8+ najlepších doplnkov technickej podpory WordPress na správu podpory

Najlepšie doplnky pre helpdesk WordPress na správu podpory

Doplnky helpdesku WordPress vám umožňujú ponúkať centralizovanú a včasnú podporu, čím sa zvyšuje interakcia s používateľmi a nakoniec aj konverzie. Získanie väčšieho počtu konverzií znamená, že budete chodiť so samoľúbym výrazom na tvári, ako je Simon Cowell, čo je vždy dobrá vec.

V dnešnom príspevku vás upozorňujeme na najlepšie zásuvné moduly technickej podpory WordPress dostupné na trhu, takže môžete pridať plne funkčný systém podpory, ktorý osloví ďalších zákazníkov. Ale aj s najlepšími doplnkami technickej podpory WordPress sa skvelá podpora nakoniec zníži na jednu vec: dostupnosť.

Môžete mať doplnok helpdesk kované v ohňoch hory Doom, ale ak nemáte k dispozícii podporu, je to všetko zbytočné. Je to ako uviaznuť v saharskej púšti s Humvee, ktoré sa práve minuli benzín. Áno, máte vozidlo s vysokou pohyblivosťou, ale na čo sa používa? Spotreba púštneho tepla, ktoré v tomto prípade predstavuje zlosť zákazníka, vás spotrebuje.

Poďme sa pustiť do práce. Všetky pluginy technickej podpory sú tu relatívne cenovo dostupné a ľahko sa nastavujú a používajú. Naozaj, mali by ste byť schopní nastaviť svoj podporný systém za menej ako 5 minút pomocou niektorého z nasledujúcich doplnkov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Doplnky WordPress Plugins Helpdesk pre lapače

Doplnky pre helpdesk WordPress: Catchers Helpdesk

Vďaka Martim, jednému z chlapcov za týmto priaznivým doplnkom helpdesku, som mal možnosť vyskúšať jazdu Catchers na jednom z mojich stránok. A medzi vami a mnou som bol tak ohromený, že ho teraz používam pre jeden z mojich kontaktných formulárov.

Je to neuveriteľne ľahké nastavenie a použitie, čo znamená, že môžete poskytnúť úžasnú podporu skôr, ako si ďalší chlapec prečíta zvyšok tohto príspevku. Svoje podporné formuláre môžete ľahko prispôsobiť tak, aby presne vyzerali, ako chcete, a umiestniť ich kamkoľvek budete chcieť pomocou kódov. Môžete dokonca nechať zobraziť kontaktné formuláre, aby ste zaistili, že čitatelia neopustia vaše stránky.

Potrebujete viac energie? Upozorňujeme, že doplnok Catchers Helpdesk je dodávaný s vlastnými poľami, ktoré vám umožňujú rozšíriť svoje formuláre podľa toho, čo chcete, zatiaľ čo Google reCaptcha chráni pred spammermi.

Rozšírenie WooCommerce = Yay!

V čase písania správy Marti a spoločnosť pracujú na rozšírení WooCommerce, čo znamená, že sa môžete tešiť na všetky druhy dobrých vecí.

Okrem toho môžete priradiť vstupenky rôznym podporným zástupcom, zmeniť prioritu lístka a usporiadať uvedené lístky do kategórií. Vaši čitatelia vás navyše môžu kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailu a Catchers Helpdesk prevedie všetky e-maily podpory na lístky, ktoré sa dajú ľahko získať prostredníctvom správcu WordPress..

Ak vaši návštevníci kladú rovnakú otázku opakovane, môžete využiť uložené odpovede a ušetriť tak čas vo všetkých fázach konverzného zúženia. To a vy máte automatickú odpoveď, ktorá vás zaujme, a plne prispôsobiteľnú pätu e-mailu, ktorá vedie k väčšiemu zapojeniu. Na udržanie kariet v tíme môžete použiť súkromné ​​poznámky, ktoré sú viditeľné iba pre vás a vašich podporných agentov.

Ak je to potrebné, môžete ľahko exportovať vstupenky do súboru CSV pre budúce použitie a prezerať si podrobnosti o návštevníkoch pomocou funkcie zákazníckej karty.

