Najlepšie mapovacie doplnky pre WordPress 2020

Najlepšie mapovacie doplnky pre WordPress

Kontaktná stránka je s mapou omnoho užitočnejšia. Príspevok o vašich obľúbených miestach pre čínske jedlo je oveľa zrozumiteľnejší s mapou plnou podrobností. Cestovný blog je oveľa zábavnejší, keď vy (a vy čitatelia) vidíte na prvý pohľad všetky miesta, ktoré ste boli. Existuje veľa dôvodov na zahrnutie máp do vášho webu WordPress a bez ohľadu na to, aký je váš dôvod, mali by ste mať jednoduchý a efektívny spôsob, ako to urobiť..

Nižšie uvádzame zaokrúhlenie 30+ najlepších dostupných doplnkov k mapovaniu. Zahrnuli sme dobrú kombináciu bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré vám pomôžu zmapovať všetko, čo potrebujete. Zoberte si doplnok a začnite vytvárať krásne mapy pre vaše príspevky a stránky WordPress. Pridanie máp na váš web nie je o nič jednoduchšie!

Poznámka: Možno budete musieť vytvorte si vlastný kľúč rozhrania Google API použiť niektoré z možností mapy nižšie.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Mapy Marker Pro

Najlepšie mapovacie doplnky: MapsMarker Pro

Info & DownloadView The Demo

Mapy Marker Pro sú prémiovým doplnkom WordPress, ktorý pracuje s rôznymi mapovými systémami – Mapy Google, Google Earth, OpenStreetMap, MapQuest, OGD Viedenské mapy a Bing Maps sú kompatibilné. Navyše môžete nahrať vlastné vlastné mapy, ktoré môžete použiť (skvelá možnosť, ak pomocou doplnku pridáte mapu nákupného strediska, mapu hotela, mapu sedenia vašej svadby alebo nejakú inú mapu špeciálneho typu).

S Mapami Marker Pro, ktoré máte k dispozícii, je jednoduché vylepšiť web pomocou priloženého Vlastnosti. Môžete napríklad pridať mapu s programom GPX Tracks a zobraziť tak svoju trasu, vzdialenosť a tempo na blogovom príspevku – skvelý doplnok pre beh bloggerov alebo nadšencov horských bicyklov. Alebo pomocou integrovanej podpory krivky nakreslite geometrické tvary na svoje mapy – ktoré by sa mohli použiť na zvýraznenie dopravných zón alebo na mapovanie záhradnej krajiny. Navrhovanie a prispôsobovanie máp je jednoduché pomocou viac ako 600+ vstavaných nastavení lístkov a koncových zariadení. Možnosti sú nekonečné!

Medzi ďalšie skvelé funkcie patria vlastné mapové špendlíky, vrstvy značiek, integrované vyhľadávanie adries, QR kód, pop-up popisy, ľahko použiteľný skrátený kód mapy a ďalšie. Mapy Marker Pro sú dodávané s pôsobivými 46 prekladmi, ako aj kompatibilitou s obľúbenými prekladateľskými doplnkami, ako sú WPML a Polylang. A pre vývojárov budete radi, že doplnok ponúka plne vybavené rozhrania API, ak si chcete vytvoriť vlastnú aplikáciu alebo integrovať svoje služby tretích strán..

2. MapSVG Interactive Vector, Google & Image Maps

Najlepšie mapovacie doplnky: MapSVG

Info & DownloadView The Demo

MapSVG je jedným z najlepších mapovacích doplnkov WordPress, ktoré si môžete vybrať. Toto interaktívne mapové riešenie vám uľahčuje vytváranie vektorových, Google alebo obrazových máp. Doplnok obsahuje výkonné funkcie pre značky, popisy, súradnice zemepisnej šírky a dĺžky, ovládače vlastných udalostí (po kliknutí, prejdení myšou, po načítaní atď.), Vytváranie formulárov, vlastné CSS a ďalšie. Môžete dokonca pridať svoje vlastné štatistiky pomocou choropleth máp – čo je ideálne pre demografické údaje, mapy počasia atď.

