Najlepšie pluginy pre live chat a podpora predaja lístkov pre WordPress

Väčšina zákazníkov má pri nákupe radi nejakú formu pomoci. Môžu mať pochybnosti aj po prečítaní podrobného opisu produktu, recenzií a často kladených otázok. Nebolo by pekné, keby vám niekto z obchodu pomohol s nákupom? Niekto, ku komu sa môžete stále vracať, kým si nie ste istí nákupom ?

Tu vám môžu najlepšie zásuvné moduly na live chat dať nohu. Tieto doplnky sa inteligentne zasúvajú do pozície asistenta predaja alebo osoby podpory zákazníkov. Môžu odpovedať na všetky otázky zákazníkov a byť k dispozícii 24 x 7 x 365. Váš obchod už nie je anonymnou adresou URL, ale je okamžite transformovaný na predajcu alebo majiteľa obchodu, ktorý môže viesť rozhovor s návštevníkmi a konvertovať ich na hodnotných zákazníkov..

Túto úlohu môžu vykonávať aj telefónne hovory a e-maily, ale systém živého chatu má niekoľko výhod:

 • Dvojitý ako systém spätnej väzby a kontakt. Spätná väzba vám môže pomôcť pri vylepšovaní vašej marketingovej stratégie.
 • Návštevníci dostanú okamžitú podporu v reálnom čase, nemusia čakať na odpoveď.
 • Udržiavanie kontaktu so zákazníkmi a kontakt s nimi ich pravdepodobne zmení na lojálnych zákazníkov.
 • Môže to znížiť počet opustených vozíkov.
 • Záznamy rozhovoru sa môžu použiť ako pripravená základňa pre budúce kampane.
 • Môže sa z neho stať fórum alebo systém podpory chatu.
 • Ak sú lístky vydané, reakcia je jednoduchšia, pretože je sledovateľná a až do vyriešenia sa nestratí z dohľadu.
 • Môže to zlepšiť hodnotenie SEO, pretože návštevníci zostanú na vašom webe dlhšie.
 • Keď ste offline, prevádza sa na automatizovaný e-mailový systém, ktorý vám pomáha generovať cenné potenciály.

Existuje veľa doplnkov pre live chat, od veľmi jednoduchých a bezplatných doplnkov až po komplexné prémiové doplnky. Uvádzam tu niekoľko dobrých.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. WSChat – živý rozhovor WordPress

Doplnok Live Chat WSChat ELEX pre WordPress

Inovujte svoje stránky pomocou efektívneho živého chatu s technológiou AI pomocou služby WSChat. Tento ľahký doplnok pridá na vaše stránky užitočné kontextové okno chatu, ktoré je pripravené pre mobilné zariadenia a funguje skvele na akomkoľvek zariadení.

Živý rozhovor WSChat WordPress je plná funkcií na zisťovanie otázok návštevníkov stránok a je ľahké začať. Po inštalácii si navrhnite vlastný formulár pred chatom s požadovanými informáciami a upravte miniaplikáciu chatboxu pomocou vstavaných možností farieb. Môžete tiež pridať neobmedzený počet agentov a tiež povoliť upozornenia agenta, aby boli upovedomení hneď, ako sa návštevník zapojí do rozhovoru.

Príklad live chatu WSChat

Existujú tiež možnosti zobrazenia stavu online / offline, podpora toku dialógov Google na definovanie a automatizáciu odpovedí a pokročilé nástroje na četovanie príloh, nahrávanie obrazovky (aby zákazníci mohli lepšie vysvetliť problémy), odosielanie histórie rozhovorov na e-mail a hodnotenie rozhovorov. Navyše s WSChat sú všetky vaše dáta uložené na vašom vlastnom serveri, čo zvyšuje súkromie pri chatovaní (a dátach).

Pomocou funkcie prehľadov môžete zobraziť výkon zákazníckej podpory s hodnotením, skóre kvality a počtom lístkov na agenta. Týmto spôsobom môžete na prvý pohľad vidieť, či vaši návštevníci dostanú pomoc, ktorú potrebujú. A plugin je tiež integrovaný s populárnou Doplnok WSDesk, aby ste mohli bez problémov priviesť otázky technickej podpory k svojmu helpdesku. Vďaka nemu je všade okolo úžasné riešenie podpory!

