Najlepšie nehnuteľnosti WordPress Pluginy pre vytváranie nehnuteľností webové stránky

Najlepšie nehnuteľnosti WordPress Pluginy

Pokiaľ ide o budovanie webov s nehnuteľnosťami pomocou programu WordPress, existuje tu celá rada doplnkov pre nehnuteľnosti WordPress. Niektoré z týchto doplnkov sú skvelými možnosťami, ktoré vám nielen uľahčia život, ale aj výrazne ovplyvnia vaše podnikanie..

V tomto článku nájdete výber najpôsobivejších a najbohatších doplnkov, ktoré vám pomôžu upgradovať web s nehnuteľnosťami. Od nádherných displejov nehnuteľností až po možnosti rozšíreného vyhľadávania, doplnky uvedené nižšie ponúkajú niečo pre každého.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Doplnok nehnuteľnosti WordPress

Najlepšie WordPress realitné doplnky

Ak hľadáte vývoj elegantnej stránky s luxusnými vlastnosťami, môže byť pre vás to pravé Plugin pre nehnuteľnosti WordPress. Tento doplnok ponúka rozsiahle funkcie a poskytuje všetky vaše stránky s nehnuteľnosťami, ktoré vám pomôžu vytvoriť vizuálne pôsobivú stránku.

Doplnok WordPress Property Real Estate Plugin umožňuje vypísať zoznam svojich nehnuteľností s podrobnými detailmi a zobraziť ich v štýle vhodnom pre vaše stránky. Doplnok sa integruje do Máp Google a umožňuje návštevníkom vyhľadávať nehnuteľnosti v oblasti podľa ich výberu. Tento zásuvný modul WordPress pre nehnuteľnosti ponúka aj množstvo nástrojov, ktoré používateľom uľahčia podrobné vyhľadávanie nehnuteľností a kontaktovanie vás. Medzi vlastnosti patrí:

 • Rozšírené typy vlastníctva, takže môžete ku každému typu vlastníctva, ktorý ste uviedli, pridať konkrétne a relevantné podrobnosti.
 • Viaceré spôsoby vytvárania displejov, ktoré vám pomôžu vytvoriť si svoj vlastný jedinečný web.
 • Integrácia s Mapami Google pre ľahké prezeranie záznamov.
 • Rozšírené vyhľadávanie pomáha návštevníkom nájsť presne to, čo hľadajú
 • Kontaktujte integráciu kontaktného formulára 7, aby sa vaši potenciálni kupujúci ľahko dostali do kontaktu.
 • Viacerí používatelia ako agenti, aby celý tím mohol vytvárať a spravovať svoje vlastné zoznamy a vlastnosti.

Tento doplnok stojí 26 dolárov (ak chcete viac ako jeden rok zákazníckej podpory, navyše 7,80 dolárov).

Plugin Optima Express a Market Boost IDX

Doplnok pre nehnuteľnosti OptimaExpress

Plugin Optima Express a Market Boost IDX vám prináša iHomefinder a predstavuje pôsobivé riešenie pre vážne webové stránky s nehnuteľnosťami. Ponúka výpisy nehnuteľností, správy o trhu a údaje MLS na vašom webe WordPress. Je hrdá na svoju reputáciu v oblasti SEO a zachytávania olova. Ďalšie vlastnosti doplnkov:

 • Plne citlivý dizajn.
 • Eye Catching Galleries – galérie s výpisom môžu byť pridané na stránky, príspevky a bočné panely. Ak chcete vytvoriť pôsobivú ukážku vlastností, je možné pridať animované posuvníky galérie.
 • Interaktívna mapa.
 • Užívateľsky prívetivé vyhľadávanie nehnuteľností.
 • Viaceré funkcie na zachytenie potenciálnych zákazníkov – od e-mailových upozornení až po kontaktné a registračné formuláre.
 • Podávanie správ a riadenie.

