Automatizácia vašich účtov sociálnych médií pre váš web WordPress – všetko naraz!

Automatizácia sociálnych médií pre stránky WordPress

Vo všetkých väčšine prípadov sa obchodníci so sociálnymi médiami a všetci ostatní odborníci snažia nájsť spôsoby, ako automatizovať opakujúce sa úlohy. Šetrí to obrovské množstvo času! A čas sú peniaze – venujte čas niečomu, čo vás robí produktívnejšími.

Z času na čas ste možno občas cítili potrebu prestávky v sociálnych médiách. Ale nechcete, aby si vaše publikum všimlo vašu neprítomnosť. Čo robíte v takejto situácii? Automatizácia sociálnych médií má takmer dokonalé riešenie, ktoré zaisťuje, že nemusíte strácať čas opakovanými úlohami a môžete účinne maskovať svoju neprítomnosť v sociálnych médiách..

Pomocou nástrojov na automatizáciu sociálnych médií môžete automaticky naplánovať aktualizáciu svojich príspevkov a účtov v naplánovanom čase. Po vložení príspevku alebo komentára do frontu môžete počítač vypnúť a prípadne si vziať dovolenku. Čítajte ďalej a zistíte, ako na to.

Ale skôr, ako sa ponáhľate robiť plány dovolenky, musíte si všimnúť niekoľko vecí:

 • Nástroje automatizácie sociálnych médií fungujú rovnako dobre pre jednotlivcov, ako aj pre spoločnosti zaoberajúce sa marketingom sociálnych médií, ktoré musia spravovať obsah sociálnych médií pre mnohých klientov, niekedy až stovky..
 • Je veľmi dôležité udržiavať dokonalú rovnováhu medzi automatizáciou a osobnou interakciou so zákazníkmi. Kedy sa musí automatizovať a kedy sa musí zapojiť, musí byť jasne vypracované. Uverejňovanie obsahu, najmä príspevkov, ktoré nie sú časovo citlivé, je možné do veľkej miery automatizovať, takže vám zostáva čas na vytvorenie skvelého obsahu.
 • Kanály RSS väčšiny blogových príspevkov možno automatizovať, pretože väčšina obsahu blogu napriek tomu nájde cestu na sociálne médiá. Tu by ste sa mali postarať o to, aby boli príspevky formátované aj pre sociálne médiá. Automatizácia je obzvlášť užitočná, ak chcete uverejňovať príspevky viackrát denne.
 • Jedným z hlavných pravidiel automatizácie je nikdy automatizácia interakcie so zákazníkmi. Zákazníci môžu väčšinou povedať, že majú čo do činenia so systémom namiesto osoby a nechcete, aby bol zákazník miffovaný..
 • Ditto for Troubleshooting – automatizujte iba na riziko straty zákazníka.
 • Väčšina kanálov sociálnych médií má možnosť upozorniť vás na akúkoľvek aktivitu, ktorá sa koná vo vašom účte. Túto možnosť mechanicky nevypínajte. Zistite, ktorý z nich je pre vás relevantný, a vyberte ho, aby ste zlepšili čas odozvy a zapojenie.
 • Pravidelne si vyhradzujte čas na sledovanie všetkých aktivít.
 • Uistite sa, že nemáte naplánovaný čas príliš ďaleko do budúcnosti a neustále informujte o aktuálnych novinkách. Možno budete chcieť pozastaviť automatizovaný tok alebo ho na chvíľu zastaviť ako reakciu na niektoré správy alebo udalosti.

Mali by ste pamätať na to, čo už bolo povedané, a preto by ste si mali rozumne vyberať nástroje na automatizáciu sociálnych médií. Na trhu existuje hrsť a mali by ste si vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. V tomto článku som diskutoval o niekoľkých nástrojoch.

Ďalej musíte starostlivo dokončiť rozvrh príspevkov. Čas, kedy sa vaše príspevky v sociálnych médiách začnú vysielať, sa musí zvoliť podľa času, keď je aktívny maximálny počet sledovateľov. Na časových zónach záleží, takže ich neignorujte. Váš čas na odpoveď sa musí tiež určiť, aby sa zabezpečilo maximálne zapojenie publika.

Nezabudnite držať prst na toku konverzácie. Nástroj ako zmienka tu môže pomôcť. Sleduje vaše meno na sociálnych sieťach, ako aj v blogoch a webových stránkach a upozorňuje vás. Môžete odpovedať priamo z informačného panela.

