5 najlepších doplnkov na prijímanie darov pomocou WordPress

5 najlepších doplnkov na prijímanie darov pomocou WordPress

Niekedy môže byť potrebné nastaviť platobnú bránu, aby ste mohli platiť online náhodným platením alebo darom. Bez použitia doplnku nie je celý proces získavania platby online v programe WordPress jednoduchý. V oblasti digitálnej technológie je väčšina výrobkov k dispozícii zadarmo na webe. Darcovstvo týchto produktov by preto mohlo byť skvelým spôsobom, ako ich podporiť, poskytnúť odmenu a inšpiráciu.

Väčšina neziskových organizácií, charitatívnych organizácií, vývojárov a blogerov je navyše vyplatená darom z rôznych zdrojov. WordPress štandardne neakceptuje žiadnu platbu, ale integrácia kvalitného doplnku pre platby môže v tomto ohľade urobiť veľa.

Prečo prijímať dary?

Existujú rôzne dôvody, ako dostať darované. Pridanie tlačidla darovania môže byť skvelým zdrojom získavania finančných prostriedkov aj pre rôzne neziskové organizácie, charitatívne organizácie, blogerov a vývojárov. A je to dobrá alternatíva k crowdfundingu s WordPress.

Predpokladajme, že ak prevádzkujete charitatívnu alebo neziskovú organizáciu, musíte získať fond na vykonávanie rôznych projektov. Ak ste vývojár a ponúkate bezplatné produkty, môžete zvýšiť svoj fond pomocou tlačidla darovania na svojich webových stránkach, aby ste sa inšpirovali robiť viac vecí, alebo ak ste bloger a prevádzkujete niekoľko webových stránok, ktoré poskytujú bezplatné veci, môžete v tomto smere to tiež môže urobiť.

Darcovia niekedy tiež radšej darujú online namiesto toho, aby posielali šeky poštou alebo v hotovosti. Platenie darov online je bezproblémové, priame a rýchle, preto dávajú prednosť plateniu online. Okrem toho môže online dar znížiť náklady na získavanie finančných prostriedkov, ktoré priťahujú viac priaznivcov. V týchto dňoch si každý vyžaduje rýchle, bezpečné a pohodlné darovanie. Preto sa vytvára doplnok WordPress pre darovanie, ktorý zaplňuje medzeru.

Výber doplnku pre darovanie WordPress

Ako som už povedal, WordPress neposkytuje žiadnu predvolenú možnosť prijímať platby. Tu prichádzajú doplnky. Po vytvorení blogu, firmy alebo neziskového webu stačí nainštalovať doplnok na pridanie darovacích formulárov na svoj web. Doplnky na darovanie WordPress sa dajú ľahko nainštalovať a použiť na prijímanie platieb od darcov. Problém však nastáva, keď si chcete zvoliť ten správny doplnok pre vaše účely.

Na trhu existuje veľa doplnkov na darovanie WordPress, pre každého jednotlivca je veľmi ťažké vybrať si jeden zo zvyšku. V tomto článku sa budem venovať 5 z najlepších darcovských doplnkov WordPress. Dúfajme, že vám toto zhrnutie funkcií pomôže pri výbere toho správneho.

Väčšina doplnkov uvedených nižšie využíva službu PayPal na prijímanie darov, takže predtým, ako začnete, by ste mali mať čas na to, aby ste sa naučili, ako PayPal pre neziskové organizácie práce (táto príručka spoločnosti JotForm obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť).

Ak chcete získať bezproblémový proces darovania, môžete mať jeden z doplnkov zo zoznamu nižšie. Teraz sa pozrime!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. WPPayForm

Doplnok WPPayForm Pro

WPPayForm je bezplatný platobný doplnok WordPress, ktorý prijíma dary vyvinuté spoločnosťou WPManageNinja. Jedná sa o úžasný doplnok, ktorý prijíma dary prostredníctvom viacerých platobných brán. Pomocou tohto úžasného doplnku môžete prijímať akékoľvek dary. bezplatná verzia doplnku poskytuje použitie platobnej brány Stripe a verzia Pro vám umožňuje používať PayPal dodatočne. Tento modul na darovanie pomocou drag and drop ponúka všetky základné funkcie tvorby formulárov. Užívatelia môžu pomocou doplnku zbierať opakujúce sa platby vďaka podpore platobných brán Stripe a PayPal. WPPayForm začína na 49 dolárov ročne a poskytuje vám ľahko použiteľnú rozšírenú dokumentáciu online. A samozrejme zahŕňa úžasnú podporu tímu WPManageNinja.