2. Podporná rada

Podpora Board - Chat WordPress Plugin

Rada podpory je skvelý spôsob, ako pridať živý chat na vaše stránky WordPress. Tento doplnok chatu, ktorý je postavený na možnostiach pre ľudských agentov integrovaných s chatami typu Slack a AI prostredníctvom Dialogflow, je plný funkcií, ktoré vám pomôžu spravovať otázky návštevníkov. s Podpora rady WordPress Chat Určite budete mať možnosť poskytnúť svojim návštevníkom lepší zážitok – stačí nainštalovať doplnok a za pár minút sa vy a vaši agenti podpory (alebo roboti) môžu pustiť do práce!

Podpora Board - Chat WordPress Plugin

Ako už bolo spomenuté, Support Board integrovaný s Slack a Dialogflow a ponúka veľa bohatých typov správ, ktoré môžu vaši agenti alebo roboti použiť vo svojich odpovediach. Patria sem tlačidlá, rozbaľovacie zoznamy, zoznam textových vstupov, formulár na odosielanie e-mailov, registračný formulár, rozvrh, články, zoznam statických textov (s názvami alebo bez nich), tabuľky a formulár na hodnotenie agenta. Alebo si môžete vytvoriť vlastné (statické) bohaté správy. Môžete dokonca nastaviť úradné hodiny tak, aby skryli váš chatbox, deaktivovali váš chatbot a / alebo zobrazili rozvrh, keď návštevník napíše správu mimo vašich definovaných hodín. Všetky konverzácie sú ľahko dostupné z administračnej oblasti. Odtiaľto môžete spravovať správy, ukladať odpovede, spravovať / organizovať používateľov a zobrazovať informácie o návštevníkoch z hlavného panela WordPress.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patria možnosti upozornení (e-mail, počítač a flash), články databázy poznatkov a automatická synchronizácia pre vašich používateľov a štruktúrované údaje. Support Board tiež podporuje RTL, ponúka 19 rôznych jazykov a je pripravený na preklad, ak chcete pridať nový jazyk. To všetko za 59 dolárov!

3. Acobot Web Assistant zadarmo AI Chatbot

Acobot Web Assistant AI Chatbot Plugin zadarmo

Acobot je doplnok chatbot pre WordPress, ktorý poskytuje okamžitú pomoc návštevníkom vašich stránok, aj keď váš tím zákazníckych služieb nie je v okolí. Jednoducho nainštalujte doplnok a nakonfigurujte nastavenia. Je to také ľahké. So stovkami avatarov, z ktorých si môžete vybrať, štýlovými miniaplikáciami na čet (stačí zvoliť ten, ktorý je pre váš web vhodný) a prispôsobiteľné farby Acobot je vynikajúcou možnosťou chatbotu.

Acobot Web Assistant AI Chatbot Plugin zadarmo

Čo však robí Acobota skutočne výnimočným, je to, že je poháňané ai. To znamená, že nemusíte naprogramovať odpovede – Acobot študuje váš web a naučí sa všetko, čo potrebuje vedieť. Plus Acobot je dosť chytrý na to, aby vedel, kedy vykonáte zmeny na svojich stránkach, a podľa toho aktualizuje svoje odpovede.

To nie je všetko, čo dokáže Acobot – tento chatbot je tiež užitočný pri generovaní potenciálnych zákazníkov. Keď používateľ interaguje s Acobotom, môže požiadať o jeho kontaktné informácie. Môžete si vybrať buď priamy alebo zdvorilý spôsob, ale v obidvoch prípadoch Acobot predloží dôvod na vyžiadanie informácií (napríklad, aby „ľudský kolega“ nadviazal na komplexnú žiadosť). V závislosti od vašich webových stránok môže Acobot tiež požiadať hosťa, aby sa páčil alebo sledoval vašu spoločnosť na sociálnych médiách, predložil výzvu na akciu (napríklad ukážku), vyhľadal a vyplnil formulár pre hosťa, bezplatnú skúšobnú verziu a ďalšie. Navyše vstavaná detekcia zámeru ukončenia znamená, že Acobot urobí všetko preto, aby nestratil vedenie.

