50 základných doplnkov WordPress, ktoré by mal každý blogger vedieť

Základné doplnky WordPress, ktoré by mal každý blogger vedieť

Je to takmer polovica roku 2016 a pre nadšencov WordPress to bol rušný rok. Ste pripravení otestovať žargón doplnku WordPress? Tento zoznam považujte za medzistupňový test znalostí doplnkov WordPress.

Približne 40% doplnkov v tomto zozname je veľmi častých – každý, kto strávil niekoľko mesiacov pomocou programu WordPress, o nich už počul. Niektoré z nich sú zamerané na digitálnych marketingových pracovníkov – a máme aj doplnky, ktoré pomáhajú miestnym podnikom.

Pokúsili sme sa čo najkratšie opísať každý doplnok. V niekoľkých prípadoch sme spomenuli aj niekoľko pozoruhodných alternatív, ktoré by ste mali vedieť. Posaďte sa, uvoľnite sa a užite si tento zoznam pol storočia doplnku.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Easy Updates Manager

01 ľahkých aktualizácií manažér wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok pomáha odstrániť chaos z aktualizácie programu WordPress a jeho komponentov (čítanie: témy a doplnky). Aktualizáciu konfigurácie môžete doladiť pomocou hlavných / menších / vývojových aktualizácií, aktualizácií tém a / alebo doplnkov a ich kombinácií. Jo a podporuje tiež Multisite!

2. Diskutácia

02 disqus komentovanie systému wordpress plugin 2016 wpexplorer

Disqus a Livefyre sú dve najobľúbenejšie webové služby na správu komentárov, ktoré tiež pracujú vo WordPress. Integrujú komunitu sledovateľov, sociálne médiá a účinné opatrenia proti spamu pre jednoduché komentovanie v reálnom čase. Disqus tiež hrá pekne s WordPress – robí tak tak, že ponecháva kópiu všetko komentáre na správnych miestach (t. j. v správnych tabuľkách) v databáze WordPress.

3. Zakázať komentáre

03 zakážte komentáre wordpress plugin 2016 wpexplorer

Aj keď môžete jednotlivo zakázať komentáre na každom príspevku alebo stránke v WordPress – určite to môže trvať veľa času, ak prevádzkujete web s viac ako 1 000 príspevkami. Tu je doplnok užitočný. Umožňuje vám zakázať komentáre pre akýkoľvek typ príspevku (t. J. Príspevok, stránku alebo iný typ príspevku definovaný používateľom) z jedinej možnosti. Podporuje tiež viacstránku WordPress, čo z nej robí mimoriadne účinný nástroj pre vydavateľov sieťových blogov.

4. Kontrola prerušeného spojenia

04 Kontrola nefunkčných odkazov wordpress plugin 2016 wpexplorer

Po nefunkčných odkazoch došlo k poškodeniu skóre SEO. Taktiež povie vášmu návštevníkovi, že ste nedbalí alebo že sa o nich nestaráte – aj keď to hlboko robíte. Je iba prirodzené, že prerušené odkazy vôľa byť generovaný v priebehu času a nemôžete si dovoliť nechať ich byť. To je dôvod, prečo pomocou tohto doplnku zbavíte svoje stránky WordPress každého prerušeného odkazu. Môže skontrolovať príspevky, stránky, komentáre vrátane vlastných typov príspevkov. Parametre vyhľadávania sú vysoko konfigurovateľné a môžu vám tiež poslať e-mail, keď sa nájdu nefunkčné odkazy.

5. Kontrola tém

05 Téma kontrola wordpress plugin 2016 wpexplorer

Aj keď väčšina tém stiahnutých z programu vyhovuje odporúčaným štandardom a osvedčeným postupom, je dôležité skontrolovať všetky témy, najmä ak ich kúpite z externých predajní tém, ako je Themeforest..

6. Obmedzte Content Pro

06 obmedziť obsah pre wordpress plugin 2016 wpexplorer

Vyvinutá veteránom WordPress Pippin Williamson, bezplatná verzia doplnku Obmedziť obsah bude zobrazovať obsah iba registrovaným alebo prihláseným používateľom. Skutočná sila spočíva v prémiovej verzii doplnku, pomocou ktorej získate funkcie typu kickass, ako sú – PayPal integrácia, zľavové kódy, generovanie prehľadov a oveľa viac.

