Najlepšie video WordPress Témy k dispozícii v roku 2018

Najlepšie prémiové WordPress video témy

Video je dnes pravdepodobne najzaujímavejším typom obsahu na webe, ale ak chcete vytvoriť úspešnú webovú stránku zameranú na video, musí byť pre vašich návštevníkov intuitívna a pútavá..

Našťastie ste používateľom programu WordPress a existuje nespočetné množstvo tém WordPress, ktoré uľahčujú vytváranie a správu webových stránok s videom vysokej kvality. Či už predstavujete svoj najnovší celovečerný film, vytvárate video blog alebo spúšťate vlastný mini-YouTube, WordPress má k dispozícii tému, ktorá vám prinesie.

S ohľadom na vyššie uvedené, tento článok odhaľuje desať najlepších prémiových videopríspevkov WordPress, ktoré sú dnes k dispozícii, v žiadnom konkrétnom poradí. Poďme praskať!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Pravda Mag

Pravda Mag téma
True Mag je veľmi flexibilná téma webovej stránky s videom, ktorú je možné použiť pre video blog, video portfólio alebo video časopis. Je dodávaný s niekoľkými rozloženiami domovskej stránky a rôznymi posuvníkmi videa, takže môžete predviesť svoje videá mnohými spôsobmi.

Funkcia True Mag obsahuje výkonnú funkčnosť videa – vrátane videoreklám, automatického prehrávania videa a odovzdávania videí front-end – ktoré vám umožňujú vytvoriť si vlastnú webovú stránku v štýle YouTube. Môžete integrovať videozáznamy zo služby YouTube a ľahko zobrazovať videá hostené hosťom.

True Mag je pre vás pripravená vytvoriť úplnú komunitu videí a integruje sa s populárnymi doplnkami vrátane BuddyPress, bbPress, WooCommerce a členstva z WPMU DEV.

2. VideoTube

VideoTube téma
VideoTube je ďalšia flexibilná a výkonná téma, ktorá vám pomôže vytvoriť si vlastnú webovú stránku s videom. Či už chcete vkladať videá zo služieb YouTube, Vimeo, Dailymotion alebo Hulu, alebo hostiť svoje vlastné videá, môže byť vaša platforma VideoTube.

Táto čistá, moderná téma je plne prispôsobiteľná s rôznymi miniaplikáciami na domovskej stránke, ktoré vám umožňujú zobraziť videá podľa vašich predstáv. Medzi ďalšie výkonné funkcie patrí vstavaný systém typu „ako“ pre spätnú väzbu a odovzdávanie videí front-end. Automatické miniatúry videa vám uľahčia začatie zdieľania vašej zbierky videí pomocou služby VideoTube.

3. VideoTouch

Téma VideoTouch
VideoTouch je stále v oblasti flexibilných tém webových stránok s videom, krásna téma navrhnutá na predstavenie vašej zbierky videí. Veľké galérie s miniatúrami videa robia z tejto témy radosť pri prehliadaní.

VideoTouch je dodávaný s výkonným tvorcom rozloženia, ktorý vám umožňuje úplne prispôsobiť zobrazovanie vašich videí. Môžete vkladať videá od všetkých významných poskytovateľov, ako aj nahrávať video súbory MP4. Vaši používatelia môžu tiež odosielať svoje odkazy na video alebo súbory prostredníctvom klientskeho rozhrania, čo vám uľahčuje pestovanie úložiska.

4. Spolu

Hráč Vlog podľa celkom WordPress

Gamer Vlog je krásna video téma vytvorená pomocou témy Total WordPress. Táto téma, navrhnutá pre veľké odporúčané videá, je vynikajúca, ak chcete predviesť portfólio videí alebo spustiť video blog..

Rôzne možnosti tém, prispôsobiteľné widgety, tvorcovia záhlavia a päty, viac možností ponuky a samozrejme výkonný program Visual Composer vám umožňujú vytvoriť web, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám. Téma je priateľská a citlivá na SEO a umožňuje vám vytvoriť web, ktorý návštevníci ľahko nájdu a využijú.

5. eVid

téma eVid
eVid, vyvinutý našimi priateľmi v spoločnosti Elegant Themes, je určený pre video blogerov. Integruje sa s hlavnými hostiteľmi videa (vrátane služieb YouTube, Vimeo, Veoh a MetaCafe) a má vlastné rozhranie videa na zobrazovanie vašich videí..

Možnosti celej témy vám umožňujú úplne prispôsobiť svoje stránky bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu. Flexibilný tvorca rozloženia pracuje s krátkymi kódmi, takže môžete vytvoriť ľubovoľné rozloženie, ktoré si predstavujete.

