Najlepšie WordPress Témy a Šablóny v roku 2020

Najlepšie WordPress Témy a Šablóny

Hľadanie novej témy WordPress môže byť ohromujúce, nemusí to však byť. Preto sme vám uľahčili a zhromaždili sme najlepšie témy WordPress v roku 2019 (podľa nášho skromného názoru), aby sme vám pomohli inovovať váš webový dizajn..

Vyzerali sme vysoko a nízko, porovnávali sme funkcie a čítali skutočné recenzie zákazníkov, aby sme si boli istí, že odporúčame iba tie najlepšie témy WordPress. Nezabudnite, že nie sú rovnaké dve témy – urobili sme, čo bolo v našich silách, aby sme zahrnuli rôzne štýly dizajnu, funkcie a výklenky. Či už teda hľadáte nový motív blogov alebo plne funkčnú šablónu elektronického obchodu, našli sme pre vás to najlepšie téma WordPress. Nezabudnite si prečítať popis témy a zistiť, či sa téma perfektne hodí.

Takže bez toho, aby ste sa už viac venovali, prečítajte si náš osobný zoznam toho, čo považujeme za najlepšie témy WordPress v roku 2019.!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkový responzívny viacúčelový motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma Total Drag & Drop WordPress je flexibilná viacúčelová téma navrhnutá pre akýkoľvek typ webovej stránky. Každý prvok témy, ktorý bol postavený od nuly, aby poskytoval dokonalý zážitok reagujúci na tekutiny, sa bez námahy prispôsobí tak, aby vyzeral skvele na akomkoľvek zariadení. Navyše s viac ako 40+ ukážok, z ktorých si môžete vybrať, môžete mať svoj web v prevádzke rýchlo.

Celkom je skutočne celkový balík. Téma obsahuje vstavané možnosti pre portfóliá, zamestnancov, referencie a ďalšie. Navyše existujú stovky možností prispôsobenia všeobecného štýlu a rozloženia vašich stránok pomocou Live WordPress Customizer. Vyberte si zo stoviek písiem Google, vlastných šírok stránok, farby zvýraznenia motívu, štýlov typov príspevkov atď. Súčasťou témy je aj balík Slider Revolution a Layer Slider – dva z najlepších prémiových doplnkov pre posúvače, ktoré sú k dispozícii.

Pretože téma bola vytvorená aj s plnou podporou programu WPBakery Visual Page Builder, môžete navrhnúť ľubovoľné rozloženie príspevku alebo stránky. Vyberte si zo 100 a viac prvkov na tvorbu stránok vrátane ikon, tlačidiel, portfóliových sietí, grafov, panelov zručností, sociálnych odkazov, kontaktných formulárov, posledných bažín, animovaných jazdcov, častí paralaxy, obrázkových galérií a ďalších ton. Môžete si dokonca vytvoriť vlastnú hlavičku a pätu! Navyše téma je plne kompatibilná s funkciami, ktoré sú bohaté na funkcie, ako je elektronický obchod WooCommerce, fóra bbPress, preklad WPML, kalendár udalostí Pro, sociálne toky Flow Flow a väčšina ďalších populárnych doplnkov..

Chcete skutočne prispôsobiť svoj motív? Total je mimoriadne priateľský pre vývojárov a ponúka veľa užitočných háčikov, filtrov a vlastných úryvkov, ktoré uľahčujú vytváranie vlastných klientskych stránok.

2. Divi

Najlepšie témy WordPress: Téma Divi WordPress

Info & DownloadView The Demo

Divi je vlajkovou loďou viacúčelovej témy ElegantTheme a pravdepodobne ste ju už predtým videli (nachádzajú sa na takmer každom zozname najlepších tém WordPress na webe). Táto skutočne elegantná téma je prispôsobiteľná pre mnoho priemyselných odvetví, pretože existuje mnoho vstavaných funkcií a podpora populárnych doplnkov, ktoré uľahčujú vývoj webových stránok s technológiou Divi..

Vytvorené pomocou nástroja Divi Page Builder, môžete navrhnúť akékoľvek rozloženie stránky, ktoré chcete, pomocou zahrnutých prvkov stránky, ako sú akordeóny, gombíky, galérie, e-mailové formuláre na výber e-mailov, posúvače príspevkov, sociálne odkazy, referencie, videá a ďalšie položky (na výber je 46 prvkov) z). Alebo si vyberte z 20+ vopred pripravených rozložení stránky a začnite ešte rýchlejšie. Stačí ukázať a kliknutím upraviť obsah vzorky. Najlepšie zo všetkého, čo môžete urobiť, je všetko v reálnom čase pomocou živého editora front-end.