7. Duplikátor

07 duplikátor wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento šikovný malý doplnok odstraňuje stres z migrácie stránok WordPress z jedného miesta na druhé. Umožňuje vám bez námahy kopírovať, prenášať alebo klonovať existujúcu webovú stránku WordPress na iné miesto.

8. BJ Lazy Load

08 bj lenivé zaťaženie wordpress plugin 2016 wpexplorer

Toto je jeden z tých nevyhnutných doplnkov na zvýšenie výkonu. V zásade načíta obrázky iba vtedy, keď je viditeľný vo výreze návštevníka, a to nahradením zástupného symbolu. Inými slovami, doplnok načíta obrázky iba vtedy, keď návštevník prejde nadol, aby ich videl. To zlepšuje čas načítania a šetrí šírku pásma pre obe strany.

9. WP Smush – Optimalizácia obrazu

09 wp smush image image wordpress plugin 2016 wpexplorer

Aj keď je proces načítania obrázkov odložený, je to dobrý nápad – pravdepodobne je to lepší nápad na optimalizáciu a kompresiu obrázkov vopred – a presne to robí tento doplnok. Má tiež funkciu dávkového spracovania, v ktorej optimalizuje všetky staré (možno neoptimalizované) obrázky (plus verzia Pro ponúka ešte viac možností optimalizácie).

10. Ešte ďalšie súvisiace príspevky Plugin

10 yaarp wordpress plugin 2016 wpexplorer

YARRP zobrazuje súvisiaci obsah z vášho webu WordPress pod kontajnerom s poštou alebo na bočnom paneli. Táto aktivita nepochybne znižuje mieru odchodov na vašich stránkach. Na týchto miestach môžete propagovať svoje služby alebo zobrazovať reklamy. To (a oveľa viac funkcií) je však k dispozícii v systéme Windows komerčná verzia doplnku.

11. Členstvo

11 členstvo 2 wordpress plugin 2016 wpexplorer

Vyvinutý tím renomovaných vývojárov WordPress WPMU Dev, Toto je jeden z najlepších doplnkov na vytvorenie plnohodnotnej členskej stránky pomocou WordPress. Môžete vytvoriť niekoľko typov členstva, ako napríklad – hostia, odkvapkávací obsah, prémiový obsah atď. A zamknúť obsah za výplatnou bránou. Doplnok podporuje viac platobných brán, zatiaľ čo prémiová verzia obsahuje systém kupónov, pokročilú ochranu médií a ďalšie.

12. WooCommerce

12 woocommerce wordpress plugin 2016 wpexplorer

Spoločnosť WooCommerce, oficiálne získaná spoločnosťou Automattic (ľudia za WordPress), bola pre WordPress najdôveryhodnejším a široko akceptovaným riešením elektronického obchodu. WooCommerce vám umožňuje vytvoriť online obchod s bohatými funkciami behom niekoľkých minút. Možnosti môžete ďalej rozširovať využitím sily prémiových doplnkov.

13. Vymenovania+

13 stretnutí + doplnok wordpress 2016 2016 wpexplorer

Želali ste si niekedy, aby ste pomocou systému WordPress mohli vytvoriť systém rezervovania schôdzok? Vaše želanie sa splnilo pomocou tohto doplnku bohatého na funkcie, ktorý vám umožňuje prijímať, nastavovať a spravovať svoje rezervácie priamo z vášho webu WordPress. A pre viac funkcií, ako sú neobmedzení zamestnanci, životopisy používateľov, zjednodušené plánovanie a možnosti prispôsobenia dizajnu, zvážte schôdzky + prémiové.

14. Ultimate Branding

14 konečných značiek wordpress plugin 2016 wpexplorer

Toto je prémiový doplnok vyvinutý spoločnosťou WPMU Dev, ktorý nie je v úložisku WordPress k dispozícii zadarmo. Tento doplnok vám umožňuje Whitelabel WordPress vyhovovať požiadavkám vášho klienta. Urobí to tak, že odstráni všetky výskyty loga a textu WordPress z prihlasovacej obrazovky a dashboardu a nahradí ich vizuálmi vašej značky..

