Najlepšie charitatívne a neziskové témy WordPress pre váš dôvod

Existuje veľa veľkých dôvodov na podporu a bez ohľadu na to, aké sú (či už ide o povedomie o rakovine, fond na pomoc zahraničnej pomoci alebo miestny kostol alebo prístrešok pre bezdomovcov), existuje veľa ohromujúcich tém WordPress, ktoré môžete použiť na vytvorenie webovej stránky, ktorá presvedčí, ľudí, aby sa zapojili. Zhromaždili sme niektoré z najlepších príkladov charitatívnych a neziskových tém WordPress, ktoré propagujú vašu vec. Stačí kliknúť na obrázok a prejdete na tému. Poďme na to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkové-uvedomenie-nezisková-WordPress-theme

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Október je mesiac povedomia o rakovine prsníka, tak prečo nerozšíriť slovo a zapojiť ostatných? Ukážka povedomia obsahuje rozloženie na celú obrazovku, jedinečnú farebnú schému a vlastné päty, ktoré boli vytvorené pomocou témy Multifunkčný WordPress celkom. Táto štýlová téma je profesionálnym a pôsobivým spôsobom, ako zdieľať svoje preteky pre The Cure alebo 3-dňový tím a zbierať finančné prostriedky pre veľkú vec..

2. Risen

vzrástol-kostol-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Risen je jednou z najlepších tém WordPress pre cirkevné a náboženské organizácie as dobrým dôvodom. Táto kvalitná téma je plne pohotová a pripravená na sietnicu a zahŕňa podporu vynikajúcich funkcií, ako sú udalosti, kázania a podcasty. Možnosti prispôsobenia navyše uľahčujú navrhovanie webových stránok, ktoré zodpovedajú vašej organizácii alebo príčine.

3. Zadná časť

pozostatok-múzeum-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Múzeá sú tiež neziskové a často slúžia pre dobročinné účely. Vytvorte webovú stránku pre svoje múzeum alebo historické miesto pomocou témy Vestige WordPress. Téma obsahuje galériu izotopov, neobmedzené možnosti farieb a podporu udalostí samozrejme, takže môžete pridať všetky svoje nadchádzajúce charitatívne funkcie..

4. Petícia

petície-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Získajte podporu svojej veci pomocou témy WordPress s jednostránkami Petition. Či už zvyšujete informovanosť o útulkoch pre zvieratá alebo sa snažíte o zmenu zákona vo vašom kraji, téma Petícia je ideálna na šírenie fanúšikov a udeľovanie pokút. Zhromažďujte podpisy, zdieľajte ich na sociálnych médiách a zobrazujte komentáre fanúšikov, aby ste pomohli spojiť zapojených.

5. Vojenský a veteráni

vojensko-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Zvýšte povedomie miestnej armády a veteránov pomocou tejto úžasnej témy WordPress. Téma Military & Veterans je vynikajúca na usporiadanie vojenského klubu, asociácie veteránov alebo náborového strediska. Téma prichádza s doplnkom pre skladateľa PO, základným doplnkom mriežky, doplnkom Revolution slider a ďalšími!

6. Popletal

Fondán-single-page-udalosti-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Fudge je krásna jednostránková udalosť WordPress, ktorá je ideálna na zdieľanie vašich zbierok, konferencií, seminárov alebo iných podujatí zameraných na zvyšovanie povedomia. Téma prichádza s ľahko použiteľnými možnosťami pridávania reproduktorov, konferenčných stôp a sponzorov. Integrácia so sociálnymi médiami navyše uľahčuje čitateľom zdieľanie vašej udalosti as populárnou integráciou zásuvných lístkov (Eventbrite, EventEspresso a Xing) môžete dokonca predávať vstupenky.

7. Chvála

chvála-kostol-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Ak plánujete komunitnú akciu alebo organizáciu, ktorá bude počas celého roka hostovať viac, Praise je skvelá voľba. S vlastnými šablónami pre vodcov, podujatia, dobrovoľnícky formulár, poskytujúci stránku, formulár pre návštevníkov a ďalšie sú vstavané tony na uľahčenie vytvárania charitatívneho webu..

8. Kandidát

kandidát-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Vášnivý prípad, vedúci komunity alebo sociálne hnutie? Pomôžte propagovať svoju platformu alebo misiu s témou Kandidátske slovo WordPress. Využite možnosti registrácie bulletinu, online stretnutí, galérií a ďalších, aby ste sa podelili o to, o čom ste, a zapojili ostatných. Jo, a vďaka zahrnutým krátkym kódom bude vytvorenie webovej stránky, ktorá vyzerá dobre, hračkou.

