7 najlepších doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť WordPress v roku 2020

Pokiaľ ide o zrýchlenie vášho webu WordPress, máte iba jeden výstrel. Poskytujte publiku stránky s pomalým načítavaním a nebudete vedieť, čo zasiahlo váš spodný riadok. \ Odporúčame vám používať doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, aby ste zabránili chaosu pomalých stránok.

Aký je konečný výsledok? Zlepšíte rýchlosť načítania stránky, urobíte z radosti svojich používateľov a budete žať hojne po ceste.

Prečo slúžiť stránky s rýchlym načítaním? Väčšinou preto, že ľudia a vyhľadávacie nástroje nemajú radi pomalé webové stránky. Áno, pomalý web znamená, že nemáte čo ponúknuť a vyhľadávacie nástroje neváhajú poslať váš milovaný web na zabudnutie..

Ukážte svojim čitateľom lásku so super rýchlymi stránkami a budú vás milovať na Mesiac a späť. Medzi vami a mnou viem, že nenávidíte pomalé načítanie stránok. Ako už bolo povedané, musíte byť vždy v režime šelmy, pokiaľ ide o rýchlosť vašich webových stránok.

Pokiaľ ide o rýchlosť, čím rýchlejšie sa ľudia (a vyhľadávacie nástroje) dostanú k vášmu obsahu, tým lepšie. V opačnom prípade budete na autobusovej zastávke čakať na svojich zákazníkov ako cestujúci – jediným problémom je, že na rozdiel od autobusu neprídu..

Nenechajte sa teda spustiť do zeme pomocou zdĺhavej webovej stránky. Nedávajte tejto pomalej množine stránok lásku; získajte doplnok vyrovnávacej pamäte WordPress a zvyknite si na rýchlosť.

Ak máte pocit, že nemôžete spomaliť, ste na správnom mieste, pretože v tomto príspevku pokrývame 7 najlepších pluginov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress, aby sme váš web v roku 2019 a neskôr urýchlili.

Ak nenájdete svoj obľúbený doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, nebuďte sklamaní. Namiesto toho prineste boj do sekcie komentárov na konci príspevku. Alebo sa pozrite na nášho úplného sprievodcu o tom, ako zrýchliť WordPress.

Stručná poznámka o ukladaní do vyrovnávacej pamäte WordPress

O čom je toto podnikanie v oblasti ukladania do pamäti? Nenávidím duplicitný obsah, pretože je to zlé pre vaše úsilie v oblasti SEO, preto vám vypustím ponuku z minulého článku, ktorý vám ukáže, ako vyčistiť vyrovnávaciu pamäť WordPress ako profesionáli. Tu je to:

Vo všeobecnosti, z hľadiska výpočtov, ukladanie do vyrovnávacej pamäte jednoducho ukladá údaje do dočasnej pamäte, na rozdiel od hlavnej pamäte. Vyrovnávacia pamäť (výrazná hotovosť) je technológia, prostredníctvom ktorej kus hardvéru alebo softvéru ukladá dočasné údaje, ktoré sa rýchlejšie načítajú, keď ich budete potrebovať druhýkrát..

Ukladanie do vyrovnávacej pamäte je o zvýšení rýchlosti načítania webovej stránky. Máme štyri hlavné typy ukladania do pamäte cache, a to:

 • Vyrovnávacia pamäť prehliadača, ktorá je ukladaná do vyrovnávacej pamäte zabudovanej do prehliadačov, ako sú Chrome, Mozilla Firefox a podobne
 • Vyrovnávacia pamäť servera, ku ktorej dochádza na strane servera. Spravuje ho zvyčajne váš webový hostiteľ
 • Ukladanie do vyrovnávacej pamäte tretej strany, ktoré poskytujú tretie strany, ako napríklad siete na doručovanie obsahu (CDN). Medzi obľúbené CDN patria napríklad CloudFlare a KeyCDN
 • Vyrovnávacia pamäť typu plug-in, typ, ktorý poskytujú doplnky plug-in pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, a tiež hlavný predmet tohto článku

V nasledujúcej časti sa venujeme bezplatným aj prémiovým doplnkom pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress. Či už ide o bezplatný alebo prémiový doplnok pre vyrovnávaciu pamäť WP, uistite sa, že ste vybrali ten, ktorý je vhodný pre váš web. Bez ďalších okolkov sa pustíme do práce.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Celková medzipamäť W3

pluginy pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte wordpress - celková medzipamäť w3

S viac ako miliónom aktívnych inštalácií je W3 Total Cache jedným z najpopulárnejších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress na planéte.

