Najlepšie svadobné WordPress Témy

Najlepšie svadobné témy pre WordPress

Svadba je tá príležitosť, keď sa dvaja partneri spoja prostredníctvom svojich duchov pre lepšie a horšie do smrti. Taká veľkolepá príležitosť si zaslúži rovnako veľkolepý výraz. V dnešnej dobe digitálnych médií nebol osobný kontakt úplne stratený. Uviedli sme niektoré z najlepších svadobných tém WordPress, ktoré vám pomôžu osloviť všetkých na internete a zároveň zachovať neporušený osobný kontakt..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Svadba poludníkov

Meridiánska svadba - responzívna téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Meridian Wedding obsahuje všetko, čo potrebujete na jednej elegantne navrhnutej stránke. Zahrnuté sú všetky dôležité prvky – rozvrh, aby vaši hostia boli informovaní o čase a mieste udalostí, ktoré viedli k vášmu veľkému dňu a ďalej, modul RSVP, takže vaši hostia môžu okamžite reagovať na vaše pozvanie a tiež môžete nechať vaši hostia vedia, kde ste zaregistrovaní, takže pre nich je ľahké vybrať si dokonalý darček.

Meridian Wedding obsahuje aj blog, takže môžete zdieľať dôležité príbehy, ako je váš zásnubný príbeh, s celým zoznamom hostí, aby ste si vytvorili očakávania. Môžete tiež zdieľať svoje interaktívne fotografie, videá a predstaviť svadobnú hostinu. Žiadna svadobná stránka by nebola dokonalá bez schopnosti prispôsobiť ju tak, aby vyhovovala téme vášho špeciálneho dňa. Pomocou nástroja Meridian Styler je takmer každý prvok plne prispôsobiteľný vrátane typografie, farby, pozadia a ďalších.

2. Svadobná cesta

Novomanželia - svadobná téma

Info & DownloadView The Demo

Svadobná téma, ktorá je citlivá na svadbu, ponúka veľmi elegantný a robustný dizajn, starostlivo vytvorený s krásnym usporiadaním, ktoré sľubuje vyniknúť. Téma je veľmi ľahko prispôsobiteľná a ľahko nastaviteľná. Súčasťou témy je formulár RSPV, kniha návštev, odpočítavanie času, kalendár udalostí, jazdec revolúcie na celej obrazovke s mnohými 3D efektmi, blog a sféra Twitter a oveľa viac.

3. Everline svadobné udalosti

Svadobné udalosti - Everline WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Čistá a krásna responzívna svadobná téma, Everline obsahuje päť domovských stránok, jazdec revolúcie, vizuálny skladateľ pre ľahké prispôsobenie (s 9 preddefinovanými farebnými schémami), menu Mega, ktoré obsahuje všetky vaše špecifiká na jednom mieste, kalendár udalostí, časovač odpočítavania, podrobná dokumentácia. Ak máte radi všetko, čo je perfektne zorganizované, určite stojí za zváženie Everline.

4. Svadobný deň

SVADOBNÝ DEN - SVADOBNÉ WORDPRESS TÉMA

Info & DownloadView The Demo

Svadobné odvážne a štýlové responzívne svadobné tému. Je vybavený jedinečným navigačným panelom vľavo a používa moderný dizajn a krásne rozloženie na doplnenie jedinečnej povahy témy. Obsahuje kalendár udalostí, formulár RSPV, fotogalériu, blog a mnoho ďalšieho. Ak je váš vkus minimalizmus a smelosť, určite stojí za to sa pozrieť.

5. Únia

Téma únie - svadba a udalosť WordPress

Info & DownloadView The Demo

Jednoduchá, elegantná a responzívna jednostránková svadobná téma, Union je nielen čistá a ľahko použiteľná, ale tiež veľmi ľahko dostupná vo vašom prehliadači. Medzi jeho vlastnosti patria – 4 jedinečné hlavičky, segregované oddiely na rôzne účely, 2 formuláre RSPV, živá galéria Instagramu, vlastné logá, ikony pripravené sietnicou, podradená téma, 600+ písiem Google a oveľa viac.

6. WeddingEngine

WeddingEngine

Info & DownloadView The Demo

WeddingEngine je prémiová téma WordPress Svadba, ktorá je ideálna na vytvorenie rozprávkovej webovej stránky o vašom veľkom dni. Toto je téma, ktorú chcete použiť na vytvorenie svadobného webu na zdieľanie s priateľmi a rodinou.