15. Uzamknutie prihlásenia

15 uzamknutie prihlásenia wordpress plugin 2016 wpexplorer

Toto je viac nevyhnutný bezpečnostný doplnok pre WordPress a je predvolene nainštalovaný v inštaláciách WordPress Softaculous. V podstate zaznamenáva počet neúspešných pokusov o prihlásenie z danej adresy IP a blokuje ich pri troch po sebe idúcich červených príznakoch.

16. WordFence

16 wordfence security wordpress plugin 2016 wpexplorer

Aj keď je uzamknutie prihlásenia typu plug-in „pusť ich“, WordFence je „prevencia lepšia ako liečba a penicilín len pre prípad“. Doplnok sa pripája k webovej službe, ktorá poskytuje podnikovú ochranu vašej stránke WordPress vrátane proaktívneho skenovania a množstva ďalších obranných funkcií. Ak sa zaoberáte finančnými transakciami na svojom webe WordPress, máte s týmto doplnkom lepšie možnosti.

17. Súbory Sitemap Google XML

17 google xml sitemaps wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok vytvára pre vaše stránky mapu webu XML, ktorá pomáha vyhľadávacím nástrojom rýchlejšie prehľadávať vaše stránky. Je to nevyhnutný doplnok na inštaláciu a aktiváciu, ak máte vážne problémy so zaradením svojich stránok do zoznamu SERP.

18. Akismet

18 akismet wordpress plugin 2016 wpexplorer

Akismet je zadarmo, podnikovej triedy anti-spamové riešenie pre WordPress vyvinuté rovnakými ľuďmi, ktorí postavili WordPress – Automattic. CleanTalk je ďalšie prémiové cloudové anti-spamové riešenie, ktoré v poslednej dobe získalo veľa trakcie.

19. Jetpack

19 jetpack wordpress plugin 2016 wpexplorer

Môžem pokračovať ďalej a ďalej v súvislosti s týmto úžasným doplnkom, vďaka ktorému je WordPress oveľa lepší. Každá funkcia je k dispozícii moduly, ktoré môžu byť aktivované nezávisle. Zahŕňa bezplatné CDN, optimalizáciu obrazu, mobilný režim, dostupnosť systému a sledovanie prevádzky a množstvo ďalších úžasných funkcií.

20. WP-Rocket

19 wprocket wordpress plugin 2016 wpexplorer

Vyrovnávacia pamäť je jedným z hlavných spôsobov zrýchlenia pomalého webu WordPress. W3TC a Super vyrovnávacia pamäť WP sú dva najobľúbenejšie doplnky pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress. V rámci toho istého žánru sa volá nový prémiový doplnok WP-Rocket, ktorá tvrdí, že je zložitá z ukladania do vyrovnávacej pamäte WordPress – čo z nej robí zaujímavú možnosť.

21. Organizátor podujatia

21 organizátor udalostí wordpress plugin 2016 wpexplorer

Skvelý doplnok na vytváranie, hostenie a správu udalostí vo WordPress. Ideálne pre podniky zaoberajúce sa správou udalostí alebo prakticky pre kohokoľvek, kto chce vytvoriť online udalosť. Pro verzia obsahuje funkcie ako Stripe platobná brána, zľavové kupóny, synchronizácia iCal a ďalšie.

22. Relevanssi

22 relevantanssi wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ak ste použili vyhľadávacie funkcie WordPress – súhlasíte s tým, že to nie je najlepšie. Relevanssi je skvelá alternatíva vyhľadávacieho doplnku pre WordPress. Medzi funkcie patrí presná frázová zhoda, preklepy a zvýraznené kľúčové slová vo vyhľadávaní. SearchWP je ďalší pozoruhodný prémiový doplnok v tomto žánri.

