50+ najlepších doplnkov WordPress zdarma a prémiové

Najlepšie doplnky WordPress zadarmo a prémiové

WordPress je fantastická platforma na vytváranie a správu webových stránok. Je užívateľsky prívetivý a má zdanlivo nekonečné funkcie. Ale všetko sa nedá zabudovať iba do témy WordPress. Žiadne starosti – v mnohých prípadoch je k dispozícii doplnok pre potrebné schopnosti. A zostavili sme zoznam najlepších doplnkov WordPress pre vaše webové stránky.

Vstavaná funkčnosť v rámci témy WordPress nie je vždy zlá vec, ale mať všetky bolesti hlavy môže mať každá funkcia a vstavaný kuchynský drez. Vďaka tomu je kód smiešne dlhý a zložitý, čo môže spomaliť vaše stránky a často skončíte s mnohými nepoužívanými funkciami, ktoré ste na prvom mieste nikdy nepotrebovali. Ak sa rozhodnete prepnúť na novú tému, mohli by ste naraziť na niektoré problémy, ako je strata obsahu pre funkcie, ktoré vaša nová téma nepodporuje. Tu prichádzajú tie najlepšie doplnky WordPress.

Nebojte sa, doplnky sú tu.

Doplnky uľahčujú výber a výber funkcií, ktoré potrebujete. Navyše si môžete vziať doplnok (a akýkoľvek súvisiaci obsah) so sebou, ak ste sa niekedy rozhodli aktualizovať na novú tému WordPress.

Zostavili sme zoznam najlepších doplnkov WordPress pre rôzne potreby na základe otázok, ktoré dostávame vo WPExplorer. Dostávame veľa žiadostí o pridanie vstavaných funkcií k našim témam, ale v mnohých prípadoch je tu doplnok. Tu je náš zoznam najlepších doplnkov WordPress zoskupených podľa funkcie (ale v žiadnom konkrétnom poradí). Užite si to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Contents

Doplnky WordPress SEO

Pokiaľ ide o najlepšie doplnky WordPress pre webové stránky, pridanie jedného pre SEO je takmer vždy nevyhnutné. Po prvé, možnosti SEO by nikdy nemali byť zabudované do vášho motívu (ak prepínate motívy, stratíte všetky svoje nastavenia – dobre!). Po druhé, pokiaľ sa nestanete expertom na SEO, inštalácia doplnku SEO uľahčuje vytváranie súborov Sitemap, spravovanie názvov stránok a iné múdre optimalizácie vašich webových stránok. Tu sú naše najlepšie tipy.

Váš SEO – zadarmo

Váš doplnok SEO

Jeden z najpopulárnejších doplnkov zdarma, Váš SEO je vynikajúcou alternatívou pre nastavenie vášho WordPress SEO na mieste. Tento doplnok pridá do vášho dashboardu WordPress kartu SEO, takže môžete rýchlo meniť svoj súbor Sitemap, tituly a meta, strúhanku, RSS a ďalšie. Aj keď je bezplatná verzia doplnku výkonným nástrojom pre väčšinu blogov, inovácia na profesionálne nastavenie pridáva ešte viac k nastaveniam optimalizácie stránok a prioritnej podpore..

Všetko v jednom balíčku SEO – zadarmo

Všetko v jednom SEO Plugin

Ďalším doplnkom, ktorý treba zvážiť, je Všetko v jednom SEO. Aj keď existuje možnosť inovácie na prémiové funkcie a podporu, bezplatná verzia doplnku je úžasný spôsob, ako začať vylepšovať svoje SEO. Doplnok obsahuje možnosti pre AMP, Google Analytics, súbory Sitemap, nastavenia SEO pre WooCommerce a ďalšie.

SmartCrawl SEO od WPMU – Freemium

SmartCrawl SEO od WPMU

SmartCrawl SEO zjednodušuje SEO a dokonca obsahuje sprievodcu nastavením, ktorý vám pomôže začať. Stačí nainštalovať, nastaviť možnosti a prispôsobiť. SmartCrawl SEO má tiež zabudovaný panel nástrojov Moz SEO, takže môžete sledovať, ako sa darí vašim rebríčkom. Ak chcete získať viac funkcií (a prístup k 100+ ďalším doplnkom), aktualizujte ich prostredníctvom členstva vo WPMU.

Doplnky elektronického obchodu WordPress

Ak si chcete vytvoriť internetový obchod, WordPress je fantastická voľba a máte na výber zopár úžasných doplnkov pre elektronický obchod. V závislosti od toho, koľko produktov máte, aký je váš predaj a aké témy sa vám páčia, tieto najlepšie doplnky WordPress pre elektronický obchod by sa mali zmestiť.

Ľahké digitálne sťahovanie – zadarmo

Jednoduché digitálne sťahovanie

Získajte úžasné Jednoduché digitálne sťahovanie plugin zadarmo. Na WordPress.org je k dispozícii aj niekoľko užitočných rozšírení. Toto je rýchly a profesionálny spôsob, ako pridať platobnú bránu (s nákupným vozíkom, možnosťami zľavy a užívateľskými údajmi) pre digitálny tovar na svoju webovú stránku..