Acobot je zadarmo, ale iba pre malé webové stránky (do 25 stránok) a do 250 používateľov. Pre spoločnosti alebo väčšie weby aktualizované Acobot Chatbotov plán je nutnosťou. Už od 29 dolárov / mesiac je to veľká investícia do vášho podnikania, pretože Acobot vám určite pomôže zvýšiť počet potenciálnych zákazníkov a počet konverzií.

4. WP-Chatbot od spoločnosti MobileMonkey

WP-Chatbot od spoločnosti MobileMonkey

Máte radi Facebook Messenger? s WP-Chatbot môžete na svoje stránky ľahko pridať miniaplikáciu chatu Facebook Messenger. Milovať to alebo nenávidieť – Facebook Messenger používa viac ako 1,3 miliardy ľudí

Tak prečo WP-Chatbot? Jednoducho povedané – je to skvelý (a ľahký) spôsob, ako na svoj web WordPress pridať nepretržitý live rozhovor. WP-Chatbot sa hladko integruje s vašou firemnou stránkou Facebook, takže si môžete vytvoriť nasledujúce a ihneď sa spojiť s publikom. A najlepšie zo všetkého – pretože je založený na službe Facebook Messenger, môžete si kedykoľvek otvoriť rozhovor so zákazníkom. Nemusíte sa spoliehať na zhromažďovanie telefónnych čísel alebo e-mailov, aby ste ich mohli kontaktovať s novými informáciami alebo ponukami (ale ak chcete – to je niečo, čo môžete nastaviť pomocou prémiového plánu).

WP-Chatbot od MobileMonkey Widget

WP-Chatbot ponúka tiež jednoduché možnosti pre vlastnú farbu témy a uvítací pozdrav. Môžete tiež nastaviť jazyk rozhovoru a skryť widget na základe vlastného typu príspevku. Chcieť viac? Môžete upgradovať na Prémiový program MobileMonkey pridať vlastné značky, živé rozhovory a hovory naštartovať, užitočný chatbot, plánovanie odkvapkávania, pokročilú analýzu chatu, vstavanú reklamu a ďalšie.

5. Zendesk Live Chat

Zendesk Live Chat zadarmo WordPress Plugin

Zendesk Live Chat je populárny doplnok, ktorý komunikuje so zákazníkmi v reálnom čase a pomáha im pri nákupe. Musíte si vytvoriť účet so Zendeskom a prepojiť ho s pluginom. Po dokončení sa v pravom dolnom rohu obrazovky otvorí okno so správou. Návštevníci sa s vami môžu okamžite rozprávať, a ak nie ste online, môže vám byť zaslaný e-mail. Funguje dobre so všetkými hlavnými prehliadačmi a predstavuje jednoduchý spôsob integrácie živého chatu na vašich stránkach.

Zendesk Live Chat zadarmo WordPress Plugin

Miniaplikácia je jednoduchá a dá sa prispôsobiť tak, aby bola synchronizovaná s vašou značkou. Je optimalizovaný pre mobilné telefóny a je k dispozícii v 40 jazykoch. Bezplatná verzia umožňuje naraz iba jeden súbežný chat a je zachovaná história četu 14 dní.

Proaktívne chatovanie vám umožňuje dať vopred definované odpovede. Spúšťače je možné nastaviť tak, aby sa každý návštevník dostal automaticky. Na informačnom paneli môžete monitorovať všetku komunikáciu a začať rozhovor, kedykoľvek budete mať pocit, že návštevník potrebuje pomoc. Na prístrojovom paneli môžete robiť niekoľko vecí – upravovať nastavenia, aktualizovať efekty, skratky nastavení alebo zakázať niektorým návštevníkom.

6. WordPress Live Chat je dokončený

Živý rozhovor WordPress Kompletný prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

WordPress Live Chat Plugin je prémiový doplnok s otvoreným zdrojom, ktorý môžete nainštalovať, aby ste rýchlo pridali chatovú schránku. Môžete si vytvoriť svojich vlastných operátorov, prispôsobiť chatovú schránku a viesť protokoly rozhovorov. Ak chcete, na používateľa môže odpovedať viac ako jeden agent.

Doplnok služby Live Chat WordPress

Ak sú operátori offline, návštevníci môžu vyplniť kontaktný formulár. E-mailové upozornenia sa prijímajú, keď sú všetci agenti offline. Chcete použiť doplnok na ľubovoľnom počte webových stránok? Budete musieť ísť s Live Chat Unlimited.

