Najlepšie fotografie WordPress Témy v roku 2020

Najlepšie fotografie WordPress Témy pre fotografov a dizajnérov

Existuje veľa dobre navrhnutých tém WordPress. Slúži na rôzne účely. Existujú dokonca aj také, ktoré do značnej miery dokážu niesť samotný dizajn stránok. Ale ako fotograf, dizajnér alebo vizuálny umelec nepotrebujete motív, ktorý by vám vyhovoval, potrebujete motív, ktorý umožní vašej práci rozprávať, bez toho, aby vám prekážal v ceste.

Témy uvedené v tomto príspevku budú zdieľať túto kľúčovú kvalitu. To znamená, že veľa tu odporúčaných tém bude vyzerať podobne, líši sa však funkčnosťou a dojmom, typografiou a inými spôsobmi. Každopádne tu máme 35+ najlepších tém WordPress pre fotografa v roku 2019.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Vega

vegaphotography

S programom Vega si môžete znova vybrať, ako chcete, aby vaša domovská stránka vyzerala z niekoľkých rôznych dobre navrhnutých šablón. Zahŕňa 11 rôznych šablón rozloženia galérie a filtrovateľnú funkčnosť portfólia. K dispozícii je tiež nástroj na tvorbu obsahu, ktorý vám umožňuje tvorivú kontrolu nad tým, ako je vaša galéria alebo portfólio zostavené.

2. Spolu

Celkom portfólio WordPress

Info & DownloadView The Demo

Aj keď je Total technicky viacúčelovou témou, má zabudované pokročilé a prispôsobiteľné portfólio. Téma podporuje najbežnejšie formáty médií (obrázok, galéria, zvuk, video) a rozloženie stránok je možné plne prispôsobiť vďaka zahrnutému nástroju na tvorbu front-end stránok. Vytvorte si svoj dizajn pomocou jazdcov, popiskov, tlačidiel, grafov, galérií, máp a ďalších.

Téma Total obsahuje dokonca 40 a viac rýchlych ukážok, tvorbu záhlavia a päty, prémiové jazdce, stovky možností prispôsobenia, priateľský kód SEO a podporu populárnych doplnkov … vrátane WooCommerce, takže ak chcete predať svoju fotografiu, môžete!

3. Pronto (zadarmo)

Pronto Free murivo galérie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pronto je bezplatná téma WordPress určená pre fotografov, dizajnérov a ďalšie kreatívy na rýchle vytvorenie jednoduchého portfólia (pronto!). Téma obsahuje jednoduché možnosti pridávania príspevkov, nahrávania vlastného loga, vkladania galérií a ladenia farieb motívov (stačí zmeniť farbu prízvuku v živom prispôsobiteľke motívu).

4. Príbehy fotografií INA

INA Photo Stories WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Navrhovanie vašej osobnej webovej stránky je ako vánok s Inou. Ina sa dokonale prispôsobí potrebám blogerov s fotografiami a dá sa ľahko nainštalovať a prispôsobiť podľa požiadaviek používateľa. Moderný a elegantný vzhľad tejto témy WordPress je dodávaný s 10 a viac samostatnými rozloženiami blogu, 3 štýlmi hlavičiek a 5 oblasťami s rozšíreným obsahom, aby som spomenul niekoľko funkcií. Panel tematických možností je výkonný a ľahko použiteľný s nádherným dizajnom, farbou, logom a prispôsobenými možnosťami rozloženia.

S Inou môžete písať úžasný obsah na rôzne témy, ako sú jedlo, oblečenie, móda, životný štýl a osobné skúsenosti. Používatelia môžu naimportovať demonštračnú stránku jedným kliknutím a využiť prispôsobovač WordPress Live, aby po funkčnosti webovej stránky mohli zmeniť rozloženie, farbu, dizajn alebo písma. Používatelia môžu tiež veľmi ľahko importovať vzorový obsah témy WordPress cez panel Wp Admin.