Táto téma nie je taká krásna ako iné, na ktoré sme sa pozreli, ale je to solídna téma, ktorá môže dobre fungovať pre jednoduchý videoblog..

6. VideoZoom

Téma VideoZoom
VideoZoom je výkonná téma videa, ktorá vám pomôže predviesť videá z celého webu. Flexibilný posúvač domovskej stránky plný možností konfigurácie vám umožňuje ľahko predstavovať najlepší obsah na vašej stránke.

Môžete vkladať videá od všetkých hlavných poskytovateľov videa alebo nahrávať svoje vlastné hostované videá. Rozšírené možnosti tém vám umožňujú prispôsobiť vzhľad a dojem z vašich stránok tak, aby vyhovovali vašim potrebám. VideoZoom tiež reaguje na mobilné zariadenia a zaisťuje, že vaše videá budú vyzerať úžasne na akomkoľvek zariadení.

7. Séria

Téma série
Séria je ďalšou témou od jemných ľudí na konferencii Press75. Tento je trochu odlišný od svojho brata, pretože je určený na zobrazovanie webových sérií.

Rozloženie umožňuje vašim divákom ľahko sledovať epizódy webovej série a prehliadať dostupné relácie. Navyše responzívny dizajn a integrované sociálne médiá uľahčujú divákom prezeranie a zdieľanie videí na akomkoľvek zariadení.

8. Video

Téma videa
Video je téma aplikácie „všetko v jednom“ od spoločnosti Templatic, ktoré vám pomôže vytvoriť si vlastný YouTube. Môžete uverejňovať a zdieľať videá od všetkých hlavných poskytovateľov videa alebo nahrávať svoje vlastné hostované videá. Téma tiež umožňuje používateľom odosielať svoje odkazy na video a súbory prostredníctvom klientskeho rozhrania.

Téma Video je plne prispôsobiteľná a obsahuje širokú škálu konfigurovateľných miniaplikácií, takže môžete vytvoriť ľubovoľné rozloženie, ktoré chcete zobraziť svoje videá. Stránky s vlastnou kategóriou a súvisiace videá vám umožňujú vytvoriť pre svojich používateľov kompletný zážitok z videa a udržať ich v prehliadaní.

9. Video Hub

Téma rozbočovača videa
Z programu RichWP prichádza video rozbočovač, responzívne video téma určené na predstavenie videoknižnice priamo na prednej strane. Svoj najlepší obsah môžete použiť pomocou vlastných miniaplikácií a speňažiť prostredníctvom miniaplikácií reklamy.

Aplikácia Video Hub je navrhnutá na prezentáciu videa a pracuje so všetkými formátmi príspevkov WordPress, takže túto tému môžete použiť pre blog bohatý na obsah. Nie je to prispôsobiteľné ako niektoré z ďalších tém, na ktoré sme sa zamerali, ale je to solídna voľba pre priamu webovú stránku s videom..

10. Spätná väzba

paperback-video-theme

Posledné na našom zozname je Array Paperback, silná téma, ktorá vám umožňuje vytvoriť plne funkčnú webovú stránku so správami doplnenú videami. Vy a vaši používatelia môžete vkladať videá od hlavných poskytovateľov alebo nahrávať videá priamo na web.

Môžete prispôsobiť farby, typografiu, pridať karusel s príspevkami a ďalšie. Môžete tiež ľahko kategorizovať videá (popri ktorejkoľvek inej galérii, zvukových alebo tradičných článkoch, ktoré publikujete) a vytvoriť si vlastné výklenky..


Webová stránka s videom musí vyniknúť, aby prilákala a upútala pozornosť návštevníkov. Preto potrebujete tému WordPress, ktorá bude prezentovať vaše videá atraktívnym a intuitívnym spôsobom a povzbudiť používateľov, aby nielen prezerali váš obsah, ale aby sa držali na vašich stránkach. a v budúcnosti sa vráti viac.

Legendu sme pre vás urobili hľadaním mnohých dostupných motívov, aby sme identifikovali krém plodiny motívov videa. Z vyššie uvedeného zoznamu by ste mali byť schopní nájsť tú najlepšiu tému na vytvorenie úspešnej webovej stránky s videom, preto si jednu vyberte a začnite ešte dnes!

Teraz je to na vás – radi by sme sa dozvedeli viac o ambíciách webových stránok s videom, preto sa podeľte o svoje skúsenosti s vytvorením webovej stránky s videom v programe WordPress v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me