pre pekárne, zmrzlinové obchody, pizzerie a reštaurácie. Téma obsahuje všetko, čo internetový obchod potrebuje. 5 rýchlych ukážok, jednoduché online objednávanie, ponuky a rezervačný systém. Okrem toho je na domovskej stránke k dispozícii úžasný posuvník obrázkov, ktorý je poháňaný doplnkom WordPress Revolution alebo Layer Slider – oboje je zahrnuté v téme.

Téma sa však dodáva aj s tvorcom stránok Visual Composer. Aby ste si mohli vytvoriť vlastné stránky podľa potrieb vašej reštaurácie, mohli by ste ukazovať, klikať a presúvať.

13. BERG

Téma BERG reštaurácie WordPress

Info & DownloadView The Demo

BERG je jedinečne navrhnutý, a preto vytvára zoznam najlepších tém WordPress v reštaurácii, ktoré môžete zvážiť. Súčasťou témy nie je iba populárny tvorca stránok Visual Composer, ale aj ďalší krok. Existujú vlastné preddefinované šablóny, ktoré uľahčujú vytváranie stránok s chladnými ponukami, prekrývajúcimi obrázkami a mapami. Vstavané sociálne odkazy, prvok na tvorbu stránok s rezerváciami, prispôsobiteľné mapy Google, integrácia WooCommerce a kompatibilita s prekladom WPML robia z BERG celkom skvelú tému..

14. Burger Lover

Téma pre jedlo a reštauráciu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Popularita sa rozrástla o nákladné autá s jedlom, takže má zmysel len to, že sú pre nich pripravené špecializované témy. Nápadne pomenovaná téma Food Truck obsahuje viac ako 20+ vopred navrhnutých webových šablón pre nákladné autá pre hamburgery, cupcakes, tacos, BBQ, morské plody, sendviče, vegánske atď. Nech už predávate akékoľvek demo, môžete ho rýchlo importovať dostať svoje stránky rýchlo hore.

Aby ste svojim zákazníkom poskytovali informácie o aktuálnom umiestnení, použite najnovšie funkcie týkajúce sa potravinového nákladného vozidla pre danú polohu, nedávne tweety a súčasné špeciálne ponuky. Súčasťou témy je aj podpora kontaktného formulára 7 a bezplatná šablóna bulletinu, pomocou ktorej môžete osloviť fanúšikovskú základňu.

15. Nigiri

Nigiri Modern Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Nigiri je čistá, moderná a elegantná možnosť pre vašu sushi reštauráciu, čajovňu alebo kvalitné reštauračné zariadenie. Téma je plne responzívna, obsahuje ľahké krátke kódy na pridanie prvkov na ľubovoľnú stránku (cenník, kolotoč klientov, portfólio, hodiny prevádzky a rezervačný formulár) a má intuitívne možnosti prispôsobenia pre veci, ako sú farby a písma. Nigiri je plne integrovaný do systému OpenTable, takže môžete spravovať svoje rezervácie z celého webu. Na záver téma obsahuje aj prémiové doplnky, ako je Slider Revolution a nástroj na tvorbu stránok Visual Composer pre takmer neobmedzené možnosti dizajnu stránky..

16. Caverta

Caverta Kvalitná reštaurácia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Caverta je ohromujúca téma WordPress v reštaurácii, ktorú si môžete ľahko prispôsobiť podľa svojej značky. Pomocou možností živého prispôsobovača môžete meniť písma a farby. Alebo využite možnosti tvorcu stránok Elementor na vytvorenie jedinečného rozloženia stránky od začiatku. Medzi ďalšie témy patrí:

 • Gutenberg pripravený
 • Tvorca stránok elementu
 • 3 Šablóna domovskej stránky
 • 4 Rozloženie ponuky
 • 4 návrhy galérií
 • Písma Google
 • Preklad pripravený

Téma tiež reaguje, takže vyzerá skvele na akomkoľvek stolnom alebo mobilnom zariadení, ktoré vaši patrónia môžu používať.

