45+ najlepších tém elektronického obchodu WordPress pre internetové obchody

25+ najlepších tém elektronického obchodu WordPress pre internetové obchody

Dostupnosť flexibilných a bezplatných systémov CMS, ako je WordPress, znamená, že nikdy nebolo jednoduchšie nastaviť váš stánok ako kreatívneho podnikateľa a prostredníctvom vášho webu riadiť predaj produktov a nové podnikanie. Ako kreatívny podnikateľ potrebujete viac ako len tému elektronického obchodu optimalizovanú pre mobil. Potrebujete jednu z najlepších tém elektronického obchodu WordPress, aby ste mohli pozoruhodnú skúsenosť so zákazníkom.

Prečo by ste si mali zvoliť prémiovú tému WooCommerce? Jednoduchá. Po prvé, môžete očakávať, že nájdete vyššiu celkovú úroveň kvalita, vkus a flexibilita spolu so širokou škálou funkčnosť nenašiel sa vo väčšine bezplatných tém. Väčšina prémiových tém tiež ponúka vynikajúca podpora takže ak máte otázku, môžete sa opýtať vývojára témy namiesto spoliehania sa na bezplatné fóra.

Rozsah konkrétnych kreatívnych podnikateľov, do ktorých sa môžu zapojiť, je obrovský, ale vytvorili sme solídny zoznam najlepších tém WordPress pre elektronický obchod, ktoré by mali byť schopné zvládnuť každý prípad použitia. Poďme praskať!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkom Glitz & Glam elektronického obchodu WordPress Demo

Info & DownloadView The Demo

Naša najlepšia voľba pre prémiovú tému je jednou z najznámejších prémiových tém WordPress na trhu (alebo aspoň tu na WPExplorer) a ponúka viac ako dostatok zabijáckych funkcií, aby boli spokojní aj najnáročnejší kreatívni podnikatelia. Naša vlastná téma Total WordPress je riešenie powerhouse postavené na skvelých funkciách, ako zjednodušiť vytváranie stránok elektronického obchodu!

Total je plne kompatibilný s WooCommerce a rýchly pohľad na ukážky témy by vám mal poskytnúť dobrý prehľad o úrovni sily a flexibility, ktorú téma dáva k dispozícii. Drag-and-drop staviteľ stránok vám dáva kontrolu nad všetkými aspektmi dizajnu stránky, s front-end Builder pre turbocharge implementácie. Viac ako 100 obsahových modulov máte na dosah ruky (keď aktivujete WooCommerce), vrátane úhľadných možností pre posúvače, posudky, udalosti a ďalšie.

Ako ste očakávali, téma je v predvolenom nastavení plne responzívna a tiež vám poskytuje priamu kontrolu nad porovnávaním vašej existujúcej značky prostredníctvom obrovskej škály dobre integrovaných možností prispôsobenia, ktoré nevyžadujú priame ponorenie do CSS. Väčšina možností sa dá pohodlne zobraziť naživo, čo vám umožní experimentovať s istotou.

2. eLab

eLab - Téma WordPress pre elektronický obchod

Info & DownloadView The Demo

Pri hľadaní skvelej témy elektronického obchodu je potrebné pamätať na niekoľko kľúčových funkcií: responzívne rozloženie, prispôsobiteľný dizajn, ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok a samozrejme kompatibilita s WooCommerce (alebo podpora iného výkonného doplnku pre elektronický obchod). Stáva sa tak, že téma eLab obsahuje všetky tieto funkcie – ako napríklad responzívna podpora a podpora sietnice, vlastné rozloženia prostredníctvom X-Builder StylemixThemes, veľa živých volieb Prispôsobovača a potom niektoré.

S témou eLab môžete vytvoriť webové stránky elektronického obchodu, ktoré prevádzajú. Vytvorte si svoj obchod a povoľte možnosti, ako je katalógový režim pre ľahké prehliadanie, mega ponuky na pridanie ešte užitočnejších navigačných odkazov, propagačné kontextové okná na lepšiu propagáciu predaja alebo nových produktov, rozšírené vyhľadávanie produktov (ako aj filtre) a porovnávanie produktov. Táto téma je tiež kompatibilná s množstvom populárnych doplnkov vrátane (ale nielen) WPML pre jednoduché preklady, jazdca Revolution, porovnania produktov YITH WooCommerce a porovnania produktov WooCompare, ako aj doplnok Woo Login Redirect na posielanie používateľov na konkrétne stránky pri prihlásení.

A ak potrebujete akúkoľvek pomoc, tím tímu StylemixThemes poskytuje vynikajúcu podporu a celoživotné aktualizácie tém – takže vaše stránky budú vždy v najlepšom stave.

3. StoreFront (zadarmo)

Téma elektronického obchodu v obchode eCommerce WordPress

Storefront je vlajkovou loďou bezplatného obchodu WooCommerce a začať s bezplatnou možnosťou je celkom v poriadku. Vyznačuje sa jednoduchým a priamym rozložením obchodu s ľahkými možnosťami WooCommerce pre kategórie, najnovšie produkty a ďalšie.

Ak však naozaj chcete posunúť svoju tému elektronického obchodu na ďalšiu úroveň, zvážte prechod na jednu z týchto prémií Detské motívy výkladu. WooCommerce ponúka 14 krásnych detských tém, ktoré pridávajú štýl, rozloženie, možnosti a ďalšie, ktoré sú všetky kódované podľa rovnakých štandardov ako samotný hlavný doplnok WooCommerce..

4. ShopKeeper

Téma obchodníka WordPress

Info & DownloadView The Demo

Obchodník je cenovo dostupná a štýlová možnosť navrhnutá špeciálne pre prácu s WooCommerce. Jeho demo verzia zdôrazňuje škálu kombinácií stránok a ponúk, s ktorými je možné hrať. Tvorcovia tém vynaložili mimoriadne úsilie na poskytnutie celej škály možností prispôsobenia hlavičiek a rozloženia mriežky portfólia, aby vám pomohli skutočne uzavrieť obchod, pokiaľ ide o predaj tovaru.

Obchodník je dodávaný s bezplatnou verziou doplnku Revolution Slider a tiež sa môže pochváliť rozsiahlou dokumentáciou vrátane kompletného sprievodcu nastavením obchodu..

5. Tyche (zadarmo)

Tyche Voľný eCommerce WordPress Téma

Tyche je krásna téma bezplatného elektronického obchodu, ktorá obsahuje jednoduché možnosti štýlu a úplnú podporu WooCommerce. Pomocou priložených miniaplikácií môžete navrhnúť svoju vlastnú jedinečnú domovskú stránku pomocou jazdca, kategórií obchodu, reklám, blogových príspevkov, položiek na predaj a ďalších. Prostredníctvom živého prispôsobovača je tiež k dispozícii veľa možností vizuálneho stylingu.

6. Woostroid

Jednoduché tipy pre WooCommerce: Sploštené menu Woostroid

Pri pohľade na najlepšie e-commerce WordPress témy musíte pokladňu Woostroid od TemplateMonster. Táto výkonná viacúčelová téma WooCommerce & Ecwid obsahuje 10+ hotových ukážok z obchodu, tvorcu stránok typu Drag & Drop Elementor a prémiové doplnky Jet. Konkrétne Jetelements na pridávanie funkcií, Jetmenu moduly ľahkého obsahu pre ponuky a Jetwoobuilder na pridávanie úžasných widgetov WooCommerce..