Ina má rozloženie jedného príspevku s celou šírkou a bočnými panelmi. Tento motív WordPress je nielen rýchlo načítateľný, ale je tiež prívetivý k SEO a má prístup k viac ako 600 Písom Google. Existuje 10 rôznych typov rozloženia blogov, z ktorých si môžete vybrať a napísať podrobnosti o svojej ceste bloggerom na stránku autora. Zahrnutá je aj téma dieťaťa a ikony sociálnych médií umožňujú používateľom pripojiť sa k požadovaným platformám sociálnych médií. Ina je dobre zdokumentovaná a pre preklad pripravená webová stránka s nepretržitou podporou backend, ktorá vedie používateľov v procesoch inštalácie a používania. K webovým stránkam môžete pristupovať z rôznych zariadení, odovzdávať fotografie alebo videá a písať príbehy, aj keď na úteku.

5. Artefakt (zadarmo)

Téma artefaktu WordPress

Artifact je krásna plochá fotografia a téma prémiového portfólia WordPress. Táto moderná téma je čistá a jednoduchá a ideálna na zdieľanie práce so svojimi stúpencami a klientmi. Artefakt obsahuje minimálne funkcie na vytvorenie užitočnej webovej stránky s fotografiami. Odstránením témy sa načíta rýchlejšie, aby vyhovovala všetkým vašim úžasným fotografiám. Okrem toho je čisté portfólio mriežky ideálne na predstavenie vašej práce.

Táto téma obsahuje veľa skvelých funkcií na prispôsobenie. Je to dôležité, pretože chcete, aby téma zodpovedala vášmu osobnému vkusu a štýlu. Aplikácia Theme Customizer uľahčuje zmenu farieb alebo odovzdanie loga a vlastné widgety pridávajú do päty a bočného panela veľa vynikajúcich funkcií (informačný kanál Flickr, sociálne odkazy atď.). Plus Artifact je tiež kompatibilný s WPML pre ľahké preklady a je plne integrovaný do kontaktného formulára 7 pre užitočné kontaktné formuláre.

6. Darkroom

darkroomphotographytheme

Ide o celoobrazovkovú tému zameranú na fotografov. Ponúka elegantnú domovskú stránku, ktorá skutočne robí z vybratých obrázkov stredobod celého vášho webu. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych šablón domovskej stránky; jeden obrázok, posúvač, karusely a dokonca si môžete nastaviť ako pozadie video. Vyberte buď video YouTube alebo Vimeo, alebo videosúbor s vlastným hosťovaním, ktorý sa zobrazí ako pozadie vašej webovej stránky na celej obrazovke. Návrh portfólia témy je elegantný a veľmi zameraný na obsah. Nič tu nestojí v ceste.

7. Svadobné fotografie Luminis

Luminis Svadobné fotografie WordPress Téma

Luminis, téma WordPress pre profesionálne fotografie, je ideálnou voľbou pre umelcov, ktorí prevádzkujú fotografické štúdiá, fotografické agentúry a ďalšie kreatívne projekty. Ak ste vo fotografickom priemysle a hľadáte tému, ktorá by vám predstavila svoje portfólio svadieb, cestovania a iných podujatí, je Luminis perfektnou platformou. Toto je minimalistická téma, ktorá poskytuje elegantné rozloženie a elegantné vzory, takže môžete dať svoju najlepšiu kreatívnu nohu vpred.

Na prispôsobenie webového portfólia si môžete vybrať z viacerých vzorov šablón, farieb, typov písma a rozloženia blogu. Téma je plne responzívna a dá sa ovládať zo širokej škály zariadení, ktoré poskytujú rovnako príjemný užívateľský zážitok. Používatelia si môžu vybrať ľubovoľnú z 5 návrhov portfólia a 3 rozložení blogov a navrhnúť webovú stránku priateľskú k SEO, ktorá vás zaradí na prvé miesto vo výsledkoch vyhľadávania. Okrem toho má Luminis vynikajúcu podporu pre inštaláciu a pravidelné aktualizácie.