7. Podpora WP Live Chat

Podpora WP Live Chat zadarmo

Ak chcete zachovať súbežnosť viacerých rozhovorov so svojimi zákazníkmi, vyskúšajte podporu WP Live Chat. Používateľovi aj návštevníkovi bude rozhranie ľahko použiteľné. Všetky polia v tomto poli je možné editovať a samotné pole je možné presúvať po celej obrazovke a umiestniť tam, kam chcete. Keď je live chat vypnutý, správy offline sa môžu ukladať.

Podpora WP Live Chat Zadarmo nastavenie doplnku WordPress

Môžete si vybrať zo 6 preddefinovaných tém chatovacieho boxu a úplne si prispôsobiť chatový zážitok tak, aby sa zmestil do vzhľadu a pocitu vašej webovej stránky. V chatovom boxe nie sú žiadne reklamy ani odkazy na Powered By. Môžete vložiť schránku rýchlej reakcie. Návštevníci môžu zostať v anonymite, ak je meno a e-mailová požiadavka v čase začatia chatu deaktivovaná. Alebo môžete obmedziť prístup iba pre registrovaných používateľov. Animácie je možné aplikovať na okno rozhovoru a môžu sa uchovávať záznamy rozhovoru. Ak ste zistili, že adresa IP má nepríjemnú hodnotu, môžete ju zakázať.

Na obrazovke sa môže zobraziť okno s priamym rozhovorom. Zvukové upozornenie pri začatí nového rozhovoru je možné povoliť alebo zakázať. Doplnok je kompatibilný so všetkými doplnkami z vyrovnávacej pamäte a prekladovými doplnkami.

S týmto doplnkom je k dispozícii veľa platených rozšírení, ktoré si môžete vybrať, ak chcete pridať funkcie – spustenie rozšírenia chatu, rozšírenia viacerých agentov, mobilnej a pracovnej aplikácie, rozšírenia cloudového servera, rozšírenia šifrovania chatu – a môžete ich podľa potreby pridať..

8. Úžasná podpora

Awesome Podpora zadarmo WordPress Plugin

Awesome Support je solídna technická podpora založená na WordPress. Je navrhnutý tak, aby bol úplne kompatibilný so všetkými témami WordPress, bezplatnými aj prémiovými. Keď je doplnok nainštalovaný a aktivovaný, všetky funkcie sa zapnú, takže môžete otvoriť Help Desk a nastaviť zákaznícku podporu v žiadnom momente.

Úžasná podpora bezplatného nastavenia doplnku WordPress

Návštevníci si môžu otvoriť vstupenky na svoje sťažnosti v klientskom rozhraní, čo môže sledovať tím zákazníckeho servisu od klientskeho rozhrania. Staré lístky je možné označiť štítkami. Zákazníci môžu byť vyzvaní, aby pred otvorením lístka prijali Zmluvné podmienky.

E-maily sa okamžite odosielajú správnym osobám, aby s nimi mohli konať. Rozhovor medzi zákazníkom a osobou vášho tímu zostane súkromný. Do chatovej schránky môžete pridať polia a podporovať ľubovoľný počet produktov.

Ak chcete do svojho chatovacieho zariadenia pridať rozšírenia, Awesome Support ponúka rozšírenia pre integráciu WooCommerce, konzervované odpovede, e-mailové správy (odpovedanie e-mailom) a ďalšie. Tieto rozšírenia sú bezplatné a prémiové. Tento doplnok môžu využívať výhody veľké obchodné organizácie aj malé podniky.

9. Responzívny systém lístkov WP Support Plus

Systém responzívnych lístkov WP Support Plus

Systém responzívnych lístkov WP Support Plus funguje dobre pre spoločnosť, systém nehnuteľností alebo servisného pultu, systém prijímania zamestnancov, systém technickej podpory a ďalšie podobné oblasti podpory. Dokáže efektívne zvládnuť správu lístkov veľkých organizácií.

