Najlepšie doplnky na prezeranie pre WordPress

Najlepšie doplnky na prezeranie pre WordPress

Väčšina blogerov rád hodnotí svoje obľúbené produkty. Ak sa nám produkt alebo služba naozaj páčia a veríme, že je to skutočne užitočné, neodporúčame to našim priateľom a rodine? Samozrejme by sme! Je to ľudská povaha.

Sme tu všetci fanatici WordPress, však? Beriem to ako áno. Dá sa teda povedať, že musíme používať nejaký produkt WordPress – či už ide o doplnok alebo tému alebo službu, ktoré sa nám naozaj páčia. Toľko, že bez nej nebudeme schopní pracovať. Tento produkt by sme, samozrejme, mohli odporučiť svojim kolegom. Alebo v našom prípade naši čitatelia a sledovatelia blogov.

Preto sme prišli s týmto doplnkom doplnkov WordPress o najlepších doplnkov na preskúmanie pre WordPress. Pomocou doplnkov uvedených v tomto zozname budete môcť vytvoriť pútavé recenzie v najrýchlejšom možnom čase!

Prečo pridať recenzie

Myšlienka preskúmania produktu je jednoduchá. Informuje čitateľa o užitočnosti produktu. Recenzia produktu v zásade hovorí:

Hej, páči sa mi tento produkt a myslím si, že ho tiež budeš veľmi užitočný!

Recenzie tiež poskytujú formu sociálneho dôkazu. V skutočnosti, koniec 90% ľudí nákup na Amazone by nekupoval položku s menej ako tromi hviezdičkami.

Konečným účelom kontroly je však prinútiť niekoho, aby kúpil produkt, ktorý odporúčate. Je to striktne z marketingového hľadiska. Recenzia musí byť nestranná. Mal by vážiť klady a zápory produktu.

Žiadny produkt nie je dokonalý – každý nový je vylepšením oproti predchádzajúcemu

Teraz, keď sme sa zúčastnili krátkeho kurzu o kontrole produktov 101, začnime nahrávať do zoznamu doplnkov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Recenzia WP

WP Review Pro

Informácie a sťahovanie

WP Review je prispôsobiteľný, ľahký doplnok na pridanie recenzie na váš web WordPress. Môže pridať recenziu tromi spôsobmi: hviezdičkou, bodom a percentom.

Kedykoľvek môžete prejsť z jedného miesta na druhé zmenou nastavení na stránke nastavení doplnku. Hodnotenia sa môžu zobraziť pred alebo za obsahom a pomocou skráteného kódu priamo v obsahu. Farby môžete meniť na celom webe alebo poštou. Keď používateľ klikne na hodnotenie, automaticky sa vypočíta priemer a zobrazí sa spolu s počtom hlasov. Používatelia majú možnosť zanechať svoje vlastné recenzie a môžete sa rozhodnúť, či tieto recenzie zobrazíte pod svojou vlastnou kontrolou.

Nakoniec je doplnok priateľský pre vývojárov s množstvom filtrov, ktoré sa hodia k displeju s vašou témou. Pokiaľ ide o podporu, je zadarmo pre registrovaných používateľov doplnku. Ďalšie vlastnosti:

 • Ľahké prispôsobenie (zmena farieb, písiem atď.) Prostredníctvom priamej úpravy CSS
 • Citlivý dizajn
 • Podpora bohatých úryvkov
 • Viacnásobné systémy hodnotenia

2. Hodnotenia a recenzie WordPress Taqyeem

Hodnotenia a recenzie WordPress Taqyeem

Info & DownloadView The Demo

Taqyeem, vyvinutý autorom CodeCanyon Elite TieLabs, je jedným z najlepších doplnkov s recenziami za cenu nižšiu ako 20 USD. Tento doplnok pridá do všetkých príspevkov, stránok a dokonca aj do vlastných typov príspevkov kontrolné pole. Hodnotiace pole môžete upraviť pomocou neobmedzených možností farieb a typografie (pomocou webových písiem Google) – aby odrážali dizajn motívu WordPress. Medzi ďalšie zaujímavé vlastnosti patrí:

 • Podpora bohatých úryvkov
 • 3 widgety: Najlepšie, najnovšie a náhodné recenzie
 • 3 Štýly recenzií: Hviezdy, Body a Percentá

3. Recenzia produktu WP

Recenzia produktu WP

Recenzia produktu WP je k dispozícii ako bezplatný doplnok, ktorý môžete získať z úložiska WordPress. Hodnotiace pole môžete zobraziť takmer kdekoľvek, kde chcete, pomocou krátkych kódov. Nielen to, môžete na tú istú stránku pridať toľko recenzií, koľko chcete. Samotná kontrolná tabuľka sa dá prispôsobiť farbe, šírke a orámovaniu tak, aby zodpovedala vašej téme. Na zaznamenanie hlasu je k dispozícii viac ako desať rôznych ikon, ako sú hviezdy a srdcia. Ak chcete zahrnúť porovnávaciu tabuľku pre výrobky, je to tiež možné. Doplnok automaticky generuje porovnávacie tabuľky z existujúcich recenzií.