Používatelia majú tiež prístup k viac ako 700 fontom Google a prispôsobovač tém naživo umožňuje zmeniť vzhľad webových stránok aj po ich zverejnení. Svoje cieľové publikum môžete osloviť aj tým, že sa s nimi spojíte prostredníctvom všetkých sietí sociálnych médií pomocou ikon uvedených v rozložení blogu. Predveďte svoje najnovšie profesionálne fotografické portfólio pomocou päty Instagram. Luminis je webová stránka pripravená na preklad, kde ju môžete preložiť do jazyka podľa vášho výberu.

8. Kameron

Portfólio fotografie Kameron

Pre jedinečné rozloženie portfólia vyskúšajte Kameron. Galéria horizontálnej rolovacej domovskej stránky robí pôsobivé vyhlásenie. Ak chcete začať rýchlo, použite dovozcu ukážky jedným kliknutím. Potom vytvorte neobmedzený počet portfólií a stránok galérie pomocou zabudovaných možností témy.

9. Portfólio Thumbs (zadarmo)

Thumbs Portfolio Free Theme

Toto je ďalšia téma v štýle mriežky, ktorá funguje rovnakým spôsobom. Rozdiel je v tom, že portfólio Thumbs je trochu minimalistickejšie, možno s trochu väčším zameraním na vizuálny obsah vďaka čistej mriežke galérie..

10. Šošovka

lenstheme

Predvolená domovská stránka objektívu je celostránková galéria v štýle mozaiky s menu na ľavej strane. Môžete si však zvoliť, aby sa z nej stal posúvač, posúvač na celej obrazovke, portfólio, jeden obrázok v celej šírke a ďalšie. V možnostiach témy môžete zmeniť aj farebné motívy a vylepšiť ďalšie podrobnosti o dizajne.

To, čo robí objektívu vynikajúcou konkurenciou, je to, že má vstavané animované prechody. Takže pri navigácii na webe, namiesto toho, aby ste videli bielu obrazovku, keď kliknete na odkaz skôr, ako sa niečo načíta, dôjde k atraktívnemu vizuálnemu prechodu.

Je tiež kompatibilný s WooCommerce, vďaka čomu môžete integrovať obchod s obrázkami, výtlačkami alebo inými vecami priamo na svoj web, spravovaný z hlavného panela WordPress..

11. Zyra

zyratheme

Zyra je fotografická téma na celej obrazovke, pričom predvolená domovská stránka je posúvač s ponukou na ľavej strane. Na rozdiel od mnohých iných tém Zyra neponúka nespočet rôznych šablón domovskej stránky, ale keď je štandardná rovnako pekná, prečo by ste ju chceli zmeniť?

Farebnú schému je možné úplne prispôsobiť z možností motívu a pre všetky stránky existuje podpora videa. Znamená to, že by ste mohli urobiť z videa prvý kúsok na domovskej stránke jazdca alebo v galérii. Zyra tiež podporuje WooCommerce, takže opäť je v tejto téme možné vytvoriť internetový obchod.

12. Twinkle (zadarmo)

Twinkle WordPress Téma

Pomerne minimalistická téma s časťou nedávnych príspevkov v plnej šírke na domovskej stránke a jednoduchým, ale elegantným rozložením príspevkov na stred. Taktiež berie obrázky z odporúčaných obrázkov a automaticky odkazy na príspevky, vďaka čomu je to ďalšia dobrá voľba pre fotobloggerov, ktorí majú čo povedať.

13. ePix

epixtheme

ePix je jedným z najpredávanejších motívov na celú obrazovku. Predvolená domovská stránka je posúvač na celej obrazovke a vľavo je skrytý panel s ponukami. Má zabudovanú lenivú záťaž, čím zrýchľuje načítavanie viditeľnej časti stránky tým, že nevkladá fotografie a iné médiá na tie časti stránok, ktoré ešte nie sú v okne prehliadača viditeľné..