23. Testovanie Neilo A / B

23 ab split testovací plugin pre wordpress wordpress plugin 2016 wpexplorer

Rozdelené testovanie alebo testovanie A / B vašich príspevkov, motívov, typografií a ďalších komponentov je výkonným nástrojom na zvýšenie počtu konverzií. Tento bezplatný doplnok vám to umožní.

24. BackWPUp

24 backwpup wordpress plugin 2016 wpexplorer

Vynikajúci bezplatný doplnok na zálohovanie údajov lokality WordPress (mediálne súbory a databázy) do cloudových služieb, ako sú Dropox, FTP, Amazon S3, atď. Podporuje prírastkové zálohovanie (aby sa zachoval priestor) a umožňuje vám naplánovať zálohovanie pomocou automatických upozornení. BackupBuddy (49 dolárov ročne) od iThemes a VaultPress by Automattic ($ 5 / month) sú ďalšie pozoruhodné zmienky.

25. SumoMe

25 sumome wordpress plugin 2016 wpexplorer

SumoMe je sada úžasných doplnkov pre voľný marketing pre generovanie potenciálov WordPress, udržanie publika a analýzu. Noah Kagan, muž za SumoMe je trochu superstar a jeho príbeh je skvelým zdrojom inšpirácie.

26. WP-Optimize

26 wp-optimalizovať wordpress plugin 2016 wpexplorer

WordPress rastie pomaly s dlhodobým používaním, keď je nainštalovaných viacero tém a doplnkov „s funkciami“ alebo ak je k dispozícii množstvo prichádzajúcich spamových komentárov. WP-Optimize vyčistí vašu databázu WordPress a zrýchli vaše stránky. Je to ako strojový olej do vášho vozidla.

27. Recenzie Miesta Google

27 recenzií miest googlepress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok pre freemium vám umožňuje zobrazovať recenzie Google na vašom webe WordPress. Môže automaticky sťahovať recenzie od spoločnosti Google a zobrazovať ich kdekoľvek na vašom webe. Poskytuje vám množstvo možností na zobrazenie recenzií, vrátane možnosti odfiltrovať negatívnu spätnú väzbu. Výhodou zobrazovania týchto recenzií vytvorených používateľmi priamo na vašom webe je to, že poskytujú nevyhnutné informácie sociálny dôkaz, čo potvrdzuje dôveryhodnosť vašej firmy.

28. OptinMonster

29 optinmonster wordpress plugin 2016 wpexplorer

OptinMonster je jedným z najlepších poistné olovo generujúce doplnky s množstvom prispôsobiteľných funkcií. Jeho najzaujímavejšou funkciou je zobrazovanie políčka na odber e-mailov hneď, keď sa používateľ chystá zatvoriť okno prehliadača. Táto funkcia sa nazýva exit Zámer technológie a dramaticky zvýšila mieru konverzie pre všetky webové stránky, ktoré ju používali. Bloom je alternatíva, ktorá predstavuje ďalší doplnok pre sociálne médiá vyvinutý spoločnosťou ElegantThemes.

29. Korektúra Bot

28 korektný robot wordpress plugin 2016 wpexplorer

Angličtina nie je prvým jazykom pre mnohých blogerov a gramatika môže byť niekedy skutočnou bolesťou. Tento doplnok sa pripája k bezplatná online korektúra navrhnuté tak, aby vám pomohli s gramatickými ťažkosťami.

Medzi ďalšie významné alternatívy patrí Jetpack korekčný modul (ktoré je potrebné po inštalácii doplnku Jetpack samostatne aktivovať). Grammarly je ďalšou skvelou alternatívou bez doplnku WordPress, ktorý môže fungovať prostredníctvom výkonného doplnku Chrome.

30. Plávajúci sociálny bar

30 plávajúcich sociálnych sietí wordpress plugin 2016 wpexplorer

Internetoví obchodníci vždy prichádzajú s novými spôsobmi, ako upozorniť používateľa na CTA. Tento doplnok zobrazuje „plávajúcu“ lištu zdieľania sociálnych médií na bočnej strane príspevku. Táto lišta zostáva fixné na oboch stranách, aj keď používateľ posúva článok nadol – odtiaľ pojem „plávajúce“. Doplnok načíta skripty sociálnych médií iba vtedy, keď na ne používateľ umiestni kurzor. To umožňuje rýchlejšie načítanie s plynulejším výkonom.