Medzi ďalšie tematické funkcie patria štýly štyroch hlavičiek, živé nastavenia prispôsobovača, responzívny a na sietnicu pripravený dizajn, porovnanie funkcií produktov, pokročilé vznášanie miniatúr produktu, zoznam želaní, možnosti písiem, ikony, podpora bbPress a BuddyPress, sociálna integrácia a podpora 24/7..

7. Tokoo

Téma WooCommerce pre obchod s elektronikou Tokoo

Info & DownloadView The Demo

Ak sú viacúčelové motívy ako nože Švajčiarskej armády, potom je Tokoo ako nôž šéfkuchára. Je postavený na jediný účel – poskytnúť klasicky vyzerajúcu webovú stránku eCommerce pre pridružené, dropshippingové alebo viac predajné webové stránky. Témou je nízka hmotnosť a zaťaženie bleskom rýchlo pri použití s ​​doplnkami pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte a optimalizáciu. Domovská stránka sa vytvára pomocou priložených šablón stránok alebo prostredníctvom kompatibilných tvorcov stránok, ako je Elementor alebo King Composer.

Medzi ďalšie dôležité vlastnosti témy patrí 5 rôznych domovských stránok, rôzne hlavičky, päty a exkluzívna hlavička pre mobilné zariadenia. Téma sa tiež ľahko integruje do populárnych doplnkov WooCommerce bez ďalších požiadaviek na kompatibilitu. K dispozícii sú aj niektoré bežné funkcie tém, ako napríklad megamenu, import ukážky jedným kliknutím, používateľská primárna farba atď.

8. WooPress

Téma elektronického obchodu WooPress pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

S takmer dvomi desiatkami rozloženia, z ktorých si môžete vybrať, je WooPress štýlová téma s podporou WooCommerce navrhnutá tak, aby vám uľahčila ľahký presun vážneho množstva produktu. Táto téma bohatá na funkcie má všetko, čo potrebujete na to, aby ste dnes mohli online obchod vybudovať, aby ste mohli začať predávať produkty!

V prvom rade používa WooPress populárny a bezplatný doplnok elektronického obchodu WooCommerce WordPress, vďaka ktorému môžete vytvoriť krásny internetový obchod. Pridajte produkty, príbuzné produkty, variabilné produkty (napríklad položky vo viacerých veľkostiach alebo farbách), kupóny, prepravné a ďalšie. WooCommerce sa ťažko snaží vytvoriť e-obchod. Plus WooPress navrhol všetko tak, aby vyzeral moderne a elegantne.

Ďalšou vynikajúcou funkciou je zahrnutie viacerých štýlov motívov. Stačí si vybrať jednu z tematických verzií, aby váš web okamžite získal nový vzhľad. Vyberte si z predvoleného nastavenia, plnej šírky, ľavého bočného panela, paralaxy, jednej stránky alebo vzhľadu knihy. Každý štýl je jedinečný a bol vytvorený tak, aby vaše výrobky vynikli.

Téma je kompatibilná s formátmi WPML, bbPress a Visual Composer (súčasťou témy), takže sa na ne vzťahujú niektoré bežné možnosti integrácie. EightTheme v súčasnosti ponúka aj bezplatnú inštaláciu, ktorú môžete využiť ako menej skúseného vlastníka stránok.

WooPress je plne responzívny, pripravený na sietnicu a dodáva sa s plne upraviteľnými šablónami Photoshopu, ak si chcete skutočne znečistiť ruky z hľadiska dizajnu. Zahŕňa tiež doplnkové doplnky, ako napríklad Hlavný jazdec, Posuvná revolúcia a základná mriežka.

9. New York (blog a obchod)

Téma blogu a obchodu v New Yorku

Info & DownloadView The Demo

New York je ohromujúca téma blogov a elektronického obchodu WordPress navrhnutá špeciálne pre blogerov módy a krásy. Vďaka téme WordPress v New Yorku môžete ľahko speňažiť svoj blog pomocou priloženej podpory WooCommerce.

Téma ponúka veľa vynikajúcich funkcií pre posúvače príspevkov na domovskej stránke, spoločenské integrácie, rôzne rozloženia domovskej stránky, zdroj päty na Instagrame a ďalšie. Ale čo je najdôležitejšie, téma ponúka úžasnú integráciu WooCommerce. Chcete začať s blogom WOrdPress a nakupovať v žiadnom momente? Súčasťou tejto témy sú aj ľahko použiteľné vzorové údaje, ktoré môžete importovať, aby vaše webové stránky vyzerali rovnako ako ukážka!

10. Ushop (zadarmo)

Téma obchodu WooCommerce pre obchod zdarma

Téma e-commerce elektronického obchodu WordPress je jednoduchá a čistá možnosť internetového obchodu. Pretože táto téma udržiava veci jednoduché, pokiaľ ide o návrh, je to veľmi flexibilná téma. K dispozícii sú vstavané možnosti pre štýl hlavičky, farby, strúhanku, nastavenia produktu a ďalšie. Keď však spárujete s bezplatným staviteľom ako je Elementor, môžete si prispôsobiť tematické stránky, aby vyhovovali potrebám vášho obchodu. ushop je tiež pripravený na preklad, čo z neho robí skvelú voľbu pre obchod po celom svete.

11. Neto

Téma Neto eCommerce WordPress

Info & DownloadView The Demo

Chcete vybudovať úžasnú webovú stránku elektronického obchodu a mať prístup k TONOM iných špičkových tém? Pokladňa Neto od CSSIgnitera. Táto krásna téma WooCommerce je pixel perfektný pre akékoľvek webové stránky obchodu.

Vďaka jeho čistému a minimálnemu usporiadaniu bude navigácia pre vašich návštevníkov hračkou a umožní im zamerať sa na to, na čom najviac záleží, na vašich produktoch. Samotná obchodná stránka obsahuje viac rozložení vrátane rozloženia s plnou šírkou pásma s oblasťou filtra mimo lokality alebo alternatívne ľavého / pravého bočného panela. Nestaváte webovú stránku elektronického obchodu, ale chcete iba prezentovať svoju prácu alebo produkty? Žiadny problém, Neto ponúka katalógový režim. Kliknutím na tlačidlo môžete skryť všetky ceny a funkčnosť košíka na celom webe.

Téma obsahuje stovky možností pre farby, písma, pozadia, prvky stránky a ďalšie, takže skutočne môžete vytvoriť požadovaný obchod. Všetky možnosti témy sú zabudované do prispôsobovača WordPress, ktorý vám poskytuje úplnú kontrolu nad rôznymi oblasťami tém poskytovaním viac ako 100 možností. Okrem toho sú k dispozícii super ľahké kódy na vkladanie produktov, zoznamov a kolotočov na akúkoľvek stránku. Rovnako ako dvanásť vlastných miniaplikácií zabudovaných do témy, ktoré vytvárajú jedinečné rozloženia vašich príspevkov a produktov na titulnej stránke alebo na akejkoľvek inej widgetovej stránke. Táto téma je tiež kompatibilná s rôznymi populárnymi doplnkami na tvorbu stránok, ponúka úplnú integráciu s nástrojom Visual Builder, Divi, Elementor a SiteOrigin Page Builder..