Je dodávaný s množstvom rôznych farebných schém, 6 šablón galérie a nástroja na tvorbu stránok (vizuálny skladateľ). To znamená, že máte veľa kreatívnej kontroly nad tým, ako bude váš web vyzerať, aj keď nepoznáte jediný riadok kódu. Podporuje tiež Woo Commerce, takže aj v tomto prípade je vytvorenie online obchodu možnosťou.

14. dk

dktheme

dk je ďalšou veľmi populárnou alternatívou. Predvolená domovská stránka má na celej obrazovke posúvač s miernym pixelačným efektom. Rovnako ako možnosť hudby na pozadí, pridanie ďalšej vrstvy zážitku z návštevníkov experimentovať s pre tých, ktorí majú záujem. Ponúka 10 rôznych šablón stránok, niekoľko šablón galérie a podporu pre videá.

15. Ananás (zadarmo)

Zadarmo téma WordPress Ananás

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete minimalistický dizajn webových stránok, potom je pre vás ananás perfektnou témou. Ananás je jednoduchý blog, ktorý je možné použiť ako galériu, pretože hlavnou črtou návrhu motívu sú obrázky odporúčané vašimi príspevkami. Ananás tiež podporuje video, audio a citácie post formáty, takže môžete pridať všetky svoje tvorivé diela.

16. Statív

tripodtheme

Ďalšou obľúbenou voľbou, statív, je nástroj na vytváranie rozloženia drag and drop, ktorý uľahčuje vytvorenie vlastnej domovskej stránky v štýle mriežky, ktorá sa dobre hrá s vami vybratými obrázkami. Jednou z vecí, ktoré vynikajú na tejto téme, sú vstavané animačné efekty, ktoré zvyšujú jasnosť v ponuke nízkej klávesy. Podporuje tiež WooCommerce, takže aj v tejto téme je opäť možné vytvoriť internetový obchod.

17. Vyjadrenie

vyjadrenie

Expression, ďalší bestseller, ponúka používateľom veľa možností prispôsobenia. Nielenže si môžete vybrať z rôznych vopred pripravených šablón, ale tiež si môžete vytvoriť svoj vlastný od základov, meniť všetko od farebných schém po rozloženie až po typografiu. Súčasťou témy je tiež funkcia čiastočného načítania obrázka, ktorá pomáha pri rýchlosti načítania stránky.

18. Skladby (zadarmo)

trackstheme

Skladby sú krásnou bezplatnou témou, ktorá je ideálna na blogovanie fotografií. Ak chcete rozprávať príbehy alebo pridať k zdieľaným obrázkom poéziu, je to skvelá voľba. Stačí použiť vstavané možnosti pre stĺpce, nastavenia prispôsobovača, autorskú miniaplikáciu a ďalšie.

19. Armada

loďstvo

Výkonná téma s mnohými prispôsobeniami, bez zníženia rýchlosti stránky. Predvolená domovská stránka obsahuje krásny animovaný posúvač na celú obrazovku. Okrem iných zahrnutých šablón ponúka spoločnosť Armada tiež program na vytváranie drag and drop, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastný dizajn. Armada tiež podporuje WooCommerce, takže aj v tomto prípade je vytvorenie online obchodu možnosťou.

20. Portfólio spoločnosti Nikko (zadarmo)

Nikko Portfolio Theme

Nikko je téma bezplatného portfólia, ktoré je ideálne na založenie vlastného blogu s fotografiami alebo na vytvorenie portfólia online. Ak chcete rýchlo začať (a zadarmo), použite možnosti vlastného pozadia, svoje vlastné logo a jednoduché možnosti galérie..

21. Core

coreminimalistphotography

Najpredávanejšia fotografia na tému Themeforest. Existujú tri rôzne šablóny domovskej stránky a ak chcete, môžete si pridať hudbu na pozadí. Má na výber 4 rôzne štýly portfólia a niekoľko kľúčových animovaných efektov, ktoré na web pridávajú určitý tok a dojem. Základným bodom predaja Core je minimalistický prístup, ako sa téma dostane z cesty a nechá obsah robiť ťažký zdvih.