Doplnok ako je tento, samozrejme, stojí za to. Aj keď je hlavný plugin zadarmo na stiahnutie, po a 30-dňová bezplatná skúšobná verzia musíte používať mesačné predplatné iHomefinder.

Stredný plán ponúka najlepšiu rovnováhu funkcií a ceny a stojí 49,95 dolárov mesačne. Ak by ste však chceli využiť možnosť e-mailového marketingu s odkvapkávaním pomocou iHomefinders, stojí za to inovovať na prémiový plán, ktorý ponúkajú za 74,95 dolárov mesačne.

Tento doplnok s nehnuteľnosťami WordPress môže byť nadbytočný pre základné webové stránky s nehnuteľnosťami, ale pre vážne projekty to môže byť presne to, čo potrebujete.

Zoznamy agentov

Doplnok pre tlačové zoznamy agentov

AgentPress Listings je bezplatný doplnok WordPress vyvinutý spoločnosťou StudioPress. Je to solídny doplnok pre tých, ktorí začínajú v oblasti nehnuteľností, alebo ktorí ešte nemajú rozpočet na rozsiahlejšie riešenie..

Doplnok AgentPress Listings integruje sa do témy AgentPress Pro Real Estate a vytvára systém správy záznamov. Funguje to aj s inými webovými stránkami WordPress založenými na Genesis pridaním vlastného typu príspevku v zozname, ktorý vám umožní publikovať podrobné zoznamy nehnuteľností na vašom webe. Tento doplnok tiež obsahuje:

 • Rýchla a ľahká inštalácia.
 • Rýchle a efektívne použitie.
 • Pôsobivé vizuálne prvky pre jednotlivé záznamy, vyhľadávanie alebo všetky záznamy.
 • Používa vlastné typy príspevkov, taxonómie a widgety.
 • Nástroj na vytvorenie taxonómie sa dá použiť na vytvorenie vlastného jedinečného spôsobu klasifikácie vlastností, ktoré sú v zozname.
 • Tieto taxonómie sa môžu použiť na umožnenie návštevníkom vyhľadávať záznamy.

Tento doplnok je obzvlášť skvelá voľba, ak nepoužívate službu IDX.

Jednoduché výpisy nehnuteľností

EasyPropertyListings

Jednoduché výpisy nehnuteľností sú pravdepodobne najvhodnejšie bezplatné výpisy doplnku WordPress k dispozícii. Umožňuje vám zobraziť zoznamy nehnuteľností na vašom webe WordPress a malo by fungovať s akoukoľvek témou. Medzi významné funkcie patrí:

 • Viac typov záznamov, takže môžete jednoducho vypísať zoznam obytných nehnuteľností, nájomných, obchodných, obchodných, pozemkových a iných.
 • Integrované s Mapami Google.
 • Kontaktujte CRM systém a efektívne spravujte potenciálnych zákazníkov a kontakty.
 • Správy o sledovaní záznamov.
 • Podpora mien pre meny, ktoré nie sú dolármi, takže môžete vypísať zoznam vlastností z celého sveta.

Jednoduché zoznamy nehnuteľností možno tiež rozšíriť pomocou knižnice add-ons. Tieto však nie sú lacné, takže ak chcete rozsiahlejšie riešenie, mohlo by sa oplatiť vyhľadať prémiový produkt z ponuky..

Typy vlastných príspevkov Contempo Real Estate

Contempo-real-estate-plugin

Ak ste vývojár, ktorý chce stavať svoje prvé témy týkajúce sa nehnuteľností, potom Doplnok Vlastné typy príspevkov pre Contempo Real Estate je skvelá voľba. Tento doplnok je vynikajúcou základňou, na ktorej môžete stavať svoju realitnú tému, s jednoduchými možnosťami pre zoznamy vlastných typov príspevkov a referencie a súvisiace vlastné polia a taxonómie (kategórie a značky). Odporúčame tento doplnok pre vývojárov tém, pretože tu nie sú zahrnuté žiadne šablóny stránok alebo príspevkov, takže budete musieť sami vytvoriť tému (alebo si vyskúšať knižnicu Contempo nehnuteľností WordPress)..

