30+ najlepších správ a časopisov v štýle tém pre WordPress

Najlepšie témy správ a štýlov časopisov pre WordPress

Vedeli ste, že 53% Všetci Američania používajú internet na čítanie správ každý deň a každý deň? A že televízne a tlačové správy klesajú? To znamená, že nikdy nebol lepší čas na spustenie vášho vlastného online zdroja pre najnovšie a najväčšie novinky, správy, klebety, módu, kutilstvo alebo čokoľvek iné! Nerobte si starosti, sme tu preto, aby sme vám pomohli.

Toto zhrnutie je medzi našimi osobnými najlepšími tipmi na najlepšie správy a témy časopisu WordPress. Každá z nich je perfektná, ak máte záujem o spustenie spravodajského blogu alebo online časopisu. Na zdravie, dúfajme, že nájdete to, čo hľadáte!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Noviny

Novinový motív WordPress

Ak chcete začať, prečo si nevytvoriť svoje stránky s dostupnými správami č. 1 a časopismi? Téma Noviny je z nejakého dôvodu na vrchole svojej výklenku. Táto výkonná a flexibilná téma je najlepšou voľbou na vytvorenie ohromujúceho spravodajského webu, online časopisu alebo blogu. A vďaka svojej nedávnej aktualizácii je téma ľahšia a ešte lepšia na publikovanie obsahu na vašom webe.

Téma Noviny obsahuje ukážky 80 + rýchleho spustenia. Ak chcete, aby bol váš web upravený do niekoľkých minút, stačí importovať jediným kliknutím. Alebo použite frontend tagDiv Composer na vytvorenie vlastného dizajnu. Pridajte poštové siete, galérie, popisky, obrázkové polia, reklamy, posúvače, widgety a ďalšie. Nie je potrebné kódovanie! Knižnica tagDiv Cloud Library je plná 810+ vopred pripravených rozložení, ktoré môžete jednoducho vložiť a vytvárať stránky rýchlejšie.

Možnosti sa však nekončia. Vstavané reklamné spoty, typografia, vlastné widgety (počasie, výmenný trh, Instagram, sociálne pulty, pole pre autorov, informačné letáky atď.), Obrázkové efekty, podpora loga SVG, novinka „Trending now“, systém kontroly, integrovaný panel prekladov, Ajax vyhľadávanie a prihlasovanie, prispôsobiteľné hlavičky a päty, a ešte oveľa viac sú zahrnuté v novinách. Téma je tiež pripravená na GDPR a je kompatibilná s kontaktným formulárom 7, WPBakery, bbPress, BuddyPress, WooCommerce a mnohými ďalšími obľúbenými doplnkami..

2. Jannah

Jannah Noviny, časopisy a AMP správy WordPress Téma

S Jannah získate oveľa viac ako len tému WordPress vhodnú pre online časopisy a blogy. Je ich viac ako 20 ukážok pripravených na použitie. Čo rýchlo urýchli proces zostavenia stránky, ktorá presne splní vaše požiadavky. Vyberte si ukážku, ktorú chcete, a individualizujte ju, čím ju zmeníte na vlastný dizajn. S takou prispôsobiteľnou témou je to všetko možné. Čo je celkom v pohode, môžete hlasovať pre svoje ďalšie obľúbené demo. S novými aktualizáciami sa skutočne vydávajú nové ukážky, ktoré môžete neskôr použiť na redizajn webov.

Vydavatelia môžu pomocou integrovaného webu Accelerated Mobile Pages (AMP) ľahko vytvárať obsah pripravený na mobil, ktorý sa načíta okamžite všade. Vyžaduje si to aj vyššie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov, čo vedie k vyššej návštevnosti a potenciálne väčšiemu počtu kliknutí na reklamy.

Neobmedzený štýl hlavičky a päty, ponuky Ajax Mega a viac ako 15 rozloženia jazdca sú len niektoré z mnohých funkcií, ktoré Jannah ponúka. Tento nástroj sa veľmi ľahko používa a pomocou praktického nástroja na tvorbu stránok môžete rýchlo sformulovať svoje osobné majstrovské dielo. Nehovoriac o tom, Jannah je tiež kompatibilná s BuddyPress pre založenie vašej vlastnej komunity sociálnych médií.