Téma je pripravená na preklad a RTL, zahŕňa vlastný nástroj na testovanie rozdelenia potenciálnych zákazníkov. Navyše, keď si kúpite licenciu, budete mať tiež prístup k zvyšným prémiovým témam a doplnkom WordPress ElegantThemes..

3. Villagio (Dovolenkový prenájom a pohostinstvo)

Villagio Dovolenkový prenájom a pohostinstvo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Villagio od MotoPress je zďaleka jedným z najlepších motívov WordPress pre hotely a pohostinstvá, ktoré môžete nájsť pre svoje podnikanie. Nabitý výkonnými funkciami na prenájom nehnuteľností, mapových polôh, variabilným určovaním cien a ďalšími témami, je toto téma nevhodné, či už sa len púšťate do podnikania, alebo ste zdatným správcom nehnuteľností s dlhoročnými ochrannými pásmi..

Pri vytváraní webových stránok na prenájom hotelov alebo nehnuteľností existuje niekoľko kľúčových funkcií, ktoré by ste mali hľadať v téme WordPress. Patria medzi ne ľahko použiteľný rezervačný systém alebo doplnok na rezervácie hotelov, vyhľadávanie dostupnosti izieb alebo nehnuteľností v reálnom čase, spracovanie platieb on-line a off-line, variabilné určovanie cien na základe obsadenosti, voliteľné doplnky služieb alebo balíky izieb (pre udalosti ako „víkend“). útek “alebo„ svadobná cesta “) a samozrejme integrácia prostredníctvom e-mailu, aby ste vy (a vaši zákazníci) dostali potvrdenie rezervácie a aktualizácie. V prípade, že ste to uhádli – to sú všetky základné vlastnosti Villagia!

Zábava sa tu nekončí, téma Villagio obsahuje aj možnosti rozloženia, úžasný posuvník hlavičky, správcu kalendára správcu, štýlový blog a plnú podporu pre WooCommerce (takže môžete jednoducho predávať dovolenkové doplnky alebo značkový tovar priamo zo svojich webových stránok) , Súčasťou témy sú aj doživotné aktualizácie a celý rok podpory tímu odborníkov spoločnosti WordPress pre MotoPress, čo z nej robí veľkú investíciu pre vaše rastúce podnikanie..

4. Most

Prepojte tému WordPress

Info & DownloadView The Demo

Možno jedna z najznámejších tém v našom zozname je Bridge určite skvelou voľbou pre vaše webové stránky. S viac ako 350 ukážkami, ktoré vám pomôžu začať, si môžete vybrať z niekoľkých vzorových stránok. Spolu s intuitívnym nástrojom na tvorbu stránok, podporou elektronického obchodu a prispôsobenou funkciou pre zoznamy, správy, reštaurácie a predné prihlásenie je množstvo, ktoré môžete pomocou Bridge vytvoriť..

Začať samozrejme s jedným z mnohých ukážok je samozrejme ľahké, ale pomocou témy si môžete vytvoriť vlastný web aj od základov. Prispôsobte si hlavičku, zostavte mega menu (alebo vyberte ľavú, celú obrazovku alebo lepkavú) a prispôsobte si vzhľad rozloženia na základe jednej stránky pomocou WP Bakery Page Builder. Na výber je veľa prvkov, ako sú štýlové portfóliá, paralaxy, interaktívne grafy a pruhy, časti na celej obrazovke, zvislé rozdelenie stránky, viac postranných panelov a ďalšie. Navyše môžete vždy pridať svoje vlastné štýly pomocou poľa CSS na paneli možností.

Ďalšie pozoruhodné tematické funkcie: podpora RTL, preklad pripravený, kompatibilný s WPML, 3 balíčky ikon, 600+ písiem Google, neobmedzené možnosti farieb, zobrazenie sietnice, plynulé posúvanie a samozrejme odborná podpora.

5. Themify

Najlepšie témy WordPress: Téma Ultra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ultra je zatiaľ najmocnejšou témou Themify, a preto si myslíme, že si zaslúži najvyššie miesto ako jednu z najlepších tém WordPress na webe. Vďaka množstvu možností na zmenu dizajnu a rozloženia motívu je to rýchly spôsob, ako dať svojmu webu WordPress krásny nový vzhľad.