22. Fluxus

fluxustheme

Ďalšou minimalistickou témou je predvolená domovská stránka posúvač s diskrétnou hornou ponukou. Poskytuje flexibilné rozloženie portfólia mriežky, ktoré sa prispôsobuje rozmerom obrázkov, ktoré sa rozhodnete zahrnúť. Video podpora v portfóliu a inde. Rovnako ako rad možností prispôsobenia okrem iného.

23. Rámec fotokratov

photocrati

Info & DownloadView The Demo

Skôr než predávať jednu tému pre fotografov, je Photocrati skôr rámcovým prístupom, podobne ako elegantné témy, zameraný iba na fotografov. Za jednu cenu získate hlavný rámec a prístup k množstvu rôznych šablón, z ktorých si môžete vybrať. Bola špeciálne vytvorená pre fotografov, aby prezentovali svoje osobné a profesionálne portfólio online.

Photocrati nie je iba téma WordPress – je to rámec. Je to 15 fotografických tém WordPress plus veľa funkcií, ktoré sú zabalené do jednej. V súčasnosti je na výber 15 jedinečných fotografických tém. Na výber je celkovo 60 rozložení domovskej stránky, 4 štýly galérie domovskej stránky a 5 rozložení galérie. Navyše môžete vytvoriť neobmedzený počet príspevkov a stránok, aby ste zaistili, že na svoju webovú stránku vložíte každú fotografiu.

Toto je tematický rámec „všetko v jednom“, takže program Photocrati pre vás dokonca integroval možnosti elektronického obchodu. To je správne – môžete predávať svoje vlastné originálne umelecké diela a výtlačky priamo zo svojich webových stránok bez toho, aby ste museli zdieľať akékoľvek zisky s treťou stranou. Možnosti pre PayPal, dane, preprava a manipulácia boli zabudované do rámca.

Všetky témy Photocrati sú prispôsobiteľné, zahŕňajú vynikajúcu správu galérií, krásne blogy a množstvo ďalších fantastických funkcií! Napríklad vstavaný elektronický obchod. Ak podnikáte v oblasti predaja výtlačkov alebo iných vecí a chcete ich presunúť online, Photocrati vám to uľahčí.

24. Ohraničenie

bordertheme

Vďaka jedinečnému a veľmi elegantnému dizajnu vyniká Border z partie. Namiesto toho, aby bolo menu na jednej strane, nad alebo pod, má rámček okolo obrázka tenký biely okraj, kde sú možnosti záhlavia a ponuky rovnomerne rozložené..

Mám pekné animované prechody do ponuky a keď sa rozhodnete prejsť na novú stránku. V prípade potreby sa môžete tiež rozhodnúť prekrývať animovaný text na obrázkoch. Má tiež stránky projektu, ktoré by boli ideálne na predstavenie jednotlivých standout projektov, video podporu spolu s množstvom možností prispôsobenia.

25. Andra

Andra - Portfólio fotografie WordPress Ajax Téma

Andra je téma minimálneho portfólia s podporou sietnice, ako aj nočný režim, aby ste lepšie predviedli svoju prácu v tme. Jednoducho nahrajte obrázky a vytvárajte galérie, vytvárajte stránky pomocou nástroja na tvorbu stavieb, nastavujte možnosti farieb, pridajte prechody stránky Ajax a ďalšie, aby ste si vybudovali svoje stránky..

26. Ustrica

oystertheme

Predvolená domovská stránka je posúvač na celej obrazovke s ponukou v hornej časti. K dispozícii sú tiež ďalšie možnosti šablón, spolu so svetlými a tmavými vzhľadmi. Máte na výber niekoľko návrhov pre portfóliá a galérie a ponúka funkciu automatického načítania pre návštevníkov, ktorí sa pohybujú vo vašich galériách. Má drag and drop builder, a dokonca aj čoskoro funkcie stránky

27. Evokovať

Vyvolávať fotografické príbehy Téma blogu WordPress

Evoke je dynamická responzívna téma WordPress, ktorá má množstvo funkcií, ako je napríklad widgetovaná domovská stránka, 7 rozložení na zobrazovanie článkov, živé prispôsobenie, neobmedzené možnosti farieb atď. Navyše je kompatibilná so všetkými hlavnými prehliadačmi a zariadeniami. Takže sa môžete viac zamerať na vytváranie krásneho kvalitného obsahu. Je to úžasná téma WordPress špeciálne vytvorená pre ľudí s umeleckým vkusom, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti slovami.