Možnosti automatizácie sú rozdelené do dvoch skupín:

 1. Nástroje automatizácie, ktoré pokrývajú celý rad kanálov sociálnych médií
 2. Nástroje, ktoré pokrývajú obmedzený počet kanálov – 5 až 10 alebo dokonca jeden, ako v prípade doplnkov špecifických pre jednotlivé kanály.
disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Nástroje sociálnej automatizácie – možnosti viacerých kanálov

Ak chcete automatizovať všetky svoje účty sociálnych médií, pre vás môžu byť najvhodnejšie všetky sprievodné nástroje. Tu je niekoľko rôznych možností, ktoré by sa mali zvážiť pre váš web WordPress.

Ak je to tak, potom

Prvý, ktorý príde na myseľ, nie je plugin, ale služba s názvom IFTTT, ktorá sa rozširuje Ak je to tak, potom. Pomocou tejto služby môžete vytvoriť množinu spúšťačov, ktoré po spustení môžu iniciovať množinu odpovedí.

ifttt2Prihláste sa na web a vytvorte si účet. Ak chcete pochopiť, ako to funguje, pozrite sa na snímku obrazovky nižšie.

IFTTT3

Ako príklad si môžete vybrať WordPress v časti „Toto“ nižšie

ConnectingWp

Po vyplnení podrobností o svojich stránkach môžete v časti „To“ vybrať kanál sociálnych médií, do ktorého chcete uverejniť príspevok. Niektoré zo zahrnutých kanálov sociálnych médií sú,

IFTTT 7

Po dokončení vytvoríte kanály, na ktoré chcete, aby sa váš obsah automaticky zverejňoval. Aby táto služba fungovala, musíte tiež nakonfigurovať svoje stránky WordPress tak, aby sa zverejňovali automaticky. Je to celkom jednoduché Všeobecné nastavenia> Písanie a povoliť XML-RPC. Pre verzie WordPress 3.5 a vyššie je táto funkcia automaticky povolená.

Nezabudnite, že táto služba môže fungovať aj opačne, a to prepínaním možností „Toto“ a „To“. Obrátením tejto funkcie môžete využiť všetky zhromaždenia sociálnych médií o sebe a archivovať ich na jednom mieste.

Automatické plagáty sociálnych sietí (SNAP)

SNAP je doplnok od Next Scripts, ktorý spája veľa kanálov sociálnych médií s vaším blogom, takže keď publikujete čerstvý obsah, automaticky sa zverejní na sociálnych kanáloch.

SNAP 4

Môžete zmeniť nastavenia podľa svojho pohodlia a môžete automaticky uverejňovať príspevky na Facebook, Twitter, Tumblr, Reddit, LinkedIn, Delicious, Google+ a mnoho ďalších sociálnych médií. Po dokončení príspevku sa do všetkých vybratých sietí uverejní buď celý príspevok, alebo jeho oznámenie vo formáte backlink. Správy je možné prispôsobiť pre každú sieť.

Vytvorenie správnych nastavení pre jednotlivé kanály si vyžaduje aj trochu času, ako vidíte z snímky konfigurácie pre Twitter nižšie, ale po vykonaní týchto nastavení je život oveľa jednoduchší..

SNAP 3

Môžete tiež uverejňovať obrázky a znova uverejňovať staré príspevky. Má 100 000 + aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 4,2. K dispozícii je aj profesionálna verzia.

nárazník

nárazník

nárazník je nástroj, ktorý sa dá použiť na správu mnohých kanálov sociálnych médií z jedného hlavného panela. Obsah je možné zdieľať po celý deň v najvhodnejších časoch a je možné pridať text na prispôsobenie pre rôzne kanály. Môžete uverejňovať aj obrázky a videá.

K dispozícii nie je žiadna povinná 30-dňová skúšobná verzia zdarma a plány začínajú na 10 sociálnych účtoch mesačne od 10 dolárov mesačne a pre 200 sociálnych účtov sa zvyšuje až na 300 dolárov mesačne..

Existuje voľne dostupný doplnok s názvom WordPress do vyrovnávacej pamäte čo pomáha automaticky načítať nové príspevky do vyrovnávacej pamäte. Tento doplnok podporuje iba vybrané kanály, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn a Google+. Má 4000+ aktívnych inštalácií s hodnotou 3,6. Pro verzia tohto doplnku podporuje aj Pinterest.

Iba drôt

Iba drôt

Iba verzia Wire pro, vám umožní automaticky uverejňovať príspevky na 50 kanáloch vrátane všetkých hlavných. Počet kanálov na internete bezplatná verzia je obmedzený. Môžete si prezerať komentáre z monitorovacej konzoly a odpovedať na ne. Zahrnuté sú aj nástroje na sociálnu analýzu a podávanie správ. Bezplatná verzia má 8 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 4,8.