Ak predávate na serveri Amazon, budete radi, že sa doplnok integruje s platformou. Z Amazonu automaticky prevádza názov produktu, obrázok, pridružený odkaz a cenu. Navyše, ak ste si predtým vytvorili recenzie inde, môžete ich importovať na svoj web. Doplnok tiež obsahuje pôsobivú škálu funkcií vrátane:

 • Globálne prispôsobenie zobrazenia a vlastné ikony
 • Funkcie predbežného načítania pre vylepšenie používateľského prostredia
 • Porovnanie výhod a nevýhod
 • Podpora krátkych kódov
 • Tlačidlo „Prevziať teraz“ alebo priame tlačidlo CTA

4. Pozrime sa na to

Pozrime sa na doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Recenzia je responzívny prémiový doplnok na kontrolu WordPress vytvorený na pridanie hodnotených recenzií k vašim príspevkom. Tento plugin, ktorý vytvoril autor uznávaného autora Envato Elite Cubell, je plný skvelých funkcií pre každý blog. Recenzia vám umožňuje pridať do svojich príspevkov a vlastných príspevkov jedinečné a odborne navrhnuté políčka na posudzovanie.

Niektoré z jedinečných funkcií doplnku Let’s Review je možnosť vybrať si z viacerých moderných dizajnov, do každého políčka s recenziou pridať neobmedzené kritériá, výhody, nevýhody a pridružené tlačidlá. Pomocou týchto funkcií a ďalších možností môžete vytvárať hodnotiace políčka prispôsobené vzhľadu, ktoré zodpovedajú dizajnu vášho webu.

Partnerská možnosť je obzvlášť zaujímavá, pretože vďaka svojim premysleným a krásne navrhnutým tlačidlám s jedinečnými animačnými efektmi môžete svoje speňaženie konečne speňažiť bez toho, aby ste hľadali spam. Týmto spôsobom, keď zdieľate produkt alebo službu, ktorú máte radi so svojimi čitateľmi, môžete použiť svoj pridružený odkaz priamo vo svojom recenznom poli.

Môžete tiež nastaviť globálne predvolené možnosti, ktoré vám ušetria čas. Čistý výstup html zahŕňa aj označenie Rich Snippets, aby sa zvýšila miera prekliknutia z výsledkov vyhľadávacieho nástroja..

5. Bohaté recenzie

Bohaté recenzie

Rich Reviews je úplne bezplatný doplnok na kontrolu WordPress so zaujímavým zoznamom funkcií. Doplnok je postavený s podporou krátkych kódov – čo znamená, že môžete prakticky zobraziť recenziu v ktorejkoľvek časti vášho webu, ktorá podporuje krátke kódy, ako sú príspevky, stránky, päta alebo akákoľvek oblasť s rozšírením. Doplnok vám umožňuje moderovať príspevky a vybrať, ktoré recenzie chcete zverejniť / zobraziť na stránke s recenziami jednotlivých produktov.

6. WP ULike

Doplnok WP ULike

Ak hľadáte jeden z najlepších a najrýchlejších spôsobov, ako pridať na svoje webové stránky WordPress podobné a nepáčivé funkcie, potom je pre vás doplnok WP ULike určený! WP ULike je bezplatný doplnok WordPress, ktorý návštevníkom vašich webových stránok umožní zapojiť sa do širokého spektra typov obsahu vrátane príspevkov, tém na fórach a odpovedí, komentárov a aktualizácií aktivity..

Úžasné štatistické nástroje WP ULike vám tiež umožňujú sledovať efektivitu obsahu pomocou systému reportov v reálnom čase a podrobných štatistík. WP ULike má navyše k dispozícii širokú škálu možností na prispôsobenie doplnku. To vám umožní prispôsobiť si tlačidlo ako vo vašom obľúbenom štýle.

Tento doplnok je vhodný pre tých, ktorí majú prezentačné stránky, ako aj pre obchodné a osobné portfóliá, kde môžete svojim používateľom poskytnúť hlasovanie o svojej práci a produktoch..

WP ULike poskytuje veľa skvelých funkcií pre používateľov BuddyPress, bbPress a množstvo ďalších používateľov doplnkov, takže tento doplnok môžete používať všade bez obáv z kompatibility funkcií.

WP ULike je teraz k dispozícii na stiahnutie vo viac ako 35 jazykoch a je zadarmo!