Nastavenia podpory WP Plus

Otvorenie vstupenky je možné vykonať na klientskom rozhraní, prostredníctvom správcu alebo dokonca v mene používateľa. Zadávanie vstupeniek môžete obmedziť na konkrétny typ používateľa, čo bude užitočné pre stránky podporujúce WooCommerce. Lístky môžu byť kategorizované, zoradené podľa priorít, priradené ich stavu a dokonca môžu byť vymazané. Hostia môžu posielať vstupenky aj cez Facebook. Google No CAPTCHA, reCAPTCHA pre formuláre pre hostí môžu byť povolené.

E-mailom sa potvrdzuje potvrdenie o každej vstupenke, a to správcovi aj návštevníkovi, ktorý lístok vyzdvihne. Potrubie e-mailov je možnosť, v závislosti od kompatibility hostiteľa. Funkcie Skype sú zahrnuté a vy môžete volať alebo chatovať aj cez Skype. K lístkom, odpovediam a e-mailom je možné pripojiť súbory.

Lístky môžu byť priradené agentom (členom tímu) a môžu byť udržiavané múdre štatistiky, takže viete, ako si výkonia vaši členovia tímu. Rolu dohľadu je možné priradiť každému agentovi pre správu predaja lístkov.

Tlačidlo responzívnej podpory je možné pridať kdekoľvek a tiež je možné pridať vlastné polia. Používajú sa filtre založené na AJAX, takže preosievanie lístkami a čas odozvy je rýchly. Funkcie FAQ a konzervovaných odpovedí môžu pomôcť znížiť počet zvýšených vstupeniek alebo počet vstupeniek vyžadujúcich vlastné odpovede.

Viacnásobné zadanie lístka pre viacerých používateľov, kontrola stavu lístkov, responzívne rozloženie, kategorizácia agentov a prílohy k súborom dávajú tomuto doplnku výhodu. Aj keď je doplnok zadarmo, niektoré funkcie sú k dispozícii iba v prémiovej verzii. Zistíte, že ak chcete skutočne plne využívať všetky funkcie, budete musieť upgradovať na prémiový doplnok.

10. Vizuálny chat WP Flat

Doplnok WordPess WordPress pre plochý program WP Flat Visual Chat

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete jednoduchý chatový doplnok s plochým materiálnym dizajnom, ktorý môžete okamžite nainštalovať a začať používať, potom je program WP Flat Visual Chat vynikajúcou voľbou. Tento krásny doplnok sa dodáva s možnosťami prispôsobenia farieb a ľahko použiteľným rozhraním, ktoré sa hladko integruje s inštaláciou WordPress.

Doplnok WordPress pre plochý vizuálny rozhovor WP

Tento jednoduchý doplnok vám umožňuje poskytovať v reálnom čase živú podporu chatu ajax návštevníkom vašich stránok. Operátori majú možnosť zobraziť, na ktorej stránke sa nachádza čítačka, a môžu iniciovať chat s pomocou. Vizuálny rozhovor WP Flat Visual Chat tiež podporuje možnosti pre odpovede v predstihu, zvukové upozornenia správ, protokolovanie rozhovorov, identifikáciu IP zákazníka a možnosť prenosu rozhovoru inému operátorovi..

11. Tidio Live Chat

Tidio Live Chat zadarmo WordPress Plugin

Tidio Live Chat je navrhnutý pre WordPress a rýchlo sa s ním integruje. Je to 7 dní zadarmo a vy sa nemusíte prihlasovať alebo registrovať. Po siedmich dňoch môžete zvoliť bezplatnú verziu pre alebo downgrade. S hviezdičkovým hodnotením 4,9 je to populárny doplnok, ktorý môžete použiť na pridanie živého chatu na svoje webové stránky.

Tidio Live Chat

Jednoducho sa inštaluje, môžete sledovať svojich návštevníkov a kontaktovať kohokoľvek, kto sa pozerá na vašom webe. Okno chatu sa objaví ihneď po inštalácii a uvidíte zoznam návštevníkov, ktorí sa momentálne nachádzajú na vašom webe. Môžete osloviť kohokoľvek, koho vyberiete.

Dodáva sa v troch prevedeniach a môžete si vybrať farby, ktoré chcete zobrazovať. Ak ste offline, návštevníci vás môžu kontaktovať e-mailom. Hlavní poskytovatelia e-mailových služieb sú integrovaní do tohto doplnku.