Ďalšie základné doplnky pre webovú stránku s nehnuteľnosťami

Okrem doplnkov WordPress, ktoré boli vytvorené špeciálne pre stránky s nehnuteľnosťami, by ste mali zvážiť aj ďalšie dôležité doplnky, ktoré by ste mali zvážiť.

Vytvorte zoznam e-mailov pomocou doplnku Pop-Up Plug-in

Aby ste vám pomohli zostaviť zoznam adries a ich sledovanie, musíte si naozaj nainštalovať dobrý doplnok prihlásenia. To vám umožní nielen zhromažďovať e-mailové adresy, ale aj začať budovať vzťahy a vzťahy s potenciálnymi klientmi. Ak chcete zistiť, ako ľahko pridať formulár prihlásenia na svoje stránky s nehnuteľnosťami, prečítajte si našu recenziu doplnku Bloom WordPress.

Získajte viac expozície pomocou tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti

Ako realitný agent chcete, aby sa váš obsah zdieľal, zdieľal a zdieľal. Ak to chcete urobiť, potrebujete tlačidlá zdieľania na každej stránke, uverejňovať príspevky a zoznamy, ktoré povzbudia vaše publikum, aby zdieľalo tento obsah na svojich stránkach sociálnych médií. Easy Social Share Buttons je doplnok vybavený funkciami, ktorý by mal spĺňať všetky vaše potreby..

Využite SEO pre väčšiu návštevnosť

Váš SEO

Nehnuteľnosti sú mimoriadne konkurenčné podniky a optimalizácia vášho webu (SEO) vám môže skutočne pomôcť prekonať konkurenciu. Váš SEO je bezplatný doplnok WordPress bohatý na funkcie, ktorý sa môže postarať o celý rad úloh súvisiacich so SEO. Viac informácií o dôležitých funkciách, ktoré ponúka SEO, nájdete v našej sprievodcovi doplnkami SEO.

Nainštalujte si záložný doplnok na zabezpečenie svojich stránok

Zálohovací doplnok UpdraftPlus WordPress

Ako moderná realitná kancelária poznáte význam svojho webu. Teraz si predstavte, že tieto stránky miznú cez noc! Ak sa chcete uistiť, že toto nie je nikdy možnosť, musíte nainštalovať záložný doplnok, aby ste v prípade najhoršej situácie a zlyhania webu mohli obnoviť kópiu.. UpdraftPlus je kompletné riešenie pre zálohovanie, ktoré vám umožňuje obnoviť vaše stránky pomocou niekoľkých kliknutí.

Pochopte svoje Analytics a spoznajte svoje publikum

GoogleAnalyticsDashboardWP

Prehľad o výkonnosti vašich webových stránok a o tom, z čoho prichádzajú návštevnosti, odkiaľ je nevyhnutný obchod s nehnuteľnosťami. Najprv si stiahnite Informačný panel Google Analytics pre WP takže môžete analyzovať svoje údaje bez toho, aby ste museli opustiť svoje stránky. Po druhé, začnite sa učiť, ako interpretovať a používať vaše údaje.

Pomôže vám to porozumieť publiku a zaistí, aby vaše webové stránky a vaše podnikanie vyhovovali ich potrebám. Ak chcete lepšie porozumieť tejto kľúčovej oblasti, prečítajte si nášho nedávneho sprievodcu metrikami publika.

Záverečné myšlienky týkajúce sa nehnuteľnostíových zásuvných modulov WordPress

Doplnky, ktoré vyberiete pre svoje stránky s nehnuteľnosťami, budú do veľkej miery závisieť od vašej firmy. Čo chýba váš web? Aké nástroje používajú vaši návštevníci? Koľko stojí váš rozpočet?

Všetky uvedené doplnky sú dobrými možnosťami, takže ide jednoducho o prispôsobenie doplnku vašim potrebám. Máte webovú stránku s nehnuteľnosťami? Aké doplnky používate? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me