Najlepšie doplnky pre WordPress pre skrinku na obsah

Prečo by ste mali používať zásuvný modul pre skrinky na obsah WordPress

Skrinky na obsah môžu predstavovať efektívny spôsob rozšírenia vášho zoznamu e-mailov, získania ďalších sledovateľov na sociálnych sieťach a zdieľania obsahu so širším publikom. Čo presne je však skrinka na obsah a ako ich môžete použiť na svojej webovej stránke WordPress?

V tomto článku diskutujeme o tom, čo je skrinka na obsah a ako môžu pomôcť vášmu webu prekonvertovať jeho ciele. Potom sa pozrieme na niektoré rôzne doplnky pre skrinky na obsah WordPress, funkcie, ktoré ponúkajú a ich vhodnosť pre vaše webové stránky.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Čo je to Uzamknutie obsahu?

optinmonster

Skrinka na obsah je veľmi priamočiara koncepcia. Jednoducho uzamkne obsah za vyskakovacím oknom. Diváci potom môžu obsah odomknúť vykonaním preddefinovanej akcie. V závislosti od vašich cieľov môže táto akcia zahŕňať zadanie ich e-mailovej adresy alebo sledovanie vás na sociálnych sieťach. Cieľom skrinky na obsah je zvýšiť počet konverzií, takže akcia by mala odrážať ciele vašich stránok.

Obsah, ktorý uzamknete, môže byť podľa vášho výberu. Nezabúdajte však na to, že by to malo byť vysoko hodnotné, takže návštevníci by ju chceli odomknúť (a po tom sa nebudú cítiť podvedení). Zvážte použitie najnovších príspevkov, najmä najinformatívnejších alebo najzábavnejších článkov, ohromujúcich obrázkov alebo videí vysokej kvality. Poskytovanie uzamknutého kupónu, zľavového kódu alebo adresy URL na tajnú stránku môže tiež osloviť vaše publikum.

Pamätajte, že žiadate svojich divákov, aby zadali svoj e-mail, aby s vami komunikovali na sociálnych sieťach alebo aby uskutočnili platbu. Uzamknutý obsah to musí odzrkadľovať a stojí za to ich investovať.

Prečo používať skrinky na obsah?

Používanie skriniek na obsah má veľa výhod. Na svojich stránkach už môžete mať tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach a kontextové okná na generovanie potenciálnych zákazníkov na každej stránke a pod každým príspevkom. Návštevníci ich však často ignorujú, pretože neexistuje skutočná motivácia k interakcii s nimi. Uzamykateľné skrinky na obsah fungujú ako olovený magnet a poskytujú potrebnú štipku, aby povzbudili vaše publikum, aby konalo.

Rozšírte svoj zoznam e-mailov

Výmenou za zobrazenie uzamknutého obsahu s vysokou hodnotou môžete požiadať svoje publikum, aby zadalo svoju e-mailovú adresu a pripojilo sa k vášmu zoznamu alebo bulletinu. Toto je bežná transakcia so zamknutým obsahom a preukázala sa účinný spôsob, ako rozšíriť zoznam prihlásených na odber e-mailov.

Získajte zdieľaný obsah a zvýšte svoj podiel na sociálnych sieťach

Ďalšou možnosťou je určiť, že vaši diváci vás sledujú, ako ste vy, alebo zdieľajú váš príspevok na sociálnych sieťach. Po dokončení tejto úlohy sú odmenení prístupom k prémiovému uzamknutému obsahu. Nielenže to pomôže zvýšiť počet sledovateľov na sociálnych sieťach, ale tiež to, že váš obsah bude zdieľaný so širším publikom a pomôže to zvýšiť povedomie o značke..

Premeňte divákov na platiacich zákazníkov

Ak prevádzkujete web s elektronickým obchodom alebo členstvo, môže byť úspešnou stratégiou uzamknutie kupónu. Je to dobrý spôsob, ako premeniť divákov na platiacich zákazníkov a zároveň zbierať e-maily alebo sledovateľov.