Získajte zákaznícku podporu Catchers

2. WSDesk – ELEX WordPress Helpdesk

WSDesk - ELEX WordPress Helpdesk

S programom WSDesk môžete do systému WordPress ľahko pridať úplný vlastný systém podpory. Ak chcete začať, jednoducho nainštalujte a použite sprievodcu nastavením. Pridajte všetkých svojich agentov – od správy platformy podpory sa neúčtujú žiadne poplatky. To isté platí pre lístky. S produktom WSDesk neexistuje žiadny limit na počet, ktorý môžu zákazníci odoslať. A dokonca môžete priraďovať agentov, stavy (nevyriešené, čakajúce, vyriešené) a značky, aby boli vaše vstupenky usporiadané. Navyše, na rozdiel od niektorých možností, spoločnosť WSDesk ukladá všetky vaše údaje na vašom webe – takže máte na starosti údaje o zákazníkoch a podpore.

WSDesk taktiež ponúka vstavané možnosti na uľahčenie podpory. Povoľte nastavenia pre e-mailové upozornenia, automatické zatvorenie lístka po neaktivite, priradenie podľa oddelenia a ďalšie. Pridajte vopred pripravené odpovede pre svojich agentov. Kontrola vášho tímu pomocou ratingov agentov a správ o lístkoch. Môžete tiež použiť protokol IMAP alebo Google OAuth na automatické vytváranie lístkov z neprečítaných e-mailov. Aké je to skvelé?

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí integrácia pre WooCommerce, EDD, Kontaktný formulár 7, Gravity Forms a WPML. Rovnako ako jednoduché zálohovanie xml, prémiový doplnok pre zasielanie upozornení SMS a množstvo prispôsobení.

Získajte WSDesk

3. Richpanel Helpdesk & Live Chat pre WooCommerce

Doplnky pre helpdesk WordPress: Richpanel WooCommerce Ticketing, Helpdesk a CRM

Doplnok WooCommerce Helpdesk, Live Chat a CRM je riešením zákazníckej podpory typu všetko v jednom. Doplnok umožňuje kombinovať pokročilé nástroje na správu zákazníkov spoločnosti Richpanel a analytiku s populárnym rozšírením WooCommerce.

Jedinou požiadavkou je, že musíte mať účet Richpanel, aby ste mohli používať doplnok, ktorý začína na $ 50 za mesiac. Vzhľadom na to, že to zodpovedá kombinácii členstva HelpScout s niekoľkými prémiovými inováciami WooCommerce, je to spravodlivá cena za všetky výkonné funkcie, ktoré získate. Po registrácii môžete synchronizovať WooCommerce s Richpanel a začať používať doplnok.

Richpanel uľahčuje správu potrieb zákazníkov, žiadosti o podporu a analýzu predaja bez námahy. Softvér vytvára profily zákazníkov, takže môžete vidieť ich nákupné správanie, čo umožňuje predvídať ich potreby a zvýšiť mieru konverzie.

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Livepanel WooCommerce Richpanel

Richpanel okrem toho obsahuje vstavané možnosti podpory živého chatu. Týmto spôsobom môžete zákazníkom poskytnúť okamžitú pomoc podľa potreby. Živý rozhovor je priateľský k mobilu a ľahko sa vkladá na váš web.

Súčasťou služby je aj kompletné nastavenie helpdesku, aby zákazníci mohli otvárať vstupenky, ktoré vaši pracovníci podpory ľahko spravujú pomocou obrazovky agenta. Odtiaľto môžete priradiť lístky, nastaviť priority a nadviazať na otvorené prípady. Môžete dokonca nastaviť filtre tak, aby zacieľovali na kľúčové slová a priraďovali vstupenky konkrétnym podporným tímom (čokoľvek o „dani z obratu“ môže ísť napríklad do vášho finančného tímu). Zamestnanci môžu tiež zobraziť históriu nákupov zákazníka a časový rozvrh činnosti, aby im poskytli cielenú podporu.

Ak používate WooCommerce, Richpanel WooCommerce Helpdesk je pravdepodobne najvhodnejšie pre vaše nastavenie helpdesku. Kombinácia živého chatu, predaja lístkov a podrobných údajov a prehľadov vám umožňuje poskytovať lepšiu podporu zákazníkom a zároveň maximalizovať mieru konverzie..

Získajte doplnok RichPanel

4. Znalostná báza a doplnok technickej podpory

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Znalostná základňa

Možno by ste chceli skrátiť všetky hodiny, ktoré strávite vydávaním zákazníckej podpory. Možno by ste chceli pasívnejší spôsob, ako pomôcť svojim návštevníkom. Chceli by ste znížiť e-maily podpory zákazníkov a telefonické hovory typu one-on-one.

