Objavte budúcnosť pomocou týchto doplnkových editorov WordPress s rozhraním front-end

Redaktori príspevkov a stránok WordPress sa často môžu cítiť ako súčasť softvéru, ktorý zaostáva za zvyškom platformy. Neustále prepínanie medzi editorom a front-end pohľadom na príspevok je menej ako ideálny spôsob, ako pracovať, najmä keď sa snažíte prezentáciu svojho obsahu dostať do poriadku..

S ohľadom na to je vzrušujúce vedieť, že vývojový tím WordPress pracuje na pridávaní in-line úprav – kde pracujete na svojich príspevkoch tak, ako sa javia čitateľom, cez front-end vašich stránok – do softvéru..

V nedávnom príspevku Tom venoval pozornosť dôsledkom bezprostredného príchodu in-line, front-end úprav do WordPress; ale ak nemôžete čakať, až sa stane súčasťou základnej funkcie, tu sú niektoré možnosti priameho úprav obsahu front-end, ktoré môžete vyskúšať ešte dnes.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Front-end editor WordPress

Front-end editor WordPress

Tento doplnok je pracuje sa niektorí z členov vývojového tímu jadra WordPress a očakáva sa, že v budúcnosti bude funkčne súčasťou WordPress. To znamená, že front-end in-line editácia obsahu sa konečne blíži k WordPress!

Doteraz vám tieto funkcie umožňujú upravovať názov a obsah blogového príspevku priamo z klientskeho rozhrania vášho webu, ak ste prihlásený / -á na webe. Ak chcete pridať a upraviť obsah, ide jednoducho o kliknutie na text a zadanie textu – použitie je prekvapivo ľahké.

Aby ste mohli upravovať obsah, ako by ste chceli pomocou štandardného editora príspevkov, tento doplnok pridá do hornej časti obrazovky pevný vodorovný panel s ponukou, ktorý obsahuje všetky nástroje na úpravu príspevkov. To zahŕňa možnosti formátovania, tlačidlá na vkladanie odkazov a obrázkov a schopnosť spravovať kategórie a značky a ďalšie. Môžete tiež uložiť alebo publikovať svoj príspevok z klientskeho rozhrania a ak sa chcete kedykoľvek prepnúť na tradičného editora príspevkov WordPress, má k dispozícii užitočné tlačidlo..

Ak už nemôžete čakať a chcete začať upravovať obsah priamo na svojom webe, môžete si nainštalovať doplnok Front-end Editor WordPress. Upozorňujeme, že toto je nedokončená práca a ešte nie je hotovým produktom.

Pros: zadarmo, ľahko použiteľné, pekné rozhranie a zdá sa, že funguje dobre.

Zápory: stále nedokončená, nezahŕňa možnosti rozloženia stránky, iba edituje a formátuje obsah.

Používatelia, ktorí chcú niečo viac vyladené, môžu nájsť ďalšie doplnky, ktoré sú v tomto zozname, atraktívnejšie. Ak však chcete zobraziť ukážku budúcnosti, môžete si tento doplnok nainštalovať priamo z administračného panela WordPress..

Získajte predný editor WordPress

Vizuálny skladateľ

Tvorca klientskeho rozhrania Visual Composer

Visual Composer by WP Bakery je prémiový doplnok, o ktorom ste už možno počuli; hlavne preto, že je to jeden z 3 najpredávanejších doplnkov na trhu CodeCanyon. Aj keď tento doplnok je už nejaký čas veľmi populárny tvorca back-end stránok WordPress, nedávna aktualizácia pridala do programu Visual Composer úpravy front-endového obsahu, vďaka čomu je tento zoznam viac ako hodný doplnku..

Rovnako ako 40 a viac prvkov obsahu, ktoré možno ľahko pridať na svoje stránky a potom presunúť na svoje miesto pomocou editora drag and drop, môžete teraz upravovať obsah tak, ako by videli vaši čitatelia, a to vďaka skutočnému obsahu „Čo vidíte, je What You Get ”editor, to všetko z klientskeho rozhrania vašich stránok. Front-end editor programu Visual Composer je teraz integrovaný do najpopulárnejších tém programu WPExplorer, čo by vám malo poskytnúť dobrú predstavu o tom, ako dobrý je tento doplnok.

Pros: vyskúšané a otestované tisíckami používateľov, mnohými obsahovými prvkami, front-end úpravami drag and drop, množstvom doplnkov na rozšírenie funkcií.

Zápory: nie zadarmo, veľa funkcií, s ktorými sa zoznámite.

Získajte vizuálneho skladateľa

Jačmeň – doplnkový editor pre WordPress

In-line editor jačmeňa

Barley je front-end in-line editor obsahu, ktorý je teraz k dispozícii pre WordPress. Táto možnosť funguje podobným spôsobom ako doplnok WordPress Front-end Editor a po jeho nainštalovaní môžu prihlásení používatelia kliknúť na svoj príspevok a začať ich upravovať prostredníctvom klientskeho rozhrania svojich stránok..

