Najlepšie WordPress témy Fitness a telocvičňa

Najlepšie WordPress témy Fitness a telocvičňa

Ak potrebujete vytvoriť webovú stránku pre fitnes klub, telocvičňu alebo osobného trénera, tento príspevok vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete na dokončenie projektu s ľahkosťou. Pokiaľ ide o výber fitnes témy pre WordPress na vylepšenie ponuky webových stránok a služieb, prečítajte si tento príspevok. Potom by ste mali byť pripravení ísť.

WordPress opäť dokazuje svoju univerzálnosť vďaka množstvu tém vytvorených špeciálne pre propagáciu telocviční, jogových štúdií, skriniek CrossFit a ďalších. Samostatné témy navyše obsahujú užitočné funkcie, ktoré uľahčujú správu webových stránok zameraných na fitnes. Alebo dokonca poskytujú svojim členom mimoriadnu hodnotu!

Vďaka týmto témam o fitnes vám ostane iba pridať skvelý obsah, ktorý vám prinesie nových členov a klientov k vašim dverám. WordPress má určite na výber veľa tém týkajúcich sa fitness. Aj keď je to dobrá vec, príliš veľa možností na výber vás môže spomaliť. Takže, aby sme vám pomohli, tu sú najlepšie tipy na najlepšie z najlepších fitness tém pre WordPress, ktoré vám uľahčia proces rozhodovania.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Celkom telocvičňa

Celkom telocvičňa WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Telocvičňa je nová téma fitnes alebo telocvične postavená na téme Total WordPress. Demo Total Gym, postavené na základe rozšírenej verzie vizuálneho skladateľa, je ideálne na vytvorenie ohromujúcej vstupnej stránky pre vaše štúdio, osobné školiace služby, skupinové kurzy alebo čokoľvek iné. Navyše s pridanými funkciami, ako sú vlastné animované jazdce Slider Revolution, podpora prekladu, kompatibilita s WooCommerce, stovky živých možností prispôsobenia štýlu a ďalšie Celkom je skvelá voľba pre ľubovoľný z vašich webových stránok..

2. Energia

Téma Energy Gym WordPress

Info & DownloadView The Demo

Energia je téma WordPress pre zdravie a fitnes, ktorú vytvorila WPZoom. Táto odvážna, svetlá a pohotová téma by bola skvelá pre vašu telocvičňu, rekreačné stredisko, štúdio jogy a pilates alebo iné webové stránky súvisiace so zdravím..

Téma je plne responzívna, takže sa prispôsobí veľkosti vášho prehliadača alebo mobilnému zariadeniu. To znamená, že vaše webové stránky vyzerajú perfektne a profesionálne bez ohľadu na to, ako si ich klienti alebo návštevníci prezerajú. Plus Energy obsahuje množstvo možností prispôsobenia tém na vytvorenie webovej stránky, ktorá skutočne vyhovuje vašim potrebám. Vyberte štandardnú hlavičku alebo hlavičku s plnou šírkou, pomocou vlastných šablón stránok rýchlo pridajte obsah na svoje stránky a pomocou všetkých funkcií v výkonnom rámci ZOOM upravte farby a ďalšie prvky v rámci témy..

Energia obsahuje skvelé možnosti a funkcie, ktoré môžete potrebovať pre svoju posilňovňu alebo fitnescentrum. Vytvorte ohromujúci posuvník domovskej stránky, ktorý vám predstaví vaše zariadenie, nové triedy, vybavenie a ďalšie. Potom pridajte rôzne stránky s veľkými obrázkami s plnou šírkou a zverejnite podrobnosti o svojich členstvách, ponukách tried, profiloch trénerov alebo dokonca o udalostiach. Táto flexibilná a ľahko použiteľná téma je skvelý spôsob, ako propagovať svoje zdravie a fitnes.

3. Posilňovacia veža

Posilňovacia veža

Power Gym obsahuje sadu ovládacích prvkov na prispôsobenie mnohých aspektov vášho webu bez priameho upravovania akéhokoľvek kódu. Vlastné typy príspevkov môžete tiež použiť na ukladanie informácií oddelene od bežného obsahu blogu. Môže to zahŕňať profily trénerov a podrobnosti o triedach.

4. V tvare

Vo forme

Info & DownloadView The Demo

In Shape je moderná a flexibilná prémiová téma WordPress pre fitness a telocvičňu od Themefuse. Táto téma je vynikajúca na propagáciu online podnikania založeného na zdraví a fitnes. Či už ponúkate osobné tréningy typu one-on-one, skupinové kurzy výletných táborov v parku, alebo ak začínate s vlastnou špičkovou posilňovňou, v tvare je perfektný motív pre váš web. Téma obsahuje skvelé funkcie súvisiace s fitness. Pridajte do kalkulačky BMI, príbehy o úspechoch svojich klientov, úplný zoznam služieb a ďalšie.

Navyše, pretože sa jedná o tému fitness, je tu modul krásnych cvičení, do ktorého môžete pridať svoje rutiny. Navyše si môžete pridať do snímky snímky fungujúcich častí tela a cieľov cvičenia, s ktorými bude táto rutina pomôcť. Keď do plánu pridávate skupinovú tému tréningu, ktorú môžu klienti a čitatelia použiť na rýchle vytvorenie podoby. Ďalšou skvelou funkciou je tréningový kalendár. Ceruzka vo vašich hodinách am a pm, alebo blok časov pre špeciálne fit a zábavné akcie, potom zdieľajte svoj kalendár so všetkými vašimi čitateľmi.

