Doplnok Maps Marker Pro pre kontrolu WordPress

Maps Marker Pro

S najmenej 72 výkonnými funkciami je Map Marker Pro (podľa slov jeho vývojára) „najkomplexnejším a užívateľsky najprijateľnejším mapovacím riešením pre WordPress“. Či už organizujete spoločnú jazdu na bicykli, hľadáte zvýšenie pešej premávky v thajskej reštaurácii, alebo plánujete spustenie butiku v pekárni, Map Marker Pro je vybraté mapovacie riešenie WordPress..

V tomto článku sa bližšie pozrieme na Mapy Marker Pro a ukážeme, koľko z jej najvýkonnejších funkcií je možné využiť pre vaše webové stránky WordPress..

Hlavné funkcie doplnku Maps Marker Pro

mapsmarkerpro-WordPress-plugin
Najzákladnejšia funkcia aplikácie Map Marker Pro vám umožňuje vytvoriť značku geografického umiestnenia, ktoré máte na mysli, reprezentovať toto miesto pomocou jednej z viac ako tisíc ikon a vytvoriť odkaz na trasu. V rozbaľovacom okne môžete pridať ďalší text.

Môžete tiež vytvárať zhluky značiek. Povedzme napríklad, že ste výrobcom a distribútorom biopotravín pre psov. Vaši zákazníci možno budú chcieť vedieť, kde kúpiť váš produkt na miestnej úrovni. Klastre môžete použiť na identifikáciu každého regiónu v meste, kde nájdete krmivo pre psov, a spotrebitelia môžu nájsť jednotlivé predajne v každom regióne..

Pozoruhodné doplnkové funkcie aplikácie Maps Marker Pro

  • Použite krátke kódy na vloženie máp na svoje stránky, príspevky, šablóny a widgety.
  • Ikony displeja sú prispôsobiteľné.
  • Vyberte si vlastné základné mapy vrátane Máp Google, Open Street Map, Bing, Mapbox a vlastných máp WMTS.
  • Plne citlivý.
  • Pridajte QR kódy svojich máp do obalov atď.
  • Vytvorte legendu mapy.

Všetky tieto funkcie a ďalšie sú k dispozícii za jednorazový licenčný poplatok.

Štandardná podpora pre jednu doménu je k dispozícii na internete osobné plán na 31 dolárov. Na internete je podporovaných päť domén Plus plán na 87 dolárov a profesionálny plán ponúka podporu pre 25 domén za cenu 164 USD. Aj keď je každá licencia jednorazovým poplatkom, za aktualizácie a ďalšiu podporu sa účtuje ročný poplatok.

Tieto funkcie môžete vyskúšať skôr, ako sa k nim úplne zaviažu aktivácia 30-dňovej skúšky. Skúšobná verzia prechádza plynulo do platenej verzie, ak ste pripravení inovovať na verziu Pro.

Rozhodovanie, ktoré funkcie sú pre vás najlepšie

S toľkými funkciami, z ktorých si môžete vybrať, by vás zaujímalo, ktoré z nich by mohli byť pre vás a vaše obchodné ciele skutočne prínosom. Poďme preskúmať niektoré skutočné prípadové štúdie.

Ewetopia používa Mapy Marker Pro na označenie, kde zákazníci môžu nájsť svoje produkty. Na obrázku nižšie používajú zoskupovanie, vrstvy a ikony, aby ukazovali na trhy a reštaurácie, ktoré nesú ich produkty.

Príklad obchodnej mapy pre Mapy Marker Pro

Príklady zoskupovania a rôznych ikon značiek

Cyklistické turistické stredisko Niagra taktiež vytvorilo niekoľko máp. Niektoré naznačujú trasy cyklistov a iné naznačujú, kde by cyklisti mohli zastaviť kvôli opravám a dodatočným službám pozdĺž týchto cyklistických trás. Tretí obrázok je z legendy Maps Marker Pro.

Príklad trasy pre službu Maps Maker Pro

Ukážka trasy GPX pre vínnu trasu Niagara

Príklad služby Mapy Marker Pro zastaví službu

Ukážka značiek na požičanie a opravu bicyklov

Príklad mapy Map Marker Pro Map

Ukážka legendy mapy

Kartografické školenie nie je potrebné na vytváranie vlastných máp, ktoré vyzerajú tak presne a profesionálne ako tieto.

Prineste svet svojim (virtuálnym alebo fyzickým) dverám

Ako presne sa to všetko robí? Povedzme, že ste vlastníkom Mindi’s Moochi Delights & Cafe – kde predávate moochi zákusky, nápoje a krátke kuchárske jedlá. Máte webovú stránku aj kamenný obchod, ale vaším primárnym marketingovým cieľom je dostať pešo do obchodu. Aký by bol tvoj ďalší krok?