Máte radi viac ako jednu tému od CSSIgniter? Vyberte si tematický klub pri pokladni! S tematickým klubom CSSIgniter budete mať prístup ku všetkým svojim úžasným témam WordPress. Ak sa rozhodnete pre celoživotné členstvo, získate navždy všetky témy WordPress, šablónu HTML, súbor PSD a každú aktualizáciu (plus pokračujúcu podporu). Je to dohoda, ktorú by ste nemali odovzdávať.

12. Setwood

Téma elektronického obchodu Setwood eCommerce

Info & DownloadView The Demo

Setwood je moderná a čistá téma blogu pre WordPress, ktorá je plne kompatibilná s doplnkom elektronického obchodu WooCommerce. Téma ponúka čistý dizajn, ktorý je citlivý, optimalizovaný na výkon, priateľský k SEO a (samozrejme) kompatibilný s WooCommerce. téma má tiež veľa skvelých funkcií a jednoduché možnosti. Téma používa živý program WordPress Customizer na uľahčenie výberu vašich možností. Vyberte si z možností pre vlastné rozloženie stránok, vlastné farby a pozadie, vlastné písma Google (na výber je viac ako 700 +) a ďalšie.

Plus pridávanie obsahu je jednoduché. K dispozícii sú vstavané formáty príspevkov, vďaka ktorým pridávate ponuky, audio, video a galérie, ktoré krásne formátujú. Špeciálne formáty na svojich záznamoch zobrazujú dokonca roztomilú ikonu (napríklad ikonu prehrávania zobrazenú v záznamoch videa). Setwood je tiež plne kompatibilný s obľúbeným doplnkom elektronického obchodu WooCommerce pre WordPress. To znamená, že môžete predávať svoje vlastné produkty a služby alebo využívať schopnosť spoločnosti WooCommerce prepojiť sa na pridružené produkty. Spárovanie s miniaplikáciou reklamného pruhu Setwood na speňaženie vášho blogu je jednoduché! Medzi ďalšie funkcie tém patrí vyhradená podpora tém, užitočná dokumentácia a celoživotné aktualizácie.

Chcete, aby sa téma zhodovalo s vašou značkou? Na vylepšenie funkcií použite vstavané možnosti Setwood na prispôsobenie farieb, písiem a ďalších prvkov v nástroji na prispôsobenie motívov. Alebo pridajte doplnok tretej strany, ako je napríklad žltá ceruzka, aby ste ešte viac uľahčili prispôsobenie.

13. Chic

Chic WordPress Blog & Shop Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Chic WordPress je vynikajúcou možnosťou na vytvorenie a speňaženie blogu WordPress. Použite vstavané možnosti blogu pre motív pre domovskú stránku, vlastné stĺpce a šírky stránok, tri rôzne štýly hlavičiek, stovky písiem Google, neobmedzené možnosti farieb (s výberom farieb), vlastné miniaplikácie, sekciu päty najnovších produktov a ďalšie na vytvorenie vašej perfektný blog. Potom speňažte svoje webové stránky pomocou WooCommerce.

Téma obsahuje veľa možností na pridanie vašich jednoduchých, variabilných produktov, produktov na stiahnutie a pridružených produktov WooCommerce. Potom použite vlastnú časť päty WooCommerce pre vybrané položky, pridajte svoje výrobky na bočné panely pomocou miniaplikácií WooCommerce a dokonca vložte kolekcie produktov do príspevkov alebo stránok pomocou zahrnutých kódov WooCommerce..

14. WP Beauty

Téma WP Beauty WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte pre svoj obchod s kozmetickými výrobkami obchod s elektronickým obchodom, potom už nehľadajte viac ako Beauty WP. Táto krásna téma mala veľa skvelých možností na vytvorenie webovej stránky pre vaše podnikanie a predaj produktov a služieb s WooCommerce.

Beauty WP je ideálny pre kúpele, kozmetické firmy, fitness štúdiá, salóny a dokonca aj pre blogerov, ktorí sú pridruženými spoločnosťami iných spoločností. Téma obsahuje ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok, prémiový posuvný doplnok, užitočný doplnok na objednávanie schôdzok, vlastné widgety, kompatibilitu prekladu WPML, vlastné písma Google, farebné možnosti, podporu obrázkov sietnice a ďalšie. Beauty WP je samozrejme plne kompatibilný s doplnkom elektronického obchodu WooCommerce, takže môžete svoj obchod rýchlo zostaviť online..

15. Shoppe

Shoppe WooCommerce WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Shoppe od spoločnosti Themify je vynikajúcou voľbou pre profesionálov pri zostavovaní ich internetového obchodu. Súčasťou témy je populárny nástroj na tvorbu stránok Themify, takže si môžete vytvoriť jeden z dobrých príspevkov a stránok od nuly, plus úžasné možnosti, ako je napríklad ajax cart, lightboxy, rýchle vyhľadávanie, zoznam želaní produktu a kreatívne zväčšenie obrázka v galérii, ktoré určite zaujme vašich zákazníkov..

Ale funkcie sa nezastavia. Téma Shoppe obsahuje 14 preddefinovaných rozložení hlavičiek, 9 návrhov archívnych stránok, 6 štýlov päty, odkazy na zdieľanie sociálnych produktov, ajax rýchle vyhľadávanie, podporu mega menu a viac ako 100 dolárov v bonusových doplnkoch! Najlepšie na tom je, že ak si zakúpite členstvo v klube Themify, budete mať prístup k službe Shoppe, ako aj ku všetkým ostatným motívom a doplnkom vytvoreným spoločnosťou Themify. Čo nie je milovať?

16. Ploché

Plochý viacúčelový responzívny motív WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Flatsome je jednou z najpredávanejších tém WordPress pre webové stránky elektronického obchodu. Táto téma obchodu sa dodáva so špecifickými funkciami spoločnosti WooCommerce pre zoznamy obchodov, rýchle zobrazenie produktu, off-canvas alebo dropdown cart, katalógový režim a vlastný produktový tvorca. Zahŕňa tiež knižnicu Flatsome Studio s viac ako 300 preddefinovanými rozloženiami stránok a nástroj na tvorbu stránok, ak chcete vytvoriť webovú stránku, ktorá je stopercentne svojím vlastným dizajnom. Stačí vložiť prvky pre vás portfólio, mapy, video, tlačidlá, riadky, produkty stĺpcov atď. Potom môžete pomocou vstavaných prvkov prvkov vylepšiť farby, prekrytia, polohu, písma a ďalšie položky. Flatsome je tiež pripravený na preklad, používa lenivé načítanie, kompatibilný s kontaktným formulárom 7,

17. Predávať

Marketingify WordPress Téma digitálneho trhu

Info & DownloadView The Demo

Pre podnikateľov, ktorí chcú založiť svoj vlastný online trh, je téma Marketify vynikajúcou možnosťou. Táto téma WordPress elektronického obchodu s viacerými predajcami bola navrhnutá tak, aby pracovala s balíkom rozšírení Easy Digital Downloads Marketplace (zakúpeným osobitne). Pomocou vstavaných šablón stránok Marketify, vlastných miniaplikácií a registrácie používateľov môžete rýchlo uviesť svoj trh EDD do prevádzky a spustiť ho okamžite..