Jednoduché rozšírenia digitálneho sťahovania – Premium

Jednoduché rozšírenia digitálneho sťahovania

Samotný doplnok Easy Digital Downloads je bezplatný, ale môžete ho pridať ľubovoľným počtom rozšírení, aby ste skutočne zvýšili jeho funkčnosť. Môžete pridať PayPal, pridružený systém, množstevné zľavy, poštovné, integráciu MailChimp, sociálne odkazy, oznámenia o predaji Pushover a ďalšie!

WooCommerce – zadarmo

WooCommerce WordPress eCommerce

S viac ako miliónom stiahnutí je WooCommerce solídnou a bezplatnou možnosťou vytvorenia vlastného internetového obchodu. Vďaka mnohým podporujúcim témam WordPress sa tento doplnok ľahko inštaluje, používa a spravuje. Navyše existujú rozšírenia pre nákup, ktoré pridávajú funkcie.

Rozšírenia WooCommerce – Premium

Rozšírenia WooCommerce

WooCommerce ponúka prvotriedne a rozšírené rozšírenia elektronického obchodu pre svoj hlavný doplnok, ktorý pridáva užitočné funkcie a integráciu doplnkov.

Cart66 – Prémiové

Cart66 WordPress Nákupný košík

Ďalší prémiový doplnok elektronického obchodu, ktorý stojí za vyskúšanie, je Cart66. Tento doplnok obsahuje integráciu služieb Google Analytics, MailChimp a Gravity Forms, ako aj možnosti pridania odkazov „kúpiť teraz“ na váš sociálny účet, predaja / hostenia vlastného digitálneho tovaru a ďalších.

Dajte dary – zadarmo

Dajte doplnok na darovanie

dať je bezplatný spôsob, ako zbierať dary pre vašu charitu alebo udalosť. Jednoducho nainštalujte, navrhnite formuláre svojich darov, pridajte ciele a úrovne darcov a ďalšie. Doplnok tiež podporuje viac platobných brán a integruje sa hladko do väčšiny tém. Chcete sa vrátiť vývojárom za programom Give? Zvážte zakúpenie prémiového rozšírenia, ktoré pomáha podporovať úplne bezplatný hlavný doplnok.

Doplnky pre sociálne zdieľanie WordPress

Zatiaľ čo mnoho ľudí sa zameriava na vyhľadávače pre návštevnosť, jedno publikum, na ktoré nechcete zabudnúť, je na sociálnych sieťach. Títo používatelia sú často veľmi zapojení a skvelý spôsob, ako sa s nimi spojiť, je pridať sociálne odkazy na váš web pomocou jedného z týchto najlepších doplnkov WordPress pre sociálne médiá..

 Sociálne zdieľanie JetPack – zadarmo

Doplnok Jetpack WordPress

JetPack je zviera doplnku s mnohými užitočnými funkciami – jednou z nich je spoločenské zdieľanie. Pridajte do svojich príspevkov ikony alebo textové odkazy na zdieľanie v sociálnej sieti, aby návštevníci vášho webu mohli jednoducho zdieľať vašu prácu so svojimi priateľmi a sledovateľmi.

AddThis – zadarmo

AddThis Social Share Plugin

Propagujte svoje sociálne vzťahy s AddThis. Bezplatná verzia doplnku obsahuje integráciu s 200 najobľúbenejšími sociálnymi sieťami a viac štýlov zdieľania tlačidiel (bočný panel, vložený a vlastný HTML) a nastavenie zobrazenia stránky..

Doplnky pre editáciu WordPress CSS

Potrebujete zmeniť farbu tlačidla? Vylepšili ste okraje svojej stránky? Upraviť veľkosť písma? Toto sú všetko veci, ktoré môžete pomocou CSS kódovať, alebo môžete použiť niektorý z týchto doplnkov editora CSS. Jednoducho ukážte, kliknite a použite vstavané možnosti na jednoduché vylepšenie štýlu vašich webových stránok.

Žltá ceruzka – freemium

Doplnok editora CSS Žltá ceruzka

Aj keď môžete skúsiť Visual CSS Lite aby ste mali bezplatný prístup k selektorom CSS, 50+ vlastnostiam, okrajom, výplniam, živým ukážkam a funkcii vrátenia a opakovania, budete musieť prejsť na verziu Yellow Pencil pro, aby ste dosiahli maximálne možnosti úprav. Pro verzia doplnku pridáva ešte viac vlastností, ako je 800+ písiem, 300+ vzorov pozadia, 50+ animácií a trendových farebných paliet..

CSS Hero – Premium

Doplnok CSSHero

CSS Hero vám poskytuje úplnú kontrolu nad dizajnovými aspektmi vašej webovej stránky WordPress. Pomocou CSS Hero môžete upravovať písma, farby, upravovať rozloženia (výplne, okraje atď.) A dokonca vkladať obrázky s integrovanou integráciou Unsplash. Doplnok tiež obsahuje úpravy a ukážky špecifické pre dané zariadenie, takže si môžete prispôsobiť svoje stránky pre každé zariadenie.