17. Ohlala

Ohlala Cake Shop, zmrzlina a džús Bar WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Prešli ste si zoznamom najlepších tém WordPress v reštaurácii hľadajúcich niečo odvážne a zábavné? Nerobte si starosti, zachránili sme najveselejších za posledné. Téma Ohlala má svetlý a pútavý dizajn, ktorý je ideálny pre cupcakeries, džúsové bary, zmrzlinové salóny, boba obchody a ďalšie.

Ohlala je plne responzívna, obsahuje možnosť rýchleho importu, má veľa možností dizajnu prispôsobiteľných prvkov a užitočné krátke kódy. Vyberte si z viac ako 800 písiem Google, do kontaktného formulára pridajte kalkulačku cenových ponúk, navrhnite vlastné stránky pomocou nástroja Bold Builder a dokonca môžete prostredníctvom internetového obchodu WooCommerce robiť predaj online. Spoločnosť Ohlala sa dokonca dodáva s vlastnou sadou super roztomilých ikon potravín, ktoré môžete použiť na svojich stránkach a ponukách.

18. Pizzaro

Pizzaro - téma rýchleho občerstvenia a reštaurácie WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Máte reštauráciu s rýchlym občerstvením, ktorá servíruje pizzu, hamburger, tacos, zábaly atď. A chcete webovú stránku, ktorá skutočne odráža to, čo podávate? Tu uvádzame Pizzaro, tému reštaurácie WooCommerce vyvinuté špeciálne pre reštaurácie rýchleho občerstvenia. Téma je integrovaná s WooCommerce, a preto umožňuje vašim patrónom objednávať si jedlo online. Téma obsahuje 7 rôznych typov domovských stránok, 3 rôzne štýly zobrazovania produktov a 14 rôznych spôsobov prezentácie vašich produktov.

Téma rýchleho občerstvenia Pizzaro WooCommerce je postavená rovnakým tímom, ktorý vytvoril slávnu tému Electro WooCommerce. Vedúci návrhár Michal Kowalski navrhol túto tému na základe svojho polročného výskumu. Stretol sa s miestnymi majiteľmi reštaurácií a do návrhu tejto témy zahrnul ich cenné vstupy. Téma obsahuje 150 a viac prvkov reštaurácie, ktoré je možné použiť v kombinácii na vytvorenie mnohých možností. Má tiež ikony rýchleho občerstvenia, ktoré sa dajú použiť, a tiež vám umožňuje používať vlastné vlastné ikony rýchleho občerstvenia. Predvolené ikony sú pre pizzu, hamburger, tacos, zábaly atď.

Téma reštaurácie Pizzaro WooCommerce s rýchlym občerstvením je tiež kompatibilná s doplnkami ako King Composer, Visual Composer, ako aj s doplnkom Product options, ktorý vám umožňuje pridávať rôzne doplnky. Napríklad môžete ľahko vytvoriť pizzu ako produkt a pridať rôzne doplnky ako doplnky. Jednotlivé stránky produktu sa môžu zobraziť v 3 rôznych štýloch.

19. Liber

Liber Ultimate Restaurant & Bar WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Liber je krásna, jedinečná a na funkcie bohatá špecializovaná prémiová reštaurácia a bar WordPress téma od Anariel Design. Táto elegantná téma je postavená s ohľadom na reštaurácie, bary, vinárstva a krčmy. Je dodávaný s radom špecifických funkcií, ktoré vám pomôžu efektívne vytvoriť krásnu a výkonnú webovú stránku reštaurácie, baru alebo krčmy.

S Liberom si vaši klienti budú môcť rezervovať stôl online, nájsť svoju reštauráciu pomocou mapy, získať informácie o otváracích hodinách, prehľadávať príjemné jedlá, čítať všetky vaše nadchádzajúce udalosti v blogu a oveľa viac. Okrem týchto špecializovaných funkcií, téma ponúka mnoho ďalších, ako je sociálny bar, obchod WooCommerce, predplatné spravodajcu a ďalšie.

Liber ponúka moderné čisté a citlivé rozloženie s mnohými možnosťami prispôsobenia, ktoré sú k dispozícii priamo v programe WordPress Customizer a ktoré môžete skombinovať a vytvoriť tak pútavú domovskú stránku. Pomocou nástroja na prispôsobenie môžete prispôsobiť takmer všetko – od možností rozloženia predných strán, cez možnosti blogu, farebné možnosti a ďalšie, všetko je tam, logicky usporiadané a ľahko použiteľné.