18. Sever

Téma WooCommerce reagujúca na sever

Info & DownloadView The Demo

Sever je čistá a minimálna téma WooCommerce, ktorá je ideálna na vytvorenie krásneho a nenáročného internetového obchodu. Téma obsahuje jednoduché šablóny, pomocou ktorých môžete vytvoriť svoj vlastný klasický obchod, vyhľadávač, vstupnú stránku produktu, mriežky v obchode a ďalšie. S 5 jedinečnými štýlmi stránky produktu je hračkou predstaviť svoje položky. Plus viac štýlov výpisov s filtrami a načítavaním Ajax uľahčuje nakupovanie zákazníkom. Medzi ďalšie jedinečné funkcie patrí rýchly bočný panel obchodu, rozšírené vyhľadávanie produktov, vypínanie filtrov na plátno, možnosti stránkovania, štýly hlavičiek a prémiové balíčky doplnkov (tvorca stránok, posuvníky, dynamické určovanie cien, fakturácia vo formáte PDF a ďalšie).

19. Stocky (predajňa fotografií)

Stocky - Téma trhu s fotografiami

Info & DownloadView The Demo

Máte fotografie, ktoré neviete, čo robiť? Alebo niektorí priatelia fotografov s vlastnou zásobou fotografií? Stocky je skvelý spôsob, ako spustiť svoj vlastný trh s fotografiami. Stocky, plne integrovaný s rozšíreniami EDD Marketplace, vám (a ďalším tvorcom) umožňuje predávať fotografie online. Predajcovia môžu vytvoriť účet, nahrať avatar a pridať svoje portfólio. Stocky tiež podporuje galérie produktov, ak chcete ponúknuť balík fotografií. Medzi ďalšie tematické funkcie patrí podpora sietnice, farebné možnosti, voliteľné zobrazenie údajov EXIF ​​pre obrázky, kompatibilita rozšírení Download Image Watermark, integrácia sociálnych médií a ďalšie..

20. Modus

Téma modálneho moderného nábytku WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Zostavte online showroom pre svoj obchod s nábytkom pomocou témy Modus WooCommerce. Téma Modus bola vytvorená s ohľadom na obchody s nábytkom a obsahuje užitočné funkcie obchodu, ako je rozloženie domovskej stránky 12+, rýchly ukážkový import, panel admin Arrowpress, výkonný tvorca stránok, neobmedzené možnosti farieb a ??? Navyše téma obsahuje funkcie špecifické pre obchod WooCommerce pre výpočet ceny, Instagram shop a dynamické obrázky. Téma je dokonca pripravená na GDPR, čo z nej robí skvelú voľbu najmä pre tých vo Veľkej Británii.

21. Organik

Organický organický, farmársky a pekárenský motív WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Téma Organik WooCommerce je perfektným štartom pre akýkoľvek obchod s biopotravinami, pekárňou alebo dokonca pre poľnohospodárov. Téma obsahuje 6 prednastavených domovských stránok s možnosťou filtrovania podľa ceny, zoznamu alebo zobrazenia obchodov v mriežke, porovnávania produktov, rýchleho zobrazenia položiek, zoznamov prianí, posledných a súvisiacich položiek. Môžete dokonca určiť, ako dlho je produkt označený ako „nový“ a do propagačných akcií pridať prispôsobiteľné kontextové okná. Vytváranie sezónneho predaja je teda jednoduché! Organik obsahuje tiež nástroj na tvorbu stránok Visual Composer a pluginy Slider Revolution pre ľahký a pohotový dizajn stránok.

22. Zass (ručné výrobky)

Téma Zass WooCommerce pre ručný tovar

Info & DownloadView The Demo

Zass je krásna a jedinečná téma WooCommerce vytvorená pre remeselníkov. Zostavte si svoj vlastný trh s viacerými predajcami v štýle Etsy pomocou nástroja na tvorbu stránok Zass a WC Marketplace (s pridanou kompatibilitou tém pre WC Vendors Pro a Dokan Multivendor). Vďaka podrobnostiam, ako sú okraje surového papiera v sekciách, obmedzená funkcia časového riešenia / kupónu a jednoduché možnosti štýlu motívu, sa Zass stáva víťazom. Téma je tiež pripravená na WPML a RTL, takže svoj trh môžete sprístupniť zákazníkom takmer v akomkoľvek regióne.

23. Booklovers

Vydavateľstvo kníh kníhkupectiev a kníhkupectvo WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Predávajte knihy alebo iné publikácie online s tematikou Booklovers WordPress. Táto téma je vynikajúcou voľbou pre publikovanie domov a kníhkupectiev. Kompatibilita s WooCommerce uľahčuje predaj inventára online. Svoje stránky elektronického obchodu navrhnite pomocou priloženého programu PO Composer, tvorcu stránok Visual Composer, správcu mediálneho obsahu, prémiových jazdcov, krátkych kódov a vlastných nastavení panela Témy. Booklovers je tiež pripravený na Gutenberg a GDPR.

24. Welldone

Welldone Šport, fitness a výživa obchod WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Navrhnite jedinečný internetový obchod pre svoju športovú výživu alebo fitnes s Welldone. Táto téma pripravená na WooCommerce je vynikajúcou možnosťou, pretože už je pripravená na GDPR – takže máte všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste sa ubezpečili, že sú vaše stránky na dosah ruky. Téma Welldone obsahuje 9 rozložení domovských stránok, galérie, celý blog a vopred vyrobené vlastné stránky pre produkty, o nás, tíme, službách a taxonómiách. Ale to nie je všetko – téma má veľa jednoduchých vstavaných možností, ktoré si určite budete milovať. Ako sú lepivé ponuky, podpora sietnice, posuvník videa, ikony písma Fontello, krátke kódy, nástroj na tvorbu stránky drag and drop a ďalšie.

25. KIDZ

Téma WooCommerce pre deti a deti KIDZ

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte pre svoje detské oblečenie alebo hračkárstvo jedno z najlepších tém elektronického obchodu WordPress, mohlo by to byť pre vás to pravé. Kidz bol vyvinutý tak, aby mal hravý dizajn s ľahkými možnosťami zostavenia vášho obchodu. Začnite rýchlo s ktorýmkoľvek zo svojich 6 plne funkčných ukážkových obchodov. Potom prispôsobte rozloženie stránky (alebo si vytvorte vlastné) pomocou vizuálneho nástroja na tvorbu FrontPage. Téma Kidz obsahuje aj dve rozloženia produktu, 3 štýly zoznamu, mega ponuky, farebný filter, vyhľadávanie Ajax, rýchle zobrazenie a zoznam želaní produktu, podporu RTL a kompatibilitu prekladu WPML..

26. Obchod so zvieratami

Pet Store WooCommerce WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pet WordPress téma Pet Store je presne to, čo znie – téma WooCommerce pre obchody Pet. Pomocou nástroja na tvorbu stránok SiteOrigin môžete vytvoriť ľubovoľné rozloženie alebo vyladiť písma a farby motívov pomocou nástroja WordPress Customizer. Pet Store obsahuje 10+ vlastných widgetov, posuvníkov hlavičiek, podporu prekladu, vlastné bočné panely, produktové siete, odporúčané alebo najpredávanejšie moduly, produkty značky a ďalšie. Máte otázku na túto tému? Vývojári tém majú výukové programy, ktoré vám pomôžu začať.