Pomocou priloženého jazdca a možností videa a obrázkov k téme môžete pridať fotografie šťastného páru, fotografie dieťaťa, návrhové video a ďalšie. Potom pridajte dôležité dátumy z vášho vzťahu, ako keď ste sa stretli, prvý bozk, keď ste sa spolu presťahovali, keď ste sa zasnúbili a čokoľvek iné pomocou funkcie časovej osi. Jo, a WeddingEngine má tiež skvelú možnosť pre rodinu a priateľov, aby vám zanechali teplé želania priamo na vašom svadobnom webe.

Môžete tiež pridať všetky svoje svadobné udalosti, modul RSVP, odpočítavanie času do veľkého dňa a ďalšie. Okrem toho existujú možnosti na prispôsobenie rozloženia, farieb a ďalších možností v rámci témy.

7. Zásluhy

Zásluhy - responzívne svadobné téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Dobre usporiadaná, moderná a krásna responzívna svadobná téma, Merit vám umožňuje upravovať farby a typografiu priamo z ich tematických možností – ktorá je poháňaná výkonným rámcom Redux. Vďaka pokročilým typografickým možnostiam, formuláciám RSPV, podradeným témam a oveľa viac, nemôžeme opomenúť zásluhy, pretože nám poskytuje veľa toho, čo hľadať.

8. Svadobný deň

Téma svadobného dňa

Info & DownloadView The Demo

Svadobný deň má všetko, čo potrebujete na usporiadanie svadobných udalostí hneď od začiatku. Na rýchle a jednoduché nastavenie stránok použite 4 preddefinované farebné vzhľady, 15 + šablóny stránok, generátor krátkych kódov, vlastné widgety a vlastné formáty príspevkov. Pridajte príbeh o tom, ako ste sa stretli, video s návrhom alebo dokonca obrázkovú galériu vašich fotografií z interakcie – svadobný deň uľahčuje.

To, čo robí túto tému tak úžasnou, je jej úplnosť. Čoskoro bude k dispozícii šablóna, ktorú môžete použiť pri nastavovaní svojich webových stránok. Téma obsahuje užitočnú sekciu RSVP, takže hosť vám môže dať vedieť, že prichádza, a môžete tiež pridať do svojho registra, aby mohli nakupovať čo najskôr. Za deň môžete pridať všetky podrobnosti o udalosti, svadobnú hostinu a poznámky o čomkoľvek inom. Ak máte nejaké otázky, existuje užitočná kontaktná stránka s viacerými mapovateľnými miestami, aby vás mohli chytiť. Konečne – v nich nájdete nádhernú galériu, do ktorej môžete pridať fotografie z vašich bakalárskych / bakalárskych večierkov, svadby a svadobnej cesty, aby ste ich mohli zdieľať so svojimi hosťami..

Téma obsahuje množstvo ďalších skvelých funkcií svadobného dňa, ktoré určite milujete. K dispozícii je roztomilé odpočítavanie, ktoré ukazuje čas, ktorý zostáva do vášho veľkého dňa, krásna kniha návštev, kde milovaní môžu zanechať dobré želania, integráciu registrov darčekov, aby ste pre svojich hostí uľahčili nakupovanie a ešte oveľa viac.

9. Just Married

Just Married Theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Just Married Wedding WordPress je ideálna pre svadobné alebo osobné webové stránky blogov. Táto rozkošná svadobná téma je plná funkcií a sladkých detailov. Hlavná oblasť obsahu je usporiadaná ako pozvánka s podrobnosťami o šití, s predným a stredným menom udalosti a dátumom. Súčasťou témy je kompletná galéria s fotografiami so zákazkami, priesvitné rozbaľovacie ponuky, sekcia blogu a stránky pre svadobnú hostinu a ubytovanie..

Prispôsobte vzhľad témy tak, aby zodpovedal osobnému štýlu páru. Vyberte si zo 4 predvolených farebných schém: béžová / tyrkysová, zelená / červená, modrá / ružová alebo fialová / oranžová. Potom použite jeden z priložených vzorov pozadia (filigránový vzor alebo kosoštvorec s kvetinovým vzorom) alebo nahrajte svoj vlastný obrázok.

Téma zahŕňa aj svadobné funkcie. Špeciálny modul RSVP umožňuje hosťom okamžite potvrdiť svoju účasť. Stránka s registrom potom uľahčí hosťom vyhľadanie dokonalého darčeka uvedením odkazov na všetky vaše registre darčekov na jednom mieste.

