8 najlepších panelov s oznammi WordPress

Najlepšie doplnky WordPress na paneli oznámení

Či už chcete inzerovať predaj, váš najnovší produkt alebo konkrétnu vstupnú stránku, lišta oznámení je spôsob, ako ísť. Tento jednoduchý dodatok k vašim stránkam priťahuje pozornosť a pomáha zvyšovať návštevnosť vašich stránok s peniazmi. Aj keď vaša téma WordPress túto funkciu neobsahuje, je ľahké pridať panel s upozorneniami pomocou doplnku.

V závislosti od vašich potrieb je k dispozícii niekoľko možností na paneli oznámení. Zostavili sme však zoznam toho, čo považujeme za vaše najlepšie možnosti. Každý z doplnkov, ktoré zdieľame, bol nedávno aktualizovaný a ponúka možnosť pridať odkaz (čo je pravdepodobne najdôležitejšia kľúčová funkcia panela oznámení WordPress). Začnime teda!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Panel oznámení

Panel jednoduchých upozornení

Pridajte na svoj web WordPress jednoduchý panel s upozorneniami pomocou doplnku Easy Notification Bar. Táto možnosť je skutočne najjednoduchšia na našom zozname – stačí nainštalovať a prejsť k živému prispôsobiteľu, aby ste nastavili panel s upozorneniami. Doplnok obsahuje rýchle a ľahké možnosti pridať slogan, nastaviť zarovnanie textu, zvoliť veľkosť písma, upraviť text tlačidla, pridať odkaz a prispôsobiť farbu pozadia / textu. To je všetko! Na svoju stránku WordPress môžete pridať oznamovaciu lištu v priebehu niekoľkých minút. Najlepšie zo všetkého je, že tento ľahký doplnok funguje s väčšinou tém (vrátane našej vlastnej témy Total) a hrá sa dobre s populárnymi doplnkami (ako je napríklad WPBakery Page Builder a Elementor)..

2. Ahoj Bar

Ahoj Bar

Ak chcete pridať ďalšie možnosti, odporúčame vám vyskúšať panel Hello. Bezplatná verzia tohto doplnku obsahuje základné nastavenia dizajnu (ako je farba, umiestnenie v hornej alebo dolnej časti, veľkosť a štýl tlačidiel), 1 živý test rozdelenia A / B (prémia je neobmedzená), zobrazte Hello Bar všetkým alebo iba na mobile (alebo ak ju inovujete, obmedzte ju na svoju domovskú stránku). Jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že značku Hello Bar nemôžete odstrániť, pokiaľ nezačnete upgradovať na prémiový plán, ktorý sa začína približne 24 $ / mesiac, ak vyberiete ročný plán rastu..

3. Panel oznámení WPFront

WPPredný panel oznámení

WPFront je trochu menej intuitívny, ale napriek tomu je to dobrá voľba, ak hľadáte doplnok pre panel s upozornením zadarmo. Doplnok má svoj vlastný panel s možnosťami lepkavého posunu, posunutia posunu, výšky pruhu, automatického zatvorenia, správy, akcie tlačidla (odkaz alebo Javascript) a ďalších. Unikátnou funkciou je však možnosť definovať nastavené dátumy a používateľské role, na ktorých sa budú zobrazovať panely s upozorneniami. Vďaka tomu je program WPFront vynikajúcou voľbou, ak chcete propagovať časovo obmedzené propagačné akcie alebo špeciálne oznámenia pre prihlásených predplatiteľov (alebo dokonca svojich autorov)..

4. Panely oznámení WP

Panely oznámení WP

Doplnok WP Notification Bars ponúka jednoduchý spôsob, ako vytvoriť výstražnú lištu pre vaše stránky podporujúce WordPress. Vytvorte si neobmedzený počet pruhov s vlastným textom, tlačidlami atď. K dispozícii sú aj nastavenia, ktoré zobrazujú panel s upozorneniami na konkrétnych stránkach (alebo v príspevkoch) návštevníkom Google alebo Facebook – vynikajúca funkcia, ak chcete návštevníkom z rôznych miest ponúkať rôzne upozornenia rôzne zdroje dopravy. Doplnok je tiež pripravený na preklad a obsahuje výber farieb pre vlastné farby pozadia, textu a tlačidiel.