27. Drone

Drone - téma jedného produktu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Len predávate jeden produkt? Drone je ohromujúci motív jedného produktu WooCommerce určený na predstavenie a propagáciu vašich položiek. Spolu s populárnym tvorcom stránok Visual Composer a Slider Revolution sú vaše vstupné stránky produktu nekonečné. Vyberte si z 3 rozložení hlavičky, 500+ písiem Google, neobmedzených možností farieb, vlastných šírok stránok a bočných panelov. Plus Drone obsahuje funkcie WooCommerce pre zoznamy prianí, rýchly náhľad a nákupný košík ajax.

28. ShopIsle Pro

Téma elektronického obchodu ShopIsle Pro eCommerce

Info & DownloadView The Demo

ShopIsle je úžasná viacúčelová téma pre webové stránky elektronického obchodu. Je dodávaný s veľmi elegantným a chytľavým vzhľadom, ktorý vyhovuje ľuďom, ktorí sa veľmi zaujímajú o svoju online prítomnosť. Téma vyzerá moderne a obsahuje animovaný jazdec na celej obrazovke, videopásky, čistú časť obchodu a vstavaný systém kontroly produktov. Posúvanie je elegantné vďaka hladkému efektu paralaxy. Celkovo veľmi elegantná téma s ohromujúcim a užívateľsky príjemným dizajnom, ktorá uľahčuje a spríjemňuje prehliadanie vašich zákazníkov..

Pokiaľ ide o funkcie, systém ShopIsle Pro vám prináša skvelý balík. Má citlivý dizajn, čo znamená, že bol vyrobený tak, aby vyhovoval obrazovke mobilných telefónov. Téma je kompatibilná s WooCommerce, takže svoje produkty ľahko a rýchlo predávate priamo z vašich stránok. Tiež vám umožňuje vytvárať obsah pomocou možností presúvania myšou (je plne kompatibilný s doplnkom SiteOrigin Page Builder). Okrem toho je ShopIsle optimalizovaný pre rýchlosť a SEO, prichádza s mega ponukami, widgetovanou pätou a je pripravený na preklad.

V neposlednom rade téma ponúka niekoľko možností prispôsobenia, takže môžete zaistiť, aby vaše stránky vyzerali tak, ako chcete. Všetky prispôsobenia môžete vykonať pomocou nástroja Live Customizer, ktorý umožňuje zobraziť zmeny v reálnom čase.

29. Luxus

Téma luxusného elektronického obchodu WooCommerce WordPress

Info & DownloadView The Demo

Luxus je moderná prémiová téma WordPress pre elektronický obchod WooCommerce od spoločnosti Templatic. Táto téma predstavuje rýchly spôsob vytvorenia vlastného internetového obchodu na predaj vašich výrobkov alebo služieb.

Vytvorenie internetového obchodu nemusí byť ťažké a v prípade luxusného to nebude. Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásneho internetového obchodu optimalizovaného pre konverzie. Súčasťou témy je úžasná domovská stránka, doplnená posúvačom celej šírky, najnovšími produktmi, reklamnými spotmi (skvelé pre všetky špeciálne ponuky, ktoré práve prevádzkujete), odporúčaný tovar a ďalšie. Luxus zahŕňa aj štýlové archívne a produktové stránky, takže vaše stránky vyzerajú bez námahy súdržne.

Luxus je plne integrovaný s bezplatným doplnkom WooCommerce pre elektronický obchod WordPress. Vďaka tomu môžete vytvárať pokročilé produktové stránky so štandardnými produktmi, variabilným tovarom (kde sa menia ceny na základe možností vybratých používateľom), krížovo propagovanými produktmi, obchodom s odporúčanými pridruženými výrobkami atď. Všetko v obchode bolo odborne upravené aby zodpovedali téme – hodnotenie, tlačidlá, strúhanka, predaj stužiek, widgety a všetko. Ďalšími motívmi, ktoré si určite zamilujete, sú farebné možnosti, vlastné písma, štýlové widgety WooCommerce, kompatibilita s WPML, aktualizácie a podpora motívov a ďalšie.

30. Bytový obchod

Téma FlatShop WordPress

Info & DownloadView The Demo

FlatShop je téma paralaxy elektronického obchodu WordPress, ktorú vytvoril Themify. Táto téma predstavuje jedinečný spôsob zdieľania vašich produktov s potenciálnymi zákazníkmi. Táto responzívna téma je skvelý spôsob, ako zostaviť internetový obchod. Vytvorte úžasnú domovskú stránku s naskladanými časťami paralaxy pre rôzne produkty, vytvorte animovaný obchod s 2 až 4 stĺpcami muriva a dokonca na svoje stránky produktov pridajte obrázky paralaxy. Navyše môžete do hlavnej navigácie pridať ikonu zábavného nákupného košíka. Týmto spôsobom môžete vytvoriť skutočne jedinečný obchod, ktorý vynikne od vašich konkurentov.

FlatShop podporuje WooCommerce, jedno z najpopulárnejších riešení elektronického obchodu pre webové stránky WordPress. Stránky produktu, košík, pokladňa a dokonca aj widgety WooCommerce boli štylizované tak, aby zodpovedali minimálnemu dizajnu témy..

Téma obsahuje aj možnosť snímky v ponuke. Namiesto zobrazovania navigačnej ponuky v hornej časti stránky môžete mať iba ikonu. Keď čitatelia kliknú na ikonu ponuky, ponuka sa otvorí sprava, spolu so sociálnymi odkazmi a filtrovateľným vyhľadávaním. Medzi ďalšie tematické funkcie patrí úžasný tvorca stránky Themify Drag & Drop, mapy Google, podpora nekonečného posúvania a ďalšie.

31. Flavia

Flavia Responzívne WooCommerce WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hľadáte responzívnu tému WordPress pre svoj internetový obchod, ktorá je vybavená najnovšími výkonnými nástrojmi na správu všetkých oblastí nákupu? Flavia ponúka 8+ špecializovaných domácich rozvrhnutí, ponúka veľa jedinečných štýlov príspevkov na správu rôznych typov produktov na tej istej webovej stránke. Môžete tiež spravovať kategórie, značky, tím, zábavné fakty, posudky, služby a všetky ďalšie veci súvisiace s internetovým obchodom. Poskytuje vám možnosti krásnej správy a usporiadania kategórií produktov pomocou sekcie s kartami.

Užívateľsky príjemný online nákupný systém obsahuje všetky funkcie nákupného vozíka, pokladnice a správy účtu. Z dôvodu prehľadnosti obsahuje časť záhlavia košík podporovaný zobrazením obsahu košíka pomocou vyskakovacieho okna. Vďaka Widget vyhľadávania na filtrovanie produktov môžu klienti kliknúť na produkt podľa svojho výberu. Medzitým existuje viac ako 6 štýlov príspevkov a dizajn pridruženého produktu.

Na jedinej stránke s podrobnosťami o produkte môžete uviesť informácie, ako sú dostupnosť, počet recenzií, celkové hodnotenie, cena, kód produktu, krátky popis, definátor množstva a tlačidlá ako Zoznam želaní a Pridať do košíka. Je možné predviesť aj video, kategórie a značky. Pokiaľ ide o prispôsobenie, Flavia má výkonný backendový panel, ktorý obsahuje stovky možností prispôsobenia a tiež poskytuje funkciu drag and drop funkcie na tvorbu stránok Visual Composer. Prispôsobenie dizajnu, rozloženia a obsahových prvkov je teda neuveriteľne ľahké.

