Doplnky WordPress na pridávanie krásnych obrázkov na váš web

Obsah je kráľ. Určite ste to už počuli už nespočetné. A je to pravda: obsah je skutočne veľká časť skladačky na vytvorenie úspešného webu. Ale to nie je iba kus.

Na začiatok bude mať najlepší krásny, dobre navrhnutý web, na ktorom budú návštevníci vítaní, čo najlepší prvý dojem. Je to prvý dojem, ktorý ich povzbudzuje k tomu, aby zostali na webe dlhšie, aby si skutočne prečítali tento vynikajúci obsah, ktorý ste strávili zdokonalením hodín.

Teraz som si istý, že všetci chceme tento vizuálne ohromujúci web a pravdepodobne všetci máme rôzne názory na to, čo robí tento web ohromujúcim. Určite sa však zhodneme na jednej veci: obrázky spôsobujú, že web vyzerá dobre. A odvážne, krásne a dobre vybrané obrázky spôsobia vzhľad webovej stránky naozaj dobrý. Ak návštevník príde na váš web iba preto, aby videl veľký blok textu, jeho prvá myšlienka je „Nemôžem sa obťažovať prečítať tento text.“ Predtým, ako mali dokonca čas na ochutnanie vášho vynikajúceho obsahu, stlačili tlačidlo Späť a stratil sa ďalší potenciálny zákazník.

Dnes vám chcem pomôcť povzbudiť svojich návštevníkov, aby sa zdržiavali dlhšie tým, že vás predstavia siedmim doplnkom WordPress na pridávanie krásnych snímok na váš web. Pamätajte si: čím dlhšie zostanú, tým viac čítajú a pravdepodobnejšie budú konvertovať. Z tohto hľadiska sú tieto doplnky nevyhnutnosťou!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

GridFX responzívne obrazové siete

Doplnkový doplnok GridFX Obrázkové siete WordPress

Informácie a sťahovanie

Pridanie štýlových galérií obrázkov je dobrý spôsob, ako obohatiť svoj obsah a urobiť ho vizuálne príťažlivejším. Jedným z mojich obľúbených doplnkov galérie obrázkov je doplnok Galérie GridFX, ktorý je k dispozícii za 17 dolárov.

Pomocou siete GridFX môžete do svojich príspevkov pridávať krásne responzívne obrázkové siete – k dispozícii je tiež ohromujúca mriežka štýlu muriva. Obrázky môžete sťahovať z mediálnej knižnice WordPress do svojich sietí alebo vkladať videá, produkty WooCommerce a príspevky / stránky WordPress. Na výber máte viac ako 80 rôznych možností prispôsobenia vrátane svetelných polí, farieb a animácií titulov. Mojím osobným favoritom je robustná mriežka v plnej šírke, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Screenshot GridFX v plnej šírke

Jednoduché obrázky pre výťahy

Jednoduché obrázky pre Výťah obrázkov pre WordPress

Informácie a sťahovanie

Aplikácia WordPress vždy uľahčila pridávanie obrázkov do vášho obsahu – je to také jednoduché, ako presunúť obrázok do mediálnej galérie WordPress a nahrať ho a kliknutím vložiť do príspevku. Plugin Image Elevator Plugin však tento proces ešte viac zefektívňuje!

Image Elevator umožňuje vkladať obrázky priamo do editora WordPress – nie je potrebné ani otvárať galériu médií. Táto funkcia sa vzťahuje aj na snímky obrazovky, ktoré si sami vezmete: jednoducho stlačte Odfotiť obrazovku a môžete ich vložiť priamo do editora. Osobne považujem orezanie obrázkov za najväčšiu nepríjemnosť zo všetkých a Image Elevator tento problém dokonale vyrieši. Pri používaní obľúbeného softvéru na úpravu obrázkov stačí len zvýrazniť tú časť obrázka, ktorú chcete, skopírovať kliknutím a potom ju môžete vložiť do editora. Bez potreby ručného orezania je tento doplnok šetrením v reálnom čase.

Snímka obrazovky Výťah

Tlačidlo dizajnu Canva

Tlačidlo Canva Dizajn zadarmo Doplnok WordPress

Odporúčané obrázky vo vašom príspevku sú jedným z najčastejšie sledovaných prvkov na vašom webe – koniec koncov sa zobrazujú na domovskej stránke vášho blogu a často sa zobrazujú v hornej časti príspevkov. Ak môžete vylepšiť svoje obľúbené obrázky, získate viac kliknutí na svoj obsah. Jednoduché, správne?

