Najlepšie tímy programu WordPress pre predvádzanie doplnkov v roku 2020

Najlepšie doplnky tímu WordPress v roku 2018

Žiadny zákazník neradi rieši automatizovaný systém. Chatovacie okná, automatické odpovede, e-maily, ktoré neodpovedajú – úplne odstránia osobný dotyk. Aj keď nie je ľahké sa tomu vyhnúť v automatizovanom prostredí, môžeme sa pokúsiť o to, aby bolo všetko menej neosobné. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je profilovanie členov tímu na vašom webe pomocou doplnkov pre prezentácie tímu WordPress. Používatelia tak získajú tvár na druhý koniec telefónu alebo e-mailu.

Vaši zamestnanci sú základnou silou vašej organizácie. Informovanie používateľov o svojich zamestnancoch im poskytne istotu, že s vami budú rokovať, a zvýši úroveň dôvery.

Vaša stránka O aplikácii je určite skvelým miestom na to, aby zákazníkom vysvetlila, čo môže vaša firma urobiť. Môžete si však vziať ďalší krok a pridať stránky profilu, ktoré zobrazujú vašich členov tímu. Zákazníci tak budú vedieť, že máte ľudí, aby svoju prácu vykonali. Tieto špecializované členské stránky tiež pomáhajú nasmerovať komunikáciu na správnu osobu pre lepšiu používateľskú skúsenosť.

Vytvorenie životopisu môže byť pomerne ľahké, jeho zloženie a atraktívne zobrazenie si vyžaduje viac úsilia. To platí najmä pre veľké a rozmanité tímy. Doplnky môžu veľa urobiť, pokiaľ ide o profilové stránky – vytvárať a aktualizovať životopisy, vytvárať stránky tímov a pridávať členov na stránky tímov. Sú dobré pre malé skupiny, ako aj pre veľké organizácie s viacerými tímami. Tieto doplnky navyše reagujú, takže ich používatelia môžu prezerať z ľubovoľného zariadenia.

Pozrime sa na niektoré z našich obľúbených doplnkov tímu WordPress pre vašich zamestnancov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Prezentácia kreatívneho tímu pre doplnok WordPress Premium

Prezentácia kreatívneho tímu je vynikajúcou voľbou pre návrh profesionálneho a (uhádli ste) kreatívneho zobrazenia vašich členov tímu. Doplnok je dodávaný so 6 prispôsobiteľnými a responzívnymi rozloženiami vrátane mozaiky, štvorcových a kruhových mriežok, jazdca, animácie vĺn, šesťuholníka a inline náhľadu (môžete si ich pozrieť na ukážkové stránky).

Prezentácia kreatívneho tímu pre doplnok WordPress Premium

Najlepšie zo všetkého je, že prispôsobenia sú ľahké vďaka zahrnutému ovládaciemu panelu. Vyberte si farby pre riadky, hlavičky, názvy, tituly a ďalšie pomocou intuitívnych výberov farieb. Presunutím členov tímu ich môžete zmeniť. Pridajte každému členovi tímu neobmedzený počet zručností vrátane ich sociálnych väzieb.

Creative Team Showcase je tiež plne kompatibilný s obľúbeným programom WP Bakery Page Builder, takže pri vytváraní svojich webových stránok môžete jednoducho vložiť tímovú prezentáciu na ľubovoľnú stránku. Vďaka ďalším funkciám, ako je integrácia písma Awesome, podpora RTL a prémiová podpora, je tento doplnok ukážky vynikajúcou voľbou pre profesionálne webové stránky..

2. AWSM Team Showcase Free & Premium WordPress Plugin

Tím AWSM uľahčuje vytvorenie a spravovanie tímu a jeho prezentáciu na vašom WordPress. Po nainštalovaní doplnku sa na vašom bočnom paneli správcu zobrazí položka tímu AWSM.

AWSM Team Showcase Free WordPress Plugin

Najprv si vytvorte jednotlivé stránky profilu člena s podrobnosťami, ako sú meno, popis a kontaktné informácie. Tieto stránky tiež slúžia ako základná šablóna, ktorú môže každý člen použiť na vytváranie životopisov. Keď budú členské stránky pripravené, môžete začať vytvárať tím alebo tímy pridaním profilov členov. Môžete tiež nakonfigurovať vzhľad a dojem každej stránky tímu.

K dispozícii sú tri predvoľby (karta, stôl, zoznam) a môžete si vybrať ktorékoľvek z nich pre zobrazenie členov tímu. Každá predvoľba je dodávaná s niekoľkými možnosťami stylingu a možnosťou prispôsobenia pomocou CSS. Doplnok je responzívny a dotykový povolený.