Krok 1

Po inštalácii kliknite na Maps Marker Pro na administračnom paneli v rámci WordPress, za ktorým nasleduje Pridanie novej značky. Mali by ste sa dostať na stránku, ktorá vyzerá podobne ako táto:

Mapy Marker Pro Pridajte novú značku

Snímka obrazovky „Pridať novú značku“

Krok 2

Vyplňte všetky potrebné polia. Chcete pomenovať značku, zadať jej polohu, zvoliť veľkosť mapy a úroveň zväčšenia, priradiť vrstvu (ak je to potrebné), určiť typ ovládacieho panela a panela displeja, vybrať ikonu, rozhodnúť sa, či chcete zobraziť kontextové okno text, a ak áno, zadajte text a potom kliknite na tlačidlo OK publikovať.

Môže sa zobraziť výzva na zadanie súradníc zemepisnej šírky a šírky pre požadované miesto. Toto je najjednoduchší spôsob, ako som to zistil. Po vyplnení všetkých polí by mali vyzerať asi takto:

Mapy Marker Pro Vytváranie značiek

Vyplňte polia „pridať novú značku“

Krok 3

Skopírujte skrátený kód svojej novej značky z hornej časti stránky:

Krátky kód mapy Marker Pro_Grab

Tu si vezmete krátky kód svojej mapy

Prípadne môžete kliknúť na ikonu Pridať mapu sa nachádza v hornej časti ponuky textového editora vašej novej stránky alebo príspevku.

Príklad aplikácie Mapy Marker Pro Vložiť zo stránky

Prípadne môžete vložiť krátky kód na novú stránku alebo príspevok kliknutím na odkaz „Pridať mapu“

Ak ešte nemáte existujúci príspevok alebo stránku, na ktorej chcete zobraziť svoju novú mapu, vytvorte si jeden a potom do príslušnej oblasti pridajte skrátený kód. Naformátujte svoju stránku alebo príspevok podľa potreby a potom vyskúšajte svoju novú mapu. Tu je konečný výsledok:

Dokončený doplnok Map_Map Marker Pro

Takto bude vyzerať vaša hotová mapa

Táto základná mapa má jasný obraz s presnými súradnicami. Určite pomôžeme čitateľom získať vizuálne pochopenie polohy firmy. Informácie pridané do kontextového okna ďalej zvyšujú spokojnosť zákazníkov, pretože nemusia hľadať základné informácie, ako sú otváracie hodiny alebo dostupnosť parkoviska..

Používanie služby Mapy Marker Pro s rastúcou firmou

Mapy Marker Pro Príklad vrstiev

Pri vytváraní vrstiev,
susedné miesta sa stávajú zhlukami

S rozširovaním vašej firmy alebo organizovanej udalosti sa môže do hĺbky informácií, ktoré poskytujete návštevníkom stránok, používať zásuvný modul WordPress Maps Marker Pro.

V priemere si návštevníci stránok, ktorí podajú jednu žiadosť o mapu – napríklad pri žiadosti o zobrazenie jednej geografickej polohy na vašom webe – vyžadujú stovky zdrojov mapy za scénami. Ak si webový server musí spomenúť na toľko informácií, stránky sa môžu potenciálne načítavať pomalšie, čo spôsobuje zlú používateľskú skúsenosť.

Návštevníci stránok zvyčajne namiesto načítania stránky vyhľadajú inú webovú stránku. Ale dobrý správa je, že možnosť zoskupovania ponúkané doplnkom Maps Marker Pro skracuje dobu načítania stránky.

Na obrázku vyššie je zelený kruh príkladom zoskupovania. V tesnej blízkosti sú dve kaviarne, takže sú zoskupené dohromady. Po kliknutí môžu diváci vidieť samostatné miesta každého z nich.

Ak chcete vytvoriť zoskupenia, vytvorili by ste vrstvy podobné značkám, ktoré sme prešli vyššie. Namiesto položky „Pridať novú značku“ by ste vybrali možnosť „Pridať novú vrstvu“. Po vyplnení všetkých polí a uložení novej vrstvy potom môžete priradiť svoje značky tak, aby sa objavili vo vrstve, ktorú ste vytvorili. Výsledkom bude obrázok priamo nad – jedna mapa s viacerými zoskupenými miestami.

Už ste vyskúšali službu Map Marker Pro?

Doplnok Maps Marker Pro je šikovný nástroj, ktorý vám umožní ponúknuť návštevníkom stránok a potenciálnym zákazníkom ďalšiu vrstvu informácií. Môže sa pochváliť desiatkami funkcií a možností prekladu a má plytkú učiacu sa krivku, takže na aktiváciu a zobrazenie máp nemusíte vyťažiť veľa času zo zaneprázdneného rozvrhu..

Získajte Mapy Marker Pro

Myslíte si, že doplnok Maps Marker bude životaschopným riešením pre vaše podnikanie? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me