7. Hodnotenie Widget Star Review System

Hodnotenie - miniaplikácia: systém hodnotenia hviezdičkami

Hodnotenie Widget pridáva na webe systém piatich hviezdičiek. Používatelia jednoducho musia kliknúť na hviezdy a informovať ostatných o tom, čo si myslia o akomkoľvek príspevku, stránke, vlastnom type príspevku, komentári alebo recenzii. Do svojich príspevkov, stránok alebo komentárov môžete vkladať hodnotenia palcov a hviezdičiek a prispôsobovať a spravovať hodnotenia z hlavného panela WordPress..

Hodnotenie hviezdičkami je plne prispôsobiteľné, podporuje hlavné prehliadače a mnoho jazykov. Môžete vytvoriť neobmedzené hodnotenie palcov a hviezdičiek a zbierať neobmedzené hlasy. Doplnok obsahuje miniaplikáciu, ktorú môžete umiestniť na svoj postranný panel, aby ste zobrazili najlepšie hodnotené príspevky, stránky a komentáre. Doplnky sú k dispozícii na zobrazenie tweety a zdieľania

8. YASR Ešte ďalšie hodnotenie hviezdičkami

YASR Ešte ďalšie hodnotenie hviezdičkami

Ešte ďalšie hodnotenie hviezdičkami (YASR) je nová kontrola systému založená na doplnku jQuery RateIT. Doplnok vám pomáha pridávať hodnotenia dvoma rôznymi spôsobmi – môžete pridať svoje vlastné hodnotenie a tiež umožniť svojim návštevníkom hlasovať.

Môžete dokonca vytvoriť viac sád, ak chcete, aby návštevníci hlasovali o rôznych aspektoch produktu individuálne. Skóre recenzií alebo hodnotenie návštevníkov budú indexované vyhľadávacími nástrojmi prostredníctvom úryvkov.

9. WP-PostRatings

WP-PostRatings

S programom WP-PostRatings existuje veľa spôsobov, ako zobraziť hlasy, ako sú hviezdy, palce, kliešte, srdcia, čísla a ďalšie. Nastavenie doplnku môže byť trochu technické.

S trochou kódu môžete zobraziť hodnotenie všetkých príspevkov alebo vybraných príspevkov. Možnosť Spravovať hodnotenia umožňuje zobraziť hodnotenia. Doplnok môže zobrazovať najvyššie hodnotené príspevky, najviac hodnotené príspevky, najnižšie hodnotenie a najvyššie hodnotenie.

10. Recenzie stránok

Recenzie stránok

Recenzie stránok umožňujú čitateľom hodnotiť vaše príspevky pomocou štandardného päťhviezdičkového systému. Doplnok je rýchly a ľahký na začatie používania – doslova ho stačí nainštalovať a ste pripravení ísť. Existujú možnosti povolenia povolenia kontroly, overenia blockchainu, vyžadovania prihlásenia alebo pridania upozornení. Rovnako ako prispôsobenia zobrazenia recenzií (výňatky, avatary atď.), Formuláre na odoslanie, označenie schémy (pre SEO) a preklady.

Medzi ďalšie významné funkcie doplnkov patrí spamové filtre, podpora viacerých miest (čo je skvelé, ak hostíte recenzie svojich stránok na samostatnej subdoméne), recenzie odpovedí, vstavané šablóny, ľahko použiteľné miniaplikácie a kódy a možnosť zálohovania a obnovy..

Bonus: Zobrazte svoje recenzie zo stránok tretích strán

Vedeli ste, že môžete integrovať aj recenzie zo stránok s recenziami tretích strán? Doplnky ako Miniaplikácia Recenzie Google, Recenzie miest Google alebo Yelp Widget Pro umožňujú vám získať skutočné zákaznícke hodnotenia a recenzie a zobraziť ich na vašom webe. Pomoc z týchto doplnkov a služieb sa môže stať dôležitou súčasťou vášho marketingového úsilia.


Aby bolo možné vytvoriť čistú a organizovanú kontrolu produktu, je nevyhnutné, aby sme postupovali podľa pevnej objednávky. Spôsob kontroly produktu – napríklad zoznamy porovnávania obrázkov a funkcií, ktoré používate, môžu byť pre vaše stránky jedinečné. Ak chcete, pridajte osobný kontakt. Vo všetkých svojich recenziách však musíte mať jednotný formát. Nielenže to zaistí organizáciu vašich stránok, ale aj objemy informácií o vašej pozornosti k detailom. Výsledkom bude zvýšenie vašej čitateľnosti.

Ako vždy, radi by sme vás vložili. Aký je váš obľúbený doplnok na kontrolu WordPress? Chýba nám to? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me