Doplnky na tvorbu stránok WordPress

Ak chcete úplne zmeniť vzhľad svojho webu a vytvoriť vlastné rozloženia stránky, mali by ste zvážiť vytvorenie stránky. K dispozícii je veľa tvorcov stránok a z väčšej časti je spôsob ich práce podobný. Máte „bloky“, ktoré môžete vložiť, usporiadať a prispôsobiť na príspevok alebo stránku, aby ste vytvorili nové rozloženie. Ale nie všetci stavitelia sú stvorení rovnakí – tu sú naše dve obľúbené.

Elementor Page Builder – zadarmo

Doplnok na tvorbu stránok elementu

Ak hľadáte cenovo dostupný, ale výkonný nástroj na tvorbu stránok, odporúčame vám prvok Elementor. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvárať vlastné stránky bez potreby kódovania. Kompatibilný s väčšinou tém, Elementor obsahuje veľa blokov na tvorbu stránok pre sekcie, stĺpce, nadpisy, text, tlačidlá, videá a ďalšie plus vopred pripravené šablóny pre rýchlejšie vytváranie stránok..

WPBakery Page Builder (predtým Visual Composer) – Premium

WPBakery Page Builder

Pre úplnú kontrolu nad svojimi príspevkami a stránkami je WPBakery Page Builder tou správnou cestou. Tento tvorca stránok, ktorý je súčasťou väčšiny prémiových tém najvyššej úrovne (ako je naša najpredávanejšia téma Total WordPress), obsahuje ľahko použiteľný tvorca drag and drop (predný a zadný koniec), vlastné možnosti farieb, výplne, okraje, pozadia, ikony, obrázky, a viac. Navyše je k dispozícii veľa rozšírení a doplnkov, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok za behu.

Doplnky vyrovnávacej pamäte WordPress

Vyrovnávacia pamäť je dôležitou súčasťou rýchlosti webových stránok. Ak ešte nepoužívate CDN, inštalácia doplnku je vynikajúci nápad. Tu sú naše obľúbené.

Super vyrovnávacia pamäť WP – zadarmo

Plugin WP Super Cache

Tento doplnok má viac stiahnutí, ako sú ľudia v Kostarike. Prečo? pretože Super vyrovnávacia pamäť WP môže urobiť váš web WordPress veľmi rýchlym zobrazením statických stránok HTML pre väčšinu používateľov (pomocou Mod_Rewrite, PHP a starej vyrovnávacej pamäte, aby ste si ich mohli prezerať).

Celková medzipamäť W3 – zadarmo

W3 Total Cache Plugin

Celková medzipamäť W3 môže zvýšiť rýchlosť vašej stránky zvýšením výkonu servera a skrátením času sťahovania. Odvádza tak dobrú prácu, že ju dokonca odporúčajú známe spoločnosti, ako sú DreamHost, MediaTemple, Go Daddy a Host Gator..

WP Engine – Premium

Zabudovaná vyrovnávacia pamäť motora WP

Áno – viem, že program WP Engine nie je doplnok, ale myslím, že stojí za zmienku. Používame ich na hosťovanie WPExplorer, a pretože služba WP Engine používa spravované ukladanie do vyrovnávacej pamäte, nie je potrebný doplnok, ktorý udržiava vašu webovú stránku rýchlu.

WordPress Notification & Plug-in Plugins

Aj keď to možno nie je absolútne nevyhnutné, pridanie oznámenia alebo formulára o prihlásení je skvelý spôsob, ako prinútiť svojich čitateľov zamerať sa na nový obsah, propagovať špeciálne propagácie alebo získať odberateľov noviniek. Či už tieto doplnky potrebujete, určite vám pomôžu.

Sumo – zadarmo

Sumo Optin Plugin

S zadarmo Sumo plugin Môžete si vytvoriť oznamovacie lišty, kontextové okná, posúvače, uvítaciu podložku a ďalšie. Doplnok je kompatibilný s viac ako 25+ e-mailovými službami. Sumo tiež obsahuje tepelné mapy, aby videli, čo ľudia klikajú, plus zvýraznenie funkcie tweet. Potrebujete účet SumoMe, ale pre malé webové stránky, ktoré začínajú, je zadarmo.

OptinMonster – Premium

Formáty OptinMonster WordPress

OptinMonster je jednou z popredných voliteľných softvérových foriem na vytváranie a generovanie potenciálnych zákazníkov na webe. Vytvorte úplne vlastné prihlásenie vrátane uvítacích rohoží, kontextových okien s výstupom, časovo regulovaného prihlásenia a ďalších možností. Navyše môžete dokonca vytvárať cielené „následné“ správy alebo presmerovanie na mieste, aby ste ešte viac zvýšili svoje konverzie a registrácie na odber bulletinu..

Bloom – Premium

Bloom formuláre WordPress Optin

Bloom je prémiové kontextové okno a aktivácia od staviteľa z Elegantných tém. Tento praktický doplnok je súčasťou členstva v elegantnej téme a je veľkým prínosom pre akýkoľvek blog alebo webovú stránku elektronického obchodu. Vytvorte ohromujúce formuláre prihlásenia, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznam vašich predplatiteľov, vlastný obsah pre čitateľov serverov (na základe polohy alebo dokonca interakcie používateľov na vašom webe) a sledovať rast firmy.