Ultra zjednodušuje vytváranie vašich webových stránok vďaka kožám a ukážkam. Pomocou ukážok môžete začať s predpripravenými rozloženiami a vzhľadmi, pomocou ktorých môžete okamžite upraviť svoj web. Alebo si vytvorte vlastné úplne vlastné rozloženia pomocou priloženého staviteľa plus doplnkov pre odpočítavanie, ukazovatele priebehu, moduly WooCommerce, animovaný text písaný textom, cenové tabuľky a ďalšie..

Ultra tiež obsahuje podporu pre mega menu, rozloženie archívnych stránok, animované farby pozadia s posunutím, vlastné obrazové filtre, nádherné portfólio, vlastné písma Google a kompatibilitu s WooCommerce a WPML..

6. Zelle Pro

Najlepšie témy WordPress: Téma Zerif Pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Zerif Lite je jedným z najviac sťahovaných bezplatných tém na WordPress.org, takže má zmysel iba to, že jeho náprotivok Zelle Pro je jedným z našich tipov na najlepšie témy WordPress. Táto modulárna téma jednej stránky je plná výkonných prémiových funkcií, ktoré sú ideálne pre vytvorenie vlastného osobného webu.

Zelle Pro ponúka živé prispôsobenie s ľahkými možnosťami meniť farby a dizajnové prvky v celej téme v reálnom čase. Motív je navyše kompatibilný s najobľúbenejšími tvorcami stránok vrátane pôvodu stránok a elementora, takže si môžete vybrať tvorcu stránky, s ktorým vám najviac vyhovuje. Súčasťou témy je aj podpora mega menu pre pokročilú navigáciu a veľa vlastných miniaplikácií, ktoré sa majú použiť v bočných paneloch, pätách a ďalších oblastiach miniaplikácií..

Medzi ďalšie tematické funkcie patrí ukážkový obsah na rýchle nastavenie témy, preklad a podpora RTL, takže si môžete vytvoriť svoj web vo svojom jazyku, čistý a SEO kód pripravený a aktualizácie jediným kliknutím. Zelle Pro má tiež veľa ľahko zrozumiteľných videonávodov, vďaka ktorým sa môžete naučiť o témach a témach v žiadnom momente.

7. Adresár

Najlepšie témy WordPress: Téma adresára WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokiaľ ide o najlepšie témy WordPress pre webové stránky v štýle adresárov a zoznamov, s tematikou Directory nemôžete pokaziť. Táto mega téma funguje ako rámec, čo znamená, že môžete použiť tému Directory a je to úžasné vlastnosti samo o sebe, alebo môžete nainštalovať podradenú tému a pridať prispôsobenia. Momentálne existuje 19+ jedinečných podriadených tém adresára z Templatic (ku ktorým už budete mať prístup, ak sa rozhodnete pre členstvo v klube).

Vytvorte si vlastný adresár miestnych firiem, pridajte hotely, predveďte autá na predaj, preskúmajte reštaurácie a ďalšie s témou Adresár. Vytvorené s výkonnými funkciami pre záznamy, reklamu, profily používateľov a firmy a vlastné mapy, je ľahké vytvoriť si vlastný online adresár. Téma tiež obsahuje ľahko použiteľné možnosti prispôsobenia prostredníctvom editora front-end a generátora pleti pre farby a štýly.

Téma Directory je tiež plne kompatibilná s obľúbenými doplnkami, ktoré môžete použiť na rozšírenie funkčnosti svojich webových stránok. Chcete pridať kontaktné formuláre, aby používatelia mohli osloviť otázky? Vyskúšajte kontaktný formulár 7, formuláre Gravity alebo Ninja. Potrebujete zahrnúť pokladňu za prémiové zoznamy? Použite WooCommerce. Cítite potrebu rýchlosti webových stránok? Táto téma funguje skvele s programom W3 Total Cache a množstvom ďalších doplnkov.

8. Obchodník

Téma obchodníka WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak ste hľadali rýchly a jednoduchý spôsob vytvorenia webovej stránky pre svoju obchodnú činnosť, prečítajte si tému WordPress elektronického obchodu obchodníka. Táto elegantná a profesionálna téma obsahuje jednoduché šablóny stránok a nastavenia štýlov, aby ste mohli mať rýchle nastavenie obchodov so systémom WordPress.