Akákoľvek časť príspevku môže byť upravená vrátane názvu jednoducho kliknutím a následným zadaním. Namiesto zobrazovania pevného panela nástrojov obsahujúceho možnosti formátovania, Barley zobrazuje kontextovú ponuku v závislosti od toho, čo robíte. Rovnako ako vývojový editor front-end, môžete upravovať kategórie a značky príspevku prostredníctvom front-end view. Pridávanie obrázkov a nastavenie odporúčaného obrázka je tiež jednoduché pomocou klientskeho rozhrania.

Aj keď Barely funguje naozaj dobre, nie je veľa čo ju oddeľovať od nedokončeného editora WP Front-end Editor a ak sa tento doplnok dostane do jadra WordPress, je ťažké zistiť, kde Barely for WordPress nájde svoje publikum..

Pros: funguje naozaj dobre, pekné rozhranie, fóra podpory, videá pomoci a lístky.

Zápory: nie je zadarmo, nie je schopný vytvárať rozšírené rozloženia.

Získajte Barley In-line Editor

Živý skladateľ

Nástroj na tvorbu živých skladateľov

Live Composer je cenovo dostupný prémiový doplnok, ktorý vám umožňuje vytvárať vlastné rozloženia pre vaše stránky prostredníctvom rozhrania frontend vášho webu WordPress. Nedávno sme uverejnili úplný prehľad programu Live Composer, kde sa dozviete všetky jeho funkcie, takže sa dnes len pozrieme na jeho funkcie. front-end možnosti úprav.

Aj keď tento doplnok obsahuje omnoho viac funkcií, ako sú doteraz uvedené dve možnosti, prichádza to na úkor jednoduchosti použitia a jednoduchosti. Program Live Composer sa nedá skutočne považovať za interného editora, pretože text môžete upravovať pomocou písiem a ďalších aspektov prezentácie prostredníctvom front-end svojho webu, nemôžete však text upravovať priamo na stránke. Ak to chcete urobiť, musíte aktivovať okno s modálnym prekrytím a potom začať písať.

Ak chcete nástroj na tvorbu stránky front-end, ktorý vám poskytne živý náhľad na vaše rozloženia a návrhy, keď sa vytvoria, a to všetko prostredníctvom rozhrania drag and drop, potom môže byť nástrojom Live Composer dobrá voľba hodnoty. Ale pre tých, ktorí chcú jednoduchý spôsob, ako upravovať svoj obsah priamo in-line, potom to nie je najlepšia možnosť.

Pros: vytvárať rozloženie stránky, meniť písma a štýl textu, pridávať na stránku viac modulov, relatívne lacných pre prémiový doplnok.

Zápory: žiadne priame úpravy textu, zaneprázdnené rozhranie, nedostatok jednoduchosti, nie zadarmo.

Získajte živého skladateľa

VelocityPage

VelocityPage

VelocityPage má viac spoločného s programom Live Composer ako s doplnkom WordPress Front-end Editor, hlavne vďaka nástrojom na vytváranie stránok. Keďže sa však tento doplnok zameriava na odstránenie administračného rozhrania WordPress, in-line editácia je určite jednou z oblastí, ktorú vývojári dostali do pozornosti..

Po inštalácii na webe sa prihlásení používatelia, ktorí si prezerajú stránku, môžu kliknúť na tlačidlo „Upraviť“ a začať vykonávať zmeny obsahu in-line od klientskeho rozhrania. Rozhranie na úpravu obsahu stránky je podobné Barley, pretože pri interakcii s obsahom sa zobrazuje kontextová ponuka. Tento doplnok však presahuje len to, že vám umožňuje editovať obsah in-line.

VelocityPage sa dá použiť na vytváranie rozložení, vkladanie mnohých rôznych prvkov do stránok a prichádza s výberom vysoko kvalitných šablón stránok. Tento doplnok však nezohľadňuje ďalšie funkcie, ktoré sú len priamym editorom, a odvádzajú skvelú prácu. Jedno veľké opomenutie je v tom, že funguje iba na stránkach a nie na príspevkoch. Ak hľadáte spôsob, ako upravovať svoj obsah priamo z front-endu, môže byť VelocityPage pre vaše potreby a rozpočet nadmieru. Ak však chcete vytvoriť rozloženia a pridať na svoje stránky aj množstvo prvkov stránky, ide o kvalitný produkt.

Pros: robí priame úpravy obsahu, ľahko sa používa, cíti sa ako súčasť WordPress, veľa funkcií na tvorbu stránok.

Zápory: nepracuje na príspevkoch, relatívne drahých, možno nadmerných pre tých, ktorí hľadajú len in-line editora.

Získajte VelocityPage

záver

Ako vidíte, existuje mnoho vývojárov pracujúcich na pridávaní in-line úprav obsahu do WordPress. Či už sa vám tento spôsob používania WordPress páči alebo nie, so softvérom, ktorý bude čoskoro obsahovať úpravy front-end, vyzerá to, že táto funkcia zostane tu.

Čo si myslíte o predných editoroch pre WordPress? Použili by ste túto funkciu na svojich stránkach?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me