Doplnok je obľúbený vďaka úžasnej súprave funkcií ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré vám pomôžu zrýchliť vaše webové stránky ako šéf. W3 Total Cache zrýchľuje vaše webové stránky WordPress s funkciami ako:

 • Vyrovnávacia pamäť prehliadača, čo je obzvlášť dobré pre opakované zobrazenia stránky
 • Schopnosť minimalizovať a komprimovať HTML, CSS, JavaScript a informačné kanály, ktoré ušetria až 80% šírky pásma
 • Kompatibilita so zdieľaným, virtuálnym súkromným a vyhradeným hostingom (servery)
 • Bezproblémová integrácia siete na doručovanie obsahu (CDN)
 • Podpora mobilných zariadení vrátane automatického prepínania tém
 • Ukladanie stránky do vyrovnávacej pamäte vrátane stránok s výsledkami vyhľadávania
 • Ukladanie objektov do pamäte cache vrátane databázových objektov
 • Podpora WP_CLI pre čistenie vyrovnávacej pamäte a ďalšie
 • Štatistika vyrovnávacej pamäte, aby ste videli, ako sa snaží vaša vyrovnávacia snaha napĺňať
 • Reverznú integráciu servera proxy prostredníctvom programu Varnish alebo Nginx
 • Podpora zrýchlených mobilných stránok Google (AMP)
 • A ešte oveľa viac

Veľký počet funkcií tohto doplnku pre vyrovnávaciu pamäť WordPress môže zmiasť dokonalého začiatočníka. Akonáhle sa to však stane, W3 Total Cache je pozoruhodné riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte WordPress.

Pre bezplatný plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, W3 Total Cache srazí ponožky. Inými slovami, budete sa čudovať, prečo je doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte tohto charakteru dokonca na začiatku.

2. WP Rocket

Doplnky pre medzipamäť WP Rocket WordPress

Ak sa ukáže, že W3 Total Cache je ťažké nakonfigurovať, pravdepodobne budete potrebovať menej komplikovaný plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress. Dámy a páni, pozdravte WP Rocket, jeden z najlepších prémiových doplnkov pre ukladanie do pamäte cache WordPress..

Ak máte nejaké peniaze na investovanie do svojich stránok, WP Rocket je pravdepodobne jediný prémiový modul pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aký budete kedy potrebovať.

Pre začiatočníkov je konfigurácia WP Rocket neuveriteľne ľahká, dokonca aj s miliónmi funkciami. Po aktivácii doplnku začne WP Rocket okamžite ukladať vaše stránky do vyrovnávacej pamäte. Je to tak, nemusíte nakonfigurovať nekonečný zoznam nastavení na ukladanie vašich stránok WordPress do vyrovnávacej pamäte; jednoducho nainštalujte doplnok, stlačte aktivačné tlačidlo a ste na rýchlejšej webovej stránke.

A zatiaľ čo WP Rocket je vhodný pre začiatočníkov, dodáva sa s množstvom háčikov, ktoré vývojárom pomáhajú výrazne rozšíriť funkčnosť doplnku.

Ale ako doplnok zvyšuje rýchlosť načítania WordPress? WP Rocket minimalizuje súbory HTML, JavaScript a CSS. Ak to nestačí, program WP Rocket sa dodáva s predbežným načítaním vyrovnávacej pamäte, čo okamžite zlepšuje indexovanie vášho webu pomocou vyhľadávacích nástrojov. To znamená, že doplnok podporuje prehliadač a vyrovnávaciu pamäť stránok.

WP Rocket navyše prichádza s lenivým načítaním. Z tohto dôvodu sa obrázky na vašich webových stránkach načítavajú iba vtedy, keď návštevník prejde po stránke.

Facebook a YouTube medzi inými hlavnými webovými stránkami sú touto technikou obzvlášť radi. Aj vy môžete využiť lenivé načítanie vo svoj prospech vďaka WP Rocket. Doplnok je navyše zostavený podľa osvedčených postupov WordPress, čo znamená, že je čistý, komentovaný a dobre zdokumentovaný.

Spoločnosť za WP Rocket vám ponúka tri cenové balíčky jednoposteľová ($ 49)Plus ($ 99)Nekonečný (249 $). Odporúčame vám vždy ísť o balík, ktorý je vhodný pre vaše podnikanie. Poskytujú tiež 14-dňovú 100% záruku na peniaze, čo znamená, že môžete vyskúšať bez rizika WP Rocket.

3. Super vyrovnávacia pamäť WP

wordpress caching pluginy - wp super vyrovnávacia pamäť

Ďalším dôstojným uchádzačom v tomto kole WP cache je WP Super Cache od Automattic, rovnakí chlapci, ktorí vám priniesli Jetpack, Akismet a WordPress.com medzi ďalšie vynikajúce produkty..

WP Super Cache má viac ako 2 milióny aktívnych inštalácií, čo znamená, že je to populárny doplnok pre vyrovnávaciu pamäť pre mnohých vydavateľov a vývojárov webu.