2. GiveWP

Dajte doplnok na darovanie

Info & DownloadView The Demo

GiveWP je jedným z najúžasnejších darcovských doplnkov pre používateľov WordPress, ktoré vyvinuli Matt Cromwell a Devin Walker. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko prijímať dary vo WordPress. bezplatná verzia tohto doplnku umožňuje prijímať dary prostredníctvom platobnej brány PayPal. Aj keď sú k dispozícii prémiové doplnky na pridanie ďalších funkcií do vašich darov. Patria sem ďalšie platobné brány (napríklad Stipe, Authorize.net, Mollie, atď.), Opakujúce sa dary, menič meny a ďalšie. Zakúpenie doplnku vás bude stáť veľa peňazí. Stanovenie ceny základného doplnku GiveWP sa začína na $ 20 / mesiac.

3. Charitatívne (zadarmo)

Charitatívny darovací doplnok

Charitatívne je ďalší darovací doplnok, ktorý vám umožňuje zbierať dary bez toho, aby ste museli čeliť problémom. Tento doplnok pre freemium, ktorý sa používa na vyplatenie a prijatie daru. V Charitatívnej organizácii môžete mať kampaň na zbierky pripravenú na použitie za menej ako 5 minút. Bezplatná verzia doplnku je navyše vybavená funkciami. Vytvorte neobmedzený počet kampaní zameraných na získavanie finančných prostriedkov, pridajte ciele, stanovte časové limity, prispôsobte formuláre pre darcovstvo (sumy, povinné polia atď.), Prijímajte platby prostredníctvom služby PayPal, posielajte e-maily alebo potvrdenia o darovaní a ďalšie a ďalšie. Verzia doplnku Pro začína cenu 49 dolárov za celý balík. Môžete tiež získať minimálnu platbu 19 USD.

4. Teplomer darovania (zadarmo)

Doplnkový teplomerový doplnok

Teplomer darovania je inteligentný doplnok pre darovanie WordPress, ktorý vám umožňuje počítať dary a prijímať platby bez veľkého úsilia. Ako už názov napovedá, pomocou doplnkov môžete na svoj web pridať vlastný obrázok teplomeru. Je to zábavný spôsob, ako zaznamenať množstvo získaných darcov a aby darcovia videli, ako blízko sú k dosiahnutiu svojho cieľa. Aj keď je to jednoduchý doplnok pre dary, stále môžete splniť všetky svoje základné potreby. Jedným z najdôležitejších aspektov doplnku je jeho použitie v režime offline. Okrem toho je doplnok väčšinou prispôsobiteľný na používanie a priateľský k krátkym kódom.

5. Bezšvové dary (zadarmo)

Bezšvové doplnky pre darcovstvo

Plynulý dar je ďalšou dobrou možnosťou prijímať dary pomocou programu WordPress. Pomocou tohto doplnku na svojej webovej stránke môžete získať prostriedky a spravovať svoje dary. Tento doplnok umožňuje prijímať platby pomocou služby PayPal a po dokončení darovania poskytuje potvrdzujúcu správu s poďakovaním. Existuje niekoľko úžasných a jedinečných funkcií doplnku. Dary môžete napríklad prijímať anonymne. Navyše môžete tiež pozvať používateľov, aby sa pripojili k vášmu zoznamu e-mailov – skvelý spôsob, ako vybudovať publikum pre budúcnosť.

Nad tebou

Získavanie prostriedkov prostredníctvom darovania nie je ľahká úloha, pretože WordPress nemá žiadne predvolené možnosti. Túto funkciu však môžete ľahko pridať pomocou doplnku na prijímanie platieb od darcov. Všetky tu uvedené doplnky boli nedávno aktualizované a zahŕňajú mierne odlišné funkcie pre vaše stránky. Vyskúšajte ich a otestujte ich vlastnosti, aby našli ten pravý pre vaše dary.

Keby som si musel zvoliť nejaký konkrétny doplnok, odporúčal by som použiť WPPayForm pretože vám poskytuje viac brán. Pomocou tohto úžasného doplnku, ako je vytváranie základných formulárov, môžete pomocou nástroja drag & drop urobiť veľa pracovníkov, a to súčasne pomocou služieb Stripe a PayPal. Ale uvedené doplnky sú skutočne skvelé možnosti! Poskytujte ponuky za príplatok s prémiovými doplnkami a Charitatívna služba by mohla byť vynikajúcou voľbou pre offline platby.

Ak ste považovali tento článok za zaujímavý a chcete sa o ňom niečo podeliť, dajte mi vedieť v nasledujúcom komentári.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me