Osobne som veľkým fanúšikom doplnku Freemium Canva Design Button na vytváranie odporúčaných obrázkov – alternatívne si môžete vytvárať odporúčané obrázky aj priamo z Webová stránka Canva. Pomocou rozhrania drag-and-drop vám Canva umožní prekryť rôzne fotografie, písma a grafiku a vytvoriť tak krásne, značkové obrázky. Príklad obrázku, ktorý Canva dokáže vyrobiť, nájdete na nasledujúcom obrázku.

Príklad Canvy

Canva má k dispozícii viac ako milión sériových fotografií a množstvo grafických prvkov. Niektoré z nich sú bezplatné, ale väčšina z nich má pripojenú primeranú cenu. Po dokončení vytvárania vrstveného obrázka jednoducho zaplatíte za prémiové prvky, ktoré ste použili, potom ho môžete použiť na svojom webe.

Príbeh motora Aesop

Aesop Príbeh Engine zadarmo WordPress Plugin

Ak chcete úžasný a bezplatný doplnok, aby váš obsah vyzeral nádherne, odporúčam masívne podhodnotený Aesop Story Engine. Doplnok je v skutočnosti súborom rôznych „modulov“ na publikovanie pútavého a dlhodobého obsahu. Niektoré z týchto funkcií sú zamerané na organizovanie obsahu, napríklad časové harmonogramy a nadpisy kapitol. Aesop Story Engine však pre vaše obrázky dokáže urobiť aj veľa zaujímavých vecí.

Na začiatok môžete do hornej časti príspevku pridať krásne celostránkové obrázky. Toto je funkcia podporovaná niektorými témami WordPress, ale je to skvelá alternatíva pre každého, kto chce pridať túto položku na svoju webovú stránku. Doplnok môžete tiež použiť na pridanie jednoduchých obrázkových galérií k svojim obrázkom alebo obrázkov v plnej šírke v rámci svojho obsahu – s obrázkami v celej šírke môžete dokonca použiť efekt paralaxy, ktorý vyzerá úžasne..

Ak chcete svoju správu sprostredkovať veľkolepým a veľkolepým štýlom, Aesop Story Engine by mohol byť práve tým, čo hľadáte.

Allground: Pozadie na celú obrazovku

Allground: Pozadie na celú obrazovku pre WordPress

Informácie a sťahovanie

Odklon od umiestnenia krásnych snímok vnútri váš obsah, pozadie Allground Fullscreen vám pomôže pridať krásny dizajnový prvok do celého vášho webu. Aplikácia Allground umožňuje pridať vlastné obrázky na celú obrazovku, ktoré sa potom zobrazia ako pozadie pre váš web. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť pútavý prvý dojem pre návštevníkov. Môžete tiež vložiť videá YouTube alebo zobraziť videá hostené na pozadí.

Svoje pozadie môžete nastaviť tak, aby sa zobrazovalo na celom webe, alebo ho môžete nakonfigurovať tak, aby sa zobrazoval na konkrétnom príspevku alebo stránke. Pozadia tiež nie sú pevné a môžete nastaviť niekoľko obrázkov tak, aby sa otáčali každých pár sekúnd.

WP Smush.it

Bezplatný doplnok WP Smush.it WordPress

V dnešnom zozname je nepochybne najmenej očarujúci doplnok, možno však jeden z najdôležitejších. Optimalizácia obrázkov WP Smush.it vám umožní rýchlo bežať na webe WordPress kondenzáciou obrázkov na menšie veľkosti súborov bez straty kvality. A ako všetci vieme, rýchlosť webových stránok je súčasťou algoritmu na určovanie poradia spoločnosti Google, takže čokoľvek, čo môžete urobiť, aby ste zlepšili časy načítania, by vás mohlo vidieť, ako sa vyšplháte na SERP.