Inovujte na Pro

AWSM Team Showcase Pro WordPress Plugin

Vďaka tímom doplnkov tímu WordPress (ako väčšina doplnkov), inovácia na prémiovú verziu doplnku znamená viac funkcií a prioritnú podporu od vývojára. Verzia doplnku Pro ponúka viac funkcií, ktoré vám pomôžu lepšie predviesť váš úžasný tím. 5 ďalších predvolieb a viac možností stylingu uľahčujú navrhovanie vitríny. Podporuje tiež program WPBakery Visual Page Builder, takže môžete jednoducho pridávať alebo vkladať tímy do ľubovoľnej témy.

3. Team Builder – Zoznámte sa s doplnkom Team Premium WordPress

Team Builder prichádza s výkonným administrátorom, podporou WPBakery Visual Page Builder a množstvom krátkych kódov, ktoré vám umožňujú vytvoriť atraktívny displej pre váš tím vo veľmi krátkom čase. Doplnok môže zobraziť váš tím v mriežke, tabuľke, jazdci alebo miniaplikácii.

Team Builder - Zoznámte sa s doplnkom Team Premium WordPress

Posuvné panely v 5 témach poskytujú príjemné zázemie pre zobrazenie vášho tímu. Vizuálny tvorca, funkcia presúvania myšou a početné možnosti prispôsobenia robia z budovania tímových stránok zábavné cvičenie. Zahrnuté sú pripravené rozloženia s rôznymi predvoľbami štýlu, ako aj panel so sociálnymi ikonami s možnosťami stylingu. Budete si môcť prispôsobiť písma, farby, rozmiestnenie a usporiadanie rôznych prvkov. Pre každého člena môžete tiež pridať efektné vznášajúce sa efekty a vlastnú adresu URL.

Členovia môžu byť označovaní, takže diváci môžu filtrovať zamestnancov podľa oddelení alebo tímov. Zručnosti alebo hviezdy pomáhajú hodnotiť zamestnancov a zostavujú karty s podrobnosťami, ako sú e-mail, telefón, Skype, webové stránky, bio, tagline alebo umiestnenie. Podrobnosti o zamestnancovi možno uložiť aj ako kontakty, čo je úžasné riešenie, ktoré nájdete v doplnkoch pre tím WordPress.

4. Členovia tímu zadarmo a pre WordPress Plugin

Ďalší z našich najlepších doplnkov pre prehliadky tímov s názvom Team Members je k dispozícii v dvoch verziách zadarmo a prémiový.

Členovia tímu Zadarmo WordPress Plugin

Počnúc položkou Tímy na hlavnom paneli programu WordPress môžete do svojho tímu pridať členov s ich fotografiami, pozíciou, bio a sociálnymi profilmi. Každý člen môže mať tri sociálne prepojenia a na jednom riadku môžete zobraziť až štyroch členov. Môže byť uvedený ľubovoľný počet členov tímu.

Doplnok tiež plne reaguje a vďaka zahrnutým ľahko použiteľným krátkym kódom, ktoré môžete jednoducho kopírovať a stránkovať, je možné zobrazovať členov tímu kdekoľvek na vašom webe..

Inovujte na Pro

Členovia tímu Darko pre doplnok WordPress

Verzia Team Members PRO obsahuje viac funkcií a možností. Každý člen môže mať samostatnú farbu a až päť členov môže nájsť miesto v jednom riadku. Po umiestnení kurzora myši sa môže zobraziť druhá fotografia alebo sa môže zobraziť odkaz na ďalšie informácie. K fotografiám môžete pridať filtre a vybrať si možnosti návrhu, ako sú štvorcové alebo okrúhle fotografie, pridať alebo vynechať okraje. Môžete si tiež vybrať farby, ktoré idú so svojou značkou.

5. Team Showcase Premium WordPress Plugin

Team Showcase WordPress plugin je prémiový doplnok, ktorý možno použiť na zobrazenie akéhokoľvek druhu obsahu, ktorý obsahuje obrázky a text. Vzhľadom na škálu funkcií, ktoré ponúka, je dobré predviesť aj váš tím.

Team Showcase Premium WordPress Plugin

K dispozícii sú vopred pripravené možnosti rozloženia a rozloženia môžete prispôsobiť výberom možností. Pomocou formátov mriežky alebo tabuľky sú možné desiatky kombinácií rozloženia a rozloženia. Mriežky sú citlivé a môžu obsahovať informácie o každom členovi alebo sa informácie môžu zobraziť na vznášadle.