10. Neeqah

Neeqah - responzívna svadobná téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Jednoducho ohromujúci, vizuálne krásny a úžasne ľahké s ním pracovať. To dokonale popisuje Neeqah, responzívnu svadobnú tému. S tak úžasnými funkciami, ako sú neobmedzené farebné škály, pokročilé možnosti tém a typografií, formuláre RSPV, podrobná dokumentácia a oveľa viac, je Neeqah určite témou, o ktorej sa dlho premýšľa, aby predstavila váš veľmi špeciálny deň..

11. XOXO

XOXO - Krásne elegantná svadobná téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

XOXO je jednoduchá, ale elegantná jednostránková plne responzívna svadobná téma, ktorá ponúka veľa možností prispôsobenia, stovky písiem Google, úpravy farieb, rozloženie stránky v celej šírke alebo rozmiestnenie v rámčeku, galériu, formulár RSPV, kalendár udalostí a mnoho ďalšieho. Ak je váš výber živý a otvorený, je to téma, ktorú treba vážne zvážiť.

12. Lovey Dovey

Lovey Dovey - responzívny svadobný motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Čistá a sofistikovaná responzívna svadobná téma, Lovey Dovey je jednoduchá na používanie, ľahko sa prispôsobuje a bola postavená na Bootstrap 3, veľmi spoľahlivá. Medzi jeho vlastnosti patria tematické možnosti, formuláre RSPV, fotogaléria, kniha návštev, typy príspevkov udalostí a mnoho ďalšieho. Má všetko, čo potrebujete na vytvorenie úžasného svadobného webu pre váš výnimočný deň.

13. Manželstvo

Manželstvo - responzívne svadobné WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Klasické, sofistikované svadobné motívy reagujúce na biely golier, Manželstvo je jednoduché a ľahko použiteľné s rôznymi panelmi možností tém, ktoré ponúkajú prispôsobenie farieb a typov písma, a editorom rozloženia na základe krátkeho kódu. Táto téma nemusí byť taká fantázia ako ostatné, ale aj tak klasika vždy priťahuje určitý druh publika.

14. Maya

Maya - inteligentný a výkonný motív WP

Info & DownloadView The Demo

Inteligentné a nádherné dieťa originálnej témy MAYA, ktoré sú plne citlivé a ponúkajú jednu stránkovú a viacstranovú funkciu. S funkciami, ako je oblasť celej obrazovky na vstupnej stránke, efekt paralaxy, rozloženie blogu, fotogaléria a mnoho ďalšieho. Ak je váš vkus trochu upscale a nóbl, môže to byť podľa vašich predstáv.

15. Večnosť

Eternity - Citlivý svadobný WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Čistá, krásna a elegantná jednostránková responzívna svadobná téma. Eternity sa môže pochváliť jedinečným usporiadaním s navigačným stĺpcom vľavo. Téma obsahuje časovač odpočítavania, fotogalériu, sekcie príbehov, darčekové registre, formulár RSPV, blog a mnoho ďalšieho. Ak hľadáte niečo ľahké pre oči a zároveň sa držte významu dňa, mali by ste to skúsiť.

16. Čerpadlo

Pumpa - responzívna svadba a viacúčelová téma

Info & DownloadView The Demo

Pumpa sa vyznačuje dobre kategorizovanou a modernou viacstranovou responzívnou svadobnou témou, ktorú je možné ľahko prispôsobiť, pokiaľ ide o tematické možnosti, neobmedzenú paletu farieb, prémiový posúvač, krátke kódy, pripravenú sietnicu, vizuálneho skladateľa, galériu a oveľa, oveľa viac. Ak máte radi všetko úplne organizované a všetko, čo má svoje vlastné miesto, zatiaľ čo ho udržujete krásne, už viac nehľadajte.

Táto téma je pripravená na všetky vaše svadobné dni! Pumpa obsahuje skvelé moduly na vytváranie stránok vďaka úžasnému doplnku Visual Composer od spoločnosti WPBakery. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou programu Pump je podpora externých doplnkov. Táto téma podporuje program bbPress, ak by ste chceli pridať fórum pre účastníkov, aby sa mohli on-line stýkať a hovoriť o svojich nadchádzajúcich svadbách. Alebo môžete použiť WPML (čo téma tiež podporuje) na úplné preloženie témy do viacerých jazykov, takže všetci vaši príbuzní, bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú, môžu pripraviť váš svadobný blog na aktuálny stav..

Medzi ďalšie úžasné motívy patrí stránka s posudkami, kde môžete zdieľať príbehy rodinných príslušníkov o šťastnom páre, stránka ľudí s pridaním životopisov o svadobnej párty, stránka s galériou na zdieľanie fotografií o zásnubách a udalostiach a oveľa viac. Pumpa je skvelá svadobná téma, ktorá určite poteší každého bridezilla.