Plne citlivé rozloženie a ďalšie doplnkové funkcie umožňujú užívateľovi nahrávať zápisy a obrázky dokonca aj z ich polí. Tému si môžete prispôsobiť pomocou Prispôsobovača tém WordPress iba niekoľkými kliknutiami a zobraziť ukážku v reálnom čase. Exkluzívna autorská stránka bude obsahovať všetky vaše podrobnosti, aby vás diváci mohli čítať a kontaktovať.

Evoke je dieťa pripravené s plnou podporou lokalizácie vašich prekladov. Live Customizer je bohatý na funkcie a jeho rozloženie, štýl, farbu a dizajn môžete upravovať aj po jeho zverejnení. Vyjadrite svoj názor tým, že spolu s odovzdanými fotografiami napíšete podmanivé články s prekrásnou typografiou, ktoré je možné prečítať na celej obrazovke..

28. Gridsby (zadarmo)

Zdarma WordPress Téma

Gridsby je jednoduchá téma mriežkového štýlu na predvádzanie vašej fotografie. Na domovskej stránke sa zobrazujú funkčné obrázky príspevkov, takže ide o ideálnu tému pre tých, ktorí chcú predviesť svoju prácu (a iba svoju prácu) vpredu a v strede. Téma je tiež pripravená na sietnicu a pohotovo reagovať, takže vaše obrázky vždy vyzerajú skvele.

29. Brick + Mason

Brick + Mason Téma

Brick + Mason je téma fotografie a portfólia určená pre fotografov a dizajnérske štúdiá. Súčasťou témy je čisté (a citlivé) rozloženie muriva, výsuvný bočný panel, možnosť nekonečného posúvania, jednoduché možnosti témy prostredníctvom živého prispôsobovača, vlastné písma Google a ďalšie.

30. CleanPortfolio (zadarmo)

Téma čistého portfólia

Téma CleanPortfolio free je čisto navrhnutá téma portfólia. Existujú jednoduché možnosti na vytvorenie portfólia, pridanie odkazov na sociálne médiá vrátane textu hlavičky a ďalšie. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako predviesť svoju fotografiu rýchlo.

31. Mira

Mira Photo Stories Blog Téma WordPress

Mira je fascinujúca téma WordPress série fotografií pre blogerov, spisovateľov, dizajnérov, fotografov a cestovateľov. Táto čistá a plne responzívna téma má na výber viac ako 15 rozložení článkov. Ak chcete dokonale prispôsobenú webovú stránku, ako je blog cestovného denníka, časopis, fotografický blog, portfólio alebo blog o jedle, môžete si vybrať zo súboru úžasných funkcií a vaše stránky sa spravia iba niekoľkými kliknutiami.

Live Live Preview umožňuje používateľom prevziať úplnú zodpovednosť za svoje webové stránky hneď po spustení. Môžete zmeniť farby, typografiu, logo alebo akékoľvek nedostatky, ktoré sa po funkčnosti webových stránok stanú významnými. Táto úžasná téma WordPress poskytuje výkonné funkcie pripojenia, takže môžete jednoducho zdieľať svoje príspevky do všetkých sietí sociálnych médií. Používatelia si môžu vybrať rozloženie, hlavičky a vlastné štýly na paneli možností tém, aby boli ich webové stránky atraktívne, produktívne a užívateľsky príjemné..