Skúste ponúknuť zľavu z konkrétneho sortimentu alebo plánu členstva alebo bezplatný dodací kód, ak sa zakúpia v konkrétnom časovom rámci. To môže byť posledný krok, ktorý vaši návštevníci potrebujú, aby sa stali platiacim zákazníkom.

Speňažte uzamknutý obsah

Ďalšou možnosťou je spoplatnenie sledovania obsahu sledovaného publika. Môže to byť jednorazová platba alebo opakované predplatné. Nezabúdajte, že ak idete platobnou cestou, musíte ponúknuť mimoriadne kvalitný a hodnotný obsah.

Teraz sme sa zamerali na to, prečo sú skrinky na obsah také cenné, a potom zistíme, ako ich možno nastaviť. Existuje mnoho nástrojov a riešení, ktoré môžete použiť na vytvorenie efektívnych skriniek obsahu. Tu sú niektoré z najlepších.

1. prospieva potenciálnych zákazníkov

Zámok obsahu ThriveLeads

Formuláre na uzamknutie obsahu sú vlastnosťou doplnku na aktiváciu doplnku Thrive Leads. Spoločnosť Thrive Leads sa pýši ponúkaním širokého sortimentu vizuálne ohromujúcich a vysoko optimalizovaných foriem prihlásenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby maximalizovali vaše konverzie. Ich formy na uzamknutie obsahu nie sú výnimkou.

Thrive Leads vám umožňuje vytvoriť rozbaľovaciu formu skrinky na obsah, ktorá umožní publiku prezerať obsah výmenou za e-mailovú adresu. Pomocou zámku obsahu môžete skryť text, obrázky alebo multimédiá. Mohli by ste pokryť časť článku, odkaz na tajnú stránku, kupón, infographic, video alebo mnoho ďalších. Pamätajte, že čím viac sú skryté informácie vzrušujúce, tým viac ich bude chcieť vidieť vaše publikum. Umožní vám to úspešne rozšíriť zoznam e-mailov.

Spoločnosť Thrives Leads taktiež ponúka rozdelené testovanie, presné zacielenie a analýzu, čo vám umožňuje ukázať správne formuláre prihlásenia v správny čas. Tento doplnok je vynikajúcou možnosťou, ak sa snažíte úspešne generovať potenciálnych zákazníkov a stojí za to cenovku 19 dolárov mesačne.

2. Sociálna skrinka OnePress (zadarmo)

OnePress Social Locker

OnePress Social Locker je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám pomôže rozvíjať vaše sociálne médiá a zdieľať váš obsah. Tento doplnok uzamkne obsah podľa vášho výberu za sadou tlačidiel sociálnych médií. Obsah môžu vaši návštevníci vidieť iba vtedy, ak sa im páči, pípajú, dávajú +1 alebo zdieľajú vašu stránku na sociálnych sieťach.

Ľahko sa nastavuje, jednoducho pridajte skrátený kód k obsahu, ktorý chcete zamknúť. Potom pripojíte adresy URL sociálnych médií a doplnok sa postará o zvyšok. Aplikácia OnePress Social Locker poskytuje aj analýzy, vďaka ktorým môžete monitorovať, ktorý obsah je obzvlášť vyhľadávaný, a vytvárať veľké množstvo hodnotení „Páči sa mi to“.

3. Sociálna skrinka Premium

Sociálna skrinka pre WordPress

Jedným z najlepších spôsobov, ako prilákať veľký čísla slúžia na ochranu vášho prémiového obsahu pomocou sociálnej skrinky. Používatelia môžu zobraziť váš obsah až po jednoduchom zdieľaní v sociálnych sieťach. Je to malá cena, ktorá platí za najkvalitnejší obsah, a väčšina používateľov bude viac ako šťastná, že bude týmto spôsobom podporovať váš web.

Najlepším doplnkom pre túto prácu je podľa môjho názoru Social Locker pre WordPress Premium. S potenciálom výrazne zvýšiť počet sociálnych zdieľaní, ktoré váš obsah priťahuje, sa oplatí investovať.