MapSVG tiež obsahuje vstavaný živý náhľad na ovládacom paneli, takže môžete ľahko vytvárať a prezerať vylepšenia svojej mapy počas svojej výstavby. K ďalším pozoruhodným funkciám doplnkov patrí viac ako 100 krajín / svetových máp, vlastné farby, prepojenia na regióny, zoznam adresárov na trhu s mapami, vlastné polia objektov mapy (text, dátum, rádio, začiarkavacie políčko, príspevok WordPress, obrázok, stav, regióny, značka) a ďalšie. Pokúste sa vyskúšať živé ukážky, aby ste videli, čo ešte MapSVG môže ponúknuť.

3. Interaktívne Geo mapy

Interaktívny doplnok Geo Maps WordPress pre Geo Maps

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Chcete pre svoj web vytvoriť úžasné mapy – doplnené interaktívnymi funkciami, ako sú zväčšenie, zoskupenia trhu, farebné legendy, tepelné mapy, popisy, živé filtre a ďalšie? s Interaktívne Geo mapy môžeš! Tento doplnok máp s bohatými funkciami obsahuje viac ako 250 máp s pokročilými funkciami na vytváranie vlastných máp pre vaše stránky.

Či už ste cestovateľský bloger navštevujúci miesta na celom svete, firmu s viacerými miestami alebo realitnú kanceláriu, ktorá zobrazuje kľúčové funkcie okolia – mapy sú skvelým spôsobom, ako vylepšiť svoje webové stránky. A Interaktívne Geo Mapy sú iba doplnkom, ktorý vám pomôže. Pro verzia tohto doplnku obsahuje prispôsobiteľné farebné oblasti, trhy, popisy, 10+ mapové projekcie, pokročilé zväčšenie, spojovacie čiary značiek, prekrytia, textové štítky, podrobné mapy a ďalšie. Plus začatie je ľahké. Stačí nainštalovať doplnok, pomocou vstavaných možností navrhnúť mapu a potom ju vložiť pomocou skráteného kódu alebo vlastného bloku Gutenberg..

Interaktívny Geo Geo Coupon

Nenechajte si ujsť šancu získať túto skvelú ponuku na interaktívnych geografických mapách. Stačí použiť náš exkluzívny kód WPEIGM20 ušetríte 20% z vášho nákupu novej licencie (alebo obnovenia!).

Ušetrite 20%

4. Mapy sady nástrojov

Mapy sady nástrojov

Ďalej v našom zozname sú Mapy nástrojov – jednoduchý spôsob vytvárania vlastných máp pre vaše stránky WordPress. Ak meno znie povedome, možno ste už predtým použili sadu nástrojov, jeden z najpopulárnejších spôsobov, ako pridať vlastné typy príspevkov a polia do WordPress. A budete radi, keď budete vedieť, že Mapy nástrojov sú rovnako výkonné. Doplnok vám umožňuje vytvoriť si vlastnú mapu takého druhu, ktorá je špecifická pre váš web, bez znalosti PHP alebo kódovania. Či už chcete zobraziť mapu na základe konkrétneho typu obsahu (napríklad zoznamy nehnuteľností), pridať filtre alebo geolokáciu, aby sa zobrazili výsledky v okolí, alebo zobraziť mapu vo viacerých jazykoch (Mapy nástrojov sú kompatibilné s WPML), všetko, čo potrebujete, je k dispozícii končekmi prstov.

Mapy nástrojov obsahujú mnoho výkonných funkcií, ktoré uľahčujú vytváranie máp. Na navrhovanie mapy použite možnosti pre vlastné polia, návrh značky mapy, úroveň zväčšenia, typ mapy, zobrazenie ulíc, podmienené filtre (vrátane vzdialenosti) a ďalšie. Mapy s nástrojmi fungujú skvele so službami Google a Azure – takže si vyberte! Je toho viac Mapy sady nástrojov (vrátane skvelej práce s väčšinou najlepších tém WordPress), tak prečo to skúsiť?

5. Interaktívny svetový mapový doplnok WordPress zdarma

Interaktívny svetový doplnok WordPress Plugin zadarmo

Interaktívna mapa sveta je bezplatný doplnok na mapovanie, ktorý môžete použiť na pridanie zábavnej a klikateľnej mapy sveta na svoje stránky. Pomocou vizuálneho editora môžete pridávať odkazy, obrázky a text na kurzor a meniť farby mapy. Až budete hotoví, jednoducho vložte skrátený kód a vložte svoju mapu na akýkoľvek príspevok alebo stránku. Všetky mapy reagujú a rýchlo sa načítajú, takže by sa vaše SEO nemalo nijakým spôsobom vykonávať. Ak si chcete vytvoriť miestnu mapu, pozrite si prémiové prispôsobiteľné interaktívne mapy vývojára pre USA, Európu, Áziu a ďalšie..