Integrovaná miniaplikácia tiež podporuje 140 jazykov, takže môžete s vami chatovať v čo najväčšom počte jazykov.

12. Uber Chat – Ultimate Live Chat

Uber Chat - Konečný Live Chat WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte doplnok chatu s množstvom možností, nehľadajte nič viac ako chat Uber. Predávaný ako „konečný modul WordPress pre priamy rozhovor“, určite nesklame.

Uber Chat WordPress Plugin

Je vybavený funkciami vrátane podpory klientov WordPress a Windows, núdzového formulára dotazu, podpory viacerých operátorov, nastavení a prispôsobení zvukových upozornení, úplnej diskusie a histórie odosielania, kontinuity stavu rozhovoru na celom vašom webe, vopred načítaných farebných schém a ďalších.

Aplikácia Uber Chat tiež podporuje konzervované reakcie na urýchlenie vašej doby odozvy podpory, viacjazyčné rozhranie a kompatibilitu s WPML. Môžete tiež nainštalovať aplikáciu Uber Chat na ľubovoľné viacmiestne miesto WordPress (nezabudnite, že každý web vo vašej sieti bude fungovať ako samostatný web a rozhranie pre rozhovor) , Jedinou požiadavkou systému je, aby ste doplnok prevádzkovali na serveri s dostatočným výkonom pre počet konverzácií, ktoré plánujete začať súčasne (napríklad – pravdepodobne nemôžete podporovať 1 000 klientov, ak je váš web na hosťovaní $ 1 / mesiac). ).

13. Čistý chat – voľný chat

Pure Chat - zadarmo chat WordPress Plugin

Ak ste malý podnik, Pure Chat by vás mal zaujímať. Tento softvér bol navrhnutý s ohľadom na malé podniky. Je to jednoduché a môžete chatovať s viacerými zákazníkmi naraz usporiadaním kariet v okne rozhovoru. Môžete sa zhovárať s ostatnými členmi tímu a k rozhovoru so zákazníkom sa môže pripojiť viacero členov tímu.

Čistý chat

Okno Chat je možné prispôsobiť tak, aby sa menila farba alebo text, alebo aby sa pridali animácie alebo obrázky, aby vyhovovali vašej značke. Nastavte si okno rozhovoru tak, aby sa objavilo niekoľko sekúnd potom, čo návštevník vstúpil na vašu stránku. Na paneli podrobností sa môžete dozvedieť viac o návštevníkovi a viesť s ním zmysluplnejšiu konverzáciu. Konzervované odpovede môžu tedium vyradiť z rutinných odpovedí.

Návštevníci môžu byť nasmerovaní na správne oddelenie priradením oddelení k miniaplikáciám. Kategorizujte návštevníkov a povoľte im rôzne úrovne prístupu. Pomôže vám to spravovať váš tím. Výkon a hodnotenie každého člena tímu je možné sledovať, takže sa zoznámite s najvýkonnejšími členmi tímu.

K dispozícii sú aplikácie pre systémy iOS, Android a Kindle, čo znamená, že môžete chatovať bez toho, aby ste sa obmedzovali iba na váš pracovný stôl. Spojte Pure Chat s viac ako 500 aplikáciami pomocou aplikácie Zapier a okamžite použite rozšírené funkcie. Aj keď nemáte webovú stránku, na hosťovaných stránkach Pure Chat môžete mať samostatný chatovací box.

Pure Chat je bezplatný aj platený softvér. V prípade úplne bezplatného balíka je počet rozhovorov za mesiac obmedzený na 15 a potom budete musieť upgradovať na program Starter, Business alebo Growth Plan. Pri chatách s neuzavretými chatami si budete musieť vybrať plán rastu, ktorý sa každý mesiac vypláca 99 dolárov.

14. Formilla Live Time v reálnom čase

Formilla v reálnom čase Live Chat zadarmo WordPress Plugin

Formilla Live Chat umožňuje sledovanie návštevníkov v reálnom čase a prichádza k vám zadarmo, ako aj v mnohých platených balíčkoch. S bezplatnou verziou si budete môcť nainštalovať chat na jednom webe, usporiadať jeden chat naraz a budete mať každý mesiac nárok na 30 chatov / e-mailov. Môžete ho tiež nastaviť tak, aby sa rozhovor začal s vami po niekoľkých sekundách po tom, ako návštevník navštívi vaše webové stránky. Správy pozývajúce návštevníkov na rozhovor sa dajú prispôsobiť.