31. Click-to-Tweet

31 kliknite na tweet wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ak ste osoba, ktorá má rád vo svojich článkoch citácie – tento doplnok sa vám bude páčiť. Svoje úvodzovky môžete zabaliť do skráteného kódu a doplnok vygeneruje pole CTA s odkazom na kliknutie priamo uprostred príspevku. Ak sa chystáte na jednodielne plavby, tento by mohol byť skvelým nástrojom vo vašom marketingovom arzenáli.

32. Režim WP Couch

32 wp gaučový režim wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok pridáva možnosť zobraziť iba textovú a obrázkovú verziu príspevku, ktorá je neprehľadná – podobne ako aplikácie, ako napríklad Instapaper alebo Pocket..

33. WP-Markdown

33 wp markdown editor wordpress plugin 2016 wpexplorer

Máte radi Markdown? Tento doplnok pridáva podporu Markdown k predvolenému editoru WordPress! PS: Môžete tiež aktivovať modul Markdown v Jetpack.

34. Postmatic

34 postmatic wordpress plugin 2016 wpexplorer

Postmatic umožňuje čitateľom prihlásiť sa na odber e-mailom, keď zanechajú komentár. Tu je najúžasnejšia časť doplnku – ľudia, ktorí sa prihlásia na odber komentárov z vášho blogu, môžu odpovedať e-mailom – bez toho, aby museli opustiť doručenú poštu alebo navštíviť váš web.

Osobne sa mi tento doplnok miloval, pretože mi to umožnilo pokračovať v dlhej diskusii (ktorá ma nakoniec priviedla klienta) priamo z aplikácie Gmail v telefóne, zatiaľ čo som bol zaseknutý v oblasti s takmer nulovým príjmom buniek.!

35. Príbehový motor Aesop

35 aesop story engine wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok obsahuje veľa modulov, ktoré vám umožňujú navrhnúť jedinečné, interaktívne a dlhotrvajúce témy rozprávania s bohatými funkciami pre WordPress..

36. P3 (Plugin Performance Profiler)

36 p3 performance plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

Inštalácia príliš veľkého množstva doplnkov nie je dobrý nápad. Pravdepodobne preto, že vyfarbuje vaše stránky a zvyšuje tak rýchlosť načítania. Pomocou tohto doplnku môžete merať vplyv.

Doplnok P3 zachytáva informácie o všetkých doplnkoch nainštalovaných na vašej webovej stránke WordPress, potom meria a vizualizuje ich vplyv na dobu načítania vašej stránky. Hovorte o diéte pre doplnky WordPress! ��

37. Používateľské rozhranie vlastného typu príspevku

37 vlastný príspevok ui wordpress plugin 2016 wpexplorer

Vlastné typy príspevkov sú tie malé požehnania z neba, ktoré vám umožňujú premeniť WordPress na plne funkčný systém správy knižníc, riešenie elektronického obchodu alebo riešenie predaja lístkov. Jednoducho povedané, môžete vytvoriť vlastné typy údajov, ako napríklad „knihy“ alebo „udalosti“, ktoré sú kombináciou prvkov typu údajov, ako je text, údaje, číselné hodnoty atď. Znie mätúce? Tento plugin vám ich umožňuje ľahko vytvárať.

38. Pokročilé vlastné polia

38 pokročilých vlastných polí pre polia wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok vám umožňuje pridať viac vlastných súborov pri vytváraní alebo úprave príspevku alebo stránky. Polia môžete definovať kombináciou rôznych typov údajov.

39. Zobrazte miniaplikácie

39 zobraziť widgety plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

Nebolo by úžasné, keby ste zakázali jednu alebo viac miniaplikácií iba pre konkrétne stránky? Určite by sme mohli a ďakujeme tomuto doplnku!