Považuje sa za nevyhnutnú funkciu takmer akéhokoľvek typu webových stránok. Zahŕňa tiež systém na správu blogov, ktorý môžete použiť na propagáciu produktov alebo publikovanie správ a recenzií. Preddefinované rozloženia blogov sú k dispozícii pre jednovalcový alebo viack stĺpcový blog s postranným panelom alebo bez neho vľavo alebo vpravo. Môžete tiež použiť varianty blogu YouTube a Sound Cloud.

32. Ducan

Téma WooCommerce pre internetový obchod Ducan

Info & DownloadView The Demo

Téma Ducan prémiového obchodu WordPress sa dá použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek typu webových stránok, od príbehov mužov a žien po deti a obchody s varením. Existujú aj špeciálne rozloženia pre obchod s domácimi zvieratami, kníhkupectvo, obchod s čistiacimi potrebami, obchod so športovými potrebami, obchod s hračkami, obchod s kozmetikou, obchod s elektronikou, obchod s mobilnými / notebookmi, obchod s nábytkom a návrhár interiérov online, atď. Téma vyžaduje minimálne osobné úsilie z vašej strany. Je to predovšetkým preto, že existujú približne dve desiatky rozvrhnutí domovskej stránky, ktoré sú špecifickou súčasťou výklenku, ako vstavaná funkcia témy. Stačí si vybrať vhodný dizajn a dať ho ihneď po prispôsobení obsahu na použitie.

Ale to nie je všetko – máte viac ako tri tucty hotových kódov pripravených na použitie. Aplikujte tieto bloky na vytváranie stránok pomocou vizuálneho nástroja na vytváranie a presúvanie stránok pomocou myši a vytvorte čerstvé rozloženia domov pomocou niekoľkých kliknutí za pár sekúnd! K dispozícii sú všetky pokročilé a užívateľsky príjemné nákupné funkcie vrátane funkcie Pridať do košíka založenej na Ajaxe, Zobrazte kontextové okno košíka v záhlaví, prihlasovacie údaje založené na vyskakovacích oknách, ľahkú správu účtu a pokladne, viac možností platby atď. Poskytnuté sú aj ďalšie doplnkové funkcie, ako je správa zoznamu želaní a porovnanie funkčnosti produktu. Medzitým môžete s rôznymi dostupnými vzormi predviesť každý typ výrobkov odlišným a jedinečným spôsobom.

Ducan tiež obsahuje balík prémiových a bezplatných doplnkov s primárnym cieľom pridať k funkčnej všestrannosti témy a uľahčiť prispôsobenie. Medzi prémiové doplnky patrí tvorca stránok Visual Composer, Slider Revolution a Layer Slider. Na druhej strane, WooCommerce, bb press, Easy Digital Downloads, WPML a RTL (Right to Left) sú niektoré bezplatné doplnky, ktoré skutočne potrebujete pre plne modernizovaný online obchod..

33. a.dot

a.dot Téma elektronického obchodu WordPress

Info & DownloadView The Demo

a.dot je kreatívna téma WordPress pre elektronický obchod, ktorú môžete použiť na rýchle vytvorenie internetového obchodu. Jednoducho nainštalujte a.dot, aktivujte WooCommerce, pridajte svoje produkty a začnite zarábať peniaze!

Malé podnikanie sa v posledných rokoch stalo veľkým podnikom. S príchodom sociálnych médií nebolo nikdy jednoduchšie propagovať vaše ručne vyrábané alebo jedinečné tovary online. Potrebujete iba internetový obchod, ktorý nasmeruje vašich zákazníkov na predaj. To je miesto, kde príde a.dot. Táto téma je odpoveďou na vaše potreby elektronického obchodu.

Téma je plne integrovaná do WooCommerce, takže môžete pridávať produkty, galérie, hodnotenia, popisy, recenzie, krížový predaj a ďalšie. Navyše, keďže téma obsahuje 9 a viac ukážok, stačí si vybrať návrh obchodu, ktorý sa vám páči, a importovať vzorové údaje, aby ste mohli začať rýchlejšie. K ďalším skvelým funkciám patria umiestňovanie produktov, štýlový vozík, odpočítavanie predaja (skvelé pre špeciálne ponuky!), Portfólio, celý blog (s možnosťou časovej osi), responzívny dizajn a oveľa viac.

34. Makarón

Makro Sweet WooCommerce WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Makarón je veselá a farebná téma prémia WordPress pre elektronický obchod WooCommerce. Táto téma by bola skvelá pre všetky pekárne, obchody s oblečením alebo iný obchod online.

Postavený pomocou výkonného doplnku Visual Composer, môžete vytvoriť ľubovoľné rozloženie. Stačí kliknúť a pridať, presunúť a presunúť prvky stránky. Makarón tiež obsahuje užitočné šablóny stránok pre tím, kanceláriu, históriu, služby, referencie a ceny, takže môžete začať už za pár minút.

Téma tiež obsahuje množstvo doplnkov WooCommerce zdarma. Máte pravdu, získate všetky pluginy createIT na pridávanie zoznamov, 360 zobrazení produktov, katalógov a zmenu veľkosti. Navyše so všetkými ostatnými štandardnými funkciami WooCommerce (ako sú hodnotenia, recenzie, krížové predaje atď.) Môžete vytvoriť skutočne úžasný obchod. Makarón má tiež 7 farebných odtieňov, efekty paralaxy a vypaľovania, vlastné animácie, ikony Awesome Font, podporu kontaktného formulára 7 a ďalšie.

35. Tvorba

Téma elektronického obchodu pre obchod s maklérom WordPress

Info & DownloadView The Demo

Makery je odvážne miesto na trhu a prémiová téma WordPress pre elektronický obchod od Themeforest. Táto téma je skvelým spôsobom, ako vytvoriť svoj vlastný online trh, na ktorom môžu predajcovia pridať svoje produkty a služby na predaj.

Webové stránky elektronického obchodu sa dajú ľahko vytvárať pomocou WordPress, najmä preto, že mnoho tém podporuje WooCommerce pri vytváraní vlastného internetového obchodu. S programom Makery si však môžete vytvoriť veľa obchodov na svojom vlastnom online trhu (napríklad Themeforest, Etsy alebo Creative Market). Týmto spôsobom môžete podporiť malé podniky tým, že poskytnete miesto na predaj ich tovaru a pomôžu im osloviť väčšie publikum. Alebo môžete použiť svoj trh na ponúkanie množstva tovaru pomocou pridružených odkazov na svojich čitateľov.

Kľúčovou vlastnosťou spoločnosti Makery je podpora neobmedzených obchodov WooCommerce. Spolu s neobmedzeným počtom obchodov môžete pridať viac vozíkov, provízie z obchodov a ďalšie. Navyše téma rozširuje zahrnuté užívateľské profily WordPress, takže môžete pridávať fotografie, obľúbené položky v obchode, ďalšie podrobnosti a ďalšie.

36. OneCart (zadarmo)

OneCart zadarmo WordPress Téma

OneCart je čistá a minimálna responzívna prémiová téma WordPress pre elektronický obchod. Táto téma pripravená na WooCommerce je ideálna na vytvorenie vlastného internetového obchodu ešte dnes. OneCart je čistý a jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť nastavenie vášho internetového obchodu ešte dnes. Táto minimálna téma obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať, bez toho, aby vás drvili možnosťami.