Vďaka čomu je služba Shopkeeper taká skvelá, je jednoduchosť použitia. Zabudované nastavenie prispôsobovača na vytvorenie hlavičky (farby, pozadie, text hlavičky atď.), Vytvorenie obchodu WooCommerce (rozloženie produktu, podpora videa YouTube v galériách produktov, zväčšenie galérie a lightbox) a vytvorenie blogu znamená, že môžete tráviť viac času podnikanie a menej web dizajnu. Obchodník vykonal väčšinu práce za vás. K dispozícii sú možnosti na prispôsobenie farieb, možnosti vytvárania stránok pomocou drag and drop, stránkovanie (alebo nekonečné posúvanie alebo načítavanie ďalších). Navyše sú všetky super jednoduché a ľahko použiteľné.

Chcete pridať ukážky produktov skôr, ako budú k dispozícii na kúpu? Žiaden problém. Jednoducho povoľte jedinečný katalógový režim ShopKeeper na zobrazovanie vašich produktov bez tlačidiel pridania do košíka. Ale to nie je všetko – obchodník je kompatibilný aj s najobľúbenejšími doplnkami, takže je ľahké pridať krátke kódy, prekladateľov, kontaktné formuláre alebo čokoľvek iné.

9. FreelanceEngine

Najlepšie témy WordPress: Téma FreelanceEngine WordPress

Info & DownloadView The Demo

FreelanceEngine je téma štýlu trhu a pracovných dosiek a bez toho, aby bola téma vytvorená pre vaše pracovné dosky, je to najlepšie z najlepších tém WordPress, ktoré by ste mohli použiť na tento účel. Táto téma je špeciálne navrhnutá pre vás, aby ste vytvorili podnik, ktorý pomôže ostatným rozvíjať ich. Navrhnite si vlastnú dosku práce, predajte prémiové zoznamy, spojte sa s nezávislými pracovníkmi s agentúrami a ďalšími.

FreelanceEngine obsahuje vlastné nástroje, ktoré nenájdete vo väčšine iných tém, ktoré vám uľahčia chod vašej pracovnej dosky. Umožnite nezávislým pracovníkom a spoločnostiam vytvárať profily (meno, bio, portfólio atď.) Na zverejňovanie dostupných pracovných miest a uchádzať sa o ne. Okrem toho môžete povoliť oceňovanie projektov a ponúkanie cien, aby zamestnávatelia dostali rôzne ponuky. Potom pomocou vstavaných nástrojov na príjem účtujte prémiové alebo odporúčané výpisy, reklamy na stránke a dokonca prijímajte provízie z dokončených úloh..

FreelanceEngine obsahuje okrem špecializovaných funkcií aj množstvo funkcií, vďaka ktorým môže byť každý správca webu šťastný. Téma je responzívna a priateľská k mobilným telefónom, kompatibilná s vašim SEO pre úplné optimalizácie stránok, obsahuje užitočné správy (výnosy, projekty atď.), Obsahuje postranné panely pripravené na widget a ponúka kompatibilitu s hromadou ďalších bezplatných a prémiových doplnkov..

10. Prítomnosť

Najlepšie témy WordPress: Prítomnosť témy WordPress

Info & DownloadView The Demo

Účasť je plnohodnotná viacúčelová téma WordPress navrhnutá tak, aby skvele fungovala pre vaše webové stránky. Či už je váš web blog alebo internetový obchod. Téma obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie vlastnej webovej stránky.

Pokiaľ ide o styling, existuje veľa možností, ako vytvoriť perfektný web. K dispozícii sú nastavenia rozloženia v rámčeku alebo v plnom rozsahu, 6 farebných vzhľadov plus prispôsobiteľné možnosti farieb, tvorca stránok s drag & drop, štýly jazdca, písma Google, dizajn hlavičky, identita / značka stránok, portfóliá Jetpack a ďalšie nastavenia v živej téme Prispôsobiteľ..

Téma obsahuje dokonca 10 prednastavených ukážok (obchod, časopis, blog, hudba, nehnuteľnosť, agentúra, atď.) So vzorkami údajov a vlastnými funkciami pre rôzne miesta. Používajte zoznamy, stránky agentov a podporu IDX pre svoje webové stránky s nehnuteľnosťami. Alebo pridajte svoje portfólio a referencie klientov na webovú stránku s fotografiami. Pretože prítomnosť je kompatibilná s WooCommerce, môžete si dokonca vytvoriť vlastnú webovú stránku na predaj produktov a služieb.