6. Hero Maps Premium

Najlepšie mapovacie doplnky: Doplnok Hero Maps Premium

Info & DownloadView The Demo

Chcete vytvoriť pôsobivé mapy na celej obrazovke? Nehľadajte nič viac ako mapy hrdinov! Tento prémiový doplnok WordPress podporuje celú obrazovku, mapy hrdinov spolu s množstvom možností pre ľahké vytváranie mapy drag & drop, nahrávanie umiestnení mapy CSV, prispôsobiteľné značky mapy, filtre máp, pevné alebo úplné rozloženie, vrstvy vlastných tvarov, farebné vzhľady a ďalšie. Tento rozšírený mapovací doplnok je plný možností!

7. Interaktívne mapy sveta

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Interaktívne mapy sveta

Info & DownloadView The Demo

Interactive World Maps je prémiový doplnok WordPress, ktorý môžete použiť na pridanie rozsiahlych máp na svoj web. Tento doplnok je ideálny na predstavenie miesta, kde ste boli na svete, na zdokumentovanie vašej rôznej polohy v kancelárii na celom svete alebo na zaznamenanie globálnych historických zaujímavých miest (7 divov?). Vytvorte si vlastné prispôsobiteľné mapy ukazujúce celý svet alebo iba konkrétny kontinent, krajinu, štát alebo metropolitnú oblasť (ak je v USA). Navyše môžete do každého miesta pridať interaktívne popisy, ktoré obsahujú ďalšie informácie alebo dokonca obrázky.

8. MapPress Easy Mapy Google

Najlepšie mapovacie doplnky: MapPress

Map Press je bezplatný doplnok WordPress, ktorý používa najnovšie a najväčšie rozhranie Google API, takže môžete do svojich príspevkov a stránok pridať mapy. Doplnok funguje skvele s vlastnými typmi príspevkov a inštaláciou viacerých miest a navyše obsahuje užitočné funkcie, ako sú krátke kódy, podpora zobrazenia ulíc, vlastný text, prenos v reálnom čase a ďalšie. Navyše, ak ste sa niekedy rozhodli, že chcete viac, existuje profesionálna verzia, na ktorú môžete inovovať.

9. Mapa postupu

Najlepšie mapovacie doplnky: ProgressMap

Info & DownloadView The Demo

Progress Map je prémiový doplnok WordPress určený pre zoznamy. Ide o to, že na svoj web môžete pridať rôzne miesta. Môže to byť váš obľúbený hamburger, vaše zoznamy nehnuteľností, vaše hotelové umiestnenia – všetko sa deje. Navyše sa všetko, čo pridáte, zobrazí na vašej úžasnej mape Google a na vlastnom karuseli hneď pod mapou. Doplnok sa ľahko nastavuje, má viac rozložení máp, podporuje vlastné značky, pracuje s mobilnou dotykovou navigáciou a oveľa viac.

10. WP Google Maps

Najlepšie mapovacie doplnky: Mapy Google WP

Bezplatný doplnok WP Google Maps je rýchly a jednoduchý spôsob, ako pridať Mapy Google na vaše stránky WordPress. Jednoducho zadajte adresy a pridajte značky (môžete dokonca kliknúť a pretiahnuť značky na miesto), zvoliť typ mapy (napr. Plán, satelit atď.) A potom pomocou priloženého skráteného kódu alebo miniaplikácie pridať svoju mapu na svoj web..

11. 5 s Google Maps PRO

Najlepšie doplnky pre mapovanie: 5 sekúnd Google Maps PRO

Info & DownloadView The Demo

5sec Google Maps PRO je prémiový doplnok WordPress s vynikajúcimi mapovými funkciami. Po prvé, doplnok obsahuje vizuálny nástroj na tvorbu máp, takže pri pridávaní môžete vidieť svoje špendlíky a podľa potreby vykonávať zmeny. Potom, aby vám uľahčili prácu, vývojári zahrnuli 10 jedinečných vzhľadov, podporu pre neobmedzené farebné prekrytia, 15 ikon pinov (plus možnosť pridať vlastné ikony), automatický výber jazyka a ľahko použiteľné kódy. Navyše môžete pridať nastavenie na jeden pin, ako sú animácie, popisy, pokyny a ďalšie.