HelloBar – Premium

HelloBar

Ahoj Bar je populárnou prémiovou možnosťou na vytváranie a pridávanie panelov s upozorneniami do WordPress. Plány začínajú na 4,95 dolárov mesačne, ale HelloBar uľahčuje vytváranie barov. Stačí sa zaregistrovať, pridať svoj web a vytvoriť hello bar. Ak chcete použiť panel, môžete ho pridať ručne na svoju webovú stránku alebo jednoducho stiahnuť vlastný doplnok WordPress pre panel Hello.

FooBar – Premium

FooBar Panel oznámení WordPress Téma

Foobar je vynikajúci doplnok na pridávanie prispôsobených panelov upozornení na vaše webové stránky. Môžete si vybrať možnosti, medzi ktoré patria okrem iného horný, dolný, inline, sociálny gombík, informačný kanál RSS, tweety, posúvanie správ, vlastný HTML, neobmedzený počet stĺpcov a mnoho ďalšieho..

Panel oznámení WordPress – zadarmo

Panel oznámení WordPress

Ak všetko, čo chcete, je základná lišta oznámení, možno budete chcieť dať Panel oznámení WordPress skúste. Tento doplnok vám umožňuje pridať jednoduchý oznamovací pruh na začiatok vášho webu s možnosťami úpravy textu, tlačidla popisku a prispôsobenia farieb.

Doplnky posúvača WordPress

Posuvníky predstavujú jednoduchý spôsob, ako pridať vizuálny záujem alebo zabaliť viac obsahu (prostredníctvom posúvača príspevkov) na svoje webové stránky. Existuje veľa skvelých bezplatných a prémiových možností posúvačov, ale podľa nášho skromného názoru sú to absolútne najlepšie.

Slider Revolution – Premium

Slider Revolution Premium Slider Plugin

Plugin Slider Revolution WordPress je plný možností. Urobte zo svojho jazdca celú šírku, celú obrazovku, citlivé, titulky, rýchle, pomalé alebo si vyberte z ľubovoľného počtu prispôsobení typografie, odkazov, tlačidiel, animácií, prechodov atď..

Layer Slider – Premium

Doplnok pre posuvné vrstvy

Pre dokonalé prispôsobenie posúvača sa musíte pozrieť na doplnok WordPress Layer Slider. Môžete si vytvoriť a zdokonaliť svoje posúvače až po pixel, milisekundu a dokonca aj percento rotácie stupňa. Nie je pochýb o tom, prečo je tento doplnok taký populárny.

NivoSlider – Premium

Posuvník Nivo

Vynikajúci doplnok, NivoSlider je osvedčený posuvný doplnok WordPress, ktorý môžete pridať na webovú stránku yoru. Existuje niekoľko prechodov, niekoľko typov jazdcov (manuálne, kategórie, lepkavé atď.), Prednastavené štýly CSS a pre rýchle nastavenie je integrovaná s 500px, Flickr a Instagram.

Soliloquy – Freemium

Soliloquy WordPress Slider

Soliloquy je úžasný responzívny posuvný doplnok. Môžete získať krásne Soliloquy posuvný doplnok WordPress zadarmo vyskúšaním lite verzie. Posuvník je responzívny, má nahrávanie obrázkov pomocou drag & drop a ak budete chcieť viac, môžete si kúpiť ďalšiu prémiovú verziu alebo licenciu podpory pre ďalšiu pomoc. Pre tých, ktorí potrebujú alebo chcú viac funkcií, sú k dispozícii doplnky pre posuvné témy, navigáciu miniatúr, integráciu Instagramu, snímky s obsahom, dynamické orezanie, kolotoč, lightbox, úpravu ukážky obrazovky a filtre obrázkov..

SlideDeck – zadarmo

SlideDeck Free Plugin

Vytvorte elegantné a upravené posúvače pomocou SlideDeck. Doplnok podporuje obrázky, text, videá a HTML a obsahuje editor bok po boku, takže môžete vidieť, ako sa vaše zmeny vyvíjajú. Plus Soliloquy obsahuje poradie snímania drag & drop a podporuje 14 rôznych zdrojov obsahu.

Doplnky rozšíreného menu WordPress

Väčšina tém WordPress obsahuje základné funkcie ponuky. To znamená jednoduchú ponuku s rozbaľovacou ponukou a niekoľkými nastavenými miestami ponuky. Ak chcete pridať výňatky z príspevkov, zahrnúť obrázky, pridať vlastné rozloženia atď., Potom je doplnok rozhodne dokonalým riešením.

UberMenu – Premium

Doplnok UberMenu WordPress

Ak chcete vo svojej navigácii viac, Ubermenu je doplnok mega ponuky, ktorý musíte skontrolovať. Pridajte obrázky, krátke kódy, popisy, použite miniaplikácie drag & drop, vyberte efekty podponuky, vytvorte vertikálne alebo horizontálne ponuky a prispôsobte si takmer všetko.