11. Vytvorte 2.0

Najlepšie témy WordPress: Vytvorte tému WordPress od ThemeTrust

Info & DownloadView The Demo

Téma Create 2.0 od ThemeTrust je flexibilná viacúčelová téma, ktorú je možné použiť pre akýkoľvek projekt webového dizajnu. Táto krásna téma je vytvorená v nástroji na tvorbu stránok SiteOrigin, takže si môžete vytvoriť vlastné rozloženia a navyše obsahuje prémiovú revolúciu Slider pre animácie bez námahy na ktorejkoľvek stránke..

Ako bolo spomenuté, Create 2.0 je viacúčelový. Vďaka vstavanému portfóliu, videu pozadia, prispôsobiteľným písmam Google, paralaxy, cenovým tabuľkám, viacerým rozloženiam blogu, neobmedzeným oblastiam miniaplikácií, vlastným farbám, kontaktným formulárom, mega ponukám a ďalším. Chcete zmeniť svoju hlavičku? Zahrnuté sú štyri rozloženia hlavičky. Potrebujete mapu? Mapy Google sú integrované. A pridanie obchodu nie je vôbec problém. Create 2.0 je kompatibilný s WooCommerce, aby sa vám uľahčilo budovanie vášho vlastného elektronického obchodu.

Ďalšou užitočnou funkciou je priložený ukážkový obsah. Kliknutím importujete, aby vaše webové stránky vyzerali rovnako ako ukážka témy. Odtiaľto môžete upravovať rozloženie stránky, vylepšovať farby a čo je najdôležitejšie, pridávať svoj vlastný obsah a médiá. Po dokončení návrhu zostane iba propagácia vašich webových stránok.

12. Genesis Framework

Najlepšie WordPress témy: Genesis WordPress Theme Framework

Info & DownloadView The Demo

Genesis je téma WordPress, ale je trochu odlišná od ostatných, ktoré sme spomenuli v našej zbierke najlepších tém WordPress. Genesis je tematický rámec WordPress. Genesis môžete samozrejme používať úplne sám, ak hľadáte čistý a minimálny dizajn stránok. Pridanie nového štýlu a dokonca aj nových funkcií je rovnako jednoduché ako inštalácia podradenej témy. Poznámka: Podriadenú tému Genesis nemôžete používať úplne samostatne – musíte mať tiež nainštalovanú Genesis.

Samotná Genesis ponúka vstavané možnosti prispôsobenia, 1-3 stĺpce, ľavý alebo pravý bočný panel, vlastné pozadie, prispôsobiteľnú hlavičku, ponuku, dizajn v plnej šírke, šablóny stránok (predvolené, archív, blog) a samozrejme mobilnú / responzívnu podporu , To všetko sú skvelé funkcie, ktoré nájdete v mnohých témach. Ale tam, kde Genesis skutočne svieti, je množstvo detských tém, ktoré sú k dispozícii pre rámec. Ak potrebujete vytvoriť online portfólio, prečítajte si detskú tému Ambiance Pro. Chcete zdieľať alebo predávať svoje vlastné online kurzy? Je tu téma pre deti Academy Pro. A detská téma Outfitter Pro je plne vyzdobená pre WooCommerce. Zjednodušenie práce a štýlu.

Samozrejme, sú to len niektoré z viac ako 60+ oficiálnych detských tém Genesis, ktoré sa nachádzajú v StudioPress. Genesis je skvelý nástroj pre vývojárov, pretože tento rámec uľahčuje vytváranie vlastných detských tém pre klientov. Týmto spôsobom môžu klienti aktualizovať svoju hlavnú tému Genesis bez toho, aby ovplyvnili prispôsobenia nájdené vo vašej podradenej téme. Je to celkom úžasný nástroj!

Ktoré sú podľa vás najlepšie témy WordPress?

Toto je náš aktuálny zoznam najlepších tém WordPress v roku 2019, ale chceme vedieť, čo si myslíte. Už ste vyskúšali niektorú z týchto tém? Alebo hľadáte niečo konkrétne, čo sme nezahrnuli? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. A ak používate tému, ktorá ešte nie je na našom zozname, ale myslíte si, že je to jedna z najlepších tém WordPress v roku 2019, radi by sme vedeli, čo to je. Možno ho môžeme pridať do nášho zoznamu a zdieľať s ostatnými čitateľmi!

Nezabudnite tiež navštíviť náš blog, aby ste sa dozvedeli viac o SEO WordPress, aby ste zvýšili návštevnosť svojich webových stránok, ako zrýchliť program WordPress, aby sa vaši návštevníci vracali, jednoduché bezpečnostné tipy WordPress na zaistenie bezpečnosti svojich webových stránok a ďalšie tipy WordPress na našom blogu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me