Zo všetkých doplnkov helpdesku WordPress, ktoré tu dnes preskúmame, tento zlý chlapec zvíťazí veľmi, pretože vám pomáha vytvárať nielen vedomostnú základňu, ale aj samoobslužné centrá podpory zákazníkov, dokumentáciu produktu, wiki a rozsiahle často kladené otázky..

Znalostnú základňu vám prináša elitný autor PressApps a dodáva sa s úžasnými funkciami, ako je preskupovanie príspevkov pomocou drag-and-drop, živé vyhľadávanie, strúhanka, rozloženie viacerých stránok, hlasovací systém, krátke kódy, responzívny dizajn, vlastné farby odkazov, viacnásobné – jednorazová podpora a oveľa viac.

Doplnok databázy poznatkov obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete, a žiadne z tých, ktoré nemáte. Je to ľahké konfigurovať a funguje. Školenie mojich klientov je veľmi ľahké na to, aby ich používali, a to natoľko, že sú nadšení tým, koľko času ušetria tým, že majú KB na svojich stránkach. Úžasné veci! – RenegadeEmpire.

Získajte doplnok Knowledge Base

5. AH Tickets Helpdesk & Support WordPress Plugin

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Vstupenky AH

Ak ma v tomto doplnku helpdesku pre program WordPress predala jedna vec, aké ľahké je nastavenie. Nie, naozaj si nerobím srandu, a prosím, neberte si za to moje slovo. Len si pozrite nižšie uvedené inštalačné video lístkov AH. Je to len minúta:

Druhé, tretie a štvrté víťazstvo pre vás musí skutočne byť krásnym dizajnom, pôsobivým zoznamom funkcií a vynikajúcim hodnotením kupujúcich. Aké funkcie? Pýtaš sa. Základná architektúra AH Tickets nájde silu v rámci Bootstrap, čo znamená, že je budúcnosť a pohotová už od začiatku..

AH Tickets sa ešte stále môže pochváliť upozorneniami prehliadača a systému, plne prispôsobiteľnou vstupnou stránkou, podporou viacerých jazykov a RTL, databázou poznatkov, prílohami súborov, intuitívnym dashboardom, ikonami úžasných písiem, fontmi Google, ratingmi, oddeleniami, viacerými podporných agentov, 12 dolárov za pluginy a oveľa viac.

Prepojenie AH Tickets s Mailchimp môžete prepojiť, aby ste rozšírili svoj zoznam adries a umožnili návštevníkom prihlásiť sa pomocou svojho obľúbeného účtu sociálnych médií. Toto je skutočne jeden z najväčších doplnkov technickej podpory pre WordPress, na ktorý môžete naraziť.

Získajte vstupenky AH

6. Doplnok doplnku LivePrint Live Chat

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Live Chat je dokončený

WordPress Chat X je najlepším predajcom v oblasti služieb zákazníkom a je dokonalým doplnkom pre live chat pre WordPress. Ak ste ešte nemali príležitosť, prečítajte si, ako pridať na svoj web WordPress live chat, aby ste pochopili, prečo je live chat životne dôležitý, pokiaľ ide o okamžitú podporu..

Späť na rozhovor WordPress X je jedným z tých doplnkov technickej podpory WordPress, ktoré musíte vyskúšať. Predtým, ako pôjdete do záchvatu, dal som tomuto dieťaťu skúšobnú jazdu a tu je niekoľko detailov na podporu môjho mimozemského vyhlásenia..

Na začiatok vyzerá tento doplnok v oddelení dizajnu roztomilý. Navyše si môžete prispôsobiť svoj widget na rozhovor s obsahom svojho srdca, čo s neobmedzenými farbami a čo nie.

100 aktívnych rozhovorov, režim offline a Emojis

Na vašom webe môže kedykoľvek chatovať 100 používateľov. Ak ste offline, miniaplikácia chatu sa zmení na kontaktný formulár, ktorý vám môžu návštevníci posielať správy. Ak chcete, môžete dokonca začať konverzáciu s ktorýmkoľvek z vašich návštevníkov. A ak máte dobrú náladu, okorente svoje rozhovory s emodži.