Hlavné menu Mega – Premium

Doplnok hlavnej ponuky Mega

Ďalšou skvelou možnosťou ponuky je prémiový doplnok Mega Main Menu. Vyberte si z 10+ rozbaľovacích štýlov, vyberte ľubovoľnú farbu (dokonca aj prechody), vyberte vlastné písmo Google, vyberte z 1600+ vstavaných ikon a ďalšie. Hlavná ponuka Mega je plná funkcií – je dokonca kompatibilná s WPML pre ľahké jazykové preklady.

Doplnky kontaktného formulára WordPress

Môže vám byť užitočné, či ste si vytvorili blog alebo firemný web, ktorý používateľom ponúka jednoduchý spôsob kontaktu. Väčšina tém nezahŕňa túto funkciu, pretože je už k dispozícii veľa výkonných doplnkov formulárov, preto sme jednoducho museli zahrnúť kontaktné formuláre do nášho najlepšieho zoznamu doplnkov WordPress..

Gravity Forms – Premium

Gravity Forms WordPress Plugin

Neexistuje koniec magickej gravitačnej formy, ktorú môžete vytvoriť. Môžete vytvárať formuláre s viacerými stránkami, potvrdeniami o vstupe, adresami, začiarkavacími políčkami, rozbaľovacími ponukami, prepínačmi, poliami stanovenia cien atď. Svoje formuláre môžete tiež naplánovať a povoliť funkcie pre odosielanie formulárov.

WPForms – Freemium

Doplnok WPForms WordPress

WP Forms je výkonný doplnok na tvorbu formulárov s množstvom možností na vytváranie kontaktných formulárov, rezervačných formulárov, žiadostí o cenovú ponuku, formulárov na odber a ďalších. Môžeš dostať WPForms Lite zadarmo od WordPress.org a začnite vytvárať vlastné responzívne formuláre s možnosťou neskoršej aktualizácie, ak chcete viac funkcií.

Kontaktný formulár 7 – zadarmo

Kontaktný formulár 7 - doplnok

Tento doplnok robí presne to, čo hovorí. Kontaktný formulár 7 vytvára krásne a priame kontaktné formuláre s poľami ako meno, predmet a správa. Môžete povoliť e-mailové potvrdenia a nainštalovať Naozaj jednoduché Captcha aby sa zabránilo spamu.

Zálohovacie doplnky WordPress

Pravidelné zálohovanie svojich webových stránok by ste mali robiť ako súčasť štandardného procesu zabezpečenia WordPress. Robiť to manuálne môže byť časovo náročné (a ľahko zabudnuteľné), a preto je použitie doplnku taká skvelá voľba.

VaultPress – Premium

VaultPress

Milujeme VaultPress – je to veľká úroveň ochrany len v prípade katastrofy. Berie denné zálohy (alebo tie, ktoré aktualizujete v reálnom čase), uchováva ich archívy a VaultPress vám dokonca pomôže, ak potrebujete obnoviť svoje stránky..

BackupBuddy – Premium

Zálohujte kamaráta

BackupBuddy je skvelé riešenie pre zálohovanie celej inštalácie WordPress, doplnkov, widgetov, obsahu a ďalších. Potrebujete úplné obnovenie? Žiadny problém – nahrajte záložný súbor a importbuddy.php a ste späť na ceste!

BackUpWordPress – zadarmo

Doplnok BackUpWordPress

Jednoducho zálohujte svoje webové stránky WordPress každý deň pomocou BackUpWordPress zapojiť. Doplnok používa funkcie mysqldump a zip na zálohovanie vašej inštalácie a dokonca máte možnosť nechať vám zaslať záložné súbory e-mailom..

Doplnky zabezpečenia WordPress

Zabezpečenie webovej stránky WordPress môže byť stresujúci proces. Existujú rôzne druhy škodlivého softvéru, ktorých sa treba báť, útoky hrubou silou, aby sa zabránilo, a zálohy, ktoré treba prijať. To je dôvod, prečo je oveľa jednoduchšie (a bezpečnejšie) dôverovať niektorému z týchto najlepších doplnkov WordPress namiesto toho, aby sa pokúšal o DIY..

Zabezpečenie Ninja – zadarmo

Zabezpečenie Ninja Lite

Bezpečnosť Ninja používa vyše 50+ bezpečnostných testov, aby ste sa uistili, že váš web zostane v bezpečí. Doplnok kontroluje vaše stránky z hľadiska slabých stránok, pomáha vám prijať preventívne opatrenia, má ladiaci režim a dokonca má svoje vlastné útržky kódu, ktoré uľahčujú opravy. A ak chcete ešte väčšiu ochranu, vývojári ponúkajú profesionálnu verziu, ktorá vám poskytne ešte väčšiu pomoc pri zabezpečení vášho webu WordPress v bezpečí.

iThemes Security Pro – Premium

iThemes Security Pro

Program Security Pro, ktorý vám teraz prináša iThemes, vám pomôže zaistiť bezpečnosť vášho webu pomocou opatrení, ako sú kontroly stránok, zákazy robotov / používateľov, skryté citlivé údaje, detekcia zmeny súborov, dvojfaktorová autentifikácia a ďalšie. Najlepšie zo všetkého je, že môžete vyskúšať s bezplatná lite verzia doplnku.