40. Rýchly a bezpečný kontaktný formulár

40 rýchly bezpečný kontaktný formulár wordpress plugin 2016 wpexplorer

Kontaktný formulár 7 je kontaktný formulár pre aplikáciu WordPress. Toto je však blízky konkurent s účinnými schopnosťami blokovania nevyžiadanej pošty.

41. Bohaté útržky All-in-One Schema.org

41 All In One Schema.org Bohaté úryvky wordpress plugin 2016 wpexplorer

Bohaté úryvky sú ďalšie malé informácie, ktoré vytvárajú obrovský rozdiel vo vašom SEO. Tento doplnok vám pomôže integrovať špecifikácie Schema.org do vášho webu WordPress.

42. Posuvník revolúcie

42 slider revolúcia wordpress plugin 2016 wpexplorer

Toto je jeden z najúspešnejších prémiových zásuvných modulov WordPress, aké boli kedy vyvinuté. Tento doplnok obsahuje množstvo funkcií na vylepšenie vstupnej stránky a používateľského rozhrania vašich webových stránok. V čase písania tohto článku sa v tomto doplnku zhromaždilo viac ako 112 000+ stiahnutí..

43. WP Mail SMTP

38 wp mail smtp wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok poskytuje rozšírené možnosti na odosielanie e-mailov prostredníctvom WordPress. To zahŕňa možnosti odosielania pošty prostredníctvom SMTP alebo PHP, šifrovanie SSL, autentifikáciu a ďalšie.

44. Upraviť postup

44 editácia toku wordpress plugin 2016 wpexplorer

Zamyslite sa nad tímovou spoluprácou s redakčným tímom s funkciami, ako je redakčný kalendár, komentáre, rozpočty, stavy článkov a upozornenia.

45. TablePress

45 tablepress pre wordpress wordpress plugin 2016 wpexplorer

TablePress umožňuje ľahko vytvárať a spravovať krásne tabuľky v WordPress. Tabuľky môžete vkladať do príspevkov, stránok alebo textových miniaplikácií pomocou jednoduchého skráteného kódu.

46. ​​Správca úloh WP

46 wp job manager wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok umožňuje vypísať a spravovať úlohy priamo z hlavného panela WordPress. Zahŕňa vyhľadávanie s podporou AJAX a pár platených doplnkov, ako je Resume Manager a Job Alerts.

47. Presmerovanie

47 presmerovanie doplnku wordpress plugin 2016 wpexplorer

Pomerne jednoduchý doplnok, obrovská sila. Používa sa na správu 301 presmerovaní a sledovanie 404 chýb. Tento doplnok je užitočný najmä pri migrácii zo starého webu WordPress alebo pri zmene adresára vašej inštalácie WordPress..

48. Rýchle a ľahké FAQ

47 rýchlych a ľahkých otázok wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento doplnok je veľmi užitočný, ak chcete pre svoj produkt alebo službu vytvoriť jednoduchú stránku s častými otázkami. Časté otázky sú nakonfigurované ako vlastný typ príspevku, ktorý vášmu tímu uľahčuje ich pridávanie / úpravu.

49. Widget posudkov

49 referencie wordpress plugin 2016 wpexplorer

Pridanie posudkov je vynikajúci spôsob, ako získať dôveru a dôveryhodnosť. Avšak, jeden robí často vyžaduje úpravy témy a veľa ďalších chmýří. Pomocou tohto doplnku môžete rýchlo pridať posuvné posudky do svojich miniaplikácií alebo príspevku alebo stránky pomocou skráteného kódu.

50. Max Mega Menu

50 max mega menu wordpress plugin 2016 wpexplorer

Tento bezplatný doplnok obsahuje drag-and-drop menu Builder, ktorý vám umožní vytvárať viacúrovňové, kategorizované ponuky s responzívnym a sietnice pripravený dizajn. Vďaka viac ako 100+ možnostiam prispôsobenia vám tento doplnok tiež umožňuje pridať do ponuky miniaplikácie WordPress!

záver

Týmto sa uzatvára náš zoznam. Koľko nových ste sa dnes naučili? Poznáte doplnok, ktorý by mal byť na tomto zozname? Radi by sme počuli vaše myšlienky!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me