3. 15zine

Téma 15zine HD Magazine & News WordPress

15zine je časopis určený na sietnicu a tematiku prémiového WordPressu. Táto téma je ideálna na vytvorenie vlastného online časopisu alebo spravodajských webových stránok na zdieľanie zaujímavých informácií so svojimi čitateľmi. Táto téma je plná funkcií. Skutočne nie. Toľko, že by sme ich nemohli ani uviesť nižšie. Jednou z najchladnejších funkcií je vstavaný kontrolný systém. Či už prevádzkujete správy alebo stránky z časopisov, budete chcieť skontrolovať produkty, služby, filmy, jedlo alebo čokoľvek iné a pomocou 15zine pridáte recenzie hneď po vybalení z krabice. Môžete pridať svoje vlastné recenzie, umožniť čitateľom opustiť hodnotenia, pridať ľubovoľný počet kritérií a zvoliť, či použijete hviezdičky, body alebo percentá..

Ďalšou vynikajúcou funkciou je flexibilita 15zine. Téma prichádza s úžasným nástrojom na tvorbu stránok a množstvom zabudovaných možností. Vstavané sú 4 moduly mriežky, 5 štýlov blogu, 6 formátov príspevkov (galéria, prekrytie videa, funkcia videa, vkladanie zvuku, zvuk hostený hosťom a štandard), 4 štýly jazdca a možnosti prispôsobenia vlastných farieb a pozadia. Medzi ďalšie funkcie témy patrí kompatibilita WooCommerce, integrácia bbPress, vlastné krátke kódy, vlastné widgety, vyhľadávanie Ajax a ďalšie.

4. Stav

status-worpdress-theme

Info & DownloadView The Demo

Status je ohromujúci dizajn témy špeciálne pre časopisy, správy a redakčné blogy. Ľahko použiteľné vzorové údaje uľahčujú začatie práce. A vlastné widgety pre váš informačný bulletin a sociálne odkazy vám pomôžu rýchlo rozšíriť svoju online prítomnosť.

Táto moderná téma obsahuje veľa skvelých možností prispôsobenia v rámci živého prispôsobovača WordPress pre 1-4 stĺpce, pravý alebo ľavý bočný panel (alebo vôbec žiadny!), Vlastné šírky stránok, neobmedzené farby (stačí použiť výber farieb), 700 a viac písiem Google. , prispôsobiteľné položky blogu a ďalšie. Existujú dokonca vstavané reklamné spoty. Týmto spôsobom môžete pridať svoje vlastné propagačné odkazy a obrázky alebo vložiť reklamy Google a ihneď začať speňažovať svoje webové stránky!

5. Nadpis

Titulok noviniek a časopisov WordPress Téma

Headline je čistá a moderná prémiová téma WordPress v štýle novín a časopisov. Táto elegantne štylizovaná téma má flexibilné rozloženie, ktoré môžete použiť na zdieľanie noviniek, klebiet a článkov o tom, čo vás zaujíma, a vašich čitateľov.

S nadpisom sa postarajú o všetky ťažké časti tvorby vašich spravodajských webových stránok. Téma obsahuje úplné a rámcové rozloženia, stačí si vybrať, ktoré z nich pre vás bude najlepšie. Prispôsobenie stránok je veľmi jednoduché, pretože nadpis používa prispôsobovač WordPress Theme Customizer, takže môžete rýchlo zmeniť farby, vaše logo a ďalšie a pred uložením ich zmeny zobraziť naživo. Potom pomocou nástroja na tvorbu obsahu vytvorte vlastné jedinečné rozloženia stránky. Súčasťou témy sú aj 3 rozloženia blogov (malý obrázok, veľký obrázok alebo mriežka) – takže máte veľa možností na vytvorenie jedinečnej spravodajskej alebo časopiseckej stránky..

Titulok tiež obsahuje množstvo vlastných widgetov (pre komentáre, kontaktný formulár, recenzie, bannery, atď.), Kompletný systém hodnotení a recenzií, aby čitatelia mohli hlasovať o vašich článkoch, prekrásny posuvník správ, užitočné krátke kódy, vstavané súvisiace príspevky a viac.

6. Valenti

Téma Valenti News & Magazine WordPress

Valenti je elegantná téma správ WordPress v štýle časopisov a časopisov dostupná na ThemeForest. Táto téma obsahuje vstavané funkcie, vďaka ktorým si môžete vytvoriť svoj vlastný online správ, časopis alebo webovú stránku klebiet v žiadnom momente.

Keď začínate s témou, máte veľa ľahko použiteľných možností na prispôsobenie témy. Pomocou nástroja na vytváranie domácej stránky drag & drop vytvorte vlastné rozloženie domovskej stránky, pridajte ponuky na 3 rôzne miesta, vyberte si z neobmedzených farieb pre rôzne prvky stránky a ďalšie. Všetky tieto funkcie umožňujú vytvoriť jedinečný a jedinečný časopis alebo nový web.