Citlivé rozloženie a plynulé užívateľské prostredie pritiahne publikum späť na váš web. Môžu mať prístup k blogu z rôznych zariadení a prehliadať si ho s úplnou ľahkosťou. Demo inštalátor obsahu poskytuje všetky „pomocné“ funkcie, ktoré používateľovi umožňujú bezproblémovú inštaláciu webových stránok za pár minút. Okrem toho je k dispozícii robustná podpora zákazníkov, ktorá odpovedá na všetky otázky používateľov. Správcovský panel je vybavený dynamickými funkciami, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu a umožňujú jednoduchú manipuláciu s webovou stránkou pod jednou palubnou doskou. Vďaka prístupu k viac ako 700 písmom Google je Mira priateľská pre SEO naozaj potešením blogerov.

32. Ichiban

Téma Ichiban Elegant Photography WordPress

Ichiban je elegantná a rafinovaná fotografická prémiová téma WordPress. S jedinečným rozložením na rozdelenej obrazovke je to istý spôsob, ako zapôsobiť na potenciálnu klientelu. Ukážte svoje portfólio takým kreatívnym spôsobom, aký ste s Ichibanom. Táto krásna malá téma má jedinečné rozloženie rozdelenej obrazovky, ktoré vám umožní skutočne ukázať, čo je dôležité – vašu fotografiu.

Táto téma má skvelé funkcie, ako sú prispôsobiteľné galérie (môžete si vybrať veľkosť obrázka), viac návrhov hlavičiek (na pozadie môžete pridať aj obrázky, videá a posuvníky) a množstvo poštových formátov. Získate tak možnosť nastaviť si svoje stránky podľa svojich predstáv.

Ichiban je tiež skvelý pre nových používateľov systému WordPress, pretože prichádza s vynikajúcou dokumentáciou – vďaka videu je dokonca ľahké sledovať videá, ktoré vám pomôžu začať. A ak máte akékoľvek ďalšie otázky, môžete tiež využiť zahrnutú podporu.

33. Rokophoto

Téma Rokophoto Photography WordPress

Info & DownloadView The Demo

Rokophoto je čistá a moderná fotografická prémiová téma WordPress od Themeisle. Táto téma predstavuje perfektný spôsob, ako predviesť svoje fotografie so svojimi sledovateľmi online.

Po každom fotografovaní pravdepodobne máte veľa úžasných obrázkov, ktoré chcete zdieľať. Použitie Instagramu alebo dokonca Flickru však nie je najlepšia trasa. Prečo nezačať svoj vlastný web, aby ste si za svoju prácu mohli vziať kredit? Rokophoto je skvelá téma, ktorá vám pomôže začať.

Jednou z najlepších funkcií tejto témy je čistý a minimálny dizajn. Jednoduché rozloženie jednej stránky s miestnym posúvaním uľahčuje čitateľom informácie o tom, čo máte na mysli, a potenciálnym klientom prehľadáva vaše portfólio a kontaktuje vás na prácu. Jo, a vlastný svetelný obraz na celej obrazovke s bielym pozadím uľahčuje čitateľom skutočnú prácu.

K ďalším skvelým funkciám Rokophoto patrí plne responzívny dizajn, neobmedzené možnosti farieb, vlastné pozadie (párne obrázky), štýlové vznášadlá pre vaše portfólio a ďalšie.

34. Inspiro

Téma Inspiro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Inspiro je responzívna prémiová téma WordPress pre celú obrazovku vyvinutá spoločnosťou WPZoom. Táto krásna a minimálna téma je ideálna pre akékoľvek portfólio alebo galériu online. Téma predstavuje rýchly a ľahký spôsob, ako vytvoriť osobný web na zdieľanie vašich fotografií a dokonca predávať tému online. Stačí nainštalovať tému a pomocou vstavaných funkcií a šablón stránok dokončiť svoje stránky v žiadnom momente vôbec.

Pretože sa jedná o fotografickú tému, má samozrejme úžasné možnosti snímok. Téma obsahuje ohromujúci posuvník na celej stránke, ktorý vám umožní predviesť vaše obľúbené obrázky. Navyše je tu úžasná plná galéria, do ktorej môžete pridať všetky svoje fotografie z fotiek, živých udalostí alebo z telefónu.