WP Smush.it komprimuje veľkosť súboru obrázka odstránením nepotrebných metadát – formou bezstratovej kompresie. Doplnok môžete nastaviť tak, aby automaticky „rozbíjal“ nové obrázky, keď sa nahrávajú do vašej mediálnej knižnice, alebo sa môžete vrátiť späť a skomprimovať existujúce súbory. Ak chcete prémiovú verziu doplnku Smush.it, spoločnosť WPMU vydala program WP Smush PRO.

Galéria konečných dlaždíc

Galéria konečných dlaždíc pre WordPress

Informácie a sťahovanie

Posledným doplnkom v dnešnom zozname je Galéria konečných dlaždíc. Doplnok vám umožňuje vytvárať jednoduché, štýlové a responzívne mriežkové galérie pre vaše webové stránky.

Môj obľúbený štýl galérie podporovaný Final Tiles je krásna „inteligentná“ mriežka. Inteligentné mriežky vám umožňujú vytvárať mriežky bez obmedzenia stĺpcov a riadkov – obrázky, ktoré vyberiete, sa jednoducho spoja, čím sa vytvoria nádherné a výrazné galérie. Ak chcete vidieť toto v akcii, pozrite si obrázok nižšie.

Screenshot konečných dlaždíc

Doplnok podporuje aj sociálne zdieľanie jedným kliknutím, päť štýlov lightboxu a efekty vznášania. Ku každému obrázku môžete tiež pridať titulky a návštevníci môžu vaše galérie triediť a filtrovať. V závislosti od prehliadača návštevníka podporuje Final Tiles úžasné animácie CSS3, aby vaše galérie ešte viac pútali..

ImageLinks

ImageLinks

ImageLinks je prémiový doplnok WordPress, ktorý prináša interaktívne riešenie pre váš web. Informácie o mape sú prístupné každému, kto navštívi vaše stránky, bez ohľadu na zariadenie alebo možnosti. Použite ho na vytvorenie infografiky, máp, spravodajských fotografií, marketingových produktov a stránok elektronického obchodu, katalógov produktov na predaj a nespočetných ďalších vecí. Vytvorte akýkoľvek obrázok, umiestnite hotspoty, prepojte popisy s nástrojmi na prácu s multimediálnym obsahom a zverejnite ich na svojich stránkach. Doplnok je dodávaný s jeho vlastnou funkčnou webovou aplikáciou drag & drop, takže používateľ môže rýchlo a ľahko vytvoriť svoju úžasnú interaktívnu obrázkovú mapu a okamžite ju vložiť na webovú stránku.

Podporuje tiež vstavaný editor obsahu wordpress pre popisy popoverov, ktoré vám umožňujú pridať bohatý obsah k popisom vašej interaktívnej obrazovej mapy. Pridajte text so štýlmi, mediálnym obsahom, vkladaním obsahu z youtube, vimeo, soundcloud a ďalších webových služieb. Okrem toho môžete z nainštalovaných doplnkov použiť krátke kódy wordpress. Doplnok bude vynikať na všetkých zariadeniach, funguje skvele aj na dotykových obrazovkách.

Vyberte si z jednej z troch preddefinovaných tém alebo použite vlastné. Môžeme prispôsobiť aktuálnu tému pomocou vlastných pravidiel CSS alebo vytvoriť novú, spustiť vlastný kód JavaScript, keď používateľ klikne na hotspot alebo vykoná inú akciu, aby urobil na svojej webovej stránke niečo špeciálne. Orechy, ste vítaní.


Pridanie skvelých obrázkov na váš web vytvorí solídne prvé dojmy, ktoré udržia vašich návštevníkov na webe dlhšie. Čím dlhšie zostanú, tým viac čítajú a tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa stanú vernými fanúšikmi – a mať verné publikum je pri pokuse o vybudovanie trvalo udržateľnej značky a zdravého minima zásadne dôležité.

Ak chcete na svoje webové stránky pridať krásne snímky, pomôže vám každý z týchto doplnkov. Moja rada: pozrite sa, čo každý môže urobiť, a zvážte, ako by mohla funkčnosť doplnku zapadať do vášho obsahu a webových stránok, ktoré vytvárate. Ak si myslíte, že to bude dobrý zápas, skúste to miera odchodov a čas na mieste metriky pred a po inštalácii doplnku, aby ste videli, ako vaše publikum reaguje na ďalšie obrázky!

Aký je váš obľúbený doplnok WordPress na pridávanie obrázkov? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me