Valenti tiež obsahuje super flexibilný blog, ktorý je skvelý, pretože hlavným zameraním témy sú všetky vaše úžasné príspevky! Môžete si vybrať zo 4 rôznych rozložení blogov na domovskej stránke, 4 rôznych štýlov blogu, 4 štýlov obrázkových snímok funkcie blogu (plná šírka, paralaxa, plné pozadie alebo štandard) a 4 formátov príspevku (štandard, slideshow, audio a video). Téma navyše obsahuje možnosti pre hodnotenia a recenzie, ktoré môžete pridať do príspevkov, aby ste zvýšili zapojenie čitateľov. Táto téma obsahuje množstvo ďalších skvelých možností, ako sú vlastné miniaplikácie, viac šablón stránok, sociálna integrácia, písma Google a ďalšie.

7. Verejná mienka

Téma WordPress pre časopis verejnej mienky

Info & DownloadView The Demo

Neobmedzená paleta farieb, vlastné widgety, úžasné funkcie na správu reklamných pruhov a aktívny nástroj na prispôsobenie sledovania živých zmien sú súčasťou toho, čo robí z tohto motívu silný výstup pre akúkoľvek agentúru vydávajúcu správy / médiá. Moduly elementov, takže môžete ľahko použiť nástroj na tvorbu stránok na prispôsobenie rozloženia. Téma uľahčuje umiestňovanie videí, zvuku a obrázkov ako súčasti príspevkov.

8. Heset

Heset Blog Magazine WordPress Téma

Heset je viacúčelová viacúčelová téma pre časopis / blog vytvorená pre ľudí, ktorí milujú čistý, moderný a minimalistický dizajn. Téma je dodávaná s množstvom možností prispôsobenia, ktoré vám pomôžu tvarovať vaše stránky podľa vašich potrieb bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu. Heset je dodávaný so 7 jedinečnými rozloženiami domovskej stránky a dá sa ľahko znova vytvoriť pomocou demo inštalácie jedným kliknutím, vďaka čomu bude téma vyzerať presne ako tá, ktorú vidíte v živom náhľade. Dôrazne sa odporúča, ak hľadáte dobre štruktúrovanú tému WordPress, dokonale optimalizovanú pre SEO a rýchlosť stránok.

Existuje celý rad rôznych spôsobov, ako dosiahnuť osobný a jedinečný vzhľad hraním s rôznymi možnosťami, ako sú rôzne posúvače, štýly hlavičiek a odporúčané príspevky atď. Logická, používateľsky prívetivá widgetizovaná predná strana vám môže pomôcť pri pridávaní a triedení domovskej stránky. prvky, ktoré sa vám páčia. Heset je tiež pekne kódovaný pre integráciu s pluginmi tretích strán, ako sú Jetpack, WooCommerce, Kontaktný formulár 7, SiteOrigin Page Builder atď., Ktoré vám môžu skutočne ušetriť veľa času.

9. MagUp

MagUp Moderne štylizovaný časopis WordPress Téma

MagUp je moderný všestranný blog, časopis, publikujúci a recenzujúci tému WordPress so systémom odosielania hostí. Ďalšou výkonnou funkciou je 100% optimalizácia zariadenia. Jednotlivé položky sa automaticky prispôsobia meniacim sa rozmerom zariadení a prispôsobia sa tak, aby zodpovedali kolektívnej reakcii. Využitím plne optimalizovaného rozloženia reklám môžete speňažiť svoje recenzie alebo časopisy pomocou služby Google AdSense. Ako už bolo spomenuté, môžete tiež prijímať bezplatné príspevky pre hostí na zvyšovanie obsahu a nepriamo zarábať peniaze prostredníctvom služby AdSense.

Máte obavy z personalizácie? Je to také ľahké, ako si dokážete predstaviť – iba pár kliknutí, ťahov a kvapiek! Existuje 5+ jedinečných rozložení tém. Potom so vstavaným doplnkom na tvorbu stránok Visual Composer môžete vytvoriť nové čerstvé rozloženia behom niekoľkých minút. Predvolená domovská stránka obsahuje sekciu napájanú z karuselu nad panelom s ponukou s efektom hlbokej paralaxy. Medzitým existuje niekoľko variantov dizajnu pre jednotlivé rozloženia príspevkov, ako napríklad Galéria, Odkaz a Citát. Pre jeden príspevok sú k dispozícii klasické, luxusné a kreatívne varianty. Pre každú galériu, odkaz a cenovú ponuku si môžete vybrať ktorýkoľvek z 8+ preddefinovaných štýlov.

MagUp tiež podporuje elegantné mega menu. Má viac variantov. Môžete tiež ísť na kolotoč založený štýl. Téma navyše podporuje všetky typy príspevkov vrátane okrem iného aj textu, štandardu, zvuku, videa, kategórie a značky (video, Vimeo, YouTube a Daily Motion)..