12. Symple Shortcodes: Mapy Google

Najlepšie mapovacie doplnky: Symple Shortcodes

Info & DownloadView The Demo

A ak všetko, čo potrebujete, je jednoduchý Google Map – pokladňa nášho bezplatného doplnku Symple Shortcodes WordPress. Doplnok uľahčuje vkladanie máp pomocou skráteného kódu mapy Symple (stačí pridať názov miesta, adresu, výšku a priblíženie) a je kompatibilný s väčšinou tém WordPress (odporúčame ho používať so všetkými našich bezplatných tém WordPress). Je to vynikajúca možnosť pridať na svoju webovú stránku so systémom WordPress základné mapy Google s jedným umiestnením, ako aj veľa ďalších užitočných prvkov (tlačidlá, harmoniky, sociálne ikony a ďalšie)..

13. Mapify.it

Najlepšie mapovacie doplnky: Mapifyit

Info & DownloadView The Demo

Mapify.it je prémiový doplnok WordPress, ktorý je skutočne jedným z najlepších spôsobov pridania vlastnej mapy na váš web. Tento flexibilný doplnok na mapovanie uľahčuje pridávanie máp Google na váš web, ale s vlastnými mapami môžete byť naozaj kreatívni. Pridajte do skupinovej fotografie kolíky s popismi, zahrňte prístupové body k umeleckému dielu – premýšľajte mimo krabičky! Doplnok obsahuje množstvo animácií, vlastné značky, podporu videa, možnosti galérie, lightboxy, integráciu viacerých miest a ďalšie. Zahŕňa dokonca aj súbor PSD, ak chcete vytvoriť maketu mapy pre klienta skôr, ako začnete.

14. Mapy Google WP (Lite)

Najlepšie mapovacie doplnky: Mapy Google WP (Lite)

Doplnok WordPess WP Google Map zadarmo je skvelý spôsob, ako vytvoriť neobmedzené mapy s neobmedzeným počtom miest a pridať ich k príspevkom alebo stránkam WordPress. Pomocou rôznych funkcií doplnku môžete vytvoriť responzívne mapy s vlastnými značkami. Doplnok dokonca obsahuje podporu pre vrstvy premávky, chodníky a terény pre ešte viac možností mapovania. Navyše existuje profesionálna verzia, ak chcete pridať ďalšie funkcie (napríklad vlastné vzhľady, tabuľky, kontaktné formuláre atď.).

15. Responzívne Mapy Google

Najlepšie doplnky pre mapovanie: responzívne Mapy Google

Info & DownloadView The Demo

Responzívne Mapy Google sú prémiovým doplnkom WordPress, ktorý bol testovaný a navrhnutý tak, aby vytvoril dokonalé mapy pre svoje webové stránky WordPress. Vytvorte mapy na základe súradníc alebo adries a potom pomocou praktického skráteného kódu pridajte svoju mapu do ľubovoľného príspevku, stránky alebo inej textovej oblasti. K dispozícii je neuveriteľných 40 preddefinovaných farebných odtieňov, 10 farieb značiek a živý náhľad mapy (aby ste videli, čo ste vytvorili).

16. CP Google Maps

Najlepšie doplnky pre mapovanie: CP Google Maps

CP Google maps je bezplatný doplnok WordPress, pomocou ktorého môžete vytvárať vlastné Mapy Google týkajúce sa vášho obsahu. Môžete pridať reklamu podľa toho, čo potrebujete, a doplnok bude dokonca zobrazovať ďalšie súvisiace položky k vášmu príspevku. A to nie je všetko, môžete pridať svoje vlastné značky, vložiť mapu do viacerých jazykov a prispôsobiť možnosti, ako sú zväčšenie, typ mapy, okraje, veľkosť a ďalšie.

17. Interaktívny doplnok na tvorbu máp

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Interaktívny doplnok pre tvorbu máp

Info & DownloadView The Demo

Doplnok Interactive Map Builder je riešenie na vytváranie máp, ktoré vám umožní vytvárať krásne a interaktívne mapy pre vaše webové stránky. Nie je to váš priemerný doplnok. Interactive Map Builder berie príliš novú úroveň, takže si môžete zostaviť vlastné mapy, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám..