Formilla

Automatická odpovedačka môže vstúpiť a zhromažďovať kontaktné údaje, keď ste offline. Ak klepnete na klávesnicu, váš návštevník bude vedieť, že vaša odpoveď je na ceste. Na prichádzajúci rozhovor je možné nastaviť upozornenia na pracovnej ploche alebo na zvukovú signalizáciu. Pracovisko technickej podpory alebo Doručená pošta vám pomôžu filtrovať, určovať priority rozhovorov a obmedzovať alebo zakázať používateľov. Vstupenky môžu byť pridelené chatom a môžu mať prioritu.

Ak je agent zaneprázdnený, chat bude zaradený do poradia a užívateľ bude vždy vedieť svoju pozíciu vo fronte. Prepisy četu budú zachované. E-maily je možné prispôsobiť a e-mailové údaje je možné exportovať. Prístrojová doska vám poskytne prehľad o aktivite rozhovoru a správy môžu byť generované zo zhromaždených údajov. Časy rozhovoru môžu byť naplánované a hodiny prevádzky môžu byť stanovené.

Balíčky sa pohybujú od 11,99 dolárov mesačne do 16,99 dolárov mesačne. Pomocou týchto balíkov môžete zvýšiť počet agentov, webových stránok a rozhovorov. Môžete chatovať z mobilných zariadení, máte nárok na upgrade, monitorovať návštevníkov v reálnom čase, prispôsobovať chatovací box, používať program Attention Grabber, odstraňovať značku a mať nárok na telefonickú podporu.

15. Flyzoo chat

Flyzoo Chat zadarmo WordPress Plugin

Chat od Flyzoo nie je v skutočnosti určený pre podnikanie, je navrhnutý špeciálne pre chatovanie v komunite. Keďže má viac spoločenského charakteru, je dobre integrovaný do väčšiny doplnkov pre členstvo a sociálne siete. Webináre, zoznamovacie webové stránky, online obchodníci alebo hráči, udalosti, miestne združenia a podobné oblečenie môžu tento doplnok dobre využiť..

flyzoo

Používatelia môžu vyhľadávať a rozprávať sa s priateľmi, pripojiť sa k skupinovým chatom a. Užívateľské profily sa automaticky synchronizujú s chatom a avatary sa dajú stiahnuť z mnohých ďalších doplnkov, ako sú Gravatar, WP User Avatar, Ultimate Member a Buddy Press. Používatelia môžu chatovať vo viac ako 20 jazykoch a je možné aj viac súkromných rozhovorov.

Rozhovory sú hostené v cloude, takže na serverovom prostriedku nie je žiadna kresba. Rozhovory sa môžu moderovať aj pomocou prispôsobených filtrov, aby sa vylúčil zlý jazyk, zakázali niektorí návštevníci, aby sa blokovali adresy IP alebo aby sa obmedzila dĺžka chatu alebo rýchlosť odosielania chatových správ. Rozbaľovacie okná rozhovoru povolia čet v samostatných oknách prehliadača. V prípade webových stránok založených na SSL / HTTPS môže byť chat šifrovaný. História rozhovoru je udržiavaná a je možné pristupovať k predchádzajúcim konverzáciám. Subdomény sú povolené a mnoho stránok môže byť pripojených k rovnakému chatu.

Službu Chat by Flyzoo si môžete vyskúšať zadarmo počas 14 dní a na požiadanie sa predĺži o ďalších 14 dní. Vďaka profesionálnej verzii je možné sledovanie návštevníkov v reálnom čase, zdieľanie súborov, vkladanie skupinových rozhovorov na stránky a obmedzovanie prístupu na základe rolí. Posledná vlastnosť obmedzenia prístupu je zvlášť vhodná pre rôzne úrovne služieb založených na predplatnom.

16. Casengo Live Chat Widget

Casengo Live Chat Widget zadarmo WordPress Plugin

Podpora živého chatu Casengo je dobre navrhnutý, ľahko použiteľný a bohatý doplnok na podporu živého chatu. Musíte sa zaregistrovať u účtu u Casengo a počas niekoľkých minút si na svojom webe môžete nastaviť okno rozhovoru. Môžete reagovať na návštevníkov prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Chatovacie okná je možné prispôsobiť.