5. Horná lišta

Horný panel

Pomocou doplnku Horný panel od WP Darko si môžete navrhnúť svoj vlastný horný panel na zobrazenie správ a odkazov na návštevníkov vašich stránok. Vyberte si farbu, viditeľnosť pri posúvaní, text správy a tlačidla, ako aj farby. K dispozícii je verzia Pro pre rozšírené možnosti (spodný okraj, oneskorenie, možnosť zatvorenia, veľkosť písma a viditeľnosť používateľa)..

6. Panel oznámení

Panel oznámení Themify

Informácie a sťahovanie

Doplnok Announcement Bar uľahčuje pridávanie upozornení na vašu webovú stránku. A keďže doplnok úplne reaguje, vaša správa bude čitateľom viditeľná na všetkých ich zariadeniach. Doplnok obsahuje množstvo vynikajúcich možností, takže môžete vytvárať oznámenia, ktoré zodpovedajú vašej značke a vášmu webu. Najprv sa rozhodnite, či chcete, aby sa oznámenie týkalo hlavičky, päty alebo bočného panela. Potom si môžete vybrať z 12 farieb / štýlov pozadia, 2 prvkov štýlu (kancelárska sponka alebo záložka), 3 prechody a 5 vlastných typov písma. Vytvárajte oznámenia, ktoré sa skutočne objavia na vašom webe, a povzbudite čitateľov, aby klikli!

7. Panel oznámení Apex Lite

Panel upozornení Apex Lite

Doplnok Apex Notification Bar Lite obsahuje niekoľko možností na vytvorenie vlastného panela upozornení alebo upozornení. Vyberte si z 5 prednastavených šablón alebo ich prispôsobte pomocou 5 komponentov panela oznámení a zahrnutých sociálnych ikon. Panel oznámení Apex Lite ponúka možnosti lepkavej lišty – takže oznámenie zostane na obrazovke, aj keď sa návštevníci vašej stránky posúvajú nadol. Alebo môžete povoliť možnosť Zobraziť / skryť, aby ste čitateľom umožnili zatvoriť upozornenie. Chcieť viac? Existuje a prémiová verzia k dispozícii pre rozšírené polohovanie, naplánované pruhy, odpočítavanie času, vlastné písma a tony ďalšie možnosti prispôsobenia.

8. HashBar

Hashbar

Posledným v našom zozname je oznamovacia lišta HashBar pre WordPress. Kompatibilný s programom Visual Composer a King Composer, je to skvelý doplnok, aj keď na svojom webe používate nástroj na tvorbu stránok. Doplnok vám umožňuje rozhodnúť sa, na ktorých stránkach sa zobrazuje, nastaviť umiestnenie, prispôsobiť farby a samozrejme pridať svoj vlastný text. Ak však chcete získať prístup k generátoru krátkych kódov, lepkavým a transparentným štýlom hlavičky, nastaveniam prerušenia v mobile, plánovaniu panela upozornení a ďalším, budete musieť upgradovať na prémiová verzia.


Zbaliť, oznamovacie a oznamovacie lišty sú skvelým spôsobom, ako upozorniť na dôležité informácie. Svojich čitateľov môžete nasmerovať na exkluzívny predaj, nový obsah, prihlásenie na odber bulletinu alebo iný odporúčaný obsah. Dúfajme, že vám tento zoznam pomohol nájsť ten správny doplnok pre panel s upozorneniami pre váš web WordPress.

Máte nejaké otázky? Alebo iné doplnky, ktoré odporúčame? Zanechajte nám komentár nižšie – radi by sme vás počuli.