5. GetFit

Dostať sa do formy

GetFit, postavený na platforme Bootstrap, je vysoko citlivý na mobilné zariadenia a dokonca umožňuje návštevníkom používať ich dotykové obrazovky na prechádzanie obsahu. Pri používaní tejto témy získate aj veľa ovládacích prvkov na prispôsobenie všetkých prvkov vášho webu. Zahrnuté obrázky PSD Photoshopu vám umožňujú upravovať obrázky tém, aby ste si ešte viac prispôsobili vzhľad svojej webovej stránky fitnes.

6. Cvičenie

Posilovať

Aj keď bol tréning navrhnutý s ohľadom na telocvične CrossFit, môže dobre fungovať pri zostavovaní akéhokoľvek typu webovej stránky súvisiacej s fitness. Vstavaná funkcia vám umožňuje rýchlo publikovať rozvrhy tried, zoznamy programov, stránky trénerov, posudky a fotogalérie vašich zariadení, zamestnancov a členov. Vďaka podpore WooCommerce v téme Cvičenie môžete na svoj web jednoducho pridať online obchod.

7. GamePlan

Plán hry

Aplikácia GamePlan, ktorá je ideálna na propagáciu fitnes a športových podujatí, ako aj telocviční, bola vytvorená tak, aby sa dala integrovať s doplnkom Event Calendar Pro, aby sa uľahčilo zverejňovanie podrobností a predaj vstupeniek na vašu akciu. Táto téma fitnes obsahuje aj prémiové doplnky Visual Composer a Slider Revolution pre vyššiu hodnotu a ešte viac možností dizajnu.

8. Fitness športové telocvičňa

Fitness Športové telocvičňa WordPress Téma

Fitness Sport Gym je prémiová téma WordPress vytvorená špeciálne pre zdravie a fitnes priemysel. Vytvorte perfektné miesto pre svoju telocvičňu, štúdio jogy, box pre crossfit, boxerskú posilňovňu alebo iné zdravotnícke zariadenie. Vďaka vstavaným funkciám pre plány, školiteľov a ďalšie sa táto téma dokonale hodí!

Fitness Sport Gym má skvelé prémiové funkcie na vytvorenie ohromujúcej domovskej stránky s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou, jedinečnú stránku s cenami pre členstvá alebo špeciality, úžasné galérie a skvelú stránku so zamestnancami, ktorá predstavuje vaše úžasné školiteľov a rezidentných fitness guru. Jednou z najužitočnejších funkcií je zabudovaná podpora doplnku Kalendár udalostí. Vďaka tomu môžete vytvoriť rozšírené rozvrhy pre denný rozvrh hodín, aby ste svojich patronov informovali. Môžete tiež navrhnúť kalendár super podujatí pre nadchádzajúce propagačné akcie, fitnes veľtrhy, vystúpenia osobností v športe, tréningové cvičenia, otváracie hodiny a ďalšie.

To nie je všetko. Fitness Sport Gym ponúka aj typ vlastného príspevku do portfólia, celý blog, vlastný typ príspevku pre poslucháčov, výkonný posúvač Revolúcia, prémiovú sadu ikon a podporu WooCommerce, takže môžete predávať svoje vlastné cvičebné oblečenie a výstroj.

9. WP Beauty

Téma WP Beauty WordPress

WP Beauty je mocne prispôsobiteľná viacúčelová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Contempo Inc. Táto téma bola navrhnutá tak, aby bola perfektným riešením pre telocvične, salóny, kúpele a ďalšie. Téma je dodávaná s niekoľkými prémiovými doplnkami, ktoré uľahčujú vytváranie perfektných webových stránok. S priloženým doplnkom Visual Composer môžete zostaviť ľubovoľné rozloženie stránky, ktoré si vaše srdce želá, jednoduchým pretiahnutím prvkov stránky na miesto a následným prispôsobením. Zahrnutý doplnok Slider Revolution uľahčuje pridanie jedného z animovaných posúvačov, vďaka čomu bude mať obrovský vplyv. A prémiový doplnok Booked Appointments znamená, že môžete začať robiť rezerváciu na svojom webe asp.

Súčasťou témy sú aj skvelé predpripravené ukážky, ktoré môžete importovať a začať rýchlo. Vyberte si z vopred navrhnutých ukážok pre denné kúpele, salón, holičstvo, módny blog, telocvičňu alebo štúdio jogy. Potom naimportujte vzorové údaje a prispôsobte ich pomocou vstavaných možností správcu farieb a písiem, nástroja na tvorbu záhlavia a päty a rôznych možností prvku Visual Composer. Najlepšie na tejto téme je preklad pripravený (vrátane podpory sprava doľava), obsahuje vstavané možnosti sociálnych médií a prichádza s množstvom ľahko sledovateľných videí a písomných sprievodcov..


Ako vidíte, existuje niekoľko vynikajúcich tém WordPress na vytváranie webových stránok s fitnes alebo posilňovňou s WordPress. A bez ohľadu na to, čo robíte v oblasti fitness, je tu určite téma. Ak máte akékoľvek rady pre našich čitateľov o vytvorení webovej stránky pre telocvičňu alebo fitnescentrum s WordPress, zanechajte prosím komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me