Zapier

Zapier

Zapier má trochu odlišný prístup. Má knižnicu aplikácií populárnych aplikácií, ktoré si môžete prezrieť. Potom môžete aplikácie spárovať podľa svojich požiadaviek, napríklad ako If This Then That. S úložiskom viac ako 500 aplikácií určite nájdete tie, ktoré chcete. Ponúkajú základný bezplatný balík pre 100 úloh mesačne, až do 125 USD za 50 000 úloh mesačne.

Nástroje automatizácie v sociálnej oblasti – možnosti jedného alebo druhého kanála

Chcete zautomatizovať iba niekoľko účtov sociálnych médií? Pokladňa týchto možností na pridanie zameranej automatizácie sociálneho zdieľania na vaše stránky WordPress.

Oživiť starý príspevok

Oživte starý príspevok Lite

Pomocou aplikácie Revive Old Post môžete automaticky uverejňovať príspevky na stránkach Titter, Facebook a LinkedIn. Staré a nové príspevky je možné zdieľať a nastaviť časový interval medzi príspevkami. Spätné odkazy na vaše stránky môžu byť poskytnuté a môžu byť vylúčené určité kategórie a príspevky. Má 80 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 3.9. K dispozícii je aj profesionálna verzia.

WP na Twitter

WP na Twitter

WP na Twitter je špecifický príspevok na Twitter. K dispozícii sú vlastné značky šablón na prispôsobenie tweetu. URL možno skrátiť. Má 90 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie 4.1.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule je doplnok, ktorý vám umožňuje automaticky publikovať vaše príspevky na Facebooku, Twitteri, Google+, LinkedIn, Buffere a Tumblr. Je to druh redakčného kalendára, ktorý vám umožňuje vizuálne naplánovať svoje príspevky pomocou zariadenia drag and drop. Má 10 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 4,7. Jedná sa o prémiovú službu s predplatným a bezplatnú skúšobnú ponuku na 14 dní.

Latergramme

neskorší program 1

Latergramme je navrhnutý tak, aby prekonal obmedzenia Instagramu týkajúce sa vysielania treťou stranou. Latergram toto obmedzenie obchádza tak, že v naplánovanom čase doručí upozornenie, aby vás upozornil na uverejnenie príspevku na Instagrame manuálne. Celý rozvrh účtovania je možné nastaviť v Latergramme.

Vírusová Woot

ViralWoot

Vírusová Woot funguje rovnako ako Latergramme, ale je to plánovač pre Pinterest. Môžete naplánovať kolíky na Pinterest pomocou Viral Woot.

Vírusová značka

Vírusová značka

Vírusová značka funguje ako plánovač pre Instagram aj Pinterest. Je to vynikajúca možnosť, ak sa spoliehate na marketing sociálnych médií založený na fotografiách (alebo ak ste aktívny vo svojich ďalších účtoch a ak potrebujete pomoc s týmito dvoma účtami).

Čestné uznania

V rámci nášho kola nahor je potrebné spomenúť aj niektoré ďalšie nástroje automatizácie:

 • Automatické publikovanie na sociálnych sieťach– môže automaticky uverejňovať príspevky na Facebooku, Twitteri a LinkedIn s obrázkami. Kategórie a príspevky môžu byť filtrované pomocou tohto doplnku. Má 10 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 4,2.
 • Mikroblogový plagát– Podporuje asi 10 sociálnych sietí vrátane tých veľkých. Má 10 000+ aktívnych inštalácií a hodnotenie hviezdičkami 4,1.
 • jetpack– ak používate webovú stránku WordPress, pravdepodobne by ste tento doplnok nainštalovali. Má funkciu distribúcie, ktorá pomáha automaticky uverejňovať príspevky na Twitter, LinkedIn, Facebook a Tumblr. Má viac ako milión aktívnych inštalácií s hodnotením 4 hviezdičiek.
 • Social Auto Poster – Tento doplnok vám umožňuje úplne automatizovať uverejňovanie príspevkov v nakonfigurovaných sociálnych sieťach. Podporované sú viaceré účty Titter a všetky prepojené účty Facebook. Dodáva sa s cenovkou 29 dolárov.

Záverečné myšlienky

Nástroje automatizácie sociálnych médií pomáhajú zlepšovať efektívnosť a rozumne využívajú čas. Neznamená to, že prestanete pracovať na svojom úsilí v oblasti sociálnych médií úplne, len že sa stanete efektívnejšími. Úlohy, ktoré nie sú na ruke, môžu a musia byť automatizované. Umožňuje vám venovať viac času úlohám, ktoré vyžadujú vašu osobnú pozornosť.

Toto je náš zoznam nástrojov automatizácie sociálnych médií pre WordPress. Chýba nám niečo? Chcel by som od vás počuť v komentároch nižšie ��