WordPress Chat X je rýchly a ľahký a podporuje WPML, šifrovanie SSL pre bezpečnosť, WordPress 4.6+ a PHP 7. Okrem toho môžete pridať svoje sociálne odkazy na konci rozhovoru alebo keď sú vaši operátori offline. Pokiaľ ide o inštaláciu, jediným predpokladom je bezplatný účet Firebase. Chatová relácia beží na Firebase, ale história chatu je uložená na vašich serveroch pre vedenie záznamov.

Získajte živý rozhovor WordPress

7. Systém vstupeniek podpory WooCommerce

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Systém vstupeniek podpory WooCommerce

Ak prevádzkujete webovú stránku elektronického obchodu pomocou služby WooCommerce, tu je doplnok helpdesku WordPress určený práve pre vás. Tento podporný systém vstupeniek bol postavený s láskou od elitného autora Vanquisha, ktorý má pod pásom viac ako 20 rozšírení WooCommerce..

Systém lístkov podpory spoločnosti WooCommerce sa dobre hrá s programami WordPress a WooCommerce, ktoré vám ponúkajú solídne riešenie na podporu objednávok a lístkov používateľov. Mám na mysli, že používateľ môže odoslať lístok na akýkoľvek problém, s ktorým sa stretáva na vašom webe, alebo podporný lístok špecifický pre konkrétnu objednávku..

Zjednodušte svoj pracovný postup

Počas nakupovania vaši návštevníci odosielajú vstupenky prostredníctvom klientskeho rozhrania a všetky otázky spravujete pomocou špeciálneho informačného panela backend. Nič príliš technické, má rovnaký pocit z WooCommerce. Koniec koncov, plugin jednoducho rozširuje WooCommerce.

Môžete si prispôsobiť systém vstupeniek WooCommerce Support Ticket tak, aby vyhovoval všetkým potrebám dizajnu, a pomocou krátkych kódov môžete tento doplnok prenášať kamkoľvek na svoje stránky. To plus doplnok pridáva karty na stránky používateľov a správcov, aby bol ľahko prístupný.

Pokiaľ ide o podporné lístky, môžete priradiť lístky rôznym agentom, získavať veľké množstvo informácií o každom lístku, upravovať / mazať lístky, zhromažďovať informácie o zákazníkoch a oveľa viac.

Získajte vstupenkový systém WooCommerce Support Ticket

8. Awesome Podpora zadarmo WordPress Plugin

Doplnky technickej podpory pre WordPress: Úžasná podpora Bezplatne

Začnime túto druhú časť pomocou doplnku technickej podpory WordPress, ktorý zostane verný svojmu názvu. Awesome Support je silným konkurentom medzi mnohými ďalšími pluginmi pre helpdesk WordPress – bezplatnými aj prémiovými. Je navrhnutý tak, aby zjemnil vašu prácu, pokiaľ ide o zákaznícku podporu.

Skúsil som to vo vašom mene a bol som ohromený alebo čo? Viem, je to len doplnok WordPress, ale stavím sa na veľké peniaze, že by ste si to rozmysleli, keby ste vedeli, čo tento doplnok môže urobiť. Tento doplnok ručne vytvorený k dokonalosti od Julien Liabeuf, SiamKreative a Awesome Support Team, pokrýva všetky vaše základne.

Inštalácia je jednoduchá, pretože je k dispozícii zadarmo na WordPress.org. To znamená, že ju môžete nainštalovať priamo z hlavného panela WordPress. Po inštalácii to nemôžete nechať ujsť, pretože doplnok ľahko pridáva položky ponuky, ktoré vás posunú o krok bližšie k vašim cieľom podpory. Nie je veľa nastavení, takže sa môžete zmiasť. Nie, nič také. Všetko je k chybe čisté.

Šablóny pripravených stránok a krátke kódy

V predvolenom nastavení doplnok pridá stránky Submit Ticket a My Tickets, ale svoj podporný systém môžete pridať na ľubovoľnú stránku, ktorú si obľúbite, pomocou skráteného kódu. Tieto nastavenia vám poskytujú absolútnu kontrolu nad tým, ako váš podporný systém vyzerá a ako funguje.

Vaši návštevníci môžu ľahko vytvárať podporné účty (odosielať vstupenky) a sledovať ich históriu vstupeniek. Formulár na odoslanie lístka je jednoduchý a obsahuje známy vizuálny editor a prílohy k súborom. Na druhej strane môžete sledovať všetky lístky, prideľovať vstupenky, uprednostňovať akékoľvek lístky a zhromažďovať okrem iného informácie o svojich návštevníkoch.