18. Tvorca máp Google Maps Plugin

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Tvorca máp Google Maps Plugin

Map Builder od WordImpress je rýchly a intuitívny spôsob, ako vytvoriť svoje vlastné prispôsobiteľné mapy Google pre vaše webové stránky. Pomocou vstavaných funkcií, ako je napríklad vytváranie živých máp, integrácia služby Miesta Google, jedinečné ikony na trhu s mapami a samozrejme super intuitívne rozhranie, môžete svoje mapy zostaviť v žiadnom momente..

19. Mapplic Vlastný interaktívny doplnok Map WordPress Map

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Mapplic Custom Interactive Maps

Info & DownloadView The Demo

Mapplic je prémiový interaktívny doplnok máp s rozšírenou možnosťou vytvorenia mapy pre webovú stránku vašej firmy. Vytvárajte vektorové a obrázkové mapy, pridajte neobmedzené orientačné body alebo podlahy, použite vstavané mapy krajín alebo sveta, pridajte priame prepojenia a vytvorte plne citlivé mapy pripravené na dotyk pre čokoľvek!

20. Intergeo Google Maps Plugin od Themeisle

Najlepšie mapovacie doplnky: Intergeo Google Maps Plugin od Themeisle

Doplnok Intergeo Google Maps je vynikajúci spôsob vytvárania máp na vašom webe WordPress. Doplnok udržuje jednoduchosť s možnosťou umiestnenia, zväčšenia, ovládacích prvkov, viacerých umiestnení, farebných štýlov a značiek. Potrebovať viac? Ponúkajú tiež plné prémiová verzia viac ako v Themeisle.

21. Rozšírený doplnok Google Maps pre WordPress

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Rozšírené Mapy Google

Info & DownloadView The Demo

Ak máte fyzickú prítomnosť offline, množstvo firmy, ktorú riadite, závisí od počtu ľudí, ktorí vás môžu nájsť. A ako vás nájdu vaši potenciálni zákazníci? Samozrejme s použitím mapy – nejde o raketovú vedu!

Doplnok Advanced Google Maps je pravdepodobne jedným z najsofistikovanejších doplnkov Google Maps na súčasnom trhu. Doplnok je bohatý na funkcie a podporuje takmer akýkoľvek typ mapy, ktorý si možno predstaviť. Na svojich mapách môžete prekrývať farebné tvary a čiary a sprostredkovať tak svojim návštevníkom konkrétne správy. Doplnok podporuje všetky „vzhľady“ dostupné v Mapách Google – vrátane zobrazenia ulíc, zobrazení mapy, zobrazenia Zeme, panoramatického zobrazenia a 45° Zobrazenie snímok.

K mape môžete pridať neobmedzený počet miest a mapy je možné vložiť na ľubovoľný príspevok / stránku pomocou skráteného kódu alebo do ľubovoľnej oblasti miniaplikácie pomocou vyhradeného miniaplikácie. Najpôsobivejšou funkciou doplnku pre pokročilé Mapy Google je možnosť pridať do vašich vrstiev „vrstvy“. To znamená, že na mapu môžete pridať trasy, cyklistické trasy, úrovne premávky a vrstvy počasia. Na mapu môžete pridať viacero vrstiev, ktoré návštevníkom vášho webu poskytujú všetko, čo by mohli potrebovať vedieť, keď sa vás snažia nájsť.

Mapy sú plne citlivé a dajú sa prispôsobiť pomocou jedného z 500 + hotových značiek, alebo si môžete navrhnúť vlastnú značku. Alebo pridajte vlastné tvary ako zvýraznenie mapy, vytvorte vlastné skiny máp, zobrazte viac trás, pridajte vlastné vrstvy (premávka, preprava, bicykel atď.), Vytvorte zoskupenia, pridajte svoje vlastné smery a ešte oveľa viac.