Na urýchlenie vášho webu generuje WP Super Cache statické súbory HTML z vášho dynamického obsahu WordPress. Váš webový server bude namiesto poskytovania ťažkých skriptov PHP slúžiť ľahším súborom HTML, čo ušetrí veľa šírky pásma a skráti čas načítania stránky..

Doplnok slúži statickým súborom HTML 99% vašich webových návštevníkov vrátane používateľov, ktorí sa prihlásili alebo zanechali komentáre. Okrem komprimovania stránok WP Super Cache automaticky vyčistí súbory vyrovnávacej pamäte, ktoré sú zastarané a zastarané. Ak povolíte režim predbežného načítania, môžete vopred načítať toľko príspevkov, koľko len môžete.

WP Super Cache je navyše dodávaný s podporou CDN, vrátane možnosti vytvorenia CDN v subdoméne vašej domény.

Okrem toho získate koncové body REST API, ktoré sa vám hodia, ak potrebujete prístup k nastaveniam tohto priaznivého doplnku. Spojte to s háčikmi dostupnými v doplnku a môžete vytvoriť vlastné procesy ukladania do pamäte cache, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Na začatie ukladania stránok do vyrovnávacej pamäte bez čkania vývojári odporúčajú aktivovať nasledujúce nastavenia:

 • Jednoduché ukladanie do pamäte cache
 • Obnovenie vyrovnávacej pamäte
 • Komprimujte stránky
 • Neukladajte stránky do vyrovnávacej pamäte pre známych používateľov
 • Podpora CDN
 • Extra kontroly domovskej stránky

Doplnok sa dodáva s podrobnou dokumentáciou, ak potrebujete ďalšie informácie.

4. Rýchly výkon

rýchly výkon wordpress plugin

Swift Performance je viac ako len plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress. Ide o úžasný optimalizátor výkonu mimo iba caching, ako to viete.

Vývojári zbalili tohto zlého chlapca až po okraj so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na zvýšenie výkonu a rýchlosti vášho krásneho webu WordPress bez toho, aby sa prelomil pot..

Pre začiatočníkov funguje ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte hneď po vybalení z krabice (alebo ihneď po aktivácii doplnku). Ak vás zaujíma, ukladanie stránok do medzipamäte je medzi ostatnými kompatibilné s cloudflare, bbPress, WooCommerce a Varnish..

Po druhé, môžete optimalizovať dodávku statických zdrojov pomocou minifikácie. Je to tak, môžete kombinovať alebo minifikovať CSS a JavaScript jediným kliknutím. A vďaka funkcii známej ako Async Execute môžete spúšťať skripty individuálne pri načítaní, čo zvyšuje rýchlosť vašich stránok, skóre SEO a používateľské prostredie.

Po tretie, Swift Performance prichádza s najmodernejším optimalizátorom databázy. Optimalizátor čistí duplicitné metadáta, prechodné údaje, ktorých platnosť vypršala, siroty a spamové komentáre. A ak ste to nevedeli, môžete naplánovať optimalizáciu databázy (s verziou pro), ktorá vám ušetrí veľa času.

Okrem toho získate organizátor doplnkov, ktorý vám pomôže povoliť / zakázať doplnky na určitých stránkach. Keďže doplnky fungujú iba tam, kde je to potrebné, môžete zmenšiť veľkosť stránky a minimalizovať konflikty, ktoré spôsobujú problémy s výkonom.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí:

 • Schopnosť automaticky generovať kritické CSS
 • GZIP kompresia
 • Lazy loading
 • Vyrovnávacia pamäť prehliadača
 • Mobilná detekcia
 • Kompatibilita viacerých miest
 • Podpora WPML
 • Kontrola srdcového rytmu
 • A ešte oveľa viac

5. LiteSpeed ​​Cache (LSCache)

cache s litespeed je jedným z najlepších pluginov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte wordpress

Ak existuje doplnok, vďaka ktorému je ukladanie do pamäte cache zábavné (vieme, že je nudné a ťažké), musí to byť LiteSpeed ​​Cache. Tento doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress sa dodáva s dvoma sadami funkcií:

 • Všeobecné vlastnosti, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek webový server, ako je LiteSpeed, Nginx, Apache atď
 • Exkluzívne funkcie LiteSpeed, ktoré vyžadujú OpenLiteSpeed, komerčné produkty LiteSpeed, alebo Hosting na platforme LiteSpeed

Medzi všeobecné funkcie patrí objektová vyrovnávacia pamäť, podpora viacerých CDN, stratová / bezstratová optimalizácia obrazu, vyrovnávacia pamäť prehliadača, vyrovnávacia pamäť OPcode, HTTP / 2 push pre CSS / JS, predbežné načítanie DNS, rozhranie Cloudflare API, podpora viacerých miest a kontrola srdcového rytmu..