Doplnky na maskovanie odkazov WordPress

Pre pridružené spoločnosti, ktoré používajú doplnok na maskovanie odkazov, môže byť veľmi užitočné. Týmto spôsobom môžete nielen vytvoriť atraktívnejšie odkazy, na ktoré čitatelia kliknú, ale môžete tiež sledovať, ktoré vlastné odkazy prevádzajú pomocou doplnku..

PrettyLink Lite – zadarmo

Doplnok PrettyLinks Lite

Ak chcete jednoduché maskovanie odkazov pomocou základného sledovania zásahov, PrettyLink Lite je skvelá voľba. Tento doplnok umožňuje vytvárať vlastné odkazy, nofollow odkazy, skupiny odkazov, parametre preposielania a odkazy na presmerovanie. Doplnok tiež sleduje prístupy k jednotlivým odkazom. Navyše ponúkajú profesionálnu verziu, ak chcete viac funkcií, ako je Google Analytics, schopnosť generovať QR kódy, automatizované prvky, ako je napríklad nahradenie adresy URL atď..

Doplnky písma WordPress

Mnoho tém obsahuje možnosti vlastného štýlu prostredníctvom živého prispôsobovača tém. Existuje však toľko tém, ktoré nie. Ak teda chcete zmeniť písmo, musíte tak urobiť manuálne (tvrdým spôsobom) alebo pomocou doplnku (jednoduchým spôsobom).

Použite ľubovoľné písmo – zadarmo

Použite ľubovoľný doplnok WordPress pre písmo

Použite akékoľvek písmo predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako na svoje webové stránky WordPress pridať vlastné písma. Jednoducho nahrajte vlastný súbor s fontom (ttf, otf, woff) priamo do editora WordPress alebo ich vložte pomocou @ font-face css. Doplnok funguje skvele s väčšinou tvorcov stránok a predstavuje rýchly spôsob, ako pridať vlastné písmo (nielen Google).

Jednoduché písma Google – zadarmo

Ľahký doplnok Google Fonts

Zadarmo Jednoduché písma Google plugin robí presne to, čo hovorí – uľahčuje pridávanie a používanie písma Google. Doplnok vám umožňuje vybrať si z viac ako 600+ vlastných písiem Google, zobraziť ukážky zmien písiem v nástroji Customizer, vytvoriť si vlastné pravidlá písiem (správcovia) a ďalšie. Najlepšie zo všetkého – nevyžaduje sa žiadne kódovanie. Všetky ovládacie prvky sú jednoduché a intuitívne.

Doplnky týkajúce sa príspevkov WordPress

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako predĺžiť dobu, po ktorú je čitateľ na vašom webe, je zahrnúť odkazy na články, ktoré sú podobné tomu, čo práve čítajú na vašom webe. Ako to robíš? Jeden jednoduchý spôsob je použitie doplnku pre súvisiace príspevky.

Ďalší súvisiaci príspevok – zadarmo

YARPP

YARPP je pravdepodobne najobľúbenejší doplnok na súvisiace príspevky na WordPress.org. Vďaka viac ako 2 miliónom stiahnutí je tento doplnok vynikajúcim spôsobom, ako pridať miniatúry súvisiacich príspevkov, stránok a vlastných typov príspevkov, aby čitatelia na vašom webe udržali čitateľov..

Doplnky pre autorské okná WordPress

Dajte svojim autorom trochu kreditu za články, ktoré píšu na vašom blogu s autorským rámčekom. Týmto spôsobom môžete na konci príspevkov zobraziť svoje bio, sociálne odkazy a dokonca aj imidž, aby sa o nich čitatelia dozvedeli viac (bonus: poskytuje hosťujúcim blogerom / autorom aj motiváciu písať pre vás bezplatne, pretože budú môcť) spojiť sa so sebou).

Jednoduchý autorský box – zadarmo

https://wordpress.org/plugins/simple-author-box/

Zvážte, keby autori dostali trochu viac kreditu Jednoduchý autorský box zapojiť. Týmto sa do každého z vašich príspevkov pridá sekcia s biografom autora, sociálnymi odkazmi a obrázkom Gravatar. Je tiež pripravený na RTL a pomerne ľahko sa dá prispôsobiť pomocou malého knowhow kódovania CSS.

Doplnky pre správu udalostí WordPress

Pre akúkoľvek neziskovú organizáciu, reštauráciu, divadlo alebo korporáciu s kalendárom udalostí môže byť užitočné ukázať, čo sa chystá a čo sa už stalo. Či už chcete zverejňovať plány zamestnancov, šťastné hodiny alebo nadchádzajúce zábavné programy, tieto doplnky na správu udalostí sú pre túto prácu to najlepšie.

Kalendár podujatí – Freemium

Doplnok Kalendár udalostí WordPress

Ak hľadáte skvelú pokladňu online pre správu kalendárov a udalostí kalendár udalostí moderný kmeň. Doplnok podporuje možnosti vytvárania udalostí, ako sú miesta konania, organizátory, zobrazenia mesiaca / zoznamu / dní, vyhľadávanie udalostí, vkladanie máp Google, vlastný widget, taxonómia udalostí a ďalšie tony (najmä v profesionálnej verzii doplnku). Navyše je kompatibilný s najpopulárnejšími témami a rámcami.