22. Základné značky miest Google Maps

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Základné značky miest v Mapách Google

Aj keď je tento bezplatný doplnok pomenovaný ako Základný doplnok o značkách miest v Mapách Google, nie je to také jednoduché – jeho používanie je jednoducho super. Doplnok vytvára pre vaše mapy vlastný typ príspevku, ktorý si môžete prispôsobiť pomocou ikon, typu mapy, zväčšenia, značiek miest, filtrov atď. A potom ho jednoducho vložiť kamkoľvek pomocou skráteného kódu.

23. Widget Mapy Google

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Widget Mapy Google

Doplnok WordPress pre Mapy Google Widget umožňuje jednoduché pridávanie nezmyselných máp na váš web rýchlo. Doplnok podporuje miniatúry máp Google, lightbox, všeobecné možnosti mapy (veľkosť, typ, farebnú schému, zväčšenie atď.) A samozrejme aj možnosti miniaplikácií pre názov a adresu. Je to vynikajúca rýchla a jednoduchá možnosť pridať mapy na vaše bočné panely, päty a ďalšie oblasti pripravené pre miniaplikácie.

24. Google Maps Builder pre WordPress

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Doplnok Google Map Builder zdarma

Zadarmo Huge-It Google Maps Builder pre WordPress je postavený na freemiovom modeli, čo znamená, že existuje bezplatná aj prémiová verzia doplnku. V bezplatnej verzii však existuje toľko úžasných funkcií, že sa výborne hodí pre väčšinu webových stránok, ktoré chcú pridať mapy Google. Vytvárajte neobmedzené mapy, vkladajte neobmedzené značky, pridajte tvary alebo lokalizátory kruhov, povoľte dopravné / tranzitné vrstvy atď. Navyše mapy automaticky reagujú!

25. Image Map Pro pre WordPress

Najlepšie mapovacie doplnky: Doplnok Image Map Pro Premium

Info & DownloadView The Demo

Image Map Pro je interaktívny nástroj na tvorbu obrazových máp. Prečo obmedziť svoje výtvory na mapy Google? S programom Image Map Pro môžete vytvárať vlastné mapy pomocou obrázka (alebo mapy) podľa vášho výberu. Potom pridajte vlastné tvary, ikony písiem, popisy, kurzor myši alebo akcie po kliknutí, vlastný zoom, rozloženie na celú obrazovku a ďalšie. Doplnok podporuje jednoduché importovanie máp, ich návrat späť / opakovanie počas zostavovania, duplikáciu vrstiev, vlastné štýly a automatické aktualizácie.

26. Google Maps WD

Najlepšie mapovacie doplnky: Doplnok Google Maps WD Free

Doplnok Google Word WD Free WordPress je priamy a intuitívny doplnok na pridávanie máp Google na ľubovoľnú webovú stránku WordPress. Stačí nainštalovať doplnok a začať vytvárať mapy. Doplnok podporuje viac miest, súvisiace / kategorizované miesta, vrstvy mapy, značky, odkazy na špendlíky mapy, smery a ďalšie. Po dokončení jednoducho pridajte svoju mapu na ľubovoľný príspevok alebo stránku.

27. Vyhľadávač obchodu WP

Najlepšie mapovacie pluginy: doplnok WP Store Locator zdarma

Mapy sú skvelým spôsobom, ako predviesť ciele pre cestovanie a oddych, ale sú tiež veľmi užitočné pre podnikanie. S bezplatným doplnkom WP Store Locator môžete pridávať miesta v obchode spolu s dôležitými informáciami, ako sú hodiny, telefónne číslo, adresa URL a popis. Potom pridajte ďalšie funkcie, ako sú vlastné štýly, ikony značiek na mape, vlastné metadáta, vzdialenosti a dokonca aj smery jazdy. Doplnok WP Store Locator je tiež plne kompatibilný s viacjazyčnými doplnkami, takže môžete vytvárať mapy, ktoré sú použiteľné pre všetky vaše najväčšie cieľové trhy..

28. Super Store Finder pre WordPress

Najlepšie mapovacie pluginy: doplnok Super Store Finder Premium

Info & DownloadView The Demo

Navrhnite rozšírené mapy pre zákazníkov, aby našli vaše miesta s prémiovým vyhľadávačom Super Store Finder pre WordPress. Vytvárajte citlivé a pripravené mobilné mapy s výhľadom na ulicu a smermi pre svoju webovú stránku WordPress. Pridajte neobmedzené umiestnenia, vyberte rozmiestnenie v rámčeku alebo úplné rozloženie, povoľte geografickú polohu, prispôsobte štýly / farby, tvorcovia drag & drop, pridajte vlastné štítky a ďalšie.