K ďalším skvelým funkciám Inspiro patrí sociálna miniaplikácia, aby vaši čitatelia mohli tweetovať a sledovať vás, vlastné logo a podpora obrázkov na pozadí, aby bola téma viac personalizovaná, celý blog na zdieľanie vašich najnovších správ a užitočných tipov a ešte oveľa viac.

35. Fotoreaktívne

Fotoreaktívne fotografie WordPress Téma

Photoreactive je prémiová téma WordPress pre fotografiu na celej obrazovke, ktorá je k dispozícii na ThemeForest. Táto ohromujúca téma vytvára skvelé online portfólio alebo galériu pre fotografov, dizajnérov a ďalšie kreatívy.

Táto téma bola navrhnutá tak, aby predstavovala množstvo obrázkov, takže je ľahké zahrnúť celé vaše dielo alebo len vzorku – podľa toho, čo vám vyhovuje. Pridajte na ľubovoľnú stránku masívny posúvač domovskej stránky na celej obrazovke, obrázky na pozadí na celú obrazovku a vytvorte nádherné portfóliá na predstavenie svojich diel. Navyše existuje veľa možností portfólia pre stĺpce, filtre, rozloženie mriežky, AJAX a ďalšie.

Téma je tiež pripravená na elektronický obchod. Fotoreaktívne zahŕňa podporu a štýl populárneho doplnku WooCommerce. Elegantné a minimálne stránky obchodu a produktov vyzerajú skvele s vlastným pozadím podporovaným témou. Fotoreaktívny je tiež kompatibilný s viacjazyčným doplnkom WPML, takže môžete pridať možnosti prekladu na celú svoju webovú stránku (portfólio, blog, obchod a všetky vaše ďalšie stránky) v jednom okamihu.

36. fotograf

Fotograf WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Fotograf WordPress je prémiová téma vytvorená organizáciou Organic Themes, ktorá ponúka plne responzívne rozloženie, ktoré je ideálne nielen na zdieľanie vašej digitálnej fotografie, ale aj na predaj vašich fotografických fotografií. Dodáva sa s podporou WooCommerce, takže môžete predávať svoje fotografie online pomocou tohto doplnku, vlastných možností hlavičky, vlastných možností na pozadí, odporúčaných obrázkov / videí, viacerých rozložení domovskej stránky, štýlu gravitačného formulára a ďalších!

Táto téma, ktorá bola vytvorená s ohľadom na fotografa, vám umožní nastaviť portfólio pomocou rôznych možností šablón (možnosti stĺpcov 1,2 alebo 3), existuje niekoľko možností zmeny farby, takže si môžete prispôsobiť motív tak, aby zodpovedal vašej značke. bude to vyzerať dobre bez ohľadu na veľkosť obrazovky vášho používateľa a minimálny dizajn je samozrejme ideálny na zdieľanie fotografií.

záver

K témam vizuálneho portfólia existujú tri hlavné prístupy; zobrazovanie niekoľkých vybraných fotografií, s diskrétnymi odkazmi na ďalšie obrázky / informácie, alebo predstavenie jednej fotografie (alebo videa alebo iného vizuálneho umeleckého diela) na domovskej stránke, alebo mať posuvník na domovskej stránke, ktorý predstavuje jeden kus naraz. Ktorá z nich uprednostňujete, by mohla diktovať váš výber témy … avšak mnohé z tém v tomto zozname majú všetky tri možnosti, bez ohľadu na predvolené nastavenie..

Ak ste si všimli návrh, ktorý sa vám páčil, ale radšej by mal mriežku alebo domovskú stránku v štýle na celú obrazovku, skontrolujte druhú chvíľu. Mohla by to byť téma, ktorú ste hľadali.

Chýba nám niečo? Aká je doteraz tvoja obľúbená téma? Dajte nám vedieť v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me