9. Charitiz

charitiz-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Charitiz je krásna mimovládna organizácia, charitatívna a nezisková téma WordPress, ktorá je ideálna pre mnohé účely. Jednou z najlepších funkcií je vlastný príspevok typu Dary, ktorý zjednodušuje pridávanie a získavanie finančných prostriedkov pre všetky vaše dôležité príčiny – je dokonca integrovaný s PayPal, takže teraz môžete prijímať platby. Téma je tiež pripravená na WooCommerce, takže môžete predávať tovar alebo vstupenky na akcie a získať tak ešte väčšiu podporu!

10. TownPress

townpress-obec-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Mestá a mestá by tiež nemali byť ziskové a TownPress bol špeciálne vytvorený pre obce, aby vytvorili svoje webové stránky. Miestne vlády sú zodpovedné za zdieľanie dobrých vecí so svojimi občanmi. TownPress ponúka mestské oznámenia, fóra a samozrejme aj sekciu správ, kde môžu lídri zdieľať aktuálne zbierky a nové charitatívne organizácie..

11. Filantropia

filantropie-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Filantropia je nezisková téma WordPress, ktorá je plne pohotová a pripravená na sietnicu. Existuje veľa skvelých funkcií, ako sú vlastné farebné možnosti, 3 rôzne posuvníky domovskej stránky a vstavané rozloženia stránky. Ale pre svoju charitu sa vám bude páčiť kalendár jednoduchých udalostí, tlačidlo darovania hlavičky a vlastný typ príspevku projektov, keď môžete vysvetliť, čo robíte pre zmenu sveta..

12. Zem

earth-eco-nezisková-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Krajina je nezisková téma WordPress v ekologickom štýle, ktorá je určená na zvýšenie povedomia o Zemi a príčinách súvisiacich so životným prostredím. Podeľte sa o svoju vášeň pre záchranu ľadových medveďov, nájdite dobrovoľníkov pre miestnu skupinu na vyčistenie pláže alebo dokonca vytvorte webovú stránku pre svoju zoo. Aplikácia Earth obsahuje vlastné sociálne prepojenia, vstavané tlačidlo darovania, úplný kalendár udalostí a dokonca aj zostavenie stránky, takže môžete vytvárať ďalšie stránky, ktoré by ste mohli potrebovať..

13. Charita

charity-plus-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Charity + je moderná téma WordPress pre filantropie. Téma prichádza s množstvom funkcií, ako sú obrázkové galérie, kalendár vlastných udalostí, najnovšie správy a samozrejme spôsobí prispôsobenie typu príspevku. Čitatelia a priaznivci si navyše zamilujú úvodnú stránku správ na domovskej stránke a odvážny popis bulletinu vám prinesie viac odberateľov v krátkom čase..

14. Khore

Khor-konferencia-envents-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Khore je viacstránková téma WordPress pre pokročilé udalosti. Táto moderná téma je ideálna na upútanie pozornosti ľudí a na získanie priaznivcov. Kľúčovou vlastnosťou je integrácia sociálnych médií, dizajn na celú obrazovku a úplná kompatibilita s mobilnými zariadeniami. Okrem toho Khore prichádza so všetkými novými tvorcami udalostí, odpočítavaním udalostí, ľahkým manažérom plánovania a integráciou WooCommerce (pre udalosti s zaškrtnutím).

15. Charita

charity-click-edit-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Charity click & edit je určená na rýchle a ľahké riešenie, keď potrebujete, aby sa vaše neziskové stránky dostali čo najskôr. Užijete si budúci týždeň zábavu? Alebo možno máte len pár týždňov na to, aby ste vybrali dar na vybudovanie studne? Jednoducho použite webový skladač Templatic a vytvorte si svoj web (obsah a všetko), potom si stiahnite hotový motív a nahrajte ho na svoj web. Toto je skvelá voľba, ak ste na chvíľu posekaní!

Nad tebou

Toto je len zopár skvelých charitatívnych a neziskových tém WordPress, ktoré sú k dispozícii. Nájdenie atraktívnej a dostupnej témy pre vašu filantropiu môže byť ťažké, ale dúfam, že jedna z prémiových tém, ktorú sme spomenuli, je trikom. Ak ste už použili niektorú z vyššie uvedených tém, dajte nám vedieť. Radi by sme počuli vašu osobnú skúsenosť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me