29. Google Maps Easy

Najlepšie mapovacie doplnky: Google Maps Easy Free WordPress Plugin

Google Maps Easy je práve to – ľahké. Tento bezplatný doplnok obsahuje ľahko použiteľný nástroj na tvorbu živých máp s podporou pre popisy médií, neobmedzené značky, prispôsobiteľné možnosti a ľahko použiteľný krátky kód na vkladanie máp. Doplnok je navyše kompatibilný s väčšinou tém a mobilných zariadení.

30. Jednoduchý skratka Google Maps

Najlepšie doplnky pre mapovanie: Jednoduchý kód Google Maps Shortcode

Jednoduchý skrátený kód máp Google je presne taký, aký to znie – priamo vpred a ľahko použiteľný mapovací kód. Pomocou parametrov krátkeho kódu pw_map pre adresu, šírku a výšku mapy, posúvanie koliesok a vypnutie ovládacích prvkov môžete rýchlo vylepšiť nastavenia svojej mapy. Mapy sa ukladajú do medzipamäte pomocou prechodového rozhrania WordPress API a doplnok je už nastavený na spoluprácu s rozhraním Google API.

31. iMapper – program WordPress Image Mapper / Pinner

Najlepšie mapovacie doplnky: doplnok iMapper Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prémiový mapovač / pripináčik obrázkov iMapper WordPress je pokročilý vlastný mapovací doplnok na pridanie interaktívnych a animovaných kolíkov k vašim vlastným obrázkom (či už nahrávate mapu nákupného strediska, plochú vrstvu produktu alebo niečo iné). Pridajte vlastné špendlíky s popismi, vysúvacími kartami, kartami, odkazmi, bublinami, filtrami a ďalšími. Doplnok tiež podporuje písma Google, vlastné štýly, lightbox (obrázok / galéria) a akcie.

32. 360 ° prehliadač panoramatických obrázkov

Najlepšie mapovacie pluginy: 360 panoramatický prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Aj keď nejde o mapu v tradičnom štýle, 360 Panoramatický prehliadač obrázkov je prémiový doplnok na pridávanie vlastných hotspotov a posúvanie k vašim panoramatickým obrázkom. Doplnok vám umožňuje nahrať 360 obrázkov, manipulovať a optimalizovať ich pre vylepšenie používateľského prostredia, a potom ich pridať v hotspotoch (pomocou elementu mapy). Je to zábavný kreatívny spôsob, ako pridať interaktívne prehliadky mesta, reštaurácie alebo kancelárie.

33. Mapa Zoznam Pro

Najlepšie mapovacie doplnky: Zoznam máp Pro

Info & DownloadView The Demo

Map List Pro je prémiový doplnok WordPress, ktorý by bol skvelým doplnkom akejkoľvek webovej stránky WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete pridávať podrobné mapy a zoznamy, ktoré je možné vyhľadávať a hotely – takže čitatelia môžu vidieť celú mapu alebo iba kúsky a kúsky, o ktoré majú záujem. Plus Map List Pro je vopred vybavený 25 rôznymi mapovými štýlmi, podpora pre obrázky, automatické priblíženie, vlastné značky, značky kategórie a filtre (ako už bolo uvedené).

34. Kontaktné informácie spoločnosti Jetpack a Widget mapy

Kontaktné informácie a Widget mapy spoločnosti Jetpack

Už používate doplnok Jetpack? Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že toto univerzálne riešenie WordPress obsahuje jednoduchý spôsob pridania máp Google na vaše stránky. Stačí použiť Miniaplikácia Kontaktná informácia – ktoré obsahujú jednoduché polia pre vašu adresu, voliteľnú mapu Google, telefón a pracovnú dobu. Ak už Jetpack používate pre svoje stránky, je to rýchla a ľahká voľba.

Zabaliť

Tam idete – 30+ úžasných mapovacích doplnkov WordPress, ktoré môžete použiť na zdieľanie miest v kancelárii, obľúbených miest, miestnych zaujímavostí a ďalších. Použili ste niektorý z vyššie uvedených doplnkov? Dajte nám vedieť, ako sa vám to podarilo, alebo či máte nejaké odporúčania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me