Okrem toho môžete minifikovať CSS, JavaScript a HTML vrátane vložených CSS a JavaScript a automaticky generovať kritické CSS..

Okrem toho môžete obrázky / prvky iframe načítať a asynchrónne načítať CSS / JS. Okrem toho získate optimalizátor databázy, podporu obrazového formátu WebP, nastavenie importu / exportu, zobrazenie základného / rozšíreného nastavenia a optimalizáciu skóre PageSpeed..

Všetky tieto úžasné nastavenia získate v atraktívnom a ľahko pochopiteľnom správcovskom rozhraní.

Medzi exkluzívne funkcie LiteSpeed ​​patrí automatické ukladanie a mazanie stránok do vyrovnávacej pamäte, súkromná vyrovnávacia pamäť pre prihlásených používateľov, ukladanie do vyrovnávacej pamäte API WordPress REST, mobilná detekcia, plánovanie vymazávania vyrovnávacej pamäte, podpora WP CLI a oveľa viac.

LiteSpeed ​​Cache prichádza s vynikajúcou dokumentáciou, fórom podpory a komunitou Slack. Je kompatibilný so širokou škálou doplnkov a tém. Ponúkajú tiež API pre doplnky a témy, ktoré nie sú kompatibilné s LSCache. Toto je dlhý zoznam funkcií, ktoré zvyšujú rýchlosť vašej stránky na vyššiu úroveň.

6. Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP

najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť wp

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP je ďalší populárny doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress, ktorý má v čase písania viac ako 900 000 aktívnych inštalácií. Vďaka pôsobivému zoznamu funkcií a pravidelným aktualizáciám sa môžete spoľahnúť na najrýchlejšiu vyrovnávaciu pamäť WP a zrýchliť tak svoju milovanú webovú stránku WP..

Ak chcete zvýšiť rýchlosť svojej stránky a znížiť zaťaženie servera, najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP vytvára statické súbory z dynamického obsahu WordPress..

Používanie doplnku je také jednoduché, že na jeho začatie nepotrebujete žiadne technické know-how. Okrem toho sa väčšina procesu ukladania do pamäte cache vykonáva automaticky. Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP sa môže pochváliť funkciami, ako napríklad:

 • Veľký (a ľahko použiteľný) administračný panel
 • Minimalizácia HTML a CSS
 • GZIP kompresia
 • Ukladanie stránky do vyrovnávacej pamäte
 • Vyrovnávacia pamäť prehliadača
 • Schopnosť kombinovať CSS / JS
 • Môžete zakázať emoji inline CSS a wp-emoji-release.min.js
 • Podpora viacerých jazykov
 • Podpora CDN
 • Podpora SSL
 • Časový limit vyrovnávacej pamäte
 • Predbežne načítať vyrovnávaciu pamäť
 • A oveľa viac

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP je ľahké, ale výkonné riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte pre začiatočníkov aj vývojárov. Navyše je k dispozícii prémiová verzia, ktorá sa dodáva s viacerými funkciami, ako kedykoľvek budete potrebovať.

7. Automatická aktualizácia

autoptimize ukladanie do vyrovnávacej pamäte a doplnok pre výkon wordpress

V neposlednom rade máme doplnok Autoptimize WordPress. Doplnok je dokonalý, ak hľadáte ľahké riešenie na výrazné zvýšenie rýchlosti vašich webových stránok. Nemá zvony a píšťalky ostatných doplnkov v tomto zozname, vďaka čomu je ľahký a ľahko použiteľný.

Namiesto zamerania na oblasti, ako je prehliadač a vyrovnávacia pamäť stránok, doplnok optimalizuje vaše skripty. Presne, Autoptimize môže agregovať, minifikovať a ukladať do skriptov skripty, presúvať skripty do päty alebo hlavičky stránky a komprimovať HTML.

Doplnok sa dodáva s ďalšími možnosťami, ako odstrániť jadro emoji WordPress, optimalizovať obrázky a písma Google a okrem iného asynchronizovať neagregovaný JavaScript. Vývojár odporúča použiť na ukladanie stránok do pamäte cache ktorýkoľvek z ďalších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress v tomto zozname.


Doplnky pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress vám pomôžu zvýšiť výkon a rýchlosť vašich webových stránok WordPress bez toho, aby sa porušil pot. Toto už viete. Bez doplnkov do vyrovnávacej pamäte by ste museli robiť všetko ručne, čo by pravdepodobne vyprášilo váš mozog.

Dúfame, že vás naše príspevky nasmerujú správnym smerom, pokiaľ ide o výber správneho doplnku cache pre WordPress. Chýba nám váš obľúbený plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me