K ďalším pozoruhodným funkciám patria e-mailové upozornenia, responzívny dizajn, obmedzený prístup, podpora viacerých produktov a oddelení, množstvo bezplatných a prémiových rozšírení, spolupráca agentov a vlastné polia..

Úžasná podpora je skutočným odrazom toho, čo by sa malo zamerať na dosiahnutie doplnkov technickej podpory WordPress.

Získajte úžasnú podporu zadarmo

9. Podpora WP Plus

Doplnky technickej podpory pre WordPress: podpora WP Plus

S viac ako 8 000 aktívnymi inštaláciami v čase písania a množstvom funkcií, vďaka ktorým sa vaša hlava roztočí, tento doplnok vytvára veľké vlny v aréne doplnkov helpdesku WordPress. Autor: Pradeep Makone, aktívny prispievateľ na WordPress.org, WP Support Plus vám ponúka systém predaja vstupeniek s twistom.

Vďaka základnej technológii Ajax a pohotovej mriežke môžu vaši návštevníci posielať lístky ľahko a rýchlo z akéhokoľvek zariadenia. Tento doplnok umožňuje odoslať neobmedzený počet podporných lístkov prostredníctvom správcu alebo frontendu. Okrem toho sa používatelia nemusia zaregistrovať na vašom webe, aby mohli odoslať lístok, čím sa celý proces skracuje. A čo spam roboti, ktorí pracujú vo vašich formulároch nezmyselne? Nemusíte sa obávať, tento doplnok je dodávaný s dôveryhodnou funkciou anti-spam.

Vlastné polia a CSS

K dispozícii máte vlastné polia a CSS na zostavenie formulárov lístkov, aký chcete. Po vytvorení umiestnite formuláre na ľubovoľnú stránku alebo príspevok pomocou skráteného kódu. Tento doplnok sa dodáva s e-mailovými šablónami, ako aj s konzervovanými odpoveďami na časté otázky. Okrem toho môžete ľahko určiť priority, kategorizovať a nastaviť stav ľubovoľného lístka z hlavného panela správcu.

V paneli nastavení sa objavujú tie najlepšie funkcie, čo znamená, že vás nič nebráni vytvárať podporu, ktorá je mimo tento svet. Tento doplnok môžete zadať so všetkými podpornými funkciami, ktorý sa nezlomí.

Získajte podporu WP Plus zadarmo

Bonus: WordPress Helpdesk Pluginy Čestné uznania

Veríte tomu, že zoznam končí tu? Vyššie uvedené zásuvné moduly technickej podpory WordPress vám ponúkajú všetky nástroje, ktoré potrebujete na poskytnutie podpory, ktorá skutočne funguje pre vás a vašich návštevníkov stránok. Prémiové doplnky vám dávajú poriadny úder, ale nenechajte sa zmiasť voľnými možnosťami; sú tiež úžasné. Nižšie uvádzame niekoľko ďalších doplnkov a riešení technickej podpory WordPress, ktoré stojí za vyskúšanie:

  • Zendesk, čo vám okrem iného umožňuje previesť časť s komentármi do podporného systému
  • Pomôžte skautovi, ktorá sa zameriava na prispôsobenie skúseností s podporou
  • Podporte systém vstupeniek ktorý sa dodáva s vynikajúcou funkciou vyhľadávania
  • bbPress pretože fóra prispievajú aj k vynikajúcim podporným systémom

Záverečné slová o najlepších doplnkoch technickej podpory pre WordPress

Tieto a ďalšie doplnky technickej podpory WordPress ponúkajú vašim zákazníkom možnosť nadviazať kontakt a získať pomoc kedykoľvek a kdekoľvek na vašom webe. Rovnaké doplnky vám ponúkajú možnosť efektívnejšie pomôcť návštevníkom vašich stránok, pretože je ľahšie vytvárať, spravovať a sledovať podporné vstupenky priamo z hlavného panela správcu..

Zrátané a podčiarknuté: Doplnky helpdesku WordPress vám pomôžu vylepšiť používateľské prostredie a zvýšiť počet konverzií a zároveň ušetria čas. Či už si vyberiete prémiu alebo pôjdete s bezplatným doplnkom helpdesku, uistite sa, že odpoviete na vstupenky včas, alebo si sami zarobíte zlým opakovaním.

Aký je váš obľúbený doplnok technickej podpory WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch. na zdravie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me