17. CuckooLove

CuckooLove - Svadobné WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Jedným z najlepších aspektov CuckooLove je obrázok na pozadí na každej stránke – je to nádherné! Medzi vlastné typy príspevkov patria fotografie (pre stránky portfólia, video / fotoalbumy), hostia, kniha návštev a udalosti. Viaceré rozloženia blogov a stránok vám umožňujú presne vyzerať a viac ako 14 šablón stránok sa dodáva s touto nádhernou témou. Použite nástroj na tvorbu domovskej stránky na špecializované rozloženie a vyberte si zo 4 rôznych posúvačov obrázkov / videa na domovskej stránke alebo kdekoľvek na webe! Téma sa dodáva s 2 preddefinovanými štýlmi, ktoré fungujú hneď po vybalení z krabice, takže môžete okamžite začať s integráciou obsahu!

18. Qaween

Qaween - responzívna svadobná téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Qaween má všetko, čo potrebujete na jednoduché vytvorenie webovej stránky a blogu pre vašu svadbu. Téma obsahuje úžasnú domovskú stránku s posuvníkom obrázka na celej obrazovke, podporou obrázka na pozadí sekcie a ďalšími. S blogom môžete zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou, aby si mohli prečítať všetky informácie o vašej angažovanosti, mieste alebo o vašich plánoch do budúcnosti. Navyše časť udalostí je ideálna na zdieľanie podrobností o zákazke, bakalárskych a bakalárskych večierkoch, rozvrhu udalostí na svadobný deň a ak chcete, môžete dokonca pridať podrobnosti o svojej svadobnej ceste. Napokon úžasná stránka galérie vyžaduje iba fotografie vašich prsteňov, večierkov a samozrejme vašej svadby.

Existuje veľa ďalších užitočných funkcií zabudovaných do Qaween, čo z neho robí skvelú tému pre blogovanie všeobecne a nielen pre svadby. Téma obsahuje vlastné typy príspevkov, vďaka ktorým je pridanie jazdca domovskej stránky, obrázky do galérie a udalosti veľmi jednoduché. Navyše obsahuje krátke kódy, ktoré uľahčujú pridávanie ozdôb do príspevkov a stránok (vrátane zoznamov, oddeľovačov, videí, ponúk, kolotočov, gombíkov a oveľa viac)

19. GeekLove

GeekLove - responzívny svadobný motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prepracovaný, minimalistický a krásny dizajn, Geek Love je plne reagujúca jednostránková svadobná téma. Je vysoko prispôsobiteľný a vďaka widgetizácii je tiež ľahké vytvoriť si vlastný výraz témy. Medzi jeho vlastnosti patrí manažér udalostí, formulár RSPV, kniha návštev, krátke kódy, zobrazenie sietnice a mnoho ďalšieho. Ak máte chuť skutočne niečoho krásneho a minimalistického, splnili ste svoj dokonalý zápas.

20. Spolu

vydatá svadba wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Celkom je zďaleka naša samostatná téma, a ako sme už mnohokrát povedali, predtým, ako s tým skutočne budete môcť stavať čokoľvek. Zahŕňa to svadobné témy a vytvorili sme nádherné ukážku témy Total Wedding WordPress s miestnym posúvaním, ktorá vám pomôže začať. Pomocou textových modulov môžete pridať informácie o svojej udalosti, pridať vlastné písma a farby písma, ktoré zodpovedajú vášmu svadobnému motívu, vložiť galérie alebo nedávne príspevky do blogu o vašej udalosti a zahrnúť formulár rsvp alebo dokonca miniaplikáciu bulletinu (ak sa vám darí svadobné udalosti). Pridajte všetky moduly, ktoré sa vám páčia. Celkom si môžete vybrať z viac ako 90+ a téma je úplne v poriadku. Pomocou nástroja na vytváranie drag & drop stránok môžete vytvoriť jedinečnú webovú stránku, ktorá vás bude skutočne reprezentovať ako pár a udalosti, ktoré sa chystajú prísť!

Viazanie uzlov (er, Wrapping Up)

A tu to máte! Kompilácia najkrajších, úctyhodných a dojímavých tém wordpressu. Manželstvo je to posvätné puto, kde dve duše vstupujú a odchádzajú ako jedna. Takéto intímne puto by sa malo oslavovať s osobným dotykom, a teda aj so zoznamom! Ak máte pocit, že nám unikla téma, ktorá si zaslúži uznanie alebo druh, neváhajte a dajte nám vedieť!