Doplnok zefektívňuje všetky prichádzajúce chatové správy z WhatsApp, live chat alebo e-mail do jednej doručenej pošty, takže nikdy nestratíte ani jednu správu. Celý tím má jasný prehľad o chate a je zabezpečená koordinácia. Celá história rozhovorov so zákazníkmi je udržiavaná, aby vaši členovia tímu mohli lepšie reagovať.

Znalostná základňa je užitočná, ktorí členovia tímu môžu hľadať odpovede na otázky zákazníkov. Členovia tímu môžu dotaz tiež poslať komukoľvek mimo ich chatovej skupiny alebo môžu požiadať o pomoc ostatných v skupine..

Keďže doplnok môže na zariadeniach v ruke fungovať dobre, môžete byť vždy na vrchole každého dopytu zákazníka. V kombinácii s integráciou Facebooku a Twitteru je možné chatovať aj na cestách. Z jednej webovej stránky je možné spravovať viacero poštových schránok a viac značiek.

S bezplatným účtom je obmedzený počet používateľov, rozhovorov a konverzácií. K dispozícii sú 2 platené programy – Premium a Enterprise, pričom celá sada funkcií je k dispozícii iba v pláne Enterprise (a vlastné funkcie sú k dispozícii v programoch Elite na mieru)..

17. Collect.chat konverzačný chatbot

Collect.chat Chatbot

Collect.chat je najjednoduchší tvorca chatu na svete. Môžete vytvoriť chatboty pre svoj web WordPress v priebehu niekoľkých minút pomocou šablón drag and drop. Teraz môžete pomocou týchto automatizovaných chatov premeniť svojich návštevníkov na zákazníkov, rozšíriť zoznamy e-mailov a naplánovať si schôdzky. Beží 24 × 7 a umožňujú bezproblémové zhromažďovanie údajov, vďaka čomu majú návštevníci vašich webových stránok príjemný zážitok.

Zvyšovanie angažovanosti zákazníkov na webovej stránke je kľúčom k úspechu každého podnikania. Na tento účel sa webové stránky tradične spoliehali na statické formuláre. Ukázali sa však ako obrovské rozrušenie.

Vytváranie bezproblémového prostredia pre zákazníka je preto dôležité pre online nakupovanie. Hlavným dôvodom úspechu značky v reálnom svete je emocionálny vzťah, ktorý zanechávajú svojim zákazníkom. Najlepší spôsob, ako replikovať tú istú osobu v online svete, je prostredníctvom interaktívnych rozhovorov. Porozprávajte sa so svojimi zákazníkmi rovnako ako v skutočnom maloobchodnom obchode.

Chatbots Collect.chat môže mať tri podoby:

 • Spúšťací formulár – Chatbot sa objaví na webovej stránke v dolnej časti
 • Embeddable Form – Chatbot môže byť vložený kdekoľvek na webe. Akákoľvek časť webovej stránky tak môže byť konverzovaná.
 • Zdieľateľný formulár – Chatbot je možné zdieľať prostredníctvom adresy URL. To možno použiť na vykonávanie prieskumov.

Collect.chat vám umožňuje robiť len to. A najlepšie na tom je, že konverzácie sú úplne automatizované. Všetko, čo musíte urobiť, je skriptovať konverzáciu, ktorú chcete viesť so zákazníkom, a nasadiť ju na svoje stránky. Pomocou nich získate spätnú väzbu od zákazníkov, recenzie, kontaktné informácie potenciálnych zákazníkov a ešte oveľa viac. Najdôležitejšie je, že máte šancu nadviazať emocionálne spojenie so svojimi online zákazníkmi.

Uzavrieť…

Live Chat je užitočný nástroj na zvýšenie zákazníckeho servisu o niekoľko zárezov. Doplnky, o ktorých sa tu diskutuje, vyhovujú potrebám každej organizácie celkom dobre. Všetky doplnky sú populárne a vysoko hodnotené v úložisku WordPress, takže by ste sa mali skutočne zapojiť do konverzácie a zistiť, ako to ovplyvní vaše podnikanie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me