Udalosť Espresso – Premium

EventEspresso

Slúži na pripojenie čitateľov k horúcim udalostiam pomocou doplnku Event Espresso WordPress. Spravujte udalosti od začiatku do konca vrátane kalendára, pozvánok, registrácie, čakacích zoznamov, fakturácie, kupónov, potvrdzovacích e-mailov, sociálneho zdieľania, viacerých jazykov a ešte oveľa viac.

Správca udalostí – zadarmo

Plugin pre Správcu udalostí

Správca udalostí je populárna (a bezplatná) možnosť na správu udalostí prostredníctvom vášho webu WordPress. Doplnok má veľa funkcií vrátane (ale nielen) registrácie udalostí, opakujúcich sa udalostí, podpory BuddyPress, máp Google, odosielania udalostí a ďalších.

Doplnky WordPress Lightbox

Pridajte na svoj web pôsobivé obrázkové lightboxy pomocou niektorého z týchto doplnkov. Ľahko sa inštalujú a používajú a umožňujú vám predviesť plnú slávu vašich fotografií v plnej veľkosti.

Foobox – Premium

Doplnok WordPress pre Foobox Lightbox

Tento plne citlivý a mobilný doplnok lightbox je dokonalým doplnkom portfólií a galérií. Foobox má zabudované sociálne zdieľanie, funkciu prezentácie a po inštalácii automaticky spolupracuje s programami WordPress Galleries.

Lightbox galéria – zadarmo

Doplnok galérie Lightbox

Galéria Lightbox je bezplatný doplnok, ktorý je skvelým spôsobom, ako do svojich galérií pridať funkciu lightbox. Navyše bol doplnok lokalizovaný pre rôzne jazyky, má popis titulkov s popisom, obsahuje stránkovanie a môžete si vybrať možnosť zobrazenia Highslide JS.

Čoskoro príde program WordPress a vstupné stránky

Stále pracujete na svojom webe? Ľahké – vyskúšajte jeden z týchto doplnkov, ktoré budú čoskoro dostupné, v našom zozname najlepších doplnkov WordPress. S jedným z týchto nainštalovaných môžete stále dráždiť, že váš web prichádza na sociálnych médiách, zbierať predplatiteľov bulletinov alebo dokonca odpočítavanie doplnkov a zároveň mať flexibilitu na prácu na vašom webe (na pozadí)..

Vstupné stránky WordPress – zadarmo

Doplnok pre vstupné stránky WordPress

Vstupné stránky WordPress predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob zostavenia vstupných stránok počas práce na vašom webe. Doplnok sa navyše plne integruje s aplikáciami Gravity Forms, Contact Form 7 a Ninja Forms, takže môžete zhromažďovať informácie od tých, ktorí pristanú na vašej stránke.

Prosperujúce vstupné stránky – prémiové

Prosperujúce vstupné stránky

Vďaka prospešným vstupným stránkam môžete ľahko zmeniť ľubovoľnú webovú stránku WordPress na dobre naolejovaný marketingový stroj. Jednoducho nainštalujte doplnok a pomocou priložených prispôsobiteľných šablón (z nich 225 a viac) rýchlo vytvorte cielené stránky pre svoje produkty, služby, online kurzy, atď. Doplnok je tiež pripravený na preklad, využíva na vytváranie jednoduchých a intuitívnych staviteľov drag and drop. rozhranie a plne reaguje, takže vaše stránky vždy vyzerajú skvele.

Doplnky pre referencie WordPress

Pridajte si na svoj web referencie zákazníkov v reálnom živote pomocou jedného z týchto ľahko použiteľných doplnkov. Takto nebudete musieť upravovať svoje posudky, keď ich pridáte na stránku alebo do widgetu, pretože tieto doplnky obsahujú všetky štýly (a možnosti jednoduchého vkladania), ktoré by ste mohli potrebovať.

Recenzia produktu WP – Freemium

Recenzia produktu WP Lite

Pridajte posudky a recenzie pomocou Recenzia produktu WP. Kým tam je lite verzia k dispozícii to funguje skvele, prémiová verzia doplnku pridáva vlastné krátke kódy, farby, návrhy revíznych tabuliek, ikony a dokonca aj porovnávaciu tabuľku.

Symple Shortcodes – zadarmo

Referencie spoločnosti Symple SHortcodes

Pre rýchle a minimálne riešenie obsahuje Symple Shortcodes základný referenčný kód posudku. Môžete pridať meno osoby alebo spoločnosti, svedectvo a obrázok. Stačí vložiť skrátený kód takmer kdekoľvek pomocou ikony Symple v editore formátovaného textu.

Doplnky na hodnotenie príspevku WordPress

Jednou z funkcií, ktorá sa často nenachádza v témach, je možnosť uverejnenia hodnotenia alebo kontroly. Je to vynikajúci spôsob, ako získať spätnú väzbu od svojich čitateľov alebo povoliť „hlasovanie“ o príspevkoch odoslaných používateľmi (napríklad Buzzfeed). V každom prípade je to jednoduché pridať pomocou doplnku.