OneCart je pripravený na WooCommerce, takže všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať bezplatný doplnok WordPress pre elektronický obchod WooCommerce. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko pridávať svoje produkty, kategórie produktov, hodnotenia a recenzie. Doplnok obsahuje podporu pre rôzne meny, archív obchodu, zľavy, variabilné produkty (pre farby a veľkosti) a ďalšie. A s podporou OneCart pre možnosti stylingu v Live Theme Customizer môžete váš obchod prispôsobiť vášmu brandingu. Súčasťou témy je aj dotykový ovládač FlexSlider, 2 prispôsobiteľné ponuky, celý blog, integrované písma a ikony, uvítacia správa na hornom paneli a ďalšie.

37. Pán Tailor

Téma pánskeho elektronického obchodu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pán Tailor je téma WordPress s prémiovým zameraním na elektronický obchod, ktorá sa dodáva v rámci témy Themeforest. Táto ohromujúca téma určite zaujme klientov aj dizajnérov. Každý tehál a malta by mal zvážiť internetový obchod. Môžete sa odvolať na širší trh, ktorý predáva rovnaký inventár, aký máte po ruke. Spustenie elektronického obchodu je skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie, pretože vaši lojálni zákazníci budú môcť zdieľať vaše stránky a vaše produkty so všetkými svojimi priateľmi. Pán Tailor je iba šablónou webovej stránky, ktorá vám pomôže začať.

Téma obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie internetového obchodu (samozrejme okrem vašich produktov). Téma je plne responzívna a pripravená na sietnicu, takže môžete pridať podrobné obrázky produktov, ktoré budú vyzerať dokonale na každom zariadení. Navyše existuje veľa skvelých možností, ako prispôsobiť tému vášmu obchodu, ako je vlastné nahranie loga, krásna lepkavá hlavička, prispôsobiteľné farby, podpora paralaxy, vstavané posuvníky a dokonca voliteľný zoznam želaní, ktorý môžete povoliť svojim zákazníkom.

Navyše, keďže ide o tému elektronického obchodu, je pán Tailor plne kompatibilný s programom WooCommerce (jeden z najlepších bezplatných doplnkov elektronického obchodu WordPress, ktoré sú k dispozícii). S WooCommerce a pánom Tailorom môžete predávať fyzické, digitálne alebo dokonca pridružené produkty, vďaka čomu bude váš internetový obchod super flexibilný. Doplnok vám navyše poradí so zložitými kúskami a časťami elektronického obchodu – pokladňa, doprava, daň, sledovanie objednávok, ratingy, kupóny a ďalšie sú všetky zabudované. Najlepšia časť je, že každá funkcia bola navrhnutý tak, aby vyhovoval zvyšku témy pána Tailora, takže vaši zákazníci zažijú na vašom webe bezproblémový nákup od začiatku do konca.

38. Okolie

Téma WordPress pre elektronický obchod v susedstve

Info & DownloadView The Demo

Susedstvo je svieža biela téma e-commerce WordPress dostupná na Themeforest. Táto minimálna téma je ideálna pre internetové obchody, obchody a trhy.

Susedstvo je postavené na doplnku WooCommerce. To znamená, že máte veľa vynikajúcich funkcií založených na produktoch, s ktorými si môžete zahrať. Pridajte produkty do kategórií, zahŕňajú značky, vytvárajú predaj, pridávajú informácie, zahŕňajú galérie, umožňujú hodnotenie a kontrolu a ešte oveľa viac. Styling je navyše na očiach jednoduchý, takže používatelia si budú radi prezerať váš inventár.

Susedstvo tiež zahŕňa veľké portfólio s množstvom možností. Vyberte stĺpce a vytvorte vlastné stránky položiek portfólia pomocou krátkych kódov na prezentáciu propagačných akcií alebo udalostí. Alebo dajte zákazníkom vedieť, čo sa deje s blogom! Opäť existuje veľa možností prispôsobenia, ako sú bočné panely, zarovnanie doľava alebo doprava, mini blog, rozloženie muriva, individuálne rozmiestnenia príspevkov a ďalšie!

39. Cartsy

Téma Cartsy E-Commerce WordPress

Info & DownloadView The Demo

Cartsy je jednoduchá téma WordPress pre elektronický obchod navrhnutá spoločnosťou Templatic. Táto téma by bola skvelá pre akýkoľvek internetový obchod alebo katalóg.

Téma bola vytvorená pomocou WooCommerce, takže viete, že máte k dispozícii bohatú a ľahko použiteľnú internetovú predajňu. Pridávanie položiek je jednoduché a môžete zahrnúť popisy, viacero obrázkov, recenzie, značky, sociálne záložky, zľavy, súvisiace položky a ďalšie. Služba Cartsy uľahčuje vašim zákazníkom prehliadanie inventára a nájdenie presne toho, čo hľadajú.

Cartsy tiež obsahuje fantastický blog založený na poštových formátoch. Ak do svojho blogu pridáte rôzne typy obsahu, vyberte správny formát príspevku a optimalizujte zobrazené informácie. Pridajte citácie, odkaz, galériu, obrázok, zvuk a samozrejme štandardné príspevky. Každá má tiež svoju vlastnú ikonu pre ľahkú navigáciu.

40. Zhromaždiť

Zhromaždite tému WordPress pre elektronický obchod

Info & DownloadView The Demo

Zhromaždiť je prémiová téma elektronického obchodu WordPress od spoločnosti ThemeTrust. Táto responzívna téma elektronického obchodu sa dodáva s funkciami na nastavenie vášho vlastného internetového obchodu. Čisté a minimálne rozloženie je ideálne pre predstavenie predmetov a téma tiež obsahuje veľmi pekné portfólio a blog. Prispôsobené typy príspevkov pre videá, obrázky, posúvače a portfólia vám poskytujú veľa možností na pridávanie obsahu pre vašich zákazníkov.

Vďaka téme môžete na chvíľu nastaviť úplný obchod na svojom webe. Gather prichádza s vynikajúcou zostavou, ktorá zahŕňa najdôležitejšie položky (napríklad pri predaji tovaru), schopnosť ukazovať zníženie cien, veľký nákupný košík a veľmi užitočný filter. A keďže je to WooCommerce pripravené, môžete začať predávať veci už teraz! Zhromaždenie je pripravené na WooCommerce, takže všetko, čo musíte urobiť, je získať bezplatný doplnok a pridať svoje položky.

41. StoreBox

Téma elektronického obchodu StoreBox E-Commerce

Info & DownloadView The Demo

Mnoho ľudí si myslí, že WordPress je platforma pre blogovanie, je však oveľa výkonnejšia. Vzhľadom na správnu tému a doplnky si môžete vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky. Téma StoreBox od Templatic zmení vašu inštaláciu WordPress na plnohodnotný obchod s elektronickým obchodom, takže môžete ľahko spravovať a predávať svoje produkty online..

Storebox sa dodáva s funkciou automatickej inštalácie. Preč sú dni, keď ste museli nastaviť každú časť svojho webu. Jednoducho aktivujte tému a automaticky sa stane, že váš web bude vyzerať ako ukážka, aby ste si ho mohli ľahko a rýchlo nastaviť. A s obchodom môžete predávať fyzické výrobky, digitálne výrobky alebo dokonca vytvoriť obchod pridruženého typu.