Tabuľky tiež reagujú, ale je to rozloženie stránkovača miniatúr, ktoré je vynikajúce. V tomto formáte sú obrázky dosť malé, ale po kliknutí sa objavia zväčšené v označenej oblasti. Toto usporiadanie je ideálne pre zobrazovanie veľkého počtu členov tímu na menšom priestore obrazovky. Zároveň môžu používatelia kliknúť na ktoréhokoľvek člena a zobraziť ďalšie podrobnosti.

Doplnok vám umožňuje kategorizovať členov a použiť filtre, ktoré umožňujú používateľom prezerať členov v akomkoľvek konkrétnom tíme alebo pozícii. Je kompatibilný s programom WPBakery Visual Page Builder, ktorý vám pomáha vytvárať vizuálne stránky tímov pomocou drag and drop, aby ste členov umiestnili v akomkoľvek poradí zobrazenia. Každý člen môže mať svoju vlastnú stránku a zmeniť predvolenú veľkosť obrázka. Je tiež pripravená na widget, ľahko sa používa a prispôsobuje.

6. Moderný Team Showcase Premium WordPress Plugin

Moderný tím Showcase vám ponúka výber z desiatich responzívnych predvolieb, ktoré môžete použiť na umiestnenie svojich profilov členov. Okrem toho môžete tieto predvoľby pohodlne upravovať pomocou editora vizuálnych šablón front-end. Ľahkosť, s ktorou môžete upravovať, vám pomôže vytvoriť a znova vytvoriť profily členov a tímov a dať ich na svoj web vo veľmi krátkom čase..

Moderný tím prezentuje prémiový doplnok WordPress

Doplnok je dodávaný so základným formulárom na zhromažďovanie informácií o členoch tímu. Pomáha vám tiež vytvoriť si vlastný formulár na zhromažďovanie informácií. Nájdete tu aj nejaké falošné údaje, ktoré vám pomôžu začať s profilovaním.

Vynikajúcou funkciou tohto doplnku je logický systém založený na meta kľúčoch, ktorý používa na diferenciáciu bunky na základe vlastných polí priradených každému členovi. Napríklad kliknutím na tlačidlo môžete zvýrazniť členov, ktorí sú súčasťou nejakého programu alebo sú kvalifikovaní na výučbu.

7. uSquare Universal Grid

uSquare je prémiový doplnok WordPress, ktorý je založený na mriežke. Tento doplnok umožňuje vytvorenie jedinečných galérií a portfólií v štýle mriežky. Jednou z najlepších funkcií tohto doplnku je flexibilita. uSquare je ideálny na vytváranie zamestnaneckých sietí, galérií produktov, blogových sietí, portfólií obrázkov a ďalších. Ste obmedzení iba svojou fantáziou. Navyše uSquare dokáže dokonca vytvárať siete pomocou existujúceho obsahu – všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť tak, aby sa stiahlo z konkrétneho príspevku alebo kategórie..

uSquare Universal Grid

Info & DownloadView The Demo

Prispôsobenie je ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou tohto úžasného doplnku. K dispozícii sú vstavané možnosti pre viac ako 600 písiem Google, vlastné veľkosti položiek (takže môžete vytvoriť mriežku, ktorá vyhovuje rozmerom vášho webu a orezaniu obrázka), vlastné možnosti farieb a ďalšie. A keďže do každej mriežky môžete pridať ľubovoľný počet alebo málo položiek, môžete vytvoriť nekonečnú kombináciu jedinečných galérií štýlov mriežky, ktoré môžete pridať na svoje stránky..

uSquare tiež obsahuje možnosti na zmiernenie efektov, posúvateľný obsah, preskupovanie príspevkov pomocou drag & drop, vlastné sociálne ikony a ďalšie.

Vaše myšlienky týkajúce sa našich najlepších doplnkov pre tím WordPress

Doplnky pre tím tímu WordPress na tomto zozname sú skvelými možnosťami, ako predstaviť členov svojho tímu na svojich webových stránkach. Môžu dať vašej organizácii ľudskú tvár a povzbudiť návštevníkov, aby s vami komunikovali online. Navyše, keď sú prepojené s doplnkami pre správu projektov, je to vynikajúci spôsob, ako udržať svoju organizáciu v organizácii a tím prepojený.

A čo ty? Máte obľúbený doplnok WordPress, ktorý pomáha profilovať váš tím? Alebo ste už vyskúšali jeden z týchto doplnkov pre tím WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me