Je to samozrejme preklad pripravený a priateľský k mobilným telefónom, takže sa nemusíte obávať, že váš web bude žiariť v najlepšom svetle na všetkých zariadeniach. Téma používa štandardné funkcie WordPress, ako sú príspevky, stránky, podradené stránky, widgety a prispôsobiteľ. Na vašom serveri nie sú žiadne ďalšie panely s možnosťami učenia a žiadna zvýšená váha. Liber ponúka intuitívny a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť nádherné webové stránky pre vaše podnikanie. Okrem celej škály integrovaných možností rozloženia téma Liber podporuje aj nástroj Element Element Page Builder, ktorý vám v prípade potreby môže pomôcť vytvoriť ďalšie rozloženia..

20. MyRestaurant

MyRestaurant Theme

Info & DownloadView The Demo

MyRestuarant je ľahko použiteľná téma na klikanie a úpravy prémiovej reštaurácie WordPress vyvinutá spoločnosťou Templatic. Táto téma uľahčuje každému vytvoriť úžasné webové stránky pre vašu reštauráciu, kaviareň alebo reštauráciu.

Vytvorenie webovej stránky pre váš potravinársky podnik nemusí byť ťažké. Téma MyRestaurant pre klikanie a úpravy na Templatic obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky pre svoju kaviareň, lahôdky, bar alebo reštauráciu. A pretože je to kliknutie a úprava, môže to urobiť naozaj každý. Doslova kliknete na rôzne prvky stránky živého ukážky, pridáte svoj vlastný obsah a potom ich exportujete.

Táto téma je vynikajúca najmä v prípade, že je vaša reštaurácia už vytvorená alebo ak máte recenziu na Yelpe, ale ešte nemáte webovú stránku. Nastavenie MyRestaurant môže trvať len pár minút. A môžete pridať funkcie pre svoje špeciálne ponuky, najnovšie správy a dokonca aj zákaznícke posudky alebo fotogalériu.

Medzi ďalšie skvelé funkcie témy patrí podpora prekladov jazykov WPML, Mapy Google pre ľahké zobrazenie vašej polohy, možnosť vlastného loga, ikony ikon pre funkcie, vlastné animácie a ďalšie. Prezrite si živé ukážky a pozrite sa na to v akcii!

21. Capella

Téma WordPress reštaurácie Capella

Info & DownloadView The Demo

Capella je ohromujúca prémiová téma paralaxy reštaurácie WordPress od Themeforest. Táto vynikajúca téma upúta vašu pozornosť odvážnymi obrázkami, vďaka čomu je ideálna pre každú reštauráciu, stravovaciu spoločnosť, bistro, bar a gril alebo pre akékoľvek iné podnikanie s jedlom.

Konečne ste našli perfektnú polohu, krásnu výzdobu, päťhviezdičkový kuchár, vynikajúce menu a samozrejme úžasný personál. Na čo by ste mohli zabudnúť? Webová stránka! S Capellou je ľahké vytvoriť si vlastný responzívny web pre svoju reštauráciu – aj keď je deň pred slávnostným otvorením. Súčasťou tejto krásnej témy reštaurácie sú skvelé funkcie špecifické pre potravinársky priemysel, ako sú 3 užitočné rozloženia menu (klasické, karta menu a jednoduché), z ktorých si môžete vybrať, ľahko použiteľný rezervačný formulár, ktorý posiela požiadavky priamo do vašej poštovej schránky, a dokonca aj modul krásnych udalostí, ktorý zjednodušuje pridávanie nadchádzajúcich špeciálnych udalostí (týždeň v reštaurácii, sviatky, živá hudba atď.) do svojho kalendára, aby ste si udržali aktuálnosť sponzorov.

To však nie je všetko, pod kapotou tejto témy sa skrývajú ešte ďalšie skvelé funkcie. Použite zahrnutý tvorca obsahu drag & drop pre vlastné rozloženie, vlastné výbery prvkov tematických prvkov, vlastné obrázky hlavičiek a úžasné pozadie paralaxy na navrhnutie požadovanej webovej stránky. Navyše téma dokonca obsahuje mnoho vlastných krátkych kódov, takže môžete pridať tlačidlá, nadpisy, prepínače a ďalšie položky, kdekoľvek budete potrebovať..

22. Príchuť

Flavour Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Flavour je moderná reštaurácia a bistro prémiová téma WordPress, ktorá vám pomôže zdieľať vaše stravovacie zariadenie so zákazníkmi. Táto téma má všetko, čo potrebujete pre svoju reštauráciu, kaviareň, večeru, bistro, deli, bar, gril, pekárstvo alebo iné kuchárske podnikanie..

Keď začnete podnikať, je dobré nastaviť webovú stránku. Platí to najmä pre reštaurácie, pretože hostia s najväčšou pravdepodobnosťou skontrolujú vaše recenzie na Yelpe alebo UrbanSpoon a chcú sa pozrieť na vaše webové stránky skôr, ako prídu na večeru. Vytvorte si s Flavor úžasnú a informačnú webovú stránku reštaurácie. Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste si svoje kulinárske nastavenie webových stránok pripravili v čo najkratšom čase – dokonca sa dodáva s inštaláciou jedným kliknutím.

Existuje niekoľko kľúčových funkcií, ktoré treba hľadať v dobrej reštauračnej téme, a Flavor má tému všetkých. Najskôr sú tu vlastné stránky menu. Toto je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako pridať na svoj web brunch, večeru alebo dokonca špeciálne menu. Pridajte k svojim položkám ponuky obrázky, ceny a popisy a pridajte ich do kategórií, aby všetko zostalo čisté a upratané. Súčasťou témy je aj silný kalendár udalostí s opakujúcimi sa udalosťami, takže môžete pridať každú šťastnú hodinu, jazzovú noc, sviatky a ďalšie udalosti. Navyše, s vstavaným rezervačným modulom môžu hostia robiť rezervácie na dnes večer (alebo na jednu z vašich udalostí) v okamihu.

23. Umami

Umami Celá obrazovka Reštaurácia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Umami je moderná téma WordPress s reštauráciou na celej obrazovke od spoločnosti Creative Market. Táto super cool téma je ideálna pre bary, reštaurácie, grily, cateringové spoločnosti, reštaurácie a ďalšie zariadenia.

Keď zákazníci vyhľadajú vašu firmu prostredníctvom služieb Google alebo Yelp, chcete ich nasmerovať na profesionálny web, ktorý predstavuje vašu firmu a zdôrazňuje vaše jedlo (alebo iné produkty). Umami je jedinečná šablóna webovej stránky reštaurácie, ktorá vám skutočne pomôže odlíšiť sa od konkurencie. V téme sa dokonca používa prispôsobiteľ témy WordPress, takže je ľahké vykonať prispôsobenie vzhľadu témy (farby, písma atď.) A zobraziť ich ako živý náhľad skôr, ako vykonáte zmeny..

Kľúčovou črtou Umami sú vlastné ponuky. Pridajte raňajky, obedy, večere, nápoje alebo iné ponuky pomocou krátkych kódov, šablóny stránky ponuky alebo pridaním ponuky priamo do navigácie. Do položiek ponuky môžete dokonca pridať obrázkové lightboxy a ukázať hosťom, ako vyzerá vaše jedlo.

Súčasťou témy je aj podpora pre zamestnancov, krčka maternice, funkcie a ďalšie. Navyše zahrnutá podpora WooCommerce znamená, že môžete predávať ľubovoľný počet omáčok, marinád, kníh o receptoch alebo iných produktov priamo z vášho webu..

24. Elegantia

Elegantia - Reštaurácia a kaviareň WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Elegantia je téma vytvorená pre kaviarne, bistrá a reštaurácie, aby zverejňovala svoje ponuky a udalosti a prijímala rezervácie. Pre každé miesto reštaurácie je kľúčové online menu. Mali by ste byť schopní uviesť zoznam všetkých ponúk, aby si ich hostia mohli skontrolovať ešte pred príchodom. Každá stránka s položkami v ponuke v rámci ponuky Elegantia obsahuje kategóriu, cenu, fotografiu a popis, v ktorom môžete vysvetliť prísady a poznať spôsob varenia alebo zaujímavé fakty o jedle..

Stránka udalostí spoločnosti Elegantia je vynikajúca na to, aby zákazníkom poskytla informácie o špeciálnych udalostiach alebo propagačných akciách. Ak má vaša reštaurácia počas dovolenky špeciálne prednastavené menu, ak organizujete zbierku peňazí, ak sa zúčastňujete Týždňa v reštaurácii alebo inej udalosti, je pekné vopred informovať svojich stálych pracovníkov. Každá stránka udalosti obsahuje dátum, čas a popis udalosti. Navyše môžete usporiadať udalosti podľa všetkých, minulých alebo nadchádzajúcich.

Ďalšou skvelou reštauráciou je modul Rezervácie. Elegantia vám umožňuje spravovať svoje vlastné rezervácie bez toho, aby ste museli prechádzať treťou stranou, napríklad Open Table. Zákazníci môžu jednoducho vyplniť žiadosť o rezerváciu online a tá vám bude odoslaná na kontrolu. Aké ľahké to je?

25. Jesť

Eatery responzívne WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Stravovanie je ideálne pre reštaurácie, kaviarne, bistrá, salóniky, bary a dokonca aj nákladné autá na prepravu potravín. Téma bola navrhnutá tak, aby dobre fungovala pre všetky typy reštaurácií a kaviarní, so správnym množstvom možností prispôsobenia, aby vaša firma vyzerala ostro s malým úsilím.

Ponúka jedinečný dizajn, ktorý sa necíti ako šablóna na zvýraznenie vášho obsahu bez toho, aby hľadal orezávač súborov cookie. Vďaka flexibilnej ponuke jedál môžete rýchlo a jednoducho pridávať všetky svoje potravinové položky. Zobrazte skupiny položiek ponuky kdekoľvek na vašom webe pomocou jednoduchého skráteného kódu.

26. Pestovateľ

Growler - Pivovar WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Growler je chladný pivovar a vintage tematická prémiová téma WordPress s veľmi bedrovým pocitom. Táto téma by bola skvelá pre všetky mikropivovary, miestne kaviarne, vyrobené z pekárne na poškriabanie alebo iného obchodu s pocitmi spätného chodu..

Spotrebitelia milujú miestne podniky. Je to vynikajúci spôsob, ako podporovať komunitu a objavovať fanatický tovar vo vašom okolí. Spojte sa teda so svojimi zákazníkmi a založte webovú stránku pre svoj pivovar, kaviareň, ďalší predaj atď. Growler uľahčuje.

Téma má skvelý pocit z vinobrania, ale na výber sú neobmedzené možnosti farieb, takže si môžete vytvoriť vzhľad, ktorý chcete pre svoje webové stránky. Navyše téma prichádza s úplnými ukážkovými údajmi z dema. Potrebujete nejakú pomoc, aby ste mohli začať. Akonáhle začnete s pridávaním svojho obsahu, existuje veľa skvelých možností pre obrázky vlastných hlavičiek stránok, vlastné typy príspevkov pre udalosti (na zdieľanie miestnych ocenení v noci, týždeň v reštaurácii, nadchádzajúci predaj alebo čokoľvek iné), cenové tabuľky a ďalšie. Growler je tiež plne citlivý a pripravený na sietnicu, takže vaše príspevky a obrázky vždy vyzerajú skvele, zahŕňajú krásne portfólio, sú pripravené na preklad, zahŕňajú vlastné widgety a sú pripravené pre WooCommerce, takže môžete predávať svoje vlastné produkty online..

Myšlienky na najlepšiu reštauráciu WordPress Themes

Dúfam, že ste si užili našu zbierku tém zameraných na reštaurácie, kaviarne a ďalšie reštaurácie. A nezabudnite, že vždy môžete pridať cielený doplnok WordPress pre reštauráciu pre konkrétnu funkciu, ak jej obľúbená téma chýba. Napríklad kalendár udalostí alebo kontaktné informácie. Ak máte nejakú tému, ktorú by ste chceli navrhnúť pre naše zhrnutie najlepších kulinárskych tém WordPress, pokračujte a zanechajte komentár. Postarám sa o to!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me