LoveIt Pro – Premium

LoveIt Pro Plugin

Tento roztomilý doplnok LoveIt, ktorý umožňuje používateľom „srdcovať“ vaše príspevky, stránky, položky portfólia atď. Každý používateľ môže niečo milovať jedenkrát a ak sa to pokúsi znova, zobrazí sa upozornenie. Doplnok tiež umožňuje sledovať populárny obsah a má „najobľúbenejší“ widget.

Hodnotenia príspevkov WP – zadarmo

Plugin WP Post Ratings

Ak chcete iba tradičný 5-hviezdičkový systém hodnotenia, Hodnotenia príspevkov WP je populárny a preverený doplnok, ktorý dokončí prácu. Čitatelia môžu odoslať svoj hlas za obsah, doplnok trvá priemer a potom zobrazuje hodnotenie (vždy však môžete nahrať vlastný obrázok).

Doplnky s obmedzeným obsahom WordPress

Udržujte časti svojho webu v súkromí pre prihlásených používateľov alebo vytvorte prémiové členstvo s týmito výkonnými doplnkami s obmedzeným obsahom. Pomocou jedného z týchto doplnkov môžete ľahko spustiť prémiový blog plný exkluzívnych tipov, vytvoriť sekciu podpory „iba pre zákazníkov“ na svojej webovej stránke elektronického obchodu alebo čokoľvek iné.

Obmedzte obsah – zadarmo a profesionálne

Obmedzte doplnok Content Pro WordPress

Ľahko obmedzte obsah stránok, príspevkov alebo blokov obsahu na registrovaných členov iba prostredníctvom Obmedziť obsah bezplatný doplnok WordPress. Jednoducho aktivujte doplnok a obmedzte obsah jednoduchým výberom úrovne používateľa, ktorú chcete obmedziť, alebo použitím skratky pre blok obsahu. Inovujte na obmedzovanie obsahu Pro, aby ste pridali neobmedzený počet úrovní členstva, spravovali predplatné, platili záznamy, vydávali zľavy a samozrejme obmedzovali obsah.

WordPress Zdieľanie na stiahnutie doplnkov

Rýchly spôsob, ako vás naučiť nasledovníkov v sociálnych médiách, je ponúkať na vašom webe bezplatný tovar a vymieňať si za ne zdieľané príspevky alebo tweet. Nainštalujte si jeden z našich najlepších doplnkov, pridajte si svojho freebieho a sledujte, ako sa zlepšujú vaše sociálne štatistiky.

Sociálna skrinka – prémiová

OnePress Social Locker

Pomocou skrinky na sociálne uzamknutie uzamknite prémiový obsah (napríklad príspevky, zľavové kódy, obrázky, videá, špeciálne ponuky, súbory na stiahnutie atď.), Kým používatelia nezdieľajú váš obsah pomocou sociálnych médií. Doplnok vkladá uzamknutú obrazovku obsahu, ktorá obsahuje množstvo populárnych možností sociálnych médií. Alebo dať Free Locker Social Edition skúste. Je to rovnaká myšlienka ako prémiová verzia doplnku – používatelia musia na prístup k vášmu obsahu spoločensky zdieľať váš obsah. Tento doplnok obsahuje bezplatnú skúšobnú verziu prémiových funkcií, ale ak si ich chcete zachovať, musíte ich inovovať.

Locker Cat Social Locker – zadarmo

Locker Cat Social Locker

Nechajte používateľov páčiť, zdieľajte obsah alebo zdieľajte svoj obsah s jednoduchým a priamym spôsobom Doplnok Locker Cat. Doplnok obsahuje jednoduchý skrátený kód, pomocou ktorého môžete čiastočne skryť svoj obsah na príspevkoch a stránkach. Čitatelia sú potom vyzvaní, aby „zdieľali“ obsah celého obsahu, vďaka čomu je tento doplnok skvelým prostriedkom vírusového sociálneho marketingu (najmä ak do tweetu pridáte nejaké značky hashtag).

Zabalenie

Takže tu to máte – zoznam niektorých najlepších pluginov WordPress, ktoré by mali osloviť väčšinu vašich želaní a potrieb WordPress. Ak nám chýbala funkčnosť, ktorú vaši klienti často požadujú, alebo ak existuje doplnok, ktorý neustále odporúčate, zanechajte komentár nižšie a dajte nám o ňom vedieť.!

Takže nabudúce budete chcieť požiadať vývojára témy, aby k téme pridal ďalšie funkcie, alebo sa pýtate, prečo to vôbec nie je … spýtajte sa sami seba … je na to nejaký doplnok? Odpoveď je takmer vždy ÁNO!

Poznámka: Aj keď sa podľa nášho názoru jedná o najlepšie z najlepších doplnkov WordPress, neodporúčame ich všetky inštalovať. Mali by ste inštalovať iba doplnky, ktoré ste určili, že sú potrebné pre vaše webové stránky. Inštalácia príliš veľkého množstva doplnkov môže potenciálne viesť ku konfliktom alebo dokonca spomaliť vaše webové stránky, ak sú náročné na zdroje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me