Pomocou témy môžete tiež vytvoriť podrobné stránky pre každý z vašich produktov. Pridajte hmotnosť, farby, veľkosti, cenu, daň a dostupnosť na sklade. Môžete tiež nahrať viac obrázkov na produkt, pridať svoje popisy a dokonca predviesť predajné ceny. Pokladňa je tiež jednoduchá, pretože zákazníci si môžu vybrať medzi rôznymi spôsobmi dopravy a platby. Loď paušálne, bezplatne, podľa ceny a podľa hmotnosti. Ako možnosti platobnej brány máte PayPal, 2Checkout, Authorize.net, Google Checkout, WorldPay, bankový prevod a dobierku..

42. Xing

Téma Xing E-Commerce WordPress

Info & DownloadView The Demo

Xing je téma WordPress pre podnikanie a elektronický obchod od ThemeForest. Táto čistá a moderná téma je prefektom pre vytvorenie internetového obchodu pre tovar alebo služby. Viaceré možnosti rozloženia a početné umiestnenia posúvačov uľahčujú predvádzanie vašich výrobkov elegantným spôsobom, kdekoľvek chcete. Xing je optimalizovaný pre WooCommerce, takže je jednoduché nastaviť váš internetový obchod a nákupný košík. Medzi ďalšie užitočné funkcie témy patrí funkčný blog, veľké portfólio mriežky a zabudované sociálne zdieľanie.

43. Kidz Store

Kidz Obchod eCommerce WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Obchod Kidz je téma elektronického obchodu, ktorá prichádza s veľmi chladným a užívateľsky príjemným dizajnom. Téma je navyše vybavená vynikajúcimi funkciami, vďaka ktorým bude vytvorenie internetového obchodu pomocou WordPress rýchle a ľahké. Inštalácia jedným kliknutím, viac platobných brán, zobrazenie mriežky a zoznamu produktov, režim katalógov, podpora kupónov a ďalšie. Obchod Kidz Store zmení vašu základnú inštaláciu WP na plne funkčný obchod s elektronickým obchodom, ktorý je kompletne vybavený správou back-end obchodu, takže môžete predávať nehmotný a digitálny tovar online.

44. Emporium

Téma elektronického obchodu Emporium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Emporium je téma WordPress pre elektronické obchodovanie typu všetko v jednom. Táto prémiová téma wp prichádza so všetkým, čo budete potrebovať na jednoduché vytvorenie vlastného online obchodu s WordPress a transformáciu vašej inštalácie WordPress na plne funkčné riešenie na správu obsahu elektronického obchodu, takže môžete začať predávať svoje produkty online..

Program Emporium sa dodáva s funkciou inštalácie jedným kliknutím, takže pri aktivácii témy nemusíte prechádzať každým krokom. Jednoducho aktivujte Emporium a automaticky vygeneruje vzorové produkty, kategórie a vykoná všetky typy základných nastavení. To vám umožní lepšie porozumieť tomu, ako téma funguje, a začať rýchlejšie.

Táto téma vám tiež umožňuje používať 3 rôzne štýly nákupného košíka. Bežný nákupný košík, digitálny obchod a katalógový režim. Štandardný nákupný košík umožní používateľom pridávať výrobky do košíka s možnosťou nákupu, digitálny obchod (ak chcete predávať ikony, pdf, dokumenty, hudbu alebo iný digitálny tovar) automaticky vytvorí používateľský účet, keď niekto niečo kúpi takže si ho môžu kedykoľvek stiahnuť a katalógový režim vám umožní predviesť položky bez toho, aby ich priamo predali priamo na webe.

45. Obchod

Téma Shop E-Commerce WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma Shop je elegantná a minimálna téma elektronického obchodu WordPress od Organic Themes. Táto téma je jednoducho krásnym začiatkom akéhokoľvek internetového obchodu alebo podnikania.

Nastavte si svoj internetový obchod a začnite s predajom produktov už dnes pomocou témy Obchod v elektronickom obchode WordPress. Vďaka integrovanému softvéru WooCommerce získate podrobné stránky s vynikajúcimi informáciami, ako sú popisy produktov, fotogalérie, recenzie zákazníkov a súvisiace položky. Navyše môžete použiť miniaplikáciu na pridanie ďalších položiek na bočný panel alebo do päty svojho webu.

Obchod obsahuje množstvo ďalších skvelých tém mimo samotných produktov. K dispozícii je fantastický blog a užitočné portfólio. Navyše môžete využiť ďalšie šablóny, napríklad stránku s plnou šírkou, stránku s prezentáciou, stránku s archívmi alebo stránku s 3 stĺpcami (ako aj vlastné krátke kódy a widgety) na pridanie ďalšieho obsahu na svoj web..

46. ​​Regency

Téma WordPress pre elektronický obchod Regency E-Commerce

Info & DownloadView The Demo

Regency je citlivá téma WordPress pre elektronický obchod, ktorá je ideálna pre akýkoľvek internetový obchod alebo trh. Táto téma obsahuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie krásneho výkladu v žiadnom momente a na začatie predaja.

Vytvorenie internetového obchodu môže byť ohromujúce. Máte veľa produktov, ktoré môžete pridať na vrchol úlohy navrhovania celého vášho webu. Regency sa ťažko snaží vytvoriť webovú stránku s vlastným vzhľadom. Táto téma je dodávaná s programom Visual Composer, jedným z najmocnejších tvorcov stránok. Pomocou tohto doplnku si môžete vytvoriť vlastné rozloženie stránky pre svoj obchod, takže vytvorenie domovskej stránky alebo stránky kontaktov je jednoduché.

Súčasťou témy je aj podpora bbPress, pomocou ktorej môžete zahrnúť svoje vlastné fórum technickej podpory. Je to vynikajúci spôsob, ako na svoje webové stránky pridať často kladené otázky týkajúce sa objednávok, dopravy, vrátenia peňazí, veľkosti a ďalších položiek. Zahrnutá podpora BuddyPress je skvelý spôsob, ako zahrnúť členov na vašom webe. Regency prichádza s ďalšími funkciami, ako je 300 krátkych kódov, doplnok Visual Composer, možnosti hlavičky, 3 rozloženia stránok, prispôsobená stránka čoskoro a ďalšie.

Uzatvorenie nášho zoznamu najlepších tém elektronického obchodu WordPress

Urobiť cestu na svete online ako kreatívnemu podnikateľovi nebolo nikdy jednoduchšie. Navyše rozsah možností, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii pre prácu s WordPress, nikdy nebol silnejší. Myslíme si, že sme pre kreatívnych podnikateľov venovali niektoré z najlepších možností elektronického obchodu WordPress. Ak ste však nenašli, čo potrebujete, môžete tiež vyskúšať službu Checkout tento zoznam šablón podľa WPThemesChecker pre viac úžasných možností tém.

Ak práve začínate, skúste niektorú z bezplatných možností, ktoré vám pomôžu začať lietať za 0 dolárov. Ak chcete veci posunúť na vyššiu úroveň, kombinácia WooCommerce a neuveriteľne prispôsobiteľných prémiových tém, ako je Divi, by mala byť viac ako dostatočná, aby zodpovedala vašim potrebám v nasledujúcich rokoch..

Radi by sme sa dozvedeli, čo práve používate na vytvorenie dojmu online ako kreatívneho podnikateľa. Alebo nám dajte vedieť, že sme prišli o všetkých silných kandidátov na naše najlepšie témy elektronického obchodu WordPress. Spojte sa prostredníctvom komentárov a dajte nám vedieť!