10. CrazyBlog Magazine

Téma časopisu Crazyblog WordPress

CrazyBlog je balík približne dvoch tuctov ukážok s sviežim a flexibilným dizajnom. Sedem ukážok predstavuje rozloženie časopisov, zatiaľ čo ďalších sedem je vyhradených pre jednoduché blogy. Medzitým je k dispozícii ďalšia skupina siedmich ukážok založených na výklenkoch. Vstavaný prémiový nástroj na vytváranie a ukladanie stránok umožňuje ľahšie prispôsobenie návrhov za vás.

Téma bola úplne optimalizovaná pre zariadenia, vyhľadávače a všadeprítomné interaktívne používateľské prostredie. Stovky ľahko použiteľných možností na pozadí nie sú len pre vás ľahké úplne si prispôsobiť tému pomocou minimálnych kliknutí, ale tiež ovládať a spravovať každú jednu vec o rozložení a pracovať priamo od hornej časti hlavičky po spodnú časť oblasť päty.

CrazyBlog je plne optimalizovaný pre reklamy, čo znamená, že v rozmiestnení prirodzene sa nachádzajúcich miest na rozložení sú rôzne oblasti umiestnenia reklamy. Pomôže vám dosiahnuť maximálny počet zobrazení a kliknutí na reklamu, čím sa zvýši zárobok. A s rôznymi dostupnými štýlmi príspevkov môžete predviesť rôzne typy príspevkov rôznymi spôsobmi. Je tiež možné ďalšie prispôsobenie každého rozloženia. Môžete tiež vytvoriť ďalšie jedinečné rozloženie prevzatím prvkov z rôznych štýlov príspevkov a ich usporiadaním do nového štýlu. Medzi ďalšie funkcie patrí typografické možnosti, podpora elektronického obchodu a pravidelné aktualizácie.

11. Nasýtené

Téma WordPress Moderned Magazine

Curated je dokonalá téma moderného časopisu WordPress, starostlivo navrhnutá tak, aby bola esteticky vysoká, čistá a moderná. Vhodná téma WordPress na predstavenie všetkých vašich skvelých príbehov, aby ste získali viac pozornosti zo sveta. Jednou z najchladnejších funkcií v programe Curated je jedinečný posúvač s názvom „Moz-Slider“, ktorý veľmi pomáha zaistiť, aby vaše správy alebo obsah pritiahli pozornosť vašich čitateľov. Postavený s vlastným systémom kontroly vnútri, budete chcieť kontrolovať produkty, služby, filmy, jedlo alebo čokoľvek iné.

Curated je tiež vybavený výkonným a ľahkým Drag n ‘Builderom stránok, takže si môžete užiť zábavu pri vytváraní jedinečnej domovskej stránky alebo čokoľvek, kedykoľvek budete chcieť. Jednoduchým nasmerovaním a kliknutím vytvoríte vlastné rozloženia! Oh, téma tiež reaguje na skvelé práce v akomkoľvek zariadení od malej veľkosti obrazovky na plochu, z domova alebo odkiaľkoľvek, kde by mohli byť..

12. Lovené

Téma WordPress Hunted Editorial Magazine

Hunted je téma editorského štýlu časopisu s profesionálnym vzhľadom a čistým dizajnom. Rovnako ako veľmi dobre organizovaný personalizátor tém. Téma bola vytvorená pre vaše príbehy, články, správy, módne príspevky, tipy na dekorácie, životný štýl a všetko, čo sa dá zdieľať na vašom blogu.

Hunted prichádza s podrobnou dokumentáciou, ktorá vám umožní vychutnať si tému bez problémov. A keďže Hunted používa natívny prispôsobiteľ WordPress, je veľmi ľahké prispôsobiť váš web. Väčšinu vecí, ktoré by ste chceli urobiť, je len pár kliknutí! Vlastné písma Google, vlastné widgety, 3 posuvné ovládače, sekundárne ponuky, výzva na akciu, 7 rozložení blogov, podpora WooCommerce, vstavané oblasti bannerov a ďalšie sú len niektoré z mnohých príjemných funkcií témy..

13. Editum

Téma časopisu Editium Clean WordPress Blog Magazine

Editium je čistá téma WordPress pre blog / časopis, ktorá je navrhnutá tak, aby poslala vášmu obsahu nový obsah. Vychutnajte si veľmi ľahké nastavenie a uveďte svoje stránky online v žiadnom momente. Editium vyhovuje mnohým typom webových stránok, od blogu životného štýlu až po časopis s väčším obsahom, bez toho, aby ste zabudli na akýkoľvek minimálny blog.

Editium poteší vašich návštevníkov pohodlným užívateľským dojmom na všetkých zariadeniach, jeho dizajn je elegantný a má dobrú použiteľnosť. To bolo myslené pomocou mobilného prvého prístupu a Twitter Bootstrap 3 CSS Framework.

Editium je možné prispôsobiť tak, aby oslovilo značku užívateľa, od farieb až po typografiu pomocou výkonného panela nastavení. Ponúka sa veľa možností a je ľahké vytvoriť atraktívny domov jednoduchým presunutím niektorých vlastných miniaplikácií do dvoch oblastí miniaplikácií na domovskej stránke. Panel rýchleho spustenia môže získať odkaz na kategórie alebo stránky alebo dokonca externé odkazy, hlavná oblasť môže prijímať moduly príspevkov na zobrazenie zoznamov článkov podľa kategórií s mnohými rôznymi rozloženiami..

14. blok

Blokovať plochý časopis WordPress Téma

Block je téma WordPress pre časopis v plochom štýle, ktorá je k dispozícii na tému Themeforest. Toto čisté a elegantné rozloženie je ľahko čitateľné a vďaka vlastnému efektu desaturácie bude váš web vynikať na webe. Navyše si môžete vybrať z neobmedzeného množstva farieb pre rôzne prvky v celej téme a vytvoriť tak vlastný vzhľad.

Blok bol vytvorený so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie svojich stránok. K dispozícii je 7 vlastných formátov príspevkov (štandard, video, zvuk, galéria, obrázok, odkaz, citát, stranou), takže môžete svoj obsah pridávať rýchlo a ľahko. Súčasťou témy sú aj vlastné miniaplikácie, takže do ľubovoľnej oblasti pripravenej pre miniaplikácie môžete pridať reklamy, svoj informačný kanál Flickr, vlastnú sekciu O nás a ďalšie. To nie je všetko. Táto téma je pripravená na WooCommerce, zahŕňa sociálnu integráciu, podporu kontaktného formulára 7, vlastné možnosti písma, vlastné šablóny stránok a ďalšie.

15. NewEdge

Téma NewEdge responzívneho časopisu WordPress

NewEdge je superfunkčná a krásna téma WordPress pre stránky časopisov a novín. Téma je plne responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia, takže predstavuje plynulé užívateľské prostredie na všetkých platformách. Je dodávaný s nástrojom na vytváranie a presúvanie stránok pomocou nástroja Visual Composer, čo znamená, že svoje stránky časopisu môžete vyladiť krásne vo veľmi krátkom časovom období bez kódovania jedného riadku..

Názov obsahuje niekoľko variácií domovskej stránky, prispôsobiteľné farebné schémy, možnosti bohatých tém, doplnok počítadla sociálnych podielov a ďalšie. Dobre sa integruje s doplnkom MailChimp, aby vaše úsilie v oblasti sietí bolo ešte plodnejšie.

NewEdge má niekoľko vyhradených rozšírení, ktoré vylepšia funkcie vášho časopisu / spravodajských stránok a zapojenie používateľov. Napríklad existuje vlastný doplnok pre prieskum verejnej mienky, ktorý vám umožní zhromažďovať spätnú väzbu od používateľov týkajúcu sa akéhokoľvek problému. K dispozícii je tiež doplnok na správu reklám, ktorý vám umožní spravovať reklamy zobrazené na vašom webe.

16. MH Magazine

Téma MH Magazine responzívneho časopisu WordPress

Info & DownloadView The Demo

MH Magazine je odvážna a moderná téma WordPress v štýle časopisu od Creative Market. Táto téma je ideálna na písanie o tom, čo vás zaujíma, a na zdieľanie svojho písania so svetom.

Téma bola vytvorená tak, aby šírila správy o všetkom, čo vás a vašich čitateľov zaujíma. Domovská stránka obsahuje rôzne oblasti obsahu článkov s bodovým zameraním, najpopulárnejších príspevkov a najnovších príspevkov v kľúčových kategóriách. Čitatelia tak môžu rýchlo vidieť váš najnovší a najobľúbenejší obsah, len čo sa dostanú na vašu stránku. Časopis MH Magazine navyše obsahuje 25 umiestnení miniaplikácií a vstavané reklamné oblasti, takže si môžete zabaliť ešte viac noviniek, článkov a dôležitých informácií, ktoré čitatelia uvidia.

Časopis MH Magazine je tiež prispôsobiteľný, takže bez ohľadu na to, či píšete o móde, automobiloch, politike, vede alebo čomkoľvek inom, môžete tému vylepšiť tak, aby vyhovovala vášmu výklenku. Pridajte vlastnú farbu pozadia alebo obrázok, aby ste urobili vyhlásenie, vyberte farby pre rôzne prvky témy (napríklad popisky obrázkov, orámovanie atď.), Vyberte voliteľný druhý bočný panel a vytvorte rozloženie s tromi stĺpcami atď. Téma obsahuje veľa ďalších skvelých funkcie vrátane vstavaných autorských polí, responzívneho servera FlexSlider 2, vlastnej stránky 404, vlastných písiem Google a ďalších.

17. Alpha News

Alpha News WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Alpha je téma WordPress v štýle správ a časopisov, ktorú vytvorila WPZoom. Táto téma je nabitá dvoma jedinečnými vzhľadmi, skvelým správcom upozornení na novinky a ďalšími. Jednoduchá a optimalizovaná domovská stránka Alpha, ktorá je plná vášho obsahu. Predný a stredný posúvač odporúčanej domovskej stránky a elegantne sa zobrazujú najnovšie príspevky z každej kategórie.

Skvelou správou pre novinky a časopisy je Breaking News Ticker. Táto oblasť funkcií tesne pod navigačnou ponukou nepretržite prechádza cez najnovšie správy, ktoré nahlásite. Čitatelia tak môžu jednoducho kliknúť na jeden z rolovacích titulov a zobraziť príspevok. Navyše sú tu zabudované reklamné priestory na speňaženie. Je to vynikajúci spôsob, ako propagovať váš webový spravodaj, pridružené produkty (alebo dokonca vaše vlastné produkty) alebo iba predávať reklamy prostredníctvom tretej strany (napríklad BuySellAds). Medzi ďalšie skvelé funkcie témy patrí užitočná miniaplikácia za posledné príspevky, podpora videa a vlastné krátke kódy a widgety.

18. Vínne murivo

4

Nie celkom meno, ktoré by ste očakávali od spravodajského / časopisového blogu, ale nenechajte sa zmiasť! Téma poskytuje letovú navigáciu pre mobilné telefóny a tablety, ktoré majú v tejto dobe prenosných inteligentných zariadení vynikajúcu funkciu. 8 vlastných miniaplikácií, funkcia aktívneho vyhľadávania a systém kontroly pridávajú tejto téme pridanú hodnotu.

19. Multinews

2

Multinews je možné použiť pre online noviny, časopisy alebo blog, poskytuje návštevníkovi funkciu preklápania rozloženia. Multinews je integrovaný do WooCommerce a BuddyPress. Je dodávaný s mega-menu, viac rozložení a integrácia MailChimp, čo je úžasná funkcia mať, ak máte v úmysle používať informačné bulletiny.

20. NEUE

12

Displej Mega-menu so 4 možnými miestami pre najlepší zážitok z čítania. Integrovaný kontrolný systém a vstavaný počítadlo rád a zobrazení pomáhajú návštevníkovi prejsť na najlepší web na vašom webe.

21. WindowMag

WindowMag WordPress Magazine & Blog Premium Téma

WindowMag je prémiová téma WordPress určená pre správy a webové stránky časopisov. Vďaka 5 jedinečným ukážkam, 3 rozloženiam blogu a 3 rozloženiam hlavičky ponúka téma svojim používateľom niekoľko možností na prispôsobenie webovej stránky. Nainštalujte s jednoduchým kliknutím jedno ukážky. Ako rozloženie reagujúcej tekutiny bolo postavené na princípe mobilného prvého prístupu, vďaka ktorému je rez nad ostatnými.

Súčasťou témy je aj výkonný a ľahký administrátorský panel s množstvom možností pre všetko v téme. nahrajte vlastné logo, favicon, mobilné ikony rôznych veľkostí, vyberte rozmiestnenie v rámčeku alebo v plnej šírke alebo zarámovaný rám, vyberte vlastné písmo Google, vyberte vlastné farby a oveľa viac. S množstvom možností je ľahké vytvoriť krásny web, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Stačí sa pozrieť na ukážky našich tém a zistiť, čo dokáže.

22. Oživenie

13

Obnova má 4 krásne rozloženia a plné šírky / pravé bočné lišty pre akúkoľvek stránku na vašom webe, či už ide o domovskú stránku alebo archívy. Uľahčuje to prispôsobenie pomocou 33 oblastí s rozšírením, čo umožňuje pridať funkcie do ktorejkoľvek časti vášho časopisu alebo blogu.

23. Osage

14

Univerzálna téma spravodajského časopisu, ktorú je možné upraviť tak, aby zobrazovala správy o rôznych témach. Fly-out navigácia pre mobilné telefóny pomáha generovať väčšiu premávku, pretože viac ľudí prechádza z prehliadania na počítačoch na prezeranie na mobilných zariadeniach.

24. Agazine

15

Agazine je prémiová téma WordPress pre online časopisy a dodáva sa s 3 štýlmi hlavičiek, 5 možnosťami rozloženia a 3 rôznymi štýlmi blogu. Webové stránky, ktoré neustále aktualizujú svoj informačný kanál počas celého dňa, majú prelomovú správu správ.

25. Tribune

Tribune WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Tribune je téma WordPress v klasickom štýle správ, ktorá je ideálna pre spravodajské webové stránky v štýle starej školy. Ak ste v politike, technike, financiách, svetových udalostiach alebo podobne, vaši čitatelia budú milovať čisté a známe usporiadanie Tribune..

Domovská stránka je srdcom Tribune. Funkcie (na domovskej stránke rozloženia správ) zahŕňajú lámanie správ, sekciu odporúčaných príspevkov, posledné príspevky z kategórií a karusel päty odporúčaných príspevkov, ktoré vám pomáhajú vyniknúť. Zhromaždenie tony informácií, aby vaši čitatelia videli na prvý pohľad, čo je nové, pomôže im nájsť články, ktoré ešte nečítali, a nájsť príspevky, ktoré ich zaujímajú..

Pretože Tribune bol postavený na rámci ZOOM, máte veľa skvelých možností prispôsobenia, aby sa téma prispôsobila vašim stránkam. Nahrajte vlastné logo, vyberte vlastnú farbu pozadia alebo nahrajte obrázok, pridajte do svojich príspevkov a stránok vlastné krátke kódy a widgety, vytvorte a pridajte vlastné ponuky a ešte oveľa viac.

26. Veda a výskum

Téma vedy a výskumu WordPress

The Scientist je téma moderných správ a štýlu časopisov vytvorená špeciálne pre ľudí z vedeckej a výskumnej komunity. Táto téma sa vyznačuje čistým dizajnom a časťou najnovších príspevkov zameraných na najnovšie technológie na domovskej stránke. Vďaka možnosti pre neobmedzené farby, písma, ikony, responzívny dizajn, vlastné widgety, rozloženie stránok a príspevkov, zdieľanie v sociálnych sieťach, informačný kanál Instagram, RTL a ďalšie, bol vedec dokonale navrhnutý na zdieľanie noviniek vo svojom odbore..

27. Extra

Extra novinky WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Extra je krásna téma správ WordPress v štýle novín a časopisov, ktorú používa technológia Divi Page Builder. S programom Extra je ľahké vytvoriť webovú stránku so štýlom správ, pomocou vstavaného staviteľa kategórie, tvorcu pošty a stránky, responzívneho rozloženia, funkcie hodnotenia a recenzií, podpory elektronického obchodu (na predaj produktov, ktoré si prezeráte alebo odporúčate, použite WooCommerce) a elegantné možnosti štýlu.

28. Gazeti

Gazeti News WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Gazeti je tematická správa a téma časopisu WordPress od WPZoom. Rozloženie témy je vhodné na uverejňovanie článkov o aktuálnych udalostiach, klebetách, trendoch alebo iných predmetoch – navyše existuje veľa spôsobov, ako používatelia nájsť obsah, ktorý ich zaujíma. Domovská stránka obsahuje veľký posúvač s odporúčanou funkciou (ktorý tiež podporuje videá), ako aj odporúčané príspevky z vybraných kategórií alebo značiek.

Téma je tiež plne responzívna a dotykom povolená. Čitatelia si tak môžu kliknúť alebo prejsť prstom cez svoje posledné príspevky na ľubovoľnom zariadení, ktoré vlastní. Služba Gazeti obsahuje tiež úžasné vlastné widgety na zobrazovanie vášho obsahu. Miniaplikácia s kartami obsahuje miesto, kde si môžete zobraziť zoznam príspevkov podľa popularity, dátumu, komentárov alebo iného požadovaného filtra. Okrem toho existuje odvážny a tmavý doplnok na príspevky, ktorý skutočne zvýrazní vaše príspevky.

29. Novinár

Téma novinárskeho časopisu WordPress

Novinárka je čistá a jednoduchá téma blogu a časopisu WordPress vytvorená pre autorov, ktorí sa chcú podeliť o svoje myšlienky so svetom. Téma zahŕňa elegantne navrhnuté rozloženie domovskej stránky postavené na intuitívnom tvorcovi stránok drag and drop, podporu pre obrázky sietnice, vlastné widgety pre vaše príspevky, flexibilné mega menu, chytrý ukazovateľ priebehu čítania a ďalšie.

30. MightyMag

8

MightyMag je téma, ktorá môže slúžiť ľuďom, ktorí chcú vytvárať nielen webové stránky a časopisy na publikovanie správ, ale aj webové stránky na prezeranie. Túto tému je možné použiť spolu so spoločnosťou WooCommerce na účely speňaženia. Revízny systém sa dá použiť na hodnotenie článkov mediálneho domu na základe popularity.

31. 3 Stĺpcový časopis

Téma 3 stĺpcového časopisu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Časopis je 3-stĺpcový časopis a spravodajská téma WordPress navrhnutá spoločnosťou Themify. Táto téma bola vytvorená s cieľom zdieľať články, správy, tipy, návody a nápady so čitateľmi. Táto téma je plná obsahu. V päte sú tri ponuky – horná, hlavná a jedna. To znamená, že do svojich ponúk môžete zahrnúť každú dôležitú stránku a čitateľom to uľahčí navigáciu do rôznych častí vášho webu. Súčasťou časopisu je aj správa správ a upozornení. Otočte dôležité informácie, aby upútali pozornosť návštevníkov. Ďalšou funkciou, ktorá sa má zvýrazniť, je mega ponuka. Najnovšie príspevky v kategórii je možné zobraziť s miniatúrami v rozbaľovacej ponuke hlavnej ponuky.

Časopis je tiež úplne pohotový a je pripravený na sietnicu. Takto vaše stránky vyzerajú skvele na všetkých typoch zariadení a čitatelia majú prístup k formuláru vašich stránok kdekoľvek. Mozgy v Themify navyše obsahovali jedinečné mobilné vysúvacie menu. Týmto spôsobom môžete mať svoje mega menu spôsobom, ktorý je použiteľný pre mobilných čitateľov. Aké je to skvelé?

Časopis bol vytvorený pomocou fantastického nástroja na tvorbu stránok Themify. To znamená, že si môžete vytvoriť svoje stránky podľa svojich predstáv. K dispozícii je 42 predvolených možností, ktoré môžete vyladiť alebo môžete začať od nuly. Časopis tiež obsahuje rôzne rozloženia príspevkov a šesť možností rozloženia bočného panela, takže pri tomto motore nie je dostatok možností na vytvorenie stránky..

32. Mini Magazine

Téma mini časopisu

Info & DownloadView The Demo

Ak ste vlastníkom blogu a snažíte sa vylepšiť svoje webové stránky, možno je na čase, aby ste prešli na prémiové tému namiesto zastaraných a zle kódovaných bezplatných. Mini Magazine je veľmi čistá a zjednodušujúca téma vytvorená spoločnosťou Templatic a je ideálna pre správy a blogy s klebety.

Čo sa mi na tejto téme páči, je jedinečné rozloženie. Namiesto toho, aby sa na titulných stránkach a stránkach kategórií zobrazovalo veľa textu, je Mini Magazine fotocentrický. Umožní vám to zobraziť úžasné miniatúry vašich príspevkov a keď sa používateľ podrží nad obrázkom, uvidí názov, dátum a kategóriu príspevku. Pomôže to, aby bol váš blog jedinečný a interaktívnejší pre vašich návštevníkov.

Domovská stránka témy MiniMagazine je plne prispôsobiteľná prostredníctvom dynamických miniaplikácií, ktoré boli vytvorené špeciálne pre túto tému. Jednoducho pretiahnite rôzne widgety a vytvorte štruktúru domovskej stránky, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Žiadne ďalšie pokusy so súbormi šablón na dosiahnutie jedinečného rozloženia domovskej stránky.

33. News Pro

Téma aplikácie News Pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma News Pro je prémiový spravodajský časopis WordPress, ktorý vytvorila spoločnosť StudioPress. Toto je detská téma pre všetky výkonné rámce Genesis, ako aj pre všetky témy StudioPress. News Pro má čisté a pútavé rozloženie, ktoré je ideálne na uvádzanie aktuálnych správ a udalostí. Téma podporuje aj video a zvukové súbory, aby ste mohli doručovať svoje správy v rôznych formách médií. Navyše téma je tiež pohotovo pripravená na WooCommerce a obsahuje jednoduché možnosti stylingu prostredníctvom živého prispôsobovača.

Zabalenie

Tam to máte – veľa skvelých možností pre vaše ďalšie správy, časopisy alebo stránky v štýle blogu. Všetky tieto prémiové témy uľahčujú vašim návštevníkom čítanie a prehliadanie vášho obsahu a mnohé z nich obsahujú skvelé vlastné widgety alebo formáty príspevkov špecifické pre webovú stránku časopisov a novín. Ak ste vyskúšali niektorú z týchto tém, dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me