Sociálna skrinka pre WordPress

Doplnok podporuje osem sietí sociálnych médií vrátane veľkých 4 (Facebook, Twitter, Google+ a LinkedIn). Skryje aj skrinky pre registrovaných používateľov, čím pomáha vašim bežným divákom vytvárať príjemné prostredie pre hostí. Samotná skrinka vyzerá skvele, prichádza s fantastickými 3D efektmi a tiež obsahuje vysoký stupeň možností prispôsobenia. Na začiatok si môžete vybrať preferovaný štýl orámovania, sociálne ikony a text. To vám pomôže prispôsobiť skrinku dizajnu vašich webových stránok, ako aj pohrať sa s rôznymi aspektmi skrinky, kým nedosiahnete najlepšie výsledky. Doplnok tiež umožňuje vybrať efekt uzamknutého obsahu, výberom je skrytý, priehľadný a rozmazaný. Najmä rozmazaný efekt vyzerá skvele a môžete ľahko zistiť, prečo by návštevník chcel zdieľať obsah, aby získal prístup k neprístupnému obsahu..

Sociálna skrinka pre WordPress

Ak chcete na svoju stránku pridať sociálnu skrinku, musíte iba skrátený kód. Čokoľvek nad skráteným kódom je úplne čitateľné – úvod do príspevku – všetko pod skráteným kódom je uzamknuté, kým používateľ obsah nezdieľa. Tento prístup znamená, že uzamknutý obsah je stále viditeľný robotom vyhľadávacích nástrojov a nebude mať negatívny vplyv na výkonnosť SEO.

4. Bloom

kvet

Info & DownloadView The Demo

Bloom od Elegant Themes, je ďalšou skvelou možnosťou, ak je vaším cieľom zhromažďovať e-maily. Bloom ponúka šesť rôznych typov foriem prihlásenia sa na generovanie potenciálnych zákazníkov, pričom jedným z nich je aktivácia obsahu blokovaného obsahu.

Miniaplikáciu blokovaného obsahu spoločnosti Bloom je možné použiť na skrytie prémiového obsahu a jeho zobrazenie iba tým, ktorí zadajú e-mailovú adresu. Ľahko nastaviteľný, jednoducho zabalte akýkoľvek obsah podľa vlastného výberu do uzamknutého obsahu. Vyskakovacie okná Bloom sú tiež vizuálne krásne, úplne prispôsobiteľné a priateľské k SEO.

Ak chcete začať používať doplnok Bloom, budete sa musieť pripojiť k Elegant Themes v pláne pre vývojárov, čo stojí 89 dolárov ročne. Na tento účel budete mať prístup ku všetkým ich témam a doplnkom vrátane obľúbenej témy Divi.

5. OptinMonster

optinmonster

Info & DownloadView The Demo

Spoločnosť OptinMonster nedávno uviedla na trh voliteľnú formu na aktiváciu skrinky na obsah. Blokovanie obsahu OptinMonster vám umožňuje blokovať konkrétne príspevky výmenou za e-mailovú adresu. Používatelia, ktorí už sú vo vašom zozname e-mailov, si budú môcť zobraziť obsah ako obvykle.

Aby ste mohli využívať formuláre prihlásenia sa do skrinky na obsah spoločnosti OptionMonster, musíte sa prihlásiť k plánom na úrovni Plus alebo vyššej. To vás bude stáť 19 dolárov mesačne (alebo viac pre plány Pro alebo Growth). Tieto licencie zahŕňajú prístup k neobmedzenému počtu prihlásených formulárov, testovanie rozdelenia, zacielenie na úrovni stránky a mnoho ďalšieho. Všetko, čo potrebujete na generovanie potenciálnych zákazníkov a konverziu divákov na odberateľov a zákazníkov.

Záverečné myšlienky

Skrinky na obsah môžu predstavovať každý účinný nástroj na pomoc pri konverzii vášho webu oproti jeho cieľom. Vyberte riešenie, ktoré je vhodné pre vaše stránky, a začnite zamykať obsah, na ktorý vaše publikum bude reagovať a ktoré sa chce otvoriť. Najdôležitejšie je sledovať svoju analýzu, aby ste zistili, či váš skrinker obsahu nemá vplyv.

Ktorý doplnok na uzamknutie obsahu WordPress budete používať? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me