8 najlepších WordPress tém pre exteriérový dizajn a webové stránky architektúry

Najlepšie architektúry WordPress Témy

Dizajn exteriéru je jednou z najkreatívnejších oblastí práce, ktorá vyžaduje najelegantnejší dotyk. Ak chcete rozšíriť svoje podnikanie na Dnešné vek, pôjdeš musím vytvorte online prítomnosť na predstavenie svojej práce – vytvorte si svoje portfólio. Našťastie ste sa rozhodli správne (ako svoj CMS ste vybrali WordPress) a prišli ste na správne miesto a hľadali témy.!

Zostavili sme zoznam najzaujímavejších motívov a šablón pre exteriérový dizajn WordPress, pomocou ktorých môžete prezentovať prácu svojej agentúry alebo vašej agentúry. Začnime.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. CROFTS

1 CROFTS - Architektúra, téma WordPress agentúry

CROFTS je viacúčelová, plne responzívna téma WordPress so zobrazením pripraveným na sietnicu, spojená s drag-and-drop doplnkom Visual Composer. Táto téma je špeciálne vytvorená na účely architektonického dizajnu, ako sú portfólio interiéru a exteriéru.

Táto téma má tiež viacnásobné rozloženie portfólia vrátane (a) viac stĺpcového zobrazenia – s možnosťou výberu z 2, 3, 4 alebo 5 stĺpcového pohľadu; a b) tri rôzne rozmiestnenia jedného portfólia.

2. Dizajn exteriéru

2 Exteriérový dizajn WordPress Téma

Táto téma sa dodáva s posuvníkom plnej šírky, ktorý upozorňuje na obrázky hlavičiek použité na webových stránkach. Je to perfektný spôsob, ako predviesť svoju najlepšiu prácu a zvíťaziť nad zákazníkom skôr, ako mal príležitosť prehodnotiť.

Téma prichádza s integráciou písma Google, demo obsahom, 80+ skratkami a je tiež kompatibilná s WPML, čo znamená, že sa môžete zbaviť regionálnych a jazykových bariér a prekladať svoje webové stránky do viacerých jazykov. Téma má tiež vstavaný audio a video prehrávač a je dodávaný s 4 vlastné typy príspevkov, vrátane Náš tím, portfólio, služby a Ohlasy.

Na záver je téma poháňaná technológiou Cherry Framework šablónyMonster, ktorá vám umožňuje prispôsobiť si viaceré aspekty témy vrátane možností typografie, polohy bočného panela, rozloženia stránky, nastavení posúvača obrázkov a ďalších.

3. Artcore

3 Téma Artcore - budovanie architektúry WordPress

Artcore je čistá a pohotová téma WordPress s odvážnym a moderným dizajnom, vďaka čomu je vhodná pre kreatívne agentúry, interiérový a exteriérový dizajn a webové stránky architektúry. Téma má tiež vyhradenú možnosť administrátorského panela pre ľahkú správu projektu. Je poháňaný ľahkým doplnkom na tvorbu stránok a dodáva sa s tromi rozloženiami domovskej stránky. Osobne si myslím, že Artcore je jednou z najlepších možností, ak potrebujete tému WordPress špecifickú pre exteriérový dizajn.

4. Exdesimo

4 Exdesimo exteriérový dizajn WordPress Téma

So živou zeleňou zobrazenou na vstupnej stránke tejto témy si myslím, že by bolo skvelé na navrhovanie exteriérov s množstvom otvorenej krajiny – záhrady, prednú verandu, záhradné záhrady atď. Téma obsahuje obrázok a video na celej obrazovke. pozadie a rozbaľovacie menu, ktoré mu dodajú elegantný vzhľad. Z technického hľadiska je pre túto tému povolené lenivé načítavanie obrázkov, čo by vám tiež ušetrilo určitú šírku pásma! Táto téma je tiež založená na systéme Cherry Framework, ktorý vám poskytuje neobmedzené možnosti prispôsobenia a pravidelné aktualizácie, aby ste zostali kompatibilní s najnovšou revíziou programu WordPress..

5. Matisse

5 Matisse - Creative & Elegant Theme

Zábavná skutočnosť – názov témy (myslím) sa požičal Henri Matisse ktorý bol známy francúzsky maliar a sochár a popredná postava fauvismu.

Téma vám ponúka množstvo možností prispôsobenia so 4 usporiadaniami ponúk (predvolená, statická, pravá strana a celá obrazovka), 12 šablón rozloženia stránky, 6 mriežok portfólia, vybrané diela jazdec, 4 vlastné widgety, 2 typy portfólia a jedinečný prípadová štúdia a posuvná prezentácia.

Ukážkový obsah je zahrnutý, takže pomocou niekoľkých kliknutí môžete replikou presný tému, ktorú ste videli v ukážke na ThemeForest, pred jej zakúpením! ��

Téma má tiež integráciu Google Fonts, je pripravený na preklad na základe šialene výkonného rámca Bootstrap 3. Je dodávaný s výkonným voliteľným panelom s prispôsobiteľným nastavením hlavičky a päty, svetlou a tmavou kožou motívu a výberom značky na jedno kliknutie!

6. Zvládanie vonkajšieho dizajnu

6 Exteriérový dizajn majstrovstva WordPress Téma

Téma exteriérového dizajnu mastery je téma WordPress pripravená na sietnicu, ktorá je nabitá funkciami. Vďaka téme Cherry má táto téma vstavaný nástroj na prispôsobenie tém a možnosti vlastnej typografie vďaka integrácii písma Google, filtrovateľnému efektu posúvania portfólia a pokročilým posuvníkom pomocou TM Nivo Slider zapojiť. Téma tiež podporuje integráciu prehrávača zvuku a videa.

7. Architektúra

7 Architektúra - téma WordPress 2

Téma Architecture bola pôvodne vydaná pred 3 rokmi v decembri 2012. Dnes je jedna z najpopulárnejších tém v programe Themeforest s viac ako 2 400 predajmi! Téma prichádza s výkonným administračným panelom s drag-and-drop stránky staviteľ a posúvač manažér, podpora lokalizácie, neobmedzené možnosti farieb (spolu s živým farebným meničom), vstavané krátke kódy, cenové tabuľky a integrácia Google Fonts. Okrem týchto možností prispôsobenia téma podporuje aj 5 vlastných typov príspevkov, 6 rozložení päty a upload, písmo, logo a pozadie.

8. Kancelária pre exteriérový dizajn

8 Téma exteriérového dizajnu WordPress

Poslednou témou v našom zozname je téma Bureau exteriérový dizajn WordPress, ktorý vychádza z aplikácie Cherry Framework vyvinutej spoločnosťou TemplateMonster. Téma je postavená na výkonnom rámci Bootstrap 3 a môže sa pochváliť živými farbami, ktoré jej dodávajú osviežujúci pocit zelene. Okrem toho má téma povolené posúvanie paralaxy, má zabudovanú podporu pre ikony písiem a písma Google.

Správcovský panel poskytuje viac možností rozloženia motívov a stĺpcov, možnosti automatickej inovácie a ďalšie rozšírené možnosti prispôsobenia. Ako bonusová funkcia má téma vyhradený modul pre online chat, takže môžete komunikovať so svojimi zákazníkmi (ktorí, keď ste offline, môžu nechať offline správy), čím zlepšujú užívateľskú skúsenosť vašich stránok..

záver

Mal som ťažké vyhľadať online šablóny exteriérových dizajnov online – väčšina z nich bola zastaraná alebo mala veľmi bežný dizajn. Polovica motívov v tomto zozname je z šablónyMonster. Chcel by som poukázať na určité veci týkajúce sa tohto trhu.

TemplateMonster poskytuje dobrú zákaznícku podporu – vrátane inštalácie a konfigurácie zakúpeného motívu (samozrejme za cenu). Tlačidlo platby na bočnom paneli obsahuje niekoľko doplnkov s inzerovanou vysokou diskontnou sadzbou.

varovanie templatemonster

Odporučil by som nekupovať tieto doplnky

Väčšina z nich sú doplnky, ktoré nebudete používať. Aby sa to ešte zhoršilo, tieto „nevyhnutné“ doplnky môžu spomaliť vaše webové stránky WordPress, ak nie sú úplne príčinou konfliktu s tematickými doplnkami. Vždy sa uistite, že ste si poskytovateľa hostingu zakúpili osobitne, bez účasti tretej strany (v tomto prípade TemplateMonster)..

Toto sú niektoré z nástrah, ktoré musíte poznať. Na webe WPExplorer je k dispozícii veľa návodov, v ktorých sa môžete dozvedieť, čo musíte urobiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me