30+ minimálnych tém WordPress 2020

mFor návrhári kľúčovým prvkom vášho arzenálu by malo byť vaše portfólio. Vďaka portfóliu vašich najnovších a najlepších diel je vaše portfólio skvelým spôsobom, ako zapôsobiť a presvedčiť novú klientelu. V závislosti od typu návrhára alebo interpreta, ktorý ste, možno nemáte potrebné zručnosti na vývoj webových stránok na vytvorenie vlastného portfólia online (alebo možno nemáte čas). Nemajte strach, zaokrúhli sme niektoré z najlepších minimálnych tém WordPress, ktoré sú ideálne pre všetky dizajnérske webové stránky. Začnime!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Anders

Téma portfólia spoločnosti Anders Clean Multi-concept

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte flexibilnú tému, ktorú môžete použiť na vytvorenie portfólia, blogu, obchodu alebo minimálneho firemného webu, potom je Anders pre vás. Táto téma zahŕňa 15 ohromujúcich a rozmanitých návrhov domovskej stránky vrátane portfólia, prezentácie projektu, vertikálneho posúvača, agentúry, karuselu, obchodu a štýlov interaktívnych odkazov. Vyberte si zo 6 štýlov hlavičiek, 12 zoznamov portfólií a viacerých rozložení blogov v štýle, aby ste vytvorili svoj perfektný dizajn stránok. Dokonale navrhnutý na predstavenie vášho portfólia online, má Anders všetko, čo potrebujete. Dokonca aj sekcie pre váš tím a ceny. Navyše téma je kompatibilná s populárnymi pluginmi, ako sú WooCommerce, Contact Form 7 a WPML.

2. Spolu

Najlepšie minimálne témy WordPress: Celkom

Info & DownloadView The Demo

Celkom je jedna z našich najobľúbenejších a najpredávanejších tém všetkých čias (WPExplorer). Téma má v predvolenom nastavení veľmi čistý / základný dizajn, ktorý sa dá ľahko vylepšiť pomocou živého prispôsobovača a môžete vytvoriť takmer akýkoľvek typ webu so všetkými vstavanými možnosťami, rozloženiami a modulmi na tvorbu stránok. Čo však robí tento motív jedným z najlepších minimálnych motívov WordPress, ktoré si môžete kúpiť, sú ukážky ľahkého štartu 40+, flexibilné možnosti a kód vhodný pre vývojárov..

3. Neve (zadarmo)

Neve WordPress Téma

Vytvorte si s Neve čisté a klasické miesto. Táto krásna bezplatná téma bola navrhnutá tak, aby bola ľahká, rýchla a kompatibilná s takmer všetkými obľúbenými tvorcami stránok na trhu. Téma je kompatibilná s Gutenberg, Elementor, Beaver, SiteOrigin, Brizy, Visual Composer a dokonca aj Divi. Navyše je pripravený na mobil – takže vaše stránky budú vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení. Aj keď však chcete vytvoriť minimálny počet stránok, oplatí sa zvážiť inováciu na Neve prémiový plán pre ďalšie funkcie, ako je prechod na začiatok, biele označenie a vlastné zosilňovače pre Elementor, WooCommerce, blog a hlavičky (v závislosti od plánu).

4. Ineco

Najlepšie minimálne WordPress Témy: Ineco

Info & DownloadView The Demo

Ak potrebujete univerzálnu minimalistickú stránku, prečítajte si túto tému podrobnejšie. Ineco sa dodáva s mnohými variantmi stránok a funkcií, ktoré vyhovujú potrebám väčšiny používateľov. Inštalácia tejto témy vám zaberie iba pár minút. Ineco podporuje najobľúbenejšie prémiové doplnky a doplnky, ktoré umožňujú vytváranie obsahu bez kódovacích schopností. Nástroj Visual Builder Page Builder so svojimi 40+ vlastnými krátkymi kódmi vám pomôže vybudovať bezproblémové stránky.

5. xPression

xPression Minimálna téma WordPress pre blogy

Info & DownloadView The Demo

Táto čistá, moderná a elegantná téma sa perfektne hodí pre osobné osobné blogy online, módne blogy, cestovné blogy a ďalšie. xPression je nabitý množstvom vopred navrhnutých stránok, vďaka ktorým bude váš online zdroj vynikať na míľu. Ponúka tri štýly domovskej stránky spolu s ďalšími stránkami, t. J.: Zoznam blogov, samostatný blog, kontakt a ďalšie informácie. Téma je vytvorená pomocou jedného z najpopulárnejších bezplatných tvorcov stránok Elementor drag and drop. Možnosti prispôsobiteľstva motívu WordPress zahŕňajú ukážku živých zmien, takže ani nemusíte znova načítať stránku, aby ste videli svoje pozmeňujúce a doplňujúce návrhy.

6. Ilustrujte

Najlepšie minimálne témy WordPress: Ilustrujte

Info & DownloadView The Demo

Ilustrácia je skutočnou témou dizajnérov pre dizajnérov. Vytvorené v spolupráci s Blaz Robar, táto jedinečná téma je ideálna pre každého umelca. Skvelé funkcie, ako sú vlastné typy príspevkov, farebné prekrytia obrázkov a palety farebných odtieňov (ako sú tie, ktoré vidíte na Dribbble), sú iba špičkou ľadovca..

7. Lily denne

Téma Lily Daily Blog WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte lepší výkon, čistejší dizajn, vyššiu rýchlosť nakladania a elegantnejší zážitok, vyskúšajte Lily. Môžete si vybrať z 10 rôznych rozložení pre svoju domovskú stránku, archívne stránky, stránky autorov, stránky s výsledkami vyhľadávania, značky a kategórie a pomocou rôznych možností môžete svoj blog upraviť. Téma sa veľmi ľahko používa a používa technológiu HTML5 / CSS3 / Bootstrap. Lepkavá navigácia poskytne vašim návštevníkom rýchly prístup ku všetkým informáciám na vašom webe. Lily je pripravená na preklad a obsahuje súbor .pot, takže váš blog bude akýmsi medzinárodným zdrojom.

8. Trail

Najlepšie minimálne WordPress Témy:

Informácie a sťahovanie

Trail je odvážny a krásny a je vynikajúcou voľbou pre predstavenie vašej práce online. Veľké obrázky tejto témy, čisté rozloženie a ľahko čitateľná typografia umožňujú vašim čitateľom zamerať sa presne tam, kam chcete – na svoju prácu. Téma tiež reaguje, dokáže zobraziť obrázky paralaxy a je pripravená s filtrovateľným portfóliom.

9. Webion

Téma Webion minimálneho univerzálneho prvku WordPress

Info & DownloadView The Demo

Táto téma prichádza s úplnou kompatibilitou pre Elementor WP Page Builder. S prvkom Elementor získate kompletný balík widgetov zadarmo. Zahrnuté sú aj widgety, ako sú Carousel, mapy Google atď. Vďaka kombinácii s témou Webion je vytváranie webových stránok jednoduché a efektívne (navyše nevyžaduje žiadne zručnosti pri kódovaní).

10. Oriana

Téma minimálneho portfólia a fotografie Oriana WordPress

Info & DownloadView The Demo

Oriana je kreatívna, vysoko kvalitná a plne responzívna téma. Tvorivým ľuďom dáva možnosť predstaviť sa mimoriadnym spôsobom. Pomocou vstavaných možností môžete nakonfigurovať väčšinu aspektov spoločnosti Oriana, ako je napríklad prízvuk, Google Fonts a mnoho ďalších. Demo na tému sa jednoducho inštaluje na jedno kliknutie, takže môžete mať okamžite pripravený web s pohotovosťou a prekladom..

11. Ambiance

Najlepšie minimálne WordPress témy: Ambiance

Informácie a sťahovanie

Ideálna pre fanúšikov populárneho rámca Genesis, detská téma Ambiance je perfektný spôsob, ako zostaviť svoje portfólio online pomocou programu Genesis. Táto téma reaguje na mobilné zariadenia, obsahuje vlastnú hlavičku a predstavuje všetky vaše vynikajúce hlavné obrázky vpredu a v strede (čo je skvelé na použitie ako základné portfólio).

12. Eagle

Eagle Responsive Minimálna WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Orol je plne responzívna minimálna téma WordPress určená pre agentúry. Čistý dizajn a blog umožňujú všetkým profesionálom, agentúram, kreatívnym agentúram, firmám zaoberajúcim sa architektúrou alebo interiérom, fotografickým štúdiom atď. Ľahšie propagovať svoju prácu alebo podnikanie. Funkcie importu ukážky jedným kliknutím, konfigurovateľné možnosti motívu a krátke kódy uľahčujú rýchlu zmenu takmer všetkého.

13. Koi

koi

Info & DownloadView The Demo

Koi je skvelý spôsob, ako predviesť svoje množstvo diel. Vďaka čistému a usporiadanému usporiadaniu na mriežke je táto téma dokonale vhodná pre akýkoľvek kreatívny typ webových stránok. Táto téma sa navyše dodáva so 6 bezplatnými doplnkami, efektmi filtra CSS3, počítadlom zobrazenia portfólia, podporou lightboxu a ďalšími.

14. Hazel

Hazel Minimalistický viacúčelový motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Hazel je prispôsobiteľná téma so vstavaným mega menu a úplnou integráciou dizajnu WooCommerce. Obsahuje viac typografických možností s viac ako 800 fontmi Google, možnosti vlastných stránok pre viacstránkové weby, rôzne typy portfólia a štýly. Navyše je to WPML a preklad pripravený. Hazel sa dodáva s množstvom užitočných prvkov vizuálneho nástroja na tvorbu stránok a množstvom preddefinovaných rozložení.

15. Atrament

atrament

Informácie a sťahovanie

Atrament je úžasná filtrovateľná šablóna portfólia s užitočnou ponukou vľavo. Inkoust sa ľahko používa a naviguje. Prispôsobuje sa aj akejkoľvek veľkosti obrazovky. Súčasťou témy sú aj obrázky na pozadí na celej obrazovke, ktoré môžete nastaviť pre každú stránku tak, aby ste každému príspevku, stránke alebo portfóliu dali jedinečný dizajn..

16. Knihomol

Bookworm FullScreen WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

BookWorm bol navrhnutý špeciálne pre autorov a vydavateľov. Webový dizajn na celej obrazovke vám pomôže predviesť vaše práce a osobné údaje v okamihu. Minimálne, čisté a citlivé rozloženie zjednodušuje uvedenie nedávno publikovaných alebo pripravovaných vydaní kníh na vašej domovskej stránke. Plus Bookworm sa môže pochváliť funkciami, ako je profil autora, predtým publikované sekcie kníh, blog autora, nedávno uverejnené alebo nadchádzajúce podrobnosti o vydaní knihy atď..

17. Sever

sever

Informácie a sťahovanie

Čistá, odvážna a elegantná téma North je krásnou možnosťou mriežky pre vašu prácu. Prispôsobené widgety pre Twitter, Flickr a Dribble uľahčujú čitateľom sledovať ich súčasné projekty. Vlastné galérie tém a portfóliá tiež uľahčujú pridávanie obrázkov, zvukových súborov a videí.

18. Mindelo

Téma minimálneho portfólia WordPress

Info & DownloadView The Demo

Táto plne responzívna téma je vybavená nástrojom Tvorca Drag & Drop Page Builder, ako aj doplnkom Slider Revolution. A v prípade, že vaša firma potrebuje viacjazyčnú stránku, Mindelo prichádza s viacjazyčným doplnkom WordPress práve na tento účel. Téma bola postavená na technológii Bootstrap, jednom z najpopulárnejších rámcov HTML, CSS a JS na vývoj responzívnych prvých mobilných projektov na webe..

19. Priestory

Najlepšie minimálne WordPress témy: Priestory

Info & DownloadView The Demo

Čisté a jednoduché, priestor je super minimálna téma WordPress s portfóliom bohatým na funkcie – preto si myslíme, že je to jedna z najlepších minimálnych tém WordPress na trhu. Táto téma sa veľmi dobre hodí pre dizajnérov, ktorí by mohli chcieť predávať aj svoje vlastné produkty, pretože táto téma podporuje ako Easy Digital Downloads, tak WooCommerce pre jednoduché nastavenie e-shopu..

20. Camila

Camila Minimálna Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Camila kladie silný dôraz na čitateľnosť textu. Môže byť použitý ako osobný blog, časopis alebo denník a je veľmi ľahko nastaviteľný a použiteľný. Ak nechcete, aby dizajn predbiehal váš obsah, výber Camila je skvelá voľba, pretože ide o tému zameranú na prvý obsah. Ak ste fotografom, môžete vytvoriť nádherné galérie, ktoré vám ukážu najlepšie diela bez toho, aby ste na konci potrebovali kódovanie. A ak ste umelec alebo tvorivý človek, môžete predviesť svoje talenty a nie honosné triky s dizajnom.

21. Savoy

Savoy - Minimalistický motív AJAX WooCommerce

Savoy je zábavný a minimálny spôsob zobrazovania galérií vašich výrobkov. Jednoducho pridajte svoje produkty do obrázkových galérií (prostredníctvom WooCommerce) a zobrazujú sa na domovskej stránke jednoduchého mriežkového štýlu. Klienti tak môžu prehľadávať všetku vašu prácu bez toho, aby museli stránku znova načítať (obrovský úspora času).

22. Narya

Téma Narya Food Blog WordPress

Info & DownloadView The Demo

Narya obsahuje všetko, čo vyhovuje vašim kreatívnym potrebám: sociálne médiá, elektronický obchod, ohromujúce galérie, nástroje na správu reklám, integrácia tlačidiel zdieľania s dôrazom na detaily a štýl. Jeho typografia je elegantná a nenápadná, plus téma obsahuje posúvače, ktoré prezentujú váš obsah tým najúžasnejším spôsobom. Chcete vylepšiť malé nastavenie tak, aby vyhovovalo štýlu vašej značky? Program Narya obsahuje aj jednoduchý panel možností témy Narya na jednoduché zmeny.

23. Volta

taliansky fyzik

Info & DownloadView The Demo

Volta je pôsobivá možnosť portfólia, ktorá obsahuje 3 variácie hlavnej obrazovky. Vyberte si z posúvača obsahu, pozadia videa alebo obrázka, kedy používatelia prvýkrát pristanú na vašom webe. Súčasťou témy sú aj krásne a minimálne portfóliá, ktoré sú plne citlivé a sú pripravené na sietnicu.

24. Neonix

Téma digitálnej agentúry Neonix WordPress

Info & DownloadView The Demo

Neonix je obchodná téma WordPress, ktorá je ideálna pre digitálne agentúry, webové štúdiá, osobné blogy / portfóliá, odborníkov na SEO a iných poskytovateľov digitálnych služieb. Je plne citlivý a pripravený na preklad, takže vaše publikum nebude obmedzené, pokiaľ ide o zariadenie alebo umiestnenie. Ak chcete vytvoriť web pomocou Neonix, nepotrebujete žiadne znalosti v oblasti kódovania – stačí použiť ukážkové ukážky a vytvoriť svoj web v priebehu niekoľkých minút.

25. KEO

Viacúčelová téma KEO

Info & DownloadView The Demo

KEO je responzívna téma vhodná pre webovú agentúru, fotografické štúdio, obchod, uvedenie do prevádzky, na voľnej nohe, V-kartu a ďalšie. Téma je postavená na intuitívnom a praktickom tvorcovi Qoob, ktorý ponúka množstvo funkcií prispôsobenia pre váš ďalší projekt. Zostavte si svoj úplne nový web od nuly pomocou staviteľa a online dokumentácie.

26. Odhaliť

Najlepšie minimálne témy WordPress: Odhalte

Informácie a sťahovanie

O Reveal je všetko, o čom je veľmi citlivé a filtrovateľné portfólio. Táto téma je čistá a minimálna, takže vaše projekty vyniknú a elegantné zobrazenie ajaxu je pôsobivou pridanou funkciou. Súčasťou témy sú aj možnosti prezentácie, vlastné miniaplikácie, tlačidlá a ďalšie informácie, ktoré ste očakávali od najlepších minimálnych tém WordPress..

27. Chela

Téma minimálnej agentúry Chela WordPress

Info & DownloadView The Demo

Chela je super ľahká, minimálna a moderná téma, ktorá je ideálna pre agentúry a živnostníkov. Je plne citlivý a vyzerá skvele na všetkých zariadeniach. Téma je vybavená rozšírenými vlastnými poľami, ktoré sú perfektným riešením pre všetky webové stránky WordPress, ktoré potrebujú flexibilnejšie údaje ako iné systémy na správu obsahu. Zahrnutý doplnok jQuery s podporou Owl V2 / Carousel touch umožňuje vytváranie krásneho responzívneho karuselového jazdca.

28. Grafix

Najlepšie minimálne WordPress témy: Grafix

Informácie a sťahovanie

Grafix je profesionálnejšie portfólio s elegantným a minimálnym dizajnom. Motív predstavuje skvelé portfólio pre vašu prácu a navyše je ľahké vytvoriť si vlastný motív pomocou vstavaných možností pre vlastné farby pozadia a obrázky.

29. Moroseta

Moroseta Cestovné Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Moroseta prichádza s 5 rozloženiami blogov a 4 rozloženiami pre jednotlivé príspevky, takže si budete musieť vybrať z čoho najviac. Vlastný posúvač uľahčuje zdobenie ktoréhokoľvek z vašich príspevkov a aktívny nástroj Prispôsobovač umožňuje hladký proces prispôsobenia. Táto téma blogu WordPress je tiež pripravená na widget, takže môžete rozšíriť jej funkčnosť pomocou doplnkov WooCommerce a MailChimp, JetPack, kontaktného formulára 7 atď..

30. Značka

Najlepšie minimálne WordPress Témy: Značka

Info & DownloadView The Demo

Značka je čistá téma portfólia v štýle celého displeja s jednoduchými možnosťami prispôsobenia (pre farebné schémy, zvýrazňujúce farby, písma Google a ďalšie). Zahrnuté prispôsobené widgety, šablóny stránok, krátke kódy zákazníkov a štýlové formáty príspevkov uľahčujú pridávanie obsahu.

31. Inspiro

Najlepšie minimálne WordPress témy: Inspiro

Info & DownloadView The Demo

Aj keď bol Inspiro vytvorený s ohľadom na fotografov, táto minimálna téma WordPress sa dokonale hodí pre všetkých dizajnérov alebo umelcov, ktorí hľadajú štýlovú a minimálnu tému. Možnosti pre prezentácie na celej obrazovke, galérie a dokonca aj WooCommerce robia z tejto témy skvelú voľbu.

32. pôvod

Najlepšie minimálne WordPress Témy: Pôvod

Info & DownloadView The Demo

Pôvod je jednoduchá téma založená na mriežke, bez portfólia marží, ktorá je ideálna na predstavenie vašich snímok. Téma je plne responzívna, takže čitatelia môžu pokladňu pracovať za stolnými počítačmi, tabletmi a mobilnými telefónmi. Navyše téma obsahuje veľa možností pre vlastné farby, rozloženia a dokonca aj reklamy.

Zabalenie našej ponuky najlepších minimálnych tém WordPress

Tam máte – cez 30 úžasných prémiových minimálnych tém WordPress z čoho vyberať. Samozrejme, tam sú aj niektoré skvelé témy zadarmo. Ak máte obmedzený rozpočet, mali by ste sa pozrieť na našu vlastnú elegantnú bezplatnú tému WordPress, tému Pronto bez WordPress a WordPress bez fotografií. Alebo rýchle vyhľadávanie „portfólia“ WordPress.org vám tiež poskytne veľa ďalších slušných bezplatných tém. Nezabudnite, že pri bezplatných témach nebudete mať rovnaké vynikajúce prémiové funkcie a podporu, ktoré sa dodávajú s platenou témou. Prémiové témy sa oplatia ceniť, najmä ak si vyberiete tému pre svoje profesionálne online portfólio.

Ak máte čo pridať, alebo si myslíte, že nám unikla skutočne úžasná téma, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Radi by sme sa dozvedeli